Recenze WestHost – 8. z 30 hostitelů (statistiky po 40 a více …

Domovská stránka Westhostingu


Společnost WestHost byla založena v roce 1998 Chis Russell, v roce 2008 se sloučila se skupinou UK2. WestHost je jedním z nejstarších webových hostitelů. Za zmínku také stojí, že skupina UK2 Group také vlastní MidPhase, což je velmi silný top 5 hostitel na hostingfacts.com..

Tvrdí, že nabízejí spolehlivý webhosting, který je cenově dostupný. Pečlivě jsme je prozkoumali pomocí jejich služby a provedením kontroly na pozadí, abychom zjistili, co si ostatní uživatelé myslí. Náš objektivní přezkum vám dá vědět, zda za to stojí WestHost.

Aby byla naše recenze přesná, V červnu 2015 jsme zakoupili „osobní plán“ společnosti WestHost a vytvořili základní webovou stránku WordPress. Naše testovací stránky jsou k dispozici zde a podrobné statistiky výkonu (provozuschopnost) & rychlost) zde. Chcete-li hlouběji kopat, klikněte na „Historie“.

Obecné informace & Přehled hostingu

NAŠE VERDICT: Nejvíce neomezený hosting
RYCHLOST: 881 ms (průměr za únor 2018 až leden 2020)
UPTIME: 99,98% (Průměr za únor 2018 až leden 2020)
PODPĚRA, PODPORA: 24/7 Live Chat
APPS: WordPress, AbanteCart, Joomla, PrestaShop
FUNKCE: Neomezené e-mailové účty, 50 GB místa na disku & Šířka pásma 1 000 GB
HOSTINGOVÉ PLÁNY: Sdílené, WordPress, VPS a dedikované servery
PŘEVOD STRÁNKY: Zdarma migrace webových stránek
CENY: Počínaje 1,99 $ / měsíc (obnovuje se za 4,99 $ / měsíc)

Výhody používání Westhostingu

WestHost nabízí zdarma doménové jméno na celý život spolu s několika dalšími užitečnými „doplňky“.

1. Zdarma doménové jméno pro život

Slyšeli jste to správně. Pokud se budete držet WestHost, nebudou vám účtovat poplatky za obnovu doménového jména (obvykle kolem 10 až 15 $ / rok). Zajistí, že si budete užívat doménové jméno zdarma, dokud s nimi budete hostit. (Bezplatná doména přichází pouze s plány Preferovaná a Obchodní úroveň)

2. Uptime Right Nad průmyslovým průměrem

Za posledních 24 měsíců měli průměrnou dobu provozu 99,98 procent. Za posledních 24 měsíců byli celkem dobří a za posledních 12 měsíců vykázali vynikající výsledky – zasažení 100% dostupnosti za několik měsíců.

Průměrná doba provozu za posledních 12 měsíců:

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 100%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 100%

westhost-performance-24monthsŽivé testovací stránky: hostingfacts-wh.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+

2. Bezplatná migrace a 30denní záruka vrácení peněz

WestHost vám pomůže přenést vaše soubory a webové stránky z aktuálního webového hostitele na jejich server. Nabízejí také plnou náhradu vrácenou jejich 30denní politikou vracení peněz. Pokud z nějakého důvodu rozhodnete, že jejich služba není pro vás do 30 dnů od registrace, vrátí vám v plné výši. To platí pouze pro jejich sdílené hostingové plány.

3. Okamžitá aktivace

Na rozdíl od většiny webových hostitelů (zejména hostování inMotion) & Web Hosting Hub), nemusíte čekat na aktivaci vašeho účtu hodiny nebo dny. S WestHost bude váš účet aktivován okamžitě.

4. Zvýšené zabezpečení pomocí nočních záloh

S pravidelnými nočními zálohami pro většinu svých plánů webhostingu, podporou pro Cloudflare CDN a automatickým odstraňováním malwaru pro jejich plány se WestHost jeví jako velmi bezpečný hostitel.

5. Aplikace na tvorbu aplikací a webových stránek na jedno kliknutí

WestHost nabízí instalaci jedním kliknutím pro mnoho z nejlepších aplikací na internetu prostřednictvím Softaculous. To zahrnuje vše od WordPressu po Joomla, Drupal a Magento.

Přestože jsou tyto aplikace šité na míru pro důvtipné webmastery, začínající bloggerové možná potřebují trochu více pomoci.

Naštěstí nabízí WestHost také tvůrce webových stránek pro kutily a možnosti internetového obchodu.

Tvůrce webových stránek obsahuje více než 165 drag-and-drop témat, plus all-in-one plán, který zahrnuje název domény, hosting a e-mailové adresy. V podstatě vše, co potřebujete k zahájení prvního webu pod jednou střechou.

A pouze za 3,71 $ / měsíc od úvodní ceny, je to stále cenově dostupná, výhodná možnost, takže nemusíte všechny tyto věci nastavovat ani propojovat ručně.

6. Relativně transparentní seznam cen

Weboví hostitelé jsou proslulí náklady na zakopání v místech, kde je nejméně očekáváte.

Obvykle musíte nalít jejich podmínky služby, abyste našli ty největší. A dokonce i v průběhu pokladny na vás často čeká spousta zvratů, jako je nášivka.

Mnoho z těchto „skrytých“ nákladů se točí kolem zvýšených obnovovacích sazeb. Proto jsme byli rádi (a upřímně řečeno, překvapení), když vidíme, že WestHost má pro všechny své produkty velký ceník těchto podrobností. Všechno je doslova vše otevřené, abyste si jej mohli prohlédnout – žádné složité zákonodárce, které byste mohli rozluštit.

Jediná únavná věc je, že budete muset třídit desítky, ne-li stovky, variant jejich produktů, abyste našli konkrétní odpovědi (jako jsou rozdíly v rychlosti obnovy mezi názvy domén s .coms vs. .org).

Ale ať tak či onak, tleskáme jejich úsilí, aby bylo alespoň otevřeno všem způsobům, jak by vás jejich produkty v blízké budoucnosti mohly stát dražší..

Nevýhody použití Westhost Hosting

Bohužel, WestHost příspěvky průměr (nebo mírně pod průměrem), kde se počítá.

1. Pomalejší než ideální doba načítání

Náš test odhalil jejich průměrnou dobu načítání stránek za posledních 24 měsíců 881 ms, což není nejhorší, co jsme viděli, ale stále pomalejší než hostitelé s nejlepším hodnocením.

WestHost průměrná doba načítání:

Statistiky WestHost-2019-2020WestHost průměrná rychlost 2019-2020 | Zobrazit statistiky

2. 40 a více minut na kontakt s jejich podporou

Nejste si jisti, zda je to podvod, ale kontakt se zákaznickou podporou trvalo 40 minut. Přesto byl asistent podpory přátelský a nápomocný. Jsme také ohromeni tím, že nabízejí bezplatné číslo pro lidi, kteří je chtějí kontaktovat z USA..

Provedli jsme také kontrolu na pozadí, abychom zjistili, co si o WestHost myslí ostatní zákazníci, a zjistili jsme, že jejich zákazníci měli o jejich podpoře smíšené recenze.

Podpora WestHost

Scott byl nápomocný, ale trvalo dlouho, než jsme se dostali do kontaktu

3. Ne „skutečně“ neomezeně

Zatímco některé sdílené hostingové plány WestHost slibují neomezené soubory, šířku pásma a databáze, je důležité si uvědomit, že jejich drobný tisk říká jinak. Zde je přímá nabídka ze stránky Smluvní podmínky:

„Náš neomezený sdílený hosting je navržen tak, aby vyhovoval potřebám většiny malých podniků a osobních webových stránek; není navržen tak, aby vyhovoval potřebám velkých podniků nebo klientských služeb, které nespadají do průměrného vzorce využití pro sdílený hosting, a může být vhodnější pro hostingové plány, které poskytují rozšířené funkce. Účty s velkým počtem souborů (počet inodů přesahujících 200 000), databáze přesahující 5 GB nebo kumulativní velikost všech databází přesahujících 10 GB mohou mít významný dopad na výkon serveru. Vyhrazujeme si právo požádat o snížení počtu inodů (souborů a adresářů) nebo databází, aby se zajistil výkon serveru. Nedodržení těchto požadavků může vést k ukončení vašeho účtu. “

V zásadě, i když slíbili neomezený hosting, váš účet by obecně neměl mít databáze, které překračují kumulativních 10 GB. Pokud považují vaše soubory za příliš mnoho a vaše databáze jsou příliš velké, mohou požádat, abyste své soubory snížili nebo upgradovali na lepší plán. Pokud tak neučiníte, může to vést k ukončení vašeho účtu.

Nejsme rádi, že na stránce Smluvní podmínky skryli to, co jejich „neomezený“ hosting opravdu umožňuje.

S tím jsme přesvědčeni, že neexistuje nic, co by se nazývalo „neomezený hosting“, a že WestHost je dostatečně velkorysý za ceny, které nabízejí.

4. Levnější plány přicházejí s 3letým závazkem

U většiny jejich plánů, zejména jejich sdílených hostingových plánů, jsou ceny příliš drahé a nejsou řádně sděleny: například osobní plán je inzerován jako 1,99 $ měsíčně, ale tuto cenu můžete získat pouze tehdy, pokud platíte za jeden až tři roky na jednou. Skutečná cena je 8 $ za měsíc a minimální doba, kterou můžete zaplatit, je 3 měsíce na 9,00 $ / měsíc.

5. Některá omezení…

Některé z jejich plánů jsou příliš restriktivní. Například jejich hostingové plány WordPress povolují pouze 1 název domény na server. Věříme, že dokážou lépe než tohle.

6. Příliš krátké cenové období

Všichni weboví hostitelé vás navijí za neuvěřitelně nízkou počáteční cenu. Často to vypadá příliš dobře, aby to byla pravda, protože je to: po prvním období se cena vrátí zpět na normální úroveň (často dvojnásobek nebo trojnásobek původní sazby).

Stříbrná podšívka je taková, že většina hostitelů vám umožní uzamknout tuto nízkou sazbu až na tři roky. Za toto časové období tedy šetříte spoustu peněz.

Problém s WestHost je v tom, že ačkoli mají zpočátku opravdu dostupnou cenu (1,99 $ / měsíc), můžete si ji zakoupit pouze na jeden rok. Poté cena přeskočí na 8 $ / měsíc.

WestHost 12měsíční úvodní cenové období

Porovnejte, že „ztratil“ 6 $ za měsíc v průběhu dvou let ve srovnání a během prvních tří let jste v podstatě přeplatili zhruba 144 USD.

To však není jediný problém.

Nejlevnější varianta sdíleného hostingu společnosti WestHost (osobní plán) nenabízí bezplatný název domény, vyhrazenou adresu IP ani certifikát SSL. Tyto věci zahrnují pouze jejich dražší plány. Takže najednou se zdá, že to, co vypadalo docela cenově za 1,99 $ / měsíc, se zdá být opravdu drahé, když zohledníte všechny tyto „skryté“ náklady.

Ceny WestHost, plány hostingu & Rychlá fakta

Zde je rychlý přehled různých hostingových plánů nabízených společností WestHost:

Sdílený hosting: Jejich sdílený hosting – označují se jako „Small Business Web Hosting“ – má tři hlavní plány:

 • Osobní plán: Tento plán stojí 1,99 $ měsíčně. Dodává se s 50 GB místa na disku, 1 000 GB šířkou pásma, 1 databází, 1 webem, neomezeným e-mailovým účtem a 10 subdoménami.
 • Preferovaný plán: Tento plán stojí 5,20 $ měsíčně. Dodává se s 200 GB místa na disku, šířkou pásma 2 500 GB, neomezeným množstvím databází, neomezeným počtem webů, neomezeným subdoménami a neomezeným počtem e-mailových účtů. K dispozici je také bezplatný název domény.
 • Podnikatelský plán: Tento plán stojí 6,40 $ měsíčně. Dodává se s neomezeným diskovým prostorem, neomezenou šířkou pásma, neomezeným množstvím databází, neomezeným počtem e-mailových účtů, neomezeným počtem webových stránek a neomezeným subdoménami. K dispozici je také bezplatný název domény a vyhrazená adresa IP.

WestHost ceny a plány

  • Doména zdarma: Pouze pro plány Business + Preferované
 • Snadnost registrace: Rychlý proces registrace.
 • platební metody: Kreditní karta, Paypal.
 • Skryté poplatky a doložky: Sdílené hostitelské účty nesmí překročit 200 000 inodů nebo celkovou velikost databáze 10 GB.
 • Upsells: Žádné vychýlení.
 • Aktivace účtu: Okamžitá aktivace.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Rychlá instalace oblíbených aplikací a CMS prostřednictvím Softaculous.

Doporučujeme WestHost?

Ne, ne.

WestHost je průměrný hostitel. Mají průměrnou dostupnost, průměrnou rychlost načítání stránky a skutečně průměrnou podporu. Jediným důvodem, proč je v našich top 10 stále hodnocen, je nízká cena.

Raději byste na našem webu našli jiného hostitele.

P.S. Pokud chcete vidět poskytovatele hostingu, kteří se umístili nad Westhost, podívejte se na naše nejlepší webové hostitele zde.

Pokud jste použili WestHost, zanechte prosím recenzi níže. Dobré nebo špatné – nezáleží na tom, jak se snažíme udržovat naše recenze transparentní a čestné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector