TSOHost Recenze: Nevýhody a výhody po 12 měsících sledování.

TsoHost recenzeDomovská stránka TsoHost


Tsohost byla založena v roce 2003 společností Paragon Internet Group.

Dnes hostují přes 500 000 webových stránek z britské základny.

Na rozdíl od některých společností, které dosáhly stejného rozsahu a byly vyprodány, je Tsohost do značné míry veden stejným zakladatelským týmem, který jej provozuje od svého založení téměř 14 let.

Tsohost nemusí být jedním z největších nebo známých poskytovatelů hostingu. Tento trvalý růst a stabilní vedení však ukazují na společnost, která ví, co dělá.

Tato recenze, kterou čtete, byla téměř rok v přípravě.

V listopadu 2018 jsme se zaregistrovali do jejich cloudového hostovacího plánu a od té doby pečlivě sledujeme statistiky výkonu, jako jsou doby provozu a rychlost načítání stránky..

Naším cílem je sestavit spravedlivou, nestrannou recenzi a nechat data Tsohostu mluvit sama za sebe na základě výkonu našeho živého testovacího webu..

Podívejme se, jak to udělal Tsohost za posledních několik měsíců.

Výhody používání TsoHost Hosting

Společnost Tsohost (společnost) neustále rostla a její zakladatelský tým zůstal nedotčen. To ukazuje na dobře fungující organizaci, která (by měla) poskytovat nejdůležitější aspekty, jako je provozuschopnost a rychlost.

1. Pěkné funkce bonusového plánu

Porovnání cenového plánu TsoHostPorovnání cenového plánu TsoHost

Stejně jako mnoho nejlepších hostitelů na webu nabízí Tsohost jednoduchou instalaci vašich oblíbených aplikací, jako jsou WordPress, Drupal a ZenCart, jedním kliknutím. To znamená, že během několika minut můžete mít nový web a možná do konce dne prodat.

Každý sdílený hostingový plán má také 30denní záruku vrácení peněz. (A na rozdíl od mnoha jiných hostitelů je tato záruka vrácení peněz opravdu dobrá, bez jakýchkoli skrytých poplatků nebo jiných triků.)

Jejich plány – i ty nejlevnější a základní – přicházejí se spoustou dalších funkcí, které nejsou příliš běžné u jiných hostitelů. Například všechny jejich plány nabízejí bezplatnou migraci doménových jmen a webových stránek.

2. Průhledná cena

Mnoho poskytovatelů hostingu má na poslední chvíli rezervaci spoustu vylepšení. Když si vyberete své vybrané plány, často přichází s 2 nebo 3 roky závazek s vyšší obnovovací ceny.

Cenové plány společnosti Tsohost se nám líbily, protože v jejich cenových plánech najdete VŠECHNY FUNKCE a také vám ukazují různé ceny cenových závazků.

Ceny se zobrazují po dobu 12 měsíců (přibližně 4 $ / měsíc pro počáteční plán) a při měsíční platbě byste očekávali zvýšení ceny o 1 $ – přibližně 5 $ / měsíc.

3. Rychlá a pohotová podpora

Tsohost nabízí zákaznický servis na všech hlavních kanálech. Stejně jako mnoho společností i dnes si užívají smíšené recenze.

Ceníme si však jejich rychlých reakčních časů a transparentní komunikace na hlavních sociálních sítích, jako je Twitter.

Podpora sociálních médiíPodpora TsoHost Twitteru

Byli jsme také ohromeni jejich možnostmi live chatu. Okamžitě se připojili, byli pohotoví a profesionální a projevili upřímný zájem o naše potřeby. Také jsme se připojili v sobotu, což byla příjemná výhoda, kterou přichází Tsohost.

Tsohost také nedávno prodloužil telefonickou podporu o několik měsíců zpět, od 7:00 do půlnoci GMT. To je dobré i špatné, jak uvidíme za vteřinu …

Nevýhody používání TsoHost Hosting

Celkově vzato má Tsohost spoustu věcí, které by se měly líbit.

Jejich provozuschopnost a rychlost jsou pevné. Jejich plány, i ty nejlevnější, přicházejí s některými pěknými funkcemi, jako jsou denní zálohy a instalace jedním kliknutím.

A jejich zákaznická podpora, i když není dokonalá, alespoň rychle reaguje, aby se pokusila vyřešit všechny nevyřešené problémy.

Jejich služby by však měly mít několik nedostatků, o kterých byste měli vědět.

1. 99,45% dostupnost – horší než průměr v průmyslu

Uptime je pravděpodobně nejdůležitějším kritériem, za které je hostitelská společnost zodpovědná.

Důvodem je to, že i ty nejmenší prostoje – například 99% – mohou přidat váš web do režimu offline téměř celý den každý měsíc.

Tsohost za období, kdy jsme je sledovali, zveřejnil slabá čísla dostupnosti.

Posledních 12 měsíců sledování: doba provozu

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 99,85%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 99,83%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 99,63%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 99,69%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 98,33%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 99,61%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 99,45%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 99,94%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 99,91%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 99,60%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 98,28%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 99,28%

TsoHost za posledních 12 měsícůTsoHost průměrná doba provozu | Zobrazit statistiky

Jejich průměrná doba provozu je pod průměrem v průmyslu.

Existuje jen příliš mnoho výpadků a mnoho prostojů znamená ztracený provoz a potenciálně hodně ztracených příjmů.

S některými dalšími poskytovateli byste byli mnohem lepší (včetně našeho výběru č. 1, plánu WordPress Managed Managed WordPress).

2. Čas načítání stránky pomalejší než konkurence

Druhým hlavním rozhodovacím kritériem, které byste měli použít při hodnocení nové hostingové společnosti, je rychlost.

Důvod? Pokud načítání stránek trvá déle než pět sekund, odejdou tři čtvrtiny provozu na vašem webu.

Posledních 12 měsíců sledování: LOAD TIME

TsoHost za posledních 12 měsíců podrobné statistikyTsoHost průměrná rychlost | Zobrazit statistiky

Z prvních měsíců, kdy jsme je začali sledovat, se velmi bojíme. Při 2 sekundách načítání to znamená, že téměř polovina vašeho provozu opustí web a navštíví někoho jiného, ​​kdo má mnohem lepší čas načítání, alespoň pod 1 sekundu..

V posledních měsících však vykazovaly zlepšené doby načítání, takže existuje naděje, že budou i nadále zvyšovat rychlost.

Prozatím nejsou dost dobří s průměrnými 813ms, aby nám dali palce nahoru.

3. Servery ve Velké Británii

Není to nutně špatná věc. Pokud je však váš web určen hlavně pro americký trh a zákaznickou základnu, měli byste být lepší, když servery umístěné v USA nejsou v zámoří.

Zámořské servery často zpomalují váš web, protože přenos dat trvá déle.

4. Přísné platební podmínky

Dlouhé a strašně nudné podmínky služby jsou obvykle místem, kde jsou pohřbena všechna těla.

A podmínky Tsohostu nebyly výjimkou.

Zaprvé jsou jejich přísné podmínky ohledně toho, jak a kdy se platí za obnovení.

Tady je problém: jak často získáváte novou kreditní nebo debetní kartu po celý rok, pouze pokud je stará propojena s mnoha online účty (jako jsou poskytovatelé hostingu)?

Pokud o faktury po lhůtě splatnosti nebude postaráno do několika dnů, Tsohost automaticky pozastaví váš účet (což znamená, že váš web klesá). Dávejte pozor na tyto e-maily s upomínkou!

Když vyprší platnost jiných produktů, jako je doménové jméno (opět bohužel běžné, když se snaží spustit kartu se starým číslem a platba neprochází – i když to jen předpokládáte), tento produkt vyprší okamžitě další den.

Až platbu provedete správně, budete je muset e-mailem oznámit, aby se vaše doména nebo web vrátil do 24 hodin online. Takže byste se mohli nechtěně dívat na zdlouhavé prostoje, pokud se stane něco běžného, ​​jako je změna údajů o vaší kartě a platba neprochází.

Další potenciální nevýhodou je, že všechny přijaté platby musí být v britských librách šterlinků. To znamená, že jste na háku za případné poplatky za směnný kurz.

V neposlední řadě si vyhrazují právo kdykoli změnit nebo upravit ceny. To znamená, že i když vás vaše další období obnovy nebude stát právě teď … neznamená to, že tomu tak bude v blízké budoucnosti.

5. Omezená telefonická podpora

Malá závěrečná kritika.

Ano, je skvělé, že telefonická podpora Tsohost byla prodloužena na 7:00 do půlnoci GMT.

Pokud se však nacházíte v USA (nebo kdekoli jinde než ve Velké Británii a západní Evropě), může to způsobit několik problémů.

Co když například sedíte v Kalifornii v 17:30 a vaše stránky mají problémy? Škoda, protože půlnoci GMT je 17:00 PST, což znamená, že nebudete moci nikoho na telefonu oslovit dalších šest nebo sedm hodin.

To v kombinaci se skutečností, že jste na hřišti směnných kurzů, by mohlo být docela obtížné vypořádat se venku, pokud žijete mimo Spojené království..

Ceny TsoHost, plány hostingu & Rychlá fakta

TsoHost nabízí čtyři různé sdílené hostingové plány. Všechny uvedené ceny jsou se závazkem 12m. Existuje 30denní záruka vrácení peněz.

Zde je uvedeno, co je v každém:

 • Ekonomika: Tento plán běží 3,99 GBP měsíčně a poskytuje vám 100 GB úložného prostoru, s neomezenou šířkou pásma a 100 x 200 MB poštovních schránek, zašifrujme podporu SSL + bezplatný název domény.
 • Deluxe: Tento plán stojí 5,99 GBP každý měsíc, neomezené úložiště, NEOMEZENÁ šířka pásma, poštovní schránky 500 x 1 GB, šifrujme podporu SSL, standardní standardní SSL + bezplatný název domény
 • Ultimátni: Tento plán stojí 8,99 GBP měsíčně, přináší neomezené úložiště, NEOMEZENOU šířku pásma, neomezené x 10 GB poštovní schránky, šifrujme podporu SSL, standardní standardní SSL, 2 e-commerce migrace + bezplatný název domény.
 • Maximum: Tento plán stojí 14,99 GBP měsíčně, přináší neomezené úložiště, NEOMEZENOU šířku pásma, šifrujme podporu SSL + bezplatný název domény, 3 migrace eCommerce.

Cenový plán TsoHostCeny a plány TsoHost

 • Snadnost registrace: Registrační proces je relativně rychlý a bezbolestný
 • platební metody: Můžete platit kreditní kartou nebo PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: V některých plánech nejsou názvy domén. Při obnově buďte opatrní.
 • Upsells: Po cestě je několik upředností.
 • Aktivace účtu: Obvykle však okamžitý čas může v některých případech trvat až jeden den.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Extrémně snadný proces instalace nejpopulárnějších dostupných aplikací jedním kliknutím.

Doporučujeme Tsohost?

Bohužel ne.

Máme rádi jejich relativně levné plány, které nabízejí skvělé funkce. Oceňujeme také to, že jejich ceny, i když přicházejí s přísnými podmínkami, jsou na jejich webových stránkách transparentní a čestné. Ceny se však zobrazují bez DPH, což je ve vaší zemi stanoveno pro fakturační údaje.

Nejsme ohromeni jejich provozuschopností a příliš průměrnou rychlostí.

Jsme s jejich podporou spokojeni. Pokud jsou však další důležité funkce tak špatné, měli byste se skutečně přihlásit k někomu jinému.

S některými z našich nejlepších poskytovatelů hostingu byste měli být lepší.

Máte s tím nějaké zkušenosti? TsoHost? Pokud ano, rádi bychom níže slyšeli transparentní a čestnou recenzi – pozitivní nebo negativní!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map