4 najlepsze hosty dedykowane w 2020 r. (Najbardziej niezawodny czas sprawności i szybkość)

Dla przeciętnego blogera lub właściciela małej firmy przejście na kosztowny serwer dedykowany jest najlepszym ćwiczeniem na próżno.


To jak podejmowanie noworocznego postanowienia, aby uzyskać niesamowitą formę, a następnie anulowanie członkostwa w siłowni w lutym i przekazanie 2000 USD na najnowsze suplementy na przyrost mięśni lub utratę tłuszczu. ��

Nie zrobisz żadnego postępu i po prostu stracisz sporo pieniędzy.

Jeśli jednak prowadzisz witrynę internetową, która generuje znaczny ruch (powiedzmy ponad 50 000 unikalnych wyświetleń / miesiąc), dedykowana usługa hostingowa może stanowić różnicę między uruchomieniem błyskawiczna, przyjazna dla użytkownika i niezwykle dochodowa strona… Lub cierpisz z powodu tak wielu problemów z czasem ładowania i bezpieczeństwem Twojej witryny, że użytkownicy szybciej odbijają gwiazdę filmową, zapraszając na jedną z imprez Harveya Weinsteina (za wcześnie?)

Jeśli prowadzisz witrynę biznesową o dużym natężeniu ruchu, dedykowany hosting to nie tylko dobry pomysł, ale obowiązkowy.

Właściwa dedykowana usługa hostingowa zapewni, że Twoja witryna pozostanie bezpieczna dla hakerów i zagwarantuje, że Twoi widzowie będą mogli uzyskać dostęp do potrzebnych treści za każdym razem.

(Dla tych, którzy dopiero zaczynają i chcą kupić hosting podstawowy na swoim blogu lub stronie freelancer, możesz sprawdzić nasze rekomendacje dotyczące najlepszych tanich usług hostingowych).

Poświęcę kilka minut na wyjaśnienie, w jaki sposób sprawdziliśmy tych hostów i co ty powinienem poszukać dedykowanej usługi hostingowej, ale zanim to zrobię, tutaj jest szybkie PSA dla tych z was, którzy się spieszą…

rozumiem.

Przeciętny dorosły ma teraz czas skupienia, który wynosi około 8 sekund (mniej niż Goldfish) i prawdopodobnie masz miejsca, w których możesz być, i Tweety do twitowania (lub jak mówią dziś dzieci), więc po prostu przejdę do Pogoń.

Jeśli szukasz Najlepsza dedykowana usługa hostingu, wtedy będziesz chciał skorzystać z Kinsta. Usługa jest skonfigurowana na Google Cloud Platform, która pozwala na błyskawiczne prędkości i absurdalną optymalizację. To jest dla właścicieli firm, którzy chcą tego, co najlepsze dla ich firmy.

Jeśli chcesz zaoszczędzić kilka dolarów, najlepszą opcją jest SiteGround. Powód jest prosty: mają najszybsze centra danych, metryczny ładunek bezpłatnych aktualizacji, które mogą zaoszczędzić ponad 300 USD rocznie w porównaniu z innymi hostami, nienaganne wsparcie 24/7, BEZPŁATNE transfery, kopie zapasowe, certyfikaty SSL i ochrona przed włamaniami.

JAK PRZEGLĄDAŁEM NASZE GOSPODARSTWA

Dokładnie testujemy każdą firmę hostingową, sprawdzając wszystko, od czasu sprawności do szybkości, bezpieczeństwa i wsparcia. Aby zapoznać się z naszym procesem testowania od podstaw do dołu, sprawdź resztę naszych Kanadyjskie recenzje hostingu.

Aby dać Ci wersję Cliff Note, prowadzimy zespół programistów, który buduje i utrzymuje strony klienckie i przez ostatnią dekadę, zbudowaliśmy ponad 900 stron internetowych dla których nadal zarządzamy hostingiem.

Dzięki długowieczności naszych projektów mamy unikalny dostęp do danych i rekordów czasu pracy dla szerokiej gamy hostów, których większość firm recenzujących po prostu nie ma. Tutaj możesz zobaczyć śledzenie na żywo. Przeczytaj więcej o naszym 4-etapowym procesie badawczym tutaj.

Tutejsi kreatorzy matematyki byli na tyle mili, że przygotowali dla nas kilka wykresów i analiz statystycznych, abyśmy mogli udostępnić Ci wszystkie te informacje, aby pomóc Ci ostatecznie zdecydować o właściwej usłudze hostingowej dla Twoich potrzeb.

CZEGO POTRZEBOWAĆ W DOBREJ DEDYKOWANEJ USŁUGI HOSTINGOWEJ

Niezależnie od tego, czy prowadzisz blog w pełnym wymiarze godzin, duży sklep eCommerce, czy witrynę biznesową o dużym natężeniu ruchu, znaki dobrej dedykowanej usługi hostingowej są takie same (nie martw się, wszystkie nasze rekomendacje spełniają te kryteria z żywymi kolorami)

Mianowicie, chcesz poszukać hosta z:

 • �� Darmowy SSL (bezpieczna warstwa gniazda)
 • �� Darmowe kopie zapasowe
 • �� Silny czas przestoju i niski czas przestoju
 • �� Obsługa klienta 24/7
 • �� Funkcje bezpieczeństwa i bonusy

Omówię krótko każdy z nich i szczegółowo wyjaśnię na dole recenzji.

Najlepsze dedykowane hosty w Kanadzie

1. KINSTA

NAJLEPSZA PREMIA OPCJA HOSTINGU DLA NAJLEPSZEJ PRĘDKOŚCI W KLASIE (30-60 USD / miesiąc)

logo sitegroundCzas ładowania: 520Ms
Czas działania: 99,9%
Koszt: 600,00 $ / mies
Wsparcie: Czat na żywo

 • PRĘDKOŚĆ

  Kinsta ma obsesję na punkcie tworzenia najszybszej architektury hostingu dla swoich klientów. Korzystają z technologii najwyższego poziomu, aby upewnić się, że strona ładuje się w absurdalnym tempie.
  Korzystają z infrastruktury nowej generacji – od sprzętu serwerowego po oprogramowanie, którego używają.

  Google Cloud Platform obsługuje całą operację i ma 19 centrów danych na całym świecie. Wszystko jest w sieci premium, która została specjalnie zaprojektowana w celu zminimalizowania odległości i przeskoków.

 • BEZ WIĘKSZEGO GOSPODARSTWA

  Najlepszą rzeczą w Kinsta poza ich szybkością są absurdalne procesy bezpieczeństwa. Sprawdzają status każdej ze swoich witryn co dwie minuty. Twoja witryna będzie sprawdzana 720 razy każdego dnia, aby upewnić się, że jest uruchomiona.

  Kinsta tworzy kopię zapasową witryny każdego dnia i ma możliwość tworzenia kopii zapasowej witryny co sześć godzin. Mają również gwarancję włamania przy stałym monitorowaniu. Jeśli dojdzie do ataku, gwarantują naprawę z natychmiastowym priorytetem.

WSPARCIE KLIENTA

Płacąc za usługę premium, lepiej otrzymujesz wsparcie premium. Kinsta zapewnia ekstremalne wsparcie 24/7 bez względu na to, gdzie jesteś, eksperci WordPress, 100% szybkość rozwiązywania i szybki czas reakcji.

Kinsta korzysta z Interkomu, który jest najlepszą platformą wsparcia, aby zapewnić pomoc w zakresie potrzebnych pomocy. Jeśli Twoja witryna nie działa z jakiegokolwiek powodu, może ona nawet uruchomić ją ponownie do czasu wysłania wiadomości.

2. SITEGROUND

NAJLEPSZE OGÓLNE HOSTOWANIE ZA CENĘ / PRĘDKOŚĆ / UPTIME & NIEPOPRAWNE WSPARCIE (269,00 USD / miesiąc)

logo sitegroundCzas ładowania: 475Ms
Czas działania: 99,99%
Koszt: 269,00 $ / mc
Wsparcie: Czat na żywo

Jeśli zapoznałeś się z innymi opiniami na naszej stronie, prawdopodobnie wiesz, że jesteśmy WIELKIMI fanami SiteGround.

Używamy ich od ponad 7 lat i przez ten czas byliśmy świadkami ewolucji firmy ze średniej firmy hostingowej „ho-hum” w jedną z usługi na najwyższym poziomie na rynku.

W przeciwieństwie do niektórych bardziej znanych nazw (kaszel Bluehost) nie spoczywają na laurach i są jedną z niewielu firm, które regularnie aktualizują swoje centra danych i serwery, aby zapewnić najwyższy poziom szybkości i bezpieczeństwa.

 • WIELKI UPTIME: 99,95%

  Dzięki uptime z 99,95% czasu działania, SiteGround zapewni, że twoja strona będzie działała (prawie) co minutę w roku.

 • DARMOWE SSL I KOPIE ZAPASOWE

  Świetny bonus, który pozwoli Ci zaoszczędzić 60 USD rocznie (minimum) i zapewni Ci spokój, wiedząc, że Twoja witryna jest całkowicie bezpieczna i regularnie tworzona jest jej kopia zapasowa w mało prawdopodobnym przypadku naruszenia.

NIEWIARYGODNE WSPARCIE KLIENTA

W branży, która słynie z tandetnej obsługi klienta i na wpół ocenianego wsparcia, SiteGround wyróżnia się na tle innych firm hostingowych, zapewniając jedne z najbardziej responsywnych i wydajnych usług obsługi klienta na świecie.

Poważnie… Nie jesteśmy pod wrażeniem, ale obsługa klienta SiteGround do cholery rozwaliła nasze skarpetki.

3. HOSTING A2

Niesamowita wartość za cenę, którą płacisz (141 USD / miesiąc)

Hosting A2Czas ładowania: 601Ms
Czas działania: 99,99%
Koszt: 141,00 $ / mies
Wsparcie: Czat na żywo

 • WSPARCIE

  Po wysłaniu wielu skomplikowanych zgłoszeń do pomocy technicznej i zapytań byliśmy pod wrażeniem (co najmniej) tego, jak szybko i skutecznie obsługa klienta A2 poradziła sobie z naszymi „problemami”.

  Chociaż nie są tak responsywne jak SiteGround, różnica jest nominalna (może to zająć dodatkowe 20 minut), a ich wsparcie jest na najwyższym poziomie.

 • WIELKIE BEZPIECZEŃSTWO & BEZPŁATNE SSL

  Podobnie jak SiteGround, hosting A2 jest uzbrojony po zęby z mnóstwem funkcji bezpieczeństwa i (oczywiście) darmowym certyfikatem SSL.

  Dzięki bezpłatnej usłudze Cloudflare CDN, nowej konfiguracji monitorowania serwera Relic Server i „ciągłemu bezpieczeństwu” nie będziesz musiał znaleźć bogatszej w funkcje usługi hostingowej za cenę, którą płacisz.

WIELKI CZAS PRACY & OŚWIETLENIE CENTRÓW SZYBKICH DANYCH

Przy 99,91% dostępności i 601ms prędkości strony, A2 Hosting zapewnia niektóre z najszybsze i najbardziej niezawodne dedykowane usługi hostingowe w najbardziej przystępnych cenach. Hosting dedykowany jest drogi, nie można zaprzeczyć.

Ale tylko 141 USD miesięcznie (ponad 1200 USD rocznie mniej niż SiteGround) A2 zapewnia jedne z najlepszych wygranych. Ich prędkości i czasy działania nie są tak imponujące jak SiteGround; jednak biorąc pod uwagę cenę, którą płacisz, trudno byłoby znaleźć dostawcę oferującego większą wartość.

4. HOSTGATOR

Bardzo przystępna cenowo usługa z doskonałymi funkcjami i czasem pracy

hostgatorCzas ładowania: 601Ms
Czas działania: 99,99%
Koszt: 119,00 $ / mies
Wsparcie: Czat na żywo

 • WIELKI UPTIME, WICKED FAST

  Podobnie jak w przypadku każdego hosta, który dotychczas rekomendowaliśmy, HostGator oferuje klientom nieskazitelny czas pracy wynoszący 99,99% przy niesamowitych szybkich prędkościach ładowania. Za jedyne 119 USD miesięcznie są zdecydowanie najtańszą (wysokiej jakości) dedykowaną usługą hostingową na rynku i zapewnią, że uzyskasz najwyższą wartość swojej inwestycji.

 • DOBRE BEZPIECZEŃSTWO & BEZPŁATNE SSL

  Chociaż nie mają tak wielu gadżetów i darmowych funkcji jak SiteGround lub A2, HostGator nadal zapewnia mnóstwo zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, w tym: darmowy SSL (duh), ochronę DDoS, w pełni redundantną sieć i 3-5 dedykowanych IPv4 IP.

WSPARCIE

Podobnie jak hosting SiteGround i A2, HostGator oferuje jedne z najlepszych usług wsparcia klienta w branży. Nawet gdy sprawdziliśmy ich bardziej podstawowe usługi hostingowe (które możesz sprawdzić tutaj), obsługa klienta była na najwyższym poziomie.

Ale dzięki dedykowanemu pakietowi hostingowemu obsługa klienta jest na wyższym poziomie. W mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia problemów z usługą ich skuteczny zespół wsparcia pomoże Ci szybko wrócić do działania.

SSL – BEZPIECZNA OCHRONA WARSTWY GNIAZD

Wiem, że to brzmi trochę futurystycznie Star Trek bzdury, ale SSL to właściwie dość prosta koncepcja.

SSL lub bezpieczna warstwa gniazdowa tworzy i szyfruje „tunel” z komputera odwiedzającego na serwer. Wewnątrz tego tunelu cała komunikacja i dane są bezpiecznie chronione i wolne od wścibskich oczu.

To tak, jakby napisać list w zakodowanym języku przed wysłaniem go do przyjaciela.

Jeśli napisałeś list zwykłym angielskim, każdy, kto przechwycił wiadomość, może łatwo zobaczyć i użyć tego, co napisałeś. Jednak „szyfrując” swój list gwarantujesz, że nikt z zewnątrz nie będzie w stanie odszyfrować i zrozumieć twojej wiadomości.

Dzięki najnowszym aktualizacjom Google, te certyfikaty są obowiązkowe jeśli chcesz mieć szansę na uszeregowanie witryny pod kątem konkurencyjnych słów kluczowych. A jeśli przetwarzasz płatności w swojej witrynie, jest to absolutnie MUSI (większość renomowanych procesorów nawet nie przyjmuje płatności bez aktywnego certyfikatu SSL).

Na szczęście z wysokiej jakości hostem internetowym (dedykowanym lub innym) certyfikat SSL jest bezpłatny. Jeśli firma usiłuje zmusić cię do zapłacenia za swój certyfikat (jak na przykład niechlubny GoDaddy), powinieneś uciec na wzgórza.

Absolutnie NIE trzeba płacić za certyfikat SSL, a każda firma, która udaje, że jest inaczej, oszukuje cię jak bandaż. Wszystkie dobre firmy hostingowe zaoferują bezpłatną konfigurację SSL za pomocą usługi o nazwie Let’s Encrypt.

BEZPŁATNE kopie zapasowe

Cyberataki są coraz częstsze i nie wydają się zwalniać w najbliższym czasie.

Jednak korzystając z hosta internetowego, który oferuje codzienne kopie zapasowe, możesz zagwarantować, że nawet jeśli Twoja witryna zostanie zaatakowana przez atak ransomeware, będziesz w stanie szybko przywrócić zawartość online bez utraty rytmu. (Zaufaj nam, NIE chcesz codziennie ręcznie tworzyć kopii zapasowej swojej witryny).

UPTIME I UPTIME

Czas działania, jak sama nazwa wskazuje, jest po prostu miarą czasu, przez jaki twoja strona jest w trybie online. Wszystko powyżej 99% jest przyzwoite i idealnie potrzebujesz usługi hostingowej, która może zapewnić Czas pracy na poziomie 99,95% lub lepszy.

Przestoje (jak sama nazwa wskazuje) to miara czasu, przez jaki twoja strona nie działa lub nie można uzyskać do niej dostępu.

Jeśli chcesz zachować profesjonalny wygląd z użytkownikami, to jedna z największych rzeczy, których będziesz chciał uniknąć. Na szczęście, jeśli zdecydujesz się na jedną z usług, które mamy zamiar polecić, będzie to już przeszłość i możesz cieszyć się szybkim oświetleniem, wysokim bezpieczeństwem, nominalny czas przestoju.

CENTRA DANYCH

Centra danych to fizyczna lokalizacja serwera, którego będziesz używać. Im bliżej znajdują się centra danych od użytkowników końcowych, tym mniejsza odległość będzie musiała przebyć informacja i tym szybciej Twoja strona będzie.

Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że centra danych, których będziesz używać, znajdują się w pobliżu użytkowników końcowych (np. W Toronto lub Montrealu).

Największe na świecie centra danych

WSPARCIE

Chyba że jesteś czarodziejem kodującym lub geniuszem technicznym, Jesteś chodzenie potrzebować niesamowitego wsparcia w celu zapewnienia ciągłości działania witryny i uniknięcia potencjalnych czkawek.

Dla tych z Was, którzy nie mają 22 lat na przeczesywanie często zadawanych pytań lub oglądanie długich filmów z YouTube, oznacza to, że potrzebujesz usługi hostingowej zapewniającej wysokiej jakości całodobową obsługę klienta. Będziesz chciał unikać firm, które outsourcingują swoje wsparcie do Indii lub które oferują swoim użytkownikom tylko bilety online lub wsparcie przez e-mail.

Serwer dedykowany będzie cię kosztować dość grosza, więc chcesz mieć pewność, że masz dostęp do czatu lub wsparcia przez telefon, abyś mógł uzyskać wartość swoich pieniędzy.

BEZPIECZEŃSTWO

Jeśli jesteś typem osoby, która uważa, że ​​używanie szerokiej gamy silnych haseł do działań online jest „niepotrzebne”, to ta część, jeśli dla Ciebie.

Wysoki poziom bezpieczeństwa na poziomie serwera znacznie zmniejsza ryzyko naruszenia bezpieczeństwa Twojej witryny przez atak DDoS lub atak brutalny i pomoże upewnić się, że własne nieadekwatne standardy bezpieczeństwa nie doprowadzą do rażącego zniszczenia całej infrastruktury online.

Wybierz hosta, który zapewnia ochronę DNS, aktywne monitorowanie witryny i inne zaawansowane funkcje bezpieczeństwa.

Nie wspominając o tym, rzućmy okiem na trzy najlepsze dedykowane usługi hostingowe w 2020 roku …

Końcowe przemyślenia

Chociaż dedykowany hosting z pewnością nie jest przeznaczony dla wszystkich, powyższe usługi pomogą Ci zwiększyć budżet i zmaksymalizować inwestycje, abyś mógł spokojnie odpoczywać wiedząc, że Twoja witryna działa z maksymalną wydajnością.

Chociaż istnieje wiele innych hostów, którzy są „dobrzy”, w Hosting Canada wolimy polecać tylko najlepsze.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i, jak zawsze, w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub wulgarnych uwag (pozostawmy to amerykańskim witrynom z recenzjami) ��)… Możesz upuścić je w sekcji komentarzy poniżej!

FAQ

Jaka jest najlepsza firma hostująca serwery dedykowane?

Najlepszą firmą zajmującą się hostingiem serwerów dedykowanych jest Kinsta ze względu na ich najlepsze w swojej klasie prędkości, a także ich najwyższy poziom bezpieczeństwa i obsługi klienta.

Co to jest dedykowany hosting?

Hosting dedykowany ma miejsce, gdy jeden serwer jest poświęcony jednej witrynie lub firmie. Dzięki temu wszystkie zasoby serwera są dostępne dla jednej firmy.

Jaka jest różnica między serwerami dedykowanymi i niewydzielonymi?

Nieprzeznaczony serwer hostingowy oznacza, że ​​zasoby na serwerze lub serwerach, z których korzysta Twoja firma, są współużytkowane. Serwer dedykowany pozwala na dostęp do wszystkich zasobów na serwerze dla jednej firmy lub witryny.

Może Ci się spodobać:

 • Najlepszy kreator stron internetowych

Referencje i zdjęcia:

 • Snipcart.com
 • ComingSoonWP.com
 • WeeblyTutorials.com
 • Hpc-Asia.com
 • SiteSelection.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map