Огляд MidPhase: Awesome Uptime (99,99%), але трохи повільно …

Домашня сторінка MidPhase


MidPhase дешевий.

Мовляв, чотири долари на місяць дешево.

Якщо життя нас чомусь навчило, то щось дешеве – це не добре.

Ми маємо на увазі, MidPhase повинен мати жахливі безперервні роботи або непомітні послуги для клієнтів, як веб-хостинг Pad або HostMetro. Правильно?

Чотири долари в цей час навіть не покривають чашку кави. Як на Землі це покриває шалено високі витрати на придбання та запуск хостинг-серверів. Не кажучи вже про оренду та службовців для їх штаб-квартири в прекрасному Солт-Лейк-Сіті, штат Юта.

Але MidPhase – це не цілодобова операція. Вони існують з 98 року, мають команди у Великобританії, Україні та Індії. Відтоді вони об’єдналися з UK2 Group у 0707 (якому також належить WestHost).

Справа в тому, що це не їх перше родео.

У червні 2015 року ми створили базовий веб-сайт WordPress на “Персональному плані веб-хостингу” на MidPhase, щоб проаналізувати їхню ефективність та дізнатись, чи справді великі речі можуть придбати дешеві пакети.

Ви можете перевірити статистику результативності, як, наприклад, тривалість роботи & швидкість, для себе, натиснувши “Історію”, щоб заглибитись.

Плюси використання хостингу MidPhase

Перше, що спадає на думку при хостингу в $ 4, – це сидіти по телефону з тим, хто три години не розмовляє вашою мовою, а ви намагаєтесь визначити, чому ваш веб-сайт – знову. На щастя, це навіть не до точності.

Ось як виконується MidPhase протягом нашого 24-місячного процесу перегляду.

1. 99,99% тривалості часу протягом 24 місяців (це дуже добре)

Незважаючи на всі шанси, MidPhase доставив 99,99% тривалості роботи протягом 24 місяців. Це не просто добре, це феноменально (один із найкращий ми бачили, переглянувши понад тридцять веб-хостів на сьогоднішній день). Наразі лише Bluehost та SiteGround знаходяться на одному рівні.

Поглянь:

Останній 12-місячний середній час роботи:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

Статистика останніх 24 місяців MidPhaseСередня тривалість тривалості MidPhase | Дивіться статистику

2. Швидка відповідь на квитки

Гаразд, тривалість роботи – це чудово. Це повинно означати, що обслуговування клієнтів – це кошмар, що стоїть на аутсорсингу. Як ще можна вигідно працювати на $ 4 на місяць?

Ми перевірили їхні системи підтримки квитків та отримали детальну відповідь від Бріттона (техніка технічної підтримки) протягом 40 хвилин від їх підтримки. Ось як виглядала розмова:

Підтримка MidPhase

Агент підтримки клієнтів на MidPhase

На відміну від деяких інших хостів, вони надають телефонну підтримку як з безкоштовних, так і з міжнародних номерів.

Все йде нормально!

3. ДУЖЕ недорого

Ми згадали про MidPhase – це дешево?

Виходить довгостроковий план із найдешевшим варіантом спільного хостингу $ 3,95 на місяць.

Улов? Це принаймні один рік зобов’язання (що, на жаль, є стандартною галузевою хитрістю).

Вони пропонують справжній план на місяць, який починається від $ 7,95 на місяць (варто зазначити, що деякі інші хости вимагають принаймні 12-місячної реєстрації, тому це пристойний короткостроковий варіант).

Ціноутворення середнього рівня

4. Вільна міграція & Перекази

MidPhase підтримує загальну галузеву тенденцію, надаючи послуги безкоштовної міграції сайтів для всіх акаунтів cPanel.

Якщо чесно, це звучало занадто добре, щоб бути правдою. Багато хостів можуть надати один переказ сайту за нуль доларів. Але тоді вони дорого стягуватимуть з вас гроші.

Інші гроші стягуватимуть до 150 доларів, щоб взагалі щось перемістити.

Але не MidPhase. Приємно бачити, що, не дивлячись на недорогий підхід, вони не є нікелевими та затухаючими клієнтами, щоб компенсувати це.

Ми підтвердили все, що є їх представниками служби обслуговування клієнтів. І ми раді повідомити, що вони не стягуватимуть більше плати за додаткові сайти, якщо облікові записи забезпечують доступ cPanel..

5. 99,9% гарантії несвоєчасності

Наш тест MidPhase показав відмінний час роботи протягом останніх кількох років.

Це не дивно, враховуючи прихильність до тривалості роботи.

На їхньому сайті є сторінка статусу, яка забезпечує оновлення в режимі реального часу, а також будь-які попередні повідомлення чи випадки.

Але це не найкраща частина.

Вони також мають “99,9% гарантії безперервного часу” для своїх хостинг-пакетів.

Опустіться нижче цього порогу, і ви можете попросити кредит на рахунок.

Однак, виходячи з нашого досвіду, вам, на щастя, не доведеться занадто часто питати їх про це.

Найнижчий показник місячних тривалості роботи, який ми бачили, – 99,98%. І це набагато вище мінімального 99,9%, який вони зберігають.

Мінуси використання хостингу MidPhase

Хостинг у чотири долари не може бути ідеальним. Є кілька недоліків, які слід врахувати, якщо ви цінуєте інші функції хостингу, крім того, щоб заощадити найбільше.

1. Повільна середня швидкість

Час роботи MidPhase чудовий. Їх підтримка клієнтів уважна.

На жаль, те саме не можна сказати для часу та швидкості завантаження сторінки. Наш останній 24-місячний аналіз показав: середня швидкість 1135мс.

Не страшне, не велике також.

Але дешево! І майже найшвидший для цього цінового діапазону.

Якщо швидкість є першочерговим завданням (який повинен бути для комерційних сайтів, оскільки це впливає на зручність використання, конверсії та рейтинги пошуку), ви, можливо, захочете зважити витрати в порівнянні з вигодами на цьому етапі..

Середній час завантаження за останні 12 місяців

MidPhase за 12-місячну детальну статистикуСередня швидкість MidPhase 2019-2020 | Дивіться статистику

На закінчення: Такі часи завантаження не обов’язково погані. Наприклад, більш популярні та дорогі хостинг-провайдери не змогли зробити завантаження веб-сайту швидше, ніж за 1 секунду.

2. Незрозуміла гарантія повернення грошей

Багато веб-хостингів пропонують стандартну 30-денну гарантію повернення грошей. Деякі навіть йдуть так далеко, щоб продовжити цей період до 90 (або 97!) Днів, щоб переконатися, що ви задоволені їх обслуговуванням, перш ніж змусити вас взяти на себе зобов’язання.

Ми знайшли згадку про 30-денну гарантію повернення грошей за свої WordPress та спільні варіанти хостингу. Зауважте, що ми не знайшли однакових гарантій для багатьох інших наших служб.

Існує також безліч відповідей служби технічної допомоги (як ця), яка підтверджує, що існує певне 30-денне повернення коштів.

Вони рекомендують ознайомитися з їх умовами для отримання більш детальної інформації, але це є частиною проблеми: там також немає великої кількості інформації.

Тому ми вважаємо, що вам слід добре за 30 днів.

Щось варто розглянути та, можливо, запитати, чи намагаєтесь ви скористатись такою низькою, довгостроковою ставкою.

3. Безпека? Хто-небудь, хто-небудь? Буелер?

Багато веб-хостів надають довгий список програм безпеки, доступних за допомогою декількох простих клацань, щоб заблокувати ваш сайт і захистити речі від нечесних спроб. Деякі навіть підуть вище та далі, виконуючи послуги профілактичного обслуговування, щоб переконатися, що ви добре.

Ми не змогли знайти однакові варіанти підтримки з MidPhase. Ще одна можливість врахувати або запитати про це під час реєстрації.

4. Високі ціни на оновлення (у всіх продуктах)

Ціна наклейки MidPhase $ 3,95 / місяць на їх персональний пакет веб-хостингу виглядає досить добре на поверхні.

Однак якщо ви були в грі, поки у нас є, ви будете знати, що на рекламоване ціноутворення, як правило, входить декілька “gotchas”, які можуть повернути вас до переслідування, якщо ви не будете обережні.

На жаль, MidPhase не відрізняється в цьому випадку.

Найбільшим уловом у цьому випадку є висока вартість оновлення, коли закінчується ваш перший план. Ваша ціна в основному збільшиться вдвічі, незалежно від того, які плани ви виберете.

Наприклад, персональний веб-хостинг, наприклад, коштує від 3,95 дол. На місяць до 6,95 дол. На місяць. Професійний план складає від $ 4,95 / місяць до 8,95 дол. США на місяць, тоді як Бізнес також збільшується з 5,95 дол. / Місяць до 10,95 дол. / Міс..

Ціни на оновлення MidPhase швидко зростають.

Бампер, правильно?

За винятком ось що:

Це навіть не найгірше зростання цін, який ми виявили.

Ні, ця розкіш зарезервована для реєстрації домену. Перший рік обійдеться вам у 15,99 дол. Це трохи високо, але не дуже погано в грандіозній схемі речей.

Проблема з’являється, коли настає час оновлення ціни домену. Ціни на оновлення, що перевищують звичайні, досить поширені в хостинговому просторі. Але це не в доменах. Ви платите щорічний внесок, і він майже ніколи не змінюється незалежно від того, як довго ви його маєте.

MidPhase, з іншого боку, збільшить ціну вашого домену з $ 15,99 / рік до $ 45,99 / рік! Це абсурдно, якщо ми чесні.

Вони в основному хизуються клієнтами, добре розуміючи, що ймовірність того, що ви захочете перенести свій домен чи хостинг після першого року, обмежена. Таким чином, вони використовують переваги “комутаційних витрат”, щоб цінувати вас.

Називайте нас божевільними, але ми не величезні шанувальники ділових звичаїв, розроблені спеціально для покарання добрих, лояльних клієнтів.

Ціни на MidPhase, плани хостингу & Швидкі факти

Ось короткий огляд планів хостингу MidPhase, який допоможе визначити, чи підходять вони вам:

Ціни та плани MidPhase

Спільні плани хостингу:

 • “Особистий веб-хостинг” план починається з $ 3,95 на місяць (для однорічного зобов’язання). Це дозволяє 1 веб-сайт, 1 піддомен, 1 базу даних та необмежену кількість електронних листів.
 • Їхній план «Професійного хостингу» починається з $ 4,95 на місяць (те саме зобов’язання на один-три роки). Він дозволяє до 3 веб-сайтів і 3 баз даних і максимум 5 субдоменів. Він також постачається з необмеженою кількістю електронних листів. Ви можете мати додаткові додатки, такі як спеціальна IP-адреса, сертифікат SSL та веб-аналітику за додаткову плату.
 • Їхній план «Бізнес-хостинг» починається з $ 5,95 на місяць (зобов’язання від одного до трьох років). Він постачається з необмеженими веб-сайтами, необмеженими базами даних, необмеженими субдоменами та необмеженою кількістю електронних листів. Він також постачається з безкоштовним виділеним IP-адресою, безкоштовним сертифікатом SSL та безкоштовною веб-аналітикою.

Усі їх спільні плани хостингу мають необмежену веб-простір, необмежену пропускну здатність та безкоштовне доменне ім’я.

 • Безкоштовний домен: Так.
 • Простота реєстрації: Дружній і простий у користуванні процес три реєстрації.
 • методи оплати: Кредитна картка, PayPal.
 • Приховані збори та положення: На всіх спільних хостинг-акаунтах обмежено 200 000 файлів і накопичувальний розмір баз даних 10 Гб. Перевищення цього ліміту може призвести до припинення дії вашого акаунта.
 • Довершені продажі: Багато розпродажів Не смішно.
 • Активація облікового запису: Швидка активація облікового запису.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Швидка та проста установка популярних додатків та CMS з Softaculous.

Чи рекомендуємо ми MidPhase?

Існують серйозні питання, які слід розглянути до підписання в MidPhase. В першу чергу – швидкість. Але також гарантія повернення грошей та функції безпеки.

Незважаючи на це, якщо ви шукаєте швидкий, дешевий варіант з хорошим режимом роботи та підтримки, MidPhase, можливо, коштує заграти кістки. В цьому випадку, ми якось рекомендуємо їх.

P.S. Якщо ви хочете побачити хостинг-провайдерів, які посіли вище MidPhase, перевірте тут наших найкращих хостів.

Ви використовували MidPhase? Будь ласка, залиште свій огляд MidPhase, виходячи з вашого досвіду – позитивного чи негативного -, щоб допомогти нам надати чесні та прозорі відгуки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map