Огляд Cloudways – чи хороша ідея керованого хмарного хостингу?

Хмарні веб-сервіси сьогодні дуже лютують. Насправді майже кожна компанія, яка надає хостинг, має певну форму хмари, на якій можна відпочити вашій платформі.


Маючи так багато варіантів, як розділити добро від поганого?

Відповідь проста. Ви вибираєте той, який пропонує трохи додатково, не коштуючи вам набагато більше. Компанії люблять Хмарні доріжки Ви намагаєтеся надати таке значення для сервісу, надаючи вам інший тип керованої хмари. Назвіть це Cloud +, якщо хочете.

Логотип Cloudways

Що таке керований хмарний хостинг?

Керовані хмарні обчислення використовує деякі найкращі функції хмарних платформ, а саме розподілену мережеву доступність на декількох серверах та додає акцент на безпеці та послідовності.

Сервери Cloudways вирізані з віртуальні машини для поєднання безпеки локальних приватних серверів із зручністю та економією загальнодоступних моделей. Це ідеальна атмосфера для роботи розробників завдяки безпеці та можливості створення серверів, що імітують різні геолокації. Це чудово для тестування безпеки, швидкості та продуктивності з інженерної точки зору.

Взагалі керовані хмарні платформи пропонують вам перевагу:

Доступність, на яку можна розраховувати

Постійна доступність пояснюється тим, як структуруються такі платформи через систему мереж сховищ даних (SAN) та серверів, щоб забезпечити надійний захист від відмовки.

Автоматизація

Управління відмовою та ресурсами автоматизоване, щоб створити баланс між фізичними машинами та керованими мережами за допомогою віртуалізації. Це означає якщо один хост виходить з ладу, у віртуальній мережі є інші, які автоматично заповнять проміжок, щоб підтримувати і працювати ваш веб-сайт.

Мережева безпека

Середовища хмарних серверів та віртуальних локальних мереж (VLAN) захищені протоколами, такими як система виявлення вторгнень (IDS) / система запобігання вторгнень (IPS) та брандмауери.

Збалансована гібридна платформа

Хоча це не справжня гібридна модель, керовані хмарні платформи здатні розбирати ресурси між спільними, виділеними мережами та хмарними серверами, що перебувають на тих же серверах.

Доступність

Завдяки оплаті за користування та економічно вигідна модель хостингу, керовані хмари дають вам перевагу нижчих витрат без шкоди для продуктивності та безпеки.

Мета нашого огляду Cloudways – надати вам всебічну оцінку переваг, особливостей та продуктивності, завдяки чому Cloudways керує хостингом чудовим рішенням для розробників та підприємств усіх розмірів та галузей.

Огляд Cloudways: чому це по-різному

Компанія була заснована в 2011 році. Її централізоване розташування на Мальті пропонує ряд переваг. Мережа серверів дозволяє клієнтам легко досягати один одного, що підвищує швидкість та доступ.

Він також забезпечує родючий простір для розробки додатків PHP, включаючи контейнерні програми, у безпечному середовищі. Вони можуть це зробити, підтримуючи захищену модель PaaS (платформа як послуга), яка є багатофункціональною та доступною.

Прямо з битою, Cloudways надає двотижневу безкоштовну пробну версію, щоб ви могли створити і протестувати свій веб-сайт та доступні функції, такі як розумний помічник CloudwaysBot, не вкладаючи ні копійки. У вас є можливість створити ім’я користувача та пароль або ввійти в обліковий запис LinkedIn, Github або Google.

Звідти вам доведеться вибирати широкий спектр систем управління контентом (CMS), включаючи три провідні платформи, WordPress, Drupal та Joomla. До інших належать:

 • MediaWiki
 • Mooble
 • PHP стек
 • Цукрова CRM
 • Prestashop
 • Мадженто

Вибір не обмежується вашим CRM. Ви можете інтегрувати Cloudways поверх інших хмарних платформ як веб-сервіси Amazon (AWS), Google Cloud, Vultr та Digital Ocean. У вас навіть буде вибір серверів із багатьох компаній, які розкидалися по всій країні.

А як же деталі цього керованого сервісу хмарних обчислень?

Вони пропонують дуже конкурентоспроможні ціни стартує всього з 10 доларів на місяць, а їх ефективність є вищою. У цій компанії немає обмежень щодо використання процесора та пропускної здатності, як у деяких інших хостинг-компаній. Це означає, що ви можете мати необхідні виділені ресурси, не натрапляючи на більш дорогий план.

Ціна проти продуктивності

Одним з перших критеріїв вибору хорошого хостингового сервісу є вартість порівняно з ціною. Зазвичай це вимірюється як співвідношення ціни: ефективність, заснована на доступності послуг за визначеною ціною. Чим менше коефіцієнт, тим бажанішою є послуга.

Перебіг проти простою

Чи знаєте ви, яка різниця є між режимом роботи від 99,8 до 99,999 (5-9 с)? Хоча ці числа є лише частками секунди, Перше число стосується 18 годин простою на рік, а інша лише дев’ять хвилин.

Багато господарів веб-сайтів обіцяють певний рівень тривалості роботи, але багато хто не спромоглися зробити це гарантією у письмовій формі, включивши її у свої угоди про рівень обслуговування (Угоди про рівень обслуговування). Cloudways обіцяє 99,999 відсотків доступності, і це було доведено тестуванням. Один тестер пінг на своїх веб-сайтах інструментом для тестування з декількох локацій кожні 15 хвилин протягом 30 днів. В огляді їх показників наприкінці цього періоду часу, не було жодного випадку простою.

Середня швидкість завантаження

У тесті після тесту Cloudways вдалося проаналізувати завантаження сторінок до мілісекунд. Просто для порівняння, найпопулярніші хостингові платформи, як правило, завантажуються на годинникові від однієї до 10 секунд. Варто зауважити, що для завантаження вашого веб-сайту потрібно кожну додаткову секунду, показник відмов зросте до 32 відсотків. Це не буде проблемою з Cloudways, який має середній час навантаження близько 616,5 мілісекунд.

Що робить цю платформу такою швидкою? Технологія у вигляді штабелів Apache, Memcached, Varnish та Nginx.

Сервери та розташування серверів

Cloudways постачає доступ до своєї мережі доставки вмісту, яка створює і sзакінчує декілька копій ваших веб-сторінок у їх глобальній мережі, що складається з 45 точок присутності (PoPs). Як тільки запит надходить на їх сервер, він автоматично передається в найближче геолокаційне розташування. Це ще один фактор, який сприяє швидкості та надійності цієї хостингової платформи. Інтеграція з їх CDN коштує 1 долар за 25 ГБ пропускної здатності. CSN підтримується StackPath, який раніше був MaxCDN. Ви також можете використовувати Cloudflare або інший CDN на ваш вибір.

Штаб-квартира компанії знаходиться на Мальті, має сервери у всіх великих європейських столицях, а також у великих містах США, Азії, Австралії та двох у Південній Америці, в Ріо-де-Жанейро та Сан-Паоло, Бразилія..

Ємність пропускної здатності

З Cloudways ви навряд чи зможете зіткнутися з проблемами з недостатньою пропускною здатністю. Поки ви добре впораєтеся з кількістю необхідних вам ресурсів, Ви можете отримати пропускну здатність, що працює в межах від 1 до 12 терабайт.

Підтримка клієнтів та база знань

Обслуговування клієнтів доступне за допомогою прямого чату 24/7/365. Вони також пропонують квитки довідкової служби з швидкою реакцією та можливістю поговорити з живою технікою. Єдиний недолік – це необхідно вимагати взаємодії між людиною та людиною через онлайн-форму для планування зворотного дзвінка або сеансу Skype.

Як і будь-яка компанія, яка впевнена у своєму рівні обслуговування та чуйності, Cloudways пропонує гарантію повернення грошей. Намагаючись бути іншим, він не дотримується типової 30- або 60-денної моделі. Фактично, це так складно, що навіть обслуговування клієнтів перенаправить вас на сторінку їх політики а не намагатися пояснити це вам.

Їх база знань обширна, з великою кількістю навчальних порад та порад вирішити цілий спектр проблем з хостингом. Також є досить активний блог, який наповнений статтями, і ви можете підписатися, щоб отримувати статті та оновлення прямо у вашу поштову скриньку. Ви навіть можете спілкуватися з компанією та розширеною спільнотою на всіх основних платформах соціальних медіа.

Унікальні особливості

Особливості – це ще одне місце, де ця платформа дійсно сяє. Знадобиться ціла новела, щоб викласти всі чесноти Cloudways, тож ми дамо вам основні моменти та повідомимо, де це вирізняється серед інших хмарних хостингових рішень.

Хоча це може не залишатися унікальним надовго, їхня модель обслуговування PaaS – це нововведення. Перше, що нам потрібно згадати – це проста установка одним клацанням миші і слайдер, який дозволяє налаштувати вашу систему, вибравши орієнтовну кількість переглядів сторінок, які ви сподіваєтеся отримати. Потім система рекомендує розмір сервера та інші ресурси для задоволення ваших очікуваних потреб. Ви також можете налаштувати вручну для більш високого ступеня налаштування.

Потім ви готові встановити веб-сайт WordPress або іншу CMS. Ви отримаєте одну безкоштовну міграцію платформи як бонус.

Але це ще не все, що робить Cloudways унікальною платформою. Їх набори функцій побудовані навколо електронної комерції, зі спеціальною колекцією інструментів для розробників.

Масштабованість

Однією з найкращих речей щодо хмарного хостингу є рівень масштабованості. З тих пір платити тільки за використані вами ресурси, вам не доведеться турбуватися про те, щоб напружувати ресурси, платити більше, ніж вам потрібно “на всякий випадок”.

Якщо ви використовуєте AWS або Google Cloud, ви можете розгорнути їх для масштабування процесора та оперативної пам’яті для задоволення ваших потреб. У вас також будуть два диска зберігання, один для додатків та інший для вашої бази даних. Це також надає додаткову безпеку.

Пов’язані: Управління базами даних WordPress з використанням phpMyAdmin

Безпека

Окрім підтримки плагінів безпеки WP, Cloudways пропонує кілька власних функцій. До них належать:

 • Брандмауери які обмежують доступ до порту
 • SSH та SFTP входи для запобігання грубих нападів
 • Захист бази даних через улюблений список IP-адрес
 • Ізоляція додатків щоб додатки не запускалися окремо навіть на одному сервері
 • SSL сертифікати за допомогою Шифрувати
 • Управління ролями користувачів підтримувати протокол доступу з найменшими привілеями
 • Безпека ОС та виправленням, який можна налаштувати для автоматичної установки через Debian
 • Гроудз Баунт Баунті для краудсорсингу підприємливих любителів безпеки у партнерстві з BugCrowd
 • Двофакторна аутентифікація для подальшого контролю доступу
 • Відповідність GDPR
 • Шифрування в кінці
Резервне копіювання і відновлення

Резервне копіювання виконується автоматично за замовчуванням, а функція відновлення функціонує лише одним клацанням миші. Адміністратори також можуть налаштувати резервні копії вручну, щоб запускати їх за бажаним графіком.

Моніторинг

Ви будете легше спати, знаючи, що отримуєте цілодобовий моніторинг та сповіщення. Cloudways також надає вам інтеграцію New Relic для усунення проблем з продуктивністю, а CloudwaysBot повідомляє про проблеми.

Додатки та інтеграції

Коли вам потрібна додаткова функціональність, Cloudways постачає з низкою додатків та інтеграцій. Список включає:

 • API Cloudways
 • CloudwaysBot канали
 • Міграція додатків
 • Додаток SMTP
 • Доповнення електронної пошти Backspace
 • Додаток DNS Made Easy
 • Cloudways Підтримка додатків
CloudwaysBot

Ця унікальна особливість схожа на наявність бортового помічника. Він може відповідати на запитання, давати рекомендації, давати поради під час роботи або надсилати сповіщення через Slack, HipChat або електронну пошту. Ви можете налаштувати тип сповіщень, а розробники можуть взаємодіяти з CloudwaysBot за допомогою спеціальних API.

Розробники можуть керувати своїми командами через консоль адміністратора, де вони можуть призначити ролі та надавати дозволи, а ви можете встановити спеціальний доступ для тимчасових членів команди, наприклад, консультантів та фахівців із безпеки.

Хоча ви не маєте доступу до кореневого доступу, ви можете проводити постановку та тестування або отримати доступ до командного рядка через SSH.

Attn: Розробники

Якщо ви розробляєте PHP, ви будете раді відзначити, що Cloudways пропонує вибір між роботою з PHP7 або вибором з декількох фреймворків. Спрощення сценаріїв операцій здійснюється за допомогою RESTfulAPI. Існує навіть API-майданчик для тестування сценаріїв.

Єдині мінуси, які ми могли реально знайти на цій платформі, це те, що це важко отримати службу підтримки клієнтів по телефону, а в облікових записах не вказано адреси електронної пошти чи можливість реєстрації домену. Ви можете отримати адреси електронної пошти, але це коштуватиме трохи більше. Ви також отримаєте обмежену підтримку, якщо ви розвиваєтесь такою мовою, як Ruby, Python або JS, і у вас немає кореневого доступу.

Типи послуг та плани ціноутворення

Окрім 14-денного безкоштовного пробного періоду, Пропозиції Cloudways до 11 рівнів обслуговування. Ціни можуть здатися менш конкурентними на перший погляд, але слід врахувати, що в цю ціну включено управління платформою.

Компанія працює за оплатною моделлю, і вони включають деякі смаколики, такі як безкоштовна міграція та сертифікати SSL, необмежена установка додатків та експертна підтримка 24/7 з кожним планом. Послуги стягуються щогодини, а платформа як послуга – щомісяця. Ви можете платити за допомогою основної кредитної картки або PayPal.

Плани найвищих цін у Cloudways

Основні чотири рівні обслуговування:

Сервіс DO1GB за 10 доларів на місяць / 0,0139 доларів на годину, що включає 1 Гб оперативної пам’яті, одноядерний процесор, 25 ГБ пам’яті та 1 ТБ пропускної здатності.
DO2GB за 22 долари на місяць / 0,0306 доларів на годину, що включає 2 Гб оперативної пам’яті, одне ядро, 50 Гб пам’яті та 2 ТБ пропускної здатності.
DO4GB (найбільш бажаний) при $ 42 щомісяця / $ 0,0583 на годину, з 4 Гб оперативної пам’яті, подвійними ядрами, 80 ГБ пам’яті та 4 ТБ пропускної здатності.
DO8GB при $ 80 на місяць / $ 0,1111 на годину, що постачається з 8 ГБ оперативної пам’яті, чотирьохядерним процесором, 150 ГБ пам’яті та 5 ТБ пропускної здатності.

Платформи поширюються на три нові рівні: DO96, 128 та 192 Гб, що збільшують ваші можливості до вражаючих 192 ГБ оперативної пам’яті, 32-ядерного процесора, 3840 ГБ пам’яті та 12 ТБ пропускної здатності за 1035 доларів на місяць / 1,44375 доларів на годину.

Фінальні думки

Заявлена ​​місія Cloudways – «розширити можливості людей, щоб вони могли рухати свої мрії вперед». Ми сподіваємось, що огляд Cloudways зможе відповісти на будь-які запитання щодо цього варіанту хостингу.

Якщо ви шукаєте доступне гнучкі рішення для розміщення хостингу для веб-сайту електронної комерції чи веб-діяльності. З нашої точки зору, Cloudways дає вам найкраще цього типу хостинг-платформи, з додатковими смаколиками, кинутими на добру міру.

Поширені запитання: керований хмарний хостинг

Якщо ви шукаєте лише декілька ласощів інформації, ласкаво просимо до нашого поширеного запитання про хостинг, який керує Cloudways.

З: Де базується Cloudways?

A: Штаб-квартира компанії знаходиться за адресою 52 Springvale, вулиця Папи Пія XII, Mosta MST2653, на Мальті. Це пропонує перевагу централізованого розташування, яке доступне з Європи, США та інших прибуткових глобальних бізнес-центрів.

З: Що управляється хостингом WordPress?

A: Це хостинговий сервіс, який обробляє багато особливостей роботи веб-сайту WordPress для вас. Це означає, що вони піклуються про технічне обслуговування та виконання резервного копіювання / ремонтації. Оскільки більшість є хмарними хостинговими платформами, вам не доведеться так сильно дбати про безпеку, тривалість роботи та масштабованість..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map