Найкращий хостинг посередників

Оскільки більшість людей, які перебувають на цій сторінці, є веб-дизайнерами в процесі масштабування свого бізнесу через посередницький хостинг, ми підходимо до цього під кутом.


Оскільки ми самі є веб-агентством з великою кількістю облікових записів хостингу (у нас багато побічних проектів і ми любимо експериментувати), ми вже провели дослідження і вибрали власний топ-5 найкращих хостинг-реселерів компаній для США (і за його межами).

Ми в основному зосередилися на веб-хостах, що пропонують облікові записи торгових посередників, які включають як cPanel, так і WHM (але про це пізніше).

Побічна примітка: У нас на №1 працює досить велика тимчасова знижка, захоплюйте її, поки вона триває!

Ми провели аналіз, огляди торгових посередників & порівняння, тож вам не доведеться, що призводить до переліку кращих постачальників хостинг-продажів для США. Таблиця нижче дає вам зручний огляд – на наш погляд, 5 найпопулярніших хостів реселерів, відсортованих за рейтингами, детально описуючи вартість / місяць, & їх найкращі риси.

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць
Логотип InMotion $ 13,99 (знижка 50%) Необмежена кількість рахунків, 80 Гб місця на диску, виділений IP, безкоштовне програмне забезпечення для виставлення рахунків! 80 Гб Необмежений
A2HostingLogo 13,19 дол Гарантія повернення грошей у будь-який час, безкоштовні сервери SSL + у всьому світі. 30 Гб 40
Логотип siteground $ 17,5 за 5 кредитів / рахунків Відмінна продуктивність, безкоштовна установка SSL в один клік, система глобального охоплення – кредитна система, що дехто не любить. 10 ГБ за кредит 5
Greengeeks логотип 19,95 дол Супер зелений, необмежений простір на диску, центр обробки даних Амстердама Необмежений 10
Логотип WP Engine $ 290 (Немає даних на місці для програми Агентства) Експертна підтримка WP, супер висококласні, дуже швидкі сервери. Необмежений 15

“Оскільки настільки багато хостингових компаній на вибір, пошук гідного, який відповідає вашим потребам, може зайняти багато часу, тим більше, що всі вони, як здається, пропонують однакові функції за дещо різними ціновими точками, а більшість людей задаються питанням, де полягає різниця …

Тож окрім нашого огляду таблиці вище, ми також створили трохи більш детальний топ 5 нижче. Ми використовували наступні критерії для сортування найпопулярніших веб-хостів: підтримка, доступність та ефективність / потужність. Насолоджуйтесь! »

Меттью Роджерс
Хостинг-редактор

Найкращий хостинг-посередник США – Відгуки травень 2020 року

1. Хостинг InMotion

Веб-сайт: www.inmotionhosting.com
Ціна:
13,99 дол
Місце на диску: 80 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Маючи 90-денну гарантію повернення грошей, більше дискового простору, ніж більшість інших хост-реселерів, і необмежену кількість навіть самих основних планів реселерів … InMotion знає, як продавати свої торгові послуги. Зазвичай вони відомі своїми планами хостингу, орієнтованими на бізнес, але за високими витратами на звичайні пакети веб-хостингу ми знаходимо напрочуд доступну пропозицію реселлерських послуг.

Усі плани включають безкоштовний домен, необмежену кількість облікових записів, зловмисне програмне забезпечення & Захист DDoS для максимальної безпеки, безкоштовного програмного забезпечення рахунків, резервного копіювання та багато іншого. Поєднайте все це зі знижкою 50%, яку вони зараз працюють, і вони дійсно заслуговують на перше місце!

Їх найдешевший план реселерів починається лише $ 13,99 (знижка 50%) 

2. Хостинг A2

Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна:
13,19 дол
Місце на диску: 30 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип хостингу A2

Хостинг A2 – це ще один хост, який знає, що вони роблять, коли справа доходить до хостингу реселерів. Незважаючи на те, що вони пропонують менше за аналогічну ціну, вони також пропонують надшвидкі сервери в інших країнах світу, надаючи вашим клієнтам глобальний доступ, якщо потрібно. Нам дійсно подобається A2 порівняно з InMotion, це їхня відданість зробити платформу максимально оптимізованою для WordPress. WP працює дуже гладко на своїх серверах.

Поєднайте це з гарантією повернення грошей у будь-який час, і вони легко отримають наше місце №2.

Плани хостингу для торговельних посередників починаються лише з 13,19 доларів за 40 акаунтів та 30 ГБ пам’яті.

3. SiteGround

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна:
11,25 фунтів
Місце на диску: 10 ГБ на рахунок
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип SiteGround

У той час як SiteGround відомий своєю епічною ефективністю з WordPress (зрештою, їх рекомендують самі WordPress, що дуже вражає), для планів реселерів ми віддаємо перевагу InMotion або A2. Справа не в тому, що їхня робота не є приголомшливою, адже це є. Те саме з підтримкою та всім іншим, що ви очікуєте від такого дивовижного веб-хостингу, як SG.

Оскільки вони цінують плани хостингу для реселерів, SiteGround працює з кредитною системою замість більш прямої готівки за # рахунків / дискового простору (що може трохи заплутати, ми, безумовно, віддаємо перевагу іншій системі). Їх плани починаються як мінімум з 5 необхідних кредитів = 5x $ 42 / рік – це $ 17,5 / місяць

4. GreenGeeks

Веб-сайт: www.greengeeks.com
Ціна:
$ 19,95 / міс
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип GreenGeeks

GreenGeeks, безумовно, не найдешевший, але вони мають дивовижну продуктивність, глобальні центри обробки даних, і вони вкладають 300% енергії, яку вони споживають назад у сітку! Вони також дуже масштабовані, дають вам ліцензію WHMCS на управління рахунками, мають чудові функції безпеки та пропонують безкоштовну міграцію, якщо вона вам потрібна.

Їх найдешевший план реселерів починається від $ 19,95 / місяць на 10 рахунків.

5. Двигун WP

Веб-сайт: wpengine.com
Ціна:
 Н / З
Місце на диску: Н / З
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип WP Engine

WP Engine вже довгий час є стандартом для хостингу WP високого класу, тому ми згадуємо їх у списку. Я не збираюся починати перераховувати всі функції, які поставляються з їх послугами, оскільки ми будемо тут деякий час … але це, в значній мірі, включає все, що ви можете придумати, від SSL-файлів до швидких налаштувань сервера, CDN, експертної підтримки WP, до великої безпеки, автоматизованих оновлень та багато іншого.

За словами, те, що безумовно стримує їх для торговельних посередників, – це їх ціноутворення … немає. Ви повинні подати заявку на їхню агенційну програму, щоб отримати інформацію про свої плани хостингу реселерів.

Якщо ви перевіряєте їх регулярні ціни за межами програми агентства, це $ 290 на місяць на 15 сайтів, що дуже дорого, але знову ж таки, вони дуже хороші в тому, що роблять.

Американський реселлер, що приймає дослідників

Хостинг для торговельних посередників у США: копати глибше

На що звернути увагу при проведенні хостинг-продажів у США.

Зараз, як ніколи, фантастична ідея запускати Інтернет-бізнес. Американський бізнес може спеціально отримати вигоду від 95% американців, які здійснювали покупки в Інтернеті протягом свого життя, половина з яких воліє робити покупки в Інтернеті.

Новим і популярним методом отримання прибутку від електронної комерції та нових веб-майстрів, як правило, стає хост реселлерів. Коли ви стаєте хостом-реселером, ви перепродаєте хостинг для підприємств, веб-агентств, нових веб-майстрів тощо. Це на основі підписки, завдяки чому ви зможете отримати справді хороші прибутки.

Вибір найкращого хостинг-реселера для вашого бізнесу буде або плавним процесом, який призводить до отримання доходу, або масовим головним болем та втратою прибутку через технічні труднощі та погану підтримку.

Важливо вивчити кілька варіантів веб-хостів, які пропонують доступні плани, щоб ви вибрали надійний план. Якщо ви скористаєтеся першим варіантом, який ви знайдете, можливо, ви отримаєте згоду на послугу, яка не найкраща для вашого бізнесу.

Щоб знати, що робить великим господарем торговельних посередників, ви повинні знати, що характерно для відмінного обслуговування. Це декілька речей, на які слід звернути увагу при дослідженні хостів реселерів у США та поради щодо того, як дізнатися, чи отримуєте ви найкращу послугу. До речі, ми також створили порівняння для хостингу реселерів в Австралії та хостингу для торговельних посередників у Великобританії.

Що таке хостинг для посередників?

Для тих, хто ще не впевнений у тому, що саме таке хостинг реселерів, це може бути трохи заплутано, якщо ви не зрозуміли, які саме ділові відносини є. Це послуга, яку надають веб-хости США, приватним особам, підприємствам та організаціям.

Починається з купівлі веб-простору з більшого сервера та продажу цього простору підприємствам, які хочуть веб-сайт, розроблений (власноруч або веб-агентство) та керуючий хостом-реселером. Хости торговельних посередників часто розробляють веб-сторінку або веб-сайт компанії для них, надаватимуть актуальну інформацію на сторінки та звертаються до обслуговування клієнтів. Однак ці деталі базуються на тому, що основна послуга хоста пропонує хост-реселерам, з якими вони працюють.

Хостинг посередників – це ідеальний спосіб для розробників веб-сайтів розширити свою практику, розширити свою мережу та збільшити свій дохід.

Попереджуйте, що бізнес очікує професійного обслуговування від господарів: вони довіряють управлінню та функціональності своїх веб-сайтів, тому ви повинні переконатися, що основний хост, який ви обираєте, – це якість. В іншому випадку ви втратите багато грошей через ненадійність. Важливо оцінити, що пропонують кілька потенційних хостів на основі кількох важливих компонентів.

Вартість

Буде складно підрахувати, скільки ви можете фінансово дозволити собі витратити на хостинг-продаж посередника. Ви не знаєте, хто такі ваші майбутні клієнти або скільки місця вони просять заплатити, а також скільки клієнтів у вас буде. Незалежно від вас, вам потрібен доступний план, який все одно буде функціонувати належним чином та професійно. Вам потрібно буде обчислити приблизний бюджет і оцінити, скільки місця потрібно виділити для кожного клієнта і вибрати план, який дозволяє відповідно скоригуватися.

Залежно від кожного клієнта, ви також повинні мати можливість складати різні плани відповідно до їх потреб. Один клієнт міг мати 1 Гб простору, інший 3 ГБ або навіть 10 ГБ. Хоча підготувати простір для клієнтів може бути складним, пам’ятайте, що ви завжди можете скоригувати або запропонувати кілька планів.

Навіть в Америці ніколи не сподівайтесь знайти безкоштовний веб-хостинг. Вам навіть слід уникати неймовірно дешевих планів, оскільки вони, мабуть, занадто хороші, щоб бути справжніми і, швидше за все, схильні до збоїв.

Пропускна здатність / Дисковий простір

Завжди двічі перевіряйте обмеження пропускної здатності та місця на диску, оскільки вони визначать, наскільки великі можуть отримати ваші клієнтські сайти, а також скільки даних вони можуть використовувати щомісяця.

cPanel / WHM Доступні

У США cPanel є галузевим стандартом для розміщення веб-сайтів. Він надає графічні інтерфейси та засоби автоматизації у вигляді панелі управління, що дає можливість хостам та їхнім клієнтам легко керувати своїми сайтами. Через cPanel вам не потрібно розуміти складне комп’ютерне програмне забезпечення та кодування, щоб бути хостом реселлера.

WHM (Web Host Manager) – це система, яка дозволяє користувачам легко керувати своїми акаунтами cPanel для всіх клієнтів. Вони йдуть рука об руку, і ви надасте набагато простіше і помітніше обслуговування клієнтів, якщо ваш план підтримуватимуть WHM та cPanel. Ви зможете налаштувати пакети та плани, переглянути статистику та розмістити кілька облікових записів для оновлення / пониження. Рідко трапляється, що навіть дешевші посередницькі хостингові компанії не мали б WHM, але це ніколи не завадить подвоїти перевірку.

Розташування сервера

Це один із найважливіших та недооцінених предметів у цьому списку! Завжди переконайтеся, що ваш сервер фактично знаходиться у Сполучених Штатах. Неважко припустити, що оскільки ми можемо отримувати доступ до веб-сторінок у всьому світі, ми можемо розмістити з будь-якого місця. Якщо ви вирішите розширити свій ринок за кордоном, CloudFlare зменшить затримки.

Час роботи

Переконайтеся, що будь-які претензії, які продає сервер, наприклад 99% часу роботи, що вони можуть створити резервну копію торгової точки. Прочитайте, якщо можливо, огляди, щоб побачити, чи відчували інші затримки перед вкладенням коштів.

Підтримка клієнтів

Важливо, щоб ваш сервер дозволяв забезпечити повний зв’язок між клієнтами, які підтримують цілодобову підтримку та / або чат в реальному часі. Клієнти припиняють свої плани, якщо думають, що зможуть отримати кращу систему підтримки в іншому місці, і що будь-які проблеми із сайтом будуть негайно виправлені.

Кількість дозволених рахунків

Про це важливо пам’ятати, переглядаючи параметри пропускної здатності та простору сервера. Він визначає, скільки бізнесу ви можете взяти, і ваш потенційний дохід. Ви хочете переконатися, що у вас немає занадто багато облікових записів, інакше це може поставити під загрозу розмір та пропускну здатність усіх. Постарайтеся підтримувати баланс у вашому бізнесі, щоб ніхто не відчував себе скороченим.

Інші характеристики / технічні характеристики

Інші речі, які слід враховувати, – це оптимізація швидкості (пропонують вони накопичувач SSD або LiteSpeed?), Оперативної пам’яті (достатньо пам’яті випадкового доступу в 1 Гбіт), IO диска (близько 2 Мб), щоденне резервне копіювання, сертифікати SSL (повинні бути безкоштовними), необмежено пропускну здатність і процесор (скільки ядер доступно?).

Також вам буде корисно встановити додатки для встановлення сценарію в один клік, такі як WordPress або Joomla, які є стандартними для cPanel.

Якщо ви перевантажені всім питанням, пам’ятайте, що ваші дослідження окупляться, коли ви зможете отримати додатковий дохід як хост-реселера!

АБО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector