Як пришвидшити веб-сайт WordPress (без зміни веб-хоста)

Contents

Які переваги прискорення веб-сайту?

Як власник веб-сайту, вплив швидкості вашого веб-сайту на трафік, конверсії та дохід не слід недооцінювати. Швидкість також дуже важлива при перегляді Інтернету через мобільні пристрої. Наприклад, дослідження Google показують, що 53% відвідувачів мобільних сайтів залишають сторінку, на яку завантажується більше трьох секунд.


Було опубліковано багато інших досліджень про вплив швидкості веб-сайту. Наприклад, дослідження, проведене в 2017 році, показало, що затримка завантаження сайту на одну секунду може зменшити перегляд сторінок на 11%, зменшити задовільний рівень клієнта на 16% та з’їсти 7% бажаного коефіцієнта конверсії.

Це також важливо зазначити Зараз Google використовує швидкість веб-сайту як чинник рейтингу.

Коротше кажучи, наявність повільного веб-сайту негативно вплине на наступне:

 • Трафік та перегляди сторінок
 • Конверсії
 • Продажі
 • Зображення та сприйняття бренду у свідомості відвідувачів

Оскільки наша мета зробити hostingfacts.com головним ресурсом для створення успішних веб-сайтів, ми вирішили підготувати керівництво щодо підвищення швидкості веб-сайту.. Нижче наведено 21 спосіб збільшення швидкості веб-сайту:

Ви дізнаєтесь:

ОНОВЛЕННЯ: Перш ніж почати оптимізувати свій веб-сайт для швидшого завантаження, слід врахувати дві речі:

Спочатку перегляньте час завантаження вашого веб-сайту через Pingdom або Google PageSpeed ​​Insights. Це допоможе вам порівняти зміни швидкості, коли ви переглянули сайт.Хостинг Факти швидкості пінгдому

Сторінки хостинг-фактів розглядали інформацію

По-друге, переконайтеся, що ви створюєте резервну копію свого веб-сайту, оскільки деякі методи вимагають налаштування / редагування файлів, які можуть зіпсувати ваш сайт. Ось як створити резервну копію веб-сайту WordPress і ось як створити резервну копію будь-якого іншого …

Готові? Почнемо з КРОК 1:

1. Видаліть непотрібні плагіни та додатки

Непотрібні плагіни та додатки можуть знизити швидкість вашого веб-сайту на багато, і особливо важливо звернути на них увагу, якщо ви користуєтеся блогом CMS, як WordPress, Joomla або Drupal.

Хороший тематичний приклад щодо впливу плагінів на швидкість веб-сайту виявляє, як він зміг перейняти швидкість веб-сайту від 4,23 до 1,33 секунди. Аналізуючи веб-сайт, було виявлено, що плагіни сприяли колосальним 86% часу завантаження веб-сайту

Дуже важливо зазначити, що мова йде не лише про кількість плагінів, встановлених на вашому веб-сайті, а також про якість; веб-сайт з 50 плагінами може завантажуватися набагато швидше, ніж веб-сайт з 10 плагінами, якщо на веб-сайті з меншою кількістю плагінів є хитрі плагіни; як правило, ви хочете уникати плагінів, які завантажують багато сценаріїв і стилів, плагінів, які виконують безліч віддалених запитів, і плагінів, які додають додаткові запити до бази даних на кожну сторінку вашого веб-сайту.

Дійсно, плагіни допомагають підвищити функціональність вашого веб-сайту, але важливо також використовувати плагін, лише якщо ви впевнені, що це абсолютно необхідно.

Якщо ви користувач WordPress, ви можете встановити P3 (Plugin Performance Profiler);

P3_виконання

Цей плагін сканує всі ваші плагіни WordPress, щоб знайти вузькі місця, і він видасть вам звіт, щоб ви могли побачити, як кожен плагін впливає на ефективність вашого веб-сайту..

2. Значно обмежте або видаліть кнопки соціального обміну на своєму веб-сайті або видаліть їх

Якщо ви вважаєте, що на вашому веб-сайті потрібно мати 100 кнопок спільного використання, подумайте ще раз; важко визначити дослідження, яке створює значне збільшення трафіку на веб-сайті через наявність кнопок соціального обміну (якщо що-небудь, занадто багато кнопок соціального обміну заплутають ваших читачів), але дослідження показують, що повільний веб-сайт знижує трафік.

Більшість кнопок соціального обміну використовують JavaScript, і це може бути дуже клопітно, що стосується продуктивності; неодноразово траплялися випадки відмови у Facebook чи іншому веб-сайті в соціальних мережах, що суттєво впливає на швидкість веб-сайту людей, які встановили свої кнопки спільного користування..

Рішенням цього є або обмежити / видалити кнопки спільного використання соціальних мереж, або налаштувати їх на асинхронне завантаження, щоб відключення певного веб-сайту в соціальних мережах не сповільнило ваш веб-сайт.

кнопки обміну в соціальних мережах

3. Асинхронно завантажуйте код Analytics та рекламних мереж

Коди відстеження Analytics і коди рекламних мереж також можуть суттєво унеможливити швидкість вашого веб-сайту, особливо якщо віддалений сервер повільно або вниз; Ви можете легко запобігти цій проблемі, налаштувавши всі коди відстеження для використання асинхронної доставки; таким чином, відключення або затримка сервера з Вашою рекламною мережею або службою аналітики не сповільнить ваш веб-сайт.

4. Увімкнути Закінчується Заголовки

Є кілька факторів, які впливають на швидкість роботи веб-сайту, але час реакції сервера значною мірою сприяє швидкості сайту; чим більше запитів буде зроблено на ваш сервер, тим повільніше завантажуватиметься ваш веб-сайт.

Закінчується Заголовки повідомляють у веб-переглядачі відвідувача, коли потрібно запитувати певні файли з вашого сервера порівняно з кешем їх веб-переглядача; якщо заголовки Expires налаштовані так, що веб-переглядач вашого відвідувача запитує файл лише раз на місяць, а цей файл зберігається в їх кеші з недавнього відвідування, то його веб-переглядач не запитуватиме його знову до місяця. Це як меч з двома кінцями для підвищення швидкості сайту, оскільки він обмежує кількість запитів HTTP на вашому сервері і в той же час зменшує навантаження на ваш сервер, оскільки той самий файл не буде запитуватися повторно.

Якщо ви хочете реалізувати заголовки Expires на своєму веб-сайті, цей підручник від GTmetrix показує, як зробити саме це.

5. Увімкнути кешування

Кешування забезпечує набагато швидший досвід для користувачів вашого веб-сайту, зберігаючи версію свого веб-сайту у своєму веб-переглядачі та обслуговуючи його до тих пір, поки ваш веб-сайт не оновиться або поки ви не доручите оновити версію свого веб-сайту, яку вони обслуговують..

Існують різні способи включення кешування веб-сайтів залежно від платформи, яку ви використовуєте; для WordPress можна встановити наступні плагіни:

 • W3 Загальний кеш
 • Супер кеш W3

Якщо ви хочете чогось більш просунутого, продовжуйте купувати WP Rocket (це, мабуть, найкраще!). Для Drupal ви можете слідкувати за цим ресурсом.

Ось більше навчальних посібників про те, як увімкнути кешування для вашого веб-сайту:

 • Як оптимізувати ваш сайт за допомогою кешування HTTP
 • Стаття GTmetrix про кешування браузера

6. Використовуйте мережу доставки вмісту (CDN)

Більшість сайтів розміщуються на серверах у США, і хоча ці веб-сайти, як правило, швидші для людей у ​​США або людей, які відвідують службу VPN в США, ваш веб-сайт буде повільніше для людей з інших куточків світу. CDN вирішує цю проблему, поширюючи файли вашого веб-сайту через мережу серверів у різних місцях світу, щоб хтось, хто намагається відвідати Індію, отримав сервер в Азії, а не з сервера в Європі. Це призведе до значного збільшення швидкості вашого веб-сайту.

Щоб визначити, наскільки ефективними можуть бути CDN, Метью Вудвард провів експеримент і виявив, що використання CDN може збільшити швидкість веб-сайту до 60%.

Ось кілька найкращих варіантів CDN для вас:

 • Cloudflare (їхній вільний план досить хороший!)
 • KeyCDN (варто спробувати)

7. Отримайте кращий веб-хостинг

Список найшвидших провайдерів веб-хостингуВибачте, але ми просто повинні були кинути його сюди…

Якщо все, що ви робите, щоб зробити ваш веб-сайт швидшим, не працює, або ви лише помічаєте незначну, незначну різницю швидкості веб-сайту від дотримання кращих практик, можливо, саме час змінити веб-хостингу.

У статті для журналу Smashing Маркус Тейлор розкрив, як веб-хостинг, який використовується, впливав на швидкість сайту двох своїх клієнтів; обоє клієнтів мають схожі веб-сайти, але іншого постачальника хостингу. Один з клієнтів розміщує на надійному спеціалізованому сервері, а інший – на дешевому сервері. Результатом цього стала велика різниця у часі відгуку сайту; час відповіді клієнта DNS на виділеному сервері становило 7 мілісекунд, тоді як час відгуку клієнта на дешевому сервері – 250 мілісекунд. Жодна настройка чи плагін не може виправити таку різницю!

Ваш веб-хост дуже важливий, коли справа стосується швидкості вашого веб-сайту, тому виберіть щось хороше з наших оглядів хостингу тут. Однак, згідно з нашими тестами та аналізами на hostingfacts.com, ці три хостинг-провайдери повинні бути найшвидшими (<400 мс):

 1. A2 хостинг 320 мс
 2. Хостингер 363 мс
 3. Bluehost 380ms

Тому, якщо ви не використовували розробників веб-сайтів (як, наприклад, Wix) для створення свого веб-сайту, виконайте дослідження, щоб знайти найкращого хоста для свого веб-сайту.

8. Тема вашого веб-сайту

Який саме вплив має тема вашого веб-сайту на швидкості на місці? Багато! Джуліан Фернандес зміг зайняти час завантаження свого веб-сайту з 630мс до 172мс лише перемикаючи теми; це той самий сайт, з тим самим хостом, і нічого іншого не було змінено, окрім теми веб-сайту, і це призвело до значного збільшення часу завантаження сайту.

Навіть найкраща конфігурація сервера не врятує ваш сайт, якщо ви використовуєте шалену тему з роздутим кодом; переконайтеся, що ви також враховуєте ефективність, шукаючи тематику веб-сайту, а не лише естетику.

9. Встановіть Google PageSpeed ​​на свій сервершвидкість сторінки в Google

Модуль PageSpeed ​​- це серверний модуль з відкритим кодом від Google, який автоматично оптимізує швидкість вашого веб-сайту; він вносить зміни до вашого сервера та файлів, дотримуючись кращих практик роботи веб-сайту, не вимагаючи від вас нічого іншого.

Якщо ви користуєтеся технологією, ви можете самостійно встановити Google PageSpeed. Якщо ви не дотепні до технологій, можете попросити свого веб-хоста / розробників встановити його для вас.

10. Оптимізуйте та зменшіть розмір зображення

Неоптимізовані зображення можуть бути дуже важкими, і як результат, використовувати багато серверних ресурсів та займати більше часу для завантаження; якщо середній розмір зображення на вашому веб-сайті становить 1 Мб або 2 Мб +, вам належить серйозно попрацювати. Ви можете значно зменшити розмір зображення, гарантуючи, що його якість не вплине негативно, використовуючи такі інструменти:

 • WP Smush (для користувачів WordPress)
 • EWWW Оптимізатор зображень (для користувачів WordPress)
 • Kraken (для всіх – Drupal та Joomla)

11. Увімкніть стиснення Gzip

Ви, напевно, намагалися стиснути файл на своєму комп’ютері, і ви побачили, до чого може призвести масове зменшення розміру; файл 60 Мб можна стиснути до всього 5 Мб. Стиснення Gzip працює аналогічно, але для веб-сайтів; Gzip автоматично стискає файли вашого веб-сайту на zip-файли, різко зменшуючи розмір файлів і в результаті збільшуючи швидкість вашого веб-сайту.стиснення gzip

У статті про Smashing Magazine, про яку ми згадувались раніше, сайт перейшов від 68 КБ до 13 КБ виключно завдяки включенню Gzip.

Якщо ви хочете включити стиснення Gzip на своєму веб-сайті, цей посібник від GTmetrix – хороше місце для початку.

12. Регулярно оптимізуйте свою базу даних

Це часто ігнорований, але дуже потужний спосіб підвищити швидкість вашого веб-сайту; це особливо ефективно, якщо ви використовуєте WordPress або будь-яку CMS, яка значною мірою покладається на використання бази даних.

Деякі CMS та встановлені вами плагіни багато покладаються на вашу базу даних для збереження даних; це збільшує дані, що зберігаються у вашій базі даних, коли ви використовуєте CMS / плагін, роблячи веб-сайт поступово повільнішим. Особливо це стосується плагінів, які зберігають журнали, статистику та дані користувачів. Він також застосовується, якщо ви використовуєте WordPress і ввімкніть оновлення, пінгбеки та зворотні повідомлення після публікації.

Ви можете зробити свій веб-сайт набагато швидшим, регулярно очищаючи свою базу даних – процес, який можна автоматизувати за допомогою модуля WP-Optimize, якщо ви використовуєте WordPress або вручну (для інших платформ), дотримуючись цього підручника.

13. Мінімізуйте файли Javascript та CSS

Якщо ваш веб-сайт використовує багато файлів JavaScript та CSS, існує велика ймовірність того, що ваш сайт повідомляє веб-переглядачу вашого відвідувача обробляти ці файли індивідуально; це призводить до безлічі запитів, які з часом негативно впливають на швидкість вашого веб-сайту. Мінімізація файлів JavaScript та CSS зменшує кількість окремих JavaScript і CSS-файлів, розміщуючи їх в одному місці, тим самим значно покращуючи швидкість веб-сайту.

14. Комбінуйте свої фонові зображення в спрайти зображень

Чим більше запитів, які браузер повинен зробити на ваш сервер, тим повільніше буде ваш веб-сайт; більшість шаблонів веб-сайтів складаються з декількох фонових зображень, і це закінчується створенням декількох різних запитів, коли відвідувач намагається завантажити веб-сайт. Рішення цього полягає в тому, щоб поєднати ці зображення в одне ціле, щоб у веб-переглядача відвідувача було потрібно запитувати лише одне зображення під час завантаження вашого веб-сайту; цього можна досягти із зображенням спрайтів.

Комбінуючи фонові зображення в спрайти зображень, ви зможете зменшити накладні запити, кількість байт завантаження вашого веб-переглядача та затримку, спричинені зворотними переходами, здійсненими під час завантаження вашого сервера іншими ресурсами. Це призведе до набагато швидшого веб-сайту.

Ви можете використовувати SpriteMe для комбінування своїх зображень у спрайтах, або ви можете дотримуватися пропозицій у цій статті Smashing Magazine.

15. Увімкніть підтримку HTTP Keep-Alive

Зазвичай, коли веб-браузер відвідувача намагається запросити файл з вашого веб-сервера, він захопить кожен файл окремо; Іншими словами, з’єднання закривається, коли файл схопили, а потім знову відкриється для запиту нового файлу. Це використовує більше процесора, мережі та пам’яті, і в кінцевому підсумку призводить до повільнішого веб-сайту, якщо на вашому сервері багато навантажень. Увімкнення режиму HTTP залишається активним, що всі запити файлів на ваш сервер здійснюватимуться через одне відкрите з’єднання, що веде до набагато швидшого веб-сайту для ваших користувачів, обмежуючи кількість підключень до вашого сервера.

Ви можете ввімкнути режим “живого життя”, скопіювавши і вставивши код нижче у свій .htaccess файл:

Налаштування заголовка З’єднання збережене

Ви також можете дотримуватися цих інструкцій залежно від вашого сервера.

16. Виправте всі зламані посилання на своєму веб-сайті

Хоча зламані посилання у вашому вмісті не впливатимуть на швидкість вашого веб-сайту, хоча вони можуть спричинити поганий досвід роботи користувачів, але непрацездатні посилання у ваших URL-адресах JavaScript, CSS та зображення можуть зробити ваш веб-сайт подразливим повільніше; не забудьте просканувати ці аспекти вашого веб-сайту на наявність пошкоджених посилань та виправити їх, перш ніж вони відсилають ваших користувачів.

17. Уникайте гарячих посилань на зображення

Гаряча посилання на зображення, також відоме як “вбудоване посилання” – це акт посилання на зображення на веб-сайті іншої людини, а не завантаження зображення на власний сервер. На перший погляд, це здається дією, що заощадить вам велику пропускну спроможність, особливо якщо у вас сайт з високим трафіком, але він може насправді зробити ваш веб-сайт справді повільним, якщо веб-сайт, на якому розміщено зображення, на яке ви посилаєтесь, відчуває час простою. або повільно.

Будь то зображення у вашому вмісті або зображення банерів для ваших оголошень, не забудьте спочатку розмістити свої зображення на своєму веб-сайті, перш ніж посилатися на них..

18. Обмежте кількість зовнішніх запитів

Щоб забезпечити повністю функціональний веб-сайт, ви повинні покладатися на файли та ресурси з інших веб-сайтів; як результат, вам доведеться вставляти відео, презентації та інші мультимедійні файли. Хоча це не обов’язково погано, якщо їх занадто багато або ви вимагаєте зовнішніх файлів з повільних веб-сайтів, це може вплинути на час завантаження вашого сайту.

Спробуйте обмежити кількість зовнішніх запитів, які ви зробите на веб-сайті; якщо можливо, розмістіть на вашому сервері якомога більше файлів. Щодо інших файлів, нехай ваш веб-сайт вимагає від них дуже надійних веб-сайтів.

19. Використовуйте надійний CMS

Ваша CMS є основою вашого веб-сайту; якщо ви використовуєте прості HTML або популярні та надійні CMS, такі як WordPress або Drupal, вам слід добре. Якщо ви використовуєте менш популярну CMS або щось, що ви створили для себе, ви ризикуєте мати повільний веб-сайт; переконайтеся, що ви запускаєте відповідні тести та робіть правильні дослідження, щоб забезпечити швидкість та надійність CMS перед його використанням.

20. Використовуйте прискорювач PHP

PHP зменшує необхідність постійно вводити ту саму інформацію на ваш веб-сайт, але це може додавати час завантаження вашого веб-сайту. Ви можете спробувати замінити PHP-файли статичними HTML-файлами, коли це можливо, або ви можете використовувати прискорювач PHP, щоб зробити ваш веб-сайт набагато швидшим, якщо він багато покладається на PHP.

Цей запис у Вікіпедії містить список кількох прискорювачів PHP, якими ви можете скористатися.

21. Запобігайте іншим гарячого посилання ваших зображень

Так само як важливо уникати гарячих посилань на зображення інших людей, ви також повинні запобігати гарячим посиланням на ваші власні зображення.

Коли люди надають гарячі посилання на ваші зображення, вони в основному крадуть вашу пропускну здатність, оскільки запит надсилатиметься на ваш сервер щоразу, коли їх читачі намагаються переглянути зображення на своєму веб-сайті. Ви можете запобігти цьому, відключивши гарячу посилання зображень, розміщених на вашому сервері.

Ця стаття про Hongkiat навчить вас, як запобігти гарячій посилання ваших зображень, і цей інструмент допоможе вам автоматично генерувати файл .htaccess, який запобігає гарячому посилання на ваші зображення.

Ваша черга – протестуйте швидкість свого веб-сайту

Перевірте швидкість свого сайтуВиконуючи вищезазначені пропозиції, слід заздалегідь перевірити швидкість свого веб-сайту, щоб побачити, чи є різниця (залиште коментар нижче, якщо ви бачите різницю). Ось наші основні рекомендації щодо тестування швидкості веб-сайту:

Тест швидкості веб-сайтів Pingdom: За допомогою цього інструменту ви маєте на меті отримати скорочений час завантаження сайту, а також зменшену кількість запитів на сервер. Цей інструмент також порівнює швидкість вашого веб-сайту з іншими веб-сайтами в Інтернеті.

GTMetrix: Цей інструмент аналізує швидкість вашого веб-сайту за допомогою Google Pagespeed Insights та Yslow і дає оцінку від А до F. Він також пропонує пропозиції щодо вдосконалення.

Аналізатор веб-сторінок: Цей інструмент дає інформацію про розмір сторінки та час завантаження веб-сайту, а також пропонує пропозиції щодо покращення часу завантаження вашого сайту..

Google Pagespeed Insights: Ви повинні орієнтуватися на показник ближче до 100. Він також має мобільний інструмент тестування швидкості, який ви можете використовувати.

Yslow: Цей інструмент аналізує швидкість вашого веб-сайту на основі правил Yahoo!.

Тест веб-сторінки: чим ближче ваш бал до 100, тим швидше ваш веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map