Найкращі маркетингові послуги електронною поштою в 2020 році: 10 кращих порівнянь та оглядів

послуги маркетингу електронної пошти


Знайти службу маркетингу електронної пошти, яка відповідає вашим потребам та вимогам, не так складно.

Послуги маркетингу електронною поштою здебільшого однакові – функції та ціни. Це включає безкоштовні випробування, широкий спектр шаблонів електронної пошти, інтеграцію соціальних медіа та планування електронної пошти.

Використовуючи програмне забезпечення для маркетингу електронною поштою, ви зможете автоматизувати маркетингові робочі процеси, відстежувати статистику, надсилати більше та кращі електронні листи та будувати більш глибокі стосунки зі своїми відвідувачами.

Але, коли мова заходить про вибір найкращої послуги електронного маркетингу, мовляв, у вас є багато варіантів, це буде заниженням. Насправді, коли ми востаннє проводили дослідження, ми виявили, що існує понад 30 послуг маркетингу електронною поштою (як безкоштовні, так і платні).

Ось список 10 найкращих послуг маркетингу електронної пошти для малого бізнесу, які мають значно полегшити ваше рішення.

Contents

1. Постійний контакт

Постійний контакт – найкраща послуга маркетингу електронної пошти для малого бізнесу. Їх програмне забезпечення для автоматизації електронної пошти постачається з 60-денною безкоштовною пробною версією та пропонує користувачам безліч варіантів налаштування та інтеграції, зберігаючи це просто та зручно для користувачів.

постійний огляд контактів

Компанія Constant Contact, заснована в 1995 році, стала однією з найбільших служб маркетингу електронної пошти у світі. Вони продовжують просувати свої пропозиції і переростають у нові простори, які інші постачальники не охоплюють.

Наприклад, ви отримаєте доступ до інструменту управління подіями та інноваційного інструменту соціальних медіа, який дозволяє створювати купони та завантаження для спільного використання в соціальних мережах. Ви також знайдете сотні різних інтеграцій, щоб ви могли інтегрувати будь-які інші додатки та послуги, якими ви зараз користуєтесь.

Крім унікальних функцій вище, ви також отримаєте широкий спектр шаблонів, характерних для ніші, і інформаційну панель, яка представляє ваші найважливіші показники електронної пошти.

Вони пропонують безліч корисних посібників та послуг, дуже корисних для тих, хто не має досвіду маркетингу електронною поштою. Крім того, ви отримаєте доступ до чату, електронної пошти та підтримки телефону.

Однак є один яскравий недолік. Насправді немає жодних інструментів автоматизації, і за ціну, яку ви платите, це дійсно має бути там.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу?

Постійний контакт – це чудовий вибір для власників малого бізнесу, яким потрібен інструмент, який робить більше, ніж просто маркетинг електронною поштою.

Скільки це коштує?

Є два плани на вибір. Кожен із цих планів розпадається на рівні ціноутворення, виходячи з ряду контактів.

План електронної пошти:

 • 0-500 абонентів: 20 доларів на місяць
 • 501-2 500 абонентів: 45 доларів на місяць
 • 2,501-5 000 абонентів: 65 доларів на місяць
 • 5 001-10 000 абонентів: 95 доларів на місяць

План електронної пошти плюс:

 • 0-500 абонентів: 45 доларів на місяць
 • 501-2 500 абонентів: 70 доларів на місяць
 • 2,501-5 000 абонентів: 95 доларів на місяць

На обидва типи планів ви отримуєте знижку 10%, якщо попередньо сплачуєте протягом 6 місяців, або 15%, якщо попередньо сплачуєте протягом 12 місяців.

Існує також 60-денна пробна безризикова проба (не потрібна інформація про кредитну карту), тому ви можете перевірити інструмент для до 100 контактів. Ви також знайдете 30-денну гарантію повернення грошей. Ви отримуєте 100% повернення коштів, поки ви завантажили контакти в службу та надіслали принаймні один електронний лист.

Почніть із постійного зв’язку тут (60-денна безкоштовна пробна версія)

2. SendInBlue

SendInBlue – це потужне рішення для маркетингу електронною поштою для тих, хто має низький бюджет, оскільки має безкоштовний план (який, на жаль, трохи обмежений).

SendInBlue огляд

SendInBlue – ще одна молода платформа маркетингу електронної пошти. Спочатку вони були створені для надсилання електронних листів на основі транзакцій, але тепер вони об’єднали потужність електронних та SMS-кампаній в одну унікальну платформу.

Загалом, він дуже простий у використанні та має щедрий безкоштовний план, оскільки плани ґрунтуються на кількості відправлених електронних листів, а не кількості контактів. Тут включені типові функції, такі як управління списками, звітування про кампанії та оптимізація макета електронної пошти.

Ви також знайдете різноманітні сторонні інтеграції.

Однак якщо ви хочете отримати доступ до найсучасніших функцій, вам знадобиться перейти до одного з найдосконаліших планів.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу?

SendInBlue чудово підходить для підприємств або приватних осіб, які надсилають тонну електронної пошти. Оскільки ціна базується лише на обсязі електронної пошти, а не на розмірі списку контактів.

Скільки це коштує?

SendInBlue має унікальну модель ціноутворення, засновану на обсязі електронної пошти.

Ось як це виходить:

Обмежений безкоштовний план:

 • На день надсилайте до 300 електронних листів
 • Щомісячний ліміт 9000 електронних листів на місяць
 • Необмежена кількість контактів

Літ-план: 25 доларів на місяць

 • Щомісяця надсилайте до 40 000 електронних листів
 • Не обмежуйте кількість щоденних електронних листів
 • Необмежена кількість контактів

Основний план: 39 доларів на місяць

 • Щомісяця надсилайте до 60 000 електронних листів
 • Немає щоденного обмеження на надсилання електронної пошти
 • У електронних листах немає логотипу
 • Необмежена кількість контактів

Преміальний план: 66 доларів на місяць

 • Надсилайте до 120 000 на місяць
 • Немає щоденного обмеження на надсилання електронної пошти
 • Доступ до розширених функцій автоматизації
 • Необмежена кількість контактів

В цілому плани досить гнучкі. Немає гарантії повернення грошей, але вічно вільний план повинен підказувати вам достатньо, щоб рухатися вперед із послугою. Також є передплачені кредити, тож ви можете придбати певний обсяг електронних листів, що надсилати без щомісячних зобов’язань.

Почніть з SendInBlue тут

3. GetResponse

GetResponse – це більше, ніж онлайн-маркетингова платформа для електронного маркетингу. Він постачається з доповненнями, такими як розробник цільової сторінки та рішення веб-семінару.

Огляд GetResponse

У GetResponse є база користувачів понад 350 000 і працює як маркетингова платформа “все в одному”.

Він оснащений деякими унікальними функціями, такими як можливість створювати цільові сторінки та вебінари. Самостійно це не дуже корисно, але поєднання їх із маркетингом електронної пошти може допомогти вам розробити список електронних листів як божевільний.

Щоб створити електронні листи, ви будете використовувати інтуїтивно зрозумілий конструктор перетягування.

Він також має всі вдосконалені функції, від яких вам варто сподіватися, сегментацію списку, тестування A / B, автовідповідачі та інтеграцію програм. Існує навіть класна функція під назвою Perfect Timing, яка допоможе передбачити ідеальний час дня для надсилання електронних листів для збільшення відкритих тарифів.

Якщо у вас виникли проблеми із користуванням послугою, для їх ознайомлення є бібліотека поглиблених посібників. Або ви можете зв’язатися з підтримкою електронною поштою, чатом у реальному часі та телефоном.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу?

Ця послуга чудово підходить для середнього бізнесу, який хоче отримати доступ до безлічі варіантів маркетингу. Не потрібні наявні навички, оскільки це дуже інтуїтивно, навіть впроваджуючи більш досконалі функції.

Скільки це коштує?

Основний план:

 • До 1000 передплатників: 15 доларів на місяць
 • До 2500 абонентів: 25 доларів на місяць
 • До 5000 абонентів: 45 доларів на місяць
 • До 10000 абонентів: 65 доларів на місяць

Плюс план:

 • До 1000 передплатників: 49 доларів на місяць
 • До 10000 абонентів: 75 доларів на місяць

Професійний план:

 • До 10000 абонентів: 165 доларів на місяць
 • До 25 000 абонентів: 255 доларів на місяць

План підприємства:

 • До 100 000 абонентів: 1199 доларів на місяць

Якщо ви хочете перевірити послугу, існує 30-денна безкоштовна пробна версія, де ви отримаєте доступ до всіх функцій. Повернення грошей не повертається, оскільки це плата за послуги.

Якщо ви хочете заощадити гроші, тоді сплачуйте за рік і отримуйте 18% знижки, або платіть за два роки та отримайте 30% знижки.

Почніть з GetResponse тут

4. HubSpot (Безкоштовний план)

HubSpot – маркетинг електронної пошти та постачальник інструментів CRM, який постачається з комплектом функцій безкоштовно, а також деякі платні платні.

Огляд хабспотів

HubSpot пропонує надійний сервіс для понад 70 000 користувачів з акцентом на зростаючий бізнес. Установка досить проста, і CRM HubSpot легко з’єднується з Gmail, G Suite та кількома версіями Outlook.

З внутрішньої сторони ви отримаєте конструктор електронної пошти з перетягуванням електронної пошти для налаштування макетів, додавання CTA, зображень та налаштування вмісту. Ви також можете використовувати персоналізований вміст, щоб наблизити вашу аудиторію.

Ви знайдете розширені функції маркетингу електронної пошти, такі як засоби автоматизації електронної пошти, сегментація списків, готові до використання шаблони, відстеження електронної пошти та широка аналітика; всі включені у безкоштовну версію.

Істотним недоліком є ​​відсутність тестування а / б з безкоштовними та найдешевшими планами. Також плани нижнього рівня включають лише функцію підтримки на основі форуму. Але у них є багато ресурсів, на яких можна переглядати та знаходити потрібні відповіді.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу?

HubSpot чудово підходить для малого та середнього бізнесу, який починає роботу або хоче розширити свій маркетинг електронною поштою. HubSpot також пропонує гнучкі варіанти оновлення, якщо потреби зростатимуть з часом.

Скільки це коштує?

HubSpot має як безкоштовні, так і платні підписки. Усі плани включають широкий спектр додаткових функцій CRM, які відповідають масштабам планів вищого рівня.

Вільний план: безкоштовно безкоштовно

 • Безкоштовні інструменти електронної пошти та CRM
 • 2000 надсилань електронної пошти на місяць

План стартера маркетингового центру: починаючи з $ 50 / місяць

 • 5X контактний електронний рівень надсилає ліміт. (тобто 1000 контактів = 5000 електронних листів / місяць
 • Включає 1000 контактів
 • +$ 50 на місяць за 1000 додаткових контактів

Професійний план маркетингового центру: починаючи з 800 доларів на місяць

 • Ліміт надсилання електронної пошти для 10-ти рівневих контактів (тобто 1000 контактів = 10000 електронних листів на місяць)
 • Включає 1000 контактів
 • +$ 50 на місяць для додаткових 1000 контактів

Використовуйте калькулятор цін HubSpot, щоб отримати точну ставку відповідно до своїх потреб.

Якщо ви думаєте отримати план програми HubSpot Starter, у вас буде можливість платити щорічно і заощадити -20% від підписки.

Почніть роботу з HubSpot тут (безкоштовний план)

5. ConvertKit

огляд covertkit

ConvertKit був заснований ще в 2013 році Натаном Баррі. Вони орієнтовані на ринок, який ласкаво називають “творцями”. Тож людям подобаються влоггери, блогери, автори, зірки Instagram, творці курсів тощо.

Однією з його найбільших точок продажу є те, як легко створювати робочі процеси автоматизації електронної пошти. Він покладається на візуальний конструктор, тож ви можете реально побачити, як будуть грати ваші послідовності електронної пошти.

Також є вбудований редактор цільової сторінки, який дуже корисний. Ви можете розпочати маркетинг електронною поштою і навіть не потрібен веб-сайт. Просто джерело трафіку (наприклад, ваш канал YouTube чи обліковий запис соціальних мереж).

Ви знайдете поглиблене управління абонентами, теги та розширені функції сегментації електронної пошти.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу:

Цей інструмент найкраще підходить для тих, хто не проти витратити трохи більше (людей чи невеликих команд) та бажає надсилати звичайні текстові електронні листи.

Скільки це коштує?

 • 0-1К абонентів: 29 доларів на місяць
 • Підписники 1К-3К: $ 49 на місяць
 • Підписники 3k-5k: $ 79 на місяць
 • 5k + передплатники: Спеціальні ціни

Незалежно від того, які плани ви виберете, ви матимете доступ до тих самих точних функцій. Якщо ви хочете спробувати, перш ніж купувати, є 14-денна безкоштовна пробна версія, яка включає всі функції.

Існує 30-денна політика повернення коштів, якщо вам не подобається послуга. Повернення коштів, як правило, триватиме 3-5 днів, щоб відобразитися назад у вашому обліковому записі.

6. MailChimp

MailChimp – це простий у використанні інструмент маркетингу електронної пошти для блогерів та невеликих веб-сайтів, оскільки він постачається з безкоштовним планом.

огляд mailchimp

MailChimp має не просто милий талісман компанії, але вони є одним з провідних постачальників маркетингових повідомлень електронної пошти, щодня надсилають понад 1 мільярд електронних листів за допомогою їх служби.

MailChimp постійно розвивається. Ви знайдете нові функції, які постійно з’являються. Є навіть інтеграція соціальних медіа. Вибір шаблону пристойного розміру, і їх дуже легко налаштувати.

Ви також знайдете розширені функції маркетингу електронної пошти, такі як сегментація контактів, автовідповідачі, інтеграція сервісів та додатків, відправка на основі часового поясу, тестування A / B та багато іншого.

Їх команда підтримки також дуже чуйно реагує на чат або електронну пошту. Крім того, доступні різноманітні освітні ресурси.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу:

Дуже багато людей використовують MailChimp просто для безкоштовної пропозиції. Крім бюджету, MailChimp чудово підходить для блогерів та власників бізнесу, які хочуть простий у користуванні інструмент, укомплектований розширеними функціями.

Скільки це коштує?

Безкоштовний план дозволяє мати до 2000 підписників і надсилати до 10 000 електронних листів на місяць. Щойно ви перевищили ці цифри, вам захочеться оновити до плану Essentials, Standard або Premium.

Безкоштовний план: це безкоштовно

 • Щомісяця надсилайте до 10000 електронних листів
 • Розширіть свій список до 2000 підписників
 • Підтримка електронної пошти включена протягом 30 днів

Основні плани: Плани починаються від $ 9,99 на місяць

 • До 5000 абонентів: $ 49,99 на місяць
 • До 10000 передплатників: $ 74,99 на місяць
 • До 25 000 абонентів: 189 доларів на місяць
 • До 50 000 абонентів: 259 доларів на місяць

Стандартний план: плани починаються від $ 14,99 на місяць

 • До 5000 абонентів: $ 74,99 на місяць
 • До 10000 абонентів: 99 доларів на місяць

Преміальний план: плани починаються від $ 299 на місяць

 • До 20 000 абонентів: 399 доларів на місяць
 • До 50 000 абонентів: 599 доларів на місяць

Щоб визначити свою щомісячну ставку та ознайомитись із особливостями преміальних планів, скористайтеся калькулятором ціноутворення внизу сторінки цін.

Оскільки безкоштовний план настільки обширний, ви не знайдете жодних відшкодувань чи гарантій повернення грошей. Єдиний спосіб отримати відшкодування – через технічну помилку від імені MailChimp, або ваш обліковий запис було припинено без причин.

7. Крапельна

Drip є відносно новим постачальником електронного маркетингу. Їх основна демографічна інформація – це блогери, маркетологи та власники сайтів електронної комерції.

крапельний огляд

Цей інструмент не тільки сприятливий для початківців, але його інтелектуальні засоби автоматизації маркетингу справді перекривають те, що ще існує на ринку.

Якщо ви власник магазину електронної комерції або ви продаєте кілька різних цифрових продуктів, то Drip – це надійний вибір. Ви зможете сформувати глибоке розуміння намірів клієнта та поведінки покупців із можливістю відстежувати такі показники, як:

Наприклад, якщо ви запускаєте магазин електронної комерції, ви зможете створювати повідомлення, засновані на таких показниках, як:

 • Повернення відвідувачів проти нових відвідувачів
 • Відвідувачі, які кинули свій візок
 • Люди, які натиснули посилання електронної пошти, порівняно з тими, хто цього не зробив

Але це не зупиняється, ви також знайдете інтеграцію для WordPress, WooCommerce та матимете можливість надсилати подальші текстові повідомлення, інтеграцію оголошень у Facebook та інше.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу:

В основному, якщо ви продаєте багато товарів (цифрових або фізичних) і хочете створити складні маркетингові послідовності, не витягуючи волосся, то цей інструмент може бути для вас.

Скільки це коштує?

План старту: безкоштовно назавжди

 • До 100 абонентів
 • Необмежена кількість відправлень електронною поштою

Основний план: $ 49 на місяць

 • До 2500 абонентів
 • Необмежена кількість відправлень електронною поштою

Профільний план: $ 122 на місяць

 • До 5000 передплатників
 • Необмежена кількість відправлень електронною поштою

План підприємства: Отримайте власну пропозицію

 • Все, що перевищує 5000 підписників

Drip пропонує дуже невеликий вічно безкоштовний план, а також двотижневу безкоштовну пробну версію для базового та Pro рівня членства. Якщо ви вирішите продовжити послугу через ці два тижні, з вашої картки буде стягнуто плата. З моменту початку запуску послуги існує 30-денне вікно повернення коштів, однак від усвідомлення Drip ви отримаєте повне відшкодування..

8. Вебер

Aweber – це неймовірно популярний інструмент, який існує вже 18 років і, можливо, навіть сам винайшов автовідповідач електронної пошти.

Огляд веб-сайту

Функції майже такі, що ви очікуєте від високоякісної послуги маркетингу електронної пошти. Ви отримаєте доступ до конструктора електронної пошти з перетягуванням і перетягуванням, широкого вибору заздалегідь розроблених шаблонів, а також до кількості інтеграцій, які можна підключити до іншої частини маркетингового стеку.

Ви можете створити автоматизовані послідовності електронної пошти, які базуються на тригерах, та створити послідовності електронної пошти. З урахуванням всього цього, ви матимете доступ до даних відкритої тарифи, показників доставки та зможете перевірити A / B тестування ваших електронних листів.

Крім того, ви можете легко і швидко створити форми для реєстрації електронною поштою, щоб вставити на свій веб-сайт.

Якщо вас бентежить маркетинговий жаргон, не хвилюйтесь, є дуже корисна бібліотека ресурсів, яка допоможе вам на кожному кроці. Також є підтримка чату та електронної пошти, а також телефонна підтримка з понеділка 8:00 до 20:00 EST та вихідних 9-5 EST.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу?

Aweber надає надійний сервіс наскрізь і найкраще для невеликих команд, які хочуть впорядкувати свої маркетингові зусилля.

Скільки це коштує?

 • 0-500 абонентів: 19 доларів на місяць
 • 501-2 500 абонентів: 29 доларів на місяць
 • 2,501-5 000 абонентів: 49 доларів на місяць
 • 5 001-10 000 абонентів: 69 доларів на місяць
 • 10,001-25 000 абонентів: 149 доларів на місяць
 • 25,001+ абонентів: Отримайте власну пропозицію

Якщо ви хочете спробувати, перш ніж купувати, є 30-денна безкоштовна пробна версія, яка дає вам доступ до кожної функції. Крім варіантів щомісячних платежів, ви також можете платити щоквартально, щоб заощадити 14%, або щорічно платити, щоб заощадити 14,9%. Не існує політики повернення грошей, але, маючи тривалу безкоштовну пробну версію, ви повинні знати, підходить вам цей інструмент чи ні.

9. Перемичка

Keap (раніше Infusionsoft) – дуже надійний постачальник послуг електронного маркетингу. Цей маркетинговий інструмент «все в одному» поєднує CRM, маркетинг електронної пошти тощо. Ви зможете створити повноцінні профілі клієнтів, які допоможуть вам створити більш цільові маркетингові кампанії.

Перегляд огляду

За допомогою цього інструменту маркетинг електронної пошти – лише частина загального набору функцій. Наприклад, на інформаційній панелі відображатимуться дані на основі ваших електронних поштових кампаній, інформації про продаж та фінансової історії замовника.

InfusionSoft (Keap) був одним з перших провайдерів електронного маркетингу, який створив конструктор автоматичного перетягування. Просто встановіть мету, яку хочете досягти, а потім створіть послідовність автоматизації, яка буде відповідати цій цілі.

Крім того, існують і розширені інструменти сегментації та мітки абонентів.

Хоча цей інструмент поєднує CRM та маркетинг електронної пошти разом, є ще одна функція, якої він не має. Сплит-тестування. Без цієї функції дуже важко перевірити різні кампанії для покращення відкритих ставок та загальних продажів.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу?

Середній бізнес, який хоче використовувати єдиний інструмент для свого CRM та маркетингу електронною поштою, і, звичайно, має більший бюджет, щоб витратити.

Скільки це коштує?

Keap пропонує три плани:

 • Зростання швидкості від $ 49 на місяць: підходить для малого бізнесу, включає 500 контактів, 1 користувача та безкоштовну пробну версію
 • Keap Pro від $ 99 на місяць: підходить для зростаючого бізнесу, включає 500 контактів, 1 користувача та безкоштовну пробну версію
 • Інфузіонна оплата від 199 доларів на місяць: підходить для встановлених підприємств та включає 2500 контактів та 1 користувача

Майте на увазі, що якщо ви хочете додати контакти, це коштуватиме додатково. Наприклад, 1000 додаткових контактів коштуватимуть вам 30 доларів на місяць, а 5000 додаткових контактів – 130 доларів на місяць.

Якщо ви хочете перевірити програмне забезпечення, проходить 14-денний термін без ризику, без інформації про кредитні картки. Однак відшкодування за періодичні підписки не доступні, і всі скасування повинні бути ініційовані протягом 10 днів наступного платежного циклу.

10. ActiveCampaign

ActiveCampaign виставляє рахунки як єдине ціле в одній маркетинговій платформі. Це загальна мета – допомогти вам надсилати менше електронних листів, але отримувати кращі результати.

активний огляд кампанії

Якщо ви хочете створити послідовності на основі логіки, вам буде важко натиснути, щоб знайти кращий інструмент. Більшість вашої автоматизації буде створено за допомогою логіки if / then, що відповідає поведінці абонента. Ось декілька різних способів впорядкувати маркетингові зусилля за допомогою цього інструменту:

 • Сегментація користувачів на основі даних про дії, поведінку, місцезнаходження та соціальні дані
 • Надсилайте SMS-повідомлення своїм контактам
 • Досягніть користувачів на ходу за допомогою інтеграції SMS
 • Ведіть і скоригуйте контакт, щоб ви знали, кому розставити пріоритети.

Оскільки Active Campaign функціонує як маркетингова платформа «все в одному», існує безліч інструментів і функцій, і освоїти їх все може бути трохи непосильним. На щастя, є докладні посібники, які покажуть, як отримати максимальну користь від служби. Ви також можете зв’язатися з підтримкою електронною поштою або в прямому чаті.

Створення електронних кампаній досить просто за допомогою редактора шаблонів. Ви навіть можете створити дружні форми для реєстрації для вбудовування на свій сайт.

Хто повинен використовувати це програмне забезпечення для електронного маркетингу?

Це рішення найкраще для користувачів, які вимагають і потребують складних інструментів автоматизації, а також передових функцій CRM.

Скільки це коштує?

Літ план:

 • До 500 передплатників: 15 доларів на місяць
 • До 1000 передплатників: 29 доларів на місяць
 • До 2500 абонентів: 49 доларів на місяць
 • До 5000 передплатників: 89 доларів на місяць
 • До 10000 абонентів: 139 доларів на місяць

Плюс план:

 • До 1000 передплатників: 70 доларів на місяць
 • До 2500 абонентів: 125 доларів на місяць
 • До 5000 передплатників: 169 доларів на місяць
 • До 10000 абонентів: 249 доларів на місяць
 • До 25 000 абонентів: 399 доларів на місяць
 • До 50 000+ абонентів. Отримайте власну пропозицію

Професійний план:

 • До 2500 абонентів: 159 доларів на місяць
 • До 5000 абонентів: 239 доларів на місяць
 • До 10000 абонентів: 349 доларів на місяць

План підприємства:

 • До 2500 абонентів: 279 доларів на місяць
 • До 5000 передплатників: 449 доларів на місяць
 • До 10000 передплатників: 499 доларів на місяць

Якщо ви платите щороку, ви отримуватимете широкі знижки на всій основі. Існує також 14-денна безкоштовна пробна версія, яка дозволяє протестувати послугу до 100 контактів та 100 відправлених електронних листів. Однак вони поблажливіші до часового періоду, і ви, можливо, зможете отримати розширення. Оскільки немає повернення коштів, ви обов’язково захочете спробувати це програмне забезпечення перед покупкою.

Заключні слова

Більшість постачальників електронного маркетингу пропонують подібні послуги. Коли прийде час вибрати найкраще програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти для вашого бізнесу, ви захочете врахувати свій бюджет та потреби в маркетингу.

Якщо ви хочете щось, що масштабується та легко розпочати, підпишіться на безкоштовну пробну версію постійних контактів.

Нехай перелік вище допоможе прийняти правильне рішення для вашого бізнесу. І пам’ятайте, ви ніколи не замикалися на службі маркетингу електронної пошти. Більшість постачальників послуг дозволяють експортувати та імпортувати потенційні клієнти та переходити до іншого постачальника, якщо виникає потреба.

Важливо – вибрати постачальника і розпочати роботу! Чим довше ви чекаєте, тим більше грошей ви залишаєте на столі.

Тепер до вас! Ваша улюблена послуга маркетингу електронною поштою?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map