Найкращий хостинг Java

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (ми маємо безліч побічних проектів і любимо експериментувати), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого веб-хоста. Це наші найкращі провайдери хостингу Java. Майте на увазі, що Java не підтримується в більш дешевих планах, зазвичай вам потрібен VPS або виділений сервер, щоб увімкнути всі функції Java. Ми настійно рекомендуємо перевірити довідкові центри господарів, щоб переконатися, що ви правильний план!


Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць. Дисковий простірОсобливості веб-сайту
A2HostingLogo 9.2 / 10 $ 5 Необмежений Необмежений простір на диску!
хостгатор 8,7 / 10 118,99 дол Необмежений Дешевий + необмежений простір на диску!
siteground2 8,5 / 10 $ 269 10 Гб Потужна, швидка, епічна підтримка, + 30-денна гарантія повернення грошей! = Виграти!
в русі 8.3 / 10 29,19 дол Необмежений Досвідчений, надійний, трохи дорожчий.
Сонник 8/10 149 доларів Необмежений Чудова ефективність & підтримка

Найкращі огляди Java Hosting 2020

1. Хостинг A2

Логотип хостингу A2

Веб-сайт: www.a2hosting.com

Ми думаємо найкраща хостингова компанія Java – A2 хостинг. Хостинг A2 пройшов довгий шлях з 2003 року – зараз він є одним з найкращих хостинг-провайдерів. Але, звичайно, вам потрібно буде порівняти його з іншими хостинг-компаніями, щоб точно визначити потрібний для вас (оскільки користувачі мають різні потреби).

За допомогою хостингу A2 вам буде запропоновано три варіанти при виборі плану. Це такі:

 • Литература
 • Швидкий
 • Турбо

Якщо ви збираєтеся піти на найдешевший план (Lite), знайте, що він має меншу кількість функцій, ніж цінні. Хоча він постачається з необмеженим обсягом пам’яті та необмеженою пропускною здатністю, ви можете використовувати його лише для одного веб-сайту. Це також набагато повільніше, ніж два інші плани.

Тепер, якщо ви хочете, щоб функція мала необмежену кількість веб-сайтів, але обмежений бюджет, ви можете просто отримати план Swift. Він оснащений усіма можливостями плану Lite та його швидше. Але звичайно, якщо ви хочете, щоб A2 Hosting – це найпоширеніший план хостингу, план Turbo – це найбільш очевидний вибір. Знову ж таки, він має всі функції, включені в перші два плани, а також багато іншого (це також найшвидший план).

Підписавшись на будь-який з планів хостингу A2, ви також можете насолоджуватися їх 30-денною гарантією повернення грошей. Це стало стандартним періодом відшкодування для більшості компаній, що приймають участь, і ми радимо вам їх добре використовувати.

Плюси

 • 24/7 моніторинг сканування шкідливих програм
 • Прийнято багато способів оплати (Paypal, кредитні картки тощо)
 • Інтеграція в Cloudfare (для швидкого завантаження сторінок)

Мінуси

 • Очікуйте високих показників оновлення під час поновлення плану
 • Є звіти про прострочення часу
 • Занадто багато обмежень на їх найдешевший план

2. ХостГатор

Логотип HostGator

Веб-сайт: www.hostgator.com

HostGator є одним з лідерів в хостинговій індустрії головним чином через їх величезну кількість клієнтів. Багато людей довіряють свої веб-сайти HostGator через:

 • Доступні ціни – найдешевший план HostGator дійсно дуже доступний. І якщо ви дійсно хочете заощадити більше грошей, ви можете заплатити протягом 36 місяців, коли ви вперше зареєструєтесь.
 • Цілодобова підтримка клієнтів – Ви можете отримати підтримку за допомогою електронної пошти, телефону та чату в реальному часі. Вони також мають базу знань з корисних статей.
 • 45-денна гарантія повернення грошей – HostGator має щедрий термін повернення коштів (інші хостинг-провайдери мають лише 30 днів).

Однак для того, щоб Java працювала над їхніми системами, вам знадобиться виділений сервер для Linux або Windows … не можна робити це на своїх дешевих спільних планах, на жаль.

Плюси

 • Надійна підтримка клієнтів
 • Щедрий термін повернення коштів

Мінуси

 • Вони пропонують нерегульовану пропускну здатність, але вона все ще має обмеження
 • Ви не маєте безкоштовного домену в жодному з своїх планів (інші хостинг-провайдери мають це)

3. SiteGround

Логотип SiteGround

Веб-сайт: www.siteground.com

Люди в основному мають хороші речі сказати про SiteGround через його загальну продуктивність та особливості. Однак для Java вам доведеться зайти на спеціалізований сервер з кореневим доступом, інші більш дешеві плани не підтримують його ….

Плюси

 • Їх гарантія тривалості 99,99% є дуже надійною
 • Чудовий сервіс для клієнтів (чат, електронна пошта, телефон тощо)

4. Хостинг InMotion

Логотип хостингу InMotion

Веб-сайт: www.inmotionhosting.com

InMotion Hosting має два центри обробки даних, розташовані в Лос-Анджелесі та Вірджинії-Біч. Вони мають високу швидкість роботи сервера, щоб гарантувати швидке завантаження веб-сторінок постійно. Їх середнє зафіксований час роботи становить 99,95%, що справді добре.

Якщо вам цікаво їхні цінові плани, знайте, що в даний час вони пропонують своїм користувачам три плани на вибір – їх називають Launch, Power та Pro.

Як випливає з назви, план запуску – це хороша відправна точка для запуску вашого першого веб-сайту. У ньому вже є безкоштовний домен, і вам дозволяється розміщувати на ньому два веб-сайти. Зауважте, що це одна з найкращих функцій InMotion, оскільки інші хостинг-провайдери дозволяють лише одному веб-сайту за найдешевшими планами.

Їх План живлення дійсно потужніший, ніж План запуску. Для початку ви можете придбати до 6 веб-сайтів, коли купуєте цей план.

Тим не менш, якщо ви дотримуєтесь найшвидшого і повнофункціонального плану InMotion, тоді отримайте план Pro. Це найкращий план для ділових веб-сайтів, а також найпотужніший з усіх їхніх планів.

Майте на увазі, що на хостингу InMotion є зручний cPanel, який ви легко можете отримати, навіть якщо ви вперше створили веб-сайт. А якщо вам потрібна підтримка клієнтів, вони також її мають (чат, електронна пошта, телефон тощо).

Плюси

 • Повністю завантажений план запуску
 • Надійний час роботи
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Новим клієнтам може знадобитися представити підтверджуючі документи (наприклад, I.D.)
 • Деякі люди повідомляють про простої в процесі міграції
 • Є скарги на масові збої розсилки

5. DreamHost

Логотип DreamHost

Веб-сайт: www.dreamhost.com

Вирішуючи, до якого хостинг-провайдера звернутися, переконайтеся, що ви також врахували DreamHost. Це одна з найпопулярніших компаній, що займаються хостингом, і існує вже більше 20 років. Хоча він також постачається з VPS, виділеними та хмарними хостингами, його найпопулярніші плани надходять у формі Спільного хостингу.

На відміну від інших хостинг-провайдерів, DreamHost має лише два плани спільного хостингу – Starter та Unlimited. На жаль, тут немає середини – тож ви можете отримати їх основний план або їхній остаточний план. Зайве говорити, що, можливо, ви вважаєте, що їх план “Стартер” є занадто обмежуючим – що робить їхній план “Безлімітний” кращим вибором у довгостроковій перспективі.

DreamHost походить з іншими вигодами – і нам особливо подобається їх 97-денна гарантія повернення грошей. Це дійсно дуже велика політика повернення коштів, оскільки більшість компаній, що приймають послуги, дають лише 30 днів. Єдиним винятком із цієї гарантії є те, що повернення коштів не застосовується під час оплати чеків та грошових переказів.

А якщо говорити про способи оплати, то DreamHost також має один з найбільш прийнятих способів оплати – ви можете платити за допомогою кредитних карток, Paypal, грошових переказів і чеків (як уже згадувалося).

Плюси

 • Гарна підтримка клієнтів
 • Лише кілька продажів під час реєстрації
 • Ціни на поновлення не збільшуються ні втричі, ні втричі

Мінуси

 • Обмежений вибір у планах
 • Ви отримаєте безкоштовний домен, лише якщо отримаєте річний план
 • Тривалий процес реєстрації

Хостинг Java: Як знайти найкращого!

Запустити веб-сайт Java не так просто – саме тому вам потрібно зосередитися на ньому. Ви можете це зробити ефективно, якщо у вас є надійна хостингова компанія, оскільки буде менше проблем з хостингом, з якими потрібно вирішити (простої, проблеми з сервером, зламані сайти тощо). У цій публікації ми збираємось показати вам найважливіші особливості хоста Java, на який слід звернути увагу. Переконайтеся, що у вас є всі перераховані тут речі (або принаймні визначте їх найважливішими для своїх потреб).

Місцезнаходження сервера

Якщо вас цікавлять певні послуги хостингу Java, спочатку перевірте, де розміщені його сервери. В ідеалі, ви хочете, щоб його сервери знаходилися в тому ж самому районі, що і ви (ваша країна). Це, зокрема, впливає на швидкість вашого веб-сайту.

Однак якщо ви розглядаєте компанію, яка має сервери, розташовані в інших місцях (або країнах), просто переконайтеся, що вона використовує CDN (Мережа розповсюдження контенту). Як випливає з назви, CDN буде відповідальним за розповсюдження вмісту вашого сайту по всьому світу. Отже, це не має особливого значення, де ви знаходитесь або де відвідувачі розташовані, оскільки сервери мереж CDN розташовані по всьому світу. Тому вам подобається, щоб ваші сервери знаходилися в тому ж самому місці, що і ви та ваша аудиторія.

Зараз хостинг-провайдерам прийнято використовувати CDN, тому просто шукайте це в їх описі продукту. Якщо ви бачите щось на зразок CloudFlare, це один тип CDN, і це добре. Це один із тих сервісів, які зазвичай пропонуються безкоштовно в хостинг-пакетах Java.

Час роботи сервера

Завжди шукайте тривалість роботи сервера на 99,9% або щось вище за цей відсоток. Якщо ні, будьте готові до частих простоїв. Ви можете перевірити в Google, щоб побачити, які компанії, що займаються хостингом Java, виконуються навколо цієї лінії. Перегляньте фактичні показники часу та порівняйте їх, перш ніж вирішити, який вибрати. Дійсно, це дуже важливо.

SSL сертифікати

SSL-сертифікатиСертифікати SSL є доказом безпеки в Інтернеті. Ви хочете цю функцію, якщо хочете спроектувати безпечний та авторитетний сайт Java. Наявність сертифікатів SSL навіть стало настільки важливим для Google, що він включив його як фактор для ранжування сайтів (SEO).

SSL, який розшифровується як шар захищених сокетів, дозволяє шифрувати дані між сервером та користувачем. В іншому випадку хакери можуть загрожувати конфіденційній інформації людей, коли вони отримують доступ до вашого сайту.

Під час пошуку хостинг-провайдера зверніть увагу на того, хто пропонує безкоштовний сертифікат SSL. Деякі компанії безкоштовно надають основні сертифікати SSL за допомогою інтегрованого інструменту шифрування Let. Однак якщо вони не пропонують сертифікати SSL, ви можете просто придбати цю послугу приблизно за 10 доларів на рік.

Сайти з сертифікатами SSL виглядають приблизно так: https://www.yourwebsite.com. Тоді як ті, у яких немає сертифікатів SSL, виглядають приблизно так: http://www.yourwebsite.com. Помітне “s” має все значення в тому, як користувачі Інтернету переглядають ваш сайт (безпечний він чи ні) і як Google бачить ваші налаштування безпеки..

Швидкість

Коли ми говорили про розташування сервера та CDN раніше, вони вже прискорюють ваш веб-сайт. Однак зауважте, що є веб-хости, які надають своїм користувачам інші функції для максимальної швидкості вашого сайту. Сюди входять додаткові ресурси процесора та створення спеціальних скриптів, які спеціально створені для Java.

Місце на диску

Дисковий простір важливий – але це може бути не так важливо для вас. Якщо ви просто плануєте створити блог або веб-сайт для бізнесу, для вас може бути достатньо місця для пам’яті близько 1 Гб (але вам потрібно буде використовувати електронну пошту від сторонніх постачальників, таких як Gmail, щоб зменшити використання вашого виділеного простір).

Необмежена кількість дискових просторів дійсно потрібна, лише якщо ви розміщуєте величезні сайти для членства та електронної комерції. Розумієте, великі компанії та блоги не потребують занадто багато місця на диску.

Ви насправді повинні з обережністю приймати компанії, які пропонують необмежену кількість за дуже низькими цінами. Зазвичай вони надають послуги з питаннями (щодо інших аспектів хостингу). Ми не кажемо, що вони не є корисними – ми просто хочемо, щоб ви були дуже обережні у перевірці ВСІХ включених функцій у своїх пакетах.

Пропускна здатність та передача даних

Для передачі даних по вашій мережі вам потрібно достатня кількість пропускної здатності. І вам потрібна дійсно велика пропускна здатність, якщо ви маєте намір створити сайт для завантаження файлів, таких як PDF та відео. Такі файли дуже великі та потребують великої кількості даних для належного (та швидкого) завантаження. Отже, вам потрібно буде отримати від 20 до 30 ГБ смуги пропускання (або необмежено) для такого налаштування.

Підтримка клієнтів

Будьте впевнені, що ви знайдете безліч статей та відеоуроків про те, як вирішити певні проблеми щодо вашого хостинг-акаунта. Однак підтримка 24/7/365 через телефон та чат в реальному часі не має нічого подібного. Може бути дуже неприємно зіткнутися з проблемами веб-сайту з вашим господарем Java, і ніхто там не допоможе вам якнайшвидше. Тож, будь ласка, надавайте велике значення цій функції при виборі веб-хоста.

Що таке Java?

Java хостинг досліджень

Java – широко використовувана мова програмування та обчислювальна платформа, призначена для створення програм для комп’ютерів, додатків та веб-сайтів. Ця мова високого рівня чудово підходить для вбудованих додатків у режимі реального часу та застосовується серед різноманітних пристроїв під час роботи на багатьох платформах, таких як Windows, Linux, Android, iOS, Mac OSX і навіть пристрої стільникового телефону. Вибір найкращого Java-хостингу для вас швидкий і простий.

Java логотипЦей простий у вивченні мову програмування, створений компанією Sun Microsystems в 1995 році, доступний для всіх рівнів. За два десятиліття, що існували, він виявився доступним, функціональним та ефективним. На сьогодні Java належить корпорації Oracle і є однією з провідних мов програмування на ринку. Однак Java стикається з конкуренцією від HTML5. Оскільки існує багато веб-сайтів, які вже використовують і залежать від Java, веб-розробники та програмісти проектують Java, щоб вона існувала дуже довго.

Плюси і мінуси

Розуміння плюсів і мінусів використання та роботи з Java допоможе вам визначити, чи підходить саме вам. Його широкі можливості ідеальні для багатьох користувачів, займаючи високий рейтинг за популярністю, однак усі фактори слід все-таки врахувати, перш ніж вирішити, чи це вдалий вибір для вас та ваших потреб.

Як і будь-яка інша мова на скрипті, є розвиток Java.

 • У Java є функціональні плани хостингу, які можуть коштувати дорожче, порівняно з хостингом для інших мов сценаріїв, таких як PHP.
 • Java не завжди доступна для спільних планів хостингу.
 • Java відрізняється від інших мов сценаріїв, вимагаючи від користувачів вивчити абсолютно нову мову програмування.
 • Якщо ви хочете виконати лише невеликі та прості завдання, Java може бути занадто розвиненою. Альтернативою може бути PHP.

Java була розроблена невеликою командою висококваліфікованих інженерів в 1991 році і випущена через чотири роки. Відтоді були вдосконалені різні вдосконалення, що робить його ще більш популярним і потужним інструментом. Деякі функції, які роблять Java такою чудовою, включають наступне:

 • Java – відома і широко застосовувана мова для програмування комп’ютерів серед розробників. Велика ймовірність, що користувачі вже стикалися з Java під час запуску програм або веб-сайтів через її основну мову, популярність та здатність робити майже все, що завгодно.
 • Java доступна на всіляких пристроях і може функціонувати на багатьох платформах, таких як Windows, Mac OSX, Linux, iOS та інші.
 • Вивчити основи Java порівняно легко і орієнтуватися на всі рівні знань. Користувачам та розробникам доступно багато тренінгів, книг, вебінарів та навчальних посібників, які бажають поглибити свої знання про Java та як вона працює.
 • Нові версії Java продовжують створюватися, вдосконалюючи та розвиваючи її функції, роблячи її найкращою мовою програмування, якою вона може бути. Java задовольняє потреби споживачів, значно покращуючись з моменту її виходу.

Рекомендований хост для Java

Вибрати найкращий хостинг Java для подальшого розвитку ваших потреб легко через хороший фундамент веб-сайту, який висуває Java. Ява не лише довгий час, щоб зарекомендувати себе як безпечний, швидкий та надійний, але він також сумісний з більшістю хостів. Найкращий Java-хостинг, який знайшли веб-розробники, – це SiteGround.

Часті запитання

Що таке Java?

Java – це комп’ютерна мова програмування загального призначення, призначена для створення програм, сумісних з будь-якою комп’ютерною системою. Це широко використовувана мова програмування та обчислювальна платформа, призначена для створення програм для комп’ютерів, додатків та веб-сайтів. Ця мова високого рівня чудово підходить для реального часу, вбудованих додатків і використовується для всіляких пристроїв під час роботи на багатьох платформах, таких як Windows, Linux, Android, iOS або Mac OSX.

Чи Java така сама, як JavaScript?

Ні, єдине, що у Java та JavaScript може бути просто спільним – це ім’я. Крім цього, між ними дуже мало стосунків.

Для чого використовується Java?

Java в основному використовується для побудови програмних додатків та служб, але може бути використана для розробки модулів додатків або аплетів на веб-сторінці. Середовище виконання Java або JRE дозволяє програмам або веб-сайтам, написаним мовою програмування Java, працювати в різних браузерах, а також розробляти динамічні веб-сторінки та вміст.

Ява все ще широко використовується?

Так. Ява існує з 1995 року і продовжує бути широко відомим і широко використовуваним. Новіші версії Java продовжують розроблятися, приносячи нові та вдосконалені функції програмування, завдяки чому Java, швидше за все, залишиться на довгі роки.

Це програмне забезпечення з відкритим кодом Java?

Мова Java – це не повністю відкрите програмне забезпечення, оскільки будь-який користувач може розробити власний компілятор для запуску коду Java. Існує можливість використовувати реалізацію Java з відкритим кодом, наприклад OpenJDK або Open Java Development Kit.

На яких операційних системах працює Java?

Незалежність платформи Java дозволяє програмам Java працювати на різних комп’ютерах. Існує також можливість встановити JRE або Java Runtime Environment, яка доступна для комп’ютерів під керуванням Windows, Macintosh, Mac OSX, Unix або Linux, і навіть мобільних телефонів. Java призначена для роботи майже в усіх операційних системах.

Як працює Java?

Після завантаження програмного забезпечення Java включається середовище виконання Java (JRE). JRE складається з віртуальної машини Java (JVM). JRE – це частина часу виконання програмного забезпечення Java. Це все, що потрібно для запуску у веб-переглядачі, тоді як JVM дозволяє комп’ютеру запускати програми Java. Код Java рекомендується компілювати в байт-код JVM, забезпечуючи сумісність з будь-якою комп’ютерною системою, яка має JVM, а це більшість комп’ютерних систем.

Чи можу я використовувати Java для створення веб-сайту?

Абсолютно. Існують різні рамки для Java, залежно від вмісту, який ви намагаєтесь створити. Java схожа на PHP, Ruby або будь-яку іншу мову програмування в тому сенсі, що її можна використовувати для створення динамічних веб-сайтів та додатків.

Які альтернативи Java для програмування на стороні клієнта?

На стороні клієнта Java потрібен плагін браузера. Зважаючи на це, JavaScript може використовуватися як альтернатива Java, головним чином тому, що JavaScript є вихідним для браузерів і працює в них швидше, ніж Java.

Чи є час використовувати Java для програмування на стороні клієнта?

Через характер крос-платформи Java – це один з найкращих варіантів, якщо ви створюєте клієнтську програму, окрему від браузера..

Чи є якісь альтернативи Java для веб-програмування на стороні сервера?

У веб-програмуванні на стороні сервера найпопулярнішими варіантами є PHP, а потім Ruby on Rails. Наприклад, PHP має набагато простіший інтерфейс прикладної програми і в багатьох випадках може бути більш інтуїтивно зрозумілим, ніж Java.

Як Java порівнює порівняно з .NET рамкою?

Рамка Microsoft .NET розробляє та виконує програми на клієнтській та серверній операційних системах Windows. Microsoft .NET найкраще працює, якщо він використовується серед інших інструментів та служб Microsoft, тоді як Java є більш відомим і має більшу спільноту, що включає бібліотеку великого класу з кодами для багаторазового використання.

Як Java порівнює Ruby on Rails?

Java та Ruby on Rails – це безпечне, ефективне та об’єктно-орієнтоване програмне забезпечення. Основна відмінність полягає в тому, що вам не потрібно складати свій код у Ruby, оскільки Ruby доводиться інтерпретувати. З цієї причини Java набагато швидша, ніж Ruby. Однак Ruby on Rails має перевагу, коли йдеться про розробку програм. Зазвичай вони набагато швидше.

Як порівняно з клієнтом Java на Flash?

Java – зрілий, стабільний, краще підтримуваний продукт із міцними, ефективними рамками. Flash, з іншого боку, має дивовижну анімацію, але, як правило, користується більшою популярністю серед недосвідчених або початківців користувачів. Можливо, одного дня обидва програми не будуть потрібні через просування та доповнення до HTML5. Оскільки Java настільки часто використовується, і багато веб-сайти та додатки вже залежать від неї, прогнозується, це буде ще протягом двох десятиліть.

Як порівняно з клієнтом Java на порівнянні з Silverlight?

Java є кращим варіантом порівняно з Silverlight, оскільки він доступний у більшості систем, тоді як Silverlight – ні. У той час як Silverlight має кілька функцій, яких у Java немає (наприклад, Deep Zoom), але для цього потрібні розширення для браузера, але не кожен може запустити його, і багато разів складно створити безперебійний досвід.

Що таке JSP?

JSP (Java Server Pages) – це рання технологія Java, розроблена для створення динамічних веб-сторінок за допомогою HTML. Він схожий на PHP, за винятком того, що він використовує мову Java.

Як JSP порівнюється з PHP?

PHP – це сценарій загального призначення для веб-розробок, який дуже схожий на JSP. Він чудовий серед усіх рівнів знань, забезпечує прості у використанні функції. JSP, як правило, є більш потужним і страхітливим, оскільки він використовує Java, як мову сценарію, що має доступ до бібліотек Javas. Хоча обидві технології широко використовуються, JSP є більш потужним.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector