Огляд хостингу IONOS – добре, але не для всіх …

Іонос оглядДомашня сторінка веб-хостингу IONOS


IONOS (раніше відомий як 1&1) – сервіс веб-хостингу, який включає кілька інструментів веб-сайту.

Вони охоплюють більшість доступних варіантів хостингу, таких як спільний хостинг, VPS хостинг, хостинг WordPress, хмарний хостинг та інше.

Це в поєднанні з чудовими варіантами підтримки клієнтів та гідними цінами зробило IONOS фаворитом у світі послуг хостингу.

Наскільки хороший хостинг IONOS? Для цього огляду ми в основному охоплюємо спільні послуги хостингу IONOS.

Ми перевірили ряд факторів, включаючи обслуговування клієнтів, загальну зручність використання, тривалість служби та багато іншого, щоб представити вам найбільш повний можливий огляд.

Загальна інформація & Огляд хостингу

НАШ ВЕРДИКТ:Рекомендовано
ШВИДКІСТЬ:649ms (З березня 2020 по квітень 2020)
НАДНЯТТЯ:100% (З березня 2020 по квітень 2020)
ПІДТРИМКА:24/7 прямий чат, база знань
APPS:WordPress, Duda, Drupal, phpBB, Joomla
ОСОБЛИВОСТІ:Виділений сертифікат SSL, приладова панель, веб-сайт
Плани розміщення:Спільний доступ, VPS, WordPress, Cloud, виділений сервер
ПЕРЕВІР САЙТА:Не безкоштовно
ЦІНА:Починаючи від $ 1,00 / міс (поновлення на $ 8,00 / місяць)

Плюси використання хостингу IONOS

1. Чуйна підтримка клієнтів

Перше, що ми помітили про IONOS, це її варіанти підтримки клієнтів.

Підтримка клієнтів – це величезна угода майже в будь-якій галузі.

Якщо ви заробляєте на життя повністю за допомогою свого веб-сайту (що стосується багатьох сучасних підприємців), тоді вам потрібно довіряти, що ваш сайт завжди буде працювати і працювати. Але коли виникає проблема, вам також потрібно довіритися, що з компанією, що займається вашим хостингом, можна негайно зв’язатися, щоб вирішити проблему.

IONOS пропонує спілкування в режимі 24/7 в реальному часі та онлайн-довідковий центр, який містить безліч статей про всі їх ключові послуги.

Під час їх прямого чату вони просять викласти своє запитання перед тим, як ви зв’яжетесь. Потім ви негайно з’єдналися з агентом.

Менш ніж за хвилину ми мали розмову з Жаном Ф.

Підтримка в реальному чаті від Ionos

Відповіді Жана були миттєвими та завершеними. Ніколи не відчувалось, що ми маємо справу з тим, хто не володіє англійською мовою, або яким-небудь автоматизованим ботом. Це була реальна людина, яка надала відповіді в реальному часі.

Загалом, рівень обслуговування був фантастичним. Якби ми з Нітпіком, ми могли б сказати, що її відповіді могли бути більш сердечними, але в цілому ми були дуже задоволені спілкуванням.

2. Сильна час роботи – 100%

Однією з найважливіших показників, яку ми вимірюємо, коли мова заходить про хостинг-провайдерів, є режим роботи.

Ви платите за те, щоб мати свій веб-сайт в Інтернеті. Якщо робочого часу не вистачає, а ваш сайт регулярно знижується, то ваш хостинговий сервіс провалив вас у найбільш важливій галузі.

IONOS стверджує, що має 99,9% часу роботи. За даними відділу обслуговування клієнтів, єдина причина, що вони не вимагають 100% часу роботи, – це те, що вони не в змозі враховувати стихійні лиха.

Статистика часу і швидкості роботи IonosСередній час роботи IONOS | Дивіться статистику

І так далеко від даних, які ми зібрали тривалість роботи було досконалим 100%. Майте на увазі, що це лише двомісячні дані, тому ми поки не можемо робити жодних висновків, але початок був багатообіцяючим. Ми будемо постійно оновлювати їх статистику, коли буде час.

3. Хороша швидкість завантаження сторінки

Повільний сайт не просто дратує: коли на завантаження сторінки потрібно більше 5 секунд, понад 25% ваших потенційних відвідувачів вже будуть шукати в іншому місці

Чому так?

Ефективність сайту – велика справа, коли Google вивчає ваш сайт. Ваш найважливіший показник SEO, який визначає ваше розміщення в найпопулярнішій світовій пошуковій системі, в значній мірі покладається на нього.

Швидкість сайту – четвертий найважливіший чинник ранжування SEO, який поступається лише безпеці сайту, оброблюваності та зручності для мобільних пристроїв.

Тож повільний сайт – це негайний перелом для Google та відвідувачів веб-сайту.

Ми живемо в епоху миттєвого спілкування та миттєвої інформації. Якщо ви відстаєте, швидше за все, користувач може знайти інший веб-сайт із подібною інформацією, який більше цікавиться їх досвідом.

Зі зменшенням швидкості сторінки швидкість відмов збільшується.

Коефіцієнт відмов у завантаженні сторінки

Ось чому чудово бачити, як IONOS створює хорошу середню швидкість завантаження сторінки 649ms (0,65 сек). Ще робити якісь висновки чи певні претензії ще рано, але це хороший початок. Ми продовжуватимемо оновлювати цей огляд, оскільки ми збираємо більше даних.

Inos детально тривалості роботи та швидкістьСередня швидкість IONOS березень 2020 – квітень 2020 року | Дивіться статистику

4. Безкоштовна безпека SSL

Безпека – ще один важливий аспект хостингової послуги. На щастя, це область, в якій IONOS переважає.

У сервісі використовується сертифікований SSL-сертифікат GeoTrust та SSD-сертифікат Wildcard. Це шифрує ваш веб-сайт для покращеної безпеки. Це може допомогти вам зітхнути з полегшенням, коли ви ведете бізнес в Інтернеті.

Для наявності веб-сайту HTTPS потрібен сертифікат SSL. Якщо ваша URL-адреса починається з HTTP, Google фактично позначить ваш сайт як незахищений. Крім того, сертифікати SSL захищають дані, що обмінюються між користувачами та сайтом. Це допомагає вашим клієнтам довіряти вам більше, що є основою будь-яких ділових відносин

Виділений сертифікат SSL, призначений для GeoTrust, входить до пакунків сервера, спільного хостингу для розробників та eShop для розробників. Wildcard SSL сертифікат є стандартним для всіх спільних планів хостингу для Linux та Windows.

5. Безкоштовний домен та електронна пошта з деякими пакунками

Екстра – це завжди приємно. Ми любимо бачити хостингові пакети, які безкоштовно включають деякі бонусні функції, коли ви підписуєтесь на один із їх платних варіантів.

IONOS фактично пропонує дві найпоширеніші безкоштовні функції, реєстрацію домену та електронні адреси.

Доменне ім’я є безкоштовним протягом одного року за допомогою пакунків Essential, Business та Expert Shared.

Що стосується фірмового облікового запису електронної пошти (ще одна необхідність, якщо ви хочете серйозно сприйматись із людьми, з якими ви працюєте), і пакети Linux і Windows мають облікові записи електронної пошти всіх рівнів. Абоненти Windows можуть отримувати від 25 до 500 облікових записів електронної пошти, а клієнти Linux – від 10 до 100 облікових записів. Все залежить від обраного вами пакету.

6. Удосконалений інтерфейс користувача

IONOS не використовує класичний cPanel, натомість вони розробили власний власний сервер. Для тих, хто звик до cPanel, це може заплутатись і зайняти деякий час, щоб звикнути на початку, але в цілому, це досить просто у використанні.

Інтерфейс користувача Iono

На інформаційній панелі ви можете керувати доменами, сертифікатами SSL, електронними адресами, перевіряти статистику вашого сайту тощо.

IONOS також додав вдосконалену панель пошуку, де ви можете знайти налаштування та швидше переходити між продуктами.

Інтерфейс IONOS в інтерфейсі IONOS викликає багато змішаних почуттів, особливо це не дуже інтуїтивно, порівняно з cPanel. Але, схоже, IONOS доклав зусиль для покращення зручності використання панелі приладів і зробив її більш логічною у використанні.

Мінуси використання хостингу IONOS

1. Реєстрація рахунку можлива лише в обмеженій кількості країн

Одне з речей, яке ви спочатку можете навіть не помітити про IONOS, – це те, що ви можете зареєструвати свій обліковий запис у них лише в обмеженій кількості країн. Більшість країн представлені, але, наприклад, якщо ви перебуваєте в Китаї і хочете зареєструватися в IONOS, це неможливо, оскільки його немає в їх списку.

Те саме стосується більшості європейських країн. Незважаючи на те, що IONOS був заснований у Німеччині і його штаб-квартира все ще розташована там, у списку представлені лише деякі європейські країни.

Кілька прикладів, коли ви не можете зареєструватися в IONOS:

 • Китай
 • Іран
 • Єгипет
 • Марокко
 • М’янма
 • Європа (Польща, Румунія, Нідерланди, Португалія, Швеція, Фінляндія, Бельгія, Чехія та ін.)

Тож вам може бути краще перевірити перед реєстрацією, якщо ви навіть можете продовжити реєстрацію у вашій країні.

2. Без безкоштовних переказів веб-сайтів

Якщо ви переносите свій веб-сайт на новий веб-хостинг, відмінний спосіб підсолодити горщик – запропонувати безкоштовну передачу.

Це дозволяє новому клієнту зняти частину стресу та фінансового навантаження з процесу.

Це не те, що пропонує IONOS.

Ми обов’язково проконсультувались з їх відділом обслуговування клієнтів через чат наживо. За словами Жана з підтримки клієнтів, вони не пропонують безкоштовних переказів, і вона не змогла дати надійної відповіді на запитання про ціни.

За словами Жана, процес передачі повинен бути індивідуально котирований клієнтам, оскільки він стягується щогодини.

Вартість, плани та способи оплати IONOS

IONOS має два різновиди спільних хостингових послуг, кожен з яких має три веб-хостинг-пакети на вибір.

По-перше, вони пропонують хостинг Linux – що називається Web Hosting на офіційному веб-сайті.

Вони також пропонують хостинг для Windows. Очевидно, що ці різні варіанти спільного хостингу мають місце в різних операційних системах.

Обидва ціни хороші, але ви отримуєте набагато більше функцій з опцією Windows. Кожен браузер має три різні рівні на вибір.

Почнемо з Linux:

 • Основний план Linux – це пакет без місяця, який не має ризику. Коштує $ 4 на місяць. Цей рівень найкраще працює на одному веб-сайті та пропонує 10 Гб пам’яті. Кожен, хто придбає цей рівень, також отримує 10 облікових записів електронної пошти та безкоштовний домен на один рік. Він має рівень продуктивності, який дозволяє на вашому веб-сайті до 50 відвідувачів в хвилину.
 • Діловий рівень починається від 1 долара протягом першого місяця, а потім доходить до 8 доларів на місяць без жодних зобов’язань. Користувачі цього рівня можуть мати необмежену кількість веб-сайтів з необмеженим сховищем. Вони також отримують до 50 облікових записів електронної пошти та безкоштовний домен строком на один рік. Сайти на цьому рівні оптимізовані для до 200 відвідувачів в хвилину.
 • Експертний рівень коштує $ 14 на місяць і може бути скасований у будь-який час. Він також включає необмежену кількість веб-сайтів, сховища та бази даних з безкоштовним однорічним доменом і до 100 облікових записів електронної пошти. Сайти в Плані експертів оптимізовані для до 500 відвідувачів в хвилину. Також включено захист від зловмисного програмного забезпечення SiteScan та мережу доставки вмісту.

Ionos розділив ціни на хостинг для Linux

Що стосується речей Windows, у вас є цілий ряд великих планів, які припадають на період зобов’язань.

 • Бізнес-план працює для одного веб-сайту чи проекту. Це $ 1 на місяць протягом 12 місяців, а потім поновлюється на рівні 8 USD на місяць. Ви отримуєте 100 ГБ пам’яті, 25 облікових записів електронної пошти та безкоштовний домен.
 • План Pro також цінується в 1 долар на місяць протягом шести місяців, а потім поновлюється на рівні 10 доларів на місяць. Це добре або до п’яти веб-сайтів і має 250 Гб пам’яті. Абоненти отримують 100 облікових записів електронної пошти та безкоштовний домен.
 • План експертів є найвищим із трьох ярусів Windows. Як і інші, вона починається від 1 долара на місяць і продовжується як така протягом шести місяців. Після цього це 14 доларів на місяць. IONOS каже, що це найкраще для до 50 веб-сайтів і має 500 ГБ пам’яті. Безкоштовний домен та 500 облікових записів електронної пошти поставляються із цим планом разом із мережею доставки вмісту.

Ionos розділив ціни на вікна, що розміщують ціни

IONOS приймає платежі через PayPal та кредитною карткою.

Чи рекомендуємо ми IONOS?

Так ми робимо.

Їх гнучкі плани як для Linux, так і для Windows є доступними і містять багато корисних функцій. Світ, який ми пережили у блискавці, був також величезним пір’ям у кепці.

Але є й мінуси, ви не можете підписатися на них у більшості європейських країн, і заохочені ціни на 1,00 доларів на місяць поновлюються набагато вище 8,00 доларів на місяць.

Безпека SSL робить це дуже безпечним сервісом, і нам дуже сподобалося, що він постачається з безкоштовним доменом. Хоча це не відбирає стільки виграшів, як, скажімо, щось на кшталт Bluehost, він все ще є надійним хостинг-провайдером, який виконає роботу прямо там з GoDaddy.

P.S. Ви раніше використовували IONOS? Не забудьте залишити відгук нижче – хороший чи поганий – насправді не має значення, поки це корисно для наших відвідувачів. Дякую за твою підтримку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map