Кращі послуги веб-хостингу для Сінгапуру

Як цифрове агентство, ми добре знаємо галузь веб-хостингу (оскільки ми приймаємо як наших клієнтів, так і особисті проекти ��). Ми провели аналіз, огляд веб-хостингу та порівняння для Сінгапуру.


Найкращий веб-хостинг для Сінгапуру:

 1. Хостингер – найкращий загальний веб-хостинг
 2. SiteGround – загальний веб-хостинг, який займається підключенням
 3. Хостинг A2 – Найкращий хост-реселер
 4. Vodien – надійний локальний веб-хостинг
 5. GreenGeeks – більшість зелених веб-хостів
 6. CloudWays – кращий хмарний хостинг в Сінгапурі
 7. Bluehost – хороший веб-хостинг
 8. WP Engine – чудовий хост WordPress хост

Contents

Надійний веб-хостинг важливий!

Якість вашого веб-провайдера може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого сайту.

Візьмемо швидкість веб-сайту  Наприклад, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінок зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, на яку ваш сайт все ще завантажується … саме тому гідний постачальник послуг хостингу є життєво важливим!

Вибрати сервіс розміщення веб-сайтів для вашого сингапурського веб-сайту, на щастя, дуже просто, оскільки у Сінгапурі багато великих гравців мають центри обробки даних. Окрім таблиці нижче, ми також розглядаємо детальніше з оглядами окремих веб-сайтів.

Деякі сайти, на яких ми розміщували:

Популярні на сайтах

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць. Дисковий простірОсоби оглядуВеб-сайт
Логотип хостингу 2,89 дол. США (Знижка 74%) 20 ГБ

 • Дуже доступний за ціною
 • Супер просте налаштування
 • Відмінна продуктивність і швидкість
 • Сінгапурські сервери
 • Чуйна підтримка
 • 30-денна гарантія повернення грошей!

Огляд хостингу
siteground2 3,95 дол. США (знижка лише на перший рахунок-фактура) 10 Гб
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Чудова ефективність
 • Сервери в Сінгапурі
 • Швидке налаштування & дуже зручний у користуванні
SiteGround Огляд
A2HostingLogo 3,92 дол. США Необмежений
 • Чудово підходить WordPress
 • Необмежений простір на диску!
Огляд хостингу A2

Найкращий веб-хостинг в Сінгапурі 2020 року

Тут 8 найкращих оглядів веб-хостингу для Сінгапуру, класифікується, дивлячись на місце на диску, вартість та підтримку:

1. Хостинг – найкращий загальний веб-хостинг

Логотип хостингу

Хостингер пропонує абсолютно найкращу цінність, коли справа стосується хостингу. Кількість функцій, підтримки та продуктивності, які ви отримуєте лише $ 2,89 / міс насправді вражає, тому вони є нашим №1 у списку.

Примітка. Вони також мають план запуску на рівні 0,99 дол. / Міс., Який дозволяє отримати 1 сайт і 10 ГБ місця на диску.

Хостингер розпочав свою діяльність у 2004 році та наразі має 25+ мільйонів користувачів, і з поважної причини, оскільки їм постійно вдається забезпечити якісний хостинг за меншими витратами порівняно з конкуренцією.

Вони мають центр обробки даних тут, у Сінгапурі, що робить швидкість сайту не проблемою (безумовно, вони використовують SSD, і навіть мають вбудований плагін кешування для сайтів WordPress).

І на випадок, якщо ваш цільовий ринок є десь іншим, вони також мають сервери у США, Великобританії, Нідерландах, Литві, Бразилії та Індонезії.

Щодо підтримки, вони пропонують 24/7/365 чат у прямому ефірі. Вони дуже чуйні та корисні.

Що насправді не відрізняє їх від конкуренції, це їх процес на борту. Створення веб-сайту є бездоганним, кожен крок плавно переходить до наступного, що є фантастичним для нетехнологічних людей.

У них є 3 спільних плани хостингу, причому найпопулярніший план є лише 2,89 дол. США / міс (Знижка 74%).

О, і вони також мають 30-денну гарантію повернення грошей, яка точно не покладається на нашу книгу!

Плюси

 • Дуже просто налаштувати
 • Чудова ефективність
 • Супер доступний
 • Швидкий сервер у Сінгапурі + глобальна мережа

Мінуси

 • Н / З

Веб-сайт: www.hostinger.com
Ціна: $ 2,89 (дол. США)
Місце на диску: 20 ГБ
Підтримка: Чат в прямому ефірі
Глобальне охоплення: Так

2. SiteGround – загальний веб-хостинг, який займається підключенням

Логотип SiteGround

SiteGround – ще один чудовий хостинг веб-сайтів, вони все ще досить доступні, мають потужні сервери (також у Сінгапурі), і найголовніше, що підтримка є найвищою.

У них 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається лише $ 3,95 / місяць (67% від звичайної ціни)! 

Що стосується підтримки, SiteGround має одну з найкращих систем підтримки веб-хостингу, і всі їх варіанти підтримки пропонуються цілодобово. Якщо вам потрібна допомога, ви можете зв’язатися із службою обслуговування клієнтів по телефону, чату в реальному часі або електронною поштою (система квитків).

Ви отримаєте миттєві відповіді з їх варіантами телефону та чату, тоді як їх відповідь електронною поштою зазвичай отримується протягом 10 хвилин після подання квитка.

Що стосується швидкості, оскільки у Сінгапурі є центр обробки даних (лише один із їх багатьох центрів обробки даних), ви можете бути впевнені, що ваша місцева аудиторія знайде час завантаження вашого сайту дуже швидко, безумовно, коли вони використовують SSD-диски.

Для веб-сайтів WordPress вони навіть мають вбудований на замовлення плагін під назвою SuperCacher для подальшої оптимізації швидкості завантаження вашого веб-сайту, це дуже вражає

Вам просто потрібно включити цю опцію на панелі керування – це зробити дуже просто (і не забувайте, ви завжди можете звернутися за допомогою до їхньої служби підтримки).

Тож чи шукаєте ви бізнес-хостинг, хочете налаштувати особистий блог чи навіть магазин електронної комерції, SiteGround не підведе вас!

Плюси

 • Доступне
 • Дуже зручна у користуванні
 • Надійне налаштування безпеки
 • Чудова ефективність

Мінуси

 • Н / З

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна: 3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

3. Хостинг A2 – Найкращий хост-реселер

Логотип хостингу A2

Хостинг A2 нарівні з SiteGround, у них також є різноманітні палаючі швидкі сервери у всьому світі (звичайно, включаючи Сінгапур) + мають чудову підтримку. Хоча вони не мають офіційної рекомендації WordPress, їх ефективність на сайтах WP вражає. + Необмежений обсяг диска!!

Вони також пропонують 3 плани хостингу, їх найдешевший план починається лише $ 3,92 / місяць (спочатку $ 7,99 / місяць).

A2 хостинг має велику колекцію статей та навчальних посібників із самодопомоги на базі знань офіційного веб-сайту. Однак, якщо ви хочете поговорити з ким-небудь, їх ціла команда працює цілодобово, щоб допомогти вам.

У вас є можливість подати квиток щодо їх продукту, виставлення рахунків тощо. Ви також можете отримати миттєву підтримку, зателефонувавши їм по телефону або відкривши прямий чат.

Просто знайте, що завжди знайдеться хтось із хостингу A2, який допоможе вам у будь-який час доби.

Наявність серверів у країні забезпечить швидкість вашого веб-сайту серед користувачів Сінгапуру. Але зауважте, що у них також є центри обробки даних по всьому світу – це робить ваш сайт доступним (з великою швидкістю) у всьому світі.

Хостинг A2 побудований на швидкості за допомогою SSD. І, як ви, напевно, вже можете сказати, їх хостинг-плани (Lite, Swift, Turbo) мають різну швидкість. Тому, якщо швидкість має для вас найважливіше значення, ви можете розробити їх цінові плани, які включають їх функцію Turbo, яка дає вам більше ресурсів і має менше користувачів на сервері.

Плюси

 • Сервери у всьому світі
 • Необмежений обсяг диска
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час

Мінуси

 • Н / З

Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна: 3,92 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

4. Vodien – надійний локальний веб-хостинг

Логотип Vodien

Vodien – сінгапурська компанія, яка існує вже досить давно, і це показує! Відмінна підтримка цілодобово, автоматизовані резервні копії щотижня, 30-денна гарантія повернення грошей… Якщо ви хочете їхати на місцевому рівні, Водієн не вимагає.

Вони пропонують все, від базового спільного хостингу, до хмарного хостингу, виділених серверів і навіть керованого хостингу WordPress. Заслужене 2-е місце у нашому списку.

Їх найдешевший план починається від $ 10 на місяць.

У Водієні працює спеціальна команда підтримки клієнтів, на яку ви можете розраховувати цілодобово. Вони здебільшого відомі своїм професіоналізмом у вирішенні питань та швидкими відповідями.

Якщо у вас виникнуть проблеми з їх хостингом, ви можете зв’язатися з ними по телефону (стаціонарний номер Сінгапуру), в чаті та електронній пошті. Дуже багато людей кажуть, що час відповіді на послуги електронної пошти не такий вже й великий, але ви отримаєте відповідь протягом 24 годин.

Тепер, якщо ви займаєтесь дослідженнями та відкриттям речей самостійно, ви будете раді дізнатись, що на їх офіційному веб-сайті також є база знань, повна статей. Їх речі там дуже корисні, чи намагаєтесь ви дізнатися щось, або вирішите проблему.

Оскільки Vodien знаходиться в Сінгапурі, у вас не буде проблем із обслуговуванням сінгапурських відвідувачів. Часи завантаження та швидкість сторінки, безумовно, пристойні.

Vodien, безумовно, пропонує хороший варіант для сінгапурської хостингової компанії.

Плюси

 • Простий у використанні
 • Хороші показники
 • Різноманітність варіантів хостингу

Мінуси

 • Трохи дорогий

Веб-сайт: www.vodien.com
Ціна: 10 доларів
Місце на диску: 5 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки
Глобальне охоплення: Ні

5. GreenGeeks – Більшість зелених веб-хостів

Логотип GreenGeeks

GreenGeeks – одна з тих компаній, про яку ви просто знаєте, буде продовжувати зростати, а той факт, що вони повертають 300% енергії, яку вони знову використовують у сітку, є лише епічним додатковим бонусом. Їх підтримка також дуже вражає, вони пропонують її цілодобово і мають варіанти телефону, підтримки квитків та підтримки чату в реальному часі.

Крім того, самі сервери оснащені SSD, PHP7 та PowerCacher, щоб отримати максимальну швидкість для ваших веб-сайтів. Вони навіть пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх послугами.

Їх найдешевший план починається від $ 2,95 / місяць.

GreenGeeks існує вже більше 10 років, і їх обслуговування клієнтів підтримує хорошу репутацію і донині.

Як ми вже згадували раніше, до їхнього телефону, підтримки чату та електронної пошти можна отримати доступ цілодобово – тому ви ніколи не залишаєтесь самостійно, коли у вас виникають проблеми із веб-сайтом.

Ми також радимо переглянути їхню статтю з бази знань, оскільки там ви знайдете багато корисних матеріалів. Ви можете їхати туди з інформаційними цілями або для усунення несправностей, коли вам здається, що ви самі розбираєте речі.

Звичайно, немає нічого, як знати, що доступна допомога людини, коли це потрібно (і ви можете на це покластися).

Хоча GreenGeeks не має серверів у Сінгапурі, як ми зазначали в огляді GreenGeeks, їхні американські та європейські сервери все ще можуть доставляти ваш вміст місцевим відвідувачам з великою швидкістю.

Якщо ви хочете, ви також можете увімкнути включену в них послугу CDN (CloudFlare). Це забезпечить, що ваш сайт завжди буде з ідеальною швидкістю не тільки в Сінгапурі, а й у всьому світі.

І на випадок, якщо вам це потрібно, вони також можуть запропонувати реєстрацію домену для того, щоб ви створили абсолютно новий веб-сайт.

Плюси

 • Необмежений обсяг диска
 • Супер екологічно чистий
 • Чудова ефективність

Мінуси

 • У Сінгапурі немає серверів

Веб-сайт: www.greengeeks.com
Ціна: $ 2,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

6. Хмарочоси

Логотип Cloudways

Cloudways піднімає хмарний хостинг на наступний рівень!

Маючи 25+ центрів обробки даних (також у Сінгапурі), хостинг на базі SSD, місце постановки, епічні показники через сервери Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr та KYUP … ці хлопці переробляють індустрію хмарного хостингу.

Їх найдешевший план хостингу починається лише з 7 доларів на місяць.

Завдяки CloudWays ви завжди можете бути впевнені, що вам доступна допомога 24/7 – і це команда експертів.

Якщо ви хочете, ви можете зайти на їх офіційний сайт та отримати доступ до їх бази знань. Тут повно статей, посібників, навчальних посібників та поширених запитань, які, безумовно, будуть вам корисні, якщо ви щось досліджуєте. Загальні проблеми, як правило, можна вирішити за допомогою тамтешніх статей самодопомоги.

Звичайно, доступна і підтримка людини. У них є система продажу квитків, чат в реальному часі та підтримка телефону.

Ви гарантовано швидко завантажуєте веб-сайт та сторінки за допомогою CloudWays, коли вони переходять у хмарний хостинг. Зі своїми кластерами серверів, знайдених у ключових місцях по всьому світу, ваша сінгапурська аудиторія, безумовно, зможе швидко отримати доступ до вашого сайту. Звичайно, це також для вашої світової аудиторії.

Крім великої швидкості, зауважте, що хмарний хостинг є також дуже надійним з точки зору безперервного часу. Причиною цього є те, що їх система завжди може отримати ресурси з доступних кластерів серверів, коли це необхідно.

Плюси

 • Надзвичайно масштабований
 • Світло швидко
 • Центри обробки даних в Сінгапурі

Мінуси

 • Навчатися кривій трохи складніше

Веб-сайт: www.cloudways.com
Ціна: $ 10 (USD)
Місце на диску: 25 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

7. Блюхост

Bluehost логотип

Блухост колись був королем господарів разом з HostGator. Вони обоє отримали EIG, підтримка та якість швидко пішли вниз! Тільки за останні 2 роки або близько того вони відповзають від цього. Завдяки кращій підтримці, гідним хостинговим сервісам та продуктивності, ми можемо їх знову рекомендувати. Вони пропонують спільний хостинг, хмарний хостинг, WP-хостинг, VPS та спеціалізований хостинг.

Що стосується підтримки, у них є все, від великої бази знань, квитків на підтримку, чату в прямому ефірі, підтримки телефону та відеоуроків. Однак у них в Сінгапурі немає серверів, тому вам доведеться ввімкнути CloudFlare, якщо ви хочете пристойних швидкостей.

Їх плани починаються від $ 3,95, що нарівні з більшістю інших хостинг-компаній.

Bluehost існує вже давно, і у них є добре навчена команда підтримки клієнтів. Ваш досвід буде більш-менш приємним, коли ви звернетесь за їх допомогою чи допомогою.

Їхнє обслуговування клієнтів також доступне цілодобово, так що ви вже знімете з себе розум (немає нічого іншого, як мати доступну допомогу та спокій при вирішенні питань щодо хостингу).

У них увімкнено телефон, спілкування в чаті та систему квитків. На офіційному сайті у них є довідковий центр, який містить багато статей довідки.

Всі сервери Bluehost розташовані в США. Якщо ви дійсно хочете пристойної швидкості, радимо включити їх вбудовану функцію CDN (і використовувати CloudFlare, їхнього партнера CDN).

Якщо CloudFlare увімкнено, ваш сайт зможе отримати доступ до кластеру серверів, стратегічно розташованих у всьому світі. Тоді відвідувачі вашого сайту будуть насолоджуватися швидким завантаженням сторінок, будь то в Сінгапурі чи інших частинах світу.

Плюси

 • Багато місця на диску
 • Варіантів підтримки безліч

Мінуси

 • Лише сервери на базі США
 • Змішані відгуки

Веб-сайт: www.bluehost.com
Ціна: 3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

8. Двигун WP

wpengine логотип

Якщо ви справді шукаєте надзвичайно якісний сервіс хостингу WordPress для Сінгапуру, WP Engine – це те, що вам потрібно! Вони є лідером на ринку, коли справа доходить до розміщення сайтів WordPress, і з поважних причин (хоча це дуже дорого). У них є власна вбудована система кешування для швидкого обслуговування сторінок (так звана EverCache), а в поєднанні зі своїм CDN вони є найшвидшим хостинг-компанією WordPress навколо!

Їх цілодобова підтримка, очевидно, спеціалізується на WordPress, що дозволяє їм виправляти будь-яку проблему без перешкод. Крім того, вони також піклуються про будь-які основні оновлення WordPress, тому вам не доведеться турбуватися про це. І коли це основне оновлення, вони фактично спочатку перевіряють сайт перед оновленням, щоб переконатися, що нічого не порушено, найвищий сервіс. Вони також мають в реальному часі виявлення загроз у реальному часі, активно блокують DDOS-атаки, і вони навіть безкоштовно виправлять ваш сайт, якщо він буде зламаний …

Все вищезазначене більш ніж виправдовує цінник! Цікавить спокій і може зекономити бюджет?

Їх найдешевший план починається від $ 35 / місяць.

Оскільки WP Engine спеціально створений для сайтів WordPress, ви можете бути впевнені, що їх команда підтримки клієнтів складається з експертів / техніків WordPress. Це, безумовно, важливо для вас, оскільки ви не хотіли б нічого менш для досить дорогого хостингу.

Їх обслуговування клієнтів все варте того, як ви можете зв’язатися з ними 24/7. Вам потрібно спочатку увійти до свого облікового запису, щоб вони змогли перевірити ваші дані та надати вам необхідну підтримку.

Найприємніше в обслуговуванні клієнтів WP Engine – те, що вони швидко реагують, професійні та надійні. Ви завжди матимете спокій при такому налаштуванні свого провайдера хостингу.

Вони також мають широкий набір корисних статей у своєму гаражі підтримки. Ви можете знайти вирішення поширених проблем у цьому розділі їх веб-сайту.

WP Engine створений для легкої обробки сайтів WordPress – швидкість – одна з найкращих їх функцій.

Окрім технології EverCache, яка робить їх хостинг швидким (навіть для сінгапурських користувачів), ви також можете включити функцію CDN. Це дозволить відправити ваш вміст на хмарні сервери, розташовані в різних частинах світу, щоб зробити ваш вміст доступним (з великою швидкістю) для користувачів у всьому світі.

Чесно кажучи, що стосується якісного бізнес-хостингу, важко знайти когось кращого… якщо ви можете собі це дозволити.

Плюси

 • Чудова ефективність
 • Цілодобова підтримка
 • Хороша безпека

Мінуси

 • Дорогий

Веб-сайт: www.wpengine.com
Ціна: $ 35 (USD)
Місце на диску: 25к ліміт відвідувачів
Підтримка: Телефон, чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Як знайти найкращий хостинг сайту в Сінгапурі

Сінгапур веб-хостинг ПК

Яка б ваша мета не була для вашого сінгапурського веб-сайту, і незважаючи на те, чи ви очікуєте, що він приверне численну аудиторію, чи ні – вам з часом знадобиться отримати будь-який веб-сайт, який ви розробляєте в Інтернеті (до речі, ми писали досить гідне керівництво про те, як створити веб-сайт, щоб допомогти вам. І коли настане цей час, вам потрібно буде вибрати між різними доступними варіантами розміщення веб-сайтів, щоб вибрати хост, який відповідає вашим потребам.. Вибір верхнього веб-хостингу в Сінгапурі має вирішальне значення для успіху та функціональності вашого веб-сайту. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт працював оптимально та забезпечував найкращу взаємодію з користувачами для всіх відвідувачів вашого веб-сайту, корисно вкласти час, щоб зрозуміти різницю між різними доступними для вас варіантами хостингу та здійснити правильний дзвінок.

Типи хостингу веб-сайтів для Сінгапуру

Спільний хостинг

Спільний хостинг – це один з дешевих методів хостингу, і він ідеально підходить для менших проектів та веб-сайтів, які не потребують великих ресурсів, щоб досягти успіху або забезпечити зразковий досвід користувачів. Менші веб-сайти не мають тенденції генерувати багато трафіку або потребують великої пропускної спроможності або місця для зберігання, тому, хоча спільний хостинг має свої недоліки та обмеження, це щось не повинно бути проблемою для подібних сайтів. Однак для веб-сайтів, які хочуть створити велику кількість користувачів, розумно розглянути інші варіанти веб-хостингу, більш придатні для цього..

спільний хостинг графіки

При цьому, різноманітність варіантів хостингу, які пропонують більшість компаній, вражає. Від таких варіантів, як хостинг PHP, хостинг Linux або Windows, Java тощо… до корисних інсталяторів для CMS, таких як WordPress Joomla, Drupal та багато іншого.

VPS хостинг

VPS хостинг, який розшифровується як віртуальний приватний хостинг сервера, – це чудове рішення, якщо ви хочете розташуватися десь посередині між спільним хостингом та спеціальним хостингом сервера. Хостинг VPS дуже схожий на спільний хостинг, оскільки сервер все ще ділиться між кількома користувачами, яким постачальник продає його, але в цьому випадку простір, який ви використовуєте, повністю відділений від решти користувачів розділом, тому ваша діяльність , простір пам’яті та використання пропускної здатності повністю не впливають на їх дії. Ідеально підходить для невеликих та середніх веб-сайтів, хостинг VPS – це доступний варіант для веб-розробників, які шукають рішення для веб-хостингу в Сінгапурі.

Виділений хостинг сервера

Виділений хостинг для сервера – це саме те, що звучить – тип веб-хостингу, в якому користувач має весь серверний простір для себе. Це справді потрібно лише для значно більших проектів, таких як великі сайти електронної комерції та масові форуми. Такі проекти вимагають високоефективного веб-хостингового рішення, а спеціалізований хостинг серверів ідеально вписує рахунок у ці сценарії. Однак, якщо ви не розраховуєте, що ваш веб-сайт залучає сотні або навіть тисячі користувачів в день, не потрібна підвищена потужність, надана вам спеціалізованим хостингом сервера..

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг є улюбленим, коли справа стосується варіантів хостингу через його універсальність та надійність. З іншого боку, хмарний хостинг покладається на декілька машин, а не на одну, як-от спільний хостинг, виділений хостинг та VPS-хостинг. Якщо використовується більше однієї машини, це означає, що якщо одна знизиться, ще є інші, які зможуть підібрати слабкість і забезпечити, щоб веб-сайт продовжував працювати так, як належить, і щоб дані надійно зберігалися..

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг для торговельних посередників – це поширений тип веб-хостингу, який веб-розробники купують оптом, щоб продати по черзі своїм клієнтам, для яких вони розробляють веб-сайти. Для веб-розробника це набагато простіше, ніж їх клієнт сам обирає тип веб-хостингу та постачальника, оскільки це дає розробнику набагато більше свободи для роботи на сайті та гарантує, що він працює належним чином, щоб забезпечити ідеальну роботу користувачів. Крім того, це набагато кращий спосіб для веб-розробників мати можливість посилити контроль над веб-сайтами, розміщеними у своїх портфелях. Якщо у вас є веб-дизайнер, який керує вашим веб-сайтом, вони можуть запропонувати вам хостинг-пакет для торговельних посередників, який зробить процес набагато простішим, оскільки ваш веб-розробник точно знатиме, які ресурси вашому веб-сайту знадобиться безперебійно працювати..

Керований хостинг WordPress

Досить зрозуміло, він хостинг, але зосереджений на WordPress, з повністю оптимізованими WP серверами & підтримка. Ми детальніше розберемося на нашій сторінці хостингу WP.

Сінгапурський веб-хостинг: Особливості досліджень.

Після того, як ви визначилися з правильним типом веб-хостингу, який підходить саме вам, ви перебуваєте на півдорозі, щоб отримати свій веб-сайт в прямому ефірі. Наступним кроком до запуску вашого веб-сайту є прийняття рішення про правильний веб-хостинг сінгапурського постачальника, який дасть вашому сайту найкращі шанси на успіх. Що стосується вибору постачальника веб-хостингу, якому ви можете довіряти своєму веб-сайту, ось деякі якості, на які слід звернути увагу (це ті самі класи, які ми використовуємо для інших наших найкращих списків хостингу, таких як хостинг в Австралії, Великобританія, Ірландія, хостинг в Канаді , найкращий хостинг в Індії, найкращий хостинг веб-сайтів (у всьому світі), веб-сайт hebergement en en Франція, найкращий хостинг веб-сайтів для Малайзії & NZ хостинг):

Місцезнаходження сервера

Розташування сервера матиме значний вплив на час завантаження відвідувачів вашого веб-сайту.

карта розташування сервера

З цієї причини важливим питанням буде розташування серверів, які пропонує ваш веб-хостинг-провайдер, а також перевірити, наскільки потужні ці сервери, оскільки краще мати потужний сервер трохи далі, ніж один поруч із цим. не відповідає вашим потребам (і SiteGround, і A2 хостинг мають сервери в Сінгапурі, але щоб побачити, чим вони відрізняються за продуктивністю, перегляньте наше порівняння A2 Hosting vs SiteGround).

Зберігання

Це проблема, з якою ви, швидше за все, не зіткнетесь із меншим веб-сайтом, але якщо ви розробляєте середній та великий веб-сайт, ви, безумовно, захочете переглянути, скільки пам’яті у вас матиме пакет, який ви шукаєте в будь-якій мережі хостинг провайдера в Сінгапурі Останнє, що ви хочете, – це зареєструвати послугу і виявити, що вона не дає вам ресурсів, необхідних для успішного веб-сайту..

Час роботи

Немає сенсу активно працювати з веб-сайтом, якщо він ніколи не доступний для користувачів. Постачальник веб-хостингу, з яким ви зареєструєтесь, повинен запропонувати максимально можливий час роботи, тому ваш сайт буде доступний у всі години дня. Ми почали відстежувати як загальний час роботи, так і час відгуку для найбільших веб-хостингових компаній на нашій сторінці статусу хостингу. Прочитайте деякі відгуки клієнтів, щоб отримати уявлення про те, яким був їхній досвід роботи з цим провайдером.

Безпека

Встановлення гідних заходів безпеки допоможе вам позбавити вас від багатьох проблем. За замовчуванням слід перевірити, чи пропонує веб-хостинг безкоштовні SSL-сертифікати (https), оскільки в наші дні це майже обов’язково, навіть для сайтів, на яких немає жодної форми обробки кредитної картки на сайті. Google також хоче бачити сайти, на яких встановлений сертифікат SSL, і він оцінить їх вище в результатах пошуку.

SSL-сертифікати

Деякі веб-хости платять за сертифікати SSL, і це має сенс для більш складних (є 3 типи: розширена валідація (EV), перевірка організації (OV) та сертифікат SSL сертифікатів домену), але основні повинні безумовно, будьте безкоштовними. А якщо їх немає, ви можете отримати безкоштовний на letsencrypt.org.

Підтримка

Хостинг веб-сайту непростий і може швидко ускладнитися, якщо ви не знаєте, що робите. Навіть деякі досвідчені користувачі час від часу можуть плутатись із певними аспектами системи. Ось чому добре переконатися, що постачальник, який розміщує ваш веб-сайт, пропонує відповідну підтримку; як мінімум, вони повинні мати доступ до чату та підтримки телефону.

Резервні копії

Ви не хочете втрачати будь-яку цінну інформацію у випадку трагедії. Переконайтеся, що ви працюєте з постачальником, який регулярно створює резервні копії інформації на вашому веб-сайті, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб втратити щось важливе. Також розумно шукати методи їх пошуку, якщо ви втратите інформацію на своєму сайті. Щоденне резервне обслуговування – ідеально, але навіть тиждень повинен бути нормальним.

Пропускна здатність

Пропускна здатність – це важливий аспект продуктивності вашого веб-сайту, і якщо у вас немає доступу до пропускної здатності, необхідної для безперебійного роботи вашого веб-сайту, постраждає користувацька робота на вашому веб-сайті. Перевірте пропускну здатність, яку вам нададуть будь-який постачальник послуг, перш ніж підписуватись на них, щоб уникнути негативних вражень.

Кількість дозволених доменів / сайтів

Завжди добре знайти постачальника в Сінгапурі, який дозволить вам розмістити декілька доменів на серверному просторі, який ви купуєте у них. Ви ніколи не знаєте, скільки веб-сайтів ви хочете розмістити, тому подивіться, скільки доменів дозволить постачальник, який ви розглядаєте, перш ніж зареєструватися з ними.

Висновок

І це все, може здатися непосильним, щоб висвітлити всі моменти та дослідження самостійно, але просто зробіть це крок за часом. Можливо, навіть створіть електронну таблицю та введіть усі характеристики найкращих постачальників веб-хостингу в Сінгапурі, щоб у вас був простий огляд.

АБО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector