Динамічний огляд хостингу


Загальний рейтинг

План хостингу WP з керованим керуванням
16,95 дол. / Міс

План найдешевшого спільного хостингу
3,95 дол. / Міс

Динамічний хостинг: швидкий підсумок для людей, які не мають часу (майже всі ми)

Коротше кажучи, якщо ви шукаєте керований хостинг WordPress, підпишіться! Вони екологічні, мають високу безпеку, автоматичні оновлення WP, гарну підтримку, необмежену кількість дискового простору … майже все, що вам потрібно за дійсно доступними цінами порівняно з іншими керованими веб-хостами WP.

Якщо говорити, якщо ви шукаєте свій щоденний дешевий веб-хостинг (блоги, бізнес тощо), нашою рекомендацією буде перевірити GreenGeeks, вони також супер-зелені (вкладаючи 300% того, що вони використовують назад сітка) і пропонують необмежену кількість дискового простору навіть для їх найпростіших планів (чого не має Динамічний хостинг, вони пропонують 5 ГБ). Погляньте на наш огляд GreenGeeks.

Щоб отримати детальнішу інформацію про динамічний хостинг, читайте нижче!

Кір хостинг досліджень

Динамічний огляд хостингу

Якщо ви хочете мати власний веб-сайт, особливо для ділових цілей, ви повинні переконатися, що він працює 100% часу. Все повинно працювати ідеально. Якщо ваш веб-сайт має простої через поганий сервіс хостингу, це може бути дорогим. Потенційні клієнти можуть бути розчаровані, і ви можете втратити продажі або потенційних клієнтів.

Такі агенції, як ми, керують різними веб-сайтами для різних клієнтів. Ми, очевидно, повинні переконатися, що їх веб-сайти не збиваються. Ось чому ми завжди шукаємо кращу веб-хостинг-компанію Канади.

Вступ до динамічного хостингу

Компанія була заснована в 1999 році підприємцями, які проживають в Приморських районах, Канада. Вони пишаються тим, що мають центри обробки даних та хмарні резервні копії даних, розташовані в Канаді. Крім того, вони зобов’язані надавати найвищу послугу підтримки клієнтів.

Динамічний хостинг працював з декількома клієнтами і став компанією Канади для всього, що стосується “Dev Ops”. У них сильна культура, коли вони ставлять потреби своїх клієнтів насамперед, особливо щодо ІТ-інфраструктури та послуг.

Компанія співпрацювала з кількома клієнтами, такими як Комісія з сертифікації водолазів Канади, Галіфаксська торгово-промислова палата, компанія Heart & Фонд інсультів та PharmaChoice. Вони виграли кілька нагород, таких як WebHostRanking.com, найкращий зелений господар Канади. Динамічний хостинг також визнаний одним із кращих постачальників послуг зеленого веб-хостингу в Канаді 100Best-Web-хостингом.

Ціноутворення

Компанія пропонує різноманітні продукти, такі як Спільний хостинг, VPS хостинг, хостинг у віртуальній машині (VM) та хмарна інфраструктура як послуга (IaaS). Спільні плани хостингу називаються наступним чином; “Тримайте простий план”, “Остаточний трирічний план” та “Керований WordPress”. Зазначені плани можна побачити нижче:

Динамічний хостинг Спільні плани хостингу

Їх найдешевший пакет під назвою «Тримайте простий план» коштує 3,95 CAD на місяць, якщо ви заплатите загалом 36 місяців. Протягом 12-місячного терміну зазначений план коштуватиме 5,00 CAD на місяць. Однак якщо ви хочете платити за нього щомісяця, це коштуватиме вам 6,95 CAD. Цикл виставлення рахунків у програмі Keep It Simple ви можете побачити нижче:

Тримайте це простий цикл виставлення рахунків

Простий план Keep It дозволяє мати один домен в одному обліковому записі хостингу. Це означає, що у вас на сервері може розміщуватися лише 1 веб-сайт. Вони також надають вам 5 Гб місця зберігання.

З іншого боку, вони надають вам безкоштовний сертифікат SSL, яким ви можете користуватися протягом нескінченного періоду часу. Ви також можете вибрати веб-сайт на базі WordPress на хостинг-акаунті. Завітавши на їхній сайт, вони надають вам промо-код “Безкоштовний рух”, який надає вам безкоштовну функцію міграції веб-сайтів.

Що стосується резервного копіювання, вони надають вам автоматичне резервне копіювання даних, що робиться щовечора. Резервне копіювання триває 90+ днів. Резервне копіювання даних після аварійних ситуацій проводиться щотижня поза межами сайту. Резервні копії – це гарна річ, якщо щось не піде з вашим веб-сайтом. Ви можете відновити його за певний проміжок часу до того, як сталася несправність за допомогою вказаних резервних копій.

Якщо ви переймаєтесь безпекою, вони надають вам брандмауер, який активно блокує шкідливі загрози. Їх найдешевший план також включає такі функції, як заборона IP та виявлення розширених загроз.

План Keep Keep Simple також включає функції для веб-сайтів на базі WordPress. Вони автоматизують побудову сайту WordPress за допомогою майстра встановлення у два кліки. Також включені автоматичні оновлення основної версії WordPress, теми та плагіни. Оновлення вашого веб-сайту WordPress хороші, оскільки допомагають уникнути несправностей та блокувати можливі загрози. Виконання автоматично, це економить ваш час, який вам доведеться витратити на виконання зазначеного завдання. Нарешті, вони серйозно зберігають безпеку веб-сайту WordPress через користувачів адміністратора, паролі, ключі безпеки тощо.

Параметри підтримки

Динамічний хостинг надає вам різні варіанти зв’язатися з ними у випадку, якщо вам потрібна допомога:

 • Підтримка онлайн-чату,
 • База знань про самодопомогу,
 • Квитки на обслуговування клієнтів та
 • 24 × 7 Центр безкоштовного дзвінка

База знань про самодопомогу регулярно оновлюється, і відповідно до динамічного хостингу, вона може вирішити 80% більшості проблем, з якими стикаються клієнти. Надіславши квиток на підтримку, ви можете отримати подальше сповіщення протягом години або менше.

Окрім того, у їхньому центрі дзвінків 24 × 7 немає періодів очікування, у яких триває дзвінок хвилин та навіть години. Їх підтримка в чаті 24 × 7 надає вам доступ до їх служби підтримки клієнтів, якщо ви не маєте права робити інші три варіанти, які вони надають.

Компанія пишається тим, що надає своїм клієнтам видатні послуги з обслуговування клієнтів. І огляди зарекомендували себе відмінною системою підтримки. Більшість відгуків зазначають, що вони мають найкраще співвідношення ціни та якості та надають необхідну допомогу, якщо щось піде не так. Підтримка завжди надається швидко та надає детальну допомогу відповідно до більшості користувачів.

Плюси

Вибір послуг «Динамічний хостинг» має свої переваги та недоліки. Почнемо з плюсів. Їх можна побачити нижче:

Безкоштовний довічний сертифікат SSL

Сертифікат SSL важливий, якщо ваш веб-сайт обробляє конфіденційну інформацію, таку як номери кредитних карток та особисті дані. Найкраще в динамічному хостингу – це вони надають вам безкоштовний сертифікат SSL для вашого веб-сайту.

Крім того, сертифікат SSL допоможе збільшити ваш рейтинг у пошукових системах. Сильний Шифрування HTTPS Google вважається одним із факторів рейтингу від Google, оскільки сильне шифрування сайту є ознакою хорошого бізнесу / веб-сайту. Завдяки безкоштовному SSL-сертифікату Dynamic Hosting ви можете захистити конфіденційну інформацію свого користувача та одночасно підвищити рейтинг..

Особливості WordPress

Якщо ви вважаєте за краще використовувати WordPress як платформу свого веб-сайту, то пакет Динамічний хостинг призначений для вас. Завдяки різноманітним функціям WordPress, таким як встановлення одним натисканням кнопки та автоматичне оновлення, керована справа речей піклується про вас. Безпека WordPress посилюється завдяки паролям, ключам безпеки, адміністраторам користувачів та перевірки майстра.

30-денна гарантія повернення грошей на 30 днів

Так! Вони надають 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх продуктами та / або послугами. Це гарна річ для першокласників, які просто випробовують їх. Якщо вас не влаштовує те, що вони пропонують, ви можете повернути свої гроші взагалі без запитань.

Функції резервного копіювання та безпеки

Це серйозна катастрофа, коли ваш веб-сайт раптово не реагує або коли він раптово виходить з ладу. Коли ви просто не можете вирішити проблему, вам потрібні резервні копії, щоб відновити веб-сайт до моменту, коли він ще функціонував.

Динамічний хостинг забезпечує резервне копіювання протягом 90+ днів щовечора. Крім того, вони також забезпечують резервне копіювання даних щодо аварійних ситуацій за межами місця кожного тижня. Це дає вам спокій, знаючи, що не потрібно починати з нуля, якщо трапляються погані речі.

Безкоштовна міграція веб-сайтів

Якщо ви використовуєте їх промо-код “FreeMove”, ви можете перенести або перенести свій веб-сайт безкоштовно. Вам не доведеться виділяти більше грошей, щоб просто перенести свій веб-сайт від шаленого хостинг-провайдера до хорошого.

Відмінна система підтримки клієнтів

Компанія має динамічно швидкі системи підтримки квитків, які надають детальну допомогу щодо вашої проблеми. Крім цього вони надають три інші варіанти підтримки; дзвінки через безкоштовні номери, чат наживо та базу знань про самодопомогу.

Як і більшість оглядів, Kudos для динамічного хостингу, вони фактично забезпечують швидку систему підтримки, яка детально описує, що потрібно для усунення вашої проблеми. Більшість клієнтів були задоволені їх роботою, і вони справді виконують свої обіцянки про видатну підтримку клієнтів.

Мінуси

Ми зробили з плюсами. Тепер перейдемо до мінусів. Динамічний хостинг не позбавлений недоліків. Нижче наведено деякі з них:

Обмежена кількість доменів

З їх найдешевшим планом ви можете мати лише один домен на один обліковий запис хостингу. Це далеко не пропозиції інших хостинг-провайдерів, де деякі з них пропонують необмежену кількість доменів на рахунок.

Якщо вам потрібно кілька веб-сайтів, то План “Простіший план” не для вас. Ви можете обрати наступний план під назвою Кінцевий трирічний план. Зазначений план коштує 12,95 CAD на місяць, якщо ви вибираєте щомісячні умови оплати. Його найдешевша ставка становить 7,49 CAD на місяць, якщо ви хочете платити 36 місяців вперед.

Висновок

Отже, як згадується в нашому резюме, як керований хост WordPress, вони приголомшливі … як спільний веб-хост, є кращі варіанти. Ми настійно рекомендуємо подивитися на GreenGeeks, ознайомитися з нашим оглядом GreenGeeks.

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2019-11-22Reviewed Item Dynamic HostingAuthor Rating 41зірка1зірка1зірка1зіркасірийНазва продукту Динамічний хостинг-ціна
3,95 CAD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map