Огляд хостингу InMotion

В русі це хмарна компанія, яка вперше була запущена в 2001 році і завжди була зосереджена на бізнес-клієнтах.


Що їх відокремлює від решти основних компаній, що займаються хостингом, це те, що вони не належать компанії Endurance International. Цей бізнес-гігант вже є власником багатьох основних веб-хостинг-платформ, включаючи Bluehost та HostGator.

Отже, чому це важливо, ви можете запитати?

InMotion хостинг намагається створити свій бренд, виходячи з того, що вони недосвідчені, які не грають за тими ж правилами, що і великі хлопці. Вони роблять це досить добре, і у світі веб-хостингу вони відомі як “вибір видовища”.

Вони пропонують різноманітні пакети та плани, які включають різні переваги та функції для покращення вашого веб-сайту. Але чи може InMotion конкурувати з найкращими канадськими компаніями з веб-хостингу на ринку сьогодні?

Давайте дізнаємось.

TLDR;

InMotion – велика компанія, яка виконує те, що обіцяє. Якщо ви шукаєте надзвичайно довгий термін тестування, то InMotion – чудовий вибір з 90-денною гарантією повернення грошей.

Люди в пошуку безкоштовних резервних копій даних і передач також знайшли хороший вибір, оскільки вони пропонують як великі час роботи, так і надійну швидкість.

Однією з головних причин не брати участь у InMotion є їх вища, ніж середня вступна ціна.

Важка наука

Наші тести на хмарний хостинг можна спростити на дві ключові метрики: час роботи та середній час завантаження. Найкращі компанії сильні в обох категоріях, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі.

Статистика часу в InMotion в Канаді

Щоб допомогти нашим канадським читачам, ми провели тести з усієї країни. Ось що ми зібрали на InMotion:

 • Монреаль

  Пробіг – 99,1%
  Час завантаження – 2312 Мс

 • Торонто

  Пробіг – 99,0%
  Час завантаження – 2232 мс

 • Ванкувер

  Пробіг – 98,9%
  Час завантаження – 2485 мс

 • Вінніпег

  Пробіг – 98,9%
  Час завантаження – 2358 мс

Що означає продовження часу?
 • Час роботи – відсоток, який вказує на загальний час роботи хостинг-провайдера в Інтернеті та працює нормально.
 • 99,1% часу роботи Монреаля – послуги InMotion були недоступні лише 0,9% відсотків часу для користувачів Монреаля. Математика прирівнюється до навколо 78 годин простою протягом року.
 • Що це означає для наявності – Частка відсоткового пункту може суттєво змінити доступність вашого веб-сайту

Хороший час роботи. Ми вважаємо, що триває час показники понад 98%, щоб бути чіткими.

InMotion Load Times в Канаді

Що означає час завантаження?
 • Час завантаження – фактичні вимірювання швидкості.
 • Одиниця вимірювання – Часи, наведені вище, вимірюються в мілісекундах і охоплюють тривалість повного запиту та відповіді на хмарний веб-сервер.
 • Як це тестується – складені цифри – це в середньому за місяці тестування на платформі iPage з різними браузерами, такими як Google Chrome, Mozilla Firefox та Microsoft Internet Explorer.
 • Інші змінні – кінцеві користувачі вашого веб-сайту можуть здатися різними у часі відповіді через різні фактори, включаючи швидкість локальної мережі, поведінку браузера та трафік сервера.
 • Хороший час завантаження – Час завантаження, що становить в середньому 2000 мілісекунд або менше, вважається високою продуктивністю.

значення навантаження-час

Хостинг-провайдери із повільнішими часом реагування ризиковано використовувати, оскільки ваші читачі та клієнт можуть дратуватися затримками та захочуть переглядати інші сайти замість цього. Поглибившись у нашому дослідженні, ви покажете, що хостинг-провайдери по всій карті.

Результати тестування InMotion на час завантаження були приблизно середніми, а їхні показники тривалості роботи вище середнього. Тож питання стає, є їхні тарифи та можливості досить хороші, щоб зробити їх інтригуючим вибором для хостингу?

Ціноутворення InMotion

Як видно з вище, InMotion пропонує відносно надійні показники, коли мова йде про показники часу та середнього часу завантаження сторінки. З урахуванням сказаного, компанія також має своє репутація одного з дорожчих постачальників на ринку.

Ось погляд на те, як InMotion представляє свої пакети та плани:

Спільний бізнес-хостинг з безкоштовними хостинговими дисками InMotion

InMotion розбиває свої послуги на три чіткі категорії. Перший – план запуску, який розроблений для нових дизайнерів веб-сайтів та простих блогів. Для сайту з огляду на лижах або з огляду на хокейну боротьбу – це було б більш ніж достатньо – оскільки вона включає безкоштовне доменне ім’я та необмежену пропускну здатність.

Середній план InMotion називається Power, і це найпопулярніший варіант для малого бізнесу, який хоче перенести веб-дані на нову платформу. Це дозволяє розмістити шість окремих веб-сайтів і продуктивність, яка нібито в два рази перевищує потужність плану запуску.

Нарешті, InMotion має висококласний варіант, який називається Pro план, який зацікавив би лише великий, зрілий бізнес. Він включає необмежену кількість хостів веб-сайтів, подвійну продуктивність порівняно з планом живлення та спеціальний пакет технічної підтримки.

Довгострокове ціноутворення за допомогою InMotion порівняно порівняно з усіма іншими популярними сьогодні хостинг-платформами. Кікером є те, що їх вступне ціноутворення відносно слабке.

Для багатьох найпопулярніших хостингових платформ ви можете скористатися трирічною підпискою від $ 2 до $ 4 на місяць, щоб почати. Це, очевидно, величезна добавка вартості, і ми любимо говорити людям скористатися цими ціновими моделями.

Якщо ви рахуєте вступні ціни – InMotion знаходиться там прямо з поточними тенденціями ціноутворення.

Особливості

На перший погляд, три варіанти плану InMotion можуть виглядати досить схоже. Але вникаючи в деталі, ви можете побачити, що вони можуть запропонувати.

Для початку – InMotion пропонує безліч функцій для всіх своїх планів:

 • Безкоштовні накопичувачі SSD
 • Безкоштовний домен
 • 90-денна гарантія
 • Безкоштовне резервне копіювання даних
 • Безкоштовний інсталятор 1 клацанням
 • Кілька варіантів кодування
 • Безпечний електронний лист IMAP
 • Зона максимальної швидкості
 • Доступ до SSH
 • Інтеграція Google Apps
 • Необмежений простір на диску
 • Безкоштовний SSL сертифікат
 • 24/7 Служба підтримки клієнтів

Єдиним аспектом, який справді вискакує, є гарантія на 90 днів. Більшість хостинг-платформ пропонують лише 30-денні гарантії повернення грошей. Тестування хостинг-платформи протягом трьох місяців, а не однієї, може призвести до величезних змін.

Що стосується відмінностей між планами, є кілька аспектів, які можуть переміщувати голку в залежності від потреб вашого хостингу.

Позитивні

Позитиви InMotion є фантастичними, і, можливо, ви думаєте, що збираєтесь підписатися на хостинг-послугу відразу. Деталі важливі, коли мова йде про сміливі претензії, які пропонує хостинг-послуга.

Підтримка клієнтів

Служба підтримки клієнтів в InMotion справді компенсує відсутність інтуїтивно зрозумілої бази знань. Завдяки підтримці клієнтів 24/7/365 на їхньому веб-сайті ми, очевидно, повинні були перевірити систему.

Я відкрив квиток і мені запропонували відповідь протягом п’яти хвилин. Це задає питання – чому вони навіть пропонують пріоритетну підтримку? Це щось змушує мене думати, що вони просто рекламують цю опцію як привід для модернізації.

Підтримка InMotion

90-денна гарантія повернення грошей

Усі повинні любити, коли компанії пропонують гарантії, що залежать від часу. Я думаю, що вони надзвичайно чудові.

Оскільки в середньому по галузі є 30-денними гарантіями, це показує, що InMotion не боїться пропонувати довгу тривалість тестування. Вони справді думають, що ви будете задоволені тим, що вони пропонують.

Безкоштовні перекази та резервні копії даних

Це не щодня безкоштовні функції, на які розміщуються хостингові послуги. Це правда, що хороший господар завжди пропонує безкоштовну передачу сайту.

Але – чудовий хостинг-сервіс пропонує безкоштовне резервне копіювання даних. Дуже багато послуг хостингу намагаються змусити вас платити за резервні копії, що на мою думку є дурним. Слід включити безкоштовне резервне копіювання даних.

Негативи

Високі вступні ціни

Порівнюючи вступні ставки з іншими лідерами галузі, ціна на InMotion на околиці є «дешевшим» варіантом хостингу.

Скориставшись вступними ставками – це чудовий спосіб заощадити гроші при запуску.

Ціни, пропоновані компанією InMotion, не надмірно великі і насправді є середніми для галузей за довгостроковим ціноутворенням. Однак вони точно киньте м’яч, коли мова йде про вступне ціноутворення.

Середній час завантаження

Це не мінус, а більше недиференціатор. Особисто я віддаю перевагу блискучим часом завантаження. Більшість людей захочуть цього для свого веб-хостингу. Якщо це для вас не важливо, або середнє час завантаження нормально, InMotion не має для вас негативу в цій категорії..

Налаштування бази знань

Це справді дивно, наскільки погана база знань InMotion порівняно зі своєю командою підтримки клієнтів.

центр підтримки веб-хостингу

Я не знаю про вас, але я віддаю перевагу своїй базі знань трохи більш організованій та сучасній.

Це трапляється іноді як компанія надає пріоритет щодо підтримки попиту а не мати корисні відставання інформації для свого замовника. Це не означає, що вони не мають доступної інформації – це налаштування трохи незграбне, і вони не мають стільки ж кількох конкурентів.

У цьому насправді немає нічого поганого, але багато людей вважають за краще читати статтю, а не спілкуватися зі службою підтримки.

Підбиваючи підсумки

Пропозиція планів хостингу InMotion гідне виконання і міцна надійність і є укомплектований повнофункціональними можливостями.

InMotion – це фантастичний вибір, якщо ви визначаєте пріоритетність резервного копіювання даних та переказів, а також шукаєте довші гарантії повернення грошей. Основна проблема InMotion полягає в їх менш ідеальному вступному ціноутворенні.

FAQ

Який найкращий хостинг для WordPress?

Для найкращого співвідношення продуктивності ми вибрали SiteGround як наш найкращий вибір.

Який хостинг краще Linux або Windows?

Все це означає, яка операційна система працює на серверах, якими користується компанія. Linux є найпопулярнішим на серверах, тому він має більше можливостей, і більшість веб-дизайнерів віддають перевагу веб-хостингу на базі Linux. Єдиний час, коли Windows матиме сенс, якщо є конкретні програми для Windows, які потрібно використовувати.

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-сайт Builder

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map