Recenze GreenGeeks


Celkové hodnocení

Nejlevnější plán
2,95 USD / měsíc (dolů z 9,95 USD)

GreenGeeks je náš nejoblíbenější hostitel pro Kanadu, kombinace dostupných cen, neomezeného místa na disku, 30denní záruka vrácení peněz a jejich špičkové ekologické systémy z nich dělají nepřemožitelku!

Obecně se podíváme na následující 4 aspekty webhostingu, abychom určili jeho celkovou kvalitu: Snadné použití, rychlost (na globální úrovni), podpora a doba provozu. GreenGeeks je všechny zdokonalil!

Důvody pro výběr GreenGeeks

Začněme tím, co považujeme za nejlepší vlastnosti GreenGeeks, ty, které jim okamžitě poskytují výhodu nad konkurencí. Pro většinu lidí, kteří hledají slušného webhostingu, stačí následující stručné shrnutí, aby je přesvědčili, že GreenGeeks je ten, s kým.

 1. Servery v Kanadě: To je jeden z hlavních důvodů, proč si většina Kanaďanů vybírá GreenGeeks, ve skutečnosti mají v Kanadě datové centrum, díky kterému je váš web rychlý a rychle se načítá. Přestože mají servery po celém světě, pokud máte pocit, že je třeba jít globálně.
 2. Podpora 24/7: Super užitečné, a to je prostřednictvím telefonu, chatu a lístků, volba je na vás.
 3. Vestavěná škálovatelnost: Roste vaše stránka najednou rychleji, než se očekávalo? Žádný problém, GreenGeeks dokáže upravit vaše potřebné zdroje za chodu, udržet vše v chodu hladce.
 4. 30denní záruka vrácení peněz: Není z nějakého důvodu šťastný? Žádný problém, nemáte co ztratit.
 5. Super Green: Za každou proud, který vytáhnou ze sítě, investují třikrát, a to ve formě obnovitelné energie, takže váš web bude snižovat uhlík! Jak je to v pohodě!

Je to opravdu nevírka. Pokud jde o náklady, mají 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná na pouze USD 2,95 USD / měsíc (dočasná sleva dolů z 9,95 USD)!

Hostitelský výzkum GreenGeeks

Recenze: 300% zelený webhosting poháněný obnovitelnou energií.

Úvod a krátká historie GreenGeeks

Greengeeks založil v roce 2006 Trey Gardner, milovník přírody a vášnivý turista, surfař a lyžař. Chtěl vytvořit webhostingovou společnost s pozitivní energetickou stopou. Rozhodl se, že jeho webhostingová společnost použije své zisky na nákup kreditů na větrnou energii, čímž obnoví třikrát energii, kterou Greengeeks spotřebovává. Společnost s environmentálním zaměřením v dnešní době a věku není tak překvapující, ale vzhledem k tomu, že Greengeeks byl představen na počátku 2000, je to docela působivé.

S ohledem na výše uvedené se Greengeeks nezaměřuje na udržitelnost na úkor kvality a výkonu své technologie. I nadále se věnují kvalitním technologickým výkonům jako jejich prioritě číslo jedna, zatímco jsou stále zapojeni jako EPA Green Power Partner. Jsou také odhodláni pomáhat svým uživatelům najít online úspěch, s odhodlaným vedením a nekompromisním závazkem. Od svého začátku se rozrostli o hostitele více než 300 000 webů a 35 000 uživatelů, kteří si získali své místo jako jeden z předních poskytovatelů hostingu se zeleným zvratem.

Ceny

Perfektně v souladu s většinou ostatních hostingových společností, ale přidejte do seznamu funkcí, za které byste obvykle museli platit… zdarma u GreenGeeks.

hostingové plány

Klady

Greengeeks zacílí své hostingové služby na začátečníky a středně pokročilé majitele webových stránek. Je docela těžké najít legitimní špatnou recenzi pro GreenGeeks, a to z dobrého důvodu!

Zatímco jejich hlavním produktem je plán pro začátečníky, mají také různé úrovně a plány, jakmile se uživatel dostane pohodlně. Plán pro začátečníky se může rozšířit na přizpůsobený plán vytvořený podle vašich potřeb, s VPS, vyhrazeným WordPress a dedikovanými serverovými možnostmi. Kvalita jejich dedikovaného serveru (a také jejich dalších možností) je pozoruhodně výkonná, podporovaná některými z nejlepších procesorů.

Greengeeks se odlišuje od množství produktů pro začátečníky, kteří nabízejí hosting, a nabízí velmi škálovatelný produkt, který může začínat jako začátečník a pracovat na cestě k hostování WordPress nebo něčemu jinému.

I přes působivou kvalitu produktu zůstává působivým závazkem být zelený. Jejich 300% závazek v oblasti obnovitelné energie je umisťuje nad rámec ostatních v této kategorii – drží své místo jako nejčistší webhostingovou možnost venku. Nejenže popírají svou vlastní uhlíkovou stopu, ale také dosahují pokroku při snižování stopy jiných společností! Greengeeks se v podstatě stará o dvě další podobné webhostingové společnosti, které nepraktikují udržitelnost.

Dokonce i pro osobu, která se příliš nestará o dopady hostingu na životní prostředí nebo na životní prostředí obecně, Greengeeks stále vyniká mezi ostatními kanadskými webovými hostingovými weby a hostingovými servery obecně svou kvalitou a službami.

Jako vlastník začínajícího webu se nemusíte starat o malé detaily a technické problémy, které by vás mohly zaplavit a odvrátit pozornost od skutečných věcí, jako je dostat svůj obsah tam. Křivka učení o věcech, jako je konfigurace nastavení serveru, je dosti strmá, i když se to nemusí zdát, že je pro začátečníky mimo dosah. Greengeeksovo zjednodušení tohoto druhu věcí usnadňuje život všem a umožňuje vytváření webových stránek hračkou.

Funkce

Greengeeks vyniká ve třech hlavních oblastech:

 • Rychlost
 • Zabezpečení a spolehlivost
 • Umístění datových center

Rychlost Nabídky Greengeeks nelze příliš zdůraznit. V roce 2018 je rychlost vše. Čím déle trvá načítání webu, tím více návštěvníků ztratíte (za současného stavu je to přibližně 1/10 návštěvníků, které ztratíte za každou sekundu, kterou se váš web stále načítá). Rozsah pozornosti a trpělivost jsou stále nízké, takže mít rychlé stránky je nenahraditelné.

Greengeeks nabízí několik skvělé technické funkce přímo související se zabezpečením a spolehlivostí vašeho webu, včetně skenování souborů v reálném čase, proaktivní monitorování serveru, který může vidět problémy a reagovat na ně dříve, než k nim dojde, analýza hrozeb, extrémně zabezpečené vF a izolace hostitelských účtů.

Jejich datová centra jsou na 5 místech: Chicago, Montreal, Phoenix, Amsterdam a Toronto. To znamená, že Greengeeks také velmi dobře funguje kdekoli v Evropě, ať už jde o Spojené království, Francii, Španělsko nebo dokonce Německo. A u serverů také v USA můžete dokonce očekávat slušný výkon na místech, jako je Brazílie.

A dokonce i základní sdílený hostitelský plán Greengeeks přichází s celkem seznamem funkcí:

 • Neomezená šířka pásma
 • Neomezené zdroje pro server
 • Neomezené domény na jednom jedinečném účtu
 • Cloudfare CDN
 • Přístupné nástroje SEO a marketing

Při vytváření účtu dokonce nabízejí bezplatné doménové jméno.

Závěr

Gratulujeme, pokud jste si to přečetli až dosud, naše analytika nám sdělí, že většina lidí narazila na první registrační odkaz na stránce :). S GreenGeeks v tuto chvíli nemůžete opravdu pokazit, určitě, pokud se chcete zaměřit na Kanadu nebo USA.

SouhrnReviewer Matthew RogersReview Date 2019-11-23Reviewed Item GreenGeeksAutor Rating 51 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdička1 hvězdičkaNázev produktu GreenGeeksPrice
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector