Najlepszy hosting Magento

Jako agencja internetowa z dużą ilością kont hostingowych (mamy niezliczone poboczne projekty i lubimy eksperymentować), mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, co definiuje świetnego hosta. Są to nasi najlepsi dostawcy hostingu Magento.


Web Hosting CompanyOgólna ocenaCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground2 9,3 / 10 3,95 USD (tymczasowe 67% zniżki) 10 GB Mocne, szybkie, epickie wsparcie, + 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy! = Wygrana!
hostgator 8,7 / 10 2,78 USD bez limitu Tanie + Nieograniczone miejsce na dysku!
A2HostingLogo 8,5 / 10 3,92 USD (w porównaniu z 7,99 USD) bez limitu Nieograniczone miejsce na dysku!
w ruchu 8,3 / 10 4,19 USD (40% zniżki) bez limitu Doświadczony, niezawodny, nieco droższy.
Dreamhost 8/10 7,95 USD bez limitu Świetny występ & wsparcie

Najlepsze recenzje Magento Hosting 2020

1. SiteGround

Logo SiteGround

Stronie internetowej: www.siteground.com
Cena £: 3,95 USD
Miejsca na dysku: 10 GB

Uważamy, że najlepszym hostingiem Magento jest Siteground z kilku powodów. Zacznijmy od planów hostingowych, w tej chwili mają 3.

Ich plan StartUp jest świetny dla początkujących i tych z ograniczonym budżetem. Ma tylko 1 stronę internetową i 10 GB przestrzeni dyskowej, ale zawsze możesz uaktualnić do wyższego planu, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Wybierz plan GrowBig, jeśli chcesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych (jest to również najpopularniejszy plan Siteground). Dostajesz dwukrotnie więcej miejsca (20 GB) niż plan startowy oraz więcej funkcji.

GoGeek jest ostatecznym planem SiteGround, ponieważ zawiera najwięcej funkcji. Po pierwsze otrzymasz 30 GB miejsca. I oczywiście, gdy otrzymasz ten plan, możesz również hostować nieograniczoną liczbę witryn.

Pamiętaj, że wszystkie udostępnione plany hostingowe SiteGrounds pochodzą z wbudowaną integracją Git dla łatwej kontroli wersji Magento i bezpłatnej instalacji Magento 2.

Kolejną z najlepszych funkcji SiteGround jest obsługa klienta. Musisz to przyznać – od czasu do czasu będziesz potrzebować pomocy z witryną. Dzięki SiteGround masz gwarancję całodobowej pomocy przez czat na żywo, wsparcie telefoniczne i e-mail. Mają także bazę pytań i odpowiedzi, na które możesz zajrzeć podczas rozwiązywania problemów.

Plusy

 • Świetna obsługa klienta
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Niezawodna gwarancja niezawodności na poziomie 99,99%

2. HostGator

Logo HostGator

Stronie internetowej: www.hostgator.com
Cena £: 2,75 USD
Miejsca na dysku: bez limitu

HostGator jest obecnie jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu współdzielonego. Mają trzy plany do wyboru (wymienione poniżej). Pamiętaj, że wszystkie trzy plany HostGator obejmują nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość. Główną różnicą jest liczba witryn, które można hostować, i ogólne funkcje danego planu.

 • Hatchling – jest to uważany za plan startowy HostGator. Oprócz tego, że jest bardzo przystępny cenowo, ma również bardzo ograniczoną funkcjonalność – możesz wybrać tylko jedną stronę internetową, jeśli wybierzesz ten plan. Nadal jest dobry dla początkujących (i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją działalność).
 • Dziecko – plan Baby HostGator jest prawdopodobnie najpopularniejszym planem. Wiele osób wybiera ten konkretny plan, ponieważ może on obsługiwać nieograniczoną liczbę stron internetowych. Więc jeśli zdecydujesz się na posiadanie kilku witryn w najbliższej przyszłości, wiesz, że ten plan jest bardziej niż odpowiedni.
 • Biznes – skorzystaj z biznesplanu HostGator, jeśli już wiesz, gdzie jesteś w swojej firmie. Jest to również najlepszy plan, jeśli chcesz skorzystać z e-commerce.

Plusy

 • Darmowy kreator stron internetowych
 • Wszystkie plany mają nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość
 • Przyjazny dla użytkownika cPanel

Cons

 • Musisz kupić nazwę domeny, ponieważ nie jest zawarta w żadnym pakiecie
 • Ich najtańszy plan może pomieścić tylko 1 stronę internetową
 • Wiele wstępnie wybranych usług po rejestracji (odznacz te, których nie potrzebujesz)

3. Hosting A2

Logo hostingu A2

Stronie internetowej: www.a2hosting.com
Cena £: 3,92 USD
Miejsca na dysku: bez limitu

Jeśli szukasz wspólnego planu hostingowego, rozważ skorzystanie z usługi A2 Hosting, ponieważ oferuje ona trzy opcje do wyboru:

 • Plan Lite – wybierz plan Lite, jeśli zamierzasz utworzyć tylko 1 witrynę. Ten plan już zawiera nieograniczoną przestrzeń dyskową i nieograniczoną przepustowość. Dlatego możesz stworzyć naprawdę dużą stronę internetową z tym właśnie planem.
 • Plan Swift – plan Swift A2 firmy Hosting zawiera wszystkie funkcje planu Lite i nie tylko. W związku z tym otrzymasz również nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość oraz nieograniczoną liczbę stron internetowych. Nie trzeba dodawać, że jest również znacznie szybszy niż plan Lite.
 • Plan Turbo – ich plan Turbo jest najszybszym planem A2 Hostingu. Otrzymasz również wszystkie funkcje zawarte w planie Swift oraz wiele więcej. Tak, dzięki temu planowi możesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych, a także uzyskać nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość.

Pamiętaj, że A2 Hosting oferuje swoim klientom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc naprawdę nie ma się czego obawiać. Możesz kupić dowolny z ich planów hostingowych bez obaw, że jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Plusy

 • Elastyczne opcje płatności (1, 12, 24, 36 miesięcy)
 • Darmowa migracja
 • Dobra obsługa klienta (czat na żywo, telefon, sprzedaż biletów itp.)

Cons

 • Jeśli zamierzasz anulować abonament, musisz przesłać prośbę o anulowanie 15 dni przed datą odnowienia (jeśli nie, nadal będziesz obciążony opłatą i nie będziesz mieć możliwości zwrotu pieniędzy)
 • Stawki za odnowienie są bardzo wysokie
 • Ich bezpłatna migracja jest dobra tylko dla jednej witryny

4. Hosting InMotion

Logo Hostingu InMotion

Stronie internetowej: www.inmotionhosting.com
Cena £: 6,39 USD
Miejsca na dysku: bez limitu

Dzięki InMotion Hosting masz trzy opcje wyboru Planu udostępniania współdzielonego:

 • Plan uruchomienia – jest to najtańszy plan hostingowy InMotion. Obejmuje 1 bezpłatną domenę, 2 strony internetowe oraz nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość.
 • Plan zasilania – Rozwijające się firmy zwykle wybierają ten plan, ponieważ można w nim obsługiwać do 6 stron internetowych. Podobnie jak plan uruchomienia, otrzymasz także 1 bezpłatną domenę, a także nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość.
 • Plan profesjonalny – jeśli planujesz utworzyć wiele stron internetowych (więcej niż 6), byłaby to dobra opcja dla Ciebie, ponieważ możesz hostować z nim nieograniczoną liczbę stron internetowych. Oczywiście otrzymasz także bezpłatną domenę, nieograniczoną przestrzeń dyskową i nieograniczoną przepustowość.

Pamiętaj, że droższe plany hostingowe zawsze zawierają więcej funkcji i są szybsze niż te tańsze.

Rozważając InMotion Hosting dla swoich usług hostingowych, wiedz, że dają swoim klientom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest to prawie równoważne wypróbowaniu ich planów za darmo (przez 30 dni).

Wszystkie plany hostingowe InMotion zawierają również bezpłatne kopie zapasowe danych. Ma to jednak limit do 10 GB. Po przekroczeniu tego limitu tworzenie kopii zapasowej witryny nie powiedzie się, więc musisz ręcznie wykonać kopię zapasową witryny (mają do tego bezpłatne narzędzie).

Plusy

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Obsługa aplikacji typu open source (np. WordPress, Drupal itp.)
 • Dobra obsługa klienta

Cons

 • Kopia zapasowa danych jest ograniczona do 10 GB
 • Ryzyko przestoju podczas migracji witryny
 • Istnieją doniesienia o masowych niepowodzeniach wysyłania e-maili

5. DreamHost

Logo DreamHost

Stronie internetowej: www.dreamhost.com
Cena £: 2,95 USD
Miejsca na dysku: bez limitu

Udostępnione plany hostingowe DreamHost są nieskomplikowane, ponieważ są tylko dwie opcje do wyboru (patrz poniżej):

Plan startowy – jeśli potrzebujesz tylko 1 strony internetowej, plan startowy DreamHost prawdopodobnie zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Widzisz, ma też nieograniczoną pamięć i nieograniczoną przepustowość. Niektóre dodatkowe rzeczy, które otrzymasz za darmo, to bezpłatna domena i bezpłatny certyfikat SSL.

Nieograniczony plan – teraz, jeśli zamierzasz utworzyć kilka stron internetowych, lepszym rozwiązaniem będzie plan nieograniczony w DreamHost. Oprócz umożliwienia hostowania nieograniczonej liczby stron internetowych, oferuje również nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość. Podobnie jak plan Starter, zawiera również dodatkowe korzyści, takie jak bezpłatna domena, darmowe SSL i wiele innych. Jest rzeczywiście potężniejszy niż plan Starter, delikatnie mówiąc (no cóż, dlatego też jest droższy).

Jeśli obawiasz się metod płatności, wiedz, że DreamHost akceptuje karty kredytowe, PayPal, czeki i przekazy pieniężne. Mają także 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (ale nie dotyczy to czeków i przekazów pieniężnych).

Plusy

 • Wiele opcji płatności
 • Hojna gwarancja zwrotu pieniędzy (97 dni)

Cons

 • Proces rejestracji jest zbyt długi i nieco skomplikowany
 • Transfer strony nie jest bezpłatny
 • E-mail ma limit 2 GB

Hosting Magento: jak znaleźć najlepszy!

Jakiego pakietu najlepiej szukać na hoście Magento? Cóż, jest wiele funkcji, których należy szukać, aby Twoja strona zawsze działała płynnie i była łatwa w zarządzaniu. Jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci o tym, czego szukać i więcej. Dowiesz się także o terminologii stosowanej w tych ustawieniach, aby lepiej zrozumieć cały scenariusz.

Lokalizacja serwera

mapa lokalizacji serweraLokalizacja serwera jest ważna, aby zapewnić szybkie ładowanie stron internetowych. Mówiąc najprościej, zalecamy skorzystanie z usługi hostingowej Magento, która ma serwery zlokalizowane w (lub w pobliżu) Twojej lokalizacji. Załóżmy, że mieszkasz w Ameryce – rozsądnie byłoby wybrać firmę hostingową z serwerami w tym kraju. To samo dotyczy Kanady, w takim przypadku szukałbyś strony internetowej w Kanadzie. A w Australii szukałbyś usługi hostingowej w Australii.

Ponieważ użytkownicy mogą znajdować się na całym świecie, możesz wybrać inną opcję – o nazwie CDN (Content Distribution Network). Zasadniczo działa jako serwer proxy między użytkownikami witryny a hostem Magento – aby nadal umożliwiać szybkie ładowanie stron, nawet jeśli lokalizacje serwerów są dalekie od użytkowników końcowych.

Teraz widzisz, jak ważne są lokalizacje serwerów, prawda? Na szczęście wiele hostów Magento zawiera teraz usługę CDN o nazwie CloudFlare. Jest bardzo łatwy w konfiguracji i zwykle jest darmowy z pakietami hostingowymi. Uważaj więc na to, szukając dostawcy hostingu.

Czas działania serwera

Czas pracy serwera to kolejna ważna funkcja, na którą należy zwrócić uwagę, ponieważ ucieleśnia ona niezawodność firmy hostingowej. Sugerujemy wybór hosta Magento, który może zapewnić około 99,9% czasu sprawności – wszystko poniżej tego odsetka nie jest tak dobre, ponieważ przestoje (nawet na kilka minut) mogą powodować straty.

Certyfikaty SSL

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo witryny jest bardzo ważne – a posiadanie certyfikatu SSL to najlepszy sposób, aby to osiągnąć i pokazać odwiedzającym witrynę, że mogą zaufać Twojej witrynie. SSL (Secure Sockets Layer) umożliwia szyfrowanie danych między serwerem hosta a użytkownikami końcowymi (w celu ochrony ich danych osobowych).

Gdy witryna ma certyfikat SSL, adres URL witryny będzie zawierać „s”. Więc zamiast tylko http://www.website.com, zobaczysz https://www.website.com. Coraz więcej użytkowników zdaje sobie teraz sprawę z tego, jak ważne jest, aby zobaczyć „s” w odwiedzanych witrynach – upewnij się więc, że Twoje.

Wybierając dostawcę hostingu Magento, zachęcamy do skorzystania z tej funkcji. Wiele firm ma usługę Let’s Encrypt (darmowe certyfikaty SSL) i możesz ją po prostu aktywować w swoim cPanel.

Prędkość

Jak wspomniano powyżej, lokalizacja serwera i CDN są ważne dla zapewnienia szybkości witryny. Możesz dodatkowo upewnić się, że Twoja strona internetowa zawsze się szybko ładuje, szukając dodatkowych funkcji na hoście Magento.

Jeśli Twój dostawca hostingu zapewnia dodatkowe zasoby procesora, z pewnością wpłynie to na szybkość Twojej witryny. Możesz nawet znaleźć dostawców hostingu, którzy zapewniają niestandardowe skrypty, szczególnie dla stron Magento (jest to kolejny wzmacniacz prędkości).

Miejsca na dysku

Chociaż jest to ważne, potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania, jeśli prowadzisz witrynę e-commerce (zajmuje to dużo miejsca). Jednak standardowe blogi i firmy mogą sobie poradzić bardzo dobrze, mając tylko 1 GB miejsca na dysku.

Ważne jest, aby zdawać sobie z tego sprawę, ponieważ niektóre firmy hostingowe oferują tanie plany z nieograniczoną ilością miejsca, aby zachęcić ludzi do zakupu. Ponownie, chociaż duże miejsca na dysku są dobre, nie są one jedyną oznaką dobrej usługi hostingowej. W rzeczywistości takie funkcje mogą zwykle wskazywać na inne wady hosta internetowego.

Dlatego wybierając dobry hosting Magento dla swojej witryny, spójrz na wszystkie funkcje wymienione w tym artykule (nie tylko na miejsce na dysku).

Przepustowość i transfer danych

Zarówno przepustowość, jak i transfer danych są ważnymi cechami dostawcy usług hostingowych. Przepustowość reprezentuje szybkość transferu danych w określonej sieci, podczas gdy transfer danych może być postrzegany jako przepływ informacji przez twoją stronę.

Jeśli planujesz mieć dużo pobrań na swojej stronie Magento (np. Muzyka, filmy itp.), Przepustowość i transfer danych to jedne z najważniejszych potrzeb. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie firmy hostingowej, która oferuje nieograniczoną lub wysoką przepustowość i transfer danych.

Obsługa klienta

Zdecydowanie zalecamy wybranie firmy hostingowej Magento, która oferuje całodobową obsługę klienta. Uwierz nam, gdy powiemy Ci, że będziesz go potrzebować wcześniej czy później. Ci, którzy mają czat na żywo i wsparcie telefoniczne, są najlepsi – zawsze znajdziesz szybkie rozwiązania i zminimalizujesz straty.

Magento: szczegóły

Badania hostingu Drupal

Magento jest preferowaną platformą handlu elektronicznego. Od obsługi bezpiecznych transakcji po przyjazne dla użytkownika interfejsy, Magento ułatwia budowanie i projektowanie stron internetowych dostosowanych do handlu elektronicznego.

Co to jest Magento?

Magento to platforma typu open source zaprojektowana specjalnie z myślą o handlu elektronicznym. Jest napisany w PHP. Obecnie istnieją trzy różne platformy Magento: Community Edition, Enterprise i Enterprise Cloud Edition.

Logo MagentoEdycja społeczności—Ta platforma jest oprogramowaniem typu open source, co oznacza, że ​​można ją bezpłatnie pobrać, używać i udostępniać. Należy zauważyć, że jest to pełna platforma, a nie darmowa, ale ograniczona wersja próbna. Pliki podstawowe można modyfikować za pomocą wtyczek. Liczne możliwości dostępne w wydaniu społeczności zostały szczegółowo omówione poniżej. W wersji Community Edition nie ma hostingu, więc aby uzyskać najlepszy hosting dla Magento, sprawdź nasze rekomendacje.

Przedsiębiorstwo—Ta platforma została opracowana w oparciu o wydanie Community Edition, ale ponieważ ma więcej funkcji i funkcjonalności, a także roczne opłaty za utrzymanie, Enterprise nie jest bezpłatny. Enterprise jest idealny dla większych firm, które będą wymagać ciągłego wsparcia technicznego oprócz profesjonalnych usług w zakresie instalacji, użytkowania i rozwiązywania problemów. Enterprise nie ma również rozwiązania hostingowego.

Wersja Enterprise Cloud Edition (ECE)—Wypuszczona w 2016 r. Platforma ECE korzysta z technologii chmurowej w celu bardziej niezawodnego programowania i zarządzania witrynami. Od w pełni konfigurowalnych funkcjonalności po skalowalność, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, hosting i infrastrukturę zarządzaną, platforma ECE jest optymalna dla globalnych firm i stron internetowych z ogromną ilością treści i dużym natężeniem ruchu. Niektórzy uważają to za najlepszy hosting Magento.

Najlepsze rozwiązanie dla handlu elektronicznego

Przydatność Magento do handlu elektronicznego jest oczywista dzięki współpracy z niektórymi największymi detalistami na świecie. Firma została wykupiona przez eBay w 2011 r., Zanim stała się niezależną firmą w 2015 r. Główni detaliści i światowe marki – takie jak Coca-Cola, Nestle, Burger King i BevMo – korzystają z platformy do swoich potrzeb w zakresie handlu elektronicznego.

Najważniejsze cechy z Magento Community Edition

Jako pełna platforma e-commerce, Magento zapewnia firmom wszystkie niezbędne funkcje do odniesienia sukcesu w świecie e-commerce.

Strony produktów

Na stronach produktów można umieścić wiele funkcji, które zapewnią najlepszą sprzedaż i wyświetlanie produktów:

 • Galeria zdjęć dla wielu zdjęć produktu
 • Powiększanie obrazu
 • Opcje produktu (np. Kolory, rozmiary)
 • Wyświetlanie stanu magazynowego / dostępności
 • Wielopoziomowe ceny
 • Podobne produkty zgrupowane razem
 • Dodaj do listy życzeń
 • Udostępnij przez media społecznościowe, SMS, e-mail

Funkcje przeglądania

Przeglądanie katalogów na platformie Magento zapewnia wysoki stopień organizacji, dzięki czemu klienci mogą łatwo zidentyfikować kategorie, w których chcą robić zakupy, i znaleźć produkty, których szukają, bez kłopotliwego przeszukiwania niepotrzebnych informacji.

 • Warstwowe kategorie nawigacji
 • Filtry według ceny, trafności, daty itp
 • Porównanie produktów
 • Autosugestia do przeszukiwania katalogu
 • Połączona nawigacja nawigacyjna (aby klienci mogli powrócić do poprzednio oglądanych stron)
 • Projekty i szablony dostosowane do konkretnych produktów lub kategorii

Od kasy do płatności do wysyłki

Od przyjaznego interfejsu dla szybkiej i prostej realizacji transakcji, po bezpieczne metody płatności i śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym, platforma Magento zapewnia płynną realizację transakcji.

 • Zamów recenzję i kasę
 • Zapisane przedmioty w koszykach
 • Kasa z kontem lub kontynuuj jako gość
 • Wysyłaj przedmioty pod wiele adresów
 • Wiadomości na prezenty (dla całych zamówień lub poszczególnych produktów)
 • Szacunkowe stawki wysyłki i podatki
 • Dane do fakturowania i faktury
 • Opcje zryczałtowane lub bezpłatna dostawa
 • Opłaty za wysyłkę zależą od rozmiaru, wagi i ilości
 • Opcje płatności z wieloma bramami, w tym PayPal
 • Możliwość przyjmowania przekazów pieniężnych, czeków lub zamówień zakupu
 • Możliwość „wystawienia rachunku później”
 • Numer potwierdzenia zamówienia i śledzenie

Rachunki klientów

Klienci mogą łatwo zarządzać swoimi kontami, zamówieniami, opcjami płatności i nie tylko dzięki funkcjom konta klienta Magento:

 • Recenzje i historia tagowania produktów
 • Sprawdzanie statusu zamówienia
 • Historia zakupów
 • Zarządzanie subskrypcją
 • Lista życzeń z notatkami
 • Domyślny adres wysyłki i fakturowania
 • Nieograniczone przedziały adresów dla wysyłki i fakturowania
 • Kup ponownie opcję

Zapewnij wyjątkową obsługę klienta

Zapewnienie i wdrożenie niezawodnej i profesjonalnej obsługi klienta jest łatwe dzięki funkcjom obsługi klienta Magento:

 • Prosty formularz kontaktowy i komentarz
 • Zamów edycję i śledzenie dla administratorów
 • Zresetuj hasło lub zapamiętaj nazwę użytkownika zarówno dla użytkowników, jak i administratorów
 • Zautomatyzowane wiadomości e-mail z potwierdzeniem

Zarządzanie zamówieniami

Platforma Magento została zaprojektowana w celu ułatwienia zarządzania zamówieniami dla administratorów i przedstawicieli obsługi klienta. Możliwości zarządzania zamówieniami obejmują:

 • Twórz, edytuj i wyświetlaj zamówienia dla administratorów
 • Pomoc w zakupach i zamawianie call-center
 • Zintegrowana wysyłka i etykietowanie z głównymi nadawcami, w tym FedEx, UPS, USPS i DHL
 • Powiadomienia o potwierdzeniach zamówień i śledzeniu przez RSS lub e-mail

Zarządzanie katalogami

Dzięki najlepszej platformie hostingowej Magento programiści i administratorzy stron przekonają się, że organizowanie, wyświetlanie i zarządzanie katalogami zostało dopracowane do nauki:

 • Konfigurowanie produktów według grup i odmian
 • Produkty do pobrania (np. Pliki MP3, e-książki)
 • Próbki lub fragmenty
 • Atrybuty produktu (do wyszukiwania, przeglądania lub łączenia produktów)
 • Oddzielne i zmienne przedziały cenowe według grup (np. Właściciele kont kontra goście, sprzedaż detaliczna kontra hurtowa)
 • Reguły cenowe z ustawieniami warunków i warunków świadczenia usług
 • Aktualizacje partii lub grup produktów
 • Grupowanie produktów według niestandardowych atrybutów lub produktów w tej samej grupie
 • Zarządzanie zapasami za pomocą narzędzi takich jak alerty RSS
 • Automatycznie generowany znak wodny
 • Automatyczna zmiana rozmiaru obrazu (miniatury, strony wyświetlania produktów itp.)
 • Wyszukaj sugestie i / lub poprawki
 • Tagi i recenzje generowane przez użytkowników

Zarządzanie stronami internetowymi i treścią

Od w pełni konfigurowalnych motywów i szablonów po uprawnienia administracyjne – Magento daje Ci możliwość zarządzania zapleczem witryny i interfejsem użytkownika.

 • Konfigurowalne uprawnienia administratora i różne konta użytkowników administratora
 • Jeden login, aby połączyć się z wieloma witrynami
 • Dostosuj motywy i szablony
 • Zastrzeżony system zarządzania treścią (CMS) zapewniający szerokie możliwości projektowania, układu i prezentacji treści
 • Import i eksport danych partiami (do zarządzania zamówieniami, kontami, produktami itp.)
 • Wbudowana lokalizacja w skali globalnej (w tym obsługa wielu języków, przeliczanie walut)
 • Zlokalizowane obliczenia podatkowe dla różnych obszarów i rodzajów klientów (np. Gość kontra właściciel konta)
 • Funkcje przeciw robotom i / lub spamowi dzięki CAPTCHA
 • Aplikacje usług API do integracji komponentów oprogramowania innych firm

Zaprojektowany do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

Platforma Magento jest przyjazna dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), dzięki czemu wyszukiwarki mogą bez problemu przeszukiwać witrynę z treścią i upewnić się, że klienci widzą Twoje strony z treścią.

 • Zintegrowana mapa strony w formacie XML
 • Wyraźne adresy URL i konfigurowalne ustawienia adresów URL
 • Metadane w HTML treści, produktów, kategorii
 • Strona popularnych i popularnych wyszukiwań
 • API dla treści Google

Analityka i raportowanie danych

Oprócz ułatwienia klientom znalezienia Twojej witryny za pomocą rozwiązań SEO, zgodność Magento z Google Analytics ułatwia sprawdzenie, jakiego rodzaju klienci przeglądają określone strony lub produkty, identyfikację trendów w zachowaniu klientów i ocenę, co prowadzi do sukcesu współczynniki klikalności.

 • Kompatybilny i łatwy do zintegrowania z Google Analytics
 • Dogłębne raportowanie i podział danych
 • Raportowanie wszystkich aspektów działalności klienta i wydajności witryny, w tym porzucania koszyków, najpopularniejszych produktów, często oglądanych produktów, słów kluczowych i najczęściej wyszukiwanych terminów, zapasów, przychodów, faktur, zwrotów, kuponów itp..

Promocje i strategie marketingowe

Jako platforma e-commerce, Magento jest wyposażony w liczne, wielopoziomowe strategie marketingowe, które zwiększają zaangażowanie klientów i poprawiają widoczność strony internetowej z wielu punktów widzenia.

 • Podobne elementy wyświetlane na każdej stronie produktu
 • Sugestie krzyżowe dotyczące przedmiotów często kupowanych razem
 • Ulepsz zakupy klientów (np. „Klienci, którzy to kupili, kupili także…”)
 • Ogłoszenia nowych przedmiotów
 • Konfigurowalne rabaty, kupony i specjalne ceny
 • Zniżki na zakupy hurtowe
 • Strony docelowe kategorii
 • Wyświetlanie ostatnio oglądanych produktów
 • Ankiety i ankiety (np. Zadowolenie klienta)
 • Subskrypcje e-mail i biuletyny
 • Listy życzeń i przypomnienia
 • Podziel się z funkcją znajomego

Funkcje wersji Enterprise

Wersja Magento Enterprise oferuje te same funkcje, co wersja Community Edition i nie tylko. Chociaż Enterprise nie ma przewagi, że jest darmową platformą typu open source, zapewnia wsparcie techniczne i dodatkowe funkcje marketingowe, których brakuje w Community Edition. Wersja Enterprise Edition jest preferowanym wyborem dużych firm, które wymagają pomocy technicznej oraz instalacji i użytkowania. Główne funkcje odróżniające Enterprise od wersji Community Edition to

 • Ukierunkowany marketing oparty na grupach klientów (grupy oparte na danych demograficznych, zakupach itp.)
 • Porzucone przypomnienia e-mail z koszyka
 • Ograniczona sprzedaż ofert
 • Opcje gotowe na prezent (w tym rejestry, pakowanie prezentów, niestandardowe notatki)
 • Programy lojalnościowe i nagrody dla klientów
 • Kredyt sklepowy
 • Pozostań zalogowanymi ustawieniami plików cookie (wykonalne przez wiele sesji, aby klienci nie musieli się logować za każdym razem)

wymagania systemowe

Ponieważ zarówno wersja społecznościowa, jak i wersja Enterprise nie mają planów hostingowych, najlepiej wybrać plan hostingowy, który już został sprawdzony jako zgodny z platformami Magento. Platformy Magento działają na stosach LAMP, które są zbiorem współpracujących ze sobą komponentów serwera WWW. Stos LAMP składa się z systemu Linux x86-64, Apache 2.x, MySQL 5.6+ i PHP 5.4+. Możliwe jest również użycie Nginx1.7x dla serwera WWW.

FAQ

Jakie są możliwości opcji open source Magento (Community Edition)?

Wersja Community Edition jest bezpłatna, ale nie oznacza to, że jest to ograniczona wersja próbna. Community Edition to w pełni rozwinięta platforma.

Co lepsze, wersja Community lub Enterprise?

To zależy od tego, czego oczekujesz od platformy. Wersja Community Edition jest bezpłatna, więc pod względem budżetu jest najlepszym hostingiem Magento, ponieważ jest również wyposażona w rozbudowane funkcje e-commerce. Wersja Enterprise jest lepsza pod względem zapewniania wsparcia technicznego i większej liczby funkcji ukierunkowanych na obsługę dużych firm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector