Weebly Recenze

obraz člověka se ptát na hostingWeebly, nejjednodušší použití webového tvůrce.


To by byla moje odpověď na podivně konkrétní imaginární scénář.

Co je to za scénář? ?

Muž ke mně přijde na ulici, popadne mě za rameno a šeptá stále tak tiše: „Nejlepší přítelkyně mého bratrance nikdy neslyšela o webových stránkách. Jak byste ho nechali postavit? “

Byl bych trochu vystrašený, ale rád bych si myslel, že klidně řeknu: „Weebly, nejjednodušší použití nástroje pro tvorbu webových stránek.“

Pravděpodobně se to nikdy nestane, ale ráda bych plánovala dopředu, pro případ, že se něco takového stane.

Dobře, omlouvám se za svou podivnou analogii, pojďme do detailů. ?

TLDR;

Weebly je jedním z nejjednodušších tvůrců webových stránek, který je schopen vytvořit dobře vypadající webovou stránku.

Opravdu existují pouze další dva konkurenti, Wix a Squarespace. Nejlepší způsob, jak se rozhodnout, který z těchto tří použít, je zjistit, co přesně hledáte tvůrce webových stránek..

Pokud hledáte nejjednodušší řešení a nevadí vám obětovat přizpůsobitelnost, pak nehledejte nic jiného než Weeblyho jako volbu pro tvůrce webových stránek. Pokud je to totální přizpůsobení, pak jděte na běžného tvůrce stránek.

Pro koho je Weebly určen

Weebly je tvůrce webových stránek, který byste měli použít, pokud nemáte téměř žádné zkušenosti s navigačním softwarem.

Existuje škála pro tvůrce webových stránek. ⚖️

Na jedné straně máte Weebly – extrémně snadné použití s ​​malými schopnostmi přizpůsobení. Web, který vytvoříte, bude rozdělen do políček a předá informace, které chcete předat, každému, kdo navštíví váš web..

Na druhé straně máte Wix, který je určen pro přizpůsobení na vysoké úrovni a má malou křivku učení. Wix je v podstatě prázdná plátnová verze tvůrce webových stránek se šíleným množstvím možností. Pro skutečně technologicky napadené Wix může být ve skutečnosti ohromující. Každý, kdo v tomto dni a věku použil polokomplikovaný software, by neměl mít problém to přijít.

Squarespace působí ve středu země s jednoduchými a uměleckými šablonami. Mimo šablon je prostor pro navigaci a měnící se věci kolem dokážou otevřít plechovku červů. Pokud se držíte v šabloně, je téměř stejně snadné jako Weebly.

Když to přijde na to, Weebly vás prostě udrží v klidu. Není příliš mnoho rozhodnutí a ty, které musíte učinit, nejsou složitá. Krása Wix je jeho jednoduchost. 

Rozhodování o tvorci webových stránek je stejně snadné jako zjistit, kde se nacházíte v tomto spektru.

Pokud nemáte důvěru ve svou schopnost používat software pro tvorbu webových stránek, použijte Weebly. I když si nejste jistí – stále jsme přesvědčeni, že byste pomocí Weebly mohli vytvořit solidní web.

Drag-and-Drop Builder (nevyžaduje kódování)

Weebly drag-drop-screen

Existuje mnoho služeb pro vývoj webových stránek, které mají funkci drag-and-drop. Jak již bylo zmíněno dříve, Wix a Squarespace jsou konkurencí v oblasti drag and drop drop Builder. Vezmete prvek, který chcete na stránce stavět, a přetáhněte jej na požadované místo.

Přetáhněte ji a poté ji pusťte!

Weebly je to ještě jednodušší, protože jakmile vyberete téma, budete omezeni na to, co se ve skutečnosti můžete pohybovat. Slova upřímně nedokážou vyjádřit, jak snadné je Weebly používat s jejich funkcí drag and drop.

Jakmile vyberete téma, existuje jen několik možností pro přetažení. Je to trochu nechává vás stavět své webové stránky a pak pocit No, myslím, že můj web je hotový hned teď.

Vytvořte si svůj web za pár hodin

Nejlepší způsob, jak popsat Weeblyho, je šíleně jednoduché. Kompromisem je, že v softwaru není mnoho možností. Je to velký kompromis – ne nutně špatný – ale není zde mnoho možností a přizpůsobitelnosti.

Dobré – v jednoduchosti je krása

Jsem přesvědčen, že 97% lidí, kteří čtou tento článek, by si na Weebly mohlo vytvořit web za méně než čtyři hodiny. Další 3% by tvořili lidé jako můj děda – promiňte dědečka. ?

Je to typ člověka, který má schopnost otevřít webový prohlížeč a najít blogový příspěvek, ale s použitím jakéhokoli softwaru by měl spoustu problémů. Není to špatné pro 88 let.

weebly-SSLPokud se vám podaří tuto stránku najít a dělat další takové aktivity bez boje, uděláte Weeblyovi dobře. Použití je opravdu směšné.

Kromě toho existuje mnoho dobrých vlastností, pokud jde o používání Weebly. Nemusíte se starat o rychlost a bezpečnost, je obrovským aspektem používání webového tvůrce. Weebly rozhodně dodává v této kategorii, protože mají rychlé doby načítání.

Postarají se také o prevenci hackerů a spamu as obchodními plány zahrnují SSL.

Další podrobnosti budou poskytnuty dále, ale dalšími skvělými věcmi o Weebly jsou ceny, snadnost použití, zákaznická podpora, onboarding a spolehlivost..

Špatný – není skvělý pro lidi, kteří chtějí všechno přizpůsobit

Je to všechno o spektru, kterého jsem se dotkl dříve. Pokud nespadáte do kategorie, kterou jsem zmínil, existuje velká šance, že se vám Weeblyho nebude líbit.

Weebly je základní – což je skvělé pro mnoho lidí. Tato základnost nechává hodně touhy po někom, kdo je motivován k rozvoji podnikání. Pokud bude růst prioritou, dojde k zablokování cesty.

Možnosti pro váš web jsou v podstatě úplně omezeny na to, co Weebly poskytuje. Opět platí, že to není špatná věc, protože si stále můžete vytvořit web, ale proto je služba tak snadno použitelná.

weebly-editor

„Backend“ webových stránek také hodně žádá. Jednoduchost je jasně hlavním cílem, pokud jde o Weeblyho, a přizpůsobení všeho je v rozhraní nesmírně obtížné.

Weebly má také doplňky a rozšíření, ale nechávají toho mnoho, co by chtělo.

Pokud používáte Weebly?

Odpověď = Lidé chtějí rychle stavět

ikona myšleníKromě toho, kde spadáte do spektra toho, co chcete z vytváření webových stránek, existuje další důvod, proč používat Weebly.

Pokud skutečně víte, co děláte s vytvářením webových stránek a věříte ve své schopnosti, ale opravdu chcete vytvořit web co nejrychleji a nestaráte se o nic jiného, ​​pak je Weebly tou nejlepší volbou.

Trh tvůrců webových stránek je skvělý, protože ve skutečnosti jsou pouze tři přední běžci a můžeme s jistotou doporučit jednoho z nich konkrétní skupině lidí. Kdyby to všechno dělalo tak snadné!

Zhroutit se

Čas na nějaké podrobnosti. Víte, kdo by měl software používat, ale vždy je dobré znát specifika – zejména pokud jste na ploše mezi dvěma různými možnostmi.

Snadnost použití

Takto používáte Weebly:

Weebly-Review-Snadné použití

Nezdá se to příliš obtížné, že??

Na straně stránky není mnoho rozptýlení a pouze několik možností v horní části stránky. Jediné, co musíte udělat, je vyměnit nějaký text a změnit fotografie na vlastní pěst a máte funkční web.

Realisticky, pokud jste na šabloně nic nezměnili, s výjimkou fotografií a textu, můžete mít webovou stránku na jedné stránce spuštěnou do třiceti minut..

Pro stavitele je toho víc. V rámci každé šablony můžete dále přizpůsobit tlačítka, videa, obrázky, prezentace, sekce, rozdělovače atd.

Změna každého prvku je snadná, protože stačí kliknout na něj a zobrazí se možnost. Kromě toho máte možnosti pro některý z prvků na stránce.

Toto je snadno použitelná další úroveň. Kdyby bylo všechno v životě tak jednoduché.

Šablony zdarma – omezené možnosti

Nejlepší šablony na trhu pro tvůrce webových stránek existují na serveru Squarespace. Před několika lety bych řekl, že Weeblyho nelze srovnávat.

Už tomu tak není, protože Weebly zintenzivnila svou tematickou hru. Ne všechna témata, která lze na webu Weebly zakoupit, reagují na mobily, takže si to budete chtít dát pozor. Většina z nich je tak, že si to jen chcete pamatovat, když se na ně díváte.

weebly šablony

Při hledání motivu se můžete podívat na všechny možnosti nebo se podívat na různé nabízené kategorie.

K dispozici je také možnost zakoupit šablony z webů třetích stran, ale rozhodně si chcete být opatrní, protože podpora, kterou pro ně získáte, nemůže být zaručena..

Integrace a aplikace

Nedoceněnou součástí hodnoty tvůrce webových stránek je dobré centrum aplikací nebo obchod s aplikacemi, které vám umožní dosáhnout přizpůsobitelnosti, kterou byste jinak nemohli. Nej šílenější dostupnost aplikace je u WordPress, ale používání WordPress vyžaduje hodně komplikovaných kroků.

Nejlepší snadno použitelný obchod s nástroji pro tvorbu webových stránek je rozhodně Shopify. Shopify je nejlepší webový tvůrce eCommerce a má k dispozici tisíce užitečných aplikací.

To je druh, kde je Weebly divný ve srovnání s jinými tvůrci webových stránek. Weebly jednoznačně upřednostňuje jednoduchost – na začátku vám umožňuje vybrat počet prvků, které můžete použít.

Centrum aplikací vám vlastně umožňuje přidávat nové prvky k použití a většina z nich je zdarma. Je zřejmé, že pokud chcete něco složitějšího než ty nejjednodušší prvky, Weebly si přeje, abyste je přidali sami, místo aby někoho od začátku přemáhali..

To je vlastně docela skvělá strategie a opravdu funguje pro lidi, kteří nikdy dříve nevytvořili web.

weebly šablony

Mezi další skvělé možnosti v této kategorii, které jsou na webu s nejvyšším hodnocením, patří graf odpočítávání, vyskakovací okna, titulky zpráv, výzvy k akci a kalendáře..

Tyto konkrétní doplňky se nepovedou k náhlému přeměně Weeblyho na Wixe, ale nabízejí některé přidané funkce.

Na Weebly existují další aplikace pro marketingové, komunikační a eCommerce účely. Ty vám mohou pomoci s čímkoli od reklam Google a SEO až po využívání služeb, jako je Printful, k prodeji triček.

Nad rámec šablony

Pokud máte zájem změnit více než tři věci mimo šablonu, kterou nám poskytuje Weebly, řekl bych, že jdu jinam.

Čistá jednoduchost Weeblyho uvnitř šablony je velkolepá. Takto měníte barvy:

weebly-měnící se barvy

Pokud jste grafický designér, je snadné se na tomto místě krčit. Pokud se pokusíte změnit konkrétní barvy, bude vás to šílenství a možná budete muset uchýlit k pokusu o kód, který porazí účel Weebly. Změna písma a dalších aspektů je podobný příběh.

Budu vás varovat ještě jednou – nepoužívejte Weebly, pokud chcete jít mimo téma.

Znalostní báze a podpora

weebly podpora chatuSkvělá věc na Weebly je, že nebude příliš mnoho případů, kdy budete muset kontaktovat tým podpory.

Vypadá to, že Weebly považuje podporu za prioritu, protože mají vstupenky na podporu, live chat a telefonickou podporu.

Telefonická podpora je k dispozici pouze během pracovní doby, ale mají e-mail k dispozici 24/7.

Pokud se vaše otázka týká více funkcí, Weebly má bohatou znalostní základnu plnou užitečných odpovědí.

Všechny články jsou nastaveny tak, jak je uvedeno výše. Obvykle přicházejí s pokyny krok za krokem, je-li to možné. Pokud nenajdete chybu, zejména s vědomostní základnou, nemělo by být nutné kontaktovat zákaznickou podporu.

weebly změnit zápatí

Blogování a SEO

seo-blogování-grafikaZahrnuty jsou všechny základní funkce, které by někdo mohl pro blogování chtít. Blogování na povrchu není složité, takže pokud si webový tvůrce pokazí tuto část, jedná se o obrovskou červenou vlajku.

Kromě toho, že je vyhledávač přátelský a má možnost upravovat popisy metadat, značek a titulů, možnosti SEO dokonce jdou o něco dále. Můžete také upravovat alternativní text a adresy URL obrázku.

V centru aplikací jsou také k dispozici nástroje SEO, které vám pomohou zajistit správnou cestu SEO.

Dalšími skvělými funkcemi pro blogování, které jsou k dispozici, jsou plánovače příspěvků na blogu a systémy komentování.

Jednou z hlavních nevýhod je, že nemůžete spustit blog s více autory, který vypadá jako lichá nevýhoda.

Weebly Pricing

Nejlepší věc na Weebly (a jakékoli službě, která to nabízí) je to, že si můžete vyzkoušet základní funkčnost služby zcela zdarma. Společnosti, které to nabízejí, mají v našem srdci zvláštní místo.

Funkce a ceny jsou podrobně uvedeny níže:

Jak můžete vidět, bezplatná verze omezuje některé funkce, ale je to skvělý způsob, jak vyzkoušet software. V této chvíli se musíte rozhodnout, které funkce jsou pro vás skutečně důležité, a rozhodnout se mezi profesionály a obchodem.

Potřebujete hosting s Weebly?

Krátká odpověď zní ne.

Dlouhá odpověď je také ne, ale chci vám dát trochu více informací o tom, proč.

Při vytváření webových stránek je jedním z aspektů, na které je třeba přijít, to, jak hostovat váš web. Chcete-li hostovat web, potřebujete server, který poskytne úložný prostor a přístup k celosvětovému webu. Pokud nepoužíváte tvůrce webových stránek, existují zde desítky hostingových služeb, které zajistí, že váš web bude funkční..

Skvělá věc pro tvůrce webových stránek je, že jsou to all-in-one platformy, které poskytují hosting s jejich službami. Dalším pozitivním aspektem tohoto uspořádání je to, že weby, které jsou postaveny na tvůrci webových stránek, jsou optimalizovány pro servery používané k hostování vašich webových stránek..

Pokud se chcete o hostování dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce kanadskými webovými hostiteli.

Zabalení všeho nahoru

Weebly může být skvělou volbou pro vytváření vašich webových stránek. Nejlepší rada, kterou mohu dát, je opravdu přemýšlet o tom, co hledáte od tvůrce webových stránek a obecně z webu.

Pokud hledáte hlavně snadno použitelný webový tvůrce a web, který má šířit trochu informací, nemůžete s Weebly.

FAQ

Je Weebly zcela zdarma?

Weebly má zcela bezplatnou verzi, kde si můžete vytvořit skvělý web. Nemáte však vlastní personalizovanou doménu, která není ve většině případů ideální.

Je Weebly dobrý??

Weebly je skvělou volbou pro lidi s nulovými zkušenostmi s vytvářením webových stránek i pro lidi, kteří se obávají používání komplikovaného softwaru. Weebly je skvělá pro jednoduchost.

Kolik stojí používání Weebly?

Weebly má tři úrovně cen. K dispozici je bezplatná verze spolu s verzí 12 $ za měsíc a 15 $ za měsíc.

Je Wix lepší než Weebly?

Záleží zcela na tom, co si ceníte. Pokud hledáte nejjednodušší a nejjednodušší přístup k vytváření webových stránek, pak Wix není lepší než Weebly. Pokud hledáte svobodu a úplné přizpůsobení, pak je Wix lepší než Weebly.

Reference a obrazové kredity:

  • Mycmcu.org
  • WestMark.org
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector