Recenze HostMonster


Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
4,95 $ / měsíc

HostMonster: Rychlé shrnutí pro lidi, kteří nemají čas (skoro všichni)

Stručně řečeno, HostMonster nedoporučujeme z několika důvodů, přičemž hlavními důvody jsou bezpečnost a podpora. Projdeme několik problémů, které jsme našli.

Bezpečnostní: V dnešní době je nutné mít certifikát SSL (https, zabezpečený web), určitě s tím, že Google upřednostňuje stránky https, a Chrome aktivně označuje nezabezpečené weby jako „nezabezpečené“… Základní SSL certifikáty jsou v těchto dnech skutečně zdarma, protože znovu tak důležité. Většina hostitelů to nabízí také zdarma, protože se snadno integruje. HostMonster, na druhé straně, to neudělá ve svém základním plánu nebo jejich druhém nebo třetím plánu … pro získání certifikátu SSL byste museli jít do svého 4. plánu „PRO“. To je prostě šílené!

Podpěra, podpora: Existuje poměrně málo stížností na jejich podporu vznášející se kolem, příliš mnoho na ignorování. Vše od velkých zpoždění v odpovědích na podporu, až po prostou špatnou podporu.

Ceny: Bez certifikátů SSL, žádného neomezeného místa na disku, špatné podpory atd. … alespoň očekáváte slušnou levnou sazbu, bohužel ne, začínají na 4,95 $ / mo, což je alespoň 1 $ oproti tomu, co vidíme jako průměr, které obvykle přicházejí S SSL a slušnou podporou.

Takže to, co opravdu říkáme, je … existuje tam mnoho webhostingů, kteří jsou mnohem lepší ve všem! Vyhněte se HostMonster! Místo toho se podívejte na naše nejlepší srovnání webhostingu.

Pokud máte zájem o HostMonster, přečtěte si níže.

Výzkum HostMonster

Recenze HostMonster

HostMonster začal v roce 1996, čímž se společnost stala jedním z nejstarších poskytovatelů hostingu. Založil ji Matt Heaton, stejný člověk, který uvedl BlueHost. V roce 2015 se sloučila s Endurance International Group (EIG). EIG je gigant, který vlastní mnoho webhostingových společností jako HostGator, BlueHost a Arvixe..

Jejich sídlo se nachází v Provo, Utah, Spojené státy americké. Tato soukromá společnost poskytuje řadu produktů a služeb. Mezi ně patří mimo jiné sdílený hosting, webový hosting VPS a vyhrazené servery.

Ceny

HostMonster poskytuje čtyři různé balíčky pro jejich webhostingová řešení. Tyto plány se jmenují Basic, Plus, Prime a Go Pro. Uvedené balíčky jsou vidět níže:

HostMonster ceny

Nejlevnější plán se nazývá Basic a stojí 36,95 USD měsíčně, pokud se rozhodnete pro smlouvu na 36 měsíců. Musíte tedy předem vyslat celkem 178,20 USD. Pokud se rozhodnete pro smlouvu na 12 měsíců a 24 měsíců, musíte zaplatit 6,95 USD a 5,95 USD měsíčně. Uvedené částky jsou pouze speciální zaváděcí ceny. Tato propagační cena platí pouze v prvním období. Při obnově plánu, který využíváte, se budou vztahovat běžné sazby.

Základní plán umožňuje mít jeden web pouze pro jeden hostingový účet. Pokud chcete více webů, můžete si vybrat balíček Plus, který vám umožní mít maximálně 10 webů na jeden hostingový účet. Pokud máte více než 10 webových stránek, musíte získat balíček Prime, který vám umožní hostit neomezený počet webových stránek.

Místo na webu je omezeno na 50 GB. To znamená, že na svém hostingovém účtu můžete mít maximálně 50 GB dat, což je obvykle více než dost pro vybudování obchodní webové stránky … ve skutečnosti můžete z toho množství místa na disku postavit poměrně málo..

Podle webových stránek je výkon základního plánu (spolu s plány Plus a Prime) standardní. Co to tedy přesně znamená? Požádali jsme jejich tým podpory, aby se o tom dozvěděl více. Podle nich „Protože se jedná o sdílený server, nemáme přesné zdroje. Pokud začnete ovlivňovat jiné weby na stejném serveru, upozorníme vás, abyste je mohli buď opravit, nebo upgradovat mnohokrát. To však má za následek vypnutí vašeho webu až do vyřešení problémů. “ Uvedenou konverzaci lze vidět níže:

Povídat si

To znamená, že sdílíte zdroje s ostatními majiteli účtu na stejném serveru. Jakmile začnete ovlivňovat výkon serveru, váš účet bude pozastaven. Musíte to napravit upgradováním účtu na vyšší balíček tak, aby vyhovoval potřebám vašeho webu. Jakmile zjistí, že váš účet ohrožuje výkon ostatních účtů, bude váš účet pozastaven, dokud nebude problém vyřešen.

Dobře. Pojďme s výkonem a jděte do poštovních schránek. Na jeden hostingový účet můžete mít 5 e-mailových účtů. Ve srovnání s jinými poskytovateli hostingu, kteří nabízejí neomezené e-mailové účty, je jejich počet poměrně malý. Pokud však hostujete startovací web, je toto číslo dostačující. Úložiště e-mailů je na 100 MB na účet. Pro začátek to může opět vyhovět požadavkům každé poštovní schránky.

HostMonster vám poskytne bezplatnou registraci domény, jakmile se s nimi zaregistrujete. To je dobré, pokud se snažíte ušetřit pár babek pro další doplňky. Na rozdíl od jiných poskytovatelů webhostingu je počáteční nastavení účtu zdarma.

Poskytují záruku dostupnosti 99,99%. To znamená, že váš web bude mít jen zřídka prostoje. Kromě toho nabízejí 30denní záruku vrácení peněz. Pokud tedy nejste spokojeni s jejich produkty a službami, můžete získat náhradu.

Možnosti podpory

HostMonster vám nabízí řadu možností podpory. Mezi ně patří následující:

  • Online live chat
  • Telefonická podpora
  • Centrum nápovědy / znalostní báze
  • Podání lístku

Technická telefonická podpora a technická podpora live chatu jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Telefonická podpora prodeje je k dispozici 7 dní v týdnu od 6:00 do 21:00, MST. Mají také různé online linky live chatu a telefonické podpory pro fakturaci, oddělení dodržování podmínek služby a ověřování.

Jejich znalostní báze nebo centrum nápovědy jsou plné návodů, jak nastavit a spravovat produkty a služby, za které platíte. To je samozřejmě k dispozici na jejich webových stránkách 24/7/365. Obsahuje také videonávody, které by vám mohly pomoci snadno udělat to, co potřebujete pro uvedení účtu do provozu.

Recenze jejich zákaznické podpory byla většinou negativní. Většina zákazníků nebyla spokojená se svými zástupci. Když se webové stránky dostanou do potíží, jejich technický zástupce odpověděl pouze omluvami. Neexistovala žádná iniciativa, aby se něco dělo s problémy, jimž čelí. Přestože jsou obeznámeni s jednoduchými otázkami, nemohou vyřešit mnoho problémů, s nimiž se majitelé účtů potýkají.

Klady

30denní záruka vrácení peněz

Pokud jste je vyzkoušeli a rozhodli se, že nejsou pro vaše potřeby nejvhodnější, můžete skutečně získat náhradu. I když se tato náhrada nevztahuje na registraci názvu domény, stále je dobré ušetřit pár babek.

Bezplatná registrace domény

Ano. Vlastně můžete ušetřit pár babek pomocí bezplatné registrace primární domény. Pokud ještě nemáte doménové jméno, je čas tuto nabídku využít.

Nevýhody

Registrace s HostMonster má několik nevýhod.

Omezené místo na disku

Poskytují pouze asi 50 GB místa na disku. Není to moc užitečné, pokud máte videa a obrázky velké velikosti, které musíte umístit do svého webu. Pokud máte navíc ke stažení, pak tento plán není pro vás ten pravý.

Pokud chcete neomezené místo na disku, musíte zvolit třetí plán, balíček Prime. Speciální úvodní cena je 6,95 USD za měsíc, pokud se rozhodnete pro 36 měsíců. To znamená, že musíte předem vyslat 250,20 USD. Pokud chcete uzavřít 12měsíční a 24měsíční smlouvu, musíte vyslat 9,45 USD a 8,45 USD měsíčně, resp..

Omezené e-mailové účty

V základním plánu máte povoleno pouze 5 e-mailových účtů. Ale co když máte za svůj web (nebo firmu) zodpovědný šest lidí? Pak to samozřejmě není správné.

Můžete se rozhodnout pro další plán, balíček Plus, který stojí 6,95 USD za měsíc, pokud se rozhodnete pro 36 měsíců předem. To je stále speciální zaváděcí cena. Při obnovení musíte platit běžné sazby. Ach, BTW, uvedený dražší plán umožňuje až 100 e-mailových účtů.

Špatná podpora zákazníků

Ani náhodou. Neposkytují vynikající služby zákazníkům, které slíbili. Většina recenzí nebyla spokojena s jejich zástupci a jejich týmem technické podpory. Většina technických zástupců se musela omluvit za špatné služby (např. Výpadky serverů, selhání webových stránek atd.). A aby to bylo ještě horší, vážně se museli jen omluvit a prohlásit, že s tím nemohou nic dělat.

Jedna věc, kterou musíte hledat u poskytovatele hostingu, vynikající zákaznická podpora. Pokud to společnost nemá, vyhýbejte se jim. Co když váš web selhal a váš nejdůležitější zákazník v něm právě surfuje? Co??!! Pak ztratíte cenného klienta. Horší je, že když se to stane, tým podpory tam není, aby vám pomohl. Jaký bummer.

Možná si také všimnete mé konverzace (obrázku) poskytnuté dříve v této recenzi. Zástupce zákazníka uvedl: „Co tě přivádí k Bluehostu?“ To znamená, že BlueHost i HostMonster mají stejné opakování zákaznických služeb. To může být zřejmé, protože jsou založeny stejnou osobou. Ale skutečnost, že zástupce zákaznického servisu nedokáže rozlišovat mezi zákazníkem BlueHost a zákazníkem HostMonster, ukazuje, že nedokáže rozlišovat ani mezi produkty a službami obou společností. Ukážeme vám shrnutí konverzace:

Povídat si

Nevíme, jestli se jedná o předem připravenou šablonu, kterou vytvořili pro BOTH BlueHost a HostMonster. Nebo pravděpodobně ten zástupce ve skutečnosti udělal chybu. Bože…

Závěr

HostMonster není společnost, kterou bychom doporučili. Ani náhodou. To se nestane. Nevýhody silně převažují výhody práce se společností. Chybí skvělá podpora zákazníků a jasně je to jen další společnost EIG. Funkce jsou také velmi omezené. Je lepší být s ostatními poskytovateli hostingu venku.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Datum 2018-08-27Reviewed Item HostMonsterAuthor Rating 21 hvězdička1 hvězdičkašedášedášedáNázev produktu HostMonsterCena
4,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector