Огляд Arvixe (+ статистика): Останні 24 місяці? Жахливий. Підказка: час і швидкість

домашня сторінка arvixeДомашня сторінка Arvixe


Arvixe був заснований Арваном Сабетіаном у 2003 році, до того, як пізніше його придбав EIG (який володіє TON інших хостинг-компаній, включаючи Bluehost і навіть HostGator) у 2014 році.

У той час у Arvixe було понад 150 000 доменів та 70 000 облікових записів хостингу, у яких 80 штатних співробітників та підрядників розташовані по всьому світу.

Спочатку засновані в Сан-Луїс-Обіспо, Каліфорнія, вони також мають центри обробки даних у Північній Америці (Даллас), Європі (Амстердам) та Азії (Гонконг).

Здоровий глузд полягає в тому, що придбання величезним досвідченим конгломератом з глибокими кишенями повинно дати вам більше ресурсів для надання кращого обслуговування.

На жаль, переглянувши багато їхніх компаній, ми побачили, що це навпаки. Придбання EIG здається більше схожим на кладовище, ніж на відродження.

Але ми любимо, що виявилися неправильно!

Ми придбали Arivxe “Персональний план занять” ще в червні 2015 року, створили базовий веб-сайт WordPress, щоб перевірити їх ефективність та зробити цей огляд максимально адекватним..

За останні кілька років ми зібрали детальну статистику, на зразок тривалості роботи & швидкість, щоб об’єктивно порівняти їх ефективність з майже тридцятьма іншими хостинг-компаніями.

Ось об’єктивний огляд того, що ми знайшли

Плюси використання хостингу Arvixe

Якщо чесно, то список “Арвікс” Арвікс не дуже довгий. Ось короткий підсумок їх переваг:

1. Розширені можливості плану

Arivxe – не найдешевший господар там…

Але принаймні вони включають в себе більш вдосконалені функції всіх своїх основних планів, за які, як правило, доведеться платити набагато більше з іншими хостами. Наприклад, їх найдешевший спільний план хостингу має необмежений стандарт зберігання та пропускної здатності. Вони навіть дозволять вам використовувати до шести доменних імен.

Вони також включатимуть безкоштовні кредити на рекламу Google, Yahoo та Bing, що є приємним додатковим бонусом, якщо ви вже думаєте про використання реклами в Інтернеті для розширення бізнесу чи читацької аудиторії.

2. Численні, активні параметри безпеки

Arvixe також включає різні заходи активної безпеки, які допоможуть вам захистити свій сайт. Наприклад, їхні плани складаються з:

 • SpamAssassin
 • Спамгаус&підсилювач
 • Перевірки SpamCop
 • Ключі домену
 • SPF для захисту електронної пошти

Крім того, вони також пропонують щоденні (!) Резервні копії, виявлення грубої сили, нічні оновлення безпеки, брандмауер, підтримку SSL та доступ SSH..

Якщо все, що не дасть вам душевного спокою, я не впевнений, що щось буде.

3. Безкоштовна міграція сайту cPanel

Arvixe правильно ставиться до нових клієнтів. Замість того, щоб намагатися заробляти кілька додаткових доларів, стягуючи додаткові кошти за перенесення сайтів, вони із задоволенням просто подбають про них за вас – доки ваш поточний хост надає доступ до cPanel.

Для декількох сайтів також немає витрат. Таким чином, ви можете заощадити години (а можливо, сотні доларів), спираючись на Arvixe, щоб допомогти вам.

4. Немає підвищення цін на оновлення

Arvixe також не має нових клієнтів з нікелю та грошей після закінчення терміну їх дії.

Подумайте про це так:

Ви переживаєте весь біль і страждання, щоб знайти новий веб-хост прямо зараз. Ви переміщуєте свій веб-сайт, домен і все на всьому протязі. Ви передоплачуєте протягом декількох років, щоб отримати найкращу пропозицію.

Тепер, наскільки ймовірно, ви захочете знову переключити хостів, коли термін дії вашого плану закінчиться? Шанси є, не дуже ймовірними.

Проблема полягає в тому, що багато інших господарів скористаються цією можливістю, щоб подвоїти ціну прямо під носом. Ви отримуєте таку саму точну послугу, але платите набагато більше, тому що вони знають, що ви не захочете змінювати хостів в кінці дня.

Арвікс, однак, цього не робить. Ваша ціна на поновлення буде точно такою ж, як і початкова вартість, на яку ви підписалися. Тож здається, що Арвікс має на увазі ваші найкращі інтереси наприкінці дня.

5. Багато включених функцій безпеки (без додаткових витрат)

Остаточний обман із ціноутворення, який більшість веб-хостів люблять витягувати – це стверджувати, що вони пропонують додаткові функції, такі як безпека SiteLock або щоденне резервне копіювання.

Тож на поверхні, здається, ви отримуєте це дивовижне значення.

За винятком випадків, коли ви виїжджаєте, ви зрозумієте, що майже всі ці послуги – це розпродажі, які легко подвоюють або втричі перевищують загальну ціну перед запуском кредитної картки.

Знову ж таки, Arvixe не поступається цим хитрощам. Вони включають в себе все – від відповіді на атаку DDoS до моніторингу мережі, брандмауерів, виявлення грубої сили та щоночних оновлень – все безкоштовно.

6. 45-денна гарантія повернення грошей

І останнє, але не менш важливе, Arvixe має політику повернення без запитань. Це означає, що ви можете передоплатити за кілька років, щоб отримати найкращу суму за свій долар. І ви можете випробувати їх службу протягом півроку з відносно невеликим ризиком.

Якщо ви незадоволені швидкістю завантаження сторінки або тривалістю роботи або чим-небудь іншим, просто скажіть це слово, і ви отримаєте гроші.

Арвікс гроші назадГарантія повернення грошей Arvixe

Зауважте, що ці відшкодування доступні лише для спільних, реселлерських та VPS-хостингових планів. Виділені сервери не охоплені цим пунктом. Ні адміністративні збори, ні додаткові покупки, як доменні імена. (Жоден інший хост не включає їх і для того, на що це варто.)

Мінуси використання Arvixe хостингу

Параметри безпеки Arivxe, вдосконалені функції плану та безкоштовне доменне ім’я на все життя складають переконливу сукупність додаткових даних, які допоможуть перевести їх на перше місце.

На жаль, це є основним напрямком роботи веб-хостингу. Поглянь:

1. Понад 7 секунд навантаження

Окрім поганого часу роботи, Arvixe, на жаль, також бореться із часом завантаження сторінки.

За останні 24 місяці їх середній час завантаження сторінки склав 7280 мс – це найгірший час завантаження, який ми бачили за час нашого тестування з іншими хостами.

Це не гарний результат, особливо якщо врахувати, наскільки важлива (поки що нехтувана) швидкість сторінки для успіху вашого веб-сайту.

Роки тому Google за ніч побачив швидкість руху трафіку на 20%, коли було затримка швидкості сторінки на 0,5 секунди. Якщо веб-сайт електронної комерції не завантажиться повністю протягом трьох секунд, вони втратять половину трафіку.

Ось як важлива швидкість сайту. Це впливає на зручність використання до того, що фактично коштує вам у втрачених конверсіях.

Середній час завантаження за останні 12 місяців:

Арвікс за останні 12-місячну детальну статистикуСередня швидкість Arvixe 2019-2020 | Дивіться статистику

2. Слабка реакція підтримки клієнтів

Наш досвід з підтримкою клієнтів Arvixe був досить непоганим.

Представник клієнта підключився протягом п’яти хвилин, але відповіді були повільними, а деякі деталі, які ми вже дали, були повністю ігноровані. Тож нам довелося повторити і задати одне і те ж питання двічі, поки ми не отримали відповіді, яку шукали.

Також наш минулий досвід підтримки Arvixe був негативним (особливо з повільним часом відповідей).

arvixe live chat 1Швидкий чат із службою підтримки Arvixe

3. Дорогі плани & Ціноутворення

План Arvixe за найнижчими $ 7,70 на місяць не здається занадто поганим на обличчі, поки ви не зрозумієте, що за два роки виплачується повністю.

Хочете коротший проміжок часу? Місяць на місяць навіть? Ви платите майже вдвічі більше, ніж початкова ціна в 11 доларів щомісяця.

Приємно, що вони компенсують кілька корисних додатків, таких як вищезгадане доменне ім’я на все життя та необмежену пропускну здатність, щоб компенсувати цю вартість. Однак це все ще круто, особливо враховуючи проблеми ефективності, про які ми говорили вище.

Деталі ціни ArvixeДеталі плану ціноутворення Arvixe

4. Неприйнятно-низький час роботи – 92,95%

Протягом 24-місячного тестового періоду наш ‘тестовий сайт’ на Arvixe дав жахливий час роботи.

У Arvixe є значно нижчий показник середньої тривалості роботи за останні 24 місяці – 92,95%.

Середнє тривалість тривалості за 12 місяців:

 • Середня тривалість тривалості січня 2020 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості грудня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості листопада 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості жовтня 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості вересня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості серпня 2019 року: 99,98%
 • Середня тривалість тривалості липня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість тривалості червня 2019 року: 100%
 • Середня тривалість роботи у травні 2019 року: 99,99%
 • Середня тривалість тривалості квітня 2019 року: 99,96%
 • Середня тривалість тривалості березня 2019 року: 94,61%
 • Середня тривалість тривалості лютого 2019 року: 82,18%

Статистика останніх 24 місяців ArvixeArvixe середній час роботи | Дивіться статистику

5. Додаткові витрати на сертифікат SSL ($ 25 на рік)

Сьогодні веб-сайтам практично потрібно використовувати сертифікати SSL. Google Chrome, найпопулярніший веб-переглядач в Інтернеті сьогодні, активно попереджає людей від використання певних сайтів, у яких їх немає.

В цілому, це добре для всіх. Це допомагає зберігати вашу інформацію надійною та надійною під час перегляду.

Ось чому багато веб-хостів зараз включатимуть безкоштовні сертифікати SSL у всі свої плани. Кожен може отримати безкоштовну програму і через Let’s Encrypt.

Але, на жаль, ви не можете отримати безкоштовну програму через Arvixe. Вони стягують ще $ 25 на рік за кожен.

Ціни Arvixe, плани хостингу & Швидкі факти

Arvixe пропонує п’ять класів хостингу, щоб задовольнити людей з різними потребами.

Ми порушимо їхні плани хостингу для вас:

Спільний хостинг: Їх спільний хостинг має два основні плани:

 • Персональний клас: Цей план коштує 7,70 доларів на місяць. Він підтримує до шести веб-сайтів.
 • PersonalClass PRO: Цей план коштує 11 доларів на місяць. Він підтримує необмежену кількість веб-сайтів.

Ціноутворення Arvixe 1План ціноутворення Arvixe 1

 • PersonalClass ASP: Цей план коштує 8,80 доларів на місяць. Він підтримує один веб-сайт і необмежену щомісячну передачу даних.
 • PersonalClass ASP PRO: Цей план коштує $ 12,10 на місяць. Він підтримує п’ять веб-сайтів і безмірну щомісячну передачу даних.

План ціноутворення Arvixe 2План ціноутворення Arvixe 2

Усі спільні плани хостингу мають необмежену пропускну здатність та необмежену кількість пам’яті.

 • Безкоштовний домен? Так.
 • Простота реєстрації: Реєстрація на одній сторінці Легка реєстрація.
 • методи оплати: Кредитна картка, PayPal.
 • Приховані збори та положення: Ні.
 • Довершені продажі: Без розпродажів.
 • Активація облікового запису: Миттєва активація.
 • Досвід роботи панелі управління та інформаційної панелі: cPanel для хостингу Linux та WebSitePanel для хостингу Windows.
 • Встановлення програм та CMS (WordPress, Joomla тощо): Надійний для встановлення програм та CMS одним натисканням кнопки.

Ми рекомендуємо хостинг Arvixe?

Ні, ми не!

Arvixe мало що подобається. Нам подобаються варіанти безпеки та щоденні резервні копії. Неограничена пропускна здатність і зберігання корисні, як правило, це спостерігається лише на більш дорогих планах в інших місцях. Безкоштовне доменне ім’я на все життя – дуже приємний штрих.

Однак ми просто не змогли подолати їх низьку ефективність у основних три обов’язки веб-хостингу.

Їх тривалість роботи була найнижчою, ніж ми спостерігали за останні 24 місяці, а час завантаження їх сторінки був дуже повільним, що може негативно позначитися на досвіді відвідувачів вашого веб-сайту (також у вашій кишеньковій книжці).

Їх обслуговування клієнтів було просто недостатньо.

Хоча вони, можливо, були чудовим господарем років тому, тепер вони дуже нагадують інші бренди EIG, на які ми стикалися, які покладаються на їх репутацію та назви домогосподарств (хоча їх продуктивність з часом продовжує погіршуватися).

Тут вам краще перевірити наших найефективніших хостів, щоб знайти більш надійних та дешевих хостів.

Будь-який досвід роботи з Arvixe? Будь ласка, залиште коментар нижче. Ми вітаємо всіх – хороших чи поганих відгуків – якщо вони чесні та прозорі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector