Arvixe – zapewnia solidne bezpieczeństwo

Poszukiwanie usługi hostingowej jest trudne. Gdybym miał Na wynos dane, niezawodność, funkcje, koszty i wszystkie inne rzeczy, na które ludzie powinni zwrócić uwagę, decydując się na wybór usługi, z której skorzystam – swoją decyzję oparłbym wyłącznie na nazwisku.


Arvixe_LogoJestem za używaniem usług o interesujących nazwach. Weźmy na przykład Arvixe. Co za fajne imię. Czy to francuski Czy to wietnamczyk? Kto może powiedzieć. Prawdopodobnie strona Arvixe, ale zostań ze mną tutaj.

Zakładam, że Arvixe to francuskie słowo i wymawiam „ar-veex” – ALE – o wiele fajniej jest mówić ar-vikes.

Powiedz to ze mną – Arvixe.

Jak zabawnie! Brzmi jak mityczny topór bojowy, którego używasz do zabijania złych gremlinów atakujących twoją spokojną wioskę rybacką.

Let’s sprawdź, czy ich fajna nazwa pasuje do szumu jeśli chodzi o hosting.

TLDR;

Arvixe nie jest jedyną opcją zapewniającą wysoki poziom bezpieczeństwa, ale jeśli cenisz to w swoim hostingu, to wtedy ta usługa powinna być w rozmowie. Wysoka cena i krótszy niż czas gwiazdowy ładunek są niepokojące, ale zaawansowane funkcje kodowania mogą sprawić, że będzie to dla ciebie nieistotne.

Nasze podejście analityczne

Nasze recenzje dostawców hostingu opierają się na twardych liczbach, zebranych podczas wielu miesięcy testów z naszymi własnymi przykładowymi projektami internetowymi.

Z Arvixe przeprowadziliśmy szereg testów z centrów danych w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Europie, aby określić ich średni poziom wydajności. Dzięki tym informacjom możemy porównać je z innymi dostawcami usług w chmurze i przedstawić rekomendacje.

The Hard Science

Podczas testowania wydajności dostawcy usług hostingowych ważne jest rozłożenie geograficzne, ponieważ różne lokalizacje mają różne prędkości sieci lokalnej.

Oceniając Arvixe, przeprowadziliśmy testy z kilku dużych kanadyjskich miast, aby dać ci ogólne wrażenie tego, czego można oczekiwać od ich centrum danych. Oto liczby zwykłe:

 • Montreal

  Czas działania – 98,9%
  Czas ładowania – 2612 mln

 • Toronto

  Czas działania – 98,7%
  Czas ładowania – 2532 mln

 • Vancouver

  Czas działania – 98,8%
  Czas ładowania – 2885 mln

 • Winnipeg

  Czas działania – 97,9%
  Czas ładowania – 2,758 mln

Co oznacza dyspozycyjność?
 • Uptime – Procent wskazujący całkowity czas, w którym dostawca usług hostingowych jest online i działa normalnie.
 • 98,9% czasu dostępności w Montrealu – usługi iPage działały nienormalnie przez 1,1% czasu użytkowników Montrealu. Matematyka jest równa około 96 godzin przestoju w ciągu roku.
 • Co to oznacza dostępność – ułamek punktu procentowego może znacząco wpłynąć na dostępność Twojej witryny
 • Dobre czasy dostępności – bierzemy pod uwagę czas dostępności mocne wskaźniki ponad 98%.
Co oznacza czas ładowania?
 • Czas ładowania – rzeczywiste pomiary prędkości.
 • Jednostka miary – podane powyżej czasy są mierzone w milisekundach i obejmują długość pełnego żądania i odpowiedzi do serwera sieci w chmurze.
 • Jak to jest testowane – Skompilowane liczby są średnią z miesięcy testowania na platformie iPage z różnymi przeglądarkami, takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox i Microsoft Internet Explorer.
 • Inne zmienne – Użytkownicy końcowi Twojej witryny mogą wydawać się zmienni w czasach reakcji z powodu różnych czynników, w tym szybkości sieci lokalnej, zachowania przeglądarki i ruchu na serwerze.
 • Dobre czasy ładowania – czasy ładowania, które wynoszą średnio 2000 milisekund lub mniej, są uważane za wysoką wydajność.

znaczenie czasu ładowania

Korzystanie z usług hostingowych z wolniejszym czasem reakcji jest ryzykowne, ponieważ czytelnicy i klienci mogą być zirytowani opóźnieniami i zamiast tego wybrać przeglądanie innych witryn.

Głębsze zanurzenie się w naszych badaniach pokaże, że dostawcy hostingu są na całej mapie.

Wyniki testów Arvixe były powyżej średniej czasu sprawności i poniżej średniej czasu ładowania. Aby porównać do innych dostawców hostingu, zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną badawczą.

Tak więc pytanie się pojawia, ich stawki i funkcje są wystarczająco dobre, aby stały się intrygującym wyborem do prowadzenia Twojego bloga?

Money Matters – Arvixe Cennik

Okej – zdecydowaliśmy, że sprzedajesz topory bojowe. Nie musisz nazywać żadnego z nich Arvixe, ponieważ możesz korzystać z usługi hostingowej o nazwie Arvixe. Może to być mylące.

W dzisiejszych czasach możliwe jest uruchomienie projektu internetowego przy niewielkim budżecie – topory bojowe nie są tanie – ale nadal musisz mieć pewność, że otrzymujesz dobra wydajność i wsparcie ze strony twojego dostawcy hostingu.

Ważne jest, aby używać dostawcy usług hostingowych, który jest bardzo przejrzysty w swoich praktykach rozliczeniowych i nie ma ukrytych opłat. To powiedziawszy, oto spojrzenie na plany i ceny Arvixe:

plany cenowe arvixe

Na swojej stronie internetowej Arvixe dzieli swoją ofertę na dwa plany, chociaż konfiguracja jest nieco bardziej myląca.

Przede wszystkim zmuszają klientów do wybierania między środowiskami Linux i Windows. Jest to świetne rozwiązanie dla osób z głęboką wiedzą techniczną, które wiedzą, że chcą platformy, której chcą, ale dla osób nowszych w tworzeniu stron internetowych może to być mylące.

Większość kanadyjskich klientów będzie lepiej z opcją Linuksa, zwłaszcza że ceny tych planów są tańsze. Stamtąd możesz wybierać między opcjami Personal Class lub Personal Class Pro.

Dygresja: Oferują inne wersje, takie jak klasa biznesowa, klasa sprzedawcy, klasa VPS i klasa dedykowana. Każda wersja ma opcje standardowe i pro. Mamy zamiar trzymaj się klasy osobistej ponieważ większość użytkowników wybierze tę opcję.

Jedyne znaczenie między tymi dwoma planami polega na tym, że Personal Class ogranicza cię do sześciu łączy do domen, podczas gdy opcja Personal Class Pro pozwala ci używać nieograniczona liczba domen w centrum danych Arvixe.

Pamiętaj, że rachunki z Arvixe szybko rosną wraz z dodawaniem kolejnych funkcji. Na przykład korzystanie z WordPress z Arvixe zazwyczaj kosztuje dodatkowe 7 USD miesięcznie.

Aby zablokować najlepsze stawki płatności Arvixe, musisz subskrybować dwuletni plan, którego nie można anulować.

W przeciwieństwie do innych usług hostingowych, które sprawdziliśmy, nie ma specjalnych stawek wprowadzających, z których można skorzystać w Arvixe.

funkcje

Aby przyciągnąć więcej klientów na swoją platformę, Arvixe oferuje szereg dodatkowych funkcji, które są dołączone do ich planów hostingowych. Poniższy zrzut ekranu przedstawia kilka najważniejszych wydarzeń.

Strona główna arvixe

Na swojej stronie internetowej Arvixe robi wielkie wrażenie na temat narzędzia do tworzenia stron internetowych, które jest dostępne dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy wybiorą plan Personal Class czy Personal Class Pro.

Narzędzie pomaga nowym użytkownikom w projektowaniu witryny za pomocą interfejsu „przeciągnij i upuść”. Brzmi jak świetne rozwiązanie, ale okazało się, że jest opóźniony i buggy w porównaniu do Wix i innych najlepszych twórców stron internetowych.

Nie oznacza to, że Arvixe nie jest wykonalną opcją, ale jeśli chodzi o twórców stron internetowych, lepszym pomysłem może być poszukiwanie gdzie indziej.

Arvixe oferuje również kilka różnych funkcji zarządzania pocztą e-mail. Ich abonamenty obejmują przestrzeń skrzynki pocztowej, dzięki czemu możesz połączyć swoją domenę z pocztą przychodzącą i wychodzącą. Ponadto możesz skonfigurować różne narzędzia e-mail marketingu. Może to być pomocne, gdy rozwijasz swoje przedsiębiorstwo internetowe i chcesz zacząć reklamować się przez e-mail.

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w Arvixe, jest sposób, w jaki obsługują SSL, protokół szyfrujący transmisje między przeglądarkami internetowymi a serwerami. Wielu dostawców hostingu dołącza do swoich certyfikatów certyfikat SSL, w przeciwnym razie pomoże Ci skonfigurować bezpłatny za pomocą Let’s Encrypt. Ale Arvixe nie robi ani obciąży Cię 25,00 USD rocznie w celu zabezpieczenia Twojej witryny.

Pobierają również opłaty za „Priorytetowe wsparcie” za 20 USD miesięcznie. Nie jestem fanem tej praktyki, ponieważ wsparcie powinno być priorytetem w większości usług hostingowych. Jedynym sensownym momentem, w którym warto zapłacić więcej za wsparcie, jest na poziomie przedsiębiorstwa.

Inne funkcje, o których warto wspomnieć (więcej można zobaczyć na ich stronie z cenami) są omówione poniżej:

Przegląd funkcji Arvixe ujawnia, że ​​ten hosting jest sprzedawany osobom, które nie są początkujące. Kodowanie ma wysoki priorytet na stronie funkcji.

Pozytywy

Początkujący nie znajdą zbyt wielu pozytywów, by się z nimi przyczepić za pomocą Arvixe. Biorąc to pod uwagę – zaawansowani użytkownicy znajdą w tym serwisie kilka rzeczy, które lubią.

Zaawansowane funkcje

Oprócz darmowych kuponów – jeśli odwołujesz się do powyższej tabeli, Arvixe oferuje wiele funkcji skierowanych na bardziej zaawansowany rynek.

Nawet sposób ustalania cen wyraźnie pokazuje, że zależy im na bardziej zaawansowanych użytkownikach – szczególnie w wyższych planach.

Nacisk na funkcje programistyczne polegające na możliwości wdrażania różnych kodów jest oczywiście ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o użyciu Arvixe.

Bezpieczeństwo

To zdecydowanie mój ulubiony aspekt Arvixe. Środki bezpieczeństwa podjęte za darmo z Arvixe są ponad i poza innymi dostawcami hostingu.

Specjalistyczna reakcja na atak DDoS jest niesamowita, ponieważ jest to najczęstsza forma ataków na codzienne strony internetowe.

Oferują również bezpieczne wejście / wyjście, monitorowanie sieci, zaporę ogniową, wykrywanie brutalnej siły i nocne aktualizacje zabezpieczeń.

Na dodatek oni zapewnia codzienne kopie zapasowe co jest szaloną wartością dodaną.

Negatywne

Jeśli bezpieczeństwo jest Twoim priorytetem numer jeden, to te negatywy mogą nie mieć dla Ciebie żadnego znaczenia.

Nie przyjazny dla początkujących

Gdybym dopiero zaczynał, nie dotknąłbym Arvixe. Wszystko w ofercie Arvixe jest zbyt skomplikowane. Ktoś, kto ma dużo wcześniejszej wiedzy, nie będzie zdezorientowany, ale nadal nie jest przyjazny dla użytkownika – muszą uprościć.

Wolniejszy niż średni czas ładowania

Jak wspomniano wcześniej – czas ładowania wynosi super duper ważny. Tak. Super duper.

Korzystanie z usługi wolniejszej niż inne usługi lub poniżej średniej nie ma większego sensu. Jeśli klient lub użytkownik witryny czeka zbyt długo na załadowanie strony internetowej, po prostu opuści Twoją witrynę. Jak długo będziesz czekać na załadowanie strony internetowej?

Baza wiedzy i obsługa klienta

Obsługa klienta - słabaNiestety, Arvixe zawodzi mnie, jeśli chodzi o ich bazę wiedzy. To nie tak, że nie mają wielu tematów – po prostu tematy, które obejmują, nie są tak istotne.

Odpowiednie tematy, które obejmują, nie są przez większość czasu dokładnie wyjaśniane ani krok po kroku. Oferują one możliwość przejrzenia artykułów z bazy wiedzy, a recenzje nie są ładne.

Arvixe również ładuje więcej pieniędzy na priorytetowe wsparcie co jest dla mnie tylko bananami. Jako Kanadyjczyk oczekuję pewnego poziomu wsparcia w cenie, którą płacę. Ich podstawowe wsparcie jest raczej powolne i nie budzi zaufania do ich priorytetowego wsparcia.

Cena £

Arvixe przegapił notatkę, jeśli chodzi o ceny na tym rynku. Większość usług hostingowych oferuje niesamowite stawki wprowadzające, dzięki czemu możesz korzystać z produktu stosunkowo bez ryzyka.

Arvixe jest jak: „Nie, sprawdź to pełną cenę”.

Nie ma w tym nic złego, ale aby konkurować z innymi opcjami, usługa musi być tego warta.

Podsumowując

Arvixe nie jest złą opcją jeśli priorytetem będzie przede wszystkim bezpieczeństwo i zaawansowane funkcje kodowania. Polecam sprawdzenie naszej listy najlepszych dostawców hostingu w Kanadzie, ponieważ jeśli jesteś początkującym lub cenisz inne aspekty hostingu wraz z bezpieczeństwem, dostępnych jest wiele usług.

FAQ

Kto jest właścicielem Arvixe?

Endurance International Group (znana jako EIG) jest właścicielem Arvixe. Posiadają również inne firmy hostingowe, takie jak BlueHost, HostGator i iPage.

Czy mogę korzystać z hostingu Linux w systemie Windows?

Tak, to po prostu oznacza, że ​​serwer, którego używasz, działa w systemie Linux. Większość sytuacji wymaga użycia hostingu Linux.

Referencje i zdjęcia:

 • RazorRank.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector