Найпопулярніша CMS за часткою ринку

Незалежно від того, чи хочете ви створити веб-сайт для професійного, масштабованого бізнесу чи творчого блогу, орієнтованого на дизайн, є CMS для всіх. Але в такій переповненій галузі, з чого ви починаєте?


Ось наш посібник з топ-10 найпопулярніших CMS, заснований на ринку.

Зверніть увагу, що дані про частку ринку отримані від W3techs та BuiltWith.

Contents

Що таке система управління вмістом (CMS)?

Система управління вмістом (CMS) – це програмне забезпечення, яке дозволяє керувати, створювати та публікувати вміст, включаючи копію та зображення, без необхідності знати код. Ми цінуємо CMS, тому що, хоча деякі з нас народилися для кодування (Подумайте, Білл Гейтс та Денніс Річі) більшість не були.

Простота та доступність веб-сайтів, що не потребують коду, зробили їх більш привабливими для нетехнологів. Тож не дивно, що з понад 1,7 мільярдів веб-сайтів в Інтернеті майже половина використовує CMS.

Що таке частка ринку?

Частка ринку показує, скільки людей використовують кожен продукт чи послугу над своїми конкурентами. Різноманітна частка ринку хороша тим, що означає більшу конкуренцію для споживачів.

Чи існують різні категорії CMS?

Кожна CMS має свої переваги, особливості та химерності, але їх, як правило, можна розділити на два типи: налаштовується, безкоштовне, програмне забезпечення з відкритим кодом, як WordPress та Drupal, і більш спрощене, платне SaaS, наприклад, Squarespace та Wix.

Програмне забезпечення з відкритим кодом

Програмне забезпечення з відкритим кодом надає користувачам повний контроль над своїм веб-сайтом і дозволяє змінювати, адаптувати або розширювати код за вашим бажанням.

За винятком того, що він вільний у користуванні та завантаженні, за словами МакКінсі&Компанія, з відкритим кодом, звертається до компаній, оскільки рекламує більш спільні, інноваційні та спеціалізовані рішення.

Open-source дозволяє компаніям відкривати свою мережу для спільноти людей, які працюють разом, включаючи клієнтів, програмних інженерів та постачальників.

Рішення з відкритим кодом зазвичай не підходять для новачків, тому що вони вимагають, щоб ви придбали користувацький домен, розмістили свій веб-сайт самостійно, не відставали від постійного обслуговування та не матимете підтримки клієнтів.

Це означає, що якщо ви вважаєте, що цей метод найкраще підійде, в Інтернеті завжди є посібники та навчальні посібники, які допоможуть вам пройти.

Програмне забезпечення як послуга (SaaS)

Рішення Software-as-a-Service (SaaS) надають заздалегідь створені шаблони веб-сайтів та елементи перетягування для створення веб-сторінок.

Користувачі сплачують щомісячну абонентську плату за доступ до свого сайту в будь-який час та в будь-якому місці та за допомогою будь-якого пристрою з підтримкою Інтернету.

За словами МакКінсі&Компанія, все більше компаній швидко впроваджують платформи SaaS, тому що вони залишають їх вільними від вжиття заходів безпеки та запуску сторонніх додатків.

SaaS також є менш дорогим варіантом і допомагає компаніям скоротити операційні витрати, надаючи зовнішню команду підтримки, розширюючи співпрацю в усьому світі та забезпечуючи простий доступ до даних.

10 найпопулярніших CMS станом на 2020 рік

1. WordPress

 • Частка ринку CMS: 61,8%
 • Всього веб-сайтів: 27 000 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 226 000+
 • Відсоток сайтів в топ 1м: 34,7%
 • Популярні сайти: компанія Walt Disney, Sony Music, Офіційний блог Star Wars, Tech Crunch, BBC America

Інновації розрізняють лідера і послідовника. Стів Джобс, співзасновник Apple

Якщо ви не новачок в Інтернеті, ви, мабуть, чули про WordPress.

WordPress – це вільне програмне забезпечення з відкритим кодом і на сьогоднішній день є найпопулярнішим серед користувачів CMS з величезною 61,8% частки ринку.

WordPress має приємний вибір стандартних функцій і дозволяє ввімкнути майже будь-яку функцію за допомогою тисяч спеціальних тем, віджетів та плагінів.

Які компанії повинні використовувати WordPress?

WordPress – чудовий вибір для підприємств та великих організацій.

Чому я повинен використовувати WordPress?

WordPress надає вам можливість створювати власні ролі користувачів, що гарантує, що сайт простий для всіх, важливий фактор для великих організацій, які, як правило, мають багато різних команд та партнерів, які мають доступ до сайту. Це також забезпечує те, що вміст задовольняє широку та різноманітну аудиторію.

Коли Network Rail потребує оновлення веб-сайту, вони звернулися до WordPress за рішенням. Їм потрібен був їхній веб-сайт для звернення до широкої клієнтської бази по всій Великобританії, а також до їхніх співробітників та ділових партнерів. Це означало, що юзабіліті було головним напрямком.

Рішення WordPress

Мережева залізниця окреслила персони своїх клієнтів і створила на основі них шаблон. Вони також розробили кілька плагінів і віджетів, включаючи:

 • Індивідуальний плагін завантажувача для кар’єри, щоб залучити нові можливості роботи
 • Плагін завантажувача каналів для збору та публікації статей від партнерів Network Rails
 • Спеціальні віджети SiteOrigin, що дозволяють редакторам легко додавати вміст певного стилю до публікацій

Результат

Нова тема Network Rails зробила сайт простішим у використанні як для клієнтів, так і для внутрішніх команд. Це також зробило його більш чуйним на всіх мобільних пристроях.

Огляд

WordPress – це найпопулярніший CMS на сьогоднішній день, і це є незрозумілою причиною. Це безкоштовно, з відкритим кодом, і ви можете створювати власні ролі користувачів, віджети та плагіни, щоб забезпечити простий сайт для використання як для працівників, так і для відвідувачів веб-сайту.

Зауважте, що ми посилаємось на WordPress.org, а не на WordPress.com, хоча обидва чудово підходять для розміщення веб-сайтів із високим трафіком.

2. Joomla!

 • Частка ринку CMS: 4,7%
 • Всього веб-сайтів, що живуть: 1 600 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 17 000+
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 1,71%
 • Сайти, що використовують Joomla: Peugeot, Ikea, Lipton Tea

Joomla має 4,7% частки ринку, що робить її другим за популярністю серед користувачів CMS. Це безкоштовне рішення з відкритим кодом з брендами, включаючи Ebay та Peugeot

Які компанії повинні використовувати Joomla?

Joomla підходить для будь-якого типу бізнесу

Навіщо мені використовувати Joomla?

Ми можемо побачити можливості Joomla, коли сироварня у Фроссаско закликала Caseificio Pezzana, щоб оновити свій старий і стомлений веб-сайт відповідно до їх брендингу.

Вони хотіли, щоб їх веб-сайт дав відвідувачам кращий досвід клієнтів та відображав брендинг нової компанії; Вони хотіли, щоб сайт, який був так само візуально смачний, як і їхня їжа.

Joomla оновив систему CMS, покращив їхню SEO стратегію, зручність використання та чуйність.

Крім того, агентство створило анімацію та графіку та оптимізувало веб-сайт для отримання найкращих результатів. Сюди входять:

 • Багатомовні функції (італійська, англійська, німецька).
 • Чуйний дизайн
 • Новий індивідуальний шаблон

Все це було для забезпечення більш послідовного та конкурентоспроможного візуального бренду на багатьох платформах.

Результат

Веб-сайт Caseificio Pezzana збільшив свій органічний веб-рейтинг та покращив аспекти безпеки. Він також тепер відображає та розширює бренд Caseificio Pezzana і може більш агресивно конкурувати проти конкурентів.

Рівень навичок: це не просто

Joomla трохи складніше, ніж лідер CMS WordPress, і оскільки у відкритому коді немає підтримки клієнтів. Однак команда Joomla люб’язно створила детальну документацію Joomla для користувачів. Крім того, якщо ви хочете спілкуватися з людьми, ви можете відвідати Joomla! Форум користувача.

Швидкий огляд

Joomla! це чуйна, масштабована CMS, яку легко оновити. Він задовольняє більшість типів бізнесу, але початківцям слід залишатись чіткими, якщо ви не шукаєте проблем.

3. Shopify (1+ мільйонів живих веб-сайтів)

 • Частка ринку: 3,2%
 • Всього веб-сайтів, що живуть: 1 053 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 25 000+
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 2,94%
 • Сайти, що використовують Shopify: Budweiser, Bulletproof, Книги пінгвінів

Якщо ви хочете розпочати власний бізнес на веб-сайті електронної комерції, тоді Shopify – найпопулярніша платформа, орієнтована на електронну комерцію з 3,2% пирога.

Канадська компанія, що народилася в Канаді, Shopify – це модель підписки SaaS, де користувачі можуть легко створювати веб-сайт, додавати, відправляти та керувати продуктами.

Які компанії повинні використовувати Shopify?

Shopify призначений лише для магазинів електронної комерції.

Чому я повинен використовувати Shopify?

Shopify допомагає брендам масштабувати, керувати товарно-матеріальними запасами та пропонує хорошу службу підтримки.

Каролін Фокс, творець воєнного хіпі, шестифігурний жіночий одяг, розпочала свою компанію виконувати замовлення вдома, поки вона вже не змогла йти в ногу з попитом. Щоб допомогти їй задовольнити попит, розширити масштаби та керувати товарами, Каролін створила обліковий запис Shopify Plus

Shopify дозволяє команді Karolyn відслідковувати, як подібні товари продавались в минулому, прогнозувати ймовірний попит у майбутньому та проводити значну кількість запасів до запуску маркетингового блицу.

Компанія також використовує SKULabs, багатоканальну систему управління запасами та складами, щоб оптимізувати свій новий склад на 4000 квадратних футів.

Каролін також виграє від використання покупця моди Shopify, який розмиває земну кулю за предметами, які можна швидко перевірити в Instagram та запропонувати на продаж.

Результати

Каролін приписує наступні результати як своїй здатності швидко адаптувати бренд, так і інструментам та команді Shopify Plus:

 • Коефіцієнт конверсії збільшився на 32% дпр
 • Повернення клієнтської ставки підскочило на 99% дпр до 21,7%
 • Середня вартість замовлення (AOV) зросла на 3%, перевищивши 79 доларів
 • Дохід збільшився на 97% у 2018 році і на шляху досягає 10 млн. Дол

Рівень навичок: Шматок C-C-Commerce

Постарайтеся зосередитись на тому, що це простий у користуванні сайт, але якщо у вас є запит, у них є служба підтримки 24/7.

Огляд

Shopify – це проста у користуванні платформа електронної комерції з великою кількістю функцій, орієнтованих на продаж, та хорошою мережею підтримки для своїх користувачів..

4. Друпал

 • Частка ринку CMS: 3,0%
 • Всього веб-сайтів у прямому ефірі: 555 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 14 000+
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 2,83%
 • Сайти, що використовують Drupal: Tesla, Entertainment Weekly, Гарвардський університет

Drupal – це ще одне безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом, але на відміну від WordPress та Joomla, Drupal зосереджується на потужному використанні складних веб-сайтів соціальних видавців, що містять великі вмісти та мають великі бази даних.

Які компанії повинні використовувати Drupal?

Drupal – це хороший варіант для будь-якого типу бізнесу, але майте на увазі, що для деяких підприємств можуть знадобитися додаткові платформи та розширення Drupal. Зокрема, сайти електронної комерції можуть використовувати Drupal Commerce або Ubercart.

Чому я повинен використовувати Drupal?

Drupal відіграв ключову роль у переході журналу The Economist від журналу щотижневого друку до платформи щоденної публікації.

Команді потрібен онлайн-інструмент, до якого вони могли отримати доступ де завгодно і в будь-який час, щоб щоранку публікувати п’ять новин по всій Америці, Європі та Азії.

Drupal дозволив редакції розробити створення контенту та публікувати робочий процес. Інтерфейс написання контенту був налаштований, щоб виключити можливість помилок у форматуванні та дати авторам можливість зосередитись на вмісті.

Також була створена інформаційна панель, яка дозволила редакторам створювати та публікувати випуски щодня; він надає візуальні індикатори статусу затвердження, таймери зворотного відліку в регіоні та посилання для внесення змін.

Рівень навичок: це не просто

Drupal не для початківців. Внесення змін до дизайну і навіть оновлення розширень може бути важким для цього.

Огляд

Drupal – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом для складних сайтів соціальних громад.

Drupal надає зручність, налаштування, масштабованість, створення вмісту та функції безпеки, однак може знадобитися допомога розробника для навігації..

5. Квадратний простір

 • Частка ринку: 2,7%
 • Всього веб-сайтів у прямому ефірі: 1 900 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 66 000+
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 1,09%
 • Сайти, що використовують квадратний простір: Lumio, Egg Shop, Big Human

Squarespace – це SaaS, все-в-одному платформа для створення веб-сайтів. Вони – бренд, орієнтований на дизайн, з метою надати можливість людям ділитися своєю історією.

Який тип бізнесу повинен використовувати Squarespace?

Будь-який бізнес може використовувати Squarespace. але його спрямованість на дизайн робить його більш придатним для креативних брендів, таких як фотографи.

Чому я повинен використовувати Squarespace ?

Ідріс Ельба є завзятим промоутером Squarespace і навіть співпрацював з ними цього року в кампанії. На запитання, чому він вирішив співпрацювати з Squarespace, він сказав, що любить використовувати інструменти для розширення своїх думок, творчості та бізнесу.

Для Ельби все стосується роботи користувачів. Він хотів, щоб люди відвідували його сайт і бачили, що саме він пропонує, і мати дуже простий спосіб отримати його.

Він хоче, щоб його сайт був одночасно інформативним та легким для очей. Ельба продовжує говорити: “Я вибрала Squarespace, тому що хочу, щоб люди відвідували 2hrset.com і говорили своїм друзям:” Вони здаються справді професійними. Ви повинні їх перевірити. “

Рівень навичок: Ви зрозуміли це

Squarespace – порівняно проста платформа, до якої можна звикнути, але якщо ви не впевнені, перегляньте відео-уроки, які допоможуть вам розпочати роботу..

На відміну від WordPress, він не пропонує великої гнучкості або налаштування, тому вам потрібно буде найняти розробника, якщо ви хочете внести зміни поза шаблоном тем..

Огляд

Squarespace – бренд, орієнтований на дизайн, відомий своїми чистими, сучасними шаблонами. Вони мають на меті створити вражаючу, стильну та просту в управлінні присутність в Інтернеті та особливо підходять для творчих галузей.

6. Вікс

 • Частка ринку CMS: 2,3%
 • Живі веб-сайти (глобальні): 3 800 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 705
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 0,75%
 • Сайти, що використовують Wix: Conqr, Свічки з мідного затоку, Tea Story

Wix – ще одна платформа SaaS, керована дизайном, яка пропонує як безкоштовні, так і преміальні підписки.

Вікс вважає, що всі повинні мати можливість створити прекрасний веб-сайт і зросла популярність в останні роки, похвалившись іменами знаменитостей, серед яких Адам Грант та Карлі Клосс.

Який тип бізнесу повинен використовувати Wix?

Базуючись на власних силах тестування та огляду, Wix – це чудовий стартар для малого бізнесу.

Чому я повинен використовувати Wix?

Люди переїжджають у Wix для його простоти. Ян Авеллана, письменник та користувач Wix, описує Wix як веселу та просту у використанні, оскільки це все “про дизайн та без коду”. Вона безперешкодно керує своєю торговою маркою на своєму веб-сайті, в блозі та інших заставах з акцентом на способи створення роботи, яку помічають.

Користувачам Wix це подобається, оскільки вони можуть зосередитись на спілкуванні, не турбуючись про технічну сторону речей.

Рівень навичок: для всіх

Wix є зручним для користувачів, простий в експлуатації та має функцію, яка автоматично збирає перший проект для вас, якщо ви новачок у світі дизайну.

Огляд

Wix – це орієнтована на дизайн платформа, орієнтована на початківців, що містить понад 500 дизайнерських шаблонів, редактор веб-перетягувань, оптимізований перегляд для мобільних пристроїв та широкий спектр функцій SEO, які прості у використанні.

7. Блогер

 • Частка ринку: 1,5%
 • Всього веб-сайтів, що живуть: 388 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 2300+
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 1,06%
 • Сайти, що використовують Blogger: Кухня мами, блог про лідерство

Blogger – це платформа блогів Google. Це безкоштовне, основне програмне забезпечення з відкритим кодом, що фокусується на доступності та простоті користування для нових або випадкових авторів.

Blogger отримав поганий представник. з роками через відсутність його зростання та адаптації. Цікаво, що Twitter створив Еван Вільямс після того, як він розчарувався в Blogger.

Однак він має свої переваги, і простота його приємна.

Які компанії повинні використовувати Blogger?

Blogger не призначений для бізнесу – він націлений на випадкових письменників, які хочуть потенційно почати отримувати гроші за свою роботу.

Чому я повинен використовувати Blogger?

Гаразд, тут будемо реально Blogger – це визначення базового. Але я думаю, що його простота є освіжаючою, і багато письменників повертаються до коріння Blogger через свою непомірну, мінімалістичну структуру.

Якщо у вас є обліковий запис Google, вам не потрібно нічого підписувати, просто перейдіть до Blogger і ввійдіть через нього.

Blogger дозволяє запускати один блог або багато блогів в мінімалістичному інтерфейсі. Це також SEO дружнє, і насправді він працює досить гладко.

Рівень навичок: дружелюбна для мам

Blogger – найпростіший у використанні CMS у цьому списку. Тож, якщо це щось просте і випадкове, ви після цього спробуйте.

Огляд

Blogger є чудовим своєю простотою і залишається доступним та безкоштовним, але він не підходить для бізнесу.

8. Магенто

 • Частка ринку: 1,5%
 • Живі веб-сайти (глобальні): 265 000+
 • Живі веб-сайти (США): 84 000+
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 1,32%
 • Сайти, що використовують Magento: апаратне забезпечення для підписів, Vizio, Smart Home

Magento – це вільна і гнучка платформа електронної комерції з відкритим кодом, але вони також пропонують інші рішення залежно від розміру вашого бізнесу, включаючи SaaS.

Які компанії повинні використовувати Magento?

Magento орієнтований виключно на електронну комерцію та може працювати з більшими підприємствами та рівнями підприємств.

Чому я повинен використовувати Magento?

Magento популярний своїм дизайном та зручністю використання.

Lladró, глобальна порцелянова компанія, що спеціалізується на рукотворних статуетках, звернулася до Magento, коли вони хотіли розширити свій бізнес в усьому світі та мати можливість швидше відправляти свою продукцію.

Lladró була потрібна платформа, орієнтована на надання виняткових, Інтернет та мобільних клієнтів.

На їхньому новому веб-сайті зараз є багато нових функцій, включаючи розширені сторінки галереї та продуктів та кращий потік оформлення замовлень, які покращили досвід клієнтів.

Зараз команда з маркетингу Lladró витрачає менше часу на керування веб-сайтом, а їх рутинна робота зараз автоматизована і займає менше часу.

lladro

Рівень навичок: Не застосовувати кодери не потрібно

Це не ракетна наука, але для Magento не існує можливості встановлення одним кліком, тому налаштування в Інтернеті може бути важким..

Огляд

Magento продають себе дуже добре і звертаються до тих, хто хоче запустити електронну комерцію. Вони є надійною платформою з такими функціями, як управління замовленнями та бізнес-аналітики. Це складне налаштування платформи в Інтернеті, але як тільки ви це зробите, вам доступна хороша команда підтримки.

9. Бітрікс (Bitrix24)

 • Частка ринку: 1,4%
 • Всього веб-сайтів, що живуть (Global): 210 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 77
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 0,95%
 • Сайти за допомогою Bitrix: Promt, Goodhouse.ru, New.far.ru

Гаразд, ми майже внизу, але це захоплююче, так що слідкуйте за новинами. Bitrix24 – це повномасштабний інструмент співпраці SaaS, який пропонує повний пакет інструментів для співпраці, спілкування та управління для вашого бізнесу..

Bitrix24 стверджують, що “він майже все робить, окрім як керувати вашою компанією”, і я повинен визнати, що це не за горами.

Які компанії повинні використовувати Bitrix24?

Bitrix24 обслуговує більш відомий бізнес від малого до рівня підприємства.

Чому я повинен використовувати Bitrix24?

Бітрікс24 допоміг галузям, яким бракує технологій – як будівництво – які мають складні та тривалі проекти, стати більш автоматизованими та прозорими.

Компанія RNR прийняла Bitrix24, оскільки дозволила його команді запрограмувати всі завдання, які потрібно було виконати. Було 1800. Виконавцю та відповідальним було призначено кожне завдання, а потім об’єднали їх у алгоритм.

Тепер для кожного завдання встановлюються граничні терміни з фільтрами для відстеження будь-яких прострочених, і тепер процес можна безпосередньо контролювати в системі. Процес оплати також був спрощений.

Рівень навичок: залиште це на техніку

Bitrix24 – це дуже всеосяжне програмне забезпечення для співпраці з крутою кривою навчання.

Швидкий огляд

Bitrix24 ідеально підходить для того, щоб допомогти більш розвиненому бізнесу стати більш автоматизованим та прозорим.

10. Prestashop

 • Частка ринку: 1,2%
 • Всього веб-сайтів, що живуть: 239 000+
 • Живі веб-сайти (Канада): 950
 • Відсоток веб-сайтів у топ 1м: 0,24%
 • Сайти, що використовують Prestashop: Cooltra, Charuca, Nos Courses Bio

Якщо ви зробили це поки що, ви майже там. 10-та найпопулярніша CMS – Prestashop. Подібно до Magento, Prestashop є надійним, безкоштовним рішенням електронної комерції з відкритим кодом для малого та середнього бізнесу.

Який тип бізнесу повинен використовувати Prestashop?

Prestashop найкраще підходить для малого та середнього бізнесу в галузі електронної комерції

Навіщо використовувати Prestashop?

Особливості Prestashop дещо обмежені порівняно з Magento. Бізнес може виконувати основи, в тому числі дозволяючи підприємствам швидко та легко створювати сторінку.

Вони також можуть допомогти вам збільшити продажі на людину, дозволяючи створювати пакети продуктів. Ви також можете налаштувати своє замовлення, дозволяючи клієнтам завантажувати зображення вподобаного продукту стилю.

З точки зору конфігурації, підприємства можуть запропонувати клієнтам декілька способів оплати, способи покупок, запустити географічні зони доставки та застосувати перевізників.

Prestashop Ready – це розміщена, готова до використання версія, де ви можете створювати блог, налаштовувати та автоматизувати інформаційні бюлетені вартістю 24,00 євро на рік.

Рівень навичок: Ви могли б це зробити, але більше підтримки було б приємно

Prestashop зручніший для користувачів, ніж Magento, але надається обмежена підтримка. Якщо вам потрібен хтось із спиною, то Magento – кращий варіант.

Огляд

У Prestashop є обмежені можливості та їм не вистачає підтримки, але вони менш дешеві в експлуатації, ніж Magento.

Висновок

WordPress все ще є загальним шасі CMS-платформ. Він відмінно підходить для великих та корпоративних підприємств, особливо тому, що дозволяє створювати власні ролі користувачів для співробітників та вибирати серед своїх тисяч плагінів та віджетів, серед іншого.

Якщо ви новачок і хочете щось із мінімальними клопотами, то Wix та Squarespace – це і хороші варіанти.

Канадська компанія Shopify – це теперішній король електронної комерції CMS з великою кількістю функцій, орієнтованих на продаж. Prestashop – це найближча секунда.

І останнє, але не менш важливе, мій особистий фаворит: Bitrix24; всебічний інструмент співпраці, спілкування та управління, ідеально підходить для бізнесу, який потребує додаткової автоматизації та прозорості навколо своєї роботи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector