Кращий хостинг електронної комерції для Великобританії

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (у нас є безліч побічних проектів і ми любимо експериментувати), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає великого веб-хостингу. Якість вашого постачальника веб-хостингу може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого інтернет-магазину.


Візьмемо для прикладу швидкість веб-сайту, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінки зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, на яку ваш сайт все ще завантажується … ось чому гідна Інтернет хост життєво важливий!

Це наші провідні постачальники хостингових послуг електронної комерції для Великобританії, справжня якість хостингу, не порушуючи банк.

Побічна примітка: Наш №1 має тимчасову знижку на 69%! Візьміть його, поки він триває!

Кілька відомих брендів / сайтів, які посилаються на наш вміст:

Ми знаємо наші речі, невеликий зразок багатьох наших відгуків:

Том пристрасний і швидко розуміє потреби своїх клієнтів. Я дуже цінував його бажання поділитися знаннями та вміти мене в тому, як використовувати свій абсолютно новий веб-сайт. Спасибі Томе!

Салі Мак
Зміст

MangoMatter спростив дизайн нашого поточного веб-сайту. Том особисто брав участь від першої консультації до завершення, і він все ще доступний для будь-яких виправлень, які можуть знадобитися!

Demitrios Lecatsas
Свіже волосся

Ми вибрали Тома для розробки нашого веб-сайту, оскільки нам сподобався стиль інших веб-сайтів, які він розробив. Весь процес був без стресу. Том був настільки корисним, і жоден із наших численних запитів не мав занадто великих проблем. Том приємно працювати. Ми любимо веб-сайт, який він створив для нас, він такий простий у використанні і виглядає фантастично.

Карл Олив
Весна!

Наш досвід роботи з Mango Matter був фантастичним! З Томом дуже легко працювати, позитивний, ефективний і очевидно геніальний у тому, що робить. Настійно рекомендується.

Люсі Ривз
Засоби, якими

Ми залучили Тома розробити наш новий веб-сайт компанії і були в захваті від результатів. Він зміг не лише викласти наш короткий виклад, але й надати кілька чудових ідей, про які ми ніколи не думали б. Найкраще, що Том щедрий на свій час і продовжує бути доступним для надання порад та підтримки.

Ніл Макензі
Евенвент

Яке легке та гладке враження працювало з MangoMatter! Том зрозумів, що саме ми хотіли, і ми надзвичайно вражені кінцевим продуктом. Я б не вагався, щоб у майбутньому знову вибрати MangoMatter.

Тайсон Кінг
Рішення директора / Plumbrite

Том з MangoMatter був надзвичайно корисним, професійним та чудовою підтримкою для створення мого веб-сайту, він багатий на знання та дуже ефективний. Я не вагаюся, рекомендуючи MangoMatter і вже зробив це.

Мішель Уотсон
iFix

Ми зробили аналіз, огляди веб-хостингу & порівняння, тож вам не доведеться, що призводить до переліку кращих веб-хостингових компаній з електронної комерції для Великобританії. У таблиці нижче ви знайдете огляд на високому рівні – на нашу думку – 5 найкращих хостів електронної комерції, відсортованих за рейтингами, з деталізацією вартості / місяця, & скільки місця на диску вони пропонують. Ми також взяли наші топ-3 і розглянули їх окремо трохи нижче таблиці.

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць.Сервери в усьому світіОсобливостіОглядиВеб-сайт
siteground2 2,95 фунта (Тимчасова знижка на 67%, знижена з 8,95 фунтів стерлінгів)
 • Британські сервери + глобальна мережа
 • Блискавка
 • Доступний (оплата в GBP)
 • 30-денна гарантія повернення грошей!
 • Швидка експертна підтримка
 • Офіційно рекомендується WordPress = переможець!
SiteGround Огляд
GreengeeksLogo 2,95 дол. США
 • Зелений хостинг
 • сервери в Європі
 • Необмежений обсяг диска
Огляд GreenGeeks
A2HostingLogo 3,92 дол. США
 • Дешево
 • Необмежений простір на диску!
Огляд хостингу A2
логотип eukhost 3,33 фунта
 • Висока продуктивність
 • Великобританія
Огляд TSOhost
кінста 30 доларів США
 • WordPress хостинг вдосконалений
 • Чудова ефективність
 • Використовує хмарну платформу Google
 • Вища ціна
Кінста Огляд

# footable_8165 td.ninja_column_3 {text-align: center; }

Найкращий хостинг електронної комерції Великобританія 2020 – Відгуки

1. SiteGround

Це наш улюблений весь час улюблений хостинг для сайтів електронної комерції. Вони доступні, мають блискавичні сервери в Лондоні, і найголовніше, що підтримка дуже чутлива (середній час відгуку – близько 10 хвилин).

SiteGround також дуже рекомендується WordPress (дуже мало хостинг-компаній можуть претендувати на це! Вони, звичайно, можуть вирішувати будь-яку CMS, яку ви кидаєте на них), це абсолютно нікому не потрібно! Ой, + у них є 30-денна гарантія повернення грошей!

Плани SiteGrounds також містять безліч цікавих функцій, як неймовірно ефективна система безпеки, автоматизовані резервні копії та безкоштовні SSL (дуже важливі для сайтів електронної комерції)

У них 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається лише £ 2.75 / міс (69% знижка від звичайної ціни)! 

siteground2

  Переможець

Простота використання

97%

Підтримка

95%

Продуктивність / Потужність

95%

2. GreenGeeks

Ціна: 2,95 дол
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

GreenGeeks – одна з компаній, для яких ви просто знаєте, що все робить правильно, вони помітили масштабний ріст, починаючи з 2008 року. Причини їх успіху досить зрозумілі, коли ви починаєте працювати з ними, це поєднання глобального охоплення (кілька центри обробки даних по всьому світу), приголомшлива продуктивність, чудова та досить швидка підтримка, і не в останню чергу, вони віддають своє енергоспоживання 3 рази назад в електромережу через енергію вітру, що досить дивовижно!

Що стосується конкретних функцій, вони пропонують необмежену кількість дискового простору навіть на їхньому основному плані, підтримують цілодобову підтримку і так само, як SiteGround, 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені! Солідний №2 у нашому списку!

Їх найдешевший план починається лише 2,95 дол. США / місяць (ексклюзивна знижка на MangoMatter – знижується з 9,95 дол. США)

Логотип GreenGeeks

Простота використання

94%

Підтримка

95%

Продуктивність / Потужність

90%

3. Хостинг A2

Хостинг A2 дуже схожий на SiteGround, як за продуктивністю, так і за функціями (лише на кілька разів дорожчим), вони також мають різноманітні досить швидкі швидкі сервери по всьому світу (включаючи Лондон). Щодо електронної комерції нам вони подобаються, оскільки вони пропонують турбозаряджені сервери для збільшення швидкості, і вони досить гнучкі зі своїми серверними ресурсами, що дозволяє магазинам пристойного розміру працювати шовковисто гладко.

Вони також пропонують 3 хостингові пакети, їх найдешевший план починається лише Дол $ 3,92 / місяць (спочатку $ 7,99 / місяць).

Простота використання

87%

Підтримка

94%

Продуктивність / Потужність

93%

дослідження електронної комерції у Великобританії

Хостинг електронної комерції у Великобританії: як знайти потрібного

Хостинг електронної комерції – це тип веб-хостингу, який призначений спеціально для розміщення веб-сайтів електронної комерції для підприємств або підприємців. Тобто веб-сайти, які діють як інтернет-магазини, обладнані для полегшення онлайн-транзакції товарів та послуг. Ми також створили порівняння хостів для хостингу електронної комерції Австралії та хостингу електронної комерції для Канади.

Через чутливий характер даних, що передаються через ці транзакції, існує ряд особливостей та функцій, пов’язаних із цим типом веб-хостингової платформи Великобританії, що відрізняє їх від інших типів веб-хостингу.

Що робить хостинг електронної комерції відмінним від звичайного веб-хостингу для Великобританії

Порівняно з типом хостинг-плану, необхідного для загального веб-сайту чи блогу, хостинг електронної комерції відрізняється від “звичайного” веб-хостингу кількома способами.

Особливості

Перш за все, хостинг електронної комерції передбачає різноманітні функції та інструменти, необхідні для бізнесу для полегшення онлайн-транзакцій.

Хоча хостинг електронної комерції все ще включає врахування загальних аспектів створення сайтів, таких як основні особливості веб-дизайну, особливості, характерні для цієї хостингової платформи, включають:

● Інтернет-каталоги

● Управління запасами

● Можливості обробки платежів

● Функції кошика для покупок

● і сертифікат захищеного шару розеток (SSL)

Функції, запропоновані в планах хостингу електронної комерції, дозволяють власникам сайтів адекватно налаштувати свій сайт електронної комерції та згодом керувати та вести процес своїх господарських операцій..

Хоча загальні веб-сайти не потребують таких функцій, як обробка платежів, вони незамінні для підприємств та підприємців, які мають намір розмістити Інтернет-магазин.

Вартість

Вартість хостингу електронної комерції може змінюватись залежно від конкретного постачальника, якого ви обрали для свого хостинг-плану, а також особливостей, які вони пропонують.

Як правило, якісний план хостингу електронної комерції буде працювати від 20 до 250 доларів плюс місяць. Хостинг власної системи електронної комерції, однак, може коштувати ще вище, починаючи з 300 доларів за номер, щоб піднятися.

Плани веб-хостингу без можливостей електронної комерції, з іншого боку, можна придбати всього за 4 долари на місяць, а звідти піднятись залежно від типу платформи веб-хостингу (наприклад, VPS, спільного доступу, присвяченого тощо). Хоча також є кілька варіантів безкоштовного хостингу, це, як правило, не рекомендується для підприємств.

На що звернути увагу при пошуку постачальника хостингу для електронної комерції

Під час пошуку постачальника веб-хостів електронної комерції слід враховувати кілька факторів. Найбільш важливі міркування повинні стосуватися конкретних потреб вашого бізнесу, оскільки деякі функції, пропоновані провайдерами, можуть бути або не потрібні для виконання вашої мети.

Нижче наведено короткі пояснення різних типів веб-хостингу, а також ключові речі, на які слід звернути увагу при перегляді хостинг-провайдерів електронної комерції..

Типи хостингу

Спільний хостинг

Спільний хостинг – це тип хостингу, який користується популярністю серед підприємств, особливо тих, що стосуються бюджету, оскільки ці плани, як правило, є більш сприятливими для бюджету..

У спільному плані хостингу ваш веб-сайт розміщується на сервері, який спільно використовується з іншими веб-сайтами. Фактична кількість веб-сайтів, якими ви обмінюєтесь із вашим сервером, а також те, що ви можете очікувати, що стосується продуктивності сайту, залежить від постачальника. Веб-сайти, розміщені на спільному сервері, можуть бути відкритими для загроз безпеці, а ефективність роботи в Інтернеті також може залежати від того, скільки ресурсів вимагають або використовують інші сайти на вашому сервері.

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг передбачає обмін сервером з іншими веб-сайтами, подібно до хостингу VPS та працює на декількох взаємопов’язаних веб-серверах. Існує три основні категорії хмарного хостингу: програмне забезпечення як послуга (SaaS), інфраструктура як послуга (IaaS) та платформа як послуга (Paas).

Переваги хмарного хостингу включають можливість використання або операційної системи Linux або Windows (ОС), а також гнучкість, що надається завдяки масштабованості хмарного хостингу. Тобто хмарні рішення розраховуються на основі використання, лише вимагаючи від підприємств платити за ті ресурси, які вони фактично використовують.

VPS хостинг

Віртуальний приватний сервер (VPS) хостинг схожий як на спеціалізований, так і на спільний хостинг, оскільки він пропонує частину контролю та ресурсів, пропонованих у рамках спеціальних планів хостингу, але у спільному хостинг-середовищі. Тобто хостинг VPS працює на декількох різних віртуальних операційних системах на одному фізичному сервері.

З планом хостингу VPS ви все ще ділитесь деякими ресурсами з іншими веб-сайтами, але ви маєте перевагу мати свою операційну систему (ОС). Провайдери можуть пропонувати два різні типи планів VPS: самоврядна VPS та керована VPS. Перший забезпечує власнику сайту контроль над сервером, а також відповідальність за обробку всіх технічних аспектів. З керованим планом VPS компанія, що приймає, обробляє технічні аспекти.

Виділений хостинг

Виділений хостинг є одним з більш дорогих видів хостингу. Завдяки спеціальному хостингу, веб-хости в оренді та мають повний контроль над власним сервером. Виділені хостинг-плани мають високу продуктивність сайту, контроль над налаштуваннями та практично 100% час роботи.

WordPress хостинг

WordPress хостинг – це тип веб-хостингу, оптимізованого спеціально для підтримки сайтів, які працюють за допомогою спеціальної системи управління (CMS), WordPress.

Місцезнаходження та швидкість сервера

Розташування сервера має значення, особливо з веб-сайтами електронної комерції. Врахуйте, що чим далі ви або ваш цільовий ринок буде від географічного розташування сервера, тим повільніше буде працювати ваш веб-сайт. Що стосується електронної комерції, затримка часу завантаження може бути дуже згубною, через що ваш бізнес втратить продажі.

Для того, щоб ваш сайт мав достатній час завантаження та зменшує затримку, найкраще тримати ваші сервери географічно близькими до передбачуваної цільової аудиторії.

Підтримка

Ідеально вибрати постачальника послуг, який пропонує легкий доступ до команди підтримки. Якщо на вашому веб-сайті виходить з ладу або якась інша функція виявляється непрацездатною, важливо мати в режимі очікування команду уважної служби підтримки, яка зможе швидко вирішити та виправити проблему.

Місце на диску

Важливе врахування при виборі плану хостингу має достатній розподіл дискового простору.

Хоча це може відрізнятися від бізнесу до бізнесу, веб-сайту електронної комерції знадобиться достатній простір на диску для ваших сторінок окремих товарів. Сторінки продуктів, які мають високоякісну графіку, особливо займають більше місця, ніж веб-сайти, такі як блоги, які, як правило, більш важкі для тексту та менше місця, необхідного для графіки та інших медіа.

Виділення дискового простору, який ви отримуєте за допомогою свого хостинг-плану, також включає в себе відео- та аудіофайли, бази даних, обліковий запис електронної пошти та будь-які встановлені сценарії та програми.

Деякі плани пропонують необмежену кількість дискового простору, що може бути найкращим варіантом для великих веб-сайтів. Компаніям, які планують керувати меншими сайтами електронної комерції з меншими веб-сторінками та вмістом, однак, можливо, не обов’язково потрібно розтягувати свої долари на необмежений пакет.

SSL

Шар захищених сокетів (SSL) – це технологія, яка забезпечує безпечне зашифроване Інтернет-з’єднання між сервером та Інтернет-браузерами – тобто вашими клієнтами. Це дає можливість приватної передачі конфіденційних даних, таких як інформація про обробку платежів.

Веб-сайти, захищені SSL, матимуть зелений адресний рядок або символ блокування, розташований зліва від адресного рядка. URL-адреса також розпочнеться з https: //, а не зі стандартного http: //

Захист даних є істотне до успіху та репутації сайту електронної комерції, завдяки чому SSL широко вважається необхідною особливістю в наші дні, а не необов’язковою. Завдяки вишуканості зашифрованої технології, володіння сертифікатом SSL дозволяє вашому сайту встановити довіру та впевненість у своїх клієнтів..

Час роботи

Останнє – це врахування вибору плану хостингу, який має оптимальний час роботи. Практично кожен провайдер веб-хостів пропонує своїм клієнтам 99-100% часу роботи; однак навіть 1% може мати вирішальне значення.

Якщо ваш веб-сайт не проводиться планового обслуговування, вам слід орієнтуватися на план, який дозволить вашому сайту бути доступним практично в 100% часу.

І це все, може здатися непосильним, щоб охопити всі моменти, але просто зробіть це крок за часом. Можливо, навіть створіть електронну таблицю та введіть усі характеристики найкращих постачальників веб-хостингу у Великобританії, щоб у вас був простий огляд.

АБО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector