Як оптимізувати ваші зображення, щоб вони були зручними для SEO (Повне керівництво)

Ефективність роботи вашого веб-сайту залежить від кількох факторів, починаючи від конкретного веб-хоста, який ви обираєте, дотримуючись інструкцій щодо доступності веб-сайтів, до розмірів файлів зображень, які ви використовуєте.


Форматування їх на належний розмір, однак, може знизити якість завдяки внесеним модифікаціям. Хороша новина полягає в тому, що ви можете підтримувати оптимальну якість зображення та отримувати потрібний розмір за допомогою декількох прийомів та прийомів.

Що таке оптимізація зображень?

параметри оптимізації зображенняВеб-сторінки можуть зазнати значного уповільнення при наявності великих зображень. Це може скоротити час завантаження та зробити загальний досвід роботи для відвідувачів вашого сайту.

Зменшення розміру файлу – оптимізація зображення. Для цього можна використовувати скрипт або плагін.

Це призводить до більш швидкого завантаження сторінок. Стиснення без втрат і втрати – два найпоширеніші методи оптимізації.

Переваги форматування зображення

середні розміри зображень в ІнтернетіЗа оцінками, приблизно 54 відсотки від загальної ваги веб-сторінки припадають на зображення.

Коли ви працюєте над оптимізацією веб-сайтів, ваші зображення через це мають стати вашим першим завданням. До переваг форматування зображення належать:

 • Покращена швидкість завантаження сторінки
 • Швидше створити резервні копії
 • Потрібно менше місця на сервері
 • Покращене SEO з правильним плагіном SEO
 • Менша пропускна здатність використовується

Як покращити продуктивність за допомогою оптимізації зображень

Мета – рівномірно збалансувати прийнятну якість та найменший розмір файлу. Для вас існує більше ніж один спосіб. Перед завантаженням стиснення зображень – це поширений варіант. Ви можете використовувати для цього інструмент або плагін (ось декілька).

Важливо врахувати тип стиснення та формат файлу, який ви використовуєте. Правильна комбінація дозволяє зменшити розмір вашого зображення до п’яти разів.

Експериментуйте з різними форматами файлів та типами стиснення, щоб визначити найкращу комбінацію для ваших потреб.

Виберіть найкращий формат файлу

Щоб вибрати найкращий тип файлу, важливо знати, які доступні. Це найпоширеніші:

 • JPEG: Цей тип використовує оптимізацію без втрат і втрат. Ви можете встановити надійний баланс розміру та якості файлів, регулюючи рівень якості.
 • PNG: Цей тип має, як правило, більший розмір файлу, але зображення мають більш високу якість. Ви можете використовувати стиснення без втрат або без втрат.
 • GIF: Це ідеально підходить для анімаційних зображень. Можна використовувати лише стиснення без втрат. Тут використовується лише 256 кольорів.

формати файлів зображень

Є й інші варіанти, але вони є одними з найпоширеніших та зручних для роботи. Інші параметри включають JPEG XR та WebP. Не всі браузери підтримують ці два, тому пам’ятайте про це.

Однак вони можуть бути життєздатним вибором. Наприклад, порівняно із порівнянним зображенням JPEG, в середньому спостерігається зменшення розміру файлу на 30 відсотків у порівнянні з WebP.

Через відсутність універсальної підтримки для цих двох варіантів вашій програмі знадобиться додаткова логіка на ваших серверах чи програмі, щоб забезпечити відповідний ресурс:

 • Оптимізація зображення – це послуга, що надається деякими CDN, включаючи доставку WebP та JPEG XR.
 • Для виявлення клієнта надайте найкращий доступний формат зображення та перевірте підтримувані формати, можливо додати додаткову логіку програми.
 • Деякі інструменти з відкритим кодом автоматизують розмову, оптимізацію та обслуговування відповідних ресурсів.

Розмір проти якості стиснення

Низька компресія має більш високу якість, але розміри файлів зазвичай більші. Протилежне – з високою компресією. Файлів менше, але якість має тенденцію до зниження.

якість зображення та стиснення

В ідеалі вам потрібно загалом від одного до двох Мб для загальної ваги веб-сторінки. Отже, розглянемо, скільки зображень потрібно використовувати і ділимо це число приблизно на 1,5. Це дає розмір на зображення, що забезпечує найкращу швидкість завантаження.

Оптимізація без втрат

Це два типи стиснення, які ви будете використовувати. Важливо зрозуміти, що вони роблять:

 • стиснення без втрат проти втратБез втрат: Це стискає дані, і це фільтр. Перш ніж надати зображення, його слід розпакувати. Однак якість не знижується. Існує кілька інструментів, які виконують стиснення без втрат.
 • Втрачений: Це виключає деякі дані, і це фільтр. Пам’ятайте про те, яке зменшення ви зробите, оскільки це погіршить зображення. Ви можете використовувати різні редактори зображень та інструменти для налаштування параметрів якості зображення.

Оптимальна конфігурація конфігурації без втрат чи втрат залежить від ваших власних критеріїв, таких як компроміс між введеними артефактами та розміром файлу та вмістом зображення.

Немає жодної універсальної настройки, яка стосується всіх зображень. Зрештою, вам потрібно пограти з різними зображеннями, щоб побачити, що найкраще працює.

Зміна розміру зображень до масштабу

Завдяки чуйним сторінкам на сайтах, таких як WordPress, ви отримаєте кілька розмірів файлів у вашій медіатеці. Ваш веб-переглядач може обрати найкращий розмір і завантажити його. Розмір браузера, який вибирає, залежить від роздільної здатності пристрою.

зміни розміру зображення в wordpress

Оригінальний файл залишається недоторканим і зберігається. Ви можете використовувати плагіни, щоб уникнути збереження оригіналу для економії місця на диску, якщо хочете.

Заміна та усунення зображень

Вам потрібні всі зображення на веб-сторінці? Якщо ні, видаліть непотрібні. Однак якщо всі стосуються вмісту, подумайте про заміну зображень більшої чи нижчої якості на кращі варіанти.

У деяких випадках веб-шрифти та ефекти CSS можуть займати місце зображень, надаючи приємну візуальну естетику на сторінці. Завдяки веб-шрифтам приємні шрифти можуть допомогти покращити зручність використання та забезпечити більш пристосований вигляд ваших сторінок.

Це також може покращити вашу читаність та брендинг. Просто переконайтеся, що ви все ще можете легко шукати, вибирати та змінювати розмір тексту, не маючи проблем з читабельністю.

Ефекти CSS включають елементи, такі як тіні та градієнти. Це теж може подальше брендування. Анімації можуть надавати візуальну привабливість на вашій веб-сторінці на кожному рівні збільшення та роздільній здатності. Порівняно з файлами зображень, це частина байтів.

Растрові проти векторних зображень

rastor vs вектор

Растрові та векторні – два основних типи файлів зображень. Для створення растрових зображень використовуються програми на основі пікселів, сканер або камера.

Вони широко використовуються в Інтернеті і частіше використовуються. Векторне програмне забезпечення використовується для створення векторних зображень. Вони звичайні для зображень, що надходять на фізичні продукти, а також в техніці, CAD та 3D графіці.

Векторні зображення не залежать від роздільної здатності та масштабування. Коли задіяні геометричні фігури, вектор ідеальний. Якщо зображення складні і мають безліч деталей і неправильної форми, перевагу надають растрові зображення.

Растрова графіка кодує окремі значення кожного пікселя в прямокутній сітці, щоб представити зображення. Векторна графіка представляє зображення за допомогою точок, ліній та багатокутників.

Наслідки екрану з високою роздільною здатністю

Важливо розрізняти два різні типи пікселів, які включають пікселі пристрою та пікселі CSS. Кілька пікселів пристрою можуть бути присутніми в одному пікселі CSS. Деталі на екрані стають точнішими з більшою кількістю пікселів пристрою.

css pixel vs піксель пристроюЩоб повною мірою скористатися більшою кількістю пікселів на пристрої, активи зображення повинні мати детальнішу інформацію.

Це завдання є ідеально підходить для векторних зображень, оскільки вони можуть давати різкі результати при винесенні будь-якої резолюції.

Оскільки растрові зображення використовують кодування даних зображень на основі пікселя, вони складніші. Це в той час, як розміри растрових файлів збільшуються зі збільшенням пікселів.

Отже, екрани високої роздільної здатності потребують зображень високої роздільної здатності, щоб отримати переваги. Векторні зображення є найкраще для екранів з високою роздільною здатністю оскільки вони завжди дають різкі результати через незалежність резолюції.

Просто пам’ятайте, що незалежно від роздільної здатності методи оптимізації зображення однакові.

Оптимізація векторних зображень

Масштабована векторна графіка (SVG) підтримується всіма сучасними браузерами.

Це ідеально підходить для двовимірної графіки, а формат заснований на XML-образі. SVG-файли можна створити вручну, використовуючи текстовий редактор, який ви віддаєте перевагу, або за допомогою більшості типів програмного забезпечення на основі векторних програм.

Щоб зменшити розмір файлів SVG, вони повинні бути мінімізовані. GZIP слід використовувати при стисненні файлів SVG.

Оптимізація растрових зображень

Сітка пікселів складає растрове зображення. Окремі пікселі знаходяться на двовимірній сітці. Наприклад, послідовність розміром 10000 пікселів складає зображення розміром 100 на 100 пікселів. Кожен піксель кодує інформацію про прозорість та колір.

растр важкийЗначення RGBA зберігаються у кожному пікселі. До них належать:

 • Червоний канал
 • Синій канал
 • Зелений канал
 • Альфа (прозорість) каналу

256 відтінків (значень) розподіляються всередині браузера. На канал це означає вісім біт. На піксель – це чотири байти. Це дає можливість обчислити розмір файлу, використовуючи розміри сітки. Не потрібно багато розміру файлу, щоб він став дуже великим.

Отже, щоб зменшити розмір файлу зображення, є кілька стратегій:

 • Зменшіть глибину зображення. Це можна зробити, використовуючи меншу кольорову палітру.
 • Оптимізуйте дані, які зберігають окремі пікселі.

Інструменти та налаштування параметрів

Немає ідеального інструменту для зображення, набору параметрів оптимізації чи формату, який би працював для кожного зображення. Вміст зображення та його технічні та візуальні вимоги визначатимуть, який слід використовувати.

Як тільки ви знайдете гарний набір налаштувань, ви зможете використовувати його для подібних зображень у майбутньому, щоб заощадити час. Однак переконайтеся, що ви ніколи не припускаєте, що для стиснення всіх зображень слід використовувати однакові параметри.

Дізнатися про декілька поширених інструментів може допомогти вам зробити правильний вибір. Ці чотири є одними з найбільш часто використовуваних:

 • Gifsicle: Це дозволяє оптимізувати та створювати різні зображення GIF.
 • Оптінг: Це використовується для оптимізації PNG без втрат.
 • Jpegtran: Цей варіант дозволяє оптимізувати зображення JPEG.
 • Pngquant: Це використовується для забезпечення оптимізації PNG з втратами.

Надання масштабованих активів зображення

Є два основних критерії, які слід враховувати під час оптимізації зображення:

 • Оптимізація загальної кількості зображень зображення пікселів.
 • Оптимізація кількості байтів, необхідних для кодування кожного пікселя в зображенні.

дерево формату зображенняРозмір файлу зображень розбивається на загальна кількість пікселів, помножена на загальну кількість байтів, необхідних для кодування пікселів. Ось воно. Майте це на увазі, коли ви працюєте над визначенням оптимального розміру файлів зображень на вашому веб-сайті.

Через це найефективнішим та найпростішим способом оптимізації зображень є переконання, що ви не доставляєте більше пікселів, які вам абсолютно потрібні, щоб показати актив у веб-переглядачі за його передбачуваним розміром.

Тому, не розраховуйте на свій браузер, щоб змінити масштаб зображень. Це може призвести до їх відображення з меншою роздільною здатністю. Він також використовує багато додаткових ресурсів процесора.

Зазвичай неможливо гарантувати точний розмір дисплея для кожного поставленого активу. Однак важливо переконатися, що ви зведете всі непотрібні пікселі до мінімуму.

Також необхідно, щоб ви доставили свої великі активи якнайближче до їх розміру дисплея.

Контрольний список оптимізації зображень

Вся тут інформація дозволяє оптимізувати ваші зображення, щоб ваші веб-сторінки були швидшими. Ви все одно зможете використовувати красиві зображення, але вони не спричинять значного уповільнення часу завантаження вашої сторінки.

Це зробить ваших відвідувачів задоволеними та покращить загальну функцію вашого веб-сайту. Розгляньте такі пункти контрольного списку, коли ви оптимізуєте свої зображення:

 • Розгляньте векторні формати, оскільки вони працюють для пристроїв високої роздільної здатності та декількох пристроїв, оскільки вони не залежать від масштабу та роздільної здатності.
 • Усі активи SVG повинні бути стислі та мінімізовані. Це видаляє зайві метадані.
 • Для растрових форматів пограйте з оптимальними налаштуваннями якості. Це може заощадити значну кількість байтів.
 • Для кожного активу розберіть свої функціональні вимоги та виберіть найкращий формат для растрових зображень.
 • Автоматизуйте, коли ви можете забезпечити послідовну оптимізацію зображення.
 • Подавайте масштабовані зображення, щоб натуральний розмір зображення та розмір дисплея були максимально схожими.

Підсумовуючи це, існує оптимізація зображень як науки, так і мистецтва. Алгоритми та методи, які є високорозвиненими, служать наукою.

Відсутність остаточних відповідей щодо індивідуального стиснення зображення – це мистецтво. Зрештою, вам слід пограти і експериментувати. Це дозволяє зробити найкращий вибір для ваших графічних файлів та того, як вони сприяють швидкості веб-сторінки.

З ростом популярності та вдосконалення сторонніх розробників веб-сайтів, таких як Wix, дизайнерам легко бути неохайним, але зосередитись на розробці та підтримці хороших процесів оптимізації зображень, будь то ляпання шаблону чи створення сайту з нуля..

Посилання та кредитні зображення:

 • PicupMedia.com
 • Computing.HomeDNS.org
 • CognitiveSEO.com
 • StackOverflow.com
 • EngineThemes.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map