Огляд HostUpon


Загальний рейтинг

Найдешевший план
2,95 дол. США / місяць (в порівнянні з 7,95 дол. США)

HostUpon справді є одним з найкращих канадських веб-хостів, на які ми стикалися, поєднання доступних цін, необмеженого місця на диску, 30-денної гарантії повернення грошей та продажів та підтримки Канади роблять їх непродуманими!

Зазвичай ми розглядаємо наступні 4 аспекти веб-хостингу, щоб визначити його загальну якість: Простота використання, швидкість (на глобальному рівні), підтримка та час роботи. HostUpon нігтів їх усіх, особливо підтримку!

Причини вибору HostUpon

Почнемо з того, що ми вважаємо найкращими рисами HostUpon, тими, що негайно дають їм перевагу перед конкуренцією. Для більшості людей, які шукають гідного веб-хостингу, наступного короткого резюме достатньо, щоб переконати їх, що HostUpon – це той, з ким потрібно йти.

 1. Сервери в Канаді: З надшвидким сервером у Торонто, якщо ви цільова аудиторія в Канаді, швидкість не буде проблемою. Якщо ви відчуваєте потребу розширитись, у них також є 3 сервери в США.
 2. Цілодобова підтримка в Канаді: Хоча більшість компаній надає підтримку дешевшим країнам, HostUpon – одна з небагатьох, яка все ще має підтримку в Канаді, але ми вважаємо, що це лише є підставою для підписання з ними.
 3. Безкоштовне доменне ім’я: Якщо ви зареєструєтесь на хостингу, ви можете безкоштовно зареєструвати доменне ім’я .ca або .com!
 4. 30-денна гарантія повернення грошей: Не раді з будь-яких причин? Без проблем, у вас немає чого втрачати.
 5. Безлімітні сайти: Навіть їхній основний план передбачає можливість створення декількох веб-сайтів, якщо ви відчуваєте себе честолюбними.

Це справді не мислитель. Що стосується витрат, у них є 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається з лише 2,95 дол. США / місяць (зменшення з 7,95 дол. США)!

Хостинг-хостинг досліджень

Огляд: Доступний високоякісний хостинг із підтримкою Канади!

Вступ + Коротка історія

Штаб-квартира HostUpon знаходиться в Торонто, Канада. Заснований Альфесом Велджі в 2007 році, він вирішив створити веб-хостинг-рішення на базі Канади для всіх підприємств та персональних веб-сайтів у всьому світі.

Їх зобов’язання полягає як у швидкості та безпеці їх хостинг-сервісу, так і в найнижчих можливих цінах для досягнення цього. HostUpon постійно розвивається, вдосконалюється та вдосконалює інновації, щоб забезпечити їх доступність, надаючи при цьому найкращу та найкращу послугу.

Ця пристрасть призвела до того, що веб-хостинг, який є доступним, але відчуває себе високим класом, багато що стосується їхньої канадської команди підтримки, вони не мають аутсорсингу, і це справді окупилося за них! Розглянемо основні переваги хостингу з HostUpon.

Плюси HostUpon

Підтримка

Підтримка клієнтів HostUpon – це одне з найкращих в бізнесі. Супровідний персонал розташований там же, де знаходиться головний офіс даних – Торонто. Вони не тільки там є, але й доступні цілодобово. Їх команда підтримки клієнтів дуже корисна, дуже кваліфікована у тому, що вони роблять, і надзвичайно професіональна у всіх відносинах. Вони спрямовані на максимально короткий час очікування, пропонуючи кілька різних варіантів підтримки, включаючи чат в прямому ефірі, квиток на підтримку або підтримку по телефону. Їх велика база корисних навчальних посібників та інформації в першу чергу може зменшити вашу потребу в підтримці, це дійсно дуже вражає!

Приватна власність

Ще один фахівець HostUpon – це той факт, що він є приватною компанією. Бути приватною власністю означає, що HostUpon не підкоряється інтересам сторонньої сторони. Власники компанії працюють у компанії, і, таким чином, вони можуть дотримуватися своїх зобов’язань та цілей, щоб допомогти усім власникам сайтів.

Ціноутворення

Чудова річ щодо HostUpon – це безліч доступних планів, які вони пропонують. Хоча ціни на них падають у відповідь на більшість господарів, що не мають бюджету (не можуть дійсно піти не так на $ 3,36 / місяць), пропонують їх цінність. Особливості, включені навіть у найпростіші плани, змушують ваш долар йти далі. Для інших компаній, щоб мати доступ до привабливих функцій, таких як безкоштовний домен на все життя та необмежену кількість електронних адрес, для початку вам доведеться придбати більш дорогий пакет..

Час роботи

HostUpon зберігав фантастичну тривалість роботи протягом багатьох років, коли вони використовували сайти. HostUpon пропонує 99,9% гарантії безперервного часу на кожен пакет, який вони пропонують. Хоча вони не обов’язково рекламують те, що станеться, якщо воно провалиться нижче цього числа, у нас є совок. Все, що вам потрібно зробити – це подати квиток про проблему, щоб отримати знижку на плату за наступний місяць! На щастя, вони не відомі багатьма відключеннями, тому потреба в цьому може навіть не виникнути. В цілому, клієнти рідко скаржаться на поганий час роботи від HostUpon.

Перейдемо до списку наших улюблених функцій (деякі також пропонуються іншими хостами, але це все ще досить список).

Особливості

Деякі з найбільших функцій, розміщених у планах розміщення HostUpon, включають:

 • Безкоштовне доменне ім’я на все життя
 • Необмежена кількість облікових записів електронної пошти та база даних MySQL
 • Цілодобова підтримка
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів
 • Установник для понад 360 сценаріїв
 • Безкоштовний веб-сайт
 • Сервери CA та США (це означає, що навіть якщо ви хочете використовувати їх як веб-хостинг для Бразилії, продуктивність все одно буде дуже пристойною)
 • Гарантія повернення грошей
 • 99% гарантії безперервного часу
 • Контроль облікового запису через веб-браузер
 • Хостинг-сервери SSL
 • Поширені перешкоди шлюзу
 • Корінь та перезавантажте доступ
 • Приватні сервери імен
 • Необмежена пропускна здатність
 • Необмежена передача даних

Висновок

HostUpon заслуговує на похвалу, вони місцеві, вони дбають, вони надзвичайно доступні, і вони мають підтримку на базі Канади … Спробуйте їх, ви не пошкодуєте! Веб-хости, як вони, роблять створення веб-сайту плавним процесом!

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2019-11-25Reviewed Item HostUponAuthor Рейтинг 51зірка1зірка1зірка1зірка1зіркаНазва продукту HostUponPrice
2,95 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector