Огляд хостингу InMotion

закоханий хостинг логотип


Загальний рейтинг

Найдешевший план
6,39 дол. США / міс

InMotion хостинг: короткий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

Коротше кажучи, InMotion досить приголомшливий, використовувані послуги та технології є високоякісними, а підтримка – чуйною та обізнаною…. але, дивлячись на вартість і те, що їхні сервери знаходяться в США, там, безумовно, є кращі варіанти. Навіть якщо ви жили в США і ваш сайт орієнтувався на аудиторію в США, все ще є більш доступні варіанти… Хоча факт залишається фактом, що InMotion справді хороший, тому ми оцінюємо його так високо!

При цьому, для Канади наш улюблений все ще GreenGeeks, вони супер-зелені (кладуть 300% того, що вони використовують назад в сітку), мають блискавичний центр обробки даних у Канаді (та США), і вони пропонують ті ж характеристики за значно доступнішою ціною ($ 6,39 проти $ 3,95, це збільшується з часом)! Погляньте на наш огляд GreenGeeks.

Щоб дізнатися більше про хостинг InMotion, читайте нижче.

InMotion хостинг-дослідження

Огляд хостингу InMotion

Одна з найбільших хостингових компаній, InMotion Hosting, розпочалася в 2001 році. Це один з небагатьох провайдерів веб-хостингу, який не належить Endurance International Group (EIG), якому належить досить багато масових хостинг-провайдерів, таких як HostGator, iPage та Bluehost.

inMotion хостинг пишається експертами з веб-хостингу, які мають середній досвід роботи в 4-річному професіоналі хостингових продуктів та / або послуг. Їх команду управління складають фахівці з технологій, які мають в середньому 10+ років досвіду веб-хостингу.

Вони працювали з багатьма брендами, такими як Yahoo !, Bing, Twitter, Dell, Intel, Cisco, Cpanel та Parallels. Вони співпрацювали з Sucuri.net для безпеки веб-сайту. Зазначена компанія є світовим лідером у галузі веб-безпеки.

inMotion хостинг отримав кілька нагород з моменту створення. Business.com навіть розцінив їх як найкращий вибір веб-хостингу.

Ціноутворення

inMotion хостинг пропонує три типи бізнес-хостинг-планів. Вони називаються “Запуск”, “Потужність” та “Про”. Зазначені пакети можна побачити нижче:

Плани хостингу inMotion Business

Перший пакет “Запуск” коштує 6,39 долара на місяць, якщо ви вирішите платити загалом за 2 роки. Однак це буде коштувати вам $ 7,46 на місяць, якщо ви виберете щорічний термін оплати. Для пакету “Запуск” ви не можете скористатися способом оплати за місяць.

План запуску надає вам різноманітні можливості у вашому розпорядженні. Вам надається безкоштовне доменне ім’я. Крім того, ви можете мати 2 веб-сайти в одному обліковому записі хостингу. Чудова річ у цьому плані – він надає вам необмежену кількість дискового простору та необмежену пропускну здатність. Це означає, що вам надано достатньо обсягу пам’яті для вашого веб-сайту, що дозволяє розміщувати більше зображень та відео у вашому домені.

З необмеженою пропускною здатністю поставляється можливість передачі даних декільком користувачам. Це особливо корисно, якщо у вас є тисячі (або мільйони) глядачів на день. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був захищеним, InMotion Hosting також надає вам безкоштовний сертифікат SSL.

Якщо у вас є кілька користувачів, які відповідають за ваше доменне ім’я, ви можете надати їм власні облікові записи електронної пошти. Пакет “Запуск” постачається з необмеженими обліковими записами електронної пошти, до яких ви можете отримати доступ на будь-якому пристрої. Також вони надають резервні копії даних безкоштовно. Якщо з вашим веб-сайтом щось трапиться, ви можете відновити його на основі певної резервної копії, зробленої хостингом InMotion.

Вручну встановити програмне забезпечення може бути болем. За допомогою інсталятора в один клік InMotion Hosting ви можете встановити більше 400 програм на свій веб-сайт, що робить створення власного веб-сайту дуже простим. Для тих, кому потрібно використовувати додатки Google, пакет також пропонує функцію інтеграції Google Apps. Це означає, що Google Apps включено в cPanel, тому ви можете легко інтегрувати його у свій домен протягом декількох хвилин.

Якщо ви веб-розробник або найняли його, щоб допомогти вам на вашому веб-сайті, пакет “Запуск” полегшує вам створення веб-сайтів. Його спільні сервери підтримують декілька мов програмування, таких як MySQL, PHP, Ruby та PostgreSQL. Це дозволяє веб-розробникам розробити веб-сайт, використовуючи мову, яку вони найкраще знають.

Якщо ви займаєтесь рекламою, пакет Launch надає вам безкоштовні рекламні кредити на суму 150 доларів. Крім цього, вони пропонують 90-денну гарантію повернення грошей. Ви можете скасувати та повернути гроші, якщо їх продукція та / або послуги не відповідають вашим очікуванням.

Нарешті, inMotion Hosting – єдина компанія, яка надає зони максимальної швидкості. Вони використовують передові технології маршрутизації, різноманітні центри обробки даних та преміум-провайдери пропускної здатності для забезпечення швидшої мережі. Це призводить до вашої покращеної продуктивності веб-сайту, включаючи швидший запуск веб-сайтів, управління електронною поштою та завантаження файлів.

Параметри підтримки

inMotion хостинг надає вам різні варіанти зв’язатися з ними для підтримки:

 • Чат в режимі онлайн,
 • Підтримка квитків,
 • Телефонний дзвінок,
 • Повідомлення електронною поштою,
 • Підтримка громади,
 • Skype і
 • Центр підтримки самодопомоги.

Центр підтримки самодопомоги заповнений різноманітною інформацією, такою як поширені запитання, навчальні посібники, інструменти та ресурси та посібники з продуктів..

Відмінна річ у хостінгу inMotion – їх здатність надавати підтримку через Skype. Комунікаційна платформа широко використовується серед підприємств і може бути зручним способом спілкування з компанією. Вони також забезпечують підтримку чату та телефонної підтримки 24 × 7. Даємо вам кілька способів зв’язатися з ними.

Обслуговування клієнтів хостингу inMotion чудово. Більшість відгуків зазначають, що вони швидкі, коли йдеться про відповіді на запити як в онлайн чаті, так і по телефону. Команда підтримки може відповісти на складні запитання, а їх персонал добре обізнаний у своїх продуктах та / або послугах. Квитки на підтримку також отримують відповідь протягом декількох годин.

Плюси

Будучи гігантом хостингу, InMotion Hosting має свої плюси:

90-денна гарантія повернення грошей

Більшість хостинг-провайдерів пропонують лише 30-денну гарантію повернення грошей. Завдяки inMotion хостингу вам пропонують повернути гроші на 90 днів. Це досить щедра пропозиція. Коли ви незадоволені їх обслуговуванням, вам не потрібно турбуватися про те, що ваші гроші витрачаються ні на що.

Зберігання SSD

Усі плани бізнес-хостингу забезпечують безкоштовне сховище SSD. Це перевага, оскільки SSD швидше, ніж його традиційні аналоги. Це призводить до того, що ваш веб-сайт завантажується швидше, ніж веб-сайти, що використовують старі диски. Якщо ваш веб-сайт завантажується швидше, ваші клієнти будуть більш задоволені. Всі ненавидять чекати, правда? Плюс до того, що веб-сайти, які завантажуються швидше, віддають перевагу таким пошуковим системам, як Google, якщо мова йде про рейтинги.

Безкоштовний SSL сертифікат

Ви можете отримати безкоштовний сертифікат SSL, який дозволяє захистити чутливу інформацію клієнта. Крім того, це також допомагає збільшити ваш рейтинг у пошукових системах!

Необмежені поштові скриньки

Завдяки їх найдешевшому пакету ви вже отримуєте необмежену кількість поштових скриньок, які можуть синхронізуватися на декількох пристроях. Ви навіть можете отримати доступ до цих поштових скриньок на будь-якому пристрої. Коли за ваш веб-сайт відповідає декілька людей, ви можете безкоштовно надавати їм власні облікові записи електронної пошти.

Надійність та продуктивність

Огляди показали, що хостинг InMotion забезпечує веб-сайти з найвищою ефективністю завдяки їх висококласній технології та серверам. Вони забезпечують 99,99% тривалості роботи, тобто ваш веб-сайт не зазнає збоїв або простоїв.

Надійна підтримка клієнтів

Їх системи підтримки доступні в декількох режимах зв’язку. Вони надають підтримку спільноти як додатковий рівень підтримки, що дозволяє користувачам спілкуватися з іншими користувачами. Крім того, вони можуть відповісти на складні та непрофесійні питання, пов’язані з їх продукцією та / або послугами.

Мінуси

Існують недоліки співпраці з хостингом InMotion. Ось деякі з них:

Без виставлення рахунків щомісяця

Коли ви просто хочете спробувати веб-хостинг, ви можете просто отримати контракт на місяць. Ви б не хотіли надавати послуги, що коштують 3 роки, навіть не знаючи, чи відповідає це номінал.

Погана частина хостингу InMotion – це відсутність щомісячних умов оплати. Можливо, ви не хочете платити за цілий рік вперед, особливо якщо ви мало коштів.

Не найдешевший

Так. inMotion – не найдешевший. Деякі компанії пропонують за ціною 3 або 4 долари США на місяць за ті самі функції, які пропонуютьMotion.

Лише 2 домени

Ви можете розмістити лише 2 домену в одному обліковому записі хостингу. Якщо у вас є 10 веб-сайтів, наприклад, вам потрібно буде розібратися з третім планом, пакетом Pro. Це коштуватиме вам приблизно 18,99 дол. США на місяць, якщо ви платите місяць за місяць – і ціна не надто дешева.

Підтвердження телефону

Щоб запобігти шахрайству, компанія зобов’язує клієнтів перевіряти їх покупки по телефону. Це може бути важким для клієнтів, які не знаходяться у Сполучених Штатах.

Висновок

Як вже згадувалося в нашому резюме, InMotion дійсно хороший, але він коштує ціною, і ви не ходили б у Канаду, що впливає на загальну швидкість вашого веб-сайту. Ми настійно рекомендуємо подивитися на GreenGeeks, ознайомитися з нашим оглядом.

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2019-11-17Reviewed Item InMotion HostingAuthor Rating 41зірка1зірка1зірка1зіркасірийНазва продукту InMotion HostingPrice
6,39 дол. США

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map