Recenze Panthur

Panthur

Místní, zkušený, skvělý výkon, ale…


PanthurLogo

Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
5 $ / měsíc

Panthur: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Zatímco Panthur je dobrým hostitelem podle australských standardů, jejich podpora je citlivá (měli drsnou náplast, když ji koupil Hostopia, ale vypadá to, že je zpět do normálu), jejich ceny jsou docela konkurenceschopné a jejich výkonnost hraničí s působivými.

Pokud je však porovnáme s naším oblíbeným webovým hostitelem SiteGround, všimnete si několika rozdílů, přičemž hlavní rozdíly jsou nedostatek globálních datových center (v Sydney mají pouze 1 primární, SiteGround má po celém světě poměrně málo, což vám dává globální dosah), a nedostatek plánů hostování zaměřených na WordPress (více než 25% celého internetu běží na WordPress a váš web bude pravděpodobně také, takže je to docela důležité).

Naše doporučení tedy stále jde spíše o program SiteGround než o Panthur, protože server SiteGround nabízí 10 GB místa na disku na svém základním plánu, bezplatný SSL, bezplatný CDN, bezplatnou migraci, mají více datových center po celém světě (globální dosah) a oni jsou oficiálně doporučeni WordPress (velmi málo hostitelů může tvrdit, je to docela působivé), podívejte se na naše SiteGround recenzi zde!

To je řečeno, pokud chcete zůstat na místě, Panthur je z dlouhodobého hlediska levnější a nabízí více než dostatečný výkon i ve svých základních plánech, aby vaše stránky fungovaly hladce!

Výzkum panthuru

Recenze Panthur

Panthur vlastně začal jako nekomerční organizace, která nabízí bezpečné a rychlé webhostingové služby. Jak jejich reputace rostla v tomto odvětví a získávali větší uznání, Panthur začal vytvářet hostingová řešení komerčně.

Od roku 2009 poskočilo mnoho australských podniků & využívají spolehlivé australské webhostingové služby společnosti Panthur (a to z dobrého důvodu).

Hostingové služby

Ve své podstatě nabízí Panthur následující plány:

  • Economy Web Hosting (možnost rozpočtu)
  • Business Web Hosting (doporučené plány)
  • Stealth Web Hosting (pro epický výkon!)
  • Reseller Hosting (pokud jste webový vývojář a chcete svým hostům poskytovat hosting)

Uvnitř každého plánu mají další plány, které vám umožní vybrat nejvhodnější hosting pro vaše potřeby a rozpočet. Všichni přicházejí s automatickým zálohováním a bezplatnou službou obnovy diy pro případ, že by se něco pokazilo, zálohy se vrátí až za 90 dní! Stejně jako většina hostitelů mají instalátory na jedno kliknutí pro většinu populárních redakčních systémů, což například usnadňuje vytvoření webu WordPress.!

Pokud jde o cenovou politiku, Panthur je velmi flexibilní. Za všechny hostingové služby budete moci platit měsíčně, každých 6 měsíců, každý rok, každé 2 roky nebo každé 3 roky. Pokud se rozhodnete jít s Panthurem na dálku a přihlásit se na delší dobu, nabízejí slevy až 20%.

Ekonomika Web Hosting

Toto je nejzákladnější nabídka, vhodná pro malé a střední webové stránky, které zvládnou slušné množství provozu. Je to relativně levné, osobně bych na tomto plánu nehostil žádná fóra ani weby elektronického obchodování, ale je ideální pro weby pro malé firmy. Můžete si vybrat ze 3 dílčích plánů: Mini, Advanced a Professional.

Jejich Mini plán nabízí 2 000 MB úložiště a 100 000 MB šířky pásma, zatímco profesionální plán vám poskytne 10 000 MB úložiště a 500 000 MB šířky pásma. Panthurův pokročilý plán je něco mezi tím. Ceny za ekonomický web hosting začínají 5 USD měsíčně.

Obchodní webhosting (naše doporučení!)

Obchodní webhosting je jejich druhým řešením – stále dostupným -, které přichází s většími zdroji ve srovnání s ekonomikou. Toto je ten, který obvykle doporučuji pro jakoukoli firmu, zvládne MNOHO provozu!

Business Web Hosting má také 3 možnosti: bronz (od 20 $ měsíčně), stříbro (30 $ / měsíc) a zlato (60 $ / měsíc). Zajímavé na těchto plánech je, že se liší pouze úložným prostorem, zatímco vše ostatní včetně šířky pásma je neomezené. Tím se vaše volba zúží na jediný faktor, chytré, jak to strukturovali, takže je proces snadný i pro méně technologicky důvtipné mezi námi.

Stealth Web Hosting

Stealth Web Hosting je forma specializovaného hostingu určeného pro webové stránky a platformy náročné na zdroje, které získávají velký provoz (mluvím o masivních webech elektronického obchodování, fórech, komunitních webech atd.). V úložném prostoru se toto řešení příliš neliší od obchodních řešení. Vyznačuje se však výkonem. Zde jsou 3 plány:

  • Puma, 25 000 MB čisté SSD úložiště, 4 GB RAM a 4 jádra CPU. (50 $ / měsíc)
  • Leopard, 50 000 MB SSD HDD, 6 GB RAM a 6 jader CPU (100 $ / měsíc)
  • Panthur, 75 000 MB SSD HDD, 8 GB RAM a 8 procesorových jader (150 $ / měsíc)

To jsou některé ohromující specifikace pro server, že? To ukazuje, jak vážná je Panthur s jejich hostingovými řešeními. Mají také něco, co se nazývá „podpora na základě prioritních lístků“, což platí pouze pro Stealth Web Hosting. To znamená, že pokud máte nějaký dotaz nebo problém, budete se moci během několika minut spojit s odborníkem. Aby byla zajištěna rychlá a spolehlivá služba v tomto hostitelském plánu, umístí Panthur na stejný server maximálně 50 účtů.

Hosting hostitelů (pro webové agentury)

Tento plán umožňuje spravovat sadu účtů z jediného cPanelu. Pokud jste v tomto ohledu nováčkem, hosting hosta je ideální, pokud jste webový designér / vývojář a potřebujete místo k hostování webů svých klientů. Tato hostingová služba začíná na 30 USD měsíčně. Je velmi podobný ekonomice Web Hosting. Jediný významný rozdíl spočívá v tom, že ve svém cPanelu budete moci věci spravovat a vytvářet nové účty.

Závěr

Jak je uvedeno v souhrnu, máme opravdu rádi sílu, kterou nabízejí, a jak konkurenceschopné jsou jejich ceny … ale nedostatek globálních datových center, plánů WordPress a několik dalších funkcí je drží zpět. Naše doporučení se tedy stále vztahuje na SiteGround.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Datum 2019-11-25Reviewed Item PanthurAuthor Rating 31 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkašedášedáNázev produktu PanthurPrice
AUD 5Produkt Dostupnost K dispozici na skladě

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector