Кращі генератори доменних імен

вектор генератора доменних іменПридумуючи с правильне доменне ім’я може бути проблемою, оскільки ви не можете просто закрутити колесо долі, щоб забезпечити доступність домену … ?


Ваше доменне ім’я потрібно легко запам’ятати (і насправді щось означати), а також описувати, що робить або продає бренд.

На жаль, навіть коли власники бізнесу придумують привабливу назву, що відображає їхню марку, можливо, вже буде використаний ідеальний домен, який повертає вас прямо до креслярської дошки. Те, що розпочалося як цікавий проект, може швидко перетворитись на щось розчаровує і напружує.

?На щастя, є інструменти, які допоможуть вам вибрати найкраще доменне ім’я. Ці інструменти скорочують час, необхідний для вибору імені, і вони допомагають вам генерувати доменне ім’я, яке вже не прийнято.

У вас ще немає доменного імені? Захопіть один тут дешево:

 • HostGator.com (вартість домену: 0,01 дол. США за 1 рік)
 • Bluehost.com (вартість домену: БЕЗКОШТОВНА протягом 1 року)
 • Знайдіть більше реєстраторів домену тут.

З усіх чудових генератори доменних імен в Інтернеті, це наші улюблені:

1. Lean Search Domain

логотип leandomainsearchLean Search Domain допомагає вибрати доменне ім’я, ввівши одне ключове слово, пов’язане з вашими продуктами чи послугами. Щойно ви введете вибране ключове слово, ви зможете шукати доступні варіанти домену, які доступні.

Результати повертаються як .com адреси.

Крім того, ви можете:

 • Фільтруйте пошук за довжиною, популярністю або за алфавітом
 • Збережіть імена, які вам найбільше подобаються
 • Відстежуйте історію пошуку
 • Діліться результатами з іншими людьми
 • Миттєво шукайте конкретні імена, щоб побачити, чи вони доступні

Цей інструмент пошуку є найкращим з доступних, якщо у вас є деякі ключові слова, які ви хочете включити, але ви шукаєте нові ідеї для повного доменного імені.

2. Бюст імені

логотип bustanameІм’я Bust a Name пропонує різноманітні інструменти для фільтрування, які дозволяють легко знайти найкраще ім’я, яке відповідає вашим потребам.

Ви можете розпочати пошук, фільтруючи ключові слова, а потім вибираючи такі варіанти, як “починається з” або “закінчується”. Потім можна додатково відфільтрувати результати, визначивши, наскільки природним ви хочете бути ім’ям домену та чи є обмеження кількості символів.

Можна також показати доменні імена, які вже прийняті, і відфільтрувати імена за .com, .org та .net. Сайт також надасть додаткові пропозиції щодо ключових слів.

Це чудовий генератор доменних імен, якщо ви ще не маєте на увазі ключового слова. Ви можете вибрати “Зробити випадковий домен”, який допоможе вам генерувати ідеї. Ви також можете зберегти ключові слова на пізніше, якщо ви не готові до покупки або можете зв’язатись безпосередньо з реєстраторами домену, такими як GoDaddy та Namecheap, якщо ви готові купити.

Нарешті, на цьому веб-сайті ви також можете шукати певне доменне ім’я, якщо ви хочете дізнатися, чи є вже вибране ім’я.

3. Опікуйте генератор імен бізнесу

shopify логотип бізнесуShopify Генератор імен компанії допоможе вам знайти доступні доменні імена, навіть якщо ви не використовуєте їх для бізнесу.

Ви починаєте пошук, вибираючи ключове слово, пов’язане з темою, яку ви хочете висвітлити, або пов’язаною з вашими бізнес-продуктами чи послугами. Введіть його в функцію пошуку на сайті, і це створить сотні потенційних пропозицій доменних імен.

Сайт рекомендує вам створити магазин Shopify з обраним вами доменним іменем, але цього не потрібно. Ви можете піти в інше місце, щоб придбати веб-адресу.

Усі пропозиції повертаються за допомогою розширення .com.

4. Іменник

nameboy логотипNameboy – це хороший інструмент для пошуку доступних імен домену на основі обраних ключових слів. Ви можете ввести до двох ключових слів у поданому пошуку, і сайт негайно повертає список запропонованих імен.

Вони пропонують діаграму, яка полегшує визначити, які розширення вже використовуються та які доступні. Наприклад, може бути взято доменне ім’я donuts.com, але donuts.net або donuts.org можуть бути доступні.

Також можна побачити, які доменні імена доступні для перепродажу, навіть якщо вони вже були прийняті. Іноді підприємства та приватні особи за доменними іменами думають, що вони використовуватимуть їх у майбутньому, але потім вирішують їх перепродати.

Це чудовий генератор доменних імен, якщо ви вже маєте на увазі кілька ключових слів, але ви не впевнені, як саме перетворити їх у доменне ім’я.

5. NameStall

namestall логотипУ NameStall є кілька різних інструментів, які спрощують пошук доменного імені. Ви можете розпочати пошук за допомогою інструмента генератора імен, що дозволяє здійснювати пошук за допомогою:

 • Частини мови
 • Популярні ключові слова
 • Галузеві категорії
 • Основні англійські слова

Інструмент дозволяє визначити, чи хочете ви, щоб ваше ключове слово було в кінці або на початку доменного імені, чи ви хочете включити дефіс у веб-адресу. Також можна фільтрувати за допомогою розширення.

Інструмент повертає доступні результати, а також імена, прийняті, але ще не зареєстровані.

Ви також можете використовувати NameStall для створення доменного імені та для пошуку того, чи є ім’я, яке ви маєте на увазі, доступне чи ні. Можливий також пошук високооплачуваних ключових слів.

6. Домен Puzzler

Логотип домену PuzzlerДомен Puzzler – один з найпростіших інструментів у нашому списку генераторів доменних імен.

Ви вставляєте ідеальні ключові слова і вибираєте розширення домену, а потім шукаєте ідеї імен. Нам це подобається, тому що ви можете включити кілька різних ключових слів замість одного або двох, що стосується перелічених пропозицій. Інструмент поєднує ключові слова, які ви вводите в різні комбінації, щоб допомогти вам розробити ідеальне ім’я.

Ви можете додати вподобані імена до списку улюблених.

Цей інструмент також має більш вдосконалений варіант пошуку. Можна також порівняти рейтинг сторінки для різних доменних імен, так що ви дізнаєтесь, чи ваше ім’я зручно для SEO.

7. Ім’я Mesh

Ім'я Mesh логотипІм’я Mesh – це ще один інструмент, що дозволяє здійснювати пошук по одному або двом ключовим словам, і це чудовий варіант, якщо у вас є кілька ключових слів. Введіть 2–3 у поле пошуку та генеруйте список.

Результати будуть відсортовані за такими категоріями:

 • SEO
 • Подібні
 • Нові
 • Поширені
 • Короткий

Після пошуку за ключовим словом ви зможете фільтрувати результати на основі розширення, максимальної довжини та того, чи домен ще зареєстровано. Ім’я Mesh також може запропонувати додаткові ключові слова, які ви хочете розглянути.

8. Домени Бот

Логотип домена BotДомен Bot допоможе вам знайти ім’я та визначити, чи воно вже використовується. Ви починаєте пошук із ключового слова, яке повертає список запропонованих імен на основі цього ключового слова, комбінованих ключових слів та інших пов’язаних ключових слів.

Ви також можете шукати ім’я домену, яке ви хочете визначити, чи воно доступне, і, якщо воно є, ви можете придбати та зареєструвати його, перейшовши за посиланням. Цей сайт також пропонує подібні доменні імена та дозволяє фільтрувати за розширенням та мовою. Ви також можете додати свої власні префікси, суфікси та синоніми.

9. Панабея

Panabee логотипPanabee дозволяє шукати доменне ім’я, генерувати нове ім’я та генерувати назву компанії.

Це дозволяє розпочати пошук, використовуючи до двох ключових слів, і повертає пропозиції на основі цих ключових слів. Якщо вибране ім’я домену, ви можете відвідати GoDaddy, щоб переглянути інші розширення, які можуть бути доступними.

Panabee також може надати пропозиції на основі відповідних пошукових термінів і покаже, чи використовується ваше ідеальне доменне ім’я в соціальних мережах – те, що багато власників бізнесу не враховують, поки не пізно.

10. Назва станції

ім'я логотипName Station пропонує безкоштовний акаунт, який може посилатися на вашу електронну пошту або на ваш акаунт у Facebook. Після реєстрації ви зможете зробити це

 • Створення доменних імен
 • Перевірте, чи є ім’я доступним
 • Введіть публічні конкурси імен
 • Вивчіть пропозиції щодо ключових слів

Ім’я станції дозволяє фільтрувати результати за розширенням, довжиною імені або різними іншими параметрами. Якщо ви втратили ідеї для ключових слів, це допоможе вам створити деякі, ввівши вашу галузь. На сайті представлені SEOMoz, TechCrunch, Mashable та інші авторитетні гравці в бізнесі, тому вони добре відомі і варто перевірити.

11. Неможливість!

Неможливість! логотипНеможливість використовує унікальний підхід до створення доменних імен. Ви починаєте з ключового слова, а потім вибираєте прикметники, іменники та дієслова, які можна додати до початку чи кінця ключового слова. Тоді ви визначаєте, чи хочете ви чотири, п’ять або шість варіантів літер або хочете дозволити що-небудь змішувати з вашим ключовим словом.

Цей сайт чудово підходить для отримання цікавих ідей. Якщо будь-яке з імен вам подобається, ви можете придбати його у GoDaddy або Namecheap за наданим посиланням.

12. Миттєвий пошук домену

Логотип миттєвого пошуку доменуІнструмент пошуку чудовий, якщо ви вже маєте на увазі конкретне доменне ім’я.

Введіть це на веб-сайті, і ви дізнаєтесь, чи він уже використовується. Якщо вона недоступна, веб-сайт пропонує запропонувати подібні альтернативи. Він також попередить вас про те, чи є ваша оригінальна назва на аукціоні.

Після того, як ви знайдете потрібне ім’я або вирішите призначити ставку на вже використане ім’я, ви можете зв’язатись прямо з GoDaddy за допомогою Миттєвого пошуку домену, щоб здійснити покупку чи ставку. Ви також можете дізнатися, хто є власником сайту, якщо він використовується, і дізнатися, як зробити пропозицію придбати його, якщо бажаєте.

13. Я хочу своє ім’я

Я хочу логотип мого іменіI Want My Name пропонує функції, схожі на пошук домену. Він найкраще працює для тих, хто вже має на увазі доменне ім’я.

Ви вводите адресу домену, яку ви сподіваєтеся використовувати, і сайт повідомить, чи він доступний. Коли ви вже зайняли потрібне доменне ім’я, я хочу, щоб моє ім’я дало вам альтернативи та їх витрати. Також можна відфільтрувати, сховавши недоступні доменні імена, тож ви зможете переглянути список потенційних імен, не сподіваючись на те, що ви не можете використовувати.

14. Дот-о-Матор

Логотип Dot-o-MatorЯкщо ви не знаєте, з чого почати, коли справа доходить до створення доменного імені, Dot-o-Mator – чудовий інструмент для спробу.

Є дві категорії, які дозволяють вибрати початок і кінець доменного імені. Потім сайт повертає довгий список випадкових варіантів. Це також дозволяє вводити власні слова, пов’язані з вашою темою.

Якщо серед результатів ви знайдете щось, що викликає інтерес, ви можете додати їх до програми Scratchbox, яка допоможе вам відстежувати улюблені імена. На веб-сайті також є генератор імен Web 2.0, який допоможе вам генерувати випадкові імена бізнесу та домен, навіть не вводячи жодного ключового слова.

Цей сайт дає вам багато інформації, і це може бути важко знищити довгий список імен, але це чудове місце для початку, якщо ви хочете генерувати нові ідеї.

15. Класні ідеї імен

класна назва логотип ідеїCool Ide Ideas пропонує назву компанії, яка генерує інструмент, який також може повідомити вам про наявність будь-яких пов’язаних імен домену. Цей інструмент унікальний тим, що дозволяє фільтрувати результати залежно від розміру бізнесу або на базі клієнтів. Це полегшує пошук великих імен бізнесу, які вже приваблюють аудиторію.

На сайті представлені розширені параметри, які дозволяють вибрати довжину символів для свого імені, а також розташування вибраних ключових слів. Ви можете бачити, чи є домен доступним, і можете перевірити Twitter, щоб побачити, чи ім’я використовується як хтось обробляє.

16. DomainWheel

Логотип DomainWheelDomainWheel – найновіший серед перерахованих нами інструментів. Це один з найкращих варіантів у списку завдяки простому дизайну. Він також має потужний інструмент пошуку, який може запропонувати домени, які можна придбати.

Ви отримаєте результати, що подаються вам за допомогою розширень домену верхнього рівня +15, включаючи .com, .net, .org, .info та .biz). Можна також шукати нові оригінальні імена. Якщо ви намагаєтесь вибрати ім’я, інструмент надає список пропозицій щодо римування та ключових слів, які повинні зробити ваш сайт привабливим для пошукових систем та для людей..

Тут ми забезпечили понад десяток генераторів доменних імен, які, сподіваємось, допоможуть вам створити ім’я, яке чудово підходить для вашого бізнесу, а також доступне для придбання.

Посилання та кредитні зображення:

 • Fly.biz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map