Краща подорожня кредитна картка Канади

пункт подорожі


Який найкращий спосіб провести зиму в Канаді?

Відводячись від нього.

Поїздка до такого тропічного напряму, як Куба чи Мексика, – тест часу на канадський відпочинок минулого часу. ��

Канкун на півострові Палац Ріу бронюється за допомогою Air Miles �� ��

Мене звуть Гері, і впродовж останніх 4 років я вважаю, що подав заявку та користувався усіма канадськими кредитними картками там. У мене були чудові переживання і погані.

Я також мав змогу подорожувати більш ніж у 20 країнах, використовуючи очки, накопичені за допомогою різних карт. Хоча в цьому посібнику я зазвичай пишу про видовищні речі, такі як веб-хостинг, сервіси та інструменти для малого бізнесу, я поділюся з вами своїми найвищими виборами карт та пояснюю деякі переваги для кожної з них.

Головне, що потрібно пам’ятати з більшістю карток подорожей – це багато тонкого друку. Пропозиції можуть виглядати однаково на папері, але як тільки ви почнете витрачати гроші, ви виявите, що збори та ставки в основному скасовують будь-які знижки або винагороду, які ви отримаєте.

Contents

Як я зробив свої найкращі вибори

Те, як я сформулював цей посібник, досить простий. Я вибрав найкращі деталі для кожної категорії туристичних карток. У мене є картки для відпочинку в готелі, якщо це ваша річ, найкраще повернути готівку або Air Miles.

Велика різниця між моїм керівництвом / рекомендаціями та тим, що ви отримаєте на великих фінансових сайтах, – це те, що я насправді спробував ці картки. Деякі вибори на великих сайтах мають страшні винагороди за реєстрацію, але великі бонуси для промоутерів продукту.

⚠️ Якщо ви шукаєте швидку та брудну помилку цього, я буду просто чесний, якщо ви зможете якось отримати американську кредитну картку як канадську, я б запропонував це. В середньому американські картки дають 1,5-2X бонусних балів для реєстрації як канадські програми. Ви можете подякувати за це капіталізму та конкурентоспроможної фінансової економіки. Канада просто не те саме. 

Це, як кажуть, мій найкращий вибір TD Aeroplan Card (відвідайте їх веб-сайт тут). Аероплан має найвищі очки для реєстрації за межами воріт, 2-кратну програму винагород за покупки в Інтернеті через своїх 2000+ партнерів, страхування подорожей + безкоштовний доступ до лаунжу.

У всякому разі, достатньо скарг. Давайте перейдемо до путівника! ��

Якщо у когось є якісь додаткові пропозиції, будь ласка, натисніть контактну форму вгорі і повідомте мене. Зазвичай я переглядаю цю публікацію раз або два на рік, залежно від того, які картки я намагаюся.

Розуміння кредитних карток подорожей

Багато мандрівних карток дозволяють збільшити очки і милі на щоденних витратах, завдяки чому ви зможете накопичити велику кількість винагород, навіть якщо вам не трапляється часто літати.

Велика кількість туристичних карток та численна різноманітність програм їх винагородження залишають стільки клієнтів у темряві. Щоб полегшити ваше рішення, ми розглянемо найкращі кредитні картки у семи широких категоріях винагород за подорожі. Ці категорії – це пункти подорожі, повітряні милі, повернення грошей на покупку іноземної валюти, нагороди в готелі, бонуси за реєстрацію, зали в аеропорту, часті листівки та загальний переможець.

Цей посібник розроблений для того, щоб слугувати цінним ресурсом, коли вам доведеться вибрати кредитну карту за винагороду. Для того, щоб надати вам перевагу найкращих в усьому світі, обрані нами картки є провідними гравцями у своїй категорії.

Порада мандрівників: Ви коли-небудь втрачали сумку під час подорожі? Чи знаєте ви, що вибір потрібної картки дозволяє отримати 500-1000 доларів за кожен день затримки багажу. Ви також можете повернути гроші за затримки рейсів або інші виправлення з аеропорту.

Наша методологія

Моя методологія була простою, але детальною. Я взяв до уваги такі важливі фактори, як діапазон категорій бонусів, наявні вітальні пропозиції, страхування подорожей на подорожі, гнучкість програм лояльності, щорічна відмова від плати та багато іншого. Я підраховував бали за бажання, виходячи з особистих чи ділових витрат.

Роблячи це, ми поєднали різні аспекти щомісячних витрат і покупок на такі товари, як продуктові товари, оплата рахунків, газ, розваги, подорожі, їжа в ресторанах, фармація тощо.

Нижче – короткий опис найкращих туристичних карток Канади. Це простий знімок, але деталі кожної карти наведені нижче.

�� ВАЖЛИВА ПРИМІТКА. Ці картки часто змінюють тарифи, тому якщо ви бачите щось тут, не зовсім таке, як веб-сайт, майте на увазі, що компанії пропонують різні тарифи та угоди залежно від IP-адреси, з якого ви отримуєте доступ до веб-сайту. Я роблю все можливе, щоб це було максимально оновленим. ��

Краща кредитна картка для пунктів подорожі

1. Найкраща загальна кредитна картка для подорожей – TD Aeroplan (бонус за реєстрацію в 40 КБ)

 • Переможець: TD® Aeroplan® Visa Infinite *
 • Щорічна плата: 120 доларів, але надається знижка за перший рік. (Отже…. Плата за $ 0)
 • Придатність доходу: мати або 60 000 доларів США особистого доходу, або 100 000 доларів США в сумі щорічного доходу домогосподарств.
 • Деякі його перки: вітальний бонус в 40 000 аеропланових миль

У категорії нагород за подорожі за кредитною карткою існує стільки вигідних пропозицій, тому вибрати її було важко. Але після ретельного аналізу я вирішив, що на канадському ринку вінець найкращої картки загальної винагороди за подорожі належить TD® Aeroplan® Visa Infinite *

Фото Кріса Лоутона на знімку

В даний час це найпопулярніша програма нагород в Канаді. Завдяки своїй популярності, канадці постійно прагнуть набрати точки аероплану, як тільки можуть. Власники карток можуть заробляти милі, які вони можуть викупити в готелях, рейсах, оренді автомобілів, пакетах відпусток, різноманітних товарах та квитках на події.

The Найкращим аспектом є те, що власники карток можуть заробляти вдвічі більше балів, купуючи товари у партнерів, пов’язаних з Aeroplan. Тому, якщо ви є членом 5-мільйонної спільноти Aeroplan, варто придбати картку Aeroplan.

Щоб проілюструвати, чому ця картка вважається найкращою у породі, ось короткий опис її переваг:

 • Він розкочує червону доріжку, надаючи величезний бонус за привітання в 40 000 аеропланових миль.
 • Він включає комплексний пакет страхування подорожей.
 • Це забезпечує пріоритетна реєстрація та посадка на борт під час подорожі на AirCanada.com з нагородами Aeroplan.
 • Власникам карток щороку надається одна безкоштовна пропускна картка в салон Air Canada Maple Leaf.
 • Подвоїти милі, зароблені від покупок, здійснених у партнерів Aeroplan та інтернет-магазинів через Aeroplan eStore.
 • Забезпечує 1,5 бала за кожний 1 долар, витрачений на газ, продовольчі товари, аптеку та покупки, здійснені на AirCanada.com
 • Для інших покупок це один бал за кожен витрачений $ 1.
 • Поки ви є власником кредитної картки TD Aeroplan, термін дії вашої Aeroplan Miles не закінчиться.
 • Дивіться величезний список партнерів Aeroplan тут. скільки аеропланових миль я зароблю на рейсі
Скільки миль на аероплані я зароблю на перельоті?

Наша карта вибору кращих нагород за подорожі поставляється з великою кількістю привілеїв. Він укомплектований кількома функціями, завдяки яким він виділяється з пакета, наприклад, його непереборний вітальний бонус у 40 000 аеропланових миль. Якщо зробити це в перспективі, ця винагорода приблизно порівнянна з 2-х преміум-класами на коротких відстанях, що курсують на короткі відстані.

Окрім того, що є досить прибутковим, цей пакет пропонує потенціал заробляти милі Aeroplan за кожен витрачений долар. Кожен. Долар. Витрачено. Співвідношення миль, зароблених до витрачених доларів, таке: 1,5 аеропланових миль за кожний 1 долар на газ, продуктові магазини, аптеки та на AirCanada.com; то він забезпечує 1 аероплан милі за кожен долар, витрачений на все інше.

Ось чому він займає наше перше місце як найкраща загальна доступна кредитна картка, руки вниз.

Як викупити аеропланові милі?

Процес викупу цієї картки залежить від того, що ви намагаєтесь викупити. Для таких предметів, як квитки на товари або події, процес настільки ж простий, як і покупки через Інтернет-магазин eStore. Крім того, покупки у відділеннях для партнерів Aeroplan приносять подвійні винагороди власникам карток, що дозволяє їм швидко і легко набирати милі Aeroplan.

Інші ексклюзивні переваги та переваги включають цілодобову цілодобову службу консьєржа.

Безкоштовно епос може вразити деяких людей як за бортом, описуючи його подорожі та страхування авто, але це може бути не надто далеко. Він має до 1 мільйона доларів США на медичне страхування подорожей за перші 21 день для власників карток, яким не виповнилося 65 років. Вона також включає інші види відповідного туристичного страхування, такі як відкладений / втрачений багаж, поїздка / скасування, затримка рейсу / поїздки та страхування прокату автомобіля.

Нарешті, він дозволяє отримати доступ до всіх цих крутих преміальних перк за скромну річну плату в розмірі 0 доларів США (після знижки).

Остання річ – страхування аероплану

Як я вже згадував у підказці вище, Aeroplan має великі стимули для заохочення клієнтів до бронювання рейсів та відпусток, включаючи страхування відмови, гроші, якщо ваша валіза загубиться, та купу інших менших стимулів.

Порада для найкращого в цілому: Слідкуйте за програмами з партнерами та угодами, які дозволяють передати бали. Тому, якщо вам не вистачає, скажімо, 500 балів для безкоштовного проживання в готелі, ви все одно можете отримувати бали від додаткового, який ви маєте в програмі авіакомпаній. Підказка… ця карта робить це нижче. ��

2. Найкращі пункти подорожі – Scotiabank American Express

 • Переможець: Scotiabank Gold American Express® Card
 • Щорічна плата: 120 доларів США
 • Придатність доходу: Зробіть мінімум $ 12 000 щорічного доходу.
 • Деякі його перки: можливість заробити цілих 30 000 очок Шотландії за перший рік.

Є так багато продуктів для кредитних карток, і велика кількість ускладнює вирішення, які найкращі кредитні картки. Хоча вони можуть обмежувати, на що ви можете витратити свої бали, проте більшість надають можливість передавати бали між програмами.

Картка Scotiabank Gold American Express® відрізняється важливим фактором, який змушує власників карток вибрати певну карту подорожі. Відношення балів до долара являє собою суму в доларах, яку коштують бали.

Три рівні пропонує Scotiabank Gold American Express® Card у своїй програмі Scotons Rewards. Кожна сума грошей, що використовується у відповідних закладах, таких як продуктові магазини, ресторани, напої та фаст-фуди, заробить вам неймовірні 5 балів у Шотландії.

Чудовий бонус за реєстрацію + 25 000 нагородних очок

Ця картка за винагороду за подорожі дозволяє своїм користувачам швидко та зручно накопичити до 300 доларів бонусних балів Scotia Rewards навіть у перший рік. Протягом перших трьох місяців після відкриття рахунку, якщо ви витрачаєте 1000 доларів на прийнятні щоденні покупки, ви автоматично заробляєте 25 000 балів Scotia Rewards..

Однак Scotiabank Gold нещодавно збільшив щорічну плату, стягнуту з картки, з 99 до 120 доларів. Цей помітний похід може послабити привабливість карти. Незважаючи на таке підвищення, ціна все ще є розумною порівняно з аналогічними комісіями, що стягуються з інших туристичних карток.

Тим не менш, він все ще надає вам великі переваги, як відсутність плати за іноземні транзакції, з доступом Amex Front Of Line® та комплексним страхуванням подорожей.

Гнучкі передавальні очки

Ще одна вражаюча особливість цієї картки – гнучкість програми викупу винагород. Процес простий і спрощений – все, що потрібно, – це увійти в систему, а потім перейти до вибору параметра «Застосувати точки для подорожі». Згодом ви можете використовувати накопичені бали Scotia Rewards, щоб компенсувати будь-які витрати, пов’язані з подорожами, стягнуті з вашої кредитної картки. Вони можуть охоплювати такі речі, як рейси, готелі, прокат автомобілів тощо.

Зручність – це подих свіжого повітря: він не обтяжує вас набридливими обмеженнями або періодами непритомності. Це деякі причини, по яких Scotiabank Gold American Express® Card часто класифікується як найкраща кредитна картка для подорожей у Канаді.

3. Найкраще для повітряних миль – BMO Air Miles World Elite

 • Переможець: BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®
 • Щорічна плата: 120 доларів США, хоча вона відмовляється протягом першого року.
 • Придатність доходу: 80 000 доларів США щорічного доходу або 150 000 доларів для домогосподарства.
 • Деякі його перки: 3000 бонусів за привітання з повітряної милі.

BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® – це просто один з найкращих способів заробити нагороди в Канаді. Програма Air Miles перетворює щоденні покупки продуктів і газу в такі переваги, як безкоштовні квитки на події, проживання в готелі, авіарейси, прокат автомобілів і навіть електроніка.

Щедрий бонус та висока швидкість заробітку – це лише деякі речі, які роблять цікаву туристичну карту BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®. Він передає вам 1000 повітряних миль відразу після першої покупки, і як ніби цього недостатньо дає додаткові 2000 повітряних миль, як тільки ви стягнете до 3000 доларів на кредитній картці протягом перших трьох місяців членства.

Більше того, на заробітній картці ставка одного АВТОМОЛЯ за кожну покупку в 10 доларів – це найвища норма прибутку для кредитної картки AIR MILES. Досвід аеропорту Mastercard, що складається з двох безкоштовних щорічних пропусків, надається через лаунж-програму аеропорту LoungeKey.

Власники карток також мають право на 15% знижки на свої рейси AIR MILES в Північну Америку, за умови, що рейси потрібно бронювати за допомогою AIR MILES. Він постачається з комплексним пакетом страхування подорожей, який складається з туристичного медичного страхування, що охоплює 15 днів за поїздку.

Якщо чесно, я не великий шанувальник цієї картки. Оскільки компанія BMO чітко знімає клієнтів із своєї кредитної картки, я думаю, що це досить приборканий бонус. Якщо балів + привілеїв – це те, що вам не вистачає після цієї картки. ⚠️

4. Найкраща повернення грошових коштів при закупівлі іноземної валюти – Бездротовий зв’язок Роджера

 • Переможець: Rogers ™ World Elite Mastercard®
 • Щорічна плата: 0 доларів США
 • Придатність доходу: мати або 80 000 доларів особистих доходів, або 150 000 доларів США у складі щорічного доходу домогосподарств.
 • Деякі його перки: Ви отримуєте 4% повернення готівки за всі покупки в іноземній валюті.

Готівка, говорить приказка, є королем. Так само, що стосується винагород, кредитні картки повернення готівки дозволяють отримати невеликий відсоток від суми, яку ви витратили на покупки. Однак Rogers ™ World Elite Mastercard® проходить додаткову милю, роблячи ваші витрати на поїздки в іноземній валюті, щоб накопичити готівку, як жодна інша картка.

Фото pina messina на Unsplash

Rogers ™ World Elite Mastercard® заробив своє перше місце, давши можливість власникам карт заробляти величезний 4% повернення готівки за всі дозволені покупки в іноземній валюті. Але перед тим, як ви занадто запаморочилися від хвилювання, пам’ятайте, що вона постачається з 2,5% комісії за іноземні транзакції. Однак це компенсується величезним 4% поверненням грошових коштів, залишаючи значний чистий прибуток у 1,5%.

Власники карток отримують 2% повернення грошей на товари та послуги Rogers, тоді як вони отримують 1,75% повернення грошей на всі інші. Вони також мають право отримати безкоштовну додаткову карту, яка дозволяє їм заробляти ще більше грошей назад щороку.

Завдяки програмі Mastercard® Pay у поєднанні з програмою Rewards ™ ви можете негайно застосувати винагороду за повернення готівки до дозволених покупок не менше 20 доларів США, які ви здійснили протягом останніх 90 днів за допомогою своєї кредитної картки.

Порада для тих, хто любить повернути готівку – Хоча 1,5% – це дуже погано, якщо ви один засновник бізнесу, ви можете запустити всі наступні бізнес-витрати через карту і отримати хороший прибуток від витрат на рекламу клієнта чи інших витрат. Це стосується лише тих випадків, коли ви витрачаєте 1-2 мільйони на рік на бізнес-витрати.

5. Найкращий бонус за реєстрацію – безкінечний паспорт Scotiabank (35k балів)

 • Переможець: Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Картка
 • Щорічна плата: 139 доларів США
 • Придатність доходу: мати або 60 000 доларів особистих доходів, або 100 000 доларів США у сумі об’єднаного річного доходу, або принаймні 250 000 доларів США активами, якими управляє.
 • Деякі його перки: надає до 35 000 бонусних балів за перший рік

Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу карткам, які пропонують значні бонуси за привітання, надайте найвищі ставки заробітку, або натомість прагнете тих, хто є надійним супутником подорожі, Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Карткою ви накрили.

Значний бонус за реєстрацію – це один із перевірених і справжніх способів, якими користуються компанії, що користуються кредитними картками, для того, щоб намотати власників карт, і вам слід скористатися цією стратегією, щоб дати вашим виграшним поїздкам великий приріст. Однак з усіх стратегій, які використовуються для того, щоб спокусити власників карток підписатися на програми за винагороду за подорож, схоже, паспорт Scotiabank освоїв Святий Грааль.

Після реєстрації Scotiabank розгортає вітальний килимок, що дозволяє вам заробляти, лише в перший рік, до 35 000 балів Scotia Rewards. Ці бонусні бали складають приблизно 350 доларів, щоб подорожувати самостійно.

Ось так працює методологія заробітку: перші 3 місяці як власник картки дає можливість заробити до 25 000 бонусних Scotia Rewards очок з початковими 1000 доларів за щоденні покупки.

Заробіть додаткові 10000 очок

Крім того, всі власники карток дозволені щорічно заробляйте бонус у розмірі 10000 балів після того, як вони витратять мінімум 40 000 доларів про прийнятні, щоденні покупки щороку. Інші переваги включають можливість заробити 2 бали Scotia Rewards за кожен долар, витрачений на їжу, продуктові магазини, розважальні товари та щоденні транзитні покупки, такі як автобуси, метрополітен та таксі..

Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card також була розроблена з акцентом на мандрівників. Таким чином, Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card постачається з малою подорожньою поклажею, що робить її гідним партнером подорожей своєю захоплюючою політикою стягнення нульових комісій за іноземні транзакції.

Через цю відсутність комісій, мандрівники заощаджують гроші щоразу, коли користуються своєю карткою. Вдома чи за кордоном, власники карток не відчувають націнки на валютну плату за покупки в іноземній валюті. Переваги, пов’язані з подорожами, включають страхування подорожей, шість безкоштовних щорічних проїзних квитків в аеропорт, а також бонус за реєстрацію, який наразі становить 250 доларів.

Ця картка ідеально підходить для людей, які хочуть, щоб карткою вони могли користуватися як на місцевому, так і за кордоном без будь-яких турбот і клопотів. Більше того, Scotiabank є карткою Visa, і тому вона загальноприйнята в будь-якій точці світу.

Це також безкоштовне членство в пріоритетному Premier Pass шість безкоштовних відвідувань аеропортних залів щорічно.

6. Найкращі нагороди за готелі – Best Western Mastercard

 • Переможець: Best Western Mastercard®
 • Щорічна плата: 0 доларів США
 • Придатність доходу: не потрібно отримання мінімального доходу.
 • Деякі його перки: привітання за 20 000 Best Western Mastercard®

Проживання в готелі, яке ви обираєте, залежить від таких факторів, як доступність, особисті переваги та вибір. Іншими словами, це не пропозиція одного розміру. Best Western Mastercard® прислухається до цієї філософії і робить її нагороду максимально гнучкою.

Вони дають змогу власникам карт викупити свої винагороди у 100 найкращих західних готелях по всьому світу за такі предмети, як проживання в готелях, подарункові картки, їдальні тощо. Тому, коли канадцям доводиться подорожувати локально або за кордоном, Best Western Mastercard® часто є практичним і розумним вибором.

Після того, як ви зробите першу придатну покупку, її бонус за підписання 20 000 балів Best Western Rewards® достатній, щоб отримати абсолютно безкоштовне проживання на одну ніч. Велика кількість готелів та різноманітність варіантів полегшують власникам карток збір цих балів.

Окрім своєї гнучкості, вона постачається без щорічної плати. Наявність численних готелів Best Western у всьому світі робить власнику картки зручним пошук готелю, який відповідає їх смаку та бюджету. Це також полегшує використання очок для отримання безкоштовного проживання в готелі.

7. Кращі аеропортові зали – Scotiabank Platinum

 • Переможець: картка Scotiabank Platinum American Express®
 • Щорічна плата: 399 дол
 • Придатність доходу: Зробіть мінімум $ 12 000 щорічного доходу.
 • Деякі його перки: 30 000 балів Scotia Rewards з першою придатною покупкою.

Мені подобається тусуватися в аеропорту – сказав абсолютно ніхто. На щастя для обложених подорожуючих скрізь, компанії з кредитними картками нарешті прислухаються до своїх розчарувань і додають все більш затребуваної зручності. Доступ до салонів аеропорту у всьому світі – популярний туристичний привілей, який Scotiabank Platinum American Express® Card використовує для своєї переваги та на задоволення своїх власників карток.

Scotiabank Platinum має безкоштовне членство Priority Pass, яке супроводжується неймовірними десятьма безкоштовними візитами в лаунж щороку. Оскільки більшість людей не їздять так часто щороку, ці безкоштовні відвідування в салоні є адекватними для більшості власників карток.

Страхування подорожей, а також 30 000 бонусних балів Scotia Rewards відразу після первинної покупки, повинні заслуговувати на це уваги. Крім того, 4 бали Scotia Rewards за кожен долар, витрачений на придатні продуктові магазини, АЗС, розваги та закупівлю їжі, не слід сприймати легко.

Однак він несе досить високу річну плату в розмірі 399 доларів.

Підсумок

Нагородження людей з очками або милями за повсякденні покупки – це спосіб, яким компанії, що користуються кредитними картками, стимулюють клієнтів використовувати свої картки. Кредитна картка з винагородою за подорож забезпечує величезну перевагу власнику картки за рахунок перельотів, проживання в готелі та транспортних послуг.

Деякі винагороди є більш досконалими та комплектують преміальні вигоди, такі як доступ до шикарних залів аеропорту та комплексне страхування подорожей до їх пакету. Картки для подорожей є обов’язковим для мандрівників, оскільки вони зручні, швидкі та допомагають економити гроші на пов’язаних з подорожами витратах.

Сподіваюся, цей посібник був корисним! Будь ласка, не соромтеся знімати мені повідомлення, якщо у вас є якісь поради та підказки, які ви хочете додати на цю сторінку!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map