Огляд хостингу A2 – Один з найкращих веб-хостів Канади

Хмарно-обчислювальний пейзаж – це місце багатолюдне. Куди б ви не подивилися, з’являється нова компанія, яка пропонує і розмістити ваш веб-сайт за меншими цінами, але з більшою швидкістю та більшою надійністю…. Питання полягає в тому, чи можете ви їм довіряти?


Ось тут ми і завітаємо – ми провели минулий рік та значну частину 2017 року, аналізуючи веб-хостів з різних локацій по всій Канаді. Ми стискали дані та збирали результати, щоб вибрати наші улюблені. Один з наших головних виборів – невелика хостингова компанія під назвою A2 Hosting, яка не має величезної репутації, але все ж пропонує велике співвідношення ціни та якості.

a2 логотип хостингу

Хостинг A2 насправді існує вже давно. Компанія була створена в 2001 році генеральним директором Брайаном Мутігом, колишнім Unix SysAdmin. Це було ще в перші дні Інтернету, і з того часу залишається незалежною компанією. Він виникла як проект хобі від одного системного адміністратора і тепер перетворився на потужне хостинг-рішення для клієнтів усіх розмірів.

Платформа A2 хостингу працює на наборі трьох великих центрів обробки даних, розташованих у Мічигані, Амстердамі та Сінгапурі. Зважаючи на близькість до Канади, ми провели більшу частину наших тестувань через центр обробки даних Мічигану.

Ми запустили понад 50 веб-проектів на інфраструктурі хостингу A2, щоб запустити та виміряти тести цього огляду A2.

Наскільки швидкий хостинг A2?

гепард супершвидкийНе можна цього заперечувати Сьогодні A2 хостинг пропонує одні з найшвидших швидкостей в Інтернеті.

За даними веб-сайту, середня продуктивність їх платформи досягає 17,6 рази швидше, ніж у їхніх кращих конкурентів. Підтвердження того, що точна претензія є складним, але в тестах, проведених Hosting Canada, ми оцінили ефективність хостингу A2 як надзвичайно швидку.

А якщо мова йде про посилення видимості в Інтернеті, чи то для малих блогів, так і для веб-сайтів малого бізнесу, швидкість є чи не найважливішим фактором. Якщо ваші веб-сторінки не завантажуються досить швидко, відвідувачі будуть схильні закрити вкладку свого веб-переглядача та перейти на інший варіант. Підтримання високої продуктивності у вашій системі забезпечить вам задоволення користувачів.

Як ми вже згадували, наші тести на швидкість з A2 хостингом пройшли досить добре в порівнянні з іншими змаганнями. Під час запуску нових веб-проектів через їхній Мічиганський центр даних, середній час реакції прийшов при блискавці 222 мс.

Це вимірює точний час, який потрібен серверу для отримання запиту від браузера користувача та доставки необхідного вмісту HTML назад користувачеві. Такі швидкісні швидкості ставлять A2 хостинг в ту саму категорію провідних веб-хостингових сервісів, як і інші наші найкращі вибори.

Найкраще, що результати відгуку хостингу A2 узгоджувались у всіх наших місцях тестування, включаючи основні канадські міста Монреаль, Торонто, Ванкувер та Вінніпег.

Ви можете побачити пряме відстеження тут. Детальніше про наше 4-х ступінчастий процес дослідження тут

Як хостинг A2 так швидко?

Вам може бути цікаво, що саме означають наші результати тестування на швидкість, і як хостинг A2 може підстрибнути настільки далеко перед стільки конкурентів, особливо враховуючи, що вони все ще відносно невеликі.

Відповідь полягає в архітектурі їх платформи, яка використовує ефективність, яка безпосередньо приносить користь своїм клієнтам.

По-перше, існує концепція Спільні ресурси хостингу. Усі хмарні компанії або володіють, або орендують простір з масивними центрами обробки даних, і в цих місцях знаходяться фізичні пристрої, такі як процесор, жорсткі диски та мережеве обладнання. Разом вони утворюють платформу, яку можна розділити на різні сутності, відомі як віртуальні машини.

Коли ви, як клієнт хмари, вирішили розмістити веб-проект з провайдером, ви фактично знімаєте живлення комп’ютера на одній із цих віртуальних машин. Це означає, що ваші дані можуть насправді жити поряд з іншою інформацією, що належить приватним особам або компаніям.

Примушуючи клієнтів ділитися цими хмарними ресурсами, постачальник може заощадити гроші для себе, ризикуючи при цьому знизити продуктивність та надійність своїх клієнтів. Але у випадку з хостингом A2 вони не вирізають кути, якщо мова йде про спільні хостинг-ресурси.

Замість того, щоб об’єднати дані якомога більше на одне обладнання, вони підтримують низьке відношення серверів до клієнтів. Це означає, що ваша віртуальна машина ділиться між меншою кількістю людей і зберігає більше обчислювальної та мережевої потужності для себе. Отже, претензія компанії на те, що вона в 20 разів швидша, ніж інші варіанти хостингу.

Крім того, A2 хостинг використовує найновішу технологію розподілу вмісту (CDN) та потужність кешування. Це означає, що A2 хостинг може використовувати мережу між трьома центрами обробки даних у США, Європі та Азії, щоб якомога швидше обслуговувати своїх клієнтів..

Коли ми проводимо власні тести з канадського кордону, ми логічно підключаємось до серверів хостингу A2 в Мічигані, оскільки вони є найбільш близькими до нас за фізичною близькістю.

Але, оскільки ви хочете, щоб ваш веб-сайт був швидким в будь-якій точці світу, Хостинг A2 відстежує, де розміщуються ваші відвідувачі, та підключить їх до найближчого центру обробки даних, забезпечивши завантаження веб-сторінки якомога швидше..

Кешування також економить час під час роботи у хмарних умовах. Якщо дані на вашому веб-сайті не постійно змінюються або оновлюються, A2 хостинг може використовувати кешування та регулярно надсилати відвідувачів на збережену копію вашого вмісту. На регулярній основі, вони перевірять у віртуальній машині, щоб побачити, чи потрібно відображати чи змінювати нові дані.

Наші історичні дані про ефективність хостингу A2 тривають декілька місяців, і ви можете знайти середній час завантаження сторінки з 2018 року нижче:

 • Середня швидкість травня: 209мс
 • Середня швидкість квітня: 218 мс
 • Середня швидкість березня: 199 мс
 • Середня швидкість лютого: 211 мс
 • Середня швидкість січня: 224 мс
 • Середня швидкість грудня: 276 мс

Загалом, дійсно сильна робота. Більше інформації можна знайти на нашій сторінці досліджень.

Швидкість є критичною для веб-хостингової компанії, але вона втрачає свою цінність як функцію продажу, якщо платформа не стабільно стабільна. Те, про що ми тут говоримо, – це ідея тривалості роботи.

Пробіг використовується для опису відсотка часу, коли веб-сайт доступний і працює для зовнішніх відвідувачів. Протилежне називається простоєм, який вимірює кількість часу, коли сайт не працює та недоступний.

Якщо ваш веб-сайт пов’язаний з вашим бізнесом або іншим професійним починанням, час роботи повинен мати для вас багато значення. Навіть хвилин простої можуть бути надзвичайно дорогими і зашкодити вашій репутації серед користувачів та відвідувачів. Зі швидкістю сучасного сучасного Інтернету у людей мало терпіння для повільних або невідповідних сайтів.

Тож чи можна розраховувати на хостинг A2, якщо мова йде про стабільність та надійність? Хостинг Канади каже, що так, грунтуючись на наших місячних тестуваннях у американському центрі даних. Час часу розраховується як відсоток доступних годин, поділений на загальну кількість годин. Жоден сервер не може реально отримати 100% часу роботи, але показники понад 99% вказують на високу продуктивність.

Наші тести на хостинг A2 в середньому складали 99,8%, це означає, що їхні сервери були недоступними або були недоступні лише у 0,2% часу. Це становить всього 17,5 годин протягом цілого року. Це означає, що з точки зору тривалості безперервного часу, A2 вигідно порівняно з іншими найкращими параметрами, такими як Bluehost та HostGator.

Ось історичні дані про ефективність роботи хостингу A2:

 • Можливий час роботи: 99,9%
 • Продовження квітня: 99,9%
 • Продовження березня: 99,98%
 • Продовження лютого: 99,96%
 • Продовження січня: 99,99%
 • Продовження грудня: 98,92%

Як бачите, сервери A2 хостингу надійні цілий рік, навіть через жорстоку канадську зиму. Коли ви читаєте це, ми відстежуємо всі наші найкращі хостингові вибори в режимі тривалості роботи, і дані доступні вам, якщо ви хочете перевірити це.

Огляд підтримки хостингу A2

Більшість хостингових компаній пропонують певний рівень технічної підтримки платним клієнтам, але це може сильно відрізнятися і часто бути досить невдалим. Все більше постачальників покладаються на бази знань та текстові боти, щоб відповідати на питання, а не на реальних людей.

Хостинг A2 відрізняється, оскільки вони пропонують живу допомогу 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ви можете зв’язатися з представниками безпосередньо по телефону або в онлайн-чаті. Вони також приймають запитання по електронній пошті, які надходять безпосередньо в їх систему підтримки квитків. Ось знімок екрану того, як виглядає їх система чату:

a2хостинг підтримки чату2

А2-хостинг також надає своїм клієнтам ряд додаткових функцій, які допоможуть зробити ваш веб-сайт ще кращим і безпечнішим. Усі вони безкоштовні та постачаються з будь-яким із варіантів плану A2 хостингу. Вважайте, що це є ще одним стимулом для виходу з вашого поточного веб-хоста та переключення.

Для початку вони віддають своїх клієнтів безкоштовна безпека та запобігання злому, і це особливо важливо, якщо ви використовуєте багато веб-плагінів або хочете розмістити сайт WordPress. Вони використовують систему під назвою «Захист від HackScan», щоб постійно контролювати безпеку вашого облікового запису та не допускати зловмисників.

Поряд із цим поставляється безкоштовний сертифікат SSL, який дозволить повністю зашифрувати всі з’єднання між серверами A2 хостингу та вашими користувачами. SSL-сертифікати можуть щорічно коштувати компаніям, але A2 хостинг використовує систему Let’s Encrypt і робить це безкоштовно для вас. Наявність сертифіката SSL має вирішальне значення для будь-якого малого бізнесу, який планує здійснювати продажі через Інтернет або зберігати приватну інформацію користувача.

Швидше за все, у вас може бути веб-сайт, який вже розміщений в іншому місці, але ви зацікавлені перенести його на кращу платформу, як, наприклад, те, що може запропонувати хостинг A2. Без проблем, тому що Хостинг A2 пропонує безкоштовну допомогу з міграції щоб перемістити всі файли та веб-конфігурацію на свої сервери. Крім того, вони включатимуть автоматичне резервне копіювання, щоб зменшити ризик та допомогти вам відновитись від втрати даних.

Хостинг-пакети A2 – що є правильним для вас?

В середньому ціни на хостинг A2 трохи вище, ніж у інших компаній.

Але ми вважаємо, що це варто – вони пропонують хороше співвідношення ціни і якості, тим більше, що ви можете вибрати між пакетами і вибрати план, який найкраще підходить для вашого бюджету.

Ось огляд їх пакетних цін:

Хостинг A2 пропонує три типи плану: Lite, Swift та Turbo. План Lite хороший для невеликих проектів або веб-сайтів для хобі, оскільки він працює з одним доменом і включає обмежене використання бази даних та електронної пошти.

Оновивши опцію Swift, ви отримуєте необмежену кількість баз даних і можете керувати якоюсь кількістю облікових записів електронної пошти за допомогою своїх доменів. План Turbo орієнтований на малий бізнес, оскільки включає прискорювач веб-сайтів, який допоможе зробити ваші домени в 20 разів швидшими.

Хостинг A2 має варіанти хостингу віртуального приватного сервера (VPS). З підпискою на VPS ви отримаєте повний доступ до цілого обчислювального середовища на віртуалізованій платформі. Це може бути критично важливим для великих підприємств, яким потрібно запускати власне програмне забезпечення та вносити складні зміни в конфігурацію для своїх веб-проектів.

Майте на увазі, що хостинг A2 пропонує повну політику повернення грошей на 30 днів без проблем:

“Якщо запит подається в Інтернеті для негайного скасування протягом перших 30 днів, буде повернено повне відшкодування ».

Це, якщо чесно, невідомо в хостинговому просторі, який відомий кричущими перерахунками і намагається тримати клієнтів «на гачку»..

Як зареєструватися на хостингу A2

Канадські клієнти можуть відкрити обліковий запис хостингу A2 прямо з свого веб-сайту. Процес реєстрації досить простий, без прихованих комісій та інших хитрощів. Вони також підтримують цілий ряд щомісячних варіантів оплати, включаючи кредитні картки, PayPal, грошові перекази або банківський переказ.

А2-хостинг також часто проводить спеціальні угоди або розпродажі, які ви можете заблокувати на щомісячній основі протягом цілого року.

Після відкриття облікового запису хостингу A2 ви можете запустити новий проект одним клацанням миші. Якщо ви хочете передати дані з іншої платформи, вони допоможуть у цьому, або ви можете почати з нуля та використовувати їх інструменти веб-дизайну.

Хостинг A2 гарантує, що ваш сайт буде доступний з більш ніж 99% часу роботи, і якщо ви не задоволені або він не потрапив на цей номер, ви повернете гроші.

Підводячи підсумки, ми знайшли A2 хостинг як якісну компанію що пропонує надійну, високу продуктивність та підтримку.

Що стосується вибору веб-хоста, ми виявили, що вони є прекрасним вибором для канадських користувачів, незалежно від того, де ви знаходитесь у країні.

FAQ

Кому належить хостинг A2?

Компанія належить Брайану Мутігу. Він заснував компанію в 2001 році як Iniquinet.

Де розміщений хостинг A2?

Є сервери, розташовані в Мічигані, Арізоні, Амстердамі та Сінгапурі.

Яка різниця між хостингом Linux та Windows?

Це означає, яка операційна система працює на серверах, якими користується компанія. Linux є найпопулярнішим на серверах, тому він має більше можливостей, і більшість веб-дизайнерів віддають перевагу веб-хостингу на базі Linux. Єдиний час, коли Windows матиме сенс, якщо є конкретні програми для Windows, які потрібно використовувати.

Як я можу сказати, хто розміщує веб-сайт?

В Інтернеті є певні інструменти, які можуть допомогти у цьому, наприклад, хостинг-перевірка.

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-сайт Builder

Посилання та кредитні зображення:

 • Offreee.com
 • Vendasta.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map