Najlepszy hosting Java

Jako agencja internetowa z dużą ilością kont hostingowych (mamy niezliczone poboczne projekty i lubimy eksperymentować), mamy całkiem niezłe pojęcie o tym, co definiuje świetnego hosta. Są to nasi najlepsi dostawcy hostingu Java. Pamiętaj, że Java nie jest szeroko obsługiwana w tańszych planach, zwykle potrzebujesz VPS lub serwera dedykowanego, aby włączyć wszystkie funkcje Java. Zdecydowanie zalecamy sprawdzenie centrów pomocy gospodarzy, aby upewnić się, że masz odpowiedni plan!


Web Hosting CompanyOgólna ocenaCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
A2HostingLogo 9,2 / 10 5 USD bez limitu Nieograniczone miejsce na dysku!
hostgator 8,7 / 10 118,99 USD bez limitu Tanie + Nieograniczone miejsce na dysku!
siteground2 8,5 / 10 269 ​​USD 10 GB Mocne, szybkie, epickie wsparcie, + 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy! = Wygrana!
w ruchu 8,3 / 10 29,19 USD bez limitu Doświadczony, niezawodny, nieco droższy.
Dreamhost 8/10 149 USD bez limitu Świetny występ & wsparcie

Najlepsze recenzje Java Hosting 2020

1. Hosting A2

Logo hostingu A2

Stronie internetowej: www.a2hosting.com

Myślimy najlepszą firmą hostingową Java jest Hosting A2. A2 Hosting przeszedł długą drogę od 2003 roku – jest obecnie jednym z najlepszych dostawców hostingu na rynku. Ale oczywiście musisz porównać to z innymi firmami hostingowymi, aby znaleźć odpowiednią dla siebie (ponieważ użytkownicy mają różne potrzeby).

Dzięki A2 Hosting będziesz mieć trzy możliwości wyboru planu. Są to:

 • Lite
 • Szybki
 • Turbo

Jeśli wybierzesz najtańszy plan (Lite), wiedz, że ma on mniej funkcji niż te droższe. Zapewnia nieograniczoną przestrzeń dyskową i nieograniczoną przepustowość, ale można go używać tylko na jednej stronie internetowej. Jest również znacznie wolniejszy niż pozostałe dwa plany.

Teraz, jeśli chcesz mieć funkcję nieograniczonej liczby stron internetowych, ale masz ograniczony budżet, możesz po prostu uzyskać plan Swift. Jest wyposażony we wszystkie funkcje planu Lite i jest szybszy. Ale oczywiście, jeśli chcesz najwyższy wspólny plan hostingu A2 Hosting, plan Turbo jest najbardziej oczywistym wyborem. Ponownie, ma wszystkie funkcje zawarte w pierwszych dwóch planach oraz wiele więcej (jest to również najszybszy plan).

Subskrybując dowolny plan A2 Hosting, możesz także cieszyć się 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Stało się to standardowym okresem zwrotu dla większości firm hostingowych i radzimy dobrze z niego korzystać.

Plusy

 • Monitorowanie 24/7 skanuje w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania
 • Wiele akceptowanych metod płatności (Paypal, karty kredytowe itp.)
 • Integracja z chmurą (aby zapewnić szybkie ładowanie stron)

Cons

 • Oczekuj wysokich stawek za odnowienie po odnowieniu swojego planu
 • Istnieją doniesienia o wpadkach uptime
 • Zbyt wiele ograniczeń ich najtańszego planu

2. HostGator

Logo HostGator

Stronie internetowej: www.hostgator.com

HostGator jest jednym z liderów branży hostingowej głównie ze względu na ogromną bazę klientów. Wiele osób powierza swoje strony HostGator z następujących powodów:

 • Przystępne ceny – najtańszy plan HostGator jest naprawdę bardzo przystępny. A jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić więcej pieniędzy, możesz zapłacić przez 36 miesięcy po pierwszej rejestracji.
 • Wsparcie klienta 24/7 – Możesz uzyskać wsparcie przez e-mail, telefon i czat na żywo. Mają także bazę wiedzy pomocnych artykułów.
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy – HostGator ma duży okres zwrotu pieniędzy (inni dostawcy usług hostingowych mają tylko 30 dni).

Aby jednak Java działała na ich systemach, potrzebujesz serwera dedykowanego dla systemu Linux lub Windows… nie możesz tego zrobić w ich tanich planach wspólnych, niestety.

Plusy

 • Niezawodna obsługa klienta
 • Hojny okres zwrotu pieniędzy

Cons

 • Oferują nie mierzone pasmo, ale wciąż ma ograniczenia
 • Nie masz bezpłatnej domeny w żadnym z ich planów (inni dostawcy hostingu mają to)

3. SiteGround

Logo SiteGround

Stronie internetowej: www.siteground.com

Ludzie mają głównie dobre opinie na temat SiteGround ze względu na jego ogólną wydajność i funkcje. Jednak w przypadku Javy musisz wybrać serwer dedykowany z dostępem do konta root, inne tańsze plany go nie obsługują….

Plusy

 • Ich gwarancja niezawodności na poziomie 99,99% jest bardzo niezawodna
 • Świetna obsługa klienta (czat na żywo, e-mail, telefon itp.)

4. Hosting InMotion

Logo Hostingu InMotion

Stronie internetowej: www.inmotionhosting.com

InMotion Hosting ma dwa centra danych zlokalizowane w Los Angeles i Virginia Beach. Mają duże prędkości serwera, aby zagwarantować szybkie ładowanie stron internetowych przez cały czas. Ich średni zarejestrowany czas pracy wynosi 99,95%, co jest naprawdę dobre.

Jeśli jesteś ciekawy ich planów cenowych, wiedz, że obecnie oferują swoim użytkownikom trzy plany do wyboru – nazywają się Launch, Power i Pro.

Jak sama nazwa wskazuje, plan uruchomienia jest dobrym punktem wyjścia do uruchomienia pierwszej witryny. Jest już dostępna z bezpłatną domeną i możesz hostować w niej dwie witryny. Należy pamiętać, że jest to jedna z najlepszych funkcji InMotion, ponieważ inni dostawcy hostingu zezwalają tylko na jedną stronę internetową dla swoich najtańszych planów.

Ich plan Mocy jest rzeczywiście potężniejszy niż plan Uruchomienia. Na początek możesz mieć do 6 stron internetowych przy zakupie tego planu.

Jeśli jednak szukasz najszybszego i w pełni funkcjonalnego planu InMotion, skorzystaj z planu Pro. Jest to ostateczny plan dla witryn firmowych, a także najpotężniejszy ze wszystkich swoich planów.

Pamiętaj, że hosting InMotion ma przyjazny dla użytkownika cPanel – z łatwością go zrozumiesz, nawet jeśli po raz pierwszy zbudujesz stronę internetową. A jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, mają ją również (czat na żywo, e-mail, telefon itp.).

Plusy

 • W pełni załadowany plan uruchamiania
 • Niezawodny czas pracy
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Cons

 • Nowi klienci mogą być zobowiązani do przedstawienia dokumentów weryfikacyjnych (np. I.D.)
 • Niektóre osoby zgłaszają przestoje podczas procesu migracji
 • Pojawiają się skargi na masowe awarie wysyłek

5. DreamHost

Logo DreamHost

Stronie internetowej: www.dreamhost.com

Decydując o wyborze dostawcy hostingu, upewnij się, że bierzesz również pod uwagę DreamHost. Jest to jedna z najbardziej renomowanych firm hostingowych, która istnieje już od ponad 20 lat. Chociaż jest również wyposażony w hosting VPS, dedykowany i chmurowy, jego najpopularniejsze plany mają formę hostingu współdzielonego.

W przeciwieństwie do innych dostawców hostingu, DreamHost ma tylko dwa Plany udostępniania hostingu – Starter i Unlimited. Niestety nie ma tutaj środka – więc możesz uzyskać plan podstawowy lub ostateczny. Nie trzeba dodawać, że może się okazać, że ich plan początkowy jest zbyt ograniczający – co sprawia, że ​​ich plan nieograniczony jest lepszym wyborem na dłuższą metę.

DreamHost ma inne zalety – szczególnie podoba nam się ich 97-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Jest to rzeczywiście bardzo hojna polityka zwrotów, ponieważ większość firm hostingowych zapewnia tylko 30 dni. Jedynym wyjątkiem od tej gwarancji jest to, że zwrot nie dotyczy płatności czekiem i przekazem pieniężnym.

Mówiąc o metodach płatności, DreamHost ma również jedną z najbardziej akceptowanych metod płatności – możesz płacić kartami kredytowymi, Paypal, przekazem pieniężnym i czekiem (jak wspomniano wcześniej).

Plusy

 • Dobra obsługa klienta
 • Tylko kilka dodatków podczas rejestracji
 • Ceny odnowienia nie są podwojone ani trzykrotnie

Cons

 • Ograniczone wybory w planach
 • Bezpłatną domenę otrzymasz tylko wtedy, gdy otrzymasz abonament roczny
 • Długi proces rejestracji

Hosting Java: Jak znaleźć najlepszy!

Prowadzenie strony internetowej Java nie jest takie łatwe – dlatego naprawdę musisz się na niej skoncentrować. Możesz to zrobić skutecznie, jeśli masz wiarygodną firmę hostingową, ponieważ będzie mniej problemów z hostingiem (przestoje, problemy z serwerem, zhakowane strony itp.). W tym poście pokażemy najważniejsze funkcje hosta Java, na które należy zwrócić uwagę. Upewnij się, że masz wszystkie wymienione tutaj rzeczy (lub przynajmniej ustal najważniejsze z nich dla swoich potrzeb).

Lokalizacja serwera

Jeśli jesteś zainteresowany konkretnymi usługami hostingowymi Java, sprawdź najpierw, gdzie znajdują się jego serwery. Idealnie byłoby, gdyby jego serwery znajdowały się w tym samym obszarze co Ty (twój kraj). Wpływa to między innymi na szybkość Twojej witryny.

Jeśli jednak rozważasz Firmę, która ma serwery zlokalizowane w innych miejscach (lub krajach), upewnij się, że używa ona CDN (Content Distribution Network). Jak sama nazwa wskazuje, CDN będzie odpowiedzialna za dystrybucję treści witryny na całym świecie. Tak więc nie ma znaczenia, gdzie jesteś ani gdzie znajdują się odwiedzający, ponieważ serwery sieci CDN znajdują się na całym świecie. Dlatego to tak, jakby Twoje serwery znajdowały się w tej samej lokalizacji co Ty i Twoi odbiorcy.

Obecnie dostawcy usług hostingowych często korzystają z sieci CDN – po prostu poszukaj ich w opisie produktu. Jeśli widzisz coś takiego jak CloudFlare, jest to jeden rodzaj CDN i jest dobry. Jest to jedna z tych usług, które zwykle są oferowane bezpłatnie w pakietach hostingowych Java.

Czas działania serwera

Zawsze szukaj czasu dostępności serwera na poziomie 99,9% lub czegoś w tym przedziale procentowym. Jeśli nie, przygotuj się na częste przestoje. Możesz sprawdzić w Google, aby zobaczyć, które firmy hostingowe Java działają w tej linii. Zobacz rzeczywiste liczby okresów dostępności i porównaj je wszystkie, zanim zdecydujesz, który wybrać. Naprawdę ten jest bardzo ważny.

Certyfikaty SSL

Serterty SSLCertyfikaty SSL są dowodem bezpieczeństwa w Internecie. Chcesz tę funkcję, jeśli chcesz wyświetlić bezpieczną i wiarygodną witrynę Java. Posiadanie certyfikatów SSL stało się nawet tak ważne dla Google, że uwzględniło je jako czynnik w rankingu witryn (SEO).

SSL, co oznacza Secure Sockets Layer, umożliwia szyfrowanie danych między serwerem a użytkownikiem. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że hakerzy uzyskają poufne informacje od osób, które odwiedzą Twoją witrynę.

Szukając dostawcy hostingu, poszukaj takiego, który oferuje bezpłatny certyfikat SSL. Niektóre firmy dostarczają podstawowe certyfikaty SSL za darmo za pośrednictwem zintegrowanego narzędzia Let’s Encrypt. Jeśli jednak nie oferują certyfikatów SSL, możesz po prostu kupić tę usługę za około 10 USD rocznie.

Witryny z certyfikatami SSL wyglądają mniej więcej tak: https://www.yourwebsite.com. Natomiast te, które nie mają certyfikatów SSL, wyglądają mniej więcej tak: http://www.yourwebsite.com. Zauważalne „s” decydują o tym, w jaki sposób internauci oglądają twoją stronę (bez względu na to, czy jest bezpieczna czy nie), a także, jak Google widzi również twoje ustawienia bezpieczeństwa.

Prędkość

Kiedy mówiliśmy wcześniej o lokalizacji serwera i CDN, są one już przeznaczone do przyspieszenia Twojej witryny. Pamiętaj jednak, że istnieją hosty internetowe, które oferują swoim użytkownikom inne funkcje maksymalizujące szybkość witryny. Obejmuje to dodatkowe zasoby procesora i tworzenie niestandardowych skryptów specjalnie dla Java.

Miejsca na dysku

Miejsce na dysku jest ważne – ale może nie być dla Ciebie tak ważne. Jeśli po prostu planujesz utworzyć blog lub witrynę firmową, miejsce w pamięci o pojemności około 1 GB może być dla Ciebie wystarczające (ale musisz użyć wiadomości e-mail od zewnętrznych dostawców, takich jak Gmail, aby zmniejszyć wykorzystanie przydzielonego miejsca przestrzeń).

Nieograniczone miejsca na dysku są naprawdę potrzebne tylko wtedy, gdy zakładasz ogromne konta członkowskie i witryny e-commerce. Widzisz, duże firmy i blogi naprawdę nie wymagają zbyt wiele miejsca na dysku.

W rzeczywistości powinieneś uważać na firmy hostingowe, które oferują nieograniczone wszystko po bardzo niskich cenach. Zwykle świadczą usługi z problemami (w innych aspektach hostingu). Nie twierdzimy, że nie są dobre – chcemy, abyś bardzo ostrożnie sprawdzał WSZYSTKIE ich zawarte w pakiecie funkcje.

Przepustowość i transfer danych

Potrzebujesz dużej przepustowości, aby przesyłać dane przez sieć. Potrzebujesz naprawdę dużej przepustowości, jeśli zamierzasz założyć witrynę do pobierania plików, takich jak pliki PDF i filmy. Takie pliki są bardzo duże i wymagają dużej ilości danych do prawidłowego (i szybkiego) pobrania. Musisz więc uzyskać około 20 do 30 GB przepustowości (lub nieograniczonej) dla takiego ustawienia.

Obsługa klienta

Zapewniamy, że znajdziesz wiele artykułów i samouczków wideo na temat radzenia sobie z niektórymi problemami związanymi z kontem hostingowym. Jednak nie ma nic lepszego niż wsparcie 24/7/365 przez telefon i czat na żywo. Stawianie czoła problemom z witryną hosta Java może być naprawdę frustrujące, ponieważ nie ma nikogo, kto by Ci pomógł. Przy wyborze hosta proszę więc przywiązywać dużą wagę do tej funkcji.

Co to jest Java?

Badania nad hostingiem Java

Java jest powszechnie używanym językiem programowania i platformą obliczeniową przeznaczoną do tworzenia programów na komputery, aplikacje i strony internetowe. Ten język wysokiego poziomu doskonale sprawdza się w aplikacjach wbudowanych w czasie rzeczywistym i jest używany na wielu urządzeniach, podczas gdy działa na wielu platformach, takich jak Windows, Linux, Android, iOS, Mac OSX, a nawet na telefonach komórkowych. Wybór najlepszego hostingu Java dla Ciebie jest szybki i łatwy.

Logo JavaTen łatwy do nauczenia się język programowania, wprowadzony przez Sun Microsystems w 1995 roku, jest dostępny na wszystkich poziomach zaawansowania. W ciągu dwóch dekad, które istniały, okazało się, że jest dostępny, funkcjonalny i wydajny. Obecnie Java jest własnością Oracle Corporation i jest jednym z wiodących języków programowania na rynku. Java napotyka jednak na konkurencję ze strony HTML5. Ponieważ istnieje wiele stron internetowych, które już korzystają z Javy i zależą od niej, programiści i programiści projektują, że Java będzie dostępna przez bardzo długi czas.

Plusy i minusy

Zrozumienie zalet i wad używania i pracy z Javą pomoże ci ustalić, czy jest ona odpowiednia dla Ciebie. Rozbudowane funkcje są idealne dla wielu użytkowników, zajmując wysoką pozycję pod względem popularności, jednak należy jeszcze wziąć pod uwagę wszystkie czynniki przed podjęciem decyzji, czy jest to dobry wybór dla Ciebie i Twoich potrzeb.

Podobnie jak każdy inny język skryptowy, rozwój oprogramowania Java ma pewne wady.

 • Java ma funkcjonalne plany hostingowe, które mogą kosztować więcej, w porównaniu do hostingu dla innych języków skryptowych, takich jak PHP.
 • Java nie zawsze jest dostępna dla wspólnych planów hostingowych.
 • Java odróżnia się od innych języków skryptowych, wymagając od użytkowników nauki zupełnie nowego języka programowania.
 • Jeśli chcesz wykonywać tylko małe i proste zadania, Java może być zbyt zaawansowana. Alternatywą może być PHP.

Java została opracowana przez niewielki zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów w 1991 roku i wydana cztery lata później. Od tego czasu wprowadzono różne ulepszenia, dzięki czemu jest to jeszcze bardziej popularne i potężne narzędzie. Kilka funkcji, dzięki którym Java jest tak świetna, to:

 • Java jest dobrze znanym i najczęściej używanym językiem programowania komputerowego wśród programistów. Jest bardzo prawdopodobne, że użytkownicy napotkali już Javę podczas uruchamiania aplikacji lub stron internetowych ze względu na jej główny język, popularność i zdolność do robienia prawie wszystkiego..
 • Java jest dostępna dla wszystkich rodzajów urządzeń i może działać na wielu platformach, takich jak Windows, Mac OSX, Linux, iOS i inne.
 • Jest stosunkowo łatwo nauczyć się podstaw języka Java i jest ukierunkowany na wszystkie poziomy wiedzy. Istnieje wiele szkoleń, książek, seminariów internetowych i samouczków dostępnych dla użytkowników i programistów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o Javie i jej działaniu.
 • Nadal powstają nowe wersje Javy, ulepszające i rozwijające jego funkcje, dzięki czemu jest to najlepszy dostępny język programowania. Java zaspokaja potrzeby konsumentów, znacznie poprawiając się od czasu jej pierwszego wydania.

Zalecany host dla Java

Wybór najlepszego hostingu Java do dalszego rozwijania twoich potrzeb jest łatwy ze względu na dobrą stronę internetową, którą Java oferuje. Java nie tylko jest wystarczająco długo, aby udowodnić, że jest bezpieczna, szybka i niezawodna, ale jest również kompatybilna z większością hostów. Najlepszy hosting Java, który znaleźli twórcy stron internetowych, to SiteGround.

Często Zadawane Pytania

Co to jest Java?

Java jest uniwersalnym językiem programowania komputerowego zaprojektowanym do tworzenia programów kompatybilnych z dowolnym systemem komputerowym. Jest to powszechnie używany język programowania i platforma obliczeniowa przeznaczona do tworzenia programów na komputery, aplikacje i strony internetowe. Ten język wysokiego poziomu doskonale sprawdza się w aplikacjach osadzonych w czasie rzeczywistym i jest używany na wszelkiego rodzaju urządzeniach, a jednocześnie działa na wielu platformach, takich jak Windows, Linux, Android, iOS lub Mac OSX..

Czy Java jest taka sama jak JavaScript?

Nie, jedyną wspólną cechą Java i JavaScript jest nazwa. Poza tym relacja między nimi jest bardzo niewielka.

Do czego służy Java?

Java jest głównie używana do tworzenia aplikacji i usług, ale może być wykorzystana do opracowania modułów aplikacji lub apletów na stronie internetowej. Środowisko wykonawcze Java lub środowisko JRE umożliwia uruchamianie aplikacji i witryn napisanych w języku Java w różnych przeglądarkach, a także tworzenie dynamicznych stron i treści.

Czy Java jest nadal powszechnie używana?

Tak. Java jest dostępna od 1995 roku i nadal jest szeroko znana i powszechnie używana. Nadal powstają nowsze wersje Javy, oferujące nowe i ulepszone funkcje programowania, dzięki czemu Java pozostanie przez wiele lat.

Jest oprogramowaniem typu open source Java?

Język Java nie jest oprogramowaniem typu open source, ponieważ każdy użytkownik może opracować własny kompilator do uruchamiania kodu Java. Istnieje możliwość użycia implementacji Java typu open source, takiej jak OpenJDK lub Open Java Development Kit.

Na jakich systemach operacyjnych działa Java?

Niezależność platformy Java umożliwia uruchamianie programów Java na różnych komputerach. Istnieje również opcja zainstalowania środowiska JRE lub Java Runtime Environment, które jest dostępne na komputery PC z systemem Windows, Macintosh, Mac OSX, Unix lub Linux, a nawet telefony komórkowe. Java została zaprojektowana do działania na prawie wszystkich systemach operacyjnych.

Jak działa Java?

Po pobraniu oprogramowania Java dołączane jest środowisko Java Runtime Environment (JRE). JRE składa się z wirtualnej maszyny Java (JVM). JRE to część środowiska wykonawczego oprogramowania Java, która jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby uruchomić go w przeglądarce internetowej, a JVM pozwala komputerowi na uruchamianie programów Java. Zaleca się, aby kod Java był kompilowany do kodu bajtowego JVM, zapewniając zgodność z dowolnym systemem komputerowym wyposażonym w JVM, który jest większością systemów komputerowych.

Czy mogę użyć Java do zbudowania strony internetowej?

Absolutnie. Istnieją różne frameworki dla Java w zależności od treści, którą próbujesz utworzyć. Java jest podobna do PHP, Ruby lub dowolnego innego języka programowania w tym sensie, że może być używana do tworzenia dynamicznych stron i aplikacji.

Jakie są alternatywy dla Java dla programowania po stronie klienta?

Java po stronie klienta wymaga wtyczki do przeglądarki. Biorąc to pod uwagę, JavaScript może być stosowany jako alternatywa dla Java, głównie dlatego, że JavaScript jest rodzimy dla przeglądarek i musi działać w nich szybciej niż Java.

Czy są chwile, by używać Java do programowania po stronie klienta??

Ze względu na wieloplatformowy charakter Javy jest to jedna z najlepszych dostępnych opcji, jeśli budujesz aplikację kliencką niezależną od przeglądarki.

Czy są jakieś dobre alternatywy dla Java dla programowania WWW po stronie serwera??

W programowaniu WWW po stronie serwera najpopularniejszymi opcjami są PHP, a następnie Ruby on Rails. Na przykład PHP ma znacznie prostszy interfejs aplikacji i w wielu przypadkach może być bardziej intuicyjny niż Java.

Jak Java wypada w porównaniu z platformą .NET?

Struktura Microsoft .NET rozwija i wykonuje aplikacje w systemach operacyjnych Windows dla klientów i serwerów. Microsoft .NET działa najlepiej, jeśli jest używany wśród innych narzędzi i usług Microsoft, podczas gdy Java jest bardziej znana i ma większą społeczność zawierającą bibliotekę dużej klasy z kodami wielokrotnego użytku.

Jak Java porównuje Ruby on Rails?

Java i Ruby on Rails to zarówno bezpieczne, wydajne, jak i obiektowe oprogramowanie. Główną różnicą jest to, że nie musisz kompilować swojego kodu w Rubim, ponieważ Ruby musi być interpretowany. Z tego powodu Java jest znacznie szybsza niż Ruby. Jednak Ruby on Rails ma przewagę, jeśli chodzi o tworzenie aplikacji. Zazwyczaj są znacznie szybsze.

Jak Java po stronie klienta wypada w porównaniu z Flashem?

Java jest dojrzałym, stabilnym, lepiej obsługiwanym produktem z silnymi, efektywnymi strukturami. Z drugiej strony, Flash ma niesamowite animacje, ale jest bardziej popularny wśród niedoświadczonych lub początkujących użytkowników. Możliwe, że któregoś dnia oba programy staną się zbędne z powodu postępu i dodatków do HTML5. Ponieważ Java jest tak często używana, a wiele stron internetowych i aplikacji już od niej zależy, przewiduje się, że będzie dostępna przez kolejne dwie dekady.

Jak Java po stronie klienta wypada w porównaniu z Silverlight?

Java jest lepszą opcją w porównaniu do Silverlight, ponieważ jest dostępna na większości systemów, podczas gdy Silverlight nie. Chociaż Silverlight ma kilka funkcji, których Java nie ma (takich jak Deep Zoom), wymaga rozszerzeń przeglądarki, nie każdy może go uruchomić, a wiele razy trudno jest uzyskać płynne działanie.

Co to jest JSP?

JSP (Java Server Pages) to wczesna technologia Java opracowana do generowania dynamicznych stron internetowych przy użyciu HTML. Jest podobny do PHP, z tym wyjątkiem, że używa języka Java.

Jak JSP wypada w porównaniu z PHP?

PHP jest uniwersalnym językiem skryptowym przeznaczonym do tworzenia stron internetowych, który jest bardzo podobny do JSP. Jest świetny wśród wszystkich poziomów wiedzy, zapewniając łatwe w użyciu funkcje. JSP jest zwykle bardziej wydajny i onieśmielający, ponieważ używa Javy jako języka skryptowego mającego dostęp do bibliotek Java. Podczas gdy obie technologie są szeroko stosowane, JSP ma większą moc.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector