Найкращі послуги веб-хостингу для Пакистану

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів веб-хостингу (частково для розміщення наших клієнтів, а частково тому, що у нас є багато побічних проектів і хочемо експериментувати ��), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого хоста веб-сайту.


Ми проаналізували всі наші акаунти, проаналізували, які веб-хости працюють добре для Пакистану (використовуючи пряме відстеження), а які – ні (і чому). Тоді ми вирішили створити цю масову сторінку порівняння, щоб поділитися тим, що ми знайшли, насолодитися!

Для швидкого ознайомлення, знайдіть наші топ-3 нижче!

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць.Сервери в усьому світіОсобливостіОглядиВеб-сайт
Логотип хостингу0,99 дол. США (величезні 90% продажу)
 • Дуже дешевий
 • Супер просте налаштування
 • Чуйна підтримка
 • Відмінна продуктивність і швидкість
 • Глобальна мережа серверів
 • 30-денна гарантія повернення грошей!

Огляд хостингу
siteground23,95 дол. США (знижка 67% на 1-й рахунок-фактура)
 • Сінгапурські сервери + глобальна мережа
 • Доступне
 • Чудова ефективність
SiteGround Огляд
GreengeeksLogo2,95 дол. США
 • Зелений хостинг
 • Необмежений обсяг диска
Огляд GreenGeeks

# footable_29032 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Contents

Про наші відгуки про хостинг

Коли ми писали наші огляди веб-хостингу для Пакистану, ми враховували безліч факторів.

До них відносяться час безперебійного користування, параметри підтримки та час відповіді, швидкість, розташування сервера, простота використання, вартість проти вартості, дисковий простір тощо.

Два найважливіші фактори, на яких ми зосереджуємось, – це підтримка �� та швидкість ⚡.

Візьмемо для прикладу швидкість веб-сайту, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінок зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, яку ваш сайт все ще завантажує … ось чому гідна Інтернет провайдер хостингу є життєво важливим!

Як бачите, якість вашого веб-провайдера може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого сайту!

Деякі сайти, на яких ми розміщували:

Популярні на сайтах

Кращий веб-хостинг Пакистан – 2020 відгуків

Тут 10 найкращих оглядів веб-хостингу для Пакистану, детально описуючи їх вартість, варіанти підтримки та місця на диску:

1. Хостинг – найкращий загальний веб-хостинг

www.hostinger.com

Логотип хостингу

Ціна: 0,99 дол
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Хостинг пропонує один з найкращих веб-хостингових послуг із встановленням WordPress в один клік, власну панель керування та відмінну цілодобову підтримку клієнтів. Їх преміальний пакет навіть дешевший, ніж хостинг GoDaddy, і ідеально підходить для власників веб-сайтів у Пакистані.

Їх сервери даних розташовані по всьому світу, включаючи США, Сінгапур та Європу. Вони пропонують SSD-накопичувач, який допоможе швидко завантажувати ваш веб-сайт з будь-якої точки світу, включаючи Пакистан.

Технологія хостингу

Хостингер має різноманітні варіанти хостингу, включаючи спільний хостинг, хостинг WordPress, VPS та хмарний хостинг для веб-сайтів великих масштабів, які вимагають високої швидкості роботи. Єдиний спільний план хостингу хостингу ідеально підходить для початківців, оскільки його дешевий, а панель управління дуже зручна для користувачів. Вони також мають велику базу знань для того, щоб направляти своїх користувачів через процес. Ви можете створити і почати запускати свій веб-сайт дуже швидко.

Вони також мають плани хостингу, спрямовані на власників малого бізнесу та великі веб-сайти. VPS та хмарний хостинг пропонують велике сховище разом із кешированими плагінами для завантаження веб-сайту із надзвичайно звучною швидкістю.

Хостингер гарантує тривалість роботи 99,9%, і згідно з нашим моніторингом використання, вони забезпечують ці 100%. У разі виникнення будь-яких проблем ви можете безпосередньо зв’язатися із службою підтримки клієнтів, яка працює 24 години для вирішення ваших проблем.

Дивлячись на цінність, яку ви отримуєте всього за 0,99 дол. США / місяць, не потрібно більше шукати.

Плюси

 • Швидка швидкість завантаження веб-сайту
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Дуже дешевий
 • Глобальна мережа серверів
 • Просте налаштування

Мінуси

 • Н / З

2. SiteGround – загальний веб-хостинг, який займається підключенням

www.siteground.com

Логотип SiteGround

Ціна: 3,95 дол. США
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

SiteGround – ще одна дуже авторитетна хостингова компанія, в якій розміщено понад 2 мільйони доменів. Він також є одним із служб хостингу, офіційно рекомендованих WordPress.org.

Найдешевший план хостингу (StartUp) SiteGround, призначений для початківців, починається від $ 3,95 / місяць (поновлюється від $ 11,95 / місяць). План планує розмістити 1 веб-сайт з 10 000 відвідувачів, а також пропонує безкоштовну установку WP, 10 ГБ місця, безкоштовний CDN, безкоштовний SSL, безкоштовну електронну пошту та багато іншого. Інші плани (GrowBig та GoGeek) підходять для малого бізнесу в Пакистані з можливістю розміщення необмежених веб-сайтів з трафіком понад 25 000 відвідувачів / місяців. Ці плани також пропонують інструменти для розробників, які дуже зручні для ефективної веб-розробки.

Особливістю хостингу SiteGround є його надшвидка мережа, побудована на Google Cloud. Він пропонує швидку швидкість завантаження веб-сторінок з TTFB менше 200 мс, а сторінка з оптимізованою швидкістю може легко завантажуватися за 2 секунди. Це чудово для електронної комерції та ділових сайтів, де швидкість сторінки є вирішальним фактором у перетворенні відвідувачів на клієнтів. Крім того, SiteGround також пропонує інтеграцію CDN, щоб запропонувати однакову швидкість блискавки для користувачів, що підключаються з усього світу.

SiteGround має чуйну цілодобову команду підтримки клієнтів, яка може відповісти протягом 10 хвилин за допомогою прямого чату, телефону та електронної пошти.

Плюси

 • Швидкий час завантаження веб-сайтів
 • CDN для оптимізації швидкості для користувачів по всьому світу
 • Хороший спектр функцій безпеки та щоденне резервне копіювання
 • Користувальна панель та панель управління користувачем Firendly

Мінуси

 • Висока вартість, ще більші витрати на оновлення

3. Greengeeks – найкращий зелений веб-хостинг

www.greengeeks.com

Логотип GreenGeeks

Ціна: $ 2,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

GreenGeeks – ще один хороший варіант обслуговування хостингу. Це хостингова компанія «Зелений», яка купує сертифіковані джерела відновлюваної енергії на суму 300% споживання енергії веб-сайту. Це найкраща екологічно чиста хостингова компанія, яку ви можете знайти серед величезного списку.

Навіть найдешевший план хостингу GreenGeeks оснащений необхідними функціональними можливостями для веб-сайтів. На базовому плані ви можете розмістити 1 веб-сайт з необмеженим сховищем, безкоштовним CDN та безкоштовним символом SSD. Швидкість веб-сайту підвищується за рахунок їх веб-сервера LiteSpeed, Power Cacher та сучасного SSD-накопичувача Raid-10. Поєднання забезпечує швидке підключення та завантаження сторінок навіть для веб-сайтів великих масштабів. Плани GreenGeeks Pro та Premium пропонують ще більш високу швидкість роботи та можливість розміщення необмежених веб-сайтів.

Інші високоцінні функції, які ви отримуєте за допомогою GreenGeeks хостингу, включають перетягування веб-конструктора перетягування, безкоштовну міграцію веб-сайтів та рахунки електронної пошти. Вони пропонують цілодобову технічну підтримку, яка ідеально підходить для клієнтів, які потребують особистої технічної уваги щодо своїх проблем.

Плюси

 • Швидкий час завантаження
 • Навколишнє середовище
 • Широкий спектр необмежених ресурсів, включаючи простір на диску

Мінуси

 • Висока вартість оновлення

4. Хостинг A2 – найкращий хостинг для торговельних посередників

www.a2hosting.com

Логотип хостингу A2

Ціна: 3,92 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Хостинг A2 розміщує понад 500 000 доменів і є більш популярним завдяки своїм спільним хостинговим послугам. Їх найдешевший план поставляється з 1 веб-сайтом, безкоштовним SSL, необмеженим накопичувачем SSD, Cloudflare CDN, підтримкою CMS, cPanel та веб-сайтом, який зазвичай не доступний в основних планах інших служб хостингу.

Хостинг-сервери A2 оптимізовані для веб-сайтів WordPress та забезпечують швидкий час завантаження. Він автоматично оптимізує веб-сайт за допомогою кешування та стиснення для досягнення найкращої продуктивності. A2 має унікальні функції, які інші хостинг-провайдери не пропонують за тим же ціновим діапазоном. Він включає кешування на стороні сервера, область постановки та плагіни оптимізації швидкості для WordPress. A2 може стати вашим goto hosting службою, якщо ви новий блогер і шукаєте середнього і надійного постачальника послуг.

Хостинг A2 має додаткові переваги та можливості для їх вищих планів. Він пропонує 20-кратне підвищення продуктивності за допомогою їх Turbo-серверів, що працюють на APC / OPcache & Турбо кеш. Сервери Turbo обробляють з’єднання більш ефективно та швидше. А швидкі швидкості завантаження значно сприяють SEO та користувальницькій роботі.

А2-хостинг також має цілодобову команду підтримки клієнтів, до якої можна отримати доступ через чат або телефон. Існує період очікування з функцією чату в реальному часі, що може викликати розчарування.

Плюси

 • Швидке завантаження веб-сторінок
 • Високий відсоток часу роботи
 • Інтеграція CloudFlare CDN
 • Широкий спектр необмежених ресурсів

Мінуси

 • Підтримка чату в реальному часі може бути покращена

5. Inspedium – локальний веб-хостинг

www.inspedium.com

логотип інспедіуму

Ціна: Rs 128 / міс
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, квитки

Inspedium – хостингова служба, розташована в Пакистані, з головним офісом, розташований у Карачі Вони пропонують різноманітні плани, включаючи спільний, бізнес та хостинг для торговельних посередників. Інспедіум має вражаючу клієнтів, і вони розміщують деякі найкращі веб-сайти, такі як Geo.tv, Arydigital.tv тощо.

Основний план хостингу Inspedium має вражаючі функції, які включають необмежену потужність, необмежену передачу даних, безкоштовний SSL, безкоштовний CDN на 1 веб-сайті. У них також є швидкий веб-сервер для швидкого підключення та завантаження сторінки. Плани хостингу також дешеві, починаючи з Rs. 128 / місяць, а ціна чітко викладена, і на вашому рахунку не може з’являтися прихованих платежів.

Вони розміщують варіанти оплати рахунків також легше через EasyPaisa та Jazz Cash. Якщо у вас немає легкої кредитної картки, ви можете легко скористатися місцевими способами оплати.

Плюси

 • Швидке завантаження веб-сторінок
 • Cpanel
 • Доступне ціноутворення

Мінуси

 • Може не підходити для залучення до міжнародної аудиторії

6. Kinsta – найкращий керований хостинг WordPress

kinsta.com

kinsta логотип

Ціна: $ 30 (USD)
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Живий чат, квитки

Kinsta – це преміальний сервіс хостингу WordPress, що працює на базі Google Cloud premium. Хостинг сервера Google Cloud відрізняє Kinsta від традиційних послуг для спільного використання та присвячення хостингу. Хмарний хостинг використовує віртуальний серверний простір, який має можливість масштабувати та бути більш гнучким для забезпечення швидкої швидкості завантаження, а також дуже ефективно керувати скачками трафіку.

У Kinsta є понад 20 серверних місць, а найбільш близьким до Пакистану є Мумбаї, який може забезпечити блискавичну швидкість для ваших відвідувачів. За швидкістю Kinsta вище і вище своїх конкурентів. Він може забезпечити відвідувачам час відгуку сервера менше 50 мс. Ви також можете використовувати можливості CDN, щоб ще більше значно покращити час завантаження.

Продовження роботи також дуже вражає – 99,9%, хоча за минулий рік вони досягли 100% тривалості роботи. Kinsta забезпечує це безперервним моніторингом та безперервним контролем щохвилини та швидко виправляє коди відповідей на помилки протягом менш ніж 30 хвилин. На додаток до цього, це мрія для розробників з такими інструментами, як SSH доступ, Git та WP-CLI у всіх їхніх планах від Starter до Enterprise.

Але всі ці особливості преміум-класу одержують вагомий цінник у розмірі 30 доларів США на місяць на найпростішому плані для 1 веб-сайту з 20 000 відвідувачів. Хоча це не є доступним для малого бізнесу, але може бути ідеальним для масштабних сайтів електронної комерції. Оскільки Kinsta оптимізовано для веб-сайтів Woocommerce WordPress і може легко керувати завантаженням сайтів за допомогою багатьох плагінів.

Плюси

 • Один з найкращих веб-хостів WordPress
 • Швидке завантаження веб-сторінок
 • 100% тривалості роботи з 2018 року
 • Корисна та чуйна підтримка
 • Kinsta використовує преміальну мережу Google Cloud

Мінуси

 • Дорогий

7. ХостПапа

www.hostpapa.com

Логотип HostPapa

Ціна: 3,95 дол. США
Місце на диску: 100 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

HostPapa продає себе як хостинг-рішення для малого бізнесу. Він має дешеві хостингові плани та функції, такі як установка WordPress в один клік, основний конструктор сайтів, безмежна пропускна здатність тощо.

HostPapa пропонує 3 види хостинг-планів: Starter, Business account та акаунт Business Pro. Найдешевший починається від $ 3,95 / місяць, але має 3-річну прихильність. Бізнес-план пропонує різноманітні функції, які включають веб-простір, пропускну здатність, домени та електронні листи. Ви отримуєте сертифікат SSL та автоматичні оновлення лише в разі оновлення до акаунта Business Pro.

Підтримка клієнтів HostPapa доступна цілодобово через чат, телефон та електронну пошту. Функція чату в реальному часі не дуже зручна в користуванні, і натиснувши на неї, відкриється нова вкладка, на якій вам доведеться знову увійти до свого облікового запису HostPapa.

Плюси

 • Хороша швидкість завантаження через Інтернет
 • Спектр хостинг-планів з різними можливостями
 • Підтримка CMS на зразок WordPress та інших
 • Цілодобова підтримка клієнтів

Мінуси

 • Ціни не є простими і дорогими для планів на 1 рік

8. BlueHost – хороший веб-хостинг для початківців

www.bluehost.com

Bluehost логотип

Ціна: 3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Bluehost – одна з найвідоміших веб-хостингових компаній, де розміщено понад 3 мільйони доменів. Це один з дешевих хостингових послуг, який пропонує доступні плани ціноутворення, без прихованих платежів та безкоштовної реєстрації домену протягом першого року. Ці функції роблять його ідеальним хостингом для нових веб-сайтів.

У Bluehost є центри обробки даних по всьому світу, включаючи Європу, США та Азію, а це означає, що ви можете забезпечити відвідувачам швидкий час завантаження та оптимальне користування. Ви можете використовувати цей веб-хост для різноманітних рішень для хостингу, включаючи спільний хостинг, хмарний хостинг, VPS, хостинг WooCommerce та хостинг WordPress.

Є три плани на вибір: Basic, Plus та Prime. Основний план постачається з розміщенням на 1 веб-сайті та з такими функціями, як cPanel, 50 Гб пам’яті, CMS-установки в один клік, необмежена кількість електронних листів, безкоштовна SSL тощо. Плани вищого рівня пропонують хостинг для необмеженої кількості веб-сайтів з необмеженим обсягом пам’яті.

Варто зазначити, що Bluehost не включає безкоштовну міграцію веб-сайтів, що є функцією, яка може знадобитися власникам веб-сайтів. Але з великою кількістю інструментів, доступних в Інтернеті для міграції веб-сайтів, це не повинно бути проблемою.

Плюси

 • Швидке підключення та завантаження веб-сторінок
 • Чуйна та корисна підтримка
 • Рекомендовано WordPress
 • Доступний широкий спектр хостингових послуг

Мінуси

 • Ціни на поновлення збільшуються
 • Без вільної міграції сайту

9. Сонник

www.dreamhost.com

Логотип Dreamhost

Ціна: 2,59 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

DreamHost – один із найстаріших постачальників послуг веб-хостингу в галузі та розміщує понад 1,5 мільйона веб-сайтів у більш ніж 100 країнах. Це життєздатний варіант для власників невеликих веб-сайтів з обмеженими бюджетами. Веб-сервери Dreamhost розташовані переважно в США, але це швидке підключення, а швидкість завантаження веб-сторінок не буде проблемою в Пакистані.

У Dreamhost є різноманітні варіанти хостингу, які підходять усім, починаючи від власників малого бізнесу, веб-сайти електронної комерції тощо. Вони пропонують спільний хостинг, керований хостинг для WordPress, VPS, спеціалізований хостинг для серверів та хмарний хостинг. Вони мають власну технологію і є дуже надійною хостинговою компанією, щоб підтримувати ваш веб-сайт у доброму стані здоров’я та захищений від шкідливих програм та вірусів.

Пакет StarHost Starter включає хостинг для 1 веб-сайту з необмеженою пропускною здатністю та дисковим простором, безкоштовний SSL та wordpress в один клік та інші CMS-установки, включаючи Wix та Weebly. Плани DreamHost порівняно доступні, і вони не збільшують плату за оновлення, як більшість інших хостів. Пакет для початківців є найдешевшим після хостингу (2,59 дол. На місяць – 3-річний план, 3,95 дол. / Міс. – 1-річний план) серед усіх перелічених тут хостинг-провайдерів, якщо включити вартість оновлення.

Dreamhost має дуже похвальну підтримку клієнтів. Їх команда підтримки є технічно сприйнятою та вирішує проблеми дуже професійно. Ви вирішите свої проблеми протягом 24 годин після підняття квитка.

Плюси

 • Без плати за оновлення чи прихованих платежів
 • Доступні плани хостингу
 • Необмежена смуга пропускання та місця на диску
 • Підтримує різноманітність CMS
 • Краща підтримка клієнтів

Мінуси

 • Середній відсоток часу трохи незначний

10. CreativeOn – локальний веб-хостинг

www.creativeon.com

creativeon логотип

Ціна: Rs 2650 / рік на гідний план
Місце на диску: 1 Гб
Підтримка: Телефон, квитки

CreativeOn – це локальна компанія, що займається веб-хостингом, що базується в Лахорі, Пакистан. Він має дешеві спільні плани хостингу, а також обслуговує малий бізнес. Тут розміщені веб-сайти деяких провідних брендів Пакистану, таких як City 42, Servis, Master Paints тощо.

CreativeOn пропонує різноманітні хостинг-рішення: Бюджет, WordPress, Бізнес, VPS, а також виділений сервер. Особливості бюджетного плану дещо обмежені, лише 1 Гб місця на диску та 10 ГБ пропускної здатності на місяць. План високого рівня WordPress включає необмежену кількість дискового простору та 120 ГБ щомісячної пропускної здатності.

Функції безпеки, пропоновані CreativeOn Hosting, обмежені і не включають SSL-сертифікати чи рішення SiteLock. Вам потрібно придбати сертифікат SSL окремо. Однак ви отримуєте доступ до інших функцій, таких як налаштування акаунта електронної пошти та часті резервні копії.

CreativeOn – це хороший варіант низької вартості, якщо ви хочете працювати з хостинговою компанією, спеціально розташованою в Пакистані. Ви також зможете оплачувати рахунки за хостинг через переказ на місцевий банківський рахунок або через EasyPaisa або Jazzcash. CreativeOn також має спеціальну сторінку підтримки клієнтів, і ви можете легко підняти квитки на ваші запити.

Плюси

 • дешевий хостинг веб-сайтів в Пакистані
 • Хороший асортимент планів хостингу
 • Хороша швидкість завантаження веб-сайту

Мінуси

 • Обмежені можливості
 • Мала пропускна здатність та місце на диску
 • Обмежені функції безпеки

Як знайти найкращого веб-хостингу в Пакистані

Запитайте себе, яка мета вашого веб-сайту? Це веб-сайт електронної комерції з щоденними трансакціями чи це журнал, новини чи звичайний блог. Компанія-хостинг трансакційного веб-сайту повинна мати широкі функції захисту для захисту конфіденційної інформації користувачів. Масштабний сайт новин чи журналів повинен націлюватись на хостинг-сервіс з необмеженим обсягом пам’яті та пропускною здатністю, оскільки він створюватиме багато вмісту та залучатиме великий трафік.

Існує ряд факторів, про які потрібно пам’ятати, перш ніж вибрати хостинг-послугу. Нижче ми розглянемо деякі з цих міркувань під час вибору веб-хостингу в Пакистані.

Місцезнаходження сервера

Швидкість завантаження веб-сайту залежить від розташування хостинг веб-сервера. В ідеалі хостинг-сервер повинен бути максимально наближений до місця розташування цільової аудиторії.

карта розташування сервера

На жаль, в Пакистані немає жодної похвальної хостингової компанії з серверами хостингу. Отже, якщо швидкість є дуже важливим фактором для вашого веб-сайту, вам слід вибрати хостинг-компанію з серверами в Європі чи Азії, оскільки це найближче до Пакистану.

Час роботи

Час роботи – це вимірювання часу роботи хостинг-центрів обробки даних. Зазвичай 99,9% тривалості роботи означає, що ваш веб-сайт буде живим протягом більшої частини часу цілий рік, і у непарному місяці може виникнути час простою 1-2 хвилини. Чим більший відсоток часу роботи, тим надійнішим є хостинг-сервіс.

Процентний показник 99,94% може здатися високим, але це не ідеально для веб-сайтів з великим обсягом трафіку. Виберіть хостингові послуги із відсотком тривалості не менше 99,8%. Тут ви можете перевірити нашу інформаційну панель відстеження для всіх найкращих компаній-хостингів, які ми відстежуємо в даний час.

Місце на диску

Функція місця на диску вказує на кількість даних, які ви можете зберігати на сервері хостингу. Дані зазвичай у вигляді тексту, зображень та відеозаписів. Найкраще вибрати хостинг-сервіс, який пропонує необмежене зберігання даних, якщо у вас є багатий на вміст веб-сайт. Також шукайте технології зберігання, якими користується хостинг-компанія. В даний час найкращою технологією є SSD, який забезпечує швидке підключення та швидкість завантаження.

Пропускна здатність та передача даних

Пропускна здатність відноситься до швидкості передачі даних користувачам. Тоді як передача даних – це кількість даних, переданих користувачам. Зазвичай основні плани хостингу встановлюють обмеження на кількість переданих даних. Ви можете скористатися базовим дешевим хостинговим планом з обмеженням передачі даних, якщо ви початківець і не залучаєте багато трафіку на свій веб-сайт на ранніх етапах. З ростом вашого веб-сайту ви завжди можете переходити до планів високого рівня з необмеженою передачею даних.

Швидкість

Швидкість завантаження веб-сайтів є найважливішим, що слід враховувати при виборі хостингової компанії. Хостинг-сервери та їх місцезнаходження – це основні фактори, які впливають на швидкість вашого веб-сайту. Такі вимірювання, як Time To First Byte (TTFB), добре свідчать про швидкість підключення хостинг-сервера. Ідеальний TTFB нижче 200 мс.

Швидкість сервера

Розгляньте швидкість як серйозний розгляд, якщо ви користуєтеся електронною комерцією чи торговою маркою, оскільки веб-сайт із низькою швидкістю також впливає на надійність бренду та викликає низьку взаємодію.

Підтримка

Хороша компанія, що займається хостингом, завжди має хорошу підтримку клієнтів, яку можна легко досягти, і вони можуть вирішити проблеми веб-сайту протягом 24 годин. Більшість хостингових компаній пропонують цілодобову підтримку через чат, підтримку квитків, електронну пошту чи телефон. Найкраще уникати хостингової компанії, яка не має хорошого обслуговуючого персоналу.

Безпека

Як правило, веб-сайти піддаються проблемам безпеки у формі порушення даних, DDOS-атак, зловмисного програмного забезпечення та злому. У хорошого веб-сервісу розміщені функції, які включають сканування шкідливих програм та автоматичні оновлення для запобігання проблем із безпекою.

SSL сертифікати

Сертифікат SSL (Secure Sockets Layer) – це стандартна технологія безпеки, яка забезпечує зашифроване з’єднання між вашим веб-сайтом та відвідувачами. Такі пошукові системи, як Google, віддають перевагу веб-сайтам із сертифікатами SSL та оцінюють їх вище, щоб надавати своїм користувачам безпечні та надійні веб-сайти.

SSL-сертифікати

Більшість планів хостингу включає безкоштовний сертифікат SSL, який ідеально підходить, якщо у вас обмежений бюджет. Давайте Encrypt – одна з компаній, яка співпрацює з багатьма хостинг-компаніями та роздає безкоштовні сертифікати SSL.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map