Кришталевий огляд


Загальний рейтинг

Найдешевший план
£ 3,99 / міс

Krystal: Короткий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

Коротше кажучи, ми напевно рекомендуємо Krystal! Вони пропонують дуже надійний хостинг, мають блискавичний центр обробки даних у Великобританії, пропонують безліч безкоштовних функцій, таких як безкоштовні сертифікати SSL (зробіть свій сайт захищеним https), безкоштовні міграції, якщо ви приїжджаєте від іншого постачальника, безкоштовні резервні копії та багато іншого.

Ось короткий огляд їх найкращих функцій:

Підтримка: Цілодобова підтримка у Великобританії під рукою, і це в той момент, коли всі підтримують аутсорсинг, щоб заощадити гроші, ми вражені!

Безпека: Безкоштовні сертифікати SSL, захист DDOS та звичайний вірус & сканування зловмисного програмного забезпечення, щоб зберегти все надзвичайно чисто.

Зелений хостинг: Їхній лондонський центр даних повністю працює від відновлювальної / чистої енергії!

60-денна гарантія повернення грошей: Дуже зрозумілий, на всякий випадок, коли ви не щасливі.

Швидкість: Використовуючи комбінацію SSD-накопичувачів та LiteSpeed ​​кешування, їх сервери дуже швидко!

Чесно кажучи, нам вони дуже подобаються, вони не відомі в нашій книзі. Їх основні хмарні хостингові плани розпочинаються лише з 3,99 фунтів / місяць.

Дослідження кристала

Krystal Review – веб-хостинг Великобританії, який зрозумів це правильно.

Саймон Блеклер заснував «Кристал» у 2002 році, тому що його розчарували погані послуги та погана ділова практика. Наразі вони розмістили понад 190 000 веб-сайтів та мають понад 23 000 клієнтів. В даний час компанія є найбільшою незалежною хостинговою компанією Великобританії.

Компанія надає різноманітні товари та / або послуги, включаючи веб-хостинг у Великобританії, хостинг посередників, хостинг WordPress у Великобританії, хмарний VPS та виділені сервери. Вони мають понад 15-річний досвід роботи в бізнесі і заробили собі місце в нашому головному списку веб-хостингу.

Krystal пишається тим, що відповідає за навколишнє середовище. Вони використовують 100% поновлювану енергію у всіх своїх місцях. Вони вірять у добросовісність, відповідальність та надійність по відношенню до своїх клієнтів, що випереджає їх перед усім, включаючи прибуток.

Вони безкоштовно влаштовували численні благодійні організації та на сьогоднішній день, їх підтримали загалом 167. Є дні, коли вони навіть пожертвували кожну копійку, яку вони зробили, щоб підтримати справи, такі як допомоги у коміксах.

Ціноутворення

Krystal пропонує три типи хмарних хостингових послуг. Ці пакунки названі Аметист, Топаз та Рубі.

Ціноутворення на хостинг

Найдешевший план Krystal названий Amethyst і коштує 3,99 GBP за місяць без урахування. ПДВ. Якщо ви обрали щорічний спосіб оплати, ви зможете отримати хостингові послуги на 2 місяці безкоштовно. Крім того, якщо ваш платіжний цикл кожні 3 роки, ви можете отримати хостингові послуги на 1 рік безкоштовно.

Основний план дає вам загальний дисковий простір у 5 Гб. Він використовує твердотільні накопичувачі, що означає, що ваш веб-сайт завантажуватиметься швидше порівняно з традиційними дисками.

За допомогою пакету Amethyst ви можете мати 2 веб-сайти в одному обліковому записі хостингу. Ви також можете мати необмежену кількість субдоменів. Вам також надається необмежена пропускна здатність, що дозволяє вам обслуговувати тисячі або мільйони глядачів на день. З вас не стягується додаткова плата, якщо занадто багато користувачів відвідують ваші веб-сайти в один момент часу.

Поштові скриньки також необмежені. Таким чином, ви можете мати кілька облікових записів електронної пошти для кількох людей або відділів вашого веб-сайту. Особливості електронної пошти включають необмежену кількість експедиторів та електронні листи. Крім того, у вас є служба проти спаму від SpamExperts. Списки розсилки та автовідповідачі також підтримуються. Вам дозволено обмеження відправки до 500 електронних листів на годину.

План Amethyst оптимізований для різних веб-додатків. До них відносяться WordPress, Joomla! Drupal, OpenCart, PrestaShop, Concrete5 та phpBB. Також вживаються заходи безпеки для захисту вашого веб-сайту від кіберзлочинності. Ці заходи включають щотижневі сканування безпеки, двофакторну аутентифікацію та комплексний брандмауер. Блокування IP-адреси дозволяє запобігти доступу до певного IP-адреси до вашого вмісту.

Що стосується розробки, підтримуються PHP, Perl та Python. Резервне копіювання робиться щотижня та щомісяця і зберігається поза сервером. Крім того, вам надаються безкоштовні необмежені сертифікати SSL. Це означає, що ви можете захистити свій веб-сайт та конфіденційну інформацію, яку він містить та / або обробляє.

Ви також можете створити налаштовані 404 та 500 сторінок помилок. Це може бути корисно для SEO та конверсій, оскільки ви можете створити налаштовану сторінку, яка перенаправляє глядачів на відповідну сторінку вашого сайту. Замість того, щоб натиснути кнопку “Назад” і повністю залишити ваш сайт, глядачі будуть більш змушені відвідувати інші сторінки вашого сайту і залишатися довше.

Гарантія тривалості 99,99%. Це означає, що ваш веб-сайт у більшості випадків не матиме простоїв. Плата за встановлення не стягується, і ви маєте 60-денну гарантію повернення грошей.

Параметри підтримки

Компанія надає вам безліч варіантів підтримки клієнтів. До них належать:

  • Сторінка статусу послуги,
  • Посібники з самодопомоги,
  • Онлайн чат,
  • Представлення квитків та
  • Підтримка телефону

Сторінка їх статусу надає інформацію про поточний стан мережі. Також включено статус сервера основних сервісів, хмарного хостингу, бізнес-хостингу та хостингу реселерів. Щоб знати, чи працюють системи чи ні, це сторінка, яку ви повинні відвідати.

Посібники з самодопомоги схожі на базу знань, де ви отримуєте навчальні посібники, які допоможуть вам керувати продуктами та послугами, якими ви скористалися. Підтримка в режимі онлайн-чату доступна 24/7, тоді як телефонна підтримка працює з понеділка по п’ятницю з 9 ранку до 20 вечора.

Відгуки про систему підтримки користувачів Krystal надзвичайно позитивні. Більшість людей кажуть, що вони виходять за рамки обов’язку допомагати своїм клієнтам. Вони дуже ефективні, коли потрібно забезпечити те, що потрібно їхнім клієнтам. Сервіс сприймається як постійний швидкий і корисний.

Krystal пишається тим, що є незалежною компанією, відмінною від інших широкомасштабних хостинг-провайдерів. Він виконує свої обіцянки забезпечити 100% швидку та ефективну службу підтримки клієнтів.

Плюси

Вибір послуг Krystal має ряд переваг. Нижче наведено деякі з них:

Безкоштовний веб-сайт Builder

Якщо у вас немає навичок програмування, ви все одно можете створити професійний веб-сайт за лічені хвилини зі своїм безкоштовним конструктором веб-сайтів. Вони надають повністю чуйні шаблони, тобто ваш веб-сайт адаптується як до настільних, так і для мобільних пристроїв. Наявність веб-сайту, зручного для мобільних пристроїв, також допоможе вам скласти рейтинг, оскільки пошукові системи, такі як Google, перейшли на індекс для мобільних пристроїв, який надає перевагу мобільним веб-сайтам над невідчутливими.

Твердотільні накопичувачі (SSD)

Вони використовують твердотілі накопичувачі для місця на диску. Це означає, що ви можете швидше передавати дані порівняно з традиційними накопичувачами. Якщо ваш веб-сайт швидший, покращується користувацька робота і призводить до більшої кількості покупок. Це також може вплинути на вашу SEO. Швидші веб-сайти віддають перевагу таким пошуковим системам, як Google, Yahoo !, та Bing.

Безкоштовні резервні копії

Вам надаються безкоштовні щотижневі та щомісячні резервні копії за допомогою хостингового пакету Amethyst. Це корисно, коли ваш сайт раптом стає пошкодженим. Виправити проблему можна, відновивши веб-сайт за допомогою резервної копії.

60-денна гарантія повернення грошей

Вони мають дуже щедру 60-денну гарантію повернення грошей. Вони, безумовно, мають кращу пропозицію порівняно з іншими хостинг-провайдерами, які надають лише 30-денну гарантію. Якщо ви не задоволені їхніми продуктами та / або послугами, ви можете повернути свої гроші.

Зоряне обслуговування клієнтів

Необмежені поштові скриньки

З пакетом Amethyst поставляється необмежена поштова скринька. Це означає, що ви можете надавати різним відділам свого веб-сайту свої власні облікові записи електронної пошти. Вам не доведеться платити додатково, щоб лише надавати кожному власні поштові рахунки, названі на честь вашого веб-сайту.

Підтримує кілька додатків

Хостингові продукти та послуги Krystal повністю оптимізовані для веб-додатків, таких як WordPress, OpenCart, Joomla !, PrestaShop, Drupal, Concrete5 та phpBB. Крім того, вони підтримують PHP, Perl, Python та Ruby on Rails.

Особливості безпеки

Вам надаються щотижневі сканування безпеки, щоб переконатися, що ви захищені від кіберзлочинів. Також доступне зловмисне сканування в режимі реального часу. Комплексний брандмауер також захищає ваш сайт від хакерів. Двофакторна аутентифікація також забезпечує доступ до сайту та його даних лише авторизованим користувачам.

Необмежена смуга пропускання

Якщо у вас мільйони глядачів на день, вам не потрібно буде платити надмірну суму витрат. При необмеженій смузі пропускання з’являється можливість задоволення кількох глядачів за долю секунди.

Мінуси

Якщо нам доведеться знайти негативну точку, можливо, це місце на диску.

5 Гб місця на диску

Дуже багато веб-хостів дають вам необмежену кількість дискового простору в наші дні … хоча ці компанії знають досить добре, що більшість сайтів ніколи не перевищуватиме 1 Гб … тому я думаю, це залежить, якщо ви плануєте побудувати багатотисячний магазин продуктів, або просто блог / бізнес-сайт / тощо.

Висновок

Ми серйозно ЛЮБЕМ Крістал і хотіли б, щоб ви спробували їх. Їх плани містять функції, які вам неодмінно знадобляться при створенні та керуванні своїм веб-сайтом. Крім того, у них відмінна система підтримки клієнтів, яка завжди має вашу спину, якщо вам потрібна допомога.

SummaryReviewer Matthew RogersДата перегляду 2018-07-26Переглянутий предмет KrystalAuthor Рейтинг 51зірка1зірка1зірка1зірка1зіркаНазва продукту KrystalPrice
3,99 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector