Як налаштувати WordPress

WordPress логотипЩе в погані старі часи вам потрібно було знати HTML, щоб створити веб-сайт. Оскільки Інтернет став більш просунутим і складним, вам потрібно було також вивчити Javascript.


Одним із способів уникнути цього є використання системи управління вмістом (CMS). CMS, як WordPress або Wix, робить важкий підйом для вас. Завдяки використанню тем, редактору WYSIWYG та заздалегідь встановленим віджетам ви можете створити професійний веб-сайт без написання жодного рядка коду.

WordPress, на сьогоднішній день, є найпопулярнішою CMS у світі. Станом на березень 2020 року, ним користуються понад 35 відсотків веб-сайтів. Але чому він такий популярний?

Відповідь така WordPress досяг ідеального балансу між налаштуваннями та простотою використання. Ви можете використовувати тему за замовчуванням і створити швидкий і брудний сайт блогу. Або ви можете встановити плагіни та створити справді професійний веб-сайт.

Тут ми обговоримо все, що вам потрібно знати про налаштування вашого сайту WordPress. Ми поговоримо про основні налаштування, теми та віджети. Ми також поговоримо про більш досконалі функції, такі як плагіни, аналітика та інші інтегровані інструменти.

Примітка: Якщо ви зможете самостійно впоратися з дизайном та налаштуваннями, ви значно зменшите витрати на розробку веб-сайту.

Давайте детальніше розглянемо!

Настроювання WordPress 101

Існує кілька способів, за допомогою яких ви можете налаштувати свій сайт WordPress. Мабуть, найважливіше, що слід зазначити, це те, що WordPress не є хостинговою компанією. Це просто CMS. Як результат, вам потрібно буде вибрати власного хоста та зареєструвати власне доменне ім’я. Багато хостів пропонують якісний спеціалізований хостинг для WordPress, у якому WordPress попередньо встановлений на вашому сервері.

налаштування wordpress

Після того як ви розібралися зі своєю ситуацією з хостингом, наступним кроком є ​​створення вашого веб-сайту. Є два основні способи налаштування сайту WordPress:

 • Вибір теми
 • Додавання віджетів
 • Додавання меню

Ми поговоримо про всі ці три варіанти пізніше більш детально, але ось суть цього:

Теми визначте макет і колірну гамму вашого сайту. Ви можете створити базовий формат блогу, галерею зображень та інші типові сторінки. Ви навіть можете вибрати іншу тему для вашої домашньої сторінки, щоб надати своєму сайту більш вигідний вигляд.

Віджети – це інструменти, як правило, розташовані на бічній панелі, які забезпечують додаткову вартість. Типові віджети включають посилання в соціальних мережах або форму реєстрації електронної пошти.

Меню полегшити відвідувачам доступ до веб-сайту. Наприклад, припустимо, ви запускаєте авторемонтну майстерню. Можливо, у верхній частині сторінки є меню із посиланнями на деталі, служби, карту Google вашого місцезнаходження та сторінку “зв’язатися з нами”..

Окрім цих варіантів, існують і інші, більш досконалі способи налаштування вашого сайту. Одним із таких є для створення каскадного аркуша стилів (CSS). CSS дозволяє налаштувати шрифти, кольори та розміри шрифту для різних стилів тексту. Тож замість ручного встановлення розмірів та кольорів шрифту для кожної сторінки ви можете створити попередньо налаштовані параметри для заголовків, підзаголовків та простого тексту та вибирати їх швидко та легко.

Ви навіть можете створити власні заголовки для свого сайту WordPress. Спеціальний заголовок зв’яже весь ваш сайт разом. Кожна сторінка буде схожа на частину більшого цілого, навіть якщо тема в іншому випадку інша.

Чи можете ви повністю настроїти WordPress?

Коли ви думаєте про WordPress, ви, мабуть, думаєте про блог чи інший контент-орієнтований сайт. Дійсно, його використовують такі престижні компанії, як Flickr, LinkedIn та BBC America. Але припустимо, ви хочете інтегрувати більш досконалі функції, такі як форуми, чати клієнтів або електронна комерція? WordPress не підтримує жодного із цих програм.

На щастя, бувають буквально тисячі плагінів, які додають функціональність вашому сайту. Ця багата екосистема включає майже будь-яку веб-функцію, яку ви можете собі уявити. Тож якщо ви хочете додати на свій сайт сторінку форуму чи електронної комерції, це, безумовно, можна зробити.

установка плагін WordPress

Єдина проблема полягає в тому, що ці плагіни не відповідають масштабам. Вони розроблені для невеликих та середніх веб-сайтів, а для великих веб-сайтів потрібно буде використовувати більше і більше суперечок, щоб підтримувати продуктивність. У цьому випадку ви можете розглянути більш просунуту CMS з більш рідними функціями.

Знову ж таки, якщо ваш сайт настільки великий, що ви переросли WordPress, це хороша проблема.

Загальні параметри WordPress

Перш ніж почати створювати свій сайт, WordPress попросить вас налаштувати основні налаштування, такі як ваше ім’я користувача, пароль та інші основні настройки сервера. Це хороший час, щоб переконатися, що ваш сайт WordPress захищений, оскільки неправильне використання основних параметрів може зробити вас вразливим для хакерів.

захист паролемПерш ніж ви навіть увійдете в систему, WordPress попросить вас створити ім’я користувача та пароль. Обов’язково використовуйте надійний пароль. І ніколи, ніколи не використовуйте “admin” як своє ім’я користувача. Це перше, що хакери спробують здогадатися, оскільки багато творців ніколи цього не змінюють.

Після входу в систему ви побачите інформаційну панель, де ви будете виконувати основну частину своєї роботи. Спочатку приладова панель трохи захаращена. На екрані є кілька віджетів, але не всі вони потрібні всім користувачам.

У правому верхньому куті екрана є невелике посилання з написом “Налаштування екрана”. Натисніть це, і ви можете відключити окремі віджети. Першими з’являться віджети «Ласкаво просимо», «Швидкий проект» та «Події та новини WordPress». Більшість людей ніколи не використовуватиме ці функції.

Потім натисніть посилання “Налаштування” в лівій частині сторінки та натисніть посилання для “Загальні налаштування”.

Там ви побачите основні параметри сайту. Перші два поля дозволяють ввести заголовок та теги для вашого сайту. Заголовок сайту відображатиметься на вкладках браузера, тоді як заголовок та мітка – у верхній частині сторінки у багатьох темах WordPress. Оскільки це перше, що багато людей побачать під час відвідування вашого веб-сайту, корисно подумати над ними.

Далі вам потрібно буде ввести свою адресу WordPress. Це повинен бути домен, який ви зареєстрували для свого сайту. WordPress автоматично загляне в каталог WordPress, щоб знайти вашу домашню сторінку. Якщо ваша домашня сторінка відрізняється – наприклад, якщо вона розміщена на іншому сервері – введіть цю URL-адресу в поле “Адреса сайту”. Однак для більшості сайтів адреса WordPress та адреса сайту повинні бути однаковими.

загальні параметри панелі інструментів WordPress

Ви також можете змінити електронну адресу адміністрації. За замовчуванням це буде адреса адміністратора вашого веб-сайту. Якщо у вас є інший обліковий запис електронної пошти, наприклад Gmail, ви можете ввести цю інформацію тут.

як вибрати роль користувача в загальних налаштуваннях WordPress

Для більшості людей це гарна ідея, оскільки хакерам буде складніше вгадувати цю інформацію. У гіршому випадку, наявність електронної адреси адміністратора, яка не знаходиться на вашому сервері WordPress, полегшить скидання пароля адміністратора WordPress.

Внизу сторінки ви можете вибрати свій часовий пояс, формат дати, формат часу та мову сайту. Це здебільшого адміністративні варіанти, які не впливатимуть на роботу користувачів.

Різноманітність різних ролей користувачів

Є ще один варіант, про який ми повинні поговорити: нова роль користувача за замовчуванням. Ось короткий висновок про те, що вони означають:

 • Супер адміністратор надає користувачеві всі адміністративні функції на сайті, а також будь-які інші сайти в тій самій мережі. Якщо ви не працюєте в мережі, це налаштування не має жодної мети.
 • Адміністратор надає користувачеві всі ваші адміністративні варіанти. Для більшості сайтів ви хочете бути єдиним адміністратором. Але якщо ви маєте веб-сайт із надійним партнером, вам потрібно зробити його адміністратором.
 • The Редактор Роль дозволяє користувачеві публікувати та редагувати будь-яку публікацію на веб-сайті. Це може бути корисно, якщо ви працюєте над спільним проектом з іншими партнерами. По суті, вони можуть редагувати вміст сайту, але не загальний формат чи функції безпеки.
 • Автор дозволяє користувачеві публікувати та редагувати будь-які публікації, які вони створили. Однак вони не зможуть редагувати вміст, створений іншими користувачами.
 • А Вкладник може писати пости. Однак вони не можуть їх опублікувати. Все, що вони написали, повинен бути опублікований редактором або адміністратором.
 • А Абонент може керувати лише власним профілем.

Загалом, вам потрібно буде залишити для користувача за замовчуванням роль користувача “Абонент”. Коли хтось має обліковий запис на вашому сервері, ви завжди можете використовувати свої адміністративні повноваження, щоб змінити їх роль. Якщо у вас є декілька користувачів, найпростіший спосіб керувати ними – це використання сторонніх інструментів, таких як phpMyAdmin.

Якщо згодом ви вирішите змінити будь-яке з цих налаштувань, це легко зробити. Просто перейдіть на сторінку Загальні налаштування та внесіть потрібні зміни.

Настроювання тем WordPress

Тепер, коли ви налаштували основні налаштування, настав час налаштувати зовнішній вигляд вашого веб-сайту. Першим кроком у цьому процесі є вибір теми WordPress. Існує два типи тем: безкоштовні теми і преміум теми. Для початку давайте розглянемо, як встановити безкоштовну тему.

На панелі приладів натисніть посилання “Зовнішній вигляд” зліва, а потім натисніть кнопку “Теми”. Там ви побачите плитковий дисплей усіх тем, які зараз зберігаються на вашому сервері.

Як змінити тему WordPress

Якщо ви хостите на спеціалізованому сервері WordPress, варіантів уже буде кілька. Якщо ви цього не робите або хочете обрати інший вигляд, вам потрібно буде встановити нову тему.

Безкоштовна тема може бути не найбезпечнішим варіантом

В Інтернеті є кілька сховищ тем WordPress. Але, як висловлюється, “якщо це здається занадто добрим, щоб бути правдою, це, мабуть, є”. Багато з цих “безкоштовних” тем вбудовані в інструменти відстеження оголошень або навіть зловмисне програмне забезпечення, яке може поставити під загрозу безпеку вашого сайту.

Щоб залишатися в безпеці, найкраще знайти тему – вибрати її з офіційного сховища WordPress. Звідти ви можете шукати теми, щоб знайти ту, яка відповідає вашим потребам. Виберіть грайливу тему для свого садівничого блогу або більш застебнуту тему для свого професійного блогу.

офіційний сховище WordPress

Як тільки ви знайдете той, який вам сподобався, просто натисніть кнопку «Завантажити». Він збереже на вашому комп’ютері як .zip файл. Звідти поверніться на сторінку тем панелі інформаційної панелі WordPress і натисніть кнопку вгорі, де написано “Додати нову”. Виберіть .zip файл своєї теми, і він завантажиться на ваш сервер.

Виберіть свою тему, і у вас буде пара варіантів. Спочатку ви можете натиснути “Деталі & Попередній перегляд ”, який дасть вам живий погляд на тему, що знаходиться в дії, з деяким текстом наповнення та зображеннями. Це дозволяє краще зрозуміти, як це виглядає, не публікуючи його в Інтернеті. Якщо ви щасливі, просто натисніть «Активувати», і тема буде розповсюджуватися.

попередній перегляд WordPress теми

WordPress має редактор тем, що дозволяє вручну редагувати тему. Навіть якщо вам зручно використовувати HTML, PHP та CSS, не використовуйте їх. WordPress навіть попереджає вас цього не робити. Причина полягає в тому, що ви можете назавжди зламати свій сайт, тому вам доведеться перевстановити тему і почати з нуля. Крім того, будь-які зміни будуть втрачені з майбутніми оновленнями тем.

Якщо ви хочете налаштувати свою тему, подумайте про встановлення плагіна для редагування теми. Наприклад, Elementor – це чудовий, безпечний редактор WYSIWYG, який не порушить ваш сайт. Також доступні інші сторонні варіанти, такі як Гутенберг.

Якщо ви дійсно хочете редагувати тему вручну, вам потрібно створити дочірню тему. Це забезпечить, що ваша тема не буде порушена майбутніми оновленнями. Мінус у тому, що він взагалі не оновлюється. Якщо тема має проблеми із безпекою, які згодом виправляються, ви виправте це виправлення.

Ще одним важливим питанням є те, що більшість користувачів Інтернету зараз отримують доступ до Інтернету через свої смартфони. Щоб забезпечити цим людям чистий, комфортний досвід, вам потрібно вибрати тему з чуйним дизайном. Перш ніж піти далі, просто створіть фіктивну сторінку та запустіть її через тест Google для мобільних пристроїв.

Теми WordPress Premium

Окрім безкоштовних тем, є кілька компаній, які продають преміальні теми. Окрім того, що вам пропонується більш широкий вибір, Преміум теми мають ряд переваг. До них належать:

 • Більш часті оновлення розробника, які забезпечують кращу безпеку
 • Сумісність з найновішими стандартами WordPress, HTML, PHP та CSS
 • Підтримка клієнтів від WordPress для вирішення помилок та налаштування

Завантаживши тему преміум-класу, просто встановіть її так само, як і безкоштовну тему. Незалежно від того, чи варто це витрачати, залежить від вас.

Налаштування плагіну WordPress

Wordpress плагіниЯкщо ви хочете вийти за межі основної функціональності WordPress, вам потрібно буде скористатися плагінами. Плагіни – це додаткові інструменти, які можна використовувати для підвищення безпеки вашого сайту, створення автоматичних резервних копій і навіть підвищення продуктивності вашого сайту..

Недоліком плагінів є те, що ви надаєте їм доступ до даних вашого сайту. Як результат, несправний плагін може поставити під загрозу безпеку вашого сайту. Перш ніж встановити плагін, переконайтеся, що читайте відгуки на сторонніх сайтах, щоб переконатися, що він не має відомих вад безпеки. Найкращий спосіб знайти захищений плагін – це використовувати офіційний сховище WordPress.

Так само, як встановити тему, щоб встановити плагін, спочатку потрібно завантажити його. Плагін завантажиться як .zip файл, який потрібно буде розпакувати, перш ніж ви зможете завантажити його.

Після цього відкрийте інформаційну панель WordPress, виберіть меню «Плагіни» та натисніть «Додати нове». У верхній частині екрана ви побачите кнопку із написом “Завантажити плагін”. Виберіть цю кнопку, завантажте свій плагін і ви готові налаштувати його.

як завантажити плагін wodpress - -

Після успішного встановлення плагіна ви побачите підказку про його налаштування. Більшість плагінів WordPress попередньо налаштовані, але все ж хороша ідея перевірити варіанти. Оскільки варіанти різко відрізняються між різними плагінами, вам потрібно проконсультуватися зі сторінкою підтримки вашого плагіна, якщо ви хочете отримати більше інформації про різні налаштування.

Важко дати вичерпне керівництво, які плагіни вам потрібні, оскільки точний тип буде залежати від типу веб-сайту, який ви ведете. Однак, є кілька таких, що вам слід встановити відразу ж.

 • Yoast покликаний допомогти вам підвищити рейтинг вашого веб-сайту в пошукових системах. У ньому представлені різноманітні вбудовані інструменти, які допоможуть вам створити зручний вміст пошукової системи, включаючи вибір правильних ключових слів для посилань. Преміальна версія навіть пропонує поради щодо додаткових ключових слів, які потрібно включити до тексту.
 • Akismet є обов’язковим, якщо ваш сайт дозволяє коментарі. Це фільтр проти спаму, який усуває відомі спам-посилання, щоб забезпечити чистоту розділу коментарів.
 • Копіювач спрощує створення резервних копій для вашого сайту WordPress. Запустіть резервну копію, перш ніж внести якісь істотні зміни. Якщо ваші зміни спричинить збій сайту, просто відновіть резервну копію, і ви повернетесь до мережі. Копіювач також можна використовувати для легкої міграції вашого сайту з одного хоста на інший.

Плагіни WordPress Premium

Як і теми, не всі плагіни WordPress безкоштовні. Іноді доводиться платити за плагін преміум-класу. Це може бути одноразова вартість або щомісячна підписка. Переваги цього полягають у тому, що ви отримуєте кращу підтримку, що особливо важливо для плагінів, пов’язаних із безпекою.

Якщо ви збираєтесь встановити один плагін преміум-класу, встановіть Defender Security. Цей плагін дозволяє двофакторну аутентифікацію для адміністраторів, а також низку інших функцій безпеки. Перші 30 днів це безкоштовно і коштує щомісячну плату з цього моменту.

Ще один хороший плагін преміум-класу – Hummingbird. Це допомагає вам оптимізувати ваш сайт, щоб він завантажився якомога швидше. Це також підвищує ефективність кешування браузера. Як і Defender Security, Hummingbird має безкоштовну 30-денну пробну версію.

Незалежно від того, які плагіни преміум-класу ви купуєте, ви можете встановити їх саме так, як і будь-який безкоштовний плагін.

Як додати унікальний вміст до WordPress

Після цього ви створили основні налаштування свого сайту, створили свою тему та вибрали плагіни для ефективності, безпеки та оптимізації. Але ви знаєте, чого ще не робили? Фактично створений будь-який контент. Давайте виправимо це.

Щоб створити нову веб-сторінку, перейдіть на інформаційну панель WordPress і виберіть меню «Сторінки». Там ви побачите два варіанти: “Усі сторінки” та “Додати нові”. За замовчуванням WordPress створить сторінку політики конфіденційності, а також зразок сторінки, яку ви можете використовувати як пісочницю, щоб обдурити. Це буде видно в меню “Усі сторінки”.

Щоб створити нову сторінку, просто натисніть кнопку Додати нове.

Як додати нову сторінку в wordpress

Після цього ви побачите порожню сторінку обраної теми. Залежно від вашої теми, ви зможете ввести заголовок, інакше заголовок сторінки та мітка можуть бути попередньо заповнені. Внизу ви зможете ввести текст або розмістити зображення.

Якщо ви встановили Yoast – і вам справді слід – ви побачите поле внизу вікна для введення ключової фрази фокусу. Введіть свою фразу в поле та Yoast автоматично допоможе вам оптимізувати вашу сторінку під час написання.

Для більшості веб-сайтів вам потрібно мати мінімум декількох сторінок: мінімум домашня сторінка, сторінка “про” та “контактну” сторінку.

Знову ж таки, це мінімум. На практиці вам потрібно отримати додаткові сторінки, які підходять до вашого сайту.

Наприклад, якщо у вас працює перукарня, вам може знадобитися розділ галереї, де відображаються ваші останні результати. Ви можете навіть перетворити це на акцію для постійних клієнтів. “Дозвольте мені представити вас на своєму веб-сайті та отримати безкоштовну стрижку” може пройти довгий шлях.

Щоб використати інший приклад, якщо ви керуєте автомобільним магазином, вам може знадобитися сторінка “послуги” з цінами на загальні послуги.

Регулярно оновлюйте свій блог

І, очевидно, якщо ви ведете блог, вам потрібні публікації. У цьому випадку обов’язково регулярно оновлюйте. Немає кращого способу втратити підписників, ніж припинити ведення блогів на півтора місяця.

Залежно від типу вмісту, який ви публікуєте, ви можете використовувати інший макет. Наприклад, якщо ви публікуєте багато фотографій, ви можете додати галерею фотографій. З іншого боку, якщо ви просто ведете блоги, простий текст із привабливим банером буде добре працювати.

Як додати галерею в wordpress

Якщо говорити про банер, то зараз, мабуть, вдалий час для додавання логотипу сайту, якщо ви ще цього не зробили. Для цього просто перейдіть до меню «Заголовок» вашої теми та натисніть «Вибрати логотип» для завантаження. В ідеалі логотип повинен бути у форматі PNG або WebP, що дозволить фону відображатися через будь-які прогалини. Майте на увазі, що ваш логотип замінить назву сайту в більшості тем.

На подібній примітці слід вибрати значок сайту. Це невелике зображення, яке з’являється на вкладці браузера, що дозволяє легко відрізнити його від інших вкладок. Так само, як і для логотипу, ідеальний формат PNG або WebP, якщо ваш значок не є ідеальним квадратом. Ви можете вибрати піктограму вашого веб-сайту так само, як і ваш логотип, з меню «Ідентифікація сайту».

Як користуватися віджетами WordPress

Віджети дозволяють вам це робити розширити функціональність свого сайту. Наприклад, ви можете додати календар, посилання в соціальних мережах або електронну пошту. У більшості тем віджети з’являться на бічній панелі вашого веб-сайту, хоча деякі теми замість них розміщуватимуть віджети внизу сторінки..

Wordpress віджети

Щоб налаштувати свої віджети, вийдіть із меню «Тема» та натисніть на нього «Зовнішній вигляд». Звідти виберіть “Віджети”. Залежно від вашої теми, ви побачите різні потенційні місця віджетів. Також можуть бути деякі віджети, попередньо встановлені як частина вашої теми.

як додати віджет у wordpress

Ви можете просто перетягувати віджети в різні місця, щоб переміщати їх на сторінці, додатково налаштовуючи зовнішній вигляд свого сайту.

Якщо вам не подобається вже встановлений віджет, просто натисніть стрілку на ім’я віджета та натисніть «Видалити». Це повністю видалить його зі сторінки.

Крім того, ви можете додати додаткові віджети для покращення свого веб-сайту. Для цього просто виберіть їх у лівій частині меню віджетів та перетягніть їх у потрібну область вашої сторінки.

На відміну від тем і плагінів, ви не можете додавати віджети безпосередньо на свою сторінку. Однак, WordPress має декілька віджетів за замовчуванням, і більшість тем містять і додаткові віджети.

Крім того, ви можете додавати віджети через плагін. Для цього знайдіть плагін, який містить потрібний вам віджет, а потім додайте його так само, як і будь-який інший плагін. Після того, як плагін встановлений, поверніться до меню “Віджети” і віджет повинен бути доступний.

Вибирайте віджети залежно від вашого веб-сайту

Залежно від типу веб-сайту, який ви будуєте, вам потрібно буде використовувати різні віджети. Однак, існує кілька типів, які можуть бути корисні майже для будь-якого веб-сайту. Ось швидкий пробіг:

 • Посилання в соціальних медіа – для більшості веб-сайтів це непрофесійні проблеми. Змусити людей ділитися вашим вмістом на Facebook, Twitter та інших сайтах соціальних медіа – це прекрасний спосіб підвищити вашу видимість.
 • Віджет “Останні повідомлення” – Не всі сайти будуть використовувати один із них. Але це чудова функція для блогів. Якщо хтось знайшов вашу публікацію за допомогою пошуку в Google, то чому б не дати їм простий спосіб поспілкуватися і прочитати більше?
 • Віджет реєстрації електронної пошти – Якщо людям подобається ваш вміст, радимо заохотити їх отримувати оновлення. Плагін типу WPForms полегшує збір адрес електронної пошти та іншої інформації.
 • Календарний віджет – Це чудовий варіант для громадських організацій. Ви можете використовувати цей віджет, щоб люди могли дізнатися про майбутні спеціальні події чи збирання коштів.
 • Рекламний віджет – Будьте обережні з цим. З одного боку, реклама може допомогти вам заробити гроші на вашому веб-сайті. З іншого боку, більше ніж одне оголошення може зробити ваш сайт схоженим і відключити людей.

Як редагувати меню WordPress

Тепер, коли у вас є якийсь вміст, настав час зробити сайт легким для навігації. Для цього вам потрібно буде додати меню. Перейдіть до розділу «Зовнішній вигляд» на приладовій панелі та натисніть посилання «Меню».

як редагувати меню wordpress

Не переживайте за назву меню. Ви єдиний, хто збирається це бачити. Це означає, що якщо на вашому веб-сайті буде розміщено більше одного меню, вам, можливо, потрібні різні назви, щоб виділити їх. Для більшості сайтів це погана ідея – більше ніж одне меню просто захаращує сторінку.

Клацніть «Створити меню», і на наступному екрані з’явиться запитання, де слід розмістити меню. Для більшості веб-сайтів це буде вгорі сторінки, але є винятки. Параметр “Мобільний” дозволяє налаштувати розташування меню на мобільному пристрої. Наприклад, у вас може бути меню бічної панелі на вашому веб-сайті на робочому столі, але все ж хочете верхнє меню для легшого використання мобільних пристроїв.

Не хвилюйтеся про прапорець “Автоматично додавати нові сторінки верхнього рівня до цього меню”. Цей параметр призводить до безладного, неохайного меню, коли сторінки виходять з ладу. Ви захочете вручну додайте сторінки, коли вони створені.

На наступному екрані ви зможете додавати сторінки до свого меню. Після натискання кнопки “Додати в меню” ви побачите інший екран, за допомогою якого ви можете налаштувати порядок меню. Впорядкуйте сторінки так, як вважаєте за потрібне.

Ви також можете розширити окремі параметри меню та вставити додаткові сторінки як підпараметри. Наприклад, якщо ваш догляд за дітьми пропонує послуги з догляду та вигулу, ви можете розмістити обидві ці сторінки в головному меню “Послуги”. Це допоможе вам зберегти чистий вигляд та уникнути захаращення головного меню вашого сайту.

Також важливо не покладатися лише на своє меню для навігації. Поєднання різних сторінок веб-сайтів може полегшити користування навігацією. Це також може сприяти збільшенню трафіку, а також рейтингу пошуку.

Інтеграції WordPress

Вітаємо! Ви створили свій веб-сайт!

Але ви ще цього не зробили. Тепер вам потрібно інтегрувати деякі інструменти аналітики, щоб зрозуміти ваш трафік. Це має пару переваг.

По-перше, це дозволяє зрозуміти, як люди знаходять ваш сайт і як довго вони залишаються.

По-друге, він дає вам зрозуміти, який тип контенту сприяє вашому трафіку. Блоги? Фотогалереї? Інформаційні сторінки? Це може допомогти вам в подальшому розробити свій сайт для покращення веб-трафіку.

Аналітика

логотип Google AnalyticsНайпопулярнішим інструментом аналітики WordPress є Google Analytics, і це легко зрозуміти, чому. Google – це найпопулярніша пошукова система в Інтернеті, тому ви хочете зрозуміти ефективність пошуку вашого веб-сайту, перш ніж працювати над чим-небудь іншим.

Але Google Analytics може запропонувати багато іншого. Вони можуть розповісти, як відвідувачі потрапляють на ваш сайт. Вони знаходять його в google? На інших веб-сайтах, таких як Facebook? Або відвідують його безпосередньо? Знаючи цю інформацію, ви зможете дізнатися, як ви рухаєтеся дорожнім рухом, а також про те, що ви можете зробити краще.

Інші інструменти & Приклади

Google Analytics не повідомляє вам усе, що ви можете знати. Наприклад, ви можете дізнатися про вікові та статеві розбиття відвідувачів. У цьому випадку розглянемо більш досконалий інструмент, такий як ExactMetrics. ExactMetrics не є дешевим, але він дає вам ще глибше уявлення про відвідувачів, ніж Google Analytics.

Ви також можете автоматизувати деякі функції свого сайту. Zapier Automation робить саме це. За допомогою цього плагіна ви можете автоматично ділитися новими публікаціями в соціальних мережах. Це може усунути деякі клопоти, які виникають із ручним розміщенням кожного щоденного повідомлення в блозі на кількох сайтах соціальних мереж.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector