Recenze WebHostingHub: 24měsíční výkon (rychlost a spolehlivost)

webhostinghub homepage


Web Hosting Hub si klade za cíl poskytovat cenově dostupný sdílený hosting pro malé podniky.

Společnost byla založena v roce 2010 a je ve vlastnictví konglomerátního hostitele InMotion. Centrum webhostingu sídlí ve Virginia Beach ve státě VA a má dvě datová centra v USA – na západním a východním pobřeží.

Jejich týmy s více než 40 000 zákazníky v USA mají více než 40 000 zákazníků a poskytují jednoduchou platformu, která vám pomůže začít, provozovat a rozšiřovat nový web.

Web Hosting Hub také používá pevné disky ve všech plánech, které (jak je nárokováno) mohou dodat až 20x rychlejší než tradiční mechanické pevné disky používané v konkurenci.

20x je odvážný slib. Podporují to?

Zjistili jsme, že jsme v červnu 2015 zřídili nový základní web WordPress v „Plánování osobního webového hostingu“ webového centra Hub..

Abychom poskytli nezaujatou recenzi, odkazovali jsme také na několik dalších zdrojů, abychom provedli úplnou „kontrolu na pozadí“ toho, co si ostatní uživatelé myslí.

Výhody používání webhostingu Hub Hosting

Web Hosting Hub se může pochlubit neuvěřitelně vysokými rychlostmi díky své nejmodernější technologii za dostupnou cenu.

Žijí data až do humbuku?

Pojďme se podívat na to, kde obdivují obdivuhodně.

1. ~ 7/10 Podpora

Rychlé načítání stránky a doba bezporuchovosti jsou stejně důležité, protože návštěvníci stránek odejdou v houfech, pokud načítání stránek trvá déle než několik sekund nebo vůbec neodpovídají..

Zákaznická podpora však může být zabijákem, pokud problémy nebudou vyřešeny nebo rychle vyřešeny.

Web Hosting Hub poskytoval docela dobrou zákaznickou podporu a připojil se k nám za méně než tři minuty (plus dalších pět pro ověření našeho účtu).

Mezi odpověďmi bylo trochu prostoje a zpoždění, takže to nebylo tak rychlé nebo stručné, jako mnoho dalších, které jsme zažili.

Celkově – pozitivní zkušenost. Naše kontroly na pozadí stejně potvrdily, což ukazuje, že většina ostatních zákazníků je také spokojena s zákaznickou podporou služby Web Hosting Hub.

Podpora webového hubuRychlý chat se zákaznickou podporou webhostingového centra

2. EXTRÉMNĚ snadné nastavení webových stránek / blogů

Centrum webhostingů obsahuje zjednodušený a rychlý proces registrace, který by mohl být nejlepší, co jsme viděli po kontrole téměř 30 dalších webových hostitelů.

Je to tak snadné, že i ten nejmenší technický člověk, kterého znáte, by na to mohl přijít.

Na jejich registrační stránce si můžete vybrat, zda chcete nainstalovat WordPress jako svůj systém pro správu obsahu webových stránek / blogu nebo Prestashop pro eCommerce. Po jednoduchém kliknutí se postarají o všechny těžké zvedání a vše nakonfigurují za vás.

Snadné nastavení webhostingového centra

3. Bezplatné doménové jméno & Migrace stránek

Máte web hostovaný někde jinde?

Žádný problém! Web Hosting Hub pro vás převede až tři weby a databáze (za předpokladu, že nepřesáhnou 5 koncertů). Další přidaný bonus zahrnuje jejich „nulové prostoje“ během tohoto procesu.

Spouštění nového webu? Zahodí dohodu volným jménem domény.

4. Pevné disky

Varování: Vy tech geekové budete mít nerdgasm!

Web Hosting Hub se může pochlubit tím, že každé stránky, které hostují, využívají nové pevné disky SSD. Tyto „SSD disky“, podle odborníků na PCMag, mohou přinést 20krát rychlejší výsledky než normální (mechanické) pevné disky používané některými konkurenty.

Jo, to je ono.

(Osobně jsme během našeho kontrolního procesu nezaznamenali obrovské zvýšení výkonu. Byli však rychlejší než průměrní weboví hostitelé, kteří jsme během tohoto šestiměsíčního období zkontrolovali.)

5. 90denní záruka vrácení peněz

Vždy se můžete dozvědět, které společnosti stojí za jejich službami, a podívejte se na jejich zásady vracení peněz.

Web Hosting Hub je velký věřící a nabízí plnou 90denní záruku vrácení peněz (jedna z mála nabídek s prodlouženým termínem).

To znamená, že pokud jim dáváte šanci, máte téměř bezrizikovou šanci „vyzkoušet“ své služby po celé tři měsíce.

Nebo jen asi tak dlouho, jak dlouho trvá, než úplně zapomenete, kde jste svůj web hostili. ��

To je skvělá zpráva, pokud se bojíte zavázat se k hostiteli webu, abyste zjistili, že se vám nelíbí jejich služby a funkce..

Podle Smluvních podmínek služby Web Hosting Hub však může být účtováno několik nevratných poplatků.

Poplatky placené předplatitelem, jako je nákup SSL certifikátů, soukromí domény nebo doménová jména, jsou nevratné.

Pokud předplatitel zaregistruje doménové jméno prostřednictvím webhostingového centra jako součást propagace „bezplatné doménové jméno“, bude muset za doménu zaplatit 11,99 $ ročně plus správní poplatek ve výši 5,00 $.

To znamená, že z vaší celkové částky refundace odečtou celkem 16,99 $, což je ve srovnání s většinou konkurentů docela standardní.

Ponecháte si však úplné vlastnictví doménových jmen a po zrušení předplatného pomocí Webhostingového centra je můžete převést na jiného hostitele.

6. Jsou šetrné k životnímu prostředí

Přestože se nám nepodařilo najít žádné certifikace pro Web Hosting Hub od EPA, které by prokazovaly, že se jedná o ekologického web hostitele, mají několik ekologických zásad.

Od roku 2010 společnost prohlašuje, že se snaží snížit množství odpadu, recyklovat co nejčastěji a používat méně papírových produktů.

Centrum webhostingu má energeticky efektivní datové centrum a věří, že snížení spotřeby energie je lepší, než jej jednoduše kompenzovat.

Společnost otevřela první (vůbec!) Zelené datové centrum v Los Angeles v Kalifornii pomocí pokročilé technologie chlazení venkovního vzduchu.

Tím, že přešli na tuto metodu chlazení, snížili své náklady na chlazení o 70% a také tvrdí, že snížili svou produkci uhlíku o více než 2 000 tun ročně.

Podle budovy Energy Energy Resilience by jen jedna tuna CO2 zaplnila jednopatrový rančový dům s průměrnou výškou 13 stop čtverečních stop, který je plný oxidu uhličitého, takže jde o obrovské snížení!

Chlazení venkovním vzduchem odvádí horký vzduch z budovy, aby dovnitř přiváděl chladnější vzduch. Vaření pomocí jednotek CRAC se provádí pouze tehdy, je-li to nutné kvůli vysokým teplotám nebo vlhkosti.

Tradiční datová centra provozují klimatizační jednotky pro počítačové místnosti, také známé jako CRAC, 24/7. Tato metoda umožňuje chlazení a následný recirkulace horkého vzduchu, ale spaluje více energie, než je potřeba.

Pokud se obáváte snížení své uhlíkové stopy nebo hledáte spolupráci se značkami, které se zajímají o životní prostředí, zvažte webhostingové centrum.

Nemusí být tak zelené jako jiné weby, jako Green Geeks, ale stále vyvíjejí inovativní vlny, pokud jde o energeticky efektivní.

7. Standardní doba provozu

Náš 24-měsíční testovací proces ukázal, že Web Hosting Hub má průměrná doba provozu kolem 99,94% což je výsledek průmyslového standardu.

To je v pořádku!

Přestože bojovali téměř od začátku, aby konzistentně poskytovali dobrý provoz. Některé měsíce jsou skvělé, zatímco jiné bojují o stabilitu. Druhem smíšené tašky, abych byl upřímný.

Průměrná doba provozu za posledních 12 měsíců:

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 99,88%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 99,83%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 99,92%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 99,89%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 99,72%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 99,97%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 99,99%

Statistiky WebHostingHub za posledních 24 měsícůPrůměrná doba upgradu webhostingového centra | Zobrazit statistiky

Nevýhody použití Web Hosting Hub Hosting

Web Hosting Hub poskytuje slušný seznam pozitiv. Podpora byla přiměřená a dobrá dostupnost.

Toto je několik základních způsobů, jak vyhodnotit hostitele, a Web Hosting Hub dodalo zboží.

Bohužel existuje i několik potenciálních nedostatků.

1. Nabízejí pouze „sdílený“ hosting

Centrum webhostingu rádi udržuje věci jednoduché a nabízí POUZE sdílené možnosti hostování. To přináší několik výhod, například jejich rychlý registrační proces.

Pokud všechno půjde dobře a váš web se rozjede, může to představovat několik problémů.

Větší weby (a důvtipnější uživatelé) rádi používají vyhrazené možnosti hostování pro větší weby, které vyžadují ke spuštění více zdrojů. A pokud narazíte na tento bod zvratu, možná budete nuceni znovu zahájit proces kontroly hostingu tím, že se podíváte na další prémiové možnosti jinde.

Druh potíží, pokud víte, že by to mohla být alternativa v nepříliš vzdálené budoucnosti.

2. Příliš průměrné doby načítání stránky

Centrum webhostingu se pyšní rychlostí a mnohokrát odkazuje na skutečnost, že jejich pevné disky mohou být až 20x rychlejší.

(Zmínili jsme se, že mají pevné disky?)

Naše zkušenost se však neprokázala 20x rychleji, ale jejich rychlost dosáhla 767 ms, což je bohužel pro nás příliš průměrný výsledek.

Průměrná doba načítání za posledních 12 měsíců:

WebHostingHub za posledních 12 měsíců podrobné statistikyPrůměrná rychlost webového rozbočovače 2019-2020 | Zobrazit statistiky

I když to není nejhorší výsledek z webhostingového centra, stále existují hostitelé, kteří jsou mnohem rychlejší.

3. Věk-starý hosting cenové triky

Jistě, že nízké měsíční ceny 5,99 $ se jeví jako hodně. Ale musíte se přihlásit na celé tři roky, abyste to získali.

Chcete začít s měsícem na měsíc? Nemůžeš. Dvanáct měsíců je nejnižší, co půjdou, a že cena vyskočí až na 7,99 $ měsíčně (zaplaceno předem).

Konec konců to není tak moc.

Bohužel, tento cenový trik je v hostujícím průmyslu docela všudypřítomný, protože mnozí se snaží tahat stejnou senzaci. Kupující si dávejte pozor.

Ceny webhostingového centra

4. Extra poplatky za zálohování & Zabezpečení – není dobré…

Denní zálohy jsou neuvěřitelně užitečné z různých důvodů.

Například pluginy někdy spolu nehrají dobře. Nahrajete novou a okamžitě stisknete tlačítko Aktivovat, aniž byste zkontrolovali, pro které verze WordPress (nebo vaše téma) bylo testováno. Najednou … nic. Stránka se rozloučí.

Alespoň se můžete snadno z této chyby zotavit. Bůh zakázal hackerům využívat narušení bezpečnosti a vkládat škodlivý kód. Hodně štěstí to vyčistí!

Zálohy vám mohou pomoci v každém případě, což vám umožní v podstatě stisknout tlačítko převinout zpět a vrátit se zpět k předchozí verzi.

ALE jsou dobří, pouze pokud si je (1) pamatujete na to, (2) je děláte důsledně a (3) necháváte je „mimo pracoviště“, aby nedošlo k poškození ani.

Web Hosting Hub nabízí poskytování denních záloh a proces bude dokonce automatizován, ale každý měsíc vás to bude stát navíc dolar.

Většina ostatních webových hostitelů bude v rámci své základní nabídky bezplatně používat bezpečnostní funkce. Ale znovu – Web Hosting Hub vám nikl-a-desetníky pro antivirovou a antispamovou ochranu a další.

Ceny samy o sobě nejsou tak hrozné. Je to jeho princip frustrující.

5. Možná zpožděná aktivace

Web Hosting Hub (podobně jako mateřská společnost InMotion Hosting) může vyžadovat další podrobnosti (například i živý telefonní hovor), aby mohl váš účet úplně ověřit..

Teoreticky je to pozitivní, protože jde o bezpečnost. Stále však může být frustrující, pokud se snažíte věci rozběhnout a jste v zahraničí..

Ceny webhostingového centra, plány hostingu & Rychlá fakta

Na rozdíl od jiných webových hostitelů nabízí Web Hosting Hub pouze sdílený hosting. Zde je rychlý přehled jejich sdílených hostingových plánů:

 • Plán jisker: Tento plán stojí 5,99 $ měsíčně. Podporuje 2 weby, 10 MySQL databází a 25 subdomén.
 • Nitro plán: Tento plán stojí 7,99 $ měsíčně. Podporuje neomezené weby, neomezené subdomény a neomezené databáze MySQL
 • Dynamo plán: Tento plán stojí 9,99 $ měsíčně. Podporuje neomezené weby, neomezené subdomény a neomezené databáze MySQL.

Všechny jejich hostingové plány mají bezplatný název domény, fantastickou ikonu, jsou napájeny SSD a přicházejí s přístupem SSH.

Ceny a plány webhostingového centra

  • Doména zdarma: Ano.
  • Snadnost registrace: Velmi snadný, jednostránkový registrační proces. Jeden z nejlepších.
  • platební metody: Kreditní karta.
  • Skryté poplatky a doložky: Pro jejich uživatele existuje limit 75 000 souborů a 10 000 zpráv (nebo 2 GB ve velikosti). Účty, které přesahují 10 GB nebo 75 000 souborů, jsou automaticky vyloučeny ze zálohovacího systému. Obnovení zálohy může být až 50 USD.
  • Upsells: Několik upells.
 • Aktivace účtu: Rychlá aktivace. Dejte si pozor na ověření účtu, zejména pokud jste mimo USA.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Rychlá a snadná instalace oblíbených aplikací a CMS pomocí Softaculous.

Doporučujeme Web Hosting Hub?

Webhostingové centrum bohužel nemůžeme doporučit.

Jejich provozuschopnost a zákaznická podpora je celkem dobrá. Jejich rychlost je však všude a ceny nejsou tak dobré, jak jsou inzerovány. Ověření vašeho účtu může být zpožděno 24 hodin – pokud sídlíte mimo USA. A celkově je jejich výkon jen trochu příliš průměrný.

Raději byste se zaregistrovali se svou sesterskou značkou: hostování InMotion nebo výběr něčeho z našich nejlepších recenzí webhostingu.

Už jste použili Web Hosting Hub? Pokud ano, zanechte prosím níže čestnou a transparentní webhostingovou hubu. Vítáme všechny pozitivní i negativní zkušenosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map