9 najlepszych dostawców hostingu cPanel w Kanadzie w 2020 roku

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym webmasterem, cPanel jest jednym z najpotężniejszych interfejsów do administrowania Twoją witryną. CPanel ma interfejs „wskaż i kliknij”, ale jest kluczem do płynnego i łatwego użytkowania.


To sprawia, że ​​poruszanie się po większości rzeczy w Twojej witrynie jest czystą rozkoszą. W całej branży cPanel stał się niemal standardem branżowym. W tym artykule dokonujemy przeglądu 9 najlepszych dostawców hostingu cPanel w Kanadzie.

Dlaczego cPanel? Podstawy cPanel

grafika wektorowa hostingu cpanelJednak zanim przejdziemy do różnych hostów, definicja z pewnością jest w porządku. CPanel to uniwersalny hub, który oferuje zaskakującą ilość mocy, bez przytłaczających nowicjuszy.

Interfejs przypomina czysty układ oparty na ikonach do kontrolowania witryny, co czyni ją całkowicie intuicyjną. Większość ludzi często myli cPanel z prostym skrótem „panelu sterowania”.

Chociaż jest to prawda, cPanel jest faktycznym produktem. Jego łatwość użycia odróżnia go od najlepszego panelu sterowania do hostingu. Mówiąc prosto, cPanel to najlepszy sposób na zarządzanie witryną pod maską. Działa w systemie Linux, co oznacza, że ​​większość serwerów może go uruchomić, oferuje mnóstwo mocy, i zawija cały pakiet w łatwy w użyciu interfejs.

Jeśli jeszcze nie sprawdziłeś naszych głównych recenzji najlepsze usługi hostingowe dla Kanadyjczyków, proszę zrobić to przed przeczytaniem tego przewodnika.

Najlepsi dostawcy hostingu cPanel w Kanadzie – recenzje 2020

1. SiteGround – ten, który chcesz

SiteGround to wyjątkowa bestia, ukryty klejnot na rynku hostingu – i którą mieliśmy szczęście odkryć lata temu. Ma niezrównane zaangażowanie w innowacje, dzięki czemu jest dostawcą hostingu crème de la crème cPanel dla małych firm.

W rzeczywistości wielu właścicieli firm twierdzi, że jest to najlepsza opcja dla usług hostingowych cPanel. To prawda, że ​​jest nieco droższy niż niektórzy inni dostawcy hostingu cPanel, ale jest wart każdego grosza.

Ponadto usługi hostingowe obejmują następujące korzyści:

Śledzi codzienne luki w zabezpieczeniach witryny

Koncepcja korzystania z Internetu w celu rozpowszechniania informacji może czasem wiązać się z ogromną liczbą zagrożeń.

Na szczycie listy znajduje się luka w zabezpieczeniach.

Dzięki SiteGround możesz być pewny, że będziesz mieć ogromne bezpieczeństwo za każdym razem, gdy poruszasz się po swojej witrynie.

To jest bardzo szybkie

Każdy gospodarz prawdopodobnie zachwyca się tym, że jest wyjątkowo szybki i to w porządku, jeśli to prawda. Ale strzelajmy prosto – chyba że uważasz, że są kimś więcej niż podstępnymi sprzedawcami, niektóre twierdzenia nie są warte papieru, na którym są napisane.

W rzeczywistości większość roszczeń to: roszczenia. SiteGround zdaje sobie sprawę, że nie potrzebujesz żadnych opóźnień w powiększaniu listy subskrypcji, aby zapewnić Ci przyjemność niezwykłe prędkości (i czas pracy) przez całą dobę.

Zapewnia wyjątkową satysfakcję klienta

Gdyby SiteGround nie był w połowie tak dobry w obsłudze klienta, prawdopodobnie nie otrzymaliby wielu nagród obsługi klienta przez lata. Z bycia wyjątkowo szybki w rozwiązywaniu problemów technicznych aby pomóc szybko rozwiązać problem, prawie wszystko jest dostrojone, aby zapewnić płynne działanie.

Jednak oprócz szybkiego reagowania, ich personel pomocniczy jest również bardzo przyjazny. Zawsze będziesz czuć się, jakbyś rozmawiał z przyjacielem. Jedyna różnica polega na tym, że ten znajomy tak naprawdę dba o to, aby zoptymalizować możliwości witryny tak samo jak Ty.

Niezawodność na poziomie 99,5%

Dobry host cPanel ma bardzo mało przestojów. Niezawodność często jest pomijana, ale może powodować poważne problemy w Twojej firmie.

Nie twierdzę, że całkowicie przestajesz myśleć o przestojach, ale SiteGround zapewnia, że ​​otrzymasz powiadomienie z wyprzedzeniem o czasach przestoju w Twojej witrynie.

Z tych powodów (i wielu innych omówionych w naszej recenzji SiteGround) od lat jesteśmy zadowolonymi klientami – i nie widzę, żeby to się wkrótce zmieniło!

2. Hosting A2

Hosting A2 to kolejny świetny dostawca hostingu cPanel. Jeśli nie podoba Ci się Site Site, A2 Hosting to kolejny solidny wybór. Ma bardziej uczciwe spojrzenie na cPanel, bardzo mało kręcąc się z przewidywanym projektem.

Projekt gromadzi mnóstwo informacji na małej przestrzeni, nie przytłaczając, co jest sporym wyczynem. Pomimo nieco nieporęcznego procesu, przegląd A2 Hosting pokazuje nam, że mają doskonałą implementację cPanel.

A najlepsze jest to, że sprawdza się w Kanadzie. W rzeczywistości powiedziałbym, że działa wyjątkowo dobrze, biorąc pod uwagę to kosztuje mniej niż SiteGround, co oznacza, że ​​będziesz płacić niższą cenę za zasadniczo wszystkie te same funkcje i korzyści, które uzyskasz dzięki SiteGround.

Aby zapewnić, że nigdy nie będziesz musiał się martwić, czy Twoja witryna wyświetla się poprawnie, A2 Hosting zapewnił, że Twoja witryna będzie hostowana na ultra niezawodne serwery.

3. Dynamiczny hosting

Przejdziemy od razu do rzeczy: Dynamiczny hosting nie jest najlepszym wyborem, ale nie jest też zły.

Powiedziałbym, że to z pewnością gospodarz przekracza oczekiwania. Działając w branży od 1999 roku, znają hosting na wylot, a wiedza ta świadczy o jakości ich usług.

Co najbardziej podoba nam się w tym hoście, to oprócz zapewniania Wsparcie 24/7, w ciągu godziny przeprowadzają również kontrolę, aby upewnić się, że jesteś zadowolony.

Dynamiczny hosting zapewnia:

100% niezawodności działania sieci

Dynamic Hosting ma niezawodny zespół wsparcia, który bacznie obserwuje wszystkie serwery, abyś mógł to zrobić nieprzerwany czas pracy.

Natychmiastowa odpowiedź

Dynamic Hosting wie, jak bardzo nie lubisz czekać na odpowiedź, gdy wszystko powoli się rozpada. Więc mają dostępni eksperci, którzy są zawsze dostępni 24 godziny na dobę aby zapewnić natychmiastową odpowiedź.

Nie trzeba dodawać, że zrobią wszystko, aby przywrócić kopię zapasową i znaleźć rozwiązanie wszelkich pojawiających się problemów z konfiguracją.

Skanowanie bezpieczeństwa i usuwanie złośliwego oprogramowania

Większość dostawców hostingu cPanel obiecuje ci niebo i ziemię i zapewni, że za każdym razem będziesz absolutnie chroniony.

Jednak prawie zawsze będziesz czuł się, jakbyś chodził po cienkim lodzie. Dynamiczny hosting zapewnia Ci przyjemność 100% bezpieczeństwa w razie potrzeby. Bez obaw. Bez pośpiechu.

30-dniowa 100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Być może zastanawiasz się, dlaczego wprowadzilibyśmy gwarancję zwrotu pieniędzy, a jednak dynamiczny hosting powinien idealnie być jednym z najlepszych dostawców hostingu cPanel w okolicy.

I tak, jest to jeden z najlepszych.

Niestety może nie zaspokajać wszystkich potrzeb. Ponadto, jeśli tylko wypróbowujesz hosta, dobrze to wiedzieć możesz odzyskać swoje pieniądze, jeśli nie jesteś zadowolony z usługą.

4. GreenGeeks

Szczerze mówiąc, podczas gdy zachwycaliśmy się Site Guard, muszę przyznać, że jest o wiele więcej hostów cPanel, które są pełne niesamowitych funkcji. Na górze listy jest Green Geeks.

Zapewnia wsparcie ekspertów 24 godziny na dobę, 99,9% gwarancję bezawaryjności i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek, gdyby Ci się to nie podobało.

GreenGeeks sprawia, że ​​masz ochotę założyć stronę internetową. Firma przyjazna środowisku jest klasą samą w sobie. Jego szybki, skalowalny i wyposażony w ekologiczny hosting o których wspomina kilka innych firm.

Najlepsza część? Wykorzystuje również cPanel. Administracja jest właściwie dość przestarzała, a ikony o niższej rozdzielczości pokazują jej wiek. Niemniej jednak wygląd jest być może łatwiejszy w użyciu. Ikony wyróżniają się bardziej odważnie na stronie, zamiast odpowiadać uniwersalnej kolorystyce.

Jest to podstawowy wygląd cPanel i, w porównaniu do przeprojektowania z HostGator, to trochę się kończy. Jednak nadal jest w najlepszym wydaniu prostota, zapewniając czysty interfejs do zarządzania witryną.

5. HostGator

Rozumiem. Prawdopodobnie zastanawiasz się, co gators mają wspólnego z hostingiem cPanel. Chciałbym mieć odpowiedź…

Ale kiedy tu jesteśmy, zobaczmy co HostGator może mieć do zaoferowania, jeśli chodzi o hosting cPanel. Na początek jest to wybór hosta dla tysięcy internetowych firm i blogów.

Czyni to bez wątpienia kolejną najlepszą opcję. Szczególnie podoba nam się ten host, ponieważ zapewnia doskonała niezawodność działania a wszystko to za znacznie niską cenę.

Jest również łatwo skalowalny i ma wyjątkowo niezawodny zespół wsparcia, który zawsze chętnie pomoże w razie problemów.

HostGator zainwestował ogromne zasoby w ulepszanie cPanel. Posiada unikalny, zastrzeżony projekt na cPanel za pomocą interfejsu, który znamy i kochamy, i przerabiamy go. Jest to z pewnością jeden z najlepszych w tej lidze, biorąc pod uwagę i tak już super-duperowy projekt i powiększając go.

Interfejs cPanel jest prawie podobny do każdego innego cPanel. Składają się na siebie sekcje ze wspaniałymi ikonami rozmieszczonymi strategicznie dla różnych opcji.

Zaletą HostGatora jest to, że mają pasek wyszukiwania nad cPanel i inny pasek wyszukiwania w górnej części całej strony, gdzie możesz przeszukiwać bazę wiedzy HostGator, jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz. To drobna poprawka, tak, ale sprawia, że ​​cPanel HostGator jest bardziej przyjazny dla użytkownika niż inne hosty cPanel.

Kolejnym elementem, który bardzo nam się podoba w cPanel HG, jest to, że łączą się z rynkiem MOJO, zawierającym sekcję ustawioną po lewej stronie opcji, umożliwiającą nawigację do rynku bez konieczności otwierania kolejnej karty.

Ta funkcja umożliwia przeglądanie produktów takich jak motywy i wtyczki w twoim cPanelu.

6. WP Engine

Powtórzymy to, co wspaniałe Dostawca hostingu cPanel jest kluczem do optymalizacji możliwości Twojej witryny.

Dobrze, WP Engine to kolejny niesamowity host, który pomoże Ci osiągnąć wszystkie cele Twojej witryny. Jeśli szukasz bardziej opłacalnego i niedrogiego hosta, WP Engine zdecydowanie nie jest tak tani, ale jest liderem na rynku, jeśli chodzi o hosting cPanel.

Plus, to jest najszybsza firma hostingowa w Kanadzie, brak paska. Mechanizm WP Engine wykrywa również zagrożenia w czasie rzeczywistym, które aktywnie blokują wszelkie zagrożenia na wypadek włamania się na Twoją witrynę, jeśli kiedykolwiek zostanie ona włamana.

Chociaż nie jest to najtańsze w mieście, cena jest uzasadniona, biorąc pod uwagę wszystko, co dostaniesz. Ponadto oferuje również niezwykłe prędkości i nieprzerwany czas pracy, chyba że firma oczywiście poinformowała inaczej.

7. HostPapa

Jeśli szukasz ekonomicznego hosta cPanel, HostPapa jest jedną z najlepszych dostępnych opcji.

Jest to nieco odgałęzienie w porównaniu do niektórych innych hostów, o których wspominaliśmy, ale też nie jest okropne. Zapewnia, że ​​absolutnie nie ma przestojów, gdy ma to największe znaczenie.

Ten gospodarz zapewnia również fachową pomoc na wypadek, gdyby coś poszło nie tak lub zaplanowano przestoje, aby wszystko działało sprawnie.

Ponadto zapewnia ochronę prywatności domeny, aby zapewnić bezpieczeństwo i bezpieczeństwo twoich informacji.

8. HostUpon

Dalej jest HostUpon. Rzecz, która się ustawia HostUpon oprócz innych hostów cPanel, firma oferuje różne opcje uzyskania wsparcia. Obejmuje to wsparcie telefoniczne, czat na żywo online, przesyłanie biletów i 24-godzinny status sieci.

Jest również całkiem jasne, że już od jakiegoś czasu są gospodarzami, więc możesz być pewien, że otrzymujesz absolutnie to, co najlepsze od doświadczonych ekspertów w grze. Dodaj to do niezwykłe prędkości i zablokowane ceny, a zobaczysz, że HostUpon jest zdecydowanie zwycięzcą.

9. Web Hosting Canada

Z siedzibą w Montrealu, WHC.ca świadczy usługi hostingowe cPanel od około dekady.

Mając tak duże doświadczenie, możesz być pewny, że zasadniczo otrzymujesz niezawodną obsługę od hosta, który jest praktycznie dobry w swojej grze.

Ten host zapewnia Wsparcie klienta 24/7 ekspertów abyś był zawsze objęty ubezpieczeniem i ma centra danych w Vancouver i Montrealu, co oznacza szybsze ładowanie.

Dodatkowo jest wyjątkowo tani.

Nasze kryteria wyboru hostingu cPanel

Lokalizacja serwera

sprawdzanie listy wektorowejLokalizacja serwera jest przeoczana przez większość czasu, ale ma to znaczący wpływ na czasy ładowania. Im serwer znajduje się bliżej użytkowników, tym szybciej wysyła lub odbiera informacje.

Czas pracy

Jeśli nie chcesz tracić kontaktu z klientami z powodu przestojów, niezawodność czasu pracy powinna zdecydowanie zależeć od wyboru dostawcy hostingu cPanel.

Wsparcie

Następnie musisz rozważyć wsparcie. Wsparcie jest tutaj idealne, ponieważ chociaż możesz mieć najlepszego gospodarza w mieście, nie możesz naprawdę kontrolować ewentualnych problemów pojawiających się co jakiś czas.

Jeśli jednak dostawca hosta cPanel ma świetny zespół wsparcia, masz pewność, że otrzymasz pomoc, gdy jej potrzebujesz.

cennik

Oczywiste jest, że gospodarze cPanel kosztują całkiem grosza. A jeśli masz ograniczony budżet, możesz nie być skłonny zapłacić tyle, ile żąda większość dostawców. Jako taki, będziesz szukać najtańszej dostępnej opcji.

Jednak, chociaż możesz zaoszczędzić pieniądze, może być również konieczne zmaganie się z problemami sieciowymi i podatnością na naruszenia i spam.

Jak mówią, dostajesz za co płacisz. Aby zapewnić wysoką jakość usług i pozostać w zasięgu Twoich środków, dołączyliśmy również trochę niezbyt drogich hostów. W ten sposób nadal będzie to sytuacja korzystna dla wszystkich.

Podsumowując

To wszystko, ludzie! Dziewięć z najlepsi dostawcy hostingu cPanel dowiesz się tam. To dużo gospodarzy do przemyślenia…

Ale nie popełnijcie błędu – zdziałają cuda, jeśli chodzi o optymalizację możliwości witryny.

Powodzenia w rozwijaniu firmy i optymalizacji witryny!

Referencje i zdjęcia:

  • iStockPhoto.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map