Najlepsza podróżna karta kredytowa Kanada

cel podróży


Jaki jest najlepszy sposób na spędzenie zimy w Kanadzie?

Uciekając od tego.

Kierunek do tropikalnego miejsca docelowego, takiego jak Kuba czy Meksyk, jest sprawdzonym czasem spędzonym w Kanadzie. ��

Riu Palace Peninsula Cancun zarezerwowane przez Air Miles �� ��

Nazywam się Gary i przez ostatnie 4 lata sądzę, że zastosowałem i wykorzystałem każdą kanadyjską kartę kredytową. Miałem kilka wspaniałych doświadczeń i kilka złych.

Mogłem także podróżować do ponad 20 krajów, korzystając z punktów zgromadzonych za pomocą różnych kart. Podczas gdy zwykle piszę o dziwacznych rzeczach, takich jak hosting, usługi i małe narzędzia biz w tym przewodniku, podzielę się z Wami moimi najlepszymi kartami i wyjaśnię niektóre korzyści dla każdego.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku większości kart podróżnych, jest dużo drobnego druku. Oferty mogą wyglądać tak samo na papierze, ale kiedy zaczniesz wydawać, zauważysz, że opłaty i stawki zasadniczo anulują wszelkie rabaty lub nagrody, które otrzymasz.

Jak zrobiłem moje najlepsze wybory

Sposób, w jaki zbudowałem ten przewodnik, jest dość prosty. Wybrałem najlepsze części do każdej kategorii kart podróżnych. Mam karty do salonów hotelowych, jeśli to twoja sprawa, najlepszy cash back lub Air Miles.

Duża różnica między moim przewodnikiem / zaleceniami a tym, co dostaniesz w większych witrynach finansowych, polega na tym, że wypróbowałem te karty. Niektóre typy na większych stronach mają straszne nagrody za rejestrację, ale duże premie dla promotorów produktu.

⚠️ Jeśli szukasz szybkiego i nieprzyzwoitego rozwiązania tego problemu, będę po prostu szczery, jeśli możesz w jakiś sposób zdobyć amerykańską kartę kredytową jako Kanadyjczyk, sugerowałbym to. Średnio amerykańskie karty dają 1,5-2X dodatkowych punktów rejestracyjnych jako programy kanadyjskie. Możesz za to podziękować kapitalizmowi i wyjątkowo konkurencyjnej gospodarce finansowej. Kanada to nie to samo. 

Biorąc to pod uwagę, moim najlepszym wyborem jest Karta TD Aeroplan (odwiedź ich stronę tutaj). Aeroplan ma najwyższe punkty rejestracji, 2-krotny program premiowy za zakupy online za pośrednictwem ponad 2000 partnerów, ubezpieczenie podróżne + bezpłatny wstęp do poczekalni.

W każdym razie dość narzekania. Przejdźmy do przewodnika! ��

Jeśli ktoś ma jakieś dodatkowe sugestie, proszę wypełnić formularz kontaktowy na górze i dać mi znać. Zazwyczaj poprawiam ten post raz lub dwa razy w roku, w zależności od tego, które karty próbuję.

Zrozumienie podróżnych kart kredytowych

Wiele kart podróży pozwala zbierać punkty i mile na codzienne wydatki, umożliwiając w ten sposób gromadzenie dużej liczby nagród, nawet jeśli często nie latasz.

Obfitość kart podróży i różnorodność programów premiowych pozostawiają tylu klientów w ciemności. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przyjrzymy się najlepszym kartom kredytowym w siedmiu szerokich kategoriach nagród podróżnych. Te kategorie to punkty podróży, mile lotnicze, zwrot gotówki za zakupy w obcej walucie, nagrody hotelowe, bonusy za rejestrację, poczekalnie na lotniskach, osoby często podróżujące i ogólny zwycięzca.

Ten przewodnik ma służyć jako cenny zasób, gdy musisz wybrać kartę kredytową z nagrodami podróży. Aby zapewnić Ci to, co najlepsze z najlepszych na całej planszy, wybrane przez nas karty są wiodącymi graczami w swojej kategorii.

Wskazówka dla podróżujących: Czy kiedykolwiek zgubiłeś torbę podczas podróży? Czy wiesz, że wybranie odpowiedniej karty pozwala uzyskać 500-1000 USD za każdy dzień opóźnionego bagażu. Możesz także uzyskać zwrot pieniędzy za opóźnione loty lub inne awarie na lotnisku.

Nasza metodologia

Moja metodologia była prosta, ale szczegółowa. Wziąłem pod uwagę ważne czynniki, takie jak zakres kategorii bonusów, dostępne oferty powitalne, korzyści z ubezpieczenia podróżnego, elastyczność programów lojalnościowych, zniesienia opłat rocznych i wiele innych. Obliczyłem punkty premiowe na podstawie wydatków osobistych lub biznesowych.

W ten sposób połączyliśmy różne aspekty miesięcznych wydatków i zakupów na produkty takie jak artykuły spożywcze, płatności rachunków, gaz, rozrywka, podróże, jedzenie w restauracji, apteka i tak dalej.

Poniżej znajduje się podsumowanie najlepszych kart podróży w Kanadzie. To tylko migawka, ale szczegóły każdej karty są poniżej.

�� WAŻNA UWAGA – te karty często zmieniają stawki, więc jeśli zobaczysz tutaj coś, co nie jest dokładnie takie samo jak w witrynie, pamiętaj, że firmy oferują różne stawki i oferty w zależności od lokalizacji IP, z której uzyskujesz dostęp do witryny. Dokładam wszelkich starań, aby był on jak najbardziej aktualny. ��

Najlepsza karta kredytowa na punkty podróży

1. Najlepsza ogólna karta kredytowa na podróż – TD Aeroplan (premia za rejestrację w wysokości 40 000)

 • Zwycięzca: TD® Aeroplan® Visa Infinite *
 • Opłata roczna: 120 USD, ale obejmuje rabat w pierwszym roku. (Więc…. Opłata 0 USD)
 • Kwalifikowalność do dochodu: posiadać 60 000 USD dochodu osobistego lub 100 000 USD rocznego dochodu gospodarstwa domowego łącznie.
 • Niektóre z jego zalet: bonus powitalny 40 000 mil Aeroplan

W kategorii nagród za podróż kartą kredytową dostępnych jest tak wiele dobrych ofert, więc trudno było wybrać jedną. Ale po dokładnej analizie ostatecznie zdecydowałem, że na rynku kanadyjskim koronę najlepszej ogólnej nagrody za podróż należy do TD® Aeroplan® Visa Infinite *

Zdjęcie Chris Lawton na Unsplash

Jest to obecnie najpopularniejszy program nagród w Kanadzie. Ze względu na swoją popularność Kanadyjczycy stale starają się gromadzić punkty Aeroplan, jak tylko mogą. Posiadacze kart mogą gromadzić mile, które mogą wymienić na hotele, loty, wynajem samochodów, pakiety wakacyjne, różne towary i bilety na imprezy.

The najlepszym aspektem jest to, że posiadacze kart mogą zarobić dwa razy więcej punktów, kupując przedmioty u partnerów powiązanych z Aeroplan. Dlatego jeśli jesteś członkiem 5 milionów społeczności Aeroplan, warto zdobyć kartę Aeroplan.

Aby zilustrować, dlaczego ta karta jest uważana za najlepszą w swojej rasie, oto podsumowanie niektórych jej zalet:

 • Wypuszcza czerwony dywan, oferując niesamowitą premię powitalną w wysokości 40 000 mil Aeroplan.
 • Obejmuje kompleksowy pakiet ubezpieczenia podróży.
 • To zapewnia priorytetowe zameldowanie i wejście na pokład podczas podróży na AirCanada.com z nagrodami za lot Aeroplan.
 • Posiadaczom kart przyznaje się co roku jeden bezpłatny bilet dla gości do salonu Air Canada Maple Leaf.
 • Podwojone mile uzyskane z zakupów dokonanych u uczestniczących partnerów Aeroplan i sprzedawców internetowych za pośrednictwem sklepu internetowego Aeroplan.
 • Zapewnia 1,5 punktu za każdy 1 USD wydany na gaz, artykuły spożywcze, drogerie i zakupy dokonane na AirCanada.com
 • W przypadku innych zakupów jest to jeden punkt za każdy wydany 1 USD.
 • Tak długo, jak jesteś posiadaczem karty kredytowej TD Aeroplan, Twoje mile Aeroplan nie wygasną.
 • Zobacz ogromną listę partnerów Aeroplan tutaj. ile mil aeroplan zdobędę podczas lotu
Ile mil Aeroplan zarobię na locie?

Nasza karta najlepszych nagród podróżnych ma wiele zalet. Jest wyposażony w kilka funkcji, które wyróżniają go spośród innych, na przykład nieodparty bonus powitalny w wysokości 40 000 mil Aeroplan. Mówiąc z perspektywy czasu, nagroda ta jest z grubsza porównywalna z 2 ekonomicznymi lotami klasy premium na krótkim dystansie w obie strony.

Oprócz tego, że jest dość lukratywny, ten pakiet oferuje możliwość gromadzenia mil Aeroplan za każdy wydany dolar. Każdy. Dolar. Wydany. Stosunek uzyskanych mil do wydanych dolarów jest następujący: 1,5 mil Aeroplan za każdy 1 USD na gaz, artykuły spożywcze, drogerię i na AirCanada.com; następnie zapewnia 1 milę Aeroplan za każdego dolara wydanego na wszystko inne.

Dlatego wygrywa nasze pierwsze miejsce jako najlepsza ogólnie dostępna karta kredytowa, bez dwóch zdań.

Jak wykorzystać mile Aeroplan?

Proces wykorzystania tej karty zależy od tego, co próbujesz zrealizować. W przypadku takich rzeczy, jak towary lub bilety na wydarzenia, proces jest tak prosty, jak dokonywanie zakupów za pośrednictwem sklepu internetowego. Co więcej, zakupy w punktach partnerskich Aeroplan dają posiadaczom kart podwójne nagrody, dzięki czemu mogą szybko i łatwo zgromadzić mile Aeroplan.

Inne ekskluzywne korzyści i świadczenia obejmują całodobową, całodobową usługę konsjerża.

Opisanie podróży i ubezpieczenie samochodu może wydawać się niewiarygodnie epickie, ale nie może być zbyt daleko. Ma ubezpieczenie podróżne do 1 miliona USD na pierwsze 21 dni dla posiadaczy kart, którzy nie ukończyli 65 lat. Obejmuje również inne rodzaje odpowiednich ubezpieczeń podróży, takie jak opóźniony / zagubiony bagaż, podróż / odwołanie, opóźnienie lotu / podróży oraz ubezpieczenie wynajmu samochodu.

Wreszcie, pozwala ci uzyskać dostęp do wszystkich tych świetnych korzyści premium przy skromnej rocznej opłacie 0 USD (po rabacie).

Ostatnia sprawa – ubezpieczenie Aeroplan

Jak wspomniałem w powyższym poradniku, Aeroplan ma kilka świetnych zachęt, aby zachęcić klientów do rezerwacji lotów i wakacji, w tym ubezpieczenia od rezygnacji, pieniędzy w przypadku zgubienia walizki i wielu innych mniejszych zachęt.

Wskazówka dotycząca najlepszego ogólnego: Uważaj na programy z partnerami i umowy, które pozwalają na transfer punktów. Dlatego jeśli masz mało, powiedzmy, 500 punktów za bezpłatny pobyt w hotelu, nadal możesz pobierać punkty z dodatkowych punktów w programie linii lotniczych. Wskazówka podpowiedź… robi to poniższa karta. ��

2. Najlepsze dla punktów podróży – Scotiabank American Express

 • Zwycięzca: karta Scotiabank Gold American Express®
 • Opłata roczna: 120 USD
 • Kwalifikowalność do dochodu: Zarób co najmniej 12 000 USD rocznego dochodu.
 • Niektóre z jego zalet: możliwość zdobycia aż 30 000 punktów Scotia Rewards w pierwszym roku.

Dostępnych jest tak wiele produktów kart kredytowych, a ich obfitość utrudnia podjęcie decyzji, która karta kredytowa jest najlepsza. Chociaż mogą one ograniczać, na co możesz wydawać swoje punkty, większość z nich zapewnia jednak możliwość przenoszenia punktów między programami.

Karta Scotiabank Gold American Express® wyróżnia się ważnym czynnikiem, który zmusza posiadaczy kart do wybrania konkretnej karty podróżnej. Stosunek punktów do dolara reprezentuje kwotę w dolarach, którą są warte punkty.

Trzy poziomy są oferowane przez Scotiabank Gold American Express® Card w ich programie punktowym Scotia Rewards. Każda kwota pieniędzy wykorzystana w kwalifikujących się placówkach, takich jak sklepy spożywcze, restauracje, napoje i fast foody, da Ci niesamowite 5 punktów Scotia Rewards.

Świetny bonus rejestracyjny + 25 000 punktów premiowych

Ta karta nagrody podróżnej pozwala jej użytkownikom szybko i wygodnie zgromadzić do 300 USD dodatkowych punktów Scotia Rewards, nawet w pierwszym roku. Jeśli w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta wydasz 1000 USD na codzienne kwalifikujące się zakupy, automatycznie otrzymasz 25 000 punktów Scotia Rewards.

Jednak Scotiabank Gold ostatnio podniósł roczną opłatę pobieraną z karty z 99 USD do 120 USD. Ta znacząca podwyżka może osłabić atrakcyjność karty. Mimo tego wzrostu cena jest nadal rozsądna w porównaniu do podobnych opłat pobieranych przez inne karty podróżne.

Niemniej jednak nadal zapewnia wspaniałe korzyści, takie jak brak opłat za transakcje zagraniczne, z dostępem Amex Front Of the Line® i kompleksowym ubezpieczeniem podróżnym.

Elastyczne punkty zbywalne

Kolejną imponującą cechą tej karty jest elastyczność jej programu wymiany nagród. Proces jest prosty i uproszczony – wystarczy zalogować się do systemu, a następnie przejść do opcji „Zastosuj punkty do podróży”. Następnie możesz wykorzystać zgromadzone punkty Scotia Rewards, aby zrekompensować wszelkie koszty podróży związane z kartą kredytową. Mogą one obejmować takie rzeczy, jak loty, hotele, wynajem samochodów i tak dalej.

Wygoda to powiew świeżego powietrza: nie obciąża cię nieznośnymi ograniczeniami ani okresami przerwy w dostawie energii. Oto niektóre z powodów, dla których karta Scotiabank Gold American Express® jest często uznawana za najlepszą podróżną kartę kredytową w Kanadzie.

3. Najlepsze dla Air Miles – BMO Air Miles World Elite

 • Zwycięzca: BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®
 • Opłata roczna: 120 USD, ale jest to zrzeczenie się przez pierwszy rok.
 • Kwalifikowalność do dochodu: 80 000 USD rocznego dochodu lub 150 000 USD na gospodarstwo domowe.
 • Niektóre z jego zalet: bonus powitalny 3000 MIL AIR.

BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® to po prostu jeden z najlepszych sposobów na zdobycie nagród w Kanadzie. Program Air Miles przekształca codzienne zakupy artykułów spożywczych i gazu w korzyści, takie jak darmowe bilety na imprezy, pobyty hotelowe, loty, wynajem samochodów, a nawet elektronika.

Hojny bonus i wysoki zarobek to tylko niektóre z rzeczy, które sprawiają, że BMO® AIR MILES® † Karta podróżna World Elite® * Mastercard® jest ekscytująca. Podaje ci 1000 mil lotniczych zaraz po pierwszym zakupie i jakby to nie wystarczyło daje dodatkowe 2000 mil lotniczych po obciążeniu do 3000 USD kartą kredytową w ciągu pierwszych trzech miesięcy członkostwa.

Co więcej, karty zarabiają jeden AIR MILE za każdy zakup 10 USD, co jest najwyższą stopą zwrotu dla karty kredytowej AIR MILES. Mastercard Airport Experiences, składający się z dwóch bezpłatnych rocznych karnetów, jest oferowany w ramach programu LoungeKey na lotnisku.

Posiadacze kart kwalifikują się również do 15% zniżki na loty AIR MILES w Ameryce Północnej, pod warunkiem, że loty muszą być rezerwowane przy użyciu AIR MILES. Jest wyposażony w kompleksowy pakiet ubezpieczenia podróżnego, który obejmuje podróżne ubezpieczenie medyczne na 15 dni na podróż.

⚠️ Szczerze mówiąc, nie jestem wielkim fanem tej karty. Biorąc pod uwagę fakt, że firma BMO wyraźnie robi z klientów kart kredytowych, myślę, że to dość marna premia. Jeśli punkty nagrody + profity są tym, za czym zdecydowanie brakuje tej karty. ⚠️

4. Najlepszy zwrot gotówki z zakupów w obcej walucie – Roger’s Wireless

 • Zwycięzca: Rogers ™ World Elite Mastercard®
 • Opłata roczna: 0 USD
 • Kwalifikowalność do dochodu: posiadać 80 000 USD dochodu osobistego lub 150 000 USD rocznego dochodu gospodarstwa domowego łącznie.
 • Niektóre z jego zalet: Otrzymujesz 4% zwrotu pieniędzy na wszystkie zakupy w obcej walucie.

Mówi się, że gotówka jest królem. Podobnie, jeśli chodzi o nagrody, karty kredytowe cashback pozwalają odzyskać niewielki procent kwoty, którą wydałeś na zakupy. Jednak Rogers ™ World Elite Mastercard® dokłada wszelkich starań, aby Twoje koszty podróży w walucie obcej gromadziły gotówkę jak żadna inna karta.

Zdjęcie: pina messina w Unsplash

Rogers ™ World Elite Mastercard® zdobył najwyższe miejsce, umożliwiając posiadaczom kart zarobić 4% zwrotu gotówki za wszystkie dozwolone zakupy w obcej walucie. Ale zanim staniesz się zbyt podniecony z podniecenia, pamiętaj, że pochodzi z 2,5% opłaty za transakcje zagraniczne. Jest to jednak równoważone przez ogromny zwrot gotówki w wysokości 4%, pozostawiając znaczący zysk netto w wysokości 1,5%.

Posiadacze kart otrzymują 2% zwrotu pieniędzy na produkty i usługi Rogers, a 1,75% zwrotu na wszystkie pozostałe. Są również uprawnieni do otrzymania bezpłatnej karty dodatkowej, która pozwala im na uzyskanie jeszcze większej gotówki każdego roku.

Dzięki Mastercard® Pay w połączeniu z aplikacją Rewards ™ możesz natychmiast zastosować nagrody cashback do dozwolonych zakupów o wartości co najmniej 20 USD, które dokonałeś w ciągu ostatnich 90 dni przy użyciu karty kredytowej.

Wskazówka dla osób kochających cash back – Chociaż 1,5% jest dość złe, jeśli jesteś jednym z założycieli firmy, możesz pokierować wszystkimi kolejnymi wydatkami biznesowymi za pomocą karty i uzyskać miły zwrot z wydatków na reklamę klienta lub innych wydatków. Dotyczy to tylko sytuacji, gdy robisz 1-2 miliony rocznie na wydatki biznesowe.

5. Najlepsza premia za rejestrację – Scotiabank Passport Infinite (35 000 punktów)

 • Zwycięzca: karta Scotiabank Passport ™ Visa Infinite *
 • Opłata roczna: 139 USD
 • Kwalifikowalność do dochodu: posiadać 60 000 USD dochodu osobistego lub 100 000 USD rocznego dochodu gospodarstwa domowego łącznie lub co najmniej 250 000 USD zarządzanych aktywów.
 • Niektóre z jego zalet: Zapewnia do 35 000 dodatkowych punktów premiowych już w pierwszym roku

Niezależnie od tego, czy wolisz karty oferujące znaczące bonusy powitalne, zapewniające najwyższe stawki zarabiania, czy zamiast tego pragniesz tych, którzy są niezawodnym towarzyszem podróży, karta Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * zapewnia Ci ochronę.

Znaczna premia za rejestrację to jeden ze sprawdzonych sposobów, w jaki firmy wydające karty kredytowe wykorzystują klientów, i powinieneś skorzystać z tej strategii, aby znacznie zwiększyć swoje nagrody w podróży. Jednak spośród wszystkich strategii zachęcających posiadaczy kart do zapisania się na programy nagród podróżniczych, wydaje się, że paszport Scotiabank opanował Świętego Graala.

Po rejestracji Scotiabank rozwija matę powitalną, dzięki czemu możesz zarobić nawet w pierwszym roku do 35 000 punktów Scotia Rewards. Te punkty nagrody przekładają się na około 350 USD za podróżowanie samotnie.

Oto jak działa metodologia zarabiania: pierwsze 3 miesiące jako posiadacz karty dają możliwość zarobienia do 25 000 punktów premiowych Scotia Rewards przy początkowych 1000 USD na codzienne zakupy.

Zdobądź dodatkowe 10 000 punktów

Ponadto wszyscy posiadacze kart mogą zdobywaj roczny bonus 10 000 punktów po wydaniu co najmniej 40 000 $ na kwalifikujących się, codziennych zakupach każdego roku. Inne korzyści obejmują możliwość zdobycia 2 punktów Scotia Rewards za każdego dolara wydanego na kwalifikujące się posiłki, sklepy spożywcze, artykuły rozrywkowe oraz codzienne zakupy tranzytowe, takie jak autobusy, tokeny metra i taksówki.

Karta Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * została również zaprojektowana z myślą o podróżnikach. W związku z tym karta Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * zawiera niewiele bagażu podróżnego lub nie ma go wcale, co czyni go godnym partnerem podróży dzięki godnej podziwu polityce pobierania zerowych opłat za transakcje zagraniczne.

Z powodu braku opłat podróżni oszczędzają pieniądze za każdym razem, gdy używają swojej karty. Niezależnie od tego, czy w domu, czy za granicą, posiadacze kart nie doświadczają narzutów z tytułu opłat walutowych przy zakupach dokonywanych w obcej walucie. Korzyści związane z podróżowaniem obejmują ubezpieczenie podróżne, sześć bezpłatnych rocznych biletów na lotnisku oraz premię za rejestrację w wysokości obecnie 250 USD.

Ta karta jest idealna dla osób, które chcą karty, z której mogą korzystać zarówno lokalnie, jak i za granicą, bez żadnych zmartwień i problemów. Co więcej, Scotiabank jest kartą Visa, dlatego jest ogólnie akceptowana w dowolnym miejscu na świecie.

To oferuje również bezpłatne członkostwo Priority Premier Pass sześć bezpłatnych wizyt w salonach lotniskowych rocznie.

6. Nagrody Best Hotel – Best Western Mastercard

 • Zwycięzca: Best Western Mastercard®
 • Opłata roczna: 0 USD
 • Kwalifikowalność do dochodu: nie wymaga żadnej kwalifikowalności do minimalnego dochodu.
 • Niektóre z jego zalet: bonus powitalny w wysokości 20 000 Best Western Mastercard®

Wybór zakwaterowania w hotelu zależy od takich czynników, jak przystępność cenowa, osobiste preferencje i wybór. Innymi słowy, nie jest to jedna uniwersalna propozycja. Best Western Mastercard® kieruje się tą filozofią i czyni nagrodę tak elastyczną, jak to możliwe.

Pozwalają posiadaczom kart na wykorzystanie nagród w aż 100 hotelach Best Western na całym świecie, na przedmioty takie jak pobyty hotelowe, karty podarunkowe, restauracje i wiele innych. Dlatego, gdy Kanadyjczycy muszą podróżować lokalnie lub za granicę, Best Western Mastercard® jest często praktycznym i rozsądnym wyborem.

Po dokonaniu pierwszego kwalifikującego się zakupu premia za podpisanie 20 000 punktów Best Western Rewards® jest wystarczająca, aby zapewnić ci absolutnie bezpłatny pobyt na jedną noc. Obfitość hoteli i różnorodne opcje ułatwiają posiadaczom kart zbieranie tych punktów.

Oprócz swojej elastyczności jest oferowany bez opłaty rocznej. Dostępność wielu hoteli Best Western na całym świecie ułatwia posiadaczowi karty znalezienie hotelu odpowiadającego ich gustom i budżetowi. Ułatwia także korzystanie z punktów w celu uzyskania bezpłatnych pobytów hotelowych.

7. Najlepsze poczekalnie na lotniskach – Scotiabank Platinum

 • Zwycięzca: karta Scotiabank Platinum American Express®
 • Opłata roczna: 399 USD
 • Kwalifikowalność do dochodu: Zarób co najmniej 12 000 USD rocznego dochodu.
 • Niektóre z jego zalet: 30 000 punktów Scotia Rewards przy pierwszym kwalifikującym się zakupie.

Lubię spędzać czas na lotnisku – absolutnie nikt nie powiedział. Na szczęście dla oblężonych podróżników na całym świecie firmy wydające karty kredytowe wreszcie odczuwają frustrację i dodają coraz bardziej pożądanej wygody. Dostęp do salonów lotniskowych na całym świecie jest popularnym dodatkiem podróżnym, który Karta Scotiabank Platinum American Express® wykorzystała na swoją korzyść i ku zadowoleniu posiadaczy kart.

Scotiabank Platinum ma darmowe członkostwo Priority Pass, któremu towarzyszy niesamowita liczba dziesięciu bezpłatnych wizyt w salonie każdego roku. Ponieważ większość osób nie podróżuje tak często co roku, te bezpłatne wizyty w salonie są odpowiednie dla większości posiadaczy kart.

Ubezpieczenie podróżne oraz 30 000 punktów premiowych Scotia Rewards natychmiast po pierwszym zakupie powinny być godne rozważenia. Ponadto 4 punkty Scotia Rewards za każdego dolara wydanego na kwalifikujące się sklepy spożywcze, stacje benzynowe, rozrywkę i zakupy w restauracjach nie są lekceważone.

Nosi jednak dość wysoką roczną opłatę w wysokości 399 USD.

Podsumowanie

Nagradzanie osób posiadających punkty lub mile za codzienne zakupy to sposób, w jaki firmy wydające karty kredytowe zachęcają klientów do korzystania z ich kart. Karta kredytowa z nagrodami podróżnymi zapewnia posiadaczowi karty ogromne korzyści w postaci lotów, zakwaterowania w hotelu i usług transportowych.

Niektóre nagrody są bardziej wyrafinowane i oferują dodatkowe korzyści, takie jak dostęp do eleganckich poczekalni na lotniskach i kompleksowe ubezpieczenie podróżne. Karty podróżne są obowiązkowe dla podróżnych, ponieważ są wygodne, szybkie i pomagają zaoszczędzić pieniądze na wydatkach związanych z podróżą.

Mam nadzieję, że ten przewodnik był pomocny! Prosimy o przesłanie mi wiadomości, jeśli masz jakieś porady i wskazówki, które chcesz dodać do tej strony!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector