7 найкращих інструментів та послуг для моніторингу веб-сайтів (безкоштовні та платні)

моніторинг ефективності веб-сайтуВи хочете стежити за роботою свого сайту?


Можливо, ви хочете дізнатися, чи справді ви отримуєте 99,99% часу, як обіцяв ваш провайдер веб-хостингу?

Або, можливо, ви переживаєте, що ваш сайт недостатньо швидкий?

Що ж, тримай – ми знайшли для тебе рішення. Саме тут можуть стати в нагоді послуги з моніторингу веб-сайтів. За допомогою цих інструментів ви можете побачити, де сильні та слабкі місця вашого веб-сайту, що допоможе вам покращити свій сайт та підвищити коефіцієнт конверсії. Дивовижно, так?

Нижче ми розглянемо деякі найкращі БЕЗКОШТОВНІ та ПЛАТНІ послуги з моніторингу веб-сайтів, які ви можете почати використовувати відразу. Ми взяли вихідний день і вирішили перевірити їх усіх.

Давайте копаємось.

7 найкращих послуг з моніторингу веб-сайтів

1. StatusCake (доступна безкоштовна версія)

Інтерфейс StatusCake* Інтерфейс користувача StatusCake

 • Вартість: 0 $ / міс (включаючи 10 моніторів, 5-хвилинний інтервал моніторингу)
 • Премія: 66,66 $ / місяць щорічно (включаючи 300 моніторів, 30-секундні інтервали моніторингу)

StatusCake також має “Superior Plan” за 20,41 $ / місяць, і він включає 100 моніторів з 15-хвилинними інтервалами тестування. Якщо ви підписуєтесь на їхні платні плани щорічно, ви отримаєте два місяці безкоштовно (на все життя!).

StatusCake – це простий у користуванні інструмент моніторингу, і він пропонує безліч чудових функцій, таких як:

 • Тест на швидкість сторінки (безкоштовний план включає 1 тест кожні 24 години)
 • Місце глобальних тестів (вони мають 48 локацій у 28 країнах)
 • Моніторинг домену (тільки з платними планами)
 • Моніторинг сервера (тільки з платними планами)
 • Моніторинг сертифікатів SSL (тільки з платними планами)

Ви можете зареєструватися за допомогою їх безкоштовного плану (не потрібна кредитна картка) і негайно розпочати тестування часу та швидкості вашого сайту.

StatusCake перевірятиме на вашому веб-сайті кожні 5 хвилин та повідомляє вас про наявність простоїв через електронну пошту чи інтеграцію із стороннім додатком, таким як Zapier. StatusCake також допомагає в аналізі першопричин, тож ви дізнаєтесь, чому проблема була викликана. Крім того, з їх безкоштовним планом ви отримаєте тестувати час завантаження сторінки веб-сайту (1 тест кожні 24 години).

Загалом, платні плани StatusCake укомплектовані більшою кількістю смаколиків, але їх безкоштовну версію, безумовно, варто спробувати. І якщо ви хочете оновити свій план, їхні платні плани надходять із 7-денною пробною версією.

2. DotCom-Monitor (30-денна безкоштовна пробна версія)

Інформаційна панель ефективності DotCom-Monitor* Інтерфейс користувача DotCom-Monitor

 • Вартість: $ 1,99 / місяць за ціль (мінімум 10 цілей, 30 місць моніторингу, 5-хвилинна перевірка)
 • Премія: $ 19,99 / міс (10 завдань, 5-хвилинна перевірка частоти)

DotCom-Monitor має чотири платформи, і кожна має пакети з комбінаціями різних завдань моніторингу. Пакети розбиті на дві частини, періодичність моніторингу та кількість завдань. Так, наприклад, їх платформа для веб-служб, що постачається мінімум з 10 цілями, включаючи 5-хвилинну тестову частоту, обійдеться вам у 19,99 дол. ).

Ви можете спробувати всю платформу безкоштовно протягом 30 днів, щоб побачити, які функції та рішення найкраще відповідають вашим потребам. Через 30 днів усі плани повністю настроюються, і ви платите лише за те, що використовуєте.

DotCom-Monitor був заснований у 1998 році, і на сьогодні послугами понад 25 000 клієнтів користуються послугами. Вони були першою компанією, яка запровадила 1-хвилинний моніторинг.

Послуга моніторингу веб-сайтів DotCom-Monitor включає всі основні функції (транзакцій, FTP, моніторинг поштового сервера, звіт про тривалість роботи, інформаційні панелі в реальному часі тощо), необхідні для аналізу продуктивності веб-сторінок. Вони використовують справжні веб-переглядачі з хмари для перевірки ефективності та сповіщають вас про виявлення будь-яких проблем електронною поштою, SMS та телефоном.

Це простий у використанні інструмент моніторингу, і ви точно отримаєте найкраще співвідношення ціни та якості.

3. Montastic (доступна безкоштовна версія)

Монтастична служба моніторингу* Монтастичний користувальницький інтерфейс

 • Вартість: $ 0 (включаючи 9 моніторів, 30-хвилинні інтервали моніторингу)
 • Премія: $ 49 / місяць (включаючи 500 моніторів, 5-хвилинні інтервали моніторингу)

Також існує безліч різних планів між безкоштовним і 49-доларовим рахунком. Ви можете вибрати функції залежно від розміру та потреб вашої компанії.

Montastic – ще один засіб, популярний серед веб-майстрів, які шукають безкоштовного рішення. Хоча це досить просто, він корисний для приватних осіб та малих підприємств, які просто хочуть отримувати сповіщення, коли їхній сайт знижується. На відміну від інших постачальників у списку, Monastic не має приладної панелі – вони залишаються дуже простими та простими, лише із сповіщеннями, коли щось піде не так.

Montastic буде відвідувати ваш сайт кожні 30 хвилин, що не обов’язково чудово в порівнянні з п’ятихвилинними інтервалами, пропонованими іншими безкоштовними службами, але ви можете оновити, щоб отримати більш часті інтервали та URL-адреси для моніторингу.

Компанія Montastic надішле вам повідомлення електронною поштою, коли ваш веб-сайт знизиться, і коли він з’явиться. Ви також зможете побачити підтвердження присутності або відсутності ключових слів на веб-сторінці; він надає підтримку будь-якого номера порту; і він має віджети для Mac, Windows та Android.

Хоча Montastic не настільки потужний, як деякі інші інструменти моніторингу веб-сайтів, він надає достатньо функцій, щоб зробити безкоштовний сервіс вартим його для невеликих сайтів, які можуть не потребувати додаткових опцій.

Служба моніторингу Pingdom* Інтерфейс користувача Pingdom

4. Pingdom (14-денна безкоштовна пробна версія)

 • Вартість: 42,12 дол. / Міс (включаючи 50 моніторів, 1-хвилинний інтервал моніторингу, загальнодоступна сторінка стану)
 • Премія: $ 228,25 / міс (включаючи 250 моніторів, необмежений місяць журналів, 1-хвилинний інтервал моніторингу, багатокористувацький доступ та сторінку загальнодоступних статусів)

Є ще один план між рахунками Standard та Premium (Professional). Ціна розширеного плану становить 82,45 долара на місяць і включає 80 моніторів. Pingdom також пропонує план Enterprise, який пропонує від 500 000 до 5 мільйонів переглядів сторінок на місяць.

Якщо люди не можуть отримати доступ до вашого веб-сайту в певні моменти протягом дня, ви втрачаєте рейтинг продажів та пошукових систем. На жаль, ви не можете вручну контролювати час роботи свого сайту в усі години, і саме тут знадобляться інструменти Pingdom.

Хоча Pingdom пропонує деякі безкоштовні інструменти, наприклад, тест на швидкість веб-сайту, де він справді світить, є у своїх преміальних функціях. Pingdom може допомогти вам проаналізувати тривалість роботи та ефективність вашого веб-сайту, перевіривши його на серверах у всьому світі та оповістивши про наявність проблеми.

Pingdom також допомагає покращити роботу користувачів, надаючи відгуки від реальних користувачів та аналізуючи ефективність факторів, таких як швидкість веб-сайту. Вони також допоможуть вам точно визначити будь-які причини проблем, щоб швидко вирішити їх.

В цілому це потужний надійний інструмент для малого бізнесу з бюджетом, але деякі користувачі скаржаться, що він мало приділяє увагу мобільному трафіку, має ненадійні можливості SMS та не має серверів моніторингу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Ми також використовуємо Pingdom для моніторингу найкращих хостинг-провайдерів.

5. Нова Реліквія (14-денна безкоштовна пробна версія)

Нова сторінка налаштування Relic* Нова сторінка налаштування Relic

 • Вартість: 12,50 дол. / Міс (для підприємств з більш основними потребами в моніторингу)
 • Преміум: $ 25 / міс (для підприємств з більш розвиненими потребами моніторингу)

Для моніторів немає обмежень, а ціна залежить від кількості хостів або розміру середовища.

New Relic – це хмарне програмне забезпечення, яке допомагає користувачам відстежувати продуктивність своїх веб-сайтів та додатків. Їх технологія поставляється в програмному забезпеченні як сервісна (SaaS) модель. Компанія, в основному, відома своїми можливостями моніторингу продуктивності додатків (APM), але також пропонує інші послуги, такі як моніторинг інфраструктури, браузера та синтетики, які ви можете поєднувати разом із APM.

Новий Relic підтримує 8 мов: Ruby, PHP, Java, Microsoft.NET, Python, Node.js, C SDK та Go. Щоб розпочати моніторинг програми на одній із цих мов, вам потрібно буде встановити один із згаданих агентів.

Їх моніторинг APM проаналізує ефективність вашої програми, наприклад, час роботи та швидкість, та надішле вам звіти про помилки, якщо виникнуть проблеми. Новий Relic включає моніторинг баз даних для показників, фільтрувальну помилку аналітики та сліди. Вони також залежать від часу відповіді, пропускної здатності (запити за хвилину через додаток) та частоти помилок (відсоток помилок за встановлений період часу для вашої програми).

New Relic, безумовно, є потужним інструментом моніторингу, але може бути важко орієнтуватися між різними службами та тим, як вони працюють разом, особливо порівняно з іншими компаніями, що контролюють моніторинг, такими як StatusCake або Montastic. Однак ви можете перевірити та спробувати їх послуги безкоштовно 14 днів без будь-яких зобов’язань.

6. Робот Uptime (доступна безкоштовна версія)

uptime_robot* Інтерфейс користувача Uptime Robot

 • Вартість: $ 0 (включаючи 50 моніторів, 2 місяці журналу, 5-хвилинні інтервали моніторингу)
 • Премія: $ 129 / міс (включаючи 1000 моніторів, 24 місяці журналів, 1-хвилинний інтервал моніторингу та 160 кредитів SMS)

Ви можете вибрати Преміум-план, який постачається десь від 50 до 20 000 моніторів. Кожен план також має більшу кількість SMS. Чим більша кількість моніторів, тим вища вартість.

Якщо ви шукаєте абсолютно безкоштовне рішення, Uptime Robot – це гарне місце для початку. Він був запущений у 2010 році, коли його розробники мали намір створити безкоштовний інструмент для всіх. Вони обіцяють, що він буде надалі безкоштовним, а ціни додаються лише на будь-які преміальні функції, які вони розвиватимуться в майбутньому.

Цей інструмент буде відвідувати ваш сайт кожні п’ять хвилин та повідомляти вас про час простою. Хоча це працює добре, йому не вистачає великих операцій, які ви побачите з опціями преміум-класу. Наприклад, Uptime Robot має основний моніторинг у Далласі, США, ще кілька людей розпорошені по всьому світу, але преміум-інструменти для моніторингу зазвичай мають 40-50 місцеположень сервера для моніторингу та перевірки простоїв вашого сайту..

Підписавшись на безкоштовний обліковий запис, ви також отримаєте два місяці журналів, щоб ви могли слідкувати за тим, як ваш сайт змінювався з часом. Ви також можете безкоштовно відстежувати до 50 веб-сайтів.

Uptime Robot – це хороший інструмент, доступний вам безкоштовно, хоча деякі користувачі скаржаться на обмежені можливості, такі як тестування попередження вручну. Ви також не отримаєте інформацію про швидкість сторінки, як-от за допомогою деяких платних інструментів моніторингу веб-сайтів.

7. Моніт (15-денна безкоштовна пробна версія)

Інтерфейс користувача Monitis.com* Інтерфейс користувача Monitis.com

 • Вартість: 1,20 дол (включаючи 1 монітор, 24 години журналу, 1-хвилинний інтервал моніторингу)
 • Премія: 120 доларів США / міс (включаючи 100 моніторів, 3 місця моніторингу, 1-хвилинний інтервал моніторингу)

Якщо ви зареєструєтесь з їх річним планом, ви отримуєте знижку 20%.

Ви можете налаштувати свій власний план, вибравши серед функцій нижче. Тому плани можуть коливатися від будь-яких центів до сотень $$$ на місяць. Це дійсно залежить від ваших потреб, чого ви хочете досягти та ваших знань та вмінь.

Monitis.com – це все-в-одному ІТ-рішення, засноване на хмарі, яке відвідуватиметься на вашому сайті кожні п’ять хвилин. Він може похвалитися найкращим користувацьким досвідом для відвідувачів та пропонує ряд інструментів для моніторингу веб-сайтів, які доступні на одній інформаційній панелі. Цей інструмент укомплектований функціями, що дозволяє передбачити проблеми перед їх виникненням і легко вирішити їх, якщо вони будуть. З його допомогою ви можете контролювати:

 • Час роботи веб-сайту: Відстежуйте час роботи, час відгуку та продуктивність з різних місць по всьому світу.
 • Здоров’я сервера: Виявити вузькі місця до їх виникнення.
 • Продуктивність мережі: Контролюйте багатомісцеві мережі та отримуйте повідомлення про будь-які збої.
 • Спеціальні показники: Налаштуйте свої унікальні потреби в моніторингу.

Monitis.com рекламує, що, використовуючи його сервіс, ви можете покращити час роботи, усунути неполадки, оптимізувати досвід роботи користувачів та збільшити клієнтську базу. Крім того, він доступний англійською, португальською, іспанською та німецькою мовами.

Загалом, це чудовий інструмент, у якому багато функцій.

Який вердикт? Який нам слід вибрати?

Неможливо сказати, яка служба моніторингу веб-сайтів краща за інші, оскільки все залежить від того, які цілі мають ваш веб-сайт.

З нашого досвіду, найкращі безкоштовні варіанти, ймовірно, будуть StatusCake та Uptime Robot. Вони мають достатню гнучкість / можливості і можуть контролювати ваш сайт через 5 хвилин. Тож якщо ви просто випробовуєте води і не впевнені, чи справді вона вам потрібна, продовжуйте її та спробуйте.

Найбільше грошей на долар, який ви, мабуть, отримаєте від DotCom-Monitor, але ми більше любимо інтерфейс користувача Pingdom, тож саме від вас залежить.

Одне точно точно – Преміум-інструменти для моніторингу веб-сайтів запропонують більше функцій та надійних даних, які допоможуть вам покращити ваш сайт. Якщо ви серйозно ставитесь до моніторингу веб-сайтів, встановіть бюджет, щоб ви могли скористатися цими інструментами.

Ми не кажемо, що безкоштовні інструменти погані. Насправді вони чудові, якщо вам не потрібні всі дзвіночки. Ви можете почати з одного з безкоштовних інструментів, згаданих тут, і якщо вам здається, що вам потрібно переглянути «більшу картину», розгляньте преміальний план моніторингу продуктивності вашого сайту..

Чи використовували ви будь-який із наведених вище інструментів? Повідомте нас, залишивши коментар ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector