Огляд назвищ – це дійсно так добре?

Ми тестуємо Namecheap вже кілька місяців і вважаємо, що можемо дати чесний, детальний огляд послуги та порівняння її інструментів з іншими варіантами, які є подібними.


Хто таке Namecheap і про що вони?

По-перше, трохи про те, що таке Namecheap і що це робить.

Namecheap розпочався в 2000 році і за два десятиліття свого бізнесу накопичив мільйони клієнтів. Namecheap – компанія, що займається веб-хостингом і реєстратором доменів, і має понад сім мільйонів доменних імен та користувачів під своїм контролем.

Ось де Namecheap, схоже, відрізняється від інших компаній. Існує безліч компаній-хостингів, які відомі тим, що роблять таке і таке, і вони використовують цей відомий брендинг та фінансовий капітал для створення додаткової послуги.

Виявляється, що вони не дуже хороші в цій новій службі і можуть навіть не бути чудовими в своїх оригінальних пропозиціях послуг – вони просто мають відоме ім’я в галузі.

Як відрізняється Namecheap?

В ідеалі, Namecheap зможе отримати успіх у тому, що вони роблять з доменними іменами, і перенести це в інші сфери, такі як хостинг та реєстрація домену, повинен бути легким вітром. Ми намагалися це з’ясувати.

За допомогою реєстрації доменних імен ми придбали їх найдешевший план хостингу та створили тестовий веб-сайт, щоб побачити, як це працює.

Наші показники базувалися на тривалості роботи та швидкості. Ми розповімо, про що ми дізналися поглиблено, але почнемо з того, що, на нашу думку, найкраще стосується хостингових можливостей Namecheap.

Плюси хостингу імен

Namecheap пропонує різноманітні функції, включаючи:

Безкоштовний домен та міграція

Це їхня пропозиція хліба та масла. Namecheap робить найкращу роботу, коли справа доходить до доменних імен.

Це одна з головних причин, коли ви безкоштовно отримуєте один при реєстрації на хостинг. І якщо ви вже створили веб-сайт в іншому місці, Namecheap допоможе безкоштовно перенести цей існуючий сайт.

Не кажучи вже про те, що всі домени Namecheap мають безкоштовний захист конфіденційності, що робить його одним із моїх улюблених реєстраторів домену в цілому.

Гарантія повернення грошей

30-денний вектор гарантії повернення грошейNamecheap пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Ця гарантія не викликає жартів, і ви отримуєте цілий місяць користуватися послугою та визначаєте, чи це найкращий варіант для вас або вашого бізнесу. Це означає, що у вас є багато часу, щоб спробувати його та вийти з ситуації, якщо ви вирішите скоріше піти в іншому напрямку.

Це хороша новина і означає, що ви повинні спробувати це самостійно, незалежно від того, що хтось ще мав про це сказати. Зрештою, поки ви приймаєте своє рішення протягом 30-денного вікна, ви нічого не втрачаєте.

Повністю завантажений план вартості

Ми маємо багато досвіду спроб та перегляду планів веб-хостів. Ми знаємо, що там, і знаємо, що вони пропонують.

У більшості випадків ми підписувались на найосновніший план і використовували тестовий сайт, як це робили тут з Namecheap. Ми робимо це тому, що більшість планів пропонують по суті те саме, і ми хочемо бути впевнені, що ми базуємо свій аналіз на подібних обставинах. По суті, ми робимо все можливе, щоб порівняти яблука лише яблука.

Незважаючи на використання наших типових критеріїв оцінки для Namecheap, ми здивувались тим, що дізналися про компанію. Для початку вони запропонували немережну пропускну здатність у своєму найменш дорогому плані.

Вони також надають доступ до стандартних функцій, включаючи доступ до cPanel та додаток WordPress та інші. Маючи найменш дорогий план, ви також отримуєте безкоштовний сертифікат SSL на весь перший рік. Після цього ви заплатите, але це ще рік, який ви отримуєте безкоштовно.

cpanel namecheap

План також складається із резервних копій, які відбуваються два рази на тиждень, що захищає ваш сайт, якщо оновлення не йде так, як планувалося.

Нарешті, і те, що, на нашу думку, є дуже привабливим щодо пропозиції базового плану, ви отримуєте 50 баз даних MySQL. Більшість компаній, що займаються хостингом, не пропонують вам нічого, навіть близького до цього в своєму базовому плані.

Ви також можете налаштувати три веб-сайти з основною опцією. Більшість планів цінності пропонують вам можливість розміщення лише одного сайту. Якщо у вас є кілька сайтів, скажімо, особистий та бізнес-сайт або кілька бізнес-сайтів, цей варіант є неперевершеним. Є ще більше.

Ви навіть отримуєте цілих 50 електронних адрес, як тільки зареєструєтесь. Це дає вам можливість вести бізнес із всеосяжним веб-сайтом та надавати працівникам власні електронні адреси, пов’язані з бізнес-сайтом.

Це величезна економія витрат, яку ви не збираєтеся знайти у більшості хостинг-компаній.

Сторонні відгуки видатні

Ми не єдині, хто помітив, що Namecheap робить чудову роботу.

Частина нашого процесу оцінювання – це з’ясування того, що мають сказати інші щодо компаній-хостингів, які ми оцінюємо. Що стосується Namecheap, більшість того, що вони говорять, справді добре. Отож, деякі позитивні відгуки нас здивували.

рейтинг огляду іменної таблиці

Namecheap має 4,6-зірковий рейтинг Shopper Reviewed, який нібито базується на майже мільйоні відгуків. Поєднайте цей сильний рейтинг з тим, що ми вже знали про їх базовий план, і ми були схвильовані щодо Namecheap. Тільки до того, як ми розмістили тестовий сайт, ми почали бачити деякі слабкі сторони Namecheap.

Мінус хостингу Мінуси

Є три речі, які ми враховуємо при оцінці веб-хоста. Ми базуємо свою загальну оцінку насамперед на цих трьох речах, причому декілька інших міркувань, які залежать від компанії до компанії.

Три основні категорії:

 • Пробіг: Чи живе моя сторінка більшу частину часу?
 • Швидкість: Чи пропонують вони позитивний досвід відвідувачам сайту, тому вони обов’язково хочуть повернутися?
 • Підтримка: Чи допомагають вони мені, якщо щось піде не так?

Ім’ячек не постачався в жодному з цих трьох районів.

Ми наведемо кілька прикладів:

Невдовзі було бідно

Спочатку ми відчували 100% тривалості роботи протягом першого пробного місяця (пам’ятаєте 30-денну гарантію повернення грошей?). Наші сподівання були великими, але протягом наступних кількох місяців тривалість роботи навіть не досягала середнього показника по галузі. Врешті-решт, наш час роботи становив лише 99,876%, що складає більше 60 хвилин, коли ваш сайт щомісяця працює.

Тест на бездоганну назву

Навіть якщо ви думаєте, що можете впоратися з годиною простою на місяць, неможливо передбачити, коли це відбудеться. Що робити, якщо це у найпотужніший час року? Що робити, якщо відбудеться ваш найважливіший продаж? Немає способу запланувати цей непередбачуваний час простою, тому вам доведеться переживати, коли це трапляється. Це не добре, і це означає втрачений прибуток для вашої компанії.

Ось конкретна розбивка номерів на місяць від місяця протягом 10 місяців. Ви можете побачити пряме відстеження тут. Детальніше про наше 4-х ступінчастий процес дослідження тут.

 • Грудень 2017 сер. час роботи: 99,83%
 • Січень 2018 сер. час роботи: 99,85%
 • Лютий 2018 сер. час роботи: 99,78%
 • Березень 2018 сер. час роботи: 99,94%
 • Квітень 2018 сер. час роботи: 99,94%
 • Травень 2018 сер. час роботи: 99,94%
 • Червень 2018 сер. час роботи: 99,89%
 • Липень 2018 сер. час роботи: 99,84%
 • Серпень 2018 сер. час роботи: 99,80%
 • Вересень 2018 сер. час роботи: 99,95%

Час завантаження був повільним

Ніхто не хоче чекати завантаження сайту, і ця заява з кожним роком стає правдивішою та правдивішою. Люди нетерплячі, і це має бути головною метою кожної компанії, що займається хостингом, щоб зробити час завантаження якомога швидшим. Ми вважаємо час завантаження другим найважливішим аспектом при оцінці хостингової компанії, яка не відповідає часу роботи.

час завантаження ім'я

Власники сайтів хочуть зробити відвідувачів щасливими, і якщо вони швидко не отримають потрібну інформацію, вони не будуть раді. Кілька статистичних даних Google, які демонструють важливість часу завантаження та те, як швидко завантажувати час створюють задоволених клієнтів:

 • Сайти, на які завантажується три секунди або менше, мають середній показник відмов 32%.
 • Коли час завантаження збільшується до п’яти секунд, показник відмов збільшується до 90%.
 • До шести секунд показник відмов збільшується до 106%.
 • І якщо відвідувачі чекають 10 секунд для завантаження сайту, показник відмов становить 123%.

Нижня лінія? Ви переслідуєте людей, якщо ваш сайт повільно завантажується. Подивіться на це так: якщо ваш сайт занадто повільний для завантаження, це може бути погано, тому що так багато людей відправляться в інше місце.

Згідно з даними, Namecheap має швидкість тактової частоти в середньому 942 мілісекунди протягом останніх 10 місяців. Це вдвічі повільніше, ніж хмара HostGator та хостинг A2.

Ще одне, що ми помітили: це був не один поганий місяць, який знижував середній показник. Namecheap був повільним для нас з перших кількох днів, коли ми його використовували, і зовсім недавно почали трохи прискорюватись.

Ось наші номери для нашого тестового сайту за 10 місяців:

 • Грудень 2017 сер. швидкість: 905 мілісекунд
 • Січень 2018 сер. швидкість: 1127 мілісекунд
 • Лютий 2018 сер. швидкість: 1,297 мілісекунд
 • Березень 2018 сер. швидкість: 1299 мілісекунд
 • Квітень 2018 сер. швидкість: 1,303 мілісекунди
 • Травень 2018 сер. швидкість: 1,117 мілісекунд
 • Червень 2018 сер. швидкість: 590 мілісекунд
 • Липень 2018 сер. швидкість: 559 мілісекунд
 • Серпень 2018 сер. швидкість: 662 мілісекунди
 • Вересень 2018 сер. швидкість: 559 мілісекунд

Менше, ніж зоряна підтримка клієнтів

Обслуговування клієнтів – це заключна сфера, де ми оцінювали Namecheap. Ми виявили, що незважаючи на потужну платформу поширених запитань, яка насправді була дуже корисною як хостинг-провайдерів, там не було багато іншого на шляху підтримки команди.

Зрозуміло, більшість проблем, які можуть виникнути, можуть бути вирішені інформацією, наданою в FAQ. Але ми також хочемо знати, що чат та інша підтримка доступні за потреби.

Живий чат – це варіант із Namecheap. Він зв’язався швидко, і представник підтримки був доброзичливим. Однак вона не змогла нам допомогти, і довелося перевести нас до консьєржа – здається, корисною та доброзичливою. Це не так.

підтримка чату ім'я2

В основному, консьєрж Namecheap просто вирізав і вставив у вікно чату статтю основної інформації, яка зовсім не допомогла. Нам не знадобився хтось пояснювати процес, але нам потрібен був для надання послуги – те, що звичайна компанія, що займається хостингом, більш ніж готова зробити, навіть як частина їх основного плану. По суті, нам дали додаткову інформацію і сказали зробити це самостійно.

Крім того, як тільки нас віддали від оригінального представника, процес сповільнився. Багато. Минуло кілька хвилин, і все, з чим ми пішли, – це інформація, яку ми могли знайти самостійно, якби ми подивилися, яка навіть не запропонувала рішення.

Це погані новини. Якщо ваш веб-сайт не працює, і вам потрібна допомога, вам це потрібно швидко, і вам потрібно мати можливість вірити в команду обслуговування клієнтів, яка вирішить проблему.

Ціни на назви, ціни хостингу та факти

Перш ніж ми закінчимо наш огляд, давайте подивимось інформацію про гайки та болти, які ми маємо про хостинг Namecheap.

Плани хостингу включають:

 • Зоряний: Невизначена пропускна здатність до трьох веб-сайтів за 2,88 доларів на місяць у перший рік.
 • Зоряний плюс: Збільшено простір на диску до Безмережних, за 4,88 доларів на місяць у перший рік.
 • Бізнес-диск: SSD на 50 дисках, що достатньо для десяти веб-сайтів і всього, що постачається лише 8,88 доларів на місяць.

Ви отримуєте безкоштовний домен перший рік, і зареєструватися легко. Вони приймають платежі кредитною карткою, а також PayPal, Bitcoin та Dwolla.

Щодо прихованих платежів, то офіційно їх немає, але потрібно пам’ятати, що пропозиції доступні лише для нових хостинг-покупок. Ціна хороша протягом 12 місяців, коли ви платите щорічно, і ставка буде поновлюватися за звичайною ставкою. Будь-які оновлення або оновлення здійснюються за ціною поновлення.

плани ціноутворення назви

У вас виникне деякий продаж, який не є надто роздратованим або дратівливим. Активація облікового запису швидка, і ви отримаєте доступ до панелі управління та панелі керування, яка є cPanel.

Нарешті, ви можете встановити додатки та CMS, включаючи програми WordPress та Joomla, а також інші за допомогою інструмента інсталяції одним клацанням, який легко встановити..

Нижня лінія

Суть? Ми вважаємо, що наш досвід роботи з Namecheap був спочатку позитивним, але ми довго не були задоволені.

Там багато щасливих клієнтів, і не можна заперечувати все, що входить в їх основний план.

На жаль, ця велика цінність втрачається вже після першого року, і ваш показник поновлення зросте більш ніж на 300%. Без сумніву, Namecheap – це фантастичний місце для придбання нового доменного імені, але це не так здорово, якщо ви хочете фактично розмістити свій веб-сайт.

Фактор нестачі часу роботи, малих низьких швидкостей та недостатньої підтримки клієнтів, і цього просто не варто.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map