Najlepszy hosting WordPress dla Kanady

Jako agencja cyfrowa z dużą ilością aktywnych kont hostingowych (mamy wiele pobocznych projektów i lubimy eksperymentować z różnymi hostami), mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, co definiuje dobrego hosta WordPress. Jakość twojego dostawcy usług hostingowych może mieć ogromny wpływ na twój potencjalny sukces.


Weźmy na przykład szybkość witryny, czy wiesz, że 1-sekundowe opóźnienie oznacza zmniejszenie liczby wyświetleń strony o 11%, co oznacza, że ​​ponad 1/10 odwiedzających będzie się odwracać na każdą sekundę wczytywania się witryny… właśnie dlatego porządna strona gospodarz jest niezbędny!

Są to nasze najlepsze firmy hostingowe WordPress dla Kanady, prawdziwa jakość hostingu WP, który nie obciąża Cię światem.

Dygresja: Nasz numer 1 ma tymczasową zniżkę, skorzystaj z niej na czas!

Kilka marek / witryn, które zawierają linki do naszych treści:

Polecane na stronach

Znamy nasze rzeczy, małą próbkę naszych licznych referencji:

Tom jest pasjonatem i szybko rozumie potrzeby swoich klientów. Naprawdę doceniam jego gotowość do dzielenia się wiedzą i umiejętności, jak korzystać z mojej nowej strony internetowej. Dzięki Tom!

Sally Mac
Spis treści

Dzięki MangoMatter zaprojektowanie naszej obecnej strony internetowej było tak łatwe. Tom był osobiście zaangażowany od pierwszej konsultacji do zakończenia, i nadal jest dostępny dla wszelkich poprawek, które mogą być konieczne!

Demitrios Lecatsas
Świeże włosy

Wybraliśmy Toma do zaprojektowania naszej strony, ponieważ podobał nam się styl innych stron, które zaprojektował. Cały proces był bezstresowy. Tom był bardzo pomocny i żadne z naszych licznych próśb nie było zbyt wielkim problemem. Tom ma przyjemność pracować. Uwielbiamy witrynę, którą dla nas stworzył, jest tak łatwa w obsłudze i wygląda fantastycznie.

Carl Olive
Wiosna!

Nasze doświadczenie z Mango Matter było fantastyczne! Tom jest bardzo łatwy w obsłudze, pozytywny, wydajny i oczywiście genialny w tym, co robi. Wysoce polecany.

Lucy Reeves
Oznacza, że

Zaangażowaliśmy Toma do opracowania naszej nowej strony internetowej firmy i byliśmy zachwyceni wynikiem. Był w stanie nie tylko przedstawić nasze wytyczne, ale także przedstawić kilka doskonałych pomysłów, o których nigdy byśmy nie pomyśleli. Co najlepsze, Tom jest hojny ze swojego czasu i nadal służy radą i wsparciem.

Neil Mackenzie
Pomysłowy

Cóż za łatwe i bezproblemowe działanie z MangoMatter! Tom dokładnie zrozumiał, o co nam chodzi, i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem końcowego produktu. Nie zawahałbym się ponownie wybrać MangoMatter w przyszłości.

Tyson King
Dyrektor / Rozwiązania Plumbrite

Tom z MangoMatter był niezwykle pomocny, profesjonalny i świetnie wspierał założenie mojej strony internetowej, jest on bogaty w wiedzę i bardzo wydajny. Bez wahania polecam MangoMatter i już to zrobiłem.

Michelle Watson
Ja naprawię

„Rozumiemy, że znalezienie porządnego hosta WordPress może być nieco trudne, ze wszystkimi różnymi funkcjami, typami hostingu i (czasami niejasnymi) strukturami cenowymi, które dostawcy hostingu mogą rzucić na ciebie.

Aby ułatwić wyszukiwanie i zaoszczędzić trochę czasu, przeanalizowaliśmy i oceniliśmy hosty, z którymi pracujemy (lub pracowaliśmy), w wyniku czego otrzymaliśmy 10 najlepszych hostów WordPress. Staramy się go aktualizować, ponieważ zmieniają się funkcje i ceny hostingu, jeśli znajdziesz błąd, nie wahaj się z nami skontaktować ”.

Matthew RogersMatthew Rogers
Hosting Editor

Best WordPress Hosting Canada – Recenzje maj 2020

1. WHC.ca

Stronie internetowej: whc.ca
Cena £:
3,89 USD (CAD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Dzięki centrom danych zarówno na wschodnim, jak i zachodnim wybrzeżu są one przeznaczone do lokalnego hostingu WordPress. WHC istnieje od 2003 roku i jest niezwykle niezawodny.

Oprócz hostingu i domen WHC oferuje plany marketingowe SEO i e-mail, które możesz wypróbować za pomocą bezpłatnych wersji próbnych.

Oferują dwujęzyczną pomoc 24/7 (!!) za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i czatu & obejmują nieograniczone miejsce na dysku. + Faktycznie naliczają opłaty w CAD!

Ich najtańszy plan zaczyna się dopiero 3,89 CAD / miesiąc (w porównaniu z 5,99 USD).

Plusy:

 • HQ + Serwery w Kanadzie
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Świetne prędkości!
 • Wsparcie dwujęzyczne 24/7

2. SiteGround

Stronie internetowej: www.siteground.com
Cena £:
3,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: 10 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo SiteGround

SiteGround jest mamutem na światowej scenie WordPress, jest jednym z niewielu hostów oficjalnie polecanych do WordPress przez WordPress. Chociaż ich serwery są na najwyższym poziomie (i na całym świecie), niestety nie mają żadnego w Kanadzie (chociaż można po prostu użyć sieci CDN, takiej jak CloudFlare, aby obejść ten problem). To, co naprawdę w nich lubimy, to ich niestandardowe systemy, które zapewniają szybkość i bezpieczeństwo. Aby zwiększyć szybkość, mają nawet niestandardową wtyczkę WordPress o nazwie SuperCacher, aby zmaksymalizować wydajność.

Ich zaplecze jest dość łatwe w użyciu i mają wiele opcji wsparcia, jeśli potrzebujesz pomocy po drodze (takich jak baza wiedzy, samouczki, czat na żywo, telefon i obsługa biletów).

Są również zalecane dla WordPress, przez WordPress (co jest dość rzadkie! Mogą oczywiście poradzić sobie z każdym CMS, który na nich rzucisz).

SiteGround ma 3 plany hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się od 3,95 USD / mc (67% zniżki od zwykłej ceny)!

Plusy:

 • Darmowe SSL
 • Polecane przez WordPress
 • Serwery o wysokiej wydajności
 • Łatwo skalowalny

3. GreenGeeks

Stronie internetowej: www.greengeeks.com
Cena £:
2,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo GreenGeeks

GreenGeeks to kolejny zwycięzca w naszych książkach. Nie tylko ich wydajność jest naprawdę dobra w Kanadzie, ponieważ mają tutaj centrum danych. Są również bardzo przyjazne dla środowiska, ponieważ zużywają energię 3 razy z powrotem do sieci dzięki energii wiatru!

Oferują również wsparcie 24/7, nieograniczone miejsce na dysku, a nawet specjalne plany hostingowe WordPress. Bardzo podoba nam się również wszystkie gratisy, które są dostarczane z każdym pakietem, takie jak bezpłatna nazwa domeny, migracja witryny, certyfikaty SSL i inne.

Jeśli chodzi o szybkość, oprócz globalnych centrów danych, używają również dysków SSD w połączeniu z LiteSpeed ​​i ich niestandardową technologią o nazwie PowerCacher, aby zmaksymalizować wydajność, jest to dość imponujące.

Dodaj do tego 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony.

Ich najtańszy plan zaczyna się dopiero 2,95 USD / miesiąc (w porównaniu z 9,95 USD).

Plusy:

 • Super zielony!
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Wsparcie 24/7

4. HostUpon

Stronie internetowej: hostupon.ca
Cena £:
2,96 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo HostUpon

HostUpon jest tak kanadyjski, jak to tylko możliwe, z dobrze zoptymalizowanym centrum danych w Toronto, sprzedażą lokalną i wsparciem, ich zaangażowanie w zadowolenie klientów jest imponujące.

Mają też specjalne plany hostingowe WordPress z nieograniczoną ilością miejsca na dysku, bezpłatne transfery WordPress ze starych hostów, bezpłatną nazwę domeny i wsparcie WP 24/7. Na wypadek, gdyby rynek docelowy znajdował się w USA, mają tam również 3 serwery.

Oferują 3 pakiety hostingowe, ich najtańszy plan zaczyna się już od 2,96 USD / mc (było 7,95 USD / mc).

Plusy:

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Kanadyjski zespół wsparcia i sprzedaży
 • Darmowa nazwa domeny

5. WP Engine

Stronie internetowej: wpengine.com
Cena £:
35 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo WP Engine

WP Engine jest liderem na rynku, jeśli chodzi o zarządzany hosting WordPress (nie mylić z hostingiem współdzielonym obsługującym WordPress, o którym mówiliśmy do tej pory). Zarządzane hosty są zwykle droższe, ponieważ – jak sama nazwa wskazuje – zarządzają czymś więcej niż tylko hostingiem witryny. Wszystko na stosie serwerów jest zoptymalizowane pod kątem WordPress i tylko WordPress.

Ich wsparcie 24/7 oczywiście specjalizuje się w WordPress, umożliwiając im naprawienie dowolnego problemu bez żadnych problemów. Ponadto zajmują się także wszelkimi podstawowymi aktualizacjami WordPress, więc nie musisz się o to martwić. A gdy jest to poważna aktualizacja, faktycznie najpierw testują witrynę, zanim się nie aktualizują, aby upewnić się, że nic się nie zepsuło, usługa na najwyższym poziomie. Mają także wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym, aktywnie blokują ataki DDOS, a nawet naprawią Twoją witrynę za darmo, jeśli zostanie zhakowana…

Wszystko to bardziej niż uzasadnia cenę! Zainteresowany spokojem i może oszczędzić budżet?

Ich najtańszy plan zaczyna się od 35 USD / miesiąc.

Plusy:

 • Serwery o wysokiej wydajności
 • Wysoce wyspecjalizowane wsparcie
 • Wysoka wydajność

Cons:

 • Kosztowny

6. HostGator

Stronie internetowej: www.hostgator.com
Cena £:
5,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo HostGator

HostGator jest bardzo stary, jest weteranem w dziedzinie hostingu, w rzeczywistości jest własnością firmy o nazwie EIG, która jest również właścicielem wielu innych marek hostingowych, takich jak BlueHost. Są w porządku, jeśli mieszkasz w USA, prawdopodobnie nie jest to idealne dopasowanie, jeśli mieszkasz w Kanadzie, ale może wykonać zadanie, jeśli chcesz (może przy użyciu czegoś takiego jak CDN, takiego jak CloudFlare).

Mają specjalne plany hostingowe WP, które pozwalają na 100 000 odwiedzających w ich najtańszym planie. Te pakiety są całkowicie zoptymalizowane pod kątem WordPress i robi to różnicę. Jedną z zalet HostGator jest różnorodność opcji pomocy technicznej, mają one wszystko, od zwykłego czatu na żywo, telefonu i biletów pomocy technicznej, po samouczki wideo i bazę wiedzy.

Plusy:

 • Tani
 • Dobry stosunek kosztów do wartości

Cons:

 • Brak serwerów w Kanadzie
 • Ogólnie usługi gorszej jakości

7. Hosting InMotion

Stronie internetowej: www.inmotionhosting.com
Cena £:
7,26 USD (USD)
Miejsca na dysku: 40 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo Hostingu InMotion

InMotion Hosting jest znany z rozwiązań hostingowych dla firm, które są o krok wyżej niż zwykły hosting pod względem wsparcia i jakości. Mają także specjalne plany hostingowe WordPress, które są nieco droższe, ale oferują 40 GB i do 20 000 odwiedzających miesięcznie.

Jednak, podobnie jak HostGator, nie mają żadnych serwerów w Kanadzie, więc jeśli chcesz skorzystać z ich planów, zdecydowanie zalecamy włączenie CDN, aby zmaksymalizować prędkości z Kanady. Lubimy to, poza zwykłymi opcjami pomocy technicznej, mają one również dział forum społeczności, w którym członkowie mogą wzajemnie odpowiadać na pytania. Wsparcie zawsze było jednym z ich mocnych stron, więc prawdopodobnie nie będziesz go potrzebować.

Plusy:

 • Usługi wysokiej jakości
 • Świetne wsparcie

Cons:

 • Brak serwerów w Kanadzie

8. Cloudways

Stronie internetowej: www.cloudways.com
Cena £:
10 USD (USD)
Miejsca na dysku: 25 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo Cloudways

Cloudways, jak sama nazwa wskazuje, dotyczą hostingu w chmurze. Korzystają z centrów danych innych dostawców i umożliwiają wdrażanie na nich aplikacji oraz zarządzanie nimi. Ich partnerami są Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch i Google Cloud Platform.

Choć nie jest specyficzne dla WordPressa, CloudWays oferuje niektóre funkcje ekskluzywne WP, takie jak niestandardowa wtyczka buforowania i bardzo dobrze zoptymalizowane stosy serwerów. Jeden z ich partnerów ma również serwer w Kanadzie, więc prędkość nie będzie problemem.

Niesamowitą rzeczą w Cloudways jest ich skalowalność, jest bardzo płynna. Robią to trochę inaczej niż twój zwykły dostawca hostingu, więc jest tam mała krzywa uczenia się … ale warto. Ponadto ich obsługa jest na najwyższym poziomie i bardzo responsywna.

Plusy:

 • Super skalowalny
 • Wielu dostawców

Cons:

 • Troszkę droższy

9. Dreamhost

Stronie internetowej: www.dreamhost.com
Cena £:
2,59 USD (USD)
Miejsca na dysku: bez limitu
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo DreamHost

DreamHost byłby kolejną świetną opcją, jeśli mieszkasz w USA (ale znowu możesz włączyć CDN i nadal z nich korzystać, jeśli chcesz). Są już od wieków i mają świetną reputację, zarówno ze względu na jakość usług, jak i wsparcie (którego nie zlecają na zewnątrz).

Mają wiele specyficznych planów WordPress, od wspólnych planów hostingowych do zarządzanych planów WP, które nazywają DreamPress. Oba typy działają, ale DreamPress bierze ciasto z kilkoma dodatkowymi funkcjami WP. Ich podstawowy plan WordPress obejmuje nieograniczone miejsce na dysku, hosting SSD, a nawet 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Plusy:

 • Jakość usług
 • Wsparcie wewnętrzne

Cons:

 • Brak serwerów w Kanadzie

10. Bluehost

Stronie internetowej: www.bluehost.com
Cena £:
3,95 USD (USD)
Miejsca na dysku: 50 GB
Wsparcie: Telefon, czat na żywo, bilety

Logo Bluehost

Chociaż BlueHost nie miał świetnego biegu, odkąd EIG je kupił, powoli odkupili się z lepszym wsparciem i przyzwoitymi planami ukierunkowanymi na WordPress, które oferują zwiększoną wydajność.

Plany WP obejmują automatyczne aktualizacje WordPress, przydatne środowisko przejściowe i natychmiastową instalację WordPress po zarejestrowaniu się w jednym z ich planów. Oferują również wsparcie 24/7 z różnymi opcjami. I mają 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług

Plusy:

 • Konkurencyjne ceny
 • Przyzwoity dla stron WordPress

Cons:

 • Brak serwerów w Kanadzie

Jak znaleźć dobrego hosta WordPress

Kanadyjski telefon hostingowy

Kiedy dopiero zaczynasz i być może chcesz zbudować stronę internetową od zera, wiele osób szuka kanadyjskiego hosta internetowego, który jest niedrogi i wykonuje zadanie, ale nie jest zbyt skomplikowany, aby mogli nim zarządzać bez dodatkowa pomoc. Jeśli nie planujesz uruchomić bardzo niestandardowej i złożonej aplikacji internetowej lub platformy, ale raczej swoją zwykłą witrynę biznesową, blog, sklep e-commerce itp. Jeśli chodzi o CMS, WordPress jest najlepszym rozwiązaniem.

Łatwo jest uruchomić i jest darmowy, chociaż wiele osób może nie wiedzieć, czy strona internetowa, którą próbują zbudować, gwarantuje korzystanie z Managed WordPress Hosting (drogi sposób) lub bardziej ogólnego hostingu współdzielonego obsługującego WordPress (co zwykle zalecamy). W tym artykule chcemy wyjaśnić WordPress i WordPress Hosting oraz pokazać, czego szukać w najlepszych hostach WordPress, jakie Kanada ma do zaoferowania. Biorąc to pod uwagę, jeśli jesteś w innym kraju, mamy również następujące najlepsze porównania hostingu WP. najlepsi gospodarze WordPress w Australii i najlepsi gospodarze WordPress w Wielkiej Brytanii.

Wyjaśnienie WordPress

WordPress to CMS (obecnie zasilający ponad 25% całego Internetu), który można zainstalować na większości hostów internetowych. Większość hostów WordPress oferuje instalację oprogramowania jednym kliknięciem. I podobnie jak większość oprogramowania typu open source, WordPress jest bezpłatny dla całej populacji, tak. Zasadniczo jest to platforma do budowania witryn dla małych i średnich witryn biznesowych, blogów, sklepów e-commerce, a nawet forów, ponieważ jest tak łatwa w użyciu i budowaniu / projektowaniu witryn z.

Co to jest WordPress Hosting?

WordPress Hosting to termin używany do opisania dowolnego dostawcy hostingu obsługującego WordPress. Różni gospodarze mogą oczywiście oferować różne typy hostingu, od udostępniania, przez vps, hosting dedykowany i hosting w chmurze. Wszystko zależy od poziomu wiedzy specjalistycznej i konkretnych potrzeb danej osoby w zakresie zakładania witryny.

Wybierając host WordPress, najczęściej używany jest hosting współdzielony (lub tani hosting WordPress :)). Ten rodzaj hostingu pozwala różnym stronom współdzielić jeden serwer, co znacznie obniża koszty. Chociaż istnieją pewne wady tego rodzaju hostingu, wciąż jest większość, jeśli chodzi o sposób, w jaki użytkownicy WordPress przechowują informacje o swojej stronie.

Tani hosting WordPress – plusy i minusy

Plusy:

 • Łatwy w instalacji i przyjazny dla użytkownika
 • Niedrogi
 • Wiele hostów oferuje nieograniczoną liczbę domen, e-maili, ruchu w witrynie i przestrzeni dyskowej
 • Bardziej konfigurowalny

Cons:

 • Ograniczenie funkcji nieograniczonego hostingu WordPress może być ograniczone
 • Zasoby są udostępniane innym stronom internetowym
 • Inne strony na serwerze mogą spowolnić twoją stronę

Funkcje, których należy szukać w kanadyjskich hostach WordPress

tworzenie stron internetowychTeraz, gdy rozumiemy, czym jest WordPress i jak działa, możemy zobaczyć, co sprawia, że ​​niektóre hosty WordPress wyróżniają się na tle innych.

Istnieje mnóstwo firm hostingowych WordPress dostępnych w sieci. Wiele z nich oferuje funkcje, których możesz potrzebować i których potrzebujesz, niektóre nie są potrzebne, a niektóre mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoją witrynę i sposób jej zbudowania.

Ważne jest zawężenie listy do kilku ważnych funkcji, aby łatwo było stwierdzić, którzy z nich są dobrzy, a którzy nie. Oto niektóre z funkcji, których chcesz szukać w najlepszych hostach WordPress:

Hosting domen

Ogólnie rzecz biorąc, wybierając hosta WordPress, chcesz znaleźć taki, który może również rejestrować nazwy domen. W ten sposób Twoja domena + hostingu jest w tej samej firmie, co znacznie ułatwia obsługę.

Prowadzenie blogów

Wiele osób, które szukają hostów WordPress, podchodzą do nich z myślą o swoich funkcjach blogu, dlatego jest tak, że najlepsi gospodarze WordPress będą mieli funkcje, które ułatwią blogerom natychmiastowe pobranie i rozpoczęcie korzystania z WordPress.

Tak więc dostawcy hostingu powinni mieć opcję instalacji WordPress za jednym kliknięciem.

Konta email

Dzięki dostosowanej domenie pojawia się potrzeba osobistego adresu e-mail. Najlepsi gospodarze poczty e-mail WordPress zezwalają na nieograniczoną liczbę kont e-mail, dzięki czemu Ty i cały zespół możecie komunikować się za pomocą niestandardowych nazw domen.

Możesz skonfigurować te konta e-mail za pomocą panelu sterowania komputera i połączyć je z aplikacjami biznesowymi.

Przepustowość i miejsce na dysku

Inną funkcją, której należy szukać na hoście WordPress, są nieograniczone funkcje, takie jak poczta e-mail, pamięć masowa, domeny, przepustowość i tak dalej. Chociaż niektórzy gospodarze chwalą się tymi nieograniczonymi funkcjami, może istnieć pułap dla tych funkcji, który może mieć wpływ na sposób działania witryny.

Zatem najbardziej niezawodni gospodarze ostrzeżą Cię, gdy osiągniesz swoje limity i otworzą dialog na temat opcji skalowania. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do warunków przechowywania witryny i przepustowości, które można dość łatwo wykorzystać, chyba że rozumiesz swoje opcje i ograniczenia.

WordPress Hosting Security

Serterty SSLTworząc witrynę internetową, chcesz, aby była bezpieczna, dlatego właśnie potrzebujesz hosta, który zapewni ci spokój ducha, na który masz nadzieję po uruchomieniu witryny, abyś wiedział, że nikt nie może zmienić twoich treści ani wpłynąć na twoją w jakikolwiek sposób bez Twojej zgody.

Tak więc potrzebujesz hosta, który oferuje pewne ogólne zabezpieczenia, takie jak aktualizacje oprogramowania, monitorowanie, bezpłatne certyfikaty SSL, ochrona DDoS i inne podstawowe taktyki bezpieczeństwa. Ale przynajmniej host powinien być w stanie aktualizować oprogramowanie WordPress.

Szybkość hostingu

Najszybsze firmy hostingowe WordPress używają CDN (podobnie jak te oferujące zarządzany hosting WordPress), który pozwala na dostarczanie treści z Twojej witryny na komputer odwiedzających witrynę z najbliższego serwera do ich lokalizacji.

Powoduje to krótszy czas wczytywania i zapewnia lepsze ogólne wrażenia dla odwiedzającego. Jest to niezwykle ważna funkcja, szczególnie jeśli prowadzisz witrynę eCommerce.

Dzięki temu potencjalni klienci nie będą sfrustrowani, a nawet mogą zwiększyć przychody.

Lokalizacja serwera

Lokalizacja serwera jest ważna, ale nie jest tak ważna jak kiedyś. Jeśli korzystasz z sieci CDN, takiej jak CloudFlare, lokalizacja Twojego centrum danych nie musi być dużym czynnikiem. Nadal jednak idealnym rozwiązaniem jest posiadanie centrum danych w Kanadzie, jeśli jest to rynek docelowy.

Czas działania serwera

Są chwile, kiedy serwer minie czas. Taka jest natura technologii. Jednak chcesz uniknąć hosta, który ma niskie przestoje serwera, ponieważ odwiedzający witrynę mogą mieć trudności z interakcją z witryną, gdy jej nie ma.

Tak więc to, czego chcesz szukać na hoście WordPress, to taki, który ma czas działania wynoszący 99,9%, dzięki czemu szanse każdego odwiedzającego witrynę znajdującego się na Twojej stronie są niewielkie.

Obsługa klienta

opcje wsparciaNie jest to coś, co jest na szczycie listy przy wyborze hosta, ale może to oznaczać całą różnicę, jeśli nie masz wprawy w tworzeniu stron internetowych i nagle masz problem z witryną.

Możliwość skontaktowania się z kimś w tej sprawie może pomóc Ci zrozumieć, co dzieje się z serwerem, na którym opiera się Twoja witryna, lub pomóc rozwiązać problem, który pojawia się po Twojej stronie.

Kopie zapasowe systemu

Ponieważ serwery mogą ulec awarii i zdarzyć się wypadek, ważne jest, aby wiedzieć, czy Twój host jest w stanie wykonać kopię zapasową e-maila, bazy danych i witryny. Ponieważ jeśli dojdzie do tragedii, będziesz mógł przywrócić witrynę do działania, jeśli wystąpi najgorsze.

Dlatego chcesz sprawdzić, czy Twój host ma automatyczne kopie zapasowe co miesiąc, co tydzień lub codziennie.

Często Zadawane Pytania

Który hosting jest najlepszy dla WordPress Linux lub Windows?

Chociaż technicznie możliwe jest uruchomienie WordPress na hoście Windows, nie zalecamy tego. Najlepszym środowiskiem hostingowym do uruchamiania WordPress jest zdecydowanie Linux, a zdecydowana większość instalacji WordPress działa na hostingu Linux (i jest o wiele tańsza w porównaniu do hostingu Windows).

Czy mogę zbudować witrynę WordPress bez hostingu?

Tak, możesz użyć WordPress.com, aby zbudować swoją witrynę, oni zajmą się hostingiem dla Ciebie. Możesz to zrobić nawet za darmo, choć wiąże się to z ograniczeniami dotyczącymi wyglądu i marki (jak żaden profesjonalny adres URL, masz adres URL subdomeny, taki jak yoursite.wordpress.com). Ich płatne plany oferują jednak większą elastyczność. Innym sposobem na zbudowanie strony WordPress bez hostingu jest faktyczne hostowanie jej na własnym komputerze za pomocą WAMP, ale wymaga to bardziej szczegółowego przewodnika.

Czy mogę korzystać z WordPress za darmo?

Chociaż sam WordPress jest w rzeczywistości darmowy, nadal będziesz musiał zapłacić za nazwę domeny i hosting. Jeśli chcesz zbudować witrynę WordPress za darmo, musisz użyć WordPress.com (nie mylić z WordPress.org, która jest pełną wersją WP do użytku z usługami hostingowymi innych firm), która ma bezpłatny plan.

Co to jest najszybszy hosting WordPress?

Naszym zdaniem najszybszymi usługami hostingowymi WordPress są zwykle zarządzane dostawcy usług hostingowych WordPress, tacy jak Kinsta lub Pressidium. Są super szybkie i koncentrują się wyłącznie na hostowaniu stron WordPress, ale wiążą się z nimi wyższe koszty.

Ile kosztuje hosting witryny WordPress?

Ile będzie kosztował Twój hosting za hosting witryny WordPress, będzie zależeć od twoich potrzeb, a ściślej potrzeb twoich stron. Jeśli chcesz prowadzić witrynę lub blog małej firmy, możesz skorzystać z hostingu współdzielonego, który kosztuje średnio około 5 USD miesięcznie. Jeśli potrzebujesz hostować witrynę lub forum e-commerce, być może będziesz musiał szukać zarządzanego dostawcy hostingu WordPress, który zaczyna się od około 30 USD za miesiąc.

Czy WordPress jest łatwy w użyciu dla początkujących?

WordPress jest bardzo łatwy w użyciu jako początkujący. Ponad 30% Internetu jest obsługiwane przez WordPress i nie bez powodu. Jest to jedno z najłatwiejszych narzędzi do budowania stron internetowych i ma ogromną społeczność, która pomoże Ci w razie utknięcia. Istnieje również wiele samouczków dostępnych online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector