15 способів пришвидшити ваш веб-сайт

Одна з найгірших речей, яка може трапитися з вашим веб-сайтом, – це втратити клієнтів через проблеми, які цілком можна запобігти. Статистичні дані з дослідження часу завантаження сторінки Google у 2017 році демонструють, що одна секунда може змінити ваші показники трафіку та задоволеність клієнтів..


Всього за одну секунду:

 • Перегляд вашої сторінки може зменшитись на 11 відсотків ��
 • Рівень задоволеності клієнтів може знизитися на 16 відсотків ��
 • Ви можете відчути 7-відсоткове зниження коефіцієнта конверсії ��

Протягом року ця секундна затримка може призвести до падіння доходу на 2,5 мільйона доларів для підприємств, які зазвичай в середньому щоденні продажі становлять 100 000 доларів США.

Коротко, затримка є ворогом продуктивності веб-сайту та задоволеності користувачів. П’ятдесят три відсотки споживачів заявляють, що вони залишать веб-сайт, на який завантажувалося більше трьох секунд.

Contents

Що таке затримка і чому це важливо??

Є три компоненти, які сприяють швидкості передачі даних: пропускна здатність, затримка та пропускна здатність. У поєднанні з оптимізованим вмістом та кодуванням ці елементи йдуть рука об руку. Проблеми з одними зачіпатимуть інші.

зображення із затримкою та швидкістю мережіПропускна здатність це трубопровід, по якому рухаються ваші дані. Вузька пропускна здатність зменшує кількість інформації, яка проходить через цей трубопровід у будь-який момент часу. Це призводить до проблем із затримкою та впливає на пропускну здатність.

Веб-сайт затримка визначається як час, необхідний для отримання інформації, щоб здійснити зворотну поїздку від браузера до сервера і назад до користувача знову. Пропускна здатність – це кількість даних, яка подорожує по серверу протягом встановленого періоду часу.

Це оптимальний баланс затримки (низький) та пропускної здатності (високий), що призводить до ефективної доставки та кращої пропускної здатності. Якщо цей баланс несприятливий, час завантаження сторінки вашого веб-сайту буде повільнішим, а подання даних затримається.

Що сприяє високим показникам затримки?

 • Розмноження. Це тривалість часу, необхідне для пересування пакетів даних від одного джерела до іншого.
 • Передавальне середовище. Ми пройшли довгий шлях з дня набору номера, але носій передачі все ще впливає на затримку. Навіть такі технологічні досягнення, як оптоволокно та WAN, мають фізичні обмеження, які впливають на швидкість доставки вмісту.
 • Маршрутизатори. Що ми можемо зробити за допомогою клацання миші або введення URL-адреси запускає ланцюжок подій, що дозволяє нам отримати доступ до Інтернету. Для очей пересічного користувача запит робиться і вшановується зі швидкістю світла. Однак це залежить від здатності нашого маршрутизатора правильно аналізувати заголовки пакетів та іншу інформацію.

Чим більше розподілена мережа, тим більше разів пакет повинен переходити від маршрутизатора до маршрутизатора. Це сприяє високій затримці.

 • Зберігання. Затримки виникають щоразу, коли пакет даних зберігається або зберігається. Процес, якщо ще більше ускладнюється кількістю комутаторів та мостів, що виникають між початковим запитом браузера та доставкою. Дивіться пов’язані – найкращі хмарні сховища
 • Форматування Налаштування файлів та управління базами даних WordPress впливатиме на те, як читаються та обробляються інструкції та код. Чистий, худорлявий та елегантний код призводить до ефективності та швидкості.
 • Типи та розміри файлів. Цілком очевидно, що менші файли та більш просте форматування пройдуть по мережі швидше та ефективніше. Веб-сайти, які відрізняються великою кількістю графіки та інших мультимедійних матеріалів, виглядають більш захаращеними, і це впливає на швидкість завантаження сторінок повністю. Ось чому важливо стиснути файли вашого веб-сайту.

Переваги оптимізації вашого веб-сайту

Незалежно від того, чи вирішили ви використовувати високоякісний розробник веб-сайтів, найняти веб-дизайнера або створити веб-сторінку самостійно, враховуючи безпеку та швидкість дизайну, це покращить зовнішній вигляд та доставку вашого вмісту. Це допомагає с SEO оптимізація і забезпечує краще досвід користувача (UX).

Дослідження показують, що мобільний веб-сайт може зайняти до 22 секунд, щоб повністю завантажити середню цільову сторінку. Уявіть собі, що перед вами буде конкуренція, якщо ви зможете поголити свої навантаження до семи секунд або менше.

Сьогодні 15 способів ви можете збільшити швидкість веб-пошуку

Сьогоднішні сервери можуть доставляти час завантаження, який вимірюється в мілісекундах, а не секундах. На додаток до управління технологією, яка доставляє ваш веб-вміст відвідувачам, ви можете впровадити ряд змін та налаштувань, щоб забезпечити послідовне, швидке завантаження сторінки та більш задоволення загального UX.

Ось 15 способів підвищити швидкість веб-сайту, і вони взагалі не погіршать вашу якість вмісту чи естетику сайту..

1. Увімкніть стиснення файлів

Стиснення файлів – нічого нового. Усі ми стикалися з файлами, які були занадто великими для завантаження, до яких ми маємо доступ після їх стиснення. Ця ж ідея може допомогти вашому веб-сайту завантажуватися швидше за допомогою стиснення Gzip.

Для цього слід встановити плагін стиснення для вашої системи управління вмістом або вручну через файл .htaccess. Це буде працювати для CSS, JS, XML та HTML, додавши наступний код:

Текст / звичайний AddOutputFilterByType DEFLATE
Текст / html AddOutputFilterByType DEFLATE
Текст AddOutputFilterByType DEFLATE / XML
Текст / css AddOutputFilterByType DEFLATE
Додаток AddOutputFilterByType DEFLATE / xml
Додаток AddOutputFilterByType DEFLATE / xhtml + xml
Додаток AddOutputFilterByType DEFLATE / rss + xml
Додаток / javascript AddOutputFilterByType DEFLATE
Додаток AddOutputFilterByType DEFLATE / x-javascript

2. Видаліть непотрібні плагіни та розширення

Коли ви вперше створюєте веб-сайт, спокусливо встановити та спробувати декілька плагінів. Деякі з них чудові, але багато інших закінчується збиранням пилу в наших каталогах. Візьміть за правило негайно видаляти старі, непотрібні чи непідтримувані плагіни та додатки чи розширення. Відключення їх може здатися більш простим варіантом, але це може спричинити проблеми із безпекою та поставити під загрозу порушення та експлуатацію.

Що стосується безпеки веб-сайту, то акцент на тому, щоб встановити лише найкращі плагіни WordPress, видаляючи зайві, також надзвичайно важливий.

3. Оптимізуйте HTTP

Є два способи покращити час завантаження сторінки за допомогою оптимізації HTML. Перший – мінімізувати ваші HTTP-запити. Ви можете досягти цього кількома способами:

 • Використовуйте CSS замість зображень, коли це можливо
 • Комбінуйте файли CSS, JS та HTML, щоб уникнути розмитості та надмірності
 • Створюйте чисті, прості сторінки з меншою кількістю елементів
 • Увімкнути кешування
 • Зменшіть кількість переадресацій, очищаючи старі сторінки та непрацюючі посилання

Другий спосіб оптимізації HTML – це увімкнення функції Keep-Alive. Зазвичай кожен запит на файл ініціює окрему дію. Увімкнувши HTML Keep-Alive, ви створюєте одне відкрите з’єднання, яке залишається таким, доки не будуть задоволені всі запити браузера. Проста скопіюйте цей біт коду у файл .htaccess, оточений відповідними тегами відкриття та закриття:

IfModule mod_headers.c
Налаштування заголовка З’єднання збережене
IfModule

4. Встановити мережу доставки вмісту (CDN)

Мережі доставки вмісту (CDN) скоротити час завантаження сторінки приблизно так само, як і сервери. Ці мережі поширюються по різних точках земної кулі, дозволяючи комусь із цієї геолокації отримати доступ до вашого веб-сайту ближче до дому.

Багато служб хостингу включають CDN як частину своєї послуги, тому перевірте наявність, перш ніж увійти з ким-небудь. Дивіться пов’язані – кращі канадські CDN

5. Увімкнути кешування

Кешування залишає копію вашої веб-сторінки у веб-переглядачі користувача, поки сторінка не буде оновлена ​​та вміст не оновлюється. Це означає менше запитів та сторінок HTTP для завантаження. Увімкнувши кешування, ви можете скоротити час завантаження сторінки на 1,5 секунди. В епоху, коли кожна секунда рахується, це становить величезну різницю.

Кешування в WP може бути ввімкнено плагіном Rocket або за допомогою одного з безкоштовних плагінів, таких як WP3 Total Cache або Super Cache. Тим, хто використовує HTML, можна ввімкнути кешування за допомогою Etags, Expire чи інших методів. Користувачі Drupal можуть виконувати кеш-включення, дотримуючись цих інструкцій.

6. Мінімізуйте JS та CSS Code

Ви можете покращити час завантаження сторінки, зменшивши кількість кодування, необхідного для виконання дії. Почніть зі створення окремого файлу для JS та CSS, а потім працюйте над тим, щоб зменшити пробіл, видалити зайві коментарі та комбінувати файли чи командні рядки, де це можливо. Якщо ви не впевнені, як найкраще мінімізувати код, не створюючи інших проблем, доступні засоби мінімізації, які дозволять виявити та виправити роздуте кодування.

7. Зайняти Асинхронне завантаження файлів JS та CSS

Після того, як ваш код буде худорлявим і ефективним, ви можете налаштувати завантаження файлів на вашу сторінку за допомогою асинхронного завантаження. Це змінює спосіб завантаження вмісту на вашу сторінку, роблячи це більш ефективно.

Розумієте, більшість браузерів обробляє запити, завантажуючи по черзі сторінки. Це відомо як синхронне завантаження сторінки. Кожен раз, коли браузер стикається зі синхронною сторінкою, він зупиняє всі інші дії, поки поточна сторінка не завантажується повністю. За допомогою асинхронного завантаження ваш веб-переглядач може одночасно обробляти деякі запити, тобто загалом скорочується час завантаження веб-сайту.

Більшість систем управління контентом мають механізм для асинхронного завантаження файлів CSS та JS. Наприклад, WordPress має вкладку «Статичні файли» на своєму плагіні Rocket, що дозволить вам увімкнути цю функцію, встановивши прапорець у відповідних полях у розділі «Блокування візуалізації CSS / JS». Користувач, який не є WP, може ввімкнути це в JS, використовуючи атрибут async або defer. Для CSS спробуйте записати стилі для першого екрана в голову html, щоб увімкнути асинхронне завантаження першої сторінки.

Відкладене завантаження JavaScript може давати ті самі результати, і його можна вмикати в тому ж розділі панелі WP Rocket як налаштування завантаження. Якщо ви розміщуєте сайт на HTML, ви можете відкласти завантаження JS, розмістивши виклик у зовнішній файл безпосередньо перед тегом body у вашому коді, як це:

8. Оптимізуйте файли зображень

Один з найбільших свиней для ресурсів і баз даних – зображення. Звичайно, фотографії додадуть до вашого вмісту, але занадто багато їх також вплине на швидкість та відганяє трафік. Якщо вам потрібно включити зображення на свій веб-сайт, виберіть одне або два, зменшіть розмір файлу та введіть щось більш ефективне, наприклад .jpeg, або перетворіть їх у колаж, а не в галерею окремих зображень. Ви також можете перемістити їх на платформу, створену для зображень, як InstaGram, і просте посилання на цю платформу з вашого веб-сайту.

Те саме стосується відеоконтенту, який можна видалити на канал YouTube. Обидва ці рішення також допоможуть у SEO, оскільки ви можете оптимізувати їх окремо, використовуючи комбінацію альт-тегів для індексації зображень та відео-контенту та на сторінці SEO для загальної оптимізації сторінки. Один з наших улюблених – Optimizilla.

9. Вимкнення гарячих посилань та обмеження акцій соціальних медіа

Говорячи про соціальні медіа та образи, ви б добре відключити гарячі посилання на своїй веб-сторінці та обмежити кількість соціальних мереж. Друга пропозиція, здається, суперечить усьому, що ви знаєте про соціальне підтвердження, просвітницьку діяльність та залучення, але ви можете знайти баланс, який підтримуватиме вашу присутність у соціальних мережах, не впливаючи на продуктивність.

Це призводить нас до проблеми гарячі посилання. Гарячі посилання – це технологія, яка дозволяє іншим користувачам приймати ваш вміст і використовувати його на власному веб-сайті або платформі соціальних медіа. Це також ненавмисно збільшить використання ваших ресурсів.

Замість того, щоб посилатися на зображення чи вміст на іншому веб-сайті чи дозволяти їх викрасти, завантажте їх і збережіть їх на своєму сервері. Це може здатися протиінтуїтивним, але посилання на інший вміст веб-сайту може мати непередбачуваний наслідок того, щоб дозволити чужий потенційно нестандартній роботі сайту впливати на вашу власну.

10. Скорочення зовнішніх скриптів

Додавання зовнішніх скриптів vi JS-код збільшує кількість HTTP-запитів, що зменшує швидкість веб-сайту. Деякі зовнішні сценарії необхідні, тому вам не доведеться їх повністю ліквідувати. Pingdom дозволяє перевірити кожне зовнішнє посилання, щоб визначити, які викликають проблему.

Перш ніж додавати зовнішні посилання на ваш веб-контент, переконайтеся, що вихідний веб-сайт є надійним, або ви могли перенести їх проблеми додому на вашу платформу.

11. Знайдіть і виправте непрацюючі посилання

Будь-які розірвані посилання, які закінчуються переспрямуванням або повідомленнями про помилки, можуть впливати на UX. Однак ця порада стосується посилань, що містяться у файлах зображення, JS або CSS. Шукайте та перевіряйте посилання у заголовку файлів CSS та у вихідній URL-адресі JavaScript. Ви можете шукати їх вручну, вивчаючи журнали серверів або використовуючи інструмент перевірки посилань.

12. Оптимізуйте свої бази даних

Об’ємне зберігання файлів безумовно сприяє млявій продуктивності. Ви хочете повний запис про всі дії з метою безпеки, але кожен раз, коли плагін або інша функція зберігає дані, він накопичується у вашій базі даних. Уявіть, що всі ці пінгбеки, спам або зайві коментарі, а також публікації публікацій, і ви добре розумієте проблему..

оптимізація бази даних

Щоб уникнути цієї проблеми, виконайте регулярні резервні копії з подальшими очищеннями, щоб позбутися надмірних даних, не зазнаючи ненавмисних наслідків.

13. Використовуйте легкі теми

Ви були б вражені різницею, просто змінивши тему з чогось незграбного та навантаженого кодом на легкий фреймворк. Якщо ваш веб-сайт здається повільним, а всі інші елементи добре, спробуйте скористатися новою, легшою темою. Це означає зануритися глибше в історію виконання теми, а не просто шукати щось гарненьке.

Як і у плагінах, не забудьте видалити стару тему, а не вимикати її.

14. Оберіть хорошу систему управління вмістом

Системи управління вмістом (CMS) мають вирішальне значення для підтримки надійної швидкості та продуктивності. Найпопулярніший на сьогоднішній день – WordPress, але є також Joomla, Drupal та багато інших. Вони пропонують перевагу оптимізації вмісту та доступності плагінів або функцій, що підвищують продуктивність.

15. Оберіть свою хостингову послугу з оком на ефективність

Можливо, спокусити знайти дешевий хостинговий сервіс, адже ваш хліб і масло є у вашій платформі, правда? Однак будь-коли оптимізація всіх інших компонентів, що сприяють ефективної продуктивності, не має значення, якщо ваша хостинг-платформа нестандартна.

Це означає не тільки вибір плану, який дозволить вам впоратися зі швидкістю руху та зростання, але і знайти постачальника з технологією підтримки продуктивності. Спільні плани хостингу добре, якщо ви тільки починаєте і використовуєте більше статичного вмісту. Однак ваша швидкість та доступність ресурсів іноді залежать від того, щоб мати хороших сусідів.

По можливості вибирайте якісну віртуальну приватну мережу (VPN) або а виділений сервер. Це забезпечить вам ресурси, сховище та доступність, необхідні для скорочення простоїв та затримок.

Не забувайте про тестування та постійне оцінювання

Знання про те, що налаштувати, і коли залежить від того, які проблеми впливають на час завантаження сторінки та загальну швидкість доставки вмісту. Деякі хостинг-сервіси мають вбудовані інструменти, які можна використовувати для вимірювання продуктивності веб-сайту. Існує також ряд методів та інструментів, які можна використовувати для вимірювання затримки та часу завантаження сторінки.

Незалежно від того, яким методом чи інструментом ви користуєтесь, переконайтеся, що випробовуєтесь із різних місць. Цілком очевидно, що серверам, розташованих далі від джерела, потрібно більше часу для доставки вмісту. Геотестування з багатьох локацій допоможе вам оцінити затримку. Проводячи тест на швидкість, зробіть це як із включеним CDN, так і відключеним. Це допоможе оцінити ефективність ваших CDN та інших технологій.

як працює cdn

Один з найпоширеніших та ефективних інструментів тестування швидкості – Pingdom. Цей безкоштовний онлайн-інструмент – це простий спосіб визначити коло проблем із продуктивністю та швидкістю веб-сайту. Ви просто введіть URL-адресу та місце розташування сервера у вікно пошуку та натисніть “Почати тест”. Ви також можете придбати преміум-підписку для більш поглибленого тестування часу безперебійного користування та вмісту з більш ніж 70 серверів.

Це приклад тестування пінг із використанням загальнодоступного DNS Google:

$ ping 8.8.8.8
PING 8.8.8.8 (8.8.8.8): 56 байтів даних
64 байти з 8.8.8.8: icmp_seq = 0 ttl = 56 раз = 54.524 мс
64 байти з 8.8.8.8: icmp_seq = 1 ttl = 56 раз = 43.423 мс
64 байти з 8.8.8.8: icmp_seq = 2 ttl = 56 раз = 50.773 мс

Інструмент traceroute відстежує шлях передачі пакета від сервера до сервера, вимірює маршрут від браузера до хоста та визначає будь-які вузькі місця чи інші проблеми.

Ось приклад звіту про команду traceroute, використовуючи той самий DNS Google:

$ traceroute 8.8.8.8
traceroute до 8.8.8.8 (8.8.8.8), 64 хмелю макс, 52 байт пакети
1 192.168.0.1 (192.168.0.1) 6,632 мс 9,659 мс 10,089 мс
2 10.89.0.1 (10.89.0.1) 29,867 мс 14,293 мс 30,259 мс
3 blk-212-126-117.eastlink.ca (173.212.126.117) 20.677 мс 19.575 мс 20.155 мс
4 ns-hlfx-dr002.ns.eastlink.ca (24.215.102.161) 30.093 мс 29.371 мс 30.796 мс
5 ns-hlfx-br002.ns.eastlink.ca (24.215.102.221) 29.540 мс 29.516 мс 29.989 мс
6 ns-hlfx-br001.ns.eastlink.ca (24.215.102.9) 26.678 мс 29.203 мс 30.787 мс
7 google.eastlink.ca (24.215.101.10) 49.027 мс 49.196 мс 90.601 мс
8 209.85.241.127 (209.85.241.127) 49.999 мс
72.14.239.75 (72.14.239.75) 48.939 мс
72.14.235.169 (72.14.235.169) 46.823 мс
9 google-public-dns-a.google.com (8.8.8.8) 49.465 мс 45.436 мс 43.772 мс

Якщо говорити про Google, вони також мають безкоштовний інструмент для тестування веб-сайтів на предмет швидкості та продуктивності. Ви можете отримати доступ до їх PageSpeed ​​Insights тут.

Тестування не є одноразовою операцією. Ваш веб-сайт повинен контролюватися цілодобово за допомогою автоматизації та деяких доступних інструментів для тестування продуктивності та швидкості. щоб результати мали якесь значення. Це допоможе вам виявити будь-які проблеми, перш ніж вони стануть дорогими проблемами.

Фінальні думки

У міру того, як мережі стають більш переповненими та розповсюдженими, затримка стає більш імовірною. Наша мета – надати вам інформацію, необхідну для підвищення ефективності та швидкості веб-сайту. Окрім вибору найкращого сервісу веб-хостингу для ваших потреб та бюджету, оптимізація вмісту та способу його доставки пройде довгий шлях до усунення багатьох причин простоїв та повільної продуктивності.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map