Найкращі постачальники мереж CDN (Канада)

1883 рік, дикий Захід. Два чуваки, що стоять за 50 футів один від одного, перед вежею з годинником.


Швидкість сторінки дуже важлива, оскільки вона безпосередньо впливає на роботу користувачів. В електронній комерції ви будь-який швидкий… Або мертвих. ��

Швидкість важливіша за вишукану функціональність або будь-які естетичні дизайни, які ви можете включити на свій веб-сайт. Ви бачите, згідно з останніми дослідженнями, 47% користувачів Інтернету ледь тримаються навколо вашого веб-сайту, якщо він не завантажується в межах дві секунди або менше.

Деякі дослідження також показали, що 78% покупців в Інтернеті, які мають проблеми з веб-сайтами, є рідше купувати з того самого сайту знову, і 44% з них розкажуть своїм друзям про своє поганий досвід!

вектор швидкості веб-сайтуЯк ніби це недостатньо погано, Google постійно наголошує на цьому швидкість сторінки – фактор ранжування.

Це означає, що веб-сайт із швидким завантаженням – це швидкий шлях до отримання більшої кількості відвідувачів, кращого рейтингу та покращеного користувальницького досвіду. Тепер ми всі знаємо, що алгоритми Google здебільшого оповиті секретністю, незважаючи на відсутність інформації, ми знаємо, що гігант пошукової системи прямо вказує, що швидкість веб-сайту є невід’ємною частиною успіху будь-якого веб-сайту..

З чого почати?

Встановлення Мережа доставки вмісту це чудове місце для початку для оптимізації швидкості. Але оскільки в Канаді так багато постачальників мереж доставки вмісту, звуження до кращого постачальника мереж доставки вмісту (CDN) може бути монументальним завданням.

На щастя для вас, ми зробили всі важкі підйоми щоб допомогти вам вирізати лайно і знайти потрібну послугу CDN для своїх потреб. Сьогодні ми збираємося поділитися з вами лише найкращими з найкращих. Тож якщо вам буде потрібно більше хостингу, тоді краще ознайомтеся з нашою найкращою веб-сторінкою Канади для хостингу.

Перш ніж розпочати, давайте розберемося, що таке CDN, і як це крок у правильному напрямку.

Давайте перейдемо до цього.

Що таке мережа доставки вмісту?

Мережа доставки вмісту, також відома як CDN, – це глобально розподілена мережа веб-серверів які кешують статичний вміст на вашому веб-сайті та зберігають його в декількох різних місцях, щоб наблизити його до глобальних користувачів.

Ось як це працює. Зазвичай ваш веб-сайт подається з одного місця. Отже, всі ваші відвідувачі мають доступ до одного сервера. Це означає, що якщо у вас великий трафік, то ваш веб-сайт автоматично сповільнюється. І іноді в години пік, ваш веб-сайт може навіть зламати сервер.

навіщо використовувати cdn

Функція CDN в цьому випадку полягає в кешуванні всіх статичних ресурсів вашого веб-сайту, щоб вони обслуговувалися через CDN-сервери. Це зменшує навантаження на ваш хостинг-сервер і робить це швидше і ефективніше. Крім того, кожен запит користувача веб-сайту обробляється найближчим до них сервером, що робить його легшим помітити.

Які переваги використання CDN?

Що ж, є кілька переваг, про які я міг би подумати – перше місце в тому, що це економить ваші гроші. Правда полягає в тому, що найняти послугу CDN та провайдера хостингу економить на витратах що ви могли б виникнути в іншому випадку, якби ви інвестували в інфраструктуру та окремих постачальників послуг по всьому світу.

переваги використання cdn

Але це ще не все.

 • CDN також знижує затримку в мережі та втрату пакетів, що означає, що кінцеві користувачі відчувають менше тремтіння та покращують якість потоку. І, як результат, користувачі можуть доставляти вміст високої чіткості.
 • CDN полегшує сегментацію аудиторії та доставку різного вмісту різним користувачам залежно від типу пристрою, яким користувач користується.
 • Через налаштування архітектури CDN створюються надлишки для забезпечення надійності та приємного веб-досвіду.
 • Він надає додаткову безпеку для зменшення DDoS-атак та веб-загроз.
 • CDN можна без проблем розгортати майже на будь-якій платформі.
 • CDNS також може значно покращити швидкість вашого веб-сайту.

Що шукати в CDN

Провайдери CDN не однакові. Деякі з них, очевидно, кращі за інших. Щоб переконатися, що ви підбираєте потрібного постачальника CDN, ось кілька речей, які слід врахувати.

Діаграма часів завантаження сторінки CDDNШвидкість

Швидкість веб-сайту має велике значення. Враховуючи, що середня людина чекає лише двох-трьох секунд для завантаження веб-сайту, час завантаження вибраного вами CDN повинно бути досить проклятим. Немає сенсу витрачати великі гроші на CDN, якщо це не буде швидко.

Надійність

Давайте зрозуміємо це право. Надійність не означає, що CDN буде пропонувати надійність скидання щелепи у 100% часу. Звичайно, вони можуть зробити це найкращим чином і наблизитись, але, як і у всіх інших технологічних рішень, вони теж мають свої недоліки. Але, як загальне правило, хороший CDN повинен хоча б розміщувати здорова надійність 99,999%.

ssl-значокБезпека

Іншим фактором, який ви хочете врахувати, є наскільки безпечним є CDN, на який ви збираєтеся.

Ви хочете переконатися, що у вас найкращий рівень захищених сокетів (SSL) або безпека транспортного шару (TLS), щоб не було даних, що надсилаються у простому тексті, коли все в ідеалі має бути зашифровано..

Ціна

Перш ніж інвестувати в будь-який CDN, ви хочете дізнатися, скільки це буде коштувати вам. Більшість провайдерів стягується за допомогою GB. Тому корисно знати, яку пропускну здатність ви використовуєте, щоб ви могли обчислити, скільки коштуватиме використання CDN.

Відмова: Хоча це може бути заманливо прийняти найдешевшу угоду на стіл, коли справа стосується мереж доставки вмісту, ви, безумовно, не хочете йти на компроміс з якістю. Тому що це означає, що ви перетнете свою аудиторію, і це не те, що ви хочете робити. Ви отримуєте те, за що платите.

вектор локації сервера глобальної мережіКількість локальних локацій

У світі постачальників CDN, чим більше місць розташування CDN має більшу гнучкість. З цієї причини CDN, для якого ви йдете, повинен мати якомога більше мережевих локацій, що охоплюють усі основні континенти.

24/7 Служба підтримки клієнтів

Давайте будемо чесними. Шанси зустрітися з гикавкою точно не існують. І якщо ви отримуєте багато трафіку, ці шанси збільшуються експоненціально. Перш ніж приймати рішення, для якого постачальника послуг CDN ви збираєтесь, переконайтеся, що постачальник послуг пропонує підтримку цілодобово коли щось піде не так.

Оптимізація зображень

Однією з причин, чому веб-сайти сповільнюються, є зображення з високою роздільною здатністю. Хороший CDN повинен запропонувати оптимізацію зображень, яка дозволяє вашим зображенням та веб-сайтам завантажуватися швидше. Тепер, коли ви знаєте, що шукати, давайте перейдемо до соковитішої частини.

Кращі постачальники послуг CDN у Канаді

1. Інкапсула

логотип імперви інкапсулиIncapsula легко є одним з моїх улюблених постачальників. А причини досить прості. З іншими CDN знайти такий розширений захист безпеки не дуже просто. Окрім функцій балансування навантаження та брандмауера, сертифікованого PCI, Incapsula також має розумний захист DDoS, щоб забезпечити вам щелепа порушує безпеку.

Мені також подобається те, що він пропонує деякі найшвидші швидкості, з якими ви натрапите. Завдяки великій ємності центрів обробки даних по всьому світу, Incapsula забезпечує надзвичайно швидкий сервіс для різних потреб, включаючи компанії SaaS, інтернет-магазини та потокове відео на замовлення.

Найкраще, що крім чудової швидкості, Incapsula також оптимізований для обробки трафіку між серверами. Не кажучи вже про це також легко легко налаштувати.

2. Хмара

cloudflare логотипМаючи велику мережу центрів обробки даних, що розповсюджуються по всьому світу, і надзвичайно стійку мережу, Cloudflare пропонує вам високонадійні та ефективні послуги.

Крім того, Cloudflare має вбудовані функції відмови та балансування навантаження, які допомагають підтримувати доступність послуги. А за допомогою своєї аналітики в реальному часі ви можете легко відстежувати та блокувати підозрілі сканери, погрози та образливі роботи.

Окрім надійності та ефективності, у Cloudflare є ще багато чого любити. Найбільш помітним є той факт, що вони пропонують безкоштовний план з деякими обмеженими можливостями для невеликих веб-сайтів, які не можуть отримати власний преміальний CDN.

3. Amazon CloudFront

Логотип Amazon CloudFrontCloudfront – це твердий скельний CDN постачальник, який пропонує швидкі, глобальні та швидко зростаючі сервери.

Я особливо вибрав CloudFront, оскільки вони пропонують надійне та безпечне середовище майже для будь-якого вмісту веб-сайту, і ви можете фактично обмежити країну CDN та розміщувати пряму трансляцію в прямому ефірі.

Однак, на відміну від Incapsula та Cloudflare, сервіс Cloudfront здається дещо складнішим для початківців, це означає, що вам знадобиться трохи навчитися його користуватися.

4. Стежка

Stackpath логотипМій вибір номер чотири – Stackpath. Це мій четвертий вибір, тому що це одна з найпопулярніших мереж доставки вмісту у світі. Це швидкий, безпечний і простий у налаштуванні сервер і стратегічно розміщений у 90 країнах.

Окрім того, сервери, завантажені SSD, оптимізовані для забезпечення швидкості завантаження сторінки та відмінного прискорення зображення – не кажучи вже про вбудовану функцію SSL, яка захищає ваш веб-сайт у режимі реального часу, та функцію безпеки в два кроки для автентифікації, яка допомагає блокувати вміст і захистити свій рахунок.

5. Акамаї

Логотип AkamaiДалі – Акамаї. Мені особливо подобається ця мережа доставки вмісту, тому що вона має візуалізацію в режимі реального часу, яка дає цінні уявлення про глобальні регіони, сприйнятливі до веб-атак.

Крім того, це допомагає визначити міста з найбільшою щільністю руху та найповільнішими сполученнями. Окрім своєї інтелектуальної платформи, Akamai також відомий своєю здатністю пришвидшувати з’єднання та мати відповідну інфраструктуру, необхідну для прискорення з’єднань..

Однак, на відміну від більшості інших мереж доставки вмісту, про які я згадував, Akamai, як правило, трохи повільніше порівняно, в основному тому, що використовує пошук на основі DNS.

6. Cachefly

Логотип CacheflyЯкщо ви шукаєте альтернативу Incapsula, то це один з найкращих доступних варіантів.

Cachefly схожий на більш відомі імена, як Cloudflare та CloudFront тим, що це один з найшвидших CDN, доступних на ринку. Крім того, компанія пропонує CDN на всіх континентах, що є досить високим, якщо ви подумаєте про це, тим більше, що більшість інших CDN пропонують CDN лише на обмеженій кількості континентів.

На додаток до всіх тих смаколиків, компанія має справу з деякими з найбільших брендів, які ви знаєте, що є сигналом довіри та віри. З іншого боку, Cachefly може бути досить дорогим. Крім того, складно знайти план з кількома гігабайт. Хоча вони дорогі, вони все ж є один з найкращих там за ваші гроші.

Підбиваючи підсумки

Це все, люди! Шість найкращих постачальників мереж для доставки вмісту до 2020 року. Як завжди, не забудьте зробити власне дослідження та ретельну перевірку, щоб встановити, який з них найкраще відповідає вашим потребам.

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-сайт Builder
 • Найкраща платформа для ведення блогів

Посилання та кредитні зображення:

 • EHRIntelligence.com
 • DigiMarkCentral.com
 • ColocationAmerica.com
 • HackerNoon.com
 • GlobalDots.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector