9 кращих постачальників хостингу cPanel в Канаді в 2020 році

Незалежно від того, ви початківець або ветеран, веб-майстер, cPanel є одним з найпотужніших інтерфейсів для адміністрування вашого сайту. Увімкнувши інтерфейс “натискання та натискання”, cPanel – це ключ до гладкого, легкого досвіду.


Це робить навігацію по більшості речей на вашому сайті чистим блаженством. По всій галузі cPanel став майже галузевим стандартом. У цій статті ми рецензуємо 9 найкращих хостинг-провайдерів cPanel в Канаді.

Чому cPanel? Основи cPanel

cpanel хостинг векторного зображенняПеред тим, як стрибати в різні хости, проте, визначення, безумовно, в порядку. CPanel – це все-в-одному центр, який пропонує дивовижну кількість енергії, не заважаючи новачкам.

Його інтерфейс нагадує чисту, засновану на значках макет для управління вашим сайтом, що робить його повністю інтуїтивним досвідом. Більшість людей часто плутають cPanel за просте скорочення для “панелі управління”.

Хоча це правда, cPanel – це фактичний продукт. Простота його використання відрізняє найкращу панель управління веб-хостингом. Простіше кажучи, cPanel – найкращий спосіб керувати своїм сайтом під кришкою. Він працює на Linux, тобто більшість серверів може запустити його, пропонує достаток сили, і загортає весь набір в простий у користуванні інтерфейс.

Якщо ви ще не ознайомилися з нашими основними відгуками про кращі послуги веб-хостингу для канадців, будь ласка, зробіть це, перш ніж прочитати цей посібник.

Кращі постачальники хостингових послуг cPanel у Канаді – 2020 відгуків

1. SiteGround – той, кого ви хочете

SiteGround це винятковий звір, прихований дорогоцінний камінь на ринку веб-хостингу – і того, кого нам пощастило виявити років тому. Вона неперевершена прихильність до інновацій, що робить її провайдером хостингового провайдера cPanel для малого бізнесу.

Насправді, багато власників бізнесу стверджують, що це найкращий варіант для сервісів хостингу cPanel. Зрозуміло, це трохи дорожче, ніж деякі інші хостинг-провайдери cPanel, але це коштує кожної копійки.

Крім того, послуги хостингу містять такі переваги:

Відстежує щоденні вразливості вашого сайту

Концепція використання Інтернету для поширення інформації іноді може принести з собою величезну кількість ризиків.

У верхній частині списку знаходиться вразливість.

Завдяки SiteGround ви можете бути впевнені, що ви будете мати безпеку кожного разу, коли переходите через свій сайт.

Це надзвичайно швидко

Кожен хостинг, мабуть, захопився надзвичайно швидким, і це добре, якщо це правда. Але давайте стріляємо прямо – якщо ви не думаєте, що це щось більше, ніж підлі продавці, деякі претензії не варті того паперу, на якому вони написані..

Насправді більшість претензій саме такі: претензії. Ну, SiteGround розуміє, що вам не потрібно жодних перешкод у зростанні списку підписок, щоб вони гарантували вам задоволення надзвичайна швидкість (і час роботи) цілодобово.

Забезпечує виняткове задоволення клієнтів

Якби SiteGround не був наполовину хорошим із підтримкою клієнтів, вони, ймовірно, не отримали б декілька нагород за підтримку клієнтів протягом багатьох років. Від буття винятково швидко при вирішенні технічних проблем щоб допомогти швидко вирішити проблему, майже все налагоджено, щоб забезпечити безперебійну роботу.

Однак, окрім того, що вони просто підкажуть, їхній персонал також дуже привітний. Отже, ви завжди будете відчувати, що спілкуєтесь з другом. Єдина відмінність полягає в тому, що цей друг насправді піклується про те, щоб ви оптимізували можливості вашого сайту так само, як і ви.

99,5% надійності роботи

Хороший хост cPanel має дуже мало простоїв. Надійність часто не помічається, але це може спричинити серйозні проблеми у вашому бізнесі.

Я не кажу, що ви повністю відключені, якщо йде час простою, але SiteGround гарантує, що ви отримаєте попереднє повідомлення в ті часи, коли ваш сайт відчуває час простою..

З цих причин (та багатьох інших, що висвітлюються в нашому огляді SiteGround) ми роками були щасливими клієнтами – і не бачимо, що це зміниться незабаром!

2. Хостинг A2

А2 хостинг є ще одним чудовим хостинг-провайдером cPanel. Якщо вам не дуже цікаво Site Ground, A2 хостинг – ще один надійний вибір. Він відрізняється більш чесним поглядом на cPanel, дуже мало обертаючись передбачуваним дизайном.

Дизайн накопичує тонну інформації в невеликому просторі, не надто переважаючи, що є досить подвигом. Незважаючи на трохи незграбний процес, огляд A2 хостингу показує, що вони мають чудову реалізацію cPanel.

І найкраща частина: вона чудово працює в Канаді. Насправді я б сказав, що це враховує надзвичайно добре, враховуючи це коштує менше, ніж SiteGround, це означає, що ви будете платити нижчу ціну за всі ті ж функції та переваги, які ви отримаєте з SiteGround.

І щоб гарантувати, що вам ніколи не доведеться турбуватися про те, чи правильно відображається ваш сайт, A2 хостинг забезпечив розміщення вашого веб-сайту ультранадійні сервери.

3. Динамічний хостинг

Ми дійдемо прямо до речі: Динамічний хостинг не зовсім найкращий вибір, але і не зовсім погано.

Насправді я б сказав, що це, безумовно, господар перевищує очікування. Будучи в галузі з 1999 року, вони знають хостинг зсередини і це знання свідчить про якість своїх послуг.

Що нам найбільше подобається в цьому хості, це те, що вони надають Цілодобова підтримка, вони також проводять спостереження протягом години, щоб гарантувати, що ви задоволені.

Динамічний хостинг забезпечує:

100% надійність роботи в мережі

Dynamic Hosting має надійну команду підтримки, яка пильно стежить за всіма вашими серверами, щоб гарантувати, що ви отримаєте безперебійний режим роботи.

Миттєва відповідь

Динамічний хостинг знає, наскільки ви не любите чекати відповіді, коли все повільно руйнується. Отже, у них є експертів, які завжди доступні 24 години на добу щоб забезпечити миттєву відповідь.

Потрібно говорити, що вони також підуть вище та далі, щоб відновити резервну копію та знайти рішення будь-яких проблем із конфігурацією.

Сканування безпеки та видалення зловмисного програмного забезпечення

Більшість постачальників хостингу cPanel обіцяють вам небо та землю та запевняють, що ви будете абсолютно захищені кожного разу.

Однак ви майже завжди будете відчувати, що ходите по тонкому льоду. Динамічний хостинг гарантує вам задоволення 100% безпека коли це потрібно. Не хвилюйтесь. Жодних клопотів.

30-денна 100% гарантія повернення грошей

Ви можете задатися питанням, чому ми могли б отримати гарантію повернення грошей, але все-таки Динамічний хостинг в ідеалі повинен бути одним з найкращих хостинг-провайдерів cPanel навколо.

І так, це одне з найкращих.

На жаль, це може не задовольнити кожну потребу. Крім того, якщо ви просто випробовуєте хоста, добре це знати ви можете отримати гроші, якщо вас не влаштовує зі службою.

4. GreenGeeks

Справедливо кажучи, поки ми захоплюємося сайтом Guard, я мушу визнати, що є багато інших хостів cPanel, які переповнені чудовими можливостями. Верхня частина списку Зелені вигуки.

Він надає експертну підтримку 24 години на день, 99,9% гарантії тривалості та 30-денну гарантію повернення грошей на випадок, якщо вам це не сподобається..

GreenGeeks викликає враження від створення веб-сайту. Екологічно чиста компанія знаходиться у своєму класі. Його швидкий, масштабований та екологічно чистий хостинг що мало хто з інших компаній навіть згадує.

Найкраща частина? Він також використовує cPanel. Адміністрування насправді досить датоване, із значками нижчої роздільної здатності розкриваються його вік. Тим не менш, зовнішній вигляд, можливо, більш простий у використанні. Значки виділяються більше сміливо на сторінці, замість того, щоб відповідати універсальній кольоровій гамі.

Це основний вигляд cPanel, і, порівняно з оновленими дизайнами HostGator, це падає трохи коротше. Однак це все-таки простота в найкращих випадках, надаючи вам чистий інтерфейс, в якому можна керувати своїм сайтом.

5. ХостГатор

Я розумію. Вам, мабуть, цікаво, що стосунки хостингу мають cPanel хостинг. Я б хотів, щоб у мене була відповідь …

Але поки ми тут, давайте подивимося, що ХостГатор можливо, може запропонувати, коли справа стосується хостингу cPanel. Для початку – це вибір хостів для тисяч інтернет-підприємств та блогів.

Зробити це, безперечно, наступним найкращим варіантом. Нам особливо подобається цей хост, оскільки він пропонує відмінна надійність роботи і все за значно низьку ціну.

Це також легко масштабується і має надзвичайно надійну команду підтримки, яка завжди готова допомогти, коли у вас виникнуть проблеми.

HostGator вклав величезні ресурси, щоб зробити cPanel ще кращим. У ньому є a унікальний, фірмовий дизайн на cPanel за допомогою інтерфейсу, який ми знаємо і любимо, та оновлення його. Це, безумовно, один з найкращих в цій лізі, який вже має надмірну конструкцію та покращує її.

Інтерфейс cPanel майже схожий на будь-який інший cPanel. У ній розміщені секції, на яких розміщені чудові значки, стратегічно розміщені для різних варіантів.

Що приємно в HostGator, це те, що вони містять панель пошуку над cPanel та іншу панель пошуку у верхній частині всієї сторінки, де ви можете шукати базу знань HostGator, якщо ви не можете знайти те, що шукаєте. Це невелика настройка, так, але це робить cPanel HostGator більш зручним для користувачів, ніж інші хости cPanel..

Ще один елемент, який нам дуже подобається в CPanel HG, – це те, що вони посилаються на ринок MOJO, в якому розміщено розділ на лівій панелі, що дозволяє вам перейти на ринок, не обов’язково відкривати іншу вкладку.

Ця функція дозволяє переглядати продукти, такі як теми та плагіни у вашому cPanel.

6. Двигун WP

Ми ще раз зазначимо, що знахідка чудова cPanel хостинг-провайдер є ключем до оптимізації можливостей вашого сайту.

Добре, WP двигун це ще один дивовижний хост, який допоможе вам досягти всіх цілей вашого сайту. Якщо ви шукаєте більш економічного та доступного хоста, WP Engine, безумовно, не такий дешевий, але він є лідером на ринку, коли справа стосується хостингу cPanel..

Плюс, це саме найшвидший хостинг-компанія в Канаді, бар немає. WP Engine також має в режимі реального часу виявлення загроз, яке активно блокує будь-які загрози на випадок, якщо ваш сайт буде зламаний, якщо він коли-небудь буде зламаний.

Тож якщо він не найдешевший у місті, цінник гарантується, враховуючи все, що ви отримаєте. Крім того, він також може похвалитися надзвичайною швидкістю та безперервним режимом роботи, якщо, звичайно, компанія не повідомила інше.

7. ХостПапа

Якщо ви шукаєте економічно ефективного хоста cPanel, ХостПапа є одним з найкращих доступних варіантів.

Це трохи відсторонено порівняно з іншими згаданими нами хостами, але теж не страшно. Це гарантує відсутність простоїв, коли це найбільше важливо.

Цей хост також надає експертну підтримку у випадку, якщо щось піде не так, або якщо запланований час простою допоможе нормально працювати..

Крім того, він забезпечує захист конфіденційності домену, щоб забезпечити збереження вашої інформації безпечною та надійною.

8. HostUpon

Далі – HostUpon. Те, що встановлює HostUpon Окрім інших хостів cPanel, компанія пропонує різні варіанти отримання підтримки. Сюди входить телефонна підтримка, онлайн-чат в режимі онлайн, подання квитків та 24-годинний стан мережі.

Цілком очевидно також, що вони деякий час хостингували, тож ви можете бути впевнені, що отримуєте абсолютне найкраще від досвідчених експертів у грі. Додайте це до надзвичайна швидкість і зафіксована ціна, і ви побачите, що HostUpon, безумовно, переможець.

9. Веб-хостинг Канади

Базується в Монреалі, WHC.ca надає послуги хостингу cPanel вже близько десяти років.

Маючи такий великий досвід, ви можете бути впевнені, що ви по суті отримуєте надійне обслуговування від господаря, який практично хороший у їх грі.

Цей хост надає 24/7 експертна підтримка клієнтів щоб переконатися, що ви постійно перебуваєте в охопленні та маєте центри обробки даних у Ванкувері та Монреалі, що означають більш високі швидкості завантаження.

Крім того, це також надзвичайно дешево.

Наші критерії відбору хостингу cPanel

Місцезнаходження сервера

вектор контрольного спискуМісце розташування сервера отримується без уваги більшість часу, але це значно впливає на час завантаження. Чим ближче сервер до користувачів, тим швидше надіслати або отримати будь-яку інформацію.

Час роботи

Якщо ви не хочете втрачати обличчя зі своїми клієнтами через простої, то надійність безперервного робочого часу обов’язково повинна бути в картках, коли ви вибираєте хостинг-провайдера cPanel..

Підтримка

Далі вам потрібно буде розглянути підтримку. Тут ідеально підходить підтримка, оскільки, мабуть, ви уклали контракт з найкращим господарем у місті, ви не можете реально контролювати можливі проблеми, що виникають раз у раз.

Однак якщо постачальник хостингу cPanel має чудову команду підтримки, ви впевнені, що отримаєте допомогу, коли вам це буде потрібно..

Ціноутворення

Цілком зрозуміло, що хости cPanel коштують досить копійки. І якщо ви витрачаєте бюджет, можливо, ви не будете готові платити стільки, скільки вимагає більшість постачальників послуг. Таким чином, ви будете шукати найдешевший варіант.

Однак, хоча ви можете заощадити долар чи два, вам також може виникнути проблеми з мережею та вразливістю до порушень та спаму..

Як кажуть, ви отримуєте те, за що платите. Для того, щоб ви отримали якісне обслуговування та все ще залишалися у ваших можливостях, ми також включили кілька не дуже дорогих хостів. Таким чином, це все ще буде безпрограшною ситуацією для вас.

Підведенню

Це все, люди! Дев’ять із кращі хостинг-провайдери cPanel ви знайдете там. Про це дуже багато господарів …

Але не помиляйтеся – вони творитимуть чудеса в частині оптимізації можливостей ваших сайтів.

Удачі у розширенні вашого бізнесу та оптимізації вашого сайту!

Посилання та кредитні зображення:

  • iStockPhoto.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map