Як мігрувати WordPress.com на WordPress.org

як перенести wordpress.com на wordpress.orgХоча WordPress.com є однією з найкращих платформ для початківців, щоб почати вести блоги та створювати свій власний інтернет-простір, він також має ряд обмежень. WordPress.com дозволяє вам безкоштовно створити обліковий запис, але зворотний бік цієї доступності полягає в тому, що ви значно обмежені в плані налаштування та контролю над своїм веб-сайтом порівняно з WordPress.org.


Наприклад, веб-сайти WordPress.com мають обмежені можливості монетизувати свій вміст, ви не можете встановлювати різні плагіни для SEO-оптимізації, електронної комерції тощо та не можете використовувати рекламу сторонніх виробників у своєму трафіку. Крім того, у вас є набагато менший контроль над серверними ресурсами та безпекою, наданими вашим веб-сайтам за допомогою блогу WordPress.com.

Блоги WordPress.org набагато потужніші, як з точки зору серверного простору, так і в налаштуваннях налаштування. Це тому, що веб-сайти WordPress.org або працюють з обліковим записом хостингу WordPress (тобто ви підписуєтесь на хороший спеціалізований хостинг для свого сайту) і мають справжнє доменне ім’я. Іншими словами, це забезпечити трохи Інтернет-нерухомості, а не здавати щось дешеве.

У цьому посібнику ми розповімо, як перейти з WordPress.com на WordPress.org та детально пояснимо кожен крок. Давайте розпочнемо.

Перехід з WordPress.com на WordPress.org

Перехід з WordPress.com WordPress.org не є надзвичайно складним або складним, тим більше, що сама платформа WordPress пропонує вам більшість або всі інструменти, необхідні для завершення процесу. Однак є кілька кроків, які вам потрібно виконати самостійно, без допомоги платформи WordPress, як, наприклад, забезпечення веб-служб хостингу та прийняття рішення про домен.

Давайте зануримося вглиб WordPress.com та WordPress.org і вивчимо, чим вони відрізняються платформи одна від одної.

Що може запропонувати WordPress.com

Хоча вони поділяють однойменну назву, WordPress.com не настільки популярний і не такий ефективний, як WordPress.org. Однак WordPress.com все ще створив один із співзасновників WordPress: Метт Малленвег. Це лише додає плутанини для початківців і змушує багатьох людей вірити, що WordPress.com пропонує ступінь загальних можливостей та зручності використання бренду..

WordPress.com розділений на 5 планів, починаючи від Безкоштовного до VIP. Ці плани мають різні цінові діапазони, причому кожен ціновий діапазон відповідає різній підписці та додатковим функціям або опціям налаштування. Витрати на передплату становлять від 48 доларів на рік для персонального плану, аж до 5000 доларів або більше на місяць для VIP завдяки спеціальній хмарній хостинговій технології, яка йде в план.

Однак більшість користувачів і починають або дотримуються безкоштовного плану WordPress.com. Це надзвичайно просто налаштувати, але це дозволяє експериментувати, не ризикуючи гаманцем. Навіть без передплати WordPress.com надає 3 Гб місця для зберігання та автоматичні оновлення та резервні копії на платформу та ваш веб-сайт. Резервне копіювання є чудовою особливістю, оскільки вони заважають вам переробляти сайт з нуля у разі аварії.

При цьому, WordPress.com має суворі обмеження, які роблять WordPress.org більш привабливим варіантом для серйозних власників Інтернет-бізнесу або блогерів.

Безкоштовний план включає оголошення

Для початківців, всі безкоштовні веб-сайти WordPress.com містять рекламу. Ви не заробляєте гроші на цих оголошеннях у своїх відвідувачів, у вас немає можливості ні щоб їх побачити. Що стосується тематичних блогів або вмісту, пристосованого до певної бази відвідувачів, це може відключити ваших читачів, особливо рекламу суперечать вашому вмісту. Якщо ви хочете позбутися від цих загальних оголошень, вам доведеться перейти на платний план.

Крім того, ви не можете продавати будь-яку власну рекламу, тобто варіанти монетизації обмежені. Зрозуміло, що якщо у вас веб-сайт із високим трафіком на першому місці, ви, ймовірно, хочете оновити його заздалегідь, але все ж це помітний недолік.

Як було сказано раніше, ви також не можете завантажити будь-які додатки. Плагіни – це фактично додатки, які працюють з платформою WordPress і додають корисні функції або функції безпеки. Користувачі безкоштовного плану WordPress.com отримують декілька функцій “Jetpack”, що входять до складу керування веб-сайтом, хоча вони обмежені порівняно з платними опціями.

Безкоштовні веб-сайти WordPress.com також надзвичайно надзвичайні обмежена з точки зору теми та вигляду. Багато користувачів WordPress.com дивляться на безліч тем, доступних на платформі WordPress, лише розуміючи, що вони закриті з більшості з них, якщо вони не платять за перший рівень підписки..

Нарешті, користувачі WordPress.com для “Безкоштовного плану” не мають жодних інструментів Google Analytics чи можливості відстеження статистики. Загалом, безкоштовна опція WordPress.com насправді гарний лише як платформа блог для початківців; не можна робити багато іншого з наявними інструментами.

Що може запропонувати WordPress.org

wordpress.com логотипWordPress.org – це платформа, яка використовується власниками інтернет-бізнесу у серйозних блогерів по всьому світу. Він також постачається з безкоштовним планом, хоча вам потрібно заплатити за доменне ім’я та веб-хостинг (перший часто входить до останнього). WordPress.org як платформа також є відкритим кодом, тому вона має довіру більшості інтернет-спільноти.

Основна визначна пам’ятка WordPress.org – це повний контроль, який він надає вам над вашим веб-сайтом. Це одна з найпростіших у використанні платформ веб-сайтів, що коли-небудь створена, що є частиною того, що привертає стільки людей до платформи в першу чергу. Це дозволяє скористатися поширенням тем WordPress в інструментах налаштування, щоб ви могли по-справжньому створити унікальний веб-сайт для своїх відвідувачів або онлайн-бізнесу.

Чудові параметри налаштування

Ви також можете додати на свій веб-сайт плагіни WordPress або програми. Вони дозволяють налаштувати магазини електронної комерції, покращити безпеку відвідувачів, засоби масової інформації або сторінки відображення фотографій та багато іншого. Зокрема, вам доведеться завантажити додаткові резервні копії WordPress, якщо ви хочете зберегти цілісність та історію свого веб-сайту, а не покладатися на автоматичні резервні копії, які безкоштовно надають параметри WordPress.com..

Можна по суті створити будь-який веб-сайт, який ви можете собі уявити за допомогою платформи WordPress.org завдяки своїм параметрам налаштування.

Дає вам набагато більше контролю

Але інша велика привабливість для WordPress.org – це його можливості монетизації та потенціал. Якщо ви хочете заробити гроші на своєму інтернет-бізнесі чи веб-сайті, вам, головним чином, потрібно знайти сайт WordPress.org. Ви не тільки можете запускати власну рекламу без необхідності ділитися доходом з WordPress, але й Ви також отримуєте контроль над даними Google Analytics та інструментами відстеження що веб-сайти WordPress.com ганебно виключають.

Це дозволяє вам пристосувати маркетингові кампанії, визначити, яка реклама найбільш успішна з вашою базою користувачів, і визначити, який вміст найкраще стимулює трафік, щоб, в свою чергу, збільшити ваш прибуток.

Ще краще, що веб-сайти WordPress.org дозволяють створювати параметри членства та продавати їх за вміст, певні типи засобів масової інформації та багато іншого. Побудувати Інтернет-бізнес стає більш ніж можливим завдяки цим інструментам, і все це здійснено однією людиною, що має достатньо драйву та творчого розуміння.

Єдині реальні недоліки – це ті, які мають повний контроль. Наприклад, Ви несете відповідальність за оновлення свого веб-сайту, як загалом, так і з міркувань безпеки. Крім того, вам доведеться платити за хостинг сервера, який стане дорожчим у міру збільшення вашого трафіку та відповідних ресурсів вашого сервера.

Проте переважна більшість людей вважають, що веб-сайти WordPress.org значно перевершують альтернативні. Це найкращий варіант, якщо ви серйозно ставитеся до створення та підтримки власного простору в Інтернеті.

Отримання власного господаря

Перший крок до переміщення вашого веб-сайту WordPress.com на WordPress.org передбачає придбання веб-хостингу WordPress. Знайти веб-хостингову компанію WordPress досить просто: просто Google той же запит, і ви повинні мати багато результатів за мить. Але визначення найкращого варіанту веб-хостингу WordPress трохи складніше.

Що шукати

Для початківців, вам потрібна компанія, яка має відмінну масштабованість з точки зору ресурсів сервера. Ці ресурси – це сховище (вимірюється в гігабайтах) і пропускна здатність, яка зазвичай є “необмеженою” (хоча реально обмежена, якщо ваш сайт раптово зростає). Масштабованість є важливою, оскільки вона дозволить вам обробляти більше відвідувачів щомісяця та отримувати повну користь від раптових перешкод на трафік, а не в тому, щоб поспішати сканувати та оновлювати підписку на хостинг.

безпека wordpressДалі спробуйте знайти веб-хостинг WordPress компанія, яка пропонує хорошу безпеку. Безпека вашого веб-сайту WordPress.org насправді критична, особливо в епоху GDRP та інших правил Інтернету. Простіше кажучи, відвідувачі веб-сайтів хочуть знати, що їх дані захищені.

Це може включати сертифікацію SSL, яка встановлює базовий рівень безпеки вашого сайту та забезпечує спокій відвідувачів. Необхідно, якщо ви хочете запустити будь-який інтернет-магазин. Сертифікація SSL зазвичай коштує щомісячної плати, проте деякі сервіси веб-хостингу WordPress включають сертифікацію SSL як бонус. Шукайте їх, якщо хочете максимального співвідношення ціни та якості.

Деякі веб-хостингові компанії WordPress також включають резервні копії як одну з їхніх можливостей. Це відмінні додаткові переваги. Системи захисту від DDoS та інші противірусні заходи – також чудові речі, за якими слід не слідкувати.

Після безпеки вивчіть, що пропонує веб-хостинг компанія WordPress щодо обслуговування клієнтів. Хороша компанія, що займається хостингом, повинна мати декілька способів звернутися до своїх команд із обслуговування клієнтів, включаючи підтримку телефону або веб-чату.

Тип хостингу

Нарешті, розглянемо тип веб-хостингу WordPress, що пропонує компанія. Переважна більшість пропозицій підписки буде спільним веб-хостингом, що означає, що ви поділитесь веб-хостинговим простором з колекції серверів з іншими “орендарями”. Зазвичай це добре працює на веб-сайтах для невеликих та середніх розмірів.

хостинг для wordpressАле ви можете захотіти веб-хостингову компанію, яка пропонує спеціалізований хостинг для WordPress. Це означає, що ви отримуєте повний простір сервера для себе і ніколи не потрібно ділитися серверними ресурсами ні з ким іншим. Звичайно, ці варіанти хостингу коштують досить дорого в порівнянні з спільними підписками, але вони, можливо, будуть варті того, якщо ви очікуєте, що ваш веб-сайт буде експоненціально рости..

Або ви могли розслідувати Хмарний хостинг WordPress. Це новіше, ніж інші два варіанти, і дозволяє зберігати дані вашого сервера у хмарі. Якісне хмарне зберігання швидко збільшує свою популярність завдяки підвищеній швидкості, кращій безпеці та простоті користування. Ці плани можуть бути середніми або дорогими, залежно від постачальника.

Якщо говорити про це, не забудьте врахувати ціну, перш ніж остаточно визначити вибір хостингу. Не забудьте скласти щомісячну вартість ваших планів хостингу з планом WordPress.org, з яким ви збираєтесь, на загальний щомісячний бюджет витрат.

Передача реєстратора домену

Під час налаштування сайту WordPress.org ви можете або перенести існуюче доменне ім’я в базу даних WordPress.org, або ви можете почати з нового доменного імені, якщо ви не особливо прив’язані до того, яке має ваш веб-сайт WordPress.com..

Якщо ви вибираєте нове доменне ім’я, ви можете спробувати ввести основне ім’я свого веб-сайту, хоча це може не працювати залежно від того, наскільки це звичайне ім’я вже є. Ім’я домену в будь-якому разі не обов’язково має стосуватися головного веб-сайту; просто виберіть щось, що ви можете запам’ятати, і це буде легко визначити.

Щоб перенести свій домен з WordPress.com на інший хост, спочатку ви можете увійти у свій обліковий запис WordPress.com, а потім керувати доменом на вкладці «Управління доменом». Виберіть веб-сайт, який ви плануєте перенести, і він повинен перейти на сторінку з переліком його інформації та різних варіантів.

А Кнопка Передати домен має бути доступним, що призведе до появи екрана, який дозволяє вам перенести до іншого реєстратора або користувача домену або навіть іншого сайту. Очевидно, виберіть передачу в інший варіант реєстратора. Можливо, вам доведеться розблокувати домен і зняти будь-який захист конфіденційності. Зробіть це, коли з’явиться запит на “Налаштування оновлення” та продовжте.

Це надасть вам код передачі електронної пошти, який ви можете потім надати в інтерфейс WordPress.com.

Після цього перейдіть на новий веб-сайт на WordPress.org та заявіть про доменне ім’я.

Міграція існуючих веб-сайтів

У деяких випадках, і залежно від обраної вами послуги хостингу, перенесення вашого сайту WordPress.com на WordPress.org буде безкоштовним. В інших випадках це може коштувати невеликої плати; не забудьте перевірити це перед початком процесу передачі.

Крок перший

область адміністратора WordPress

Для початку вам потрібно експортувати свої дані з WordPress.com. Увійдіть у свій обліковий запис WordPress.com і перейдіть на панель приладів, а потім натисніть посилання адміністрації зліва (називається WP Адміністратор).

Направлятися до Інструменти, тоді Експорт. Ви повинні побачити два варіанти: безкоштовний та керований трансфер. Безкоштовний варіант прекрасний для наших цілей, оскільки у вас є цей посібник!

Наступний екран запитає, які дані ви хочете експортувати на новий сайт; у більшості випадків ми очікуємо, що ви хочете перенести весь свій вміст, але ви також можете переносити сторінки, публікації, медіа та інший вміст, розділені переглядами категорій на.

як expoert wordpress.com

Натиснувши на цей екран, ви завантажите на ваш комп’ютер файл XML, який включає всі дані, які ви експортуєте на новий сайт WordPress.org.

Крок другий

Далі настав час встановити WordPress на веб-сервері хостингу. Це вже може бути завершено залежно від обраного вами плану хостингу WordPress, який ви вибрали заздалегідь – деякі роблять це автоматично, як бонус до їх підписки. У будь-якому випадку це займе лише кілька клацань.

Крок третій

Потім ви можете увійти в область адміністрації веб-сайту WordPress, як і раніше, але цього разу через сервер вашого постачальника хостинг-послуг. Йти до Інструменти, тоді Імпорт і знайдіть кнопку з позначкою Встановити зараз під опцією WordPress. Це запускає автоматичний інструмент імпорту WordPress; все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку «запустити імпортера», як тільки ви побачите, що вона з’являється.

Як імпортувати WordPress

На екрані буде запропоновано завантажити XML-файл, який ви завантажили раніше. Завантажте це з будь-якого місця, де ви його зберегли (робочий стіл – просте місце для запам’ятовування).

Імпортер надасть вам можливість присвоїти вміст поточному профілю користувача або дозволить створити новий профіль користувача, а також можливість імпорту ваших старих вкладених файлів. Ми рекомендуємо натиснути це поле, щоб ви зберігали файли зображень, пов’язані з правильними публікаціями чи сторінками.

Крок четвертий

Тепер все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку Надіслати і WordPress автоматично перемістить ваш старий сайт на нову платформу WordPress.org. Майте на увазі, що більші веб-сайти з більшою кількістю даних потребуватимуть більше часу, щоб повністю мігрувати, тоді як менші веб-сайти можуть бути зроблені за кілька хвилин.

Після того, як імпорт буде завершено, все-таки корисно перейти на ваш веб-сайт і переконатися, що все виглядає так, як було раніше. Зображення та інші засоби масової інформації можуть бути трохи хитромудрими під час міграційного процесу, тому вам може знадобитися зіпсуватись тут і там, щоб повернути все так, як було.

Перенаправлення трафіку

Ще одна порада: якщо у вас було лояльне переслідування на вашому сайті WordPress.com, можливо, варто заплатити плату в розмірі 13 доларів США на рік, щоб перенаправити старий трафік з вашого сайту WordPress.com на нове місце WordPress.org. Це може допомогти вам зберегти своє місце в рейтингу пошуку Google і допомогти вам підтримувати трафік на попередніх рівнях, не створюючи нової аудиторії з нуля або повільнішими темпами. Це може бути досягнуто в порівнянні з цим Сторінка перенаправлення сайту WordPress.com, який також обробляє будь-яку оплату

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map