Огляд HostNine: Швидкий хост із одним із найгірших режимів роботи (читайте чому)

Огляд HostNine


HostNine – одне з молодших облич веб-хостингу, спочатку засноване в 2006 році.

Спочатку демонструючи обіцянки, вони були захоплені у 2012 році компанією EIG, яка також є власником деяких найбільших брендів-хостингів, таких як HostGator та Bluehost.

Всі господарі люблять трохи розтягнути правду, коли мова йде про рекламні претензії на їхньому веб-сайті.

Вони розміщують на своєму веб-сайті захоплюючі звукозаписи, незалежно від фактів, намагаючись взяти на узбережжя лише репутацію.

Ми придбали “Особистий план” HostNine ще в червні 2015 року, створивши веб-сайт WordPress для моніторингу та проведення тестів за останні кілька місяців. Ми зібрали найважливіші дані, включаючи час роботи & швидкість, і готові прийняти рішення в цьому неупередженому огляді, підкріпленому фактами та статистикою.

Плюси використання хостингу HostNine

HostNine доставляв товари в декількох різних сферах, включаючи освіжаючий сучасний, простий у користуванні веб-сайт та приємну гарантію повернення грошей.

Погляньте на плюси:

1. Реєстрація та зручна реєстрація

Більшість основних веб-хостів були розпочаті ще в 90-х або на початку 2000-х. Здебільшого їх веб-сайти виглядають так.

Багато хто застарілий, важкий у використанні та просто непривабливий. Їм важко орієнтуватися і знаходити просту інформацію, яка стає лише більш проблематичною на мобільних пристроях (яких не було, коли деякі з цих веб-сайтів були розроблені спочатку).

На щастя, HostNine має сучасний веб-сайт з чіткою організацією та увагою до інформаційної ієрархії, яка робить ваше життя простим.

Сподіваємось, що увага до деталей та зосередженість на точці зору користувача є ознакою майбутнього…

2. Можливість вибору різних центрів обробки даних

HostNine має центри обробки даних у шести різних місцях, включаючи США, Великобританію, Сінгапур, Канаду, Австралію та Амстердам.

Хоча їх найдешевший варіант хостингу можна розміщувати лише в центрі обробки даних у США, ви можете вибрати власне місце розташування за допомогою інших планів.

3. Безкоштовна міграція веб-сайтіввільні міграції з хостініном

HostNine пропонує безкоштовну міграцію веб-сайтів для всіх своїх нових клієнтів, якщо їх попередній хост пропонує доступ до cPanel.

Не висока, тризначна ціна, щоб перемістити ваш перший сайт. І жодної ціни на сайті, якщо у вас їх також багато.

Це робить HostNine чудовим пристосуванням, якщо у вас вже є набір сайтів для управління.

4. Немає збільшення цін на оновлення

HostNine також не подвоює і не втричі збільшує ціну оновлення вашого хостинг-плану. Що б ви платили в перший день, це те саме, що ви платите в останній день.

Для порівняння, інші господарі розпочнуть ціноутворення лише на кілька доларів щомісяця. Потім, коли настав час поновлення вашого плану, він підходить ближче до десяти чи двадцяти на місяць.

Тож вам, на щастя, не потрібно турбуватися про ті самі підвищення цін, що здивують вас через кілька років.

5. Гарантія повернення грошей за 45 днів (та надані кредити)

HostNine пропонує повне повернення за 45 днів. Якщо будь-які нові клієнти з будь-якої причини незадоволені, ви можете отримати все назад, за вирахуванням вартості будь-якого “доменного імені, сертифікату SSL, ліцензії WHMCS, спеціальної IP-адреси та плати за обробку” відповідно до їх Умов та умов.

Нові плани пропонують деякі з них, як-от доменні імена та сертифікати SSL, “безкоштовно”. Але якщо ви спробуєте попросити повернення коштів, витрати на кожне з них також можна відняти.

45-денний термін HostNine покриває повну суму відшкодування. Однак якщо ви хочете попросити повернення коштів на один рік за трирічну угоду, вони запропонують повернути заборговану суму.

Це багато що, враховуючи, що багато інших господарів не розширюють цю розкіш. Отож, коли ваше первісне вікно повернення коштів закриється, ви не зможете отримати назад що-небудь попередньо сплачене (незалежно від того, як довго).

Повернення коштів буде здійснено за допомогою оригінального способу оплати, якщо кредит, дебет або PayPal. Чеки, грошові перекази та банківські перекази не підлягають відшкодуванню.

Мінуси використання хостингу HostNine

Зазвичай, якщо компанія, що займається веб-хостингом, намагатиметься боротися де завгодно (отримуючи основні принципи, як правильний час роботи), це швидкість. У HostNine це не так …

Ось похмурі деталі одного з найстрашніших подій, які ми спостерігали після перегляду майже 30 інших веб-хостів.

1. Неефективна підтримка

Наш перший досвід з підтримкою клієнтів HostNine був хорошим.

Вони зв’язалися протягом декількох хвилин і відповіли на всі наші запитання відносно швидко, і це було загалом чудовий досвід.

Підтримка HostNine

Але потім наш веб-сайт знизився. І ми отримали ОДИН електронний лист від них.

Збій HostNine

Електронний лист від HostNine

Це воно.

ДВА місяця простою, і єдиний електронний лист, де вони, як правило, визнали, що не планують відновити дані і не мають резервного копіювання. Навіть не пропонується повернути гроші за ті два місяці перебування в режимі офлайн.

Ось річ.

Справа не в тому, що їх підтримка клієнтів справді жахлива (як і деякі інші веб-хости, які ми розглянули). Ми самі відчули фантастичні результати в роботі з ними.

Але коли тривалість роботи їхньої компанії настільки жорстока, руки у них пов’язані. Вони не можуть зробити багато, окрім того, як спуститися з кораблем, коли він затопить.

Подальше дослідження підтвердило це, оскільки підтримка клієнтів не змогла зробити багато чого, щоб допомогти іншим клієнтам:

 • Жива допомога – жарт оскільки вони не можуть зробити нічого більше, ніж допомогти комусь відновити пароль або відкрити довідковий квиток, на який ніхто не відповість протягом 72 годин. Це була ТОЧНА причина, що я покинув HostGator, і тепер ви, хлопці, займаєтесь однаковою справою! # Жалюгідний »
 • «Тож… .30 години чекайте відповіді на квиток на підтримку».
 • 3 квитки на підтримку з суботи + відповідей немає на будь-якому з них, окрім “ми розглядаємо це” (що було 2 дні тому) = Просто перемістив усі мої сайти до нового хоста “.

На жаль, їхня клієнтська служба винна асоціацією в цій справі.

2. Досить поганий час – 99,87%

За попередні 24 місяці вони отримали лише 99,87% – набагато нижче середнього рівня в галузі – 99,93%. Ми були вкрай розчаровані.

Мабуть, ми були не єдиними. Ми проводимо фонову перевірку кожного переглянутого хоста, щоб забезпечити чітко закруглений профіль, який не стане жертвою упередженості.

У цьому випадку переважна більшість відгуків, які ми бачили безпосередньо від інших клієнтів, підтверджують наш досвід. Поглянь:

 • “Я щойно втратив третього клієнта поспіль, оскільки їх електронні листи не працювали протягом тижня …”
 • “Мій сайт працює вже 4 дні.”
 • “Якщо минулого тижня 18 сайтів не працювали більше 24 годин … два сервери потрапляли у чорний список, а електронні листи мого клієнта тривалий день не працювали, і кількість рахунків без кінця не видно”
 • “Мої веб-сайти знову закриті …. усі. І вони поширилися на десяток різних серверів. Не впевнений, скільки ще я можу взяти за цю хитру послугу ».

Це не малює дуже райдужну картину.

Середнє тривалість тривалості за 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 99,90%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 99,93%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 99,76%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 100%

Статистика останніх 24 місяців HostNineСередній час роботи HostNine | Дивіться статистику

3. Повільний час завантаження сторінки – 931 мс

Протягом 24 місяців тестування HostNine доставляв досить повільний час завантаження сторінки, в середньому 931 мс.

Вони почали досить сильно, але в останні місяці HostNine постійно демонстрував повільні результати, що впливає на їх середню швидкість.

Середній час завантаження за останні 12 місяців:

Середній час завантаження HostNine 12 місяцівСередня швидкість HostNine 2019-2020 | Дивіться статистику

4. Обмежений “дешевий” план

HostNine може не збільшити ваші витрати на оновлення, але вони пропонують лише найдешевші ціни, якщо ви зареєструєтесь на найдовший термін. Один місяць обійдеться вам у 9,12 долара, і він зменшується лише до 7,69 дол. США на місяць, якщо ви передоплачуєте за два-три роки.

Цей дешевий план також не включає безкоштовне доменне ім’я (так що це буде інший ~ 15 доларів США на рік) та лише доступ до центру обробки даних в США.

Тож це досить обмежений план щодо підвищення ціни. Не велика цінність.

Ціни HostNine, плани хостингу & Швидкі факти

HostNine пропонує спільний, реселлерський, VPS та присвячений хостинг – незалежно від того, який рівень сервісу вам потрібен, ви знайдете його разом із ними. Нижче наведено короткий огляд їх спільних планів хостингу:

 • Особистий план: Цей план починається від $ 7,69 на місяць. Він підтримує 1 доменне ім’я. Ваш сервер буде розташований у США.
 • Бізнес-план: Цей план починається від $ 12,20 на місяць. Він підтримує необмежену кількість доменних імен, постачається з безкоштовним доменним іменем, і ви можете вибрати сервери з США, Великобританії, Сінгапуру, Канади, Австралії та Амстердама.
 • План підприємства: Цей план починається від $ 16,49 на місяць. Він підтримує необмежений домен, постачається з безкоштовним доменним іменем, і ви можете обирати сервери з США, Великобританії, Сінгапуру, Канади, Австралії та Амстердама.

Усі плани спільного хостингу мають необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність.

Ціни та плани HostNine

 • Простота реєстрації: Реєстрація на одній сторінці. Дуже простий процес реєстрації.
 • методи оплати: Кредитна картка, PayPal.
 • Приховані збори та положення: Обмеження на 10 відсотків використання процесора, 5 відсотків або 512 МБ пам’яті, 50 запущених процесів, максимальний час виконання 15 хвилин, 150 000 загальних вкладень та 500 вихідних повідомлень електронної пошти за 60-хвилинний період розміщується на загальних облікових записах хостингу та реселлерів.
 • Довершені продажі: Дуже мало upsells.
 • Активація облікового запису: Дуже швидка активація.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Швидка та проста установка популярних додатків та CMS через Softaculous.

Чи рекомендуємо ми HostNine?

Тільки якщо ви мазохіст.

Жарти вбік – ще не.

Вони можуть бути вище середнього, якщо їх швидкість сторінки та кілька інших категорій спрацьовують добре.

На жаль, їхня тривалість роботи була кошмаром, і збила решту результатів компанії як альбатрос. Вони демонстрували дуже багатообіцяючі результати протягом декількох місяців, але занадто ненадійні, щоб рекомендувати їх.

Їх сміливі заявки на час безперервної роботи були майже відвертою брехнею, що, крім усього іншого, не залишає нас доброго, теплого, нечіткого почуття.

P.S. Якщо ви хочете побачити хостинг-провайдерів, які посіли вище HostNine, ознайомтеся з нашими кращими послугами веб-хостингу.

Чи маєте ви досвід роботи з HostNine? Залиште огляд нижче – хороший чи поганий – насправді не має значення, якщо він прозорий і чесний.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map