Recenze hostování InMotion

V pohybu je společnost poskytující cloudové služby, která byla poprvé spuštěna v roce 2001 a vždy se zaměřovala na firemní zákazníky.


To, co je odděluje od ostatních hlavních hostingových společností, je skutečnost, že nejsou vlastnictvím společnosti Endurance International. Tento obchodní gigant je již vlastníkem mnoha hlavních webhostingových platforem, včetně Bluehost a HostGator.

Proč je to důležité, můžete se zeptat?

InMotion Hosting se snaží založit svou značku na základě skutečnosti, že jsou podvodníci, kteří nehrají podle stejných pravidel, jaká používají velcí chlapi. Dělají to docela dobře a ve světě webhostingu jsou známí jako „geek-selection“.

Nabízejí řadu balíčků a plánů, které zahrnují různá výhoda a funkce pro vylepšení vašeho webu. Může však InMotion konkurovat nejlepším kanadským webhostingovým společnostem na současném trhu?

Pojďme to zjistit.

TLDR;

InMotion je velká společnost, která poskytuje to, co slibuje. Pokud hledáte extrémně dlouhé testovací období InMotion je skvělá volba s jejich 90denní zárukou vrácení peněz.

Lidé, kteří hledají bezplatné zálohy a přenosy dat, si také našli dobrou volbu, protože nabízejí jak velkou dobu provozu, tak vysokou rychlost.

Jedním z velkých důvodů, proč neužít InMotion, je jejich vyšší než průměrné zaváděcí ceny.

Tvrdá věda

Naše testy cloudového hostingu lze zjednodušit na dvě klíčové metriky: doba provozu a průměrná doba načítání. Nejlepší společnosti jsou silné v obou kategoriích, bez ohledu na to, kde se nacházíte ve světě.

Statistiky dostupnosti InMotion v Kanadě

Abychom pomohli našim kanadským čtenářům, provedli jsme testy z celé země. Na InMotionu jsme se sešli:

 • Montreal

  Uptime – 99,1%
  Doba načítání – 2 312 Ms

 • Toronto

  Uptime – 99,0%
  Doba načítání – 2232 Ms

 • Vancouver

  Uptime – 98,9%
  Doba načítání – 2 485 milionů

 • Winnipeg

  Uptime – 98,9%
  Doba načítání – 2 358 Ms

Co to znamená uptime?
 • Uptime – Procento udávající celkový čas, kdy je poskytovatel hostingu online a normálně funguje.
 • Montreal má 99,1% dostupnosti – služby InMotion byly nedostupné pouze 0,9% času pro uživatele Montrealu. Matematika se rovná kolem 78 hodin prostojů v průběhu roku.
 • Co to znamená pro dostupnost – zlomek procentního bodu může významně změnit dostupnost vašeho webu

Dobré doby provozu – zvažujeme dobu provozu metriky přes 98%, aby byly silné.

Časy načítání InMotion v Kanadě

Co znamená doba načítání?
 • Doba načítání – skutečná měření rychlosti.
 • Měrná jednotka – výše uvedené časy jsou měřeny v milisekundách a pokrývají délku úplného požadavku a odpovědi na cloudový webový server..
 • Jak je to otestováno – Zkompilovaná čísla jsou průměrná během měsíců testování na platformě iPage s různými prohlížeči, jako je Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer..
 • Další proměnné – Koneční uživatelé vašeho webu se mohou zdát odlišnými dobami odezvy v důsledku různých faktorů, včetně rychlosti místní sítě, chování prohlížeče a provozu serveru..
 • Dobré doby zatížení – Doby zatížení, které jsou v průměru za 2 000 milisekund nebo méně, se považují za vysoce výkonné.

význam doby načítání

Poskytovatelé hostingu s pomalejší dobou odezvy jsou riskantní, protože vaši čtenáři a zákazníci se mohou zpozdit zpožděním a zvolit si místo toho procházení jiných webů. Hlubší ponoření do našeho výzkumu vám ukáže, že poskytovatelé hostingu jsou po celé mapě.

Výsledky testování doby načítání InMotionu se pohybovaly přibližně v průměru a jejich skóre dostupnosti byla nadprůměrná. Otázka se tedy stává, jsou jejich ceny a funkce natolik dobré, že z nich činí zajímavou volbu pro hostování?

Ceny InMotion

Jak můžete vidět shora, InMotion nabízí relativně solidní výkon, pokud jde o metriky dostupnosti a průměrné doby načítání stránky. S tím řekl, že společnost má také pověst jednoho z dražších poskytovatelů na trhu.

Zde je přehled toho, jak InMotion představuje své balíčky a plány:

Sdílený firemní hosting s bezplatnými SSD disky InMotion Hosting

InMotion rozděluje své služby do tří jasných kategorií. První je plán spuštění, který je určen pro nové designéry webových stránek a jednoduché blogy. Pro stránky s recenzemi lyžování nebo s recenzemi hokejových bojů – to by bylo více než dostačující – protože zahrnuje bezplatné doménové jméno a neomezenou šířku pásma.

Střední plán InMotionu se nazývá Power a je to jejich nejoblíbenější volba pro malé firmy, které chtějí migrovat webová data na novou platformu. Umožňuje hostování šesti samostatných webových stránek a výkonu, který je údajně dvojnásobkem výkonu plánu spuštění.

Konečně má InMotion špičkovou variantu s názvem Pro plán, o kterou by se zajímal pouze velký, vyzrálý podnik. Zahrnuje neomezené hostitele webových stránek, dvojnásobný výkon oproti plánu napájení a speciální balíček technické podpory..

Dlouhodobé ceny s InMotionem jsou relativně srovnatelné se všemi ostatními populárními hostingovými platformami, které jsou dnes k dispozici. Kicker je, že jejich úvodní ceny jsou relativně slabé.

U mnoha nejpopulárnějších hostingových platforem můžete začít s tříletým předplatným za 2 až 4 $ měsíčně, abyste mohli začít. To je zjevně obrovská přidaná hodnota a rádi říkáme lidem, aby využili těchto cenových modelů.

Pokud počítáte úvodní ceny – InMotion je právě tam se současnými cenovými trendy.

Funkce

Na první pohled mohou tři možnosti plánu InMotion vypadat docela podobně. Ale jak vykopáváte do detailů, uvidíte, co mohou nabídnout.

Začátek – InMotion nabízí hrst funkcí pro všechny jejich plány:

 • Volné disky SSD
 • Doména zdarma
 • 90denní záruka
 • Zálohování dat zdarma
 • Zdarma 1-Click Installer
 • Více možností kódování
 • Zabezpečený e-mail IMAP
 • Max. Zóna rychlosti
 • SSH přístup
 • Integrace Google Apps
 • Neomezené místo na disku
 • Certifikát SSL zdarma
 • Zákaznická podpora 24/7

Jedním z aspektů, který skutečně vyskočí, je 90denní záruka. Většina hostingových platforem nabízí pouze 30denní záruky vrácení peněz. Testování hostitelské platformy na tři měsíce namísto jednoho může mít obrovský rozdíl.

Pokud jde o rozdíly mezi plány, existuje několik aspektů, které se mohou pohybovat jehlou v závislosti na vašich potřebách hostování.

Pozitivní

Pozitiva pro InMotion jsou fantastická a možná vás napadne, že se hned zaregistrujete k hostování. Podrobnosti jsou důležité, pokud jde o odvážné tvrzení, které služba hostingu nabízí.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora ve společnosti InMotion skutečně nahrazuje nedostatek intuitivní znalostní základny. S 24/7/365 zákaznickou podporou nabízenou na jejich webových stránkách jsme samozřejmě museli systém otestovat.

Otevřel jsem lístek a bylo mi nabídnuto odpověď do pěti minut. Vyvstává otázka – proč dokonce nabízejí prioritní podporu? To mě nutí myslet si, že inzerují tuto možnost pouze jako vhazování pro upgrade.

Podpora InMotion

90denní záruka vrácení peněz

Každý by se měl milovat, když společnosti nabízejí záruky, které jsou citlivé na čas. Myslím, že to velmi říkají.

Vzhledem k tomu, že průměrný průměr v odvětví je 30 dnů, ukazuje se, že se společnost InMotion nebojí nabídnout dlouhou dobu testování. Opravdu si myslí, že budete spokojeni s tím, co nabízejí.

Zdarma přenosy stránek a zálohování dat

Nejedná se o každý den bezplatné funkce, o kterých by hostující služby házely. Je pravda, že dobrý hostitel vždy nabízí bezplatný přenos stránek.

Ale – skvělá hostingová služba nabízí bezplatné zálohování dat. Mnoho hostingových služeb se snaží, abyste zaplatili za zálohy, což je podle mého názoru trochu hloupé. Měla by být zahrnuta bezplatná záloha dat.

Negativy

Vysoké úvodní ceny

Porovnáním zaváděcích sazeb s ostatními vedoucími představiteli odvětví ponechává ceny InMotionu na okraji, že jsou „levnější“ možností hostování.

Využití úvodních sazeb je skvělý způsob, jak ušetřit peníze při rozjezdu.

Ceny nabízené společností InMotion nejsou přehnané a ve skutečnosti se dlouhodobě pohybují na úrovni průměrů v tomto odvětví. Rozhodně však pusťte míč, pokud jde o úvodní ceny.

Průměrné doby načítání

To není negativní, ale spíše nerozlišující. Osobně dávám přednost rychlému rychlému načítání. Většina lidí to bude chtít pro svou webhostingovou službu. Pokud to pro vás není důležité nebo průměrné doby načítání jsou v pořádku, pak InMotion nemá v této kategorii negativní.

Nastavení znalostní báze

Je upřímně divné, jak špatná znalostní báze InMotion je porovnávána s týmem zákaznické podpory.

centrum podpory webhostingu

Nevím o vás, ale já dávám přednost své znalostní základně trochu organizovanější a modernější.

Stává se to někdy jako společnost upřednostňuje podporu na vyžádání namísto toho, aby měli užitečné informace o zákaznících. To neznamená, že nemají k dispozici informace – nastavení je jen trochu neohrabané a nemají tolik jako několik konkurentů.

S tím opravdu není nic špatného, ​​ale spousta lidí raději přečte článek, než se obrátí na zákaznickou podporu.

Souhrn to

Hostingové plány InMotion nabízejí slušný výkon a spolehlivá spolehlivost a je plný funkcí.

InMotion je skvělá volba, pokud dáváte přednost zálohování a přenosu dat a hledáte delší záruky vrácení peněz. Hlavním problémem InMotionu je jejich méně než ideální zaváděcí cena.

FAQ

Jaký je nejlepší hosting pro WordPress?

Pro nejlepší poměr versus výkon jsme vybrali SiteGround jako naši nejlepší volbu.

Který hosting je lepší Linux nebo Windows?

To vše znamená, který operační systém běží na serverech, které společnost používá. Linux je nejoblíbenější na serverech, takže má více funkcí a většina webových designérů upřednostňuje webový hosting založený na Linuxu. Jediný čas, kdy by Windows dávalo smysl, je, pokud existují specifické aplikace Windows, které je třeba použít.

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webový tvůrce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map