Як безпечно створити резервну копію та відновити WordPress ��️

Посібник з безкоштовних, легких та безпечних резервних копій для WordPress.


Незалежно від того, що ваш WordPress сайт – це бізнес, інтернет-магазин чи блог, це одна особливість, у якій завжди буде потрібно: необхідність резервного копіювання.!

В епоху, коли злом, зловмисне програмне забезпечення та несправності сервера є все більшим ризиком, резервне копіювання сайтів стало необхідністю, а не просто можливим варіантом. Без плагіну резервного копіювання звуку, вся наполеглива робота, яку ви вкладете у свій WordPress, знаходиться в постійній небезпеці втрати.

Для будь-якого сайту, що вартує його солі, це просто не є ризиком. Але на щастя для вас, є безліч ефективних, простих та безкоштовних плагінів WordPress, які дозволять створити резервну копію вашого веб-сайту та забезпечити вам необхідний захист.

Тільки за останні 2 роки приголомшливі 91% серверів зазнали незапланованих відключень, витираючи тисячі сайтів без резервного копіювання. Особливо сильно вдарили бізнес-сайти, втративши (в середньому) десятки тисяч доларів доходу. Коли рішення таких втрат є безкоштовним, ви дійсно не можете дозволити собі не створювати резервні копії! На щастя, ми тут, щоб показати вам, як змусити ці плагіни працювати для вас та вашого веб-сайту.

Резервна копія: Прямий захист

Wordpress резервного копіювання мігрувати

Якщо ви хочете зробити резервні копії якнайшвидше та простіше, не шукайте далі, ніж безкоштовний плагін резервного захисту.

Резервна копія: Огляд

Оскільки один із найпопулярніших плагінів WordPress та найбільш рейтингових планів, зрозуміло, що ця проста система резервного копіювання працює. Рідкісна річ знайти можливості резервного копіювання та відновлення у простому та безкоштовному пакеті. До основних його особливостей належать:

 • Ручне резервне копіювання без обмежень
 • Варіант резервного копіювання: файли, база даних або те і інше
 • Файли резервної копії, сумісні з Dropbox
 • Швидкі, легкі реставрації
 • Можливість скасування резервного копіювання
 • Підтримка кількох WordPress сайтів

Якщо це звучить як потрібна для вас система, то ось як її отримати та як нею користуватися.

1. Резервне копіювання: Установка

Ви можете легко встановити захист резервного копіювання на інформаційній панелі WordPress. Знайдіть його на вкладці «Плагіни», а потім завантажте та встановіть. Після завершення завантаження та встановлення переконайтеся, що він увімкнено (За допомогою кнопки Активувати) і все готово для запуску.

специфікації модуля резервного захисту

2. Резервне копіювання: Резервне копіювання

Перший крок резервного копіювання – це резервне копіювання у плагіні захисту резервного копіювання та натискаючи кнопку, ви здогадалися, кнопку резервного копіювання. Звідси вам потрібно назвати резервну копію та вибрати або повний, або спеціальний тип.

резервні копії охорони

Спеціальна опція дозволяє вибрати між резервними копіями файлів або бази даних, тому виберіть те, що вам підходить. І те й інше – наша рекомендація, але якщо простір для зберігання є проблемою, це може мати сенс спробувати зменшити обсяг даних.

Резервні копії також можна завантажувати до Хмари за посиланням Dropbox. Щоб налаштувати це, просто перейдіть до програми резервного захисту > Хмара та натисніть кнопку УВІМКНЕНО.

Це автоматично перенаправить вас на веб-сайт Dropbox, де вам буде запропоновано авторизувати плагін. Натисніть Дозволити, і ви перейдете назад до WordPress із підтвердженням з’єднання.

резервний захист доступу

На сторінках прикладу ми вибрали повну резервну копію та назвали її Тестова резервна копія, але наша порада полягатиме в тому, щоб використовувати відповідний місяць та рік для своїх назв резервної копії, що дозволяє легко відслідковувати дані.

Коли все налаштовано на потрібні параметри, натисніть кнопку Резервне копіювання. Коли резервна копія виконана, просто завантажте її та збережіть її у вибране місце.

3. Резервне копіювання: Заплановані резервні копії

Хоча ця програма для резервного копіювання робить її досить простою вручну створити резервну копію, використання функції планування плагіна надає всю безпеку, докладаючи менше зусиль.

Щоб запланувати ці резервні копії, потрапили до програми Backup Guard > Розкладіть, а потім увімкніть перемикач УВІМКНЕНО та назвіть свій графік. Далі вам потрібно вибрати частоту резервного копіювання, є варіанти між погодинною, щоденною, щотижневою або щомісячною, тому вибирайте те, що вам найбільше підходить для потреб ваших веб-сайтів. Найкраще спробувати співставити частоту резервного копіювання з частотою розміщення вмісту, але в цьому прикладі наша була встановлена ​​щотижня.

Заплановані резервні копії охоронної програми

Останнім кроком є ​​вибір повної або власної резервної копії, приблизно так само, як у розділі ручного резервного копіювання. Щойно ви зробили це і задоволені графіком резервного копіювання, натисніть кнопку Зберегти, і ви закінчите!

4. Резервне копіювання: Відновлення

Не потрібно хвилюватися, якщо з будь-якої причини вам потрібно відновити, процес простий і простий. На вкладці захисту резервного копіювання перейдіть до розділу Резервні копії. Це дасть вам повний список усіх збережених резервних копій, просто виберіть той, до якого потрібно відновити, та натисніть зелений значок відновлення.

Коли процес завершиться, перевірте, чи все відновлено повністю, і ви отримаєте резервну копію веб-сайту та буде готове.

Резервні копії з резервним захистом

Резервне копіювання… Про

Охоронник резервного копіювання також має преміальну версію: Backup Guard Pro. Існують плани членства у Срібному, Золотому та Платиновому планах. Додатки цих планів включають:

 • Вибір резервного файлу з можливістю виключення певних файлів
 • Відстеження електронної пошти за резервними копіями
 • Багаторазове охоплення сайту (до 10)
 • Сервіс, що мігрується сайтом / доменом
 • Багаторазове покриття служби зберігання
 • Кілька запланованих резервних копій
 • І набагато більше

Платні плани починаються від $ 12,50 і включають повний рік підтримки та оновлень. План Platinum останнім часом зменшився вдвічі в ціні, і його, безумовно, варто вивчити для всіх, хто хоче остаточний захист резервного копіювання для свого веб-сайту WordPress.

UpdraftPlus: найкращий на ринку

Сила резервної гвардії полягає в її простоті та прямолінійності, але для того, хто потребує більше місця для маневру та можливості налаштування, вільний план може відчувати себе трохи обмежуючим. Тут надходить UpdraftPlus та його більша гнучкість.
updraftplus

UpdraftPlus: огляд

При більш ніж 2 мільйонах активних встановлень і з 5-зірковим рейтингом Updraft plus – це, мабуть, найпопулярніша безкоштовна резервна копія WordPress, яка регулярно виходить на перше місце у більшості порівняльних оглядів. Як і резервний захист, він пропонує як резервне копіювання, так і відновлення, але має кілька основних функцій, які надають йому перевагу:

 • Легко автоматизовані розклади резервного копіювання
 • Кілька варіантів зберігання, таких як Dropbox, Cloud тощо.
 • Функції сайтів можна створити резервну копію як окремі об’єкти зберігання
 • Більш автоматизована система планування, невдалі резервні копії перенесені
 • Вибір резервного копіювання для конкретних елементів сайту
 • Можливість контролю, де зберігаються окремі резервні елементи
 • Швидке та просте відновлення, низькі вимоги до сервера

1. UpdraftPlus: Установка

UpdraftPlus можна знайти на інформаційній панелі WordPress, просто перейдіть до плагінів > Додайте нове і знайдіть UpdraftPlus, а потім натисніть кнопку Встановити. Після її встановлення натисніть кнопку Активувати, плагін надає короткий огляд його налаштувань та параметрів.

пошук плагіна updraftplus

2. UpdraftPlus: Резервне копіювання

У розділі Налаштування UpdraftPlus ви знайдете меню під назвою резервного копіювання / відновлення UpdraftPlus. Є синя кнопка резервного копіювання, натисніть її, щоб розпочати резервну копію вручну.

Відновлення резервного копіювання UpdraftPlus

Вам буде надано можливість відновити файли, базу даних або обидва; виберіть параметр і натисніть “Резервне копіювання зараз”. У цьому прикладі ми вибрали обидва.

Це створить резервну копію вашого веб-сайту на віддаленому сервері, йому буде призначена дата його створення як ім’я, тому його буде легко знайти пізніше.

3. Планування резервних копій

Як і Backup Guard, UpdraftPlus дозволяє запускати заплановані резервні копії. Ви можете це зробити на вкладці Налаштування UpdraftPlus, але у вас буде додаткова опція запуску окремих графіків резервного копіювання для файлів і баз даних.

Цей параметр дозволяє налаштувати сервіс резервного копіювання під потреби вашого веб-сайту, і який найкраще для вас залежить від таких факторів, як частота публікації та швидкість оновлень.

Резервне копіювання WordPress сайту за допомогою UpdraftPlus

Після встановлення розкладу вам доведеться вибрати місце зберігання. Виберіть розташування, файли, які потрібно включити, а потім натисніть Зберегти. З’являться спливаючі вікна та дозволять вам авторизувати з’єднання, і як тільки це буде зроблено, планування почне діяти.

4. UpdraftPlus: Відновлення.

Відновлення за допомогою UpdraftPlus пропонує більше варіантів та вибір способів відновлення. Однак загальна структура не є дуже складною, тому вам не потрібно буде відчувати занепокоєння усім наявним вибором!

Щоб розпочати відновлення резервної копії, поверніться на вкладку “Резервне копіювання / відновлення”, щоб переглянути список усіх попередніх резервних копій. Після цього виберіть резервні копії, які ви хочете відновити.

Натисніть кнопку відновлення, і ви отримаєте можливість вибрати, що саме відновити; гнучка система дозволяє відновити конкретні аспекти вашого сайту WordPress, такі як теми, плагіни або файли тощо.

Вибравши, що потрібно відновити, натисніть кнопку відновлення і нехай процес запуститься. Після завершення відновлення ви також зможете завантажити файли журналів. Розумно це робити, і якщо виникнуть проблеми, ці файли значно полегшать допомогу команді підтримки UpdraftPlus.

Restoration-Successul-UpdraftPlus

UpdraftPlus… Premium

UpdraftPlus також пропонує ще більш вичерпну версію преміум-класу, для більшого веб-сайту з більшим обсягом та різноманітністю вмісту, з яким можна працювати, це може бути більш доречним. До додаткових функцій належать:

 • Зазначені резервні копії вмісту
 • Спрощена міграція веб-сайтів
 • Багатомісність сумісності
 • Резервні копії містять вміст, що не є WordPress
 • Безкоштовна підтримка техніків
 • 1 Гб пам’яті на UpdraftVault
 • Більш широка різноманітність застосованих платформ для зберігання даних, таких як Amazon S3, Rackspace, OneDrive та багато інших
 • Параметри розширеної бази даних
 • І більше

За ціною 70,00 доларів план преміум – це більш крута ціна, ніж резервний захист Pro, проте плагін UpdraftPlus пропонує набагато більше корисності для вашого веб-сайту. А для багатьох веб-сайтів додаткові функції, безумовно, будуть коштувати додаткових витрат.

Який плагін краще для резервного копіювання WordPress: резервна копія або UpdraftPlus?

Обидва варіанти забезпечують спокій, безпеку та корисність, необхідні для додатка резервного копіювання. Хоча кожен робить свою роботу добре, є важливі відмінності, які впливатимуть на те, що найкраще для вас.

Для простого, простого продукту, який потребує невеликого вкладу, щоб виконувати свою роботу, Backup Guard – це плагін вибору. Він ідеально підходить для менших веб-сайтів із більш повільним темпом вмісту, легким налаштуванням та нескладними процесами.

З іншого боку, якщо ваш сайт більш важкий, складний і потребує більш конкретного обслуговування, то UpdraftPlus – це ідеальний вибір для вас. Можливість плагінів пропонувати диференційоване планування резервного копіювання для різних функцій сайту та безкоштовно робити його життєво важливим ресурсом для більш активних веб-сайтів.

Резервні копії вручну: плагіни не потрібні.

З різних причин ви можете вважати, що плагін не для вас або вашого веб-сайту, або, можливо, саме тому плагін недоступний для вас. Якщо це так, то все одно немає причин не робити резервну копію. Якщо ви знаєте, як створити резервну копію вручну, ви все одно зможете захистити свій сайт без необхідності плагінів, тож, як це зробити.

Під час резервного копіювання вручну процес відбувається вдвічі, і вам потрібно буде створити резервну копію файлів Бази даних та Сайту. Для початку налаштуйте папку робочого столу для зберігання резервної копії з двома підмножинами для файлів Бази даних та сайтів відповідно. Знову радимо назвати папці дату резервного копіювання, щоб заощадити час на пошук пізніше! Twitter

У цьому підручнику приклади з сервера cPanel. Однак більшість серверних систем мають подібні формати, і якщо ви використовуєте інший сервер, різниця, ймовірно, не буде великою. Шукайте подібні формулювання та шляхи, і у вас не повинно виникнути проблем із пошуком даних та файлів, необхідних для створення резервної копії.

На сервері cPanel ви знайдете Базу даних у розділі phpMyAdmin, а файли знаходяться в консолі керування файлами.

Ручне резервне копіювання: Експорт бази даних

Спочатку потрібно увійти в адміністративний інтерфейс cPanel (або іншого сервера, який ви використовуєте). Це означає, що ви, швидше за все, будете використовувати систему баз даних cPanel MySQL, оскільки це стандарт для сайтів WordPress.

Зайдіть у систему MySQL, і ви знайдете Базу даних веб-сайтів, клацніть правою кнопкою миші та натисніть опцію phpMyAdmin (знову це стандарт WordPress). Ви будете переспрямовані на нову вкладку phpMyAdmin, зліва буде список усіх веб-сайтів, які ви пов’язали з цим сервером.

Виберіть веб-сайт, на який ви хочете створити резервну копію, і вам буде представлено спадне меню, таблицю, виберіть “експортувати”.

експортна база даних

Це перенесе вас до консолі експорту з кількома параметрами, як продовжити, виберіть спосіб експорту: швидкий та параметри форматування: SQL. Після цього просто натисніть кнопку “Перейти”, і завантаження триватиме вперед, переконайтеся, що ви перемістите його в підпапку “База даних” у папці резервного копіювання, щоб ви могли відстежувати її.

Є деякі випадки, коли завантаження не буде автоматичним, і він відображатиме всі компоненти в Інтернет-консолі. Якщо це трапиться, просто скопіюйте його та вставте його в папку IDE та перейдіть до папки резервного копіювання.

Коли у вас є резервна копія бази даних, наступним кроком є ​​файли сайту.

Резервне копіювання вручну: Експорт файлів сайту

Існує два основні методи експорту файлів сайтів, частіше використовується через cPanel, але для деяких веб-сайтів може бути доцільніше використовувати FTP.

Ми опишемо обидва методи, і ви зможете вирішити, що краще для вас.

Експорт файлів сайту: метод cPanel

Для початку з методу cPanel, зайдіть на панель приладів сервера і шукайте параметр файлового менеджера.

Звідси знайдіть папку public.html і натисніть на неї, це має дати можливість стиснути.

Відкриється вкладка про те, як потрібно стиснути файл, виберіть параметр .zip archive. Після цього підтвердьте стиснення, натиснувши кнопку «Стиснути файл».

Коли процес завершиться, ви побачите папку під назвою public_html.zip, завантажте її та перемістіть її в папку файлів сайту, яку ви створили раніше, і ваші файли будуть всі резервні копії!

Не забудьте видалити .zip файл, залишений на сервері після завершення, інакше ви витратите цінний серверний простір!

Якщо з будь-якої причини цей метод не працює для вас, наступним зверненням буде FTP.

Експорт файлів сайту: метод FTP

Метод FTP, короткий для протоколу передачі файлів, трохи складніший, але до нього не потрібно занадто багато звикати. Вам знадобиться обслуговування клієнтів для цього методу, хороший безкоштовний вибір – FileZilla або Cyberduck, або їх можна легко встановити безпосередньо з їх веб-сайтів.

Ці послуги клієнтів дозволяють вам робити інтерфейс безпосередньо між файлами веб-сайту, що перебувають у реальному часі, та вашим комп’ютером, що є основою методу FTP.

Для цієї демонстрації ми завантажили FileZilla, і ваш перший крок – це отримати одного з клієнтів.

FTP: підключення до сервера веб-сайту

Перший крок, якщо ви знайдете свої дані для входу в FTP, вам знадобиться це, щоб відкрити підключення FileZilla до сервера.

Деталі можна знайти у файлах cPanel, просто шукайте розділи облікових записів FTP, і вони повинні бути доступними, якщо це не так, вам потрібно буде звернутися до приймаючої компанії сервера.

Якщо у вас є ці дані, відкрийте FileZilla. Ви будете представлені у двопанельному форматі, ліва представлятиме ваш комп’ютер, а права – сервер, до якого підключений / підключений.

Щоб зв’язок працював, потрібно подати файл > менеджер сайту. З’явиться нова вкладка, натисніть новий сайт, і вам буде запропоновано вказати ім’я серверу сайту, до якого ви підключаєтесь.

Для підключення спочатку виберіть звичайний тип входу, а потім заповніть дані сервера, такі як хост (домен), ім’я користувача та пароль. Коли ви зробите це та зв’яжете, деталі будуть збережені, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб надсилати їх щоразу, коли ви хочете отримати доступ до сервера через FileZilla.

Коли у вас все підключено, знайдіть панель віддалених сайтів, на якій містяться всі файли та папки веб-сайтів. Існує спадне меню, де ви знайдете файл під назвою public¬_html, цей файл – це повна колекція всіх файлів сайту та те, що ви експортуєте як резервну копію.

FTP: Експорт файлів WordPress

За допомогою лівого інтерфейсу (підключеного до файлів локального комп’ютера) знайдіть папку резервного копіювання файлів сайту, яку ви створили раніше.

Звідси це так само просто, як перетягування та перекидання папки public_html з правого інтерфейсу у файли сайту зліва. Це розпочне процес завантаження, який залежить від часу залежно від швидкості з’єднання.

Резервне копіювання вручну, безумовно, відрізняється від використання плагіна, і хоч це може бути складніше, це цінний навик. Якщо з будь-якої причини плагін, який ви використовуєте, стає раптом непідтримуваним, ви можете легко розслабитися, знаючи, що це резервне рішення для ваших резервних копій.!

Висновок

Резервне копіювання веб-сайту WordPress – це невелика і проста зміна, але в нинішньому онлайн-середовищі це стає необхідністю. За останніми статистичними даними, майже 90% веб-сайтів WordPress мають помітні вразливості до злому; а плагін для резервного копіювання – один з єдиних способів убезпечити себе від цього.

Резервне копіювання забезпечить вам спокій, безпеку та шанс швидко відскочити назад у разі втрати. Це ніколи не було більше причин створювати резервні копії вашого веб-сайту, і ніколи не було менше перешкод для цього.

Тож не чекайте, поки вам не доведеться сказати: “Я б хотів, щоб я створив резервну копію!”, Завантажте будь-який із зазначених тут плагінів (або зробіть це вручну!) Та створіть резервну копію WordPress.

Крім того, якщо вам цікаво, як переключити веб-хости для вашого сайту WordPress, перегляньте наш посібник з цього питання.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map