Poskytovatelé hostingu cPanel pro Austrálii

Takže hledáte webové hostitele, kteří pracují s cPanelem (místo nějakého hrozného proprietárního systému), dobrá volba! cPanel je standardem v oboru webhostingu a má dobrý důvod. Abychom vám usnadnili výzkum těch nejlepších, sestavili jsme seznam našich oblíbených australských webových hostitelů, kteří nabízejí hosting cPanel. Díky aktivním hostingovým účtům s více než 30 společnostmi jsme si jistí, že máme na výběr. Užívat si!


Nejlepší hosting cPanel v Austrálii: Naše 5 nejlepších srovnání – květen 2020

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground29,3 / 104,95 AUD (dočasná sleva 67%, pokles z 14,95 $)10 GBVýkonný + cenově dostupný = Win!
A2HostingLogo9/103,92 USD (kolem AUD 5,22 USD)NeomezenýNeomezené místo na disku!!!
PanthurLogo8,7/105 AUD1 GBSkvělý výkon, spousta výběru.
DigitalPacificLogo8,5 / 10AUD 4,90 USD1 GBZkušený, spolehlivý.

Kromě výše uvedeného přehledu tabulky jsme také vytvořili podrobnější top 5 nejlepších poskytovatelů webhostingu pro cpanel pro Austrálii. Řadili jsme je podle následujících kritérií: Snadné použití, dostupnost a výkon / výkon. 

Australian cPanel Web Hosting Providers: Náš Top 5 Detailní

1. SiteGround webhosting

SiteGround zůstává naším absolutním šampionem. Pokud jde o webhosting, mají to k dokonalosti! Díky velmi spolehlivé dostupnosti, rychlé podpoře, oficiálně doporučované WordPress, snadnému nastavení a VELMI konkurenční cenotvorbě se tady opravdu nemůžete pokazit. Ach, + mají 30denní záruku vrácení peněz!

Jejich nejlevnější plán začíná pouze 4,95 $ / měsíc (67% sleva z obvyklé ceny)! 

siteground2

Snadnost použití

90%

Dostupnost

84%

Výkon / výkon

85%

2. A2 Hosting webhostingu

Velmi blízko sekundy na seznamu, jsou téměř stejně dobré jako SiteGround, ačkoli nejde o oficiálního hostitele doporučeného WP (ale přesto je to opravdu vzácné a na WP to opravdu rozbijí) & každý další hlavní CMS).

Jejich nejlevnější plán začíná pouze americký dolar 3,92 $ / mo (kolem AUD $ 5,22 / mo).

a2hosting

Snadnost použití

87%

Dostupnost

79%

Výkon / výkon

80%

3. Webhosting Panthur

Panthur je náš první skutečný webový host Aussie, ačkoli jsou dražší než SG a A2, výkon jejich serverů je absolutně špičkový. Je tu nějaká vážná moc, se kterou si můžeme hrát, a jejich podpora je šíleně rychlá!

Jejich nejlevnější plán začíná na $ 5 / měsíc (i když pro tento perfektní poměr hodnoty a ceny doporučujeme jít s jejich bronzovým obchodním plánem).

PanthurLogo

Snadnost použití

85%

Dostupnost

80%

Výkon / výkon

87%

4. Digitální webhosting Pacifiku

Digitální tichomořská oblast už byla pro fanoušky a ukazuje to. Super spolehlivý, dobrá podpora, zasloužené 4. místo.

Jejich plány začínají pouze 4,90 $ / měsíc.

digpacifik

Snadnost použití

80%

Dostupnost

85%

Výkon / výkon

75%

cPanel Hosting pro Austrálii

Co je cPanel?

cPanel je webhostingový ovládací panel používaný začátečníky pokročilým uživatelům ke zjednodušení procesu vytváření, navrhování a hostování webových stránek. Byla vyvinuta v roce 1997 John Nick Koston, který je nyní generálním ředitelem společnosti cPanel, Inc. cPanel, většinou psaný v Perlu, se vyvinul v jeden z více známých a spolehlivých ovládacích panelů webhostingu. V průběhu let se výrazně zlepšila, reagovala na potřeby spotřebitelů a stala se velkým zdrojem pro kohokoli v procesu vytváření nebo přepracování jejich webových stránek..

Proč to všichni používají?

Jednoduchá odpověď na tuto otázku je, že cPanel byl vyvinut vysoce vzdělaným týmem vývojářů, takže je snadno použitelný a přístupný pro všechny úrovně odborných znalostí. Soudě podle výhod cPanel, není divu, že tento web hosting ovládací panel je velmi žádaný. cPanel jde nad rámec očekávání, sestává z rozsáhlé řady fantastických funkcí, které usnadňují vytváření nebo přepracování webových stránek. Je spolehlivý, má fantastický tým podpory a nabízí bezplatnou migraci. cPanel je ideálním zdrojem k použití a je velmi běžný pro poskytovatele webhostingů, jako je SiteGround, nezáleží na tom, jaký typ hostingu, lze jej použít pro sdílený hosting, vyhrazený hosting, celou cestu k hostování distributorů a hostování WordPress (mějte na paměti že prémiovější poskytovatelé spravovaných služeb WordPress obvykle používají spíše vlastní back-end než cPanel).

Ovládací panel cPanel umožňuje správci ovládat všechny části svého webu v ovládacím panelu samotném. K provádění úkolů, jako je nahrávání souborů, není třeba používat další software. cPanel nahrává soubory, zálohuje vaše webové stránky, propojuje doménová jména s vaším hostingem, nastavuje e-maily pro vaše stránky a mnoho dalšího. Díky vysoké kvalitě tohoto hostitele poskytuje cPanel uživateli úplnou kontrolu nad jeho webovými stránkami, přičemž je udržuje jednoduchý, uživatelsky příjemný a snadno udržovatelný. cPanel také velmi usnadňuje přenos všech dat účtu na jiného hostitele kompatibilního s cPanel. Ostatní panely nenabízejí možnost bezplatné migrace, což způsobuje, že ztratí obsah webu, databáze, poštovní schránky a preference. S cPanel mohou být hostitelé také rychle a efektivně přenášeni na jiné kompatibilní hostitele cPanel s velmi nízkým rizikem ztráty dat.

Další skvělá funkce, kterou cPanel má, je schopnost umožnit uživatelům přizpůsobit vyleštěné rozhraní webhostingovou společností. Uživatelé si mohou přizpůsobit rozhraní tak, aby vyhovovalo jejich potřebám, a učinit jej esteticky příjemnějším. Mnoho poskytovatelů hostingu nabízí majitelům webových stránek cPanel, což jim umožňuje spravovat jejich webové stránky z webového rozhraní (interakce mezi uživatelem a softwarem běžícím na webovém serveru).

Společnost cPanel, Inc., která věří ve své výrobky a služby, nabízí všem zúčastněným spotřebitelům bezplatnou 15denní bezplatnou zkušební verzi. Bezplatná zkušební verze zahrnuje plný přístup ke všem funkcím cPanelu a pomůže uživatelům určit, zda je cPanel pro ně a jejich potřeby správný. O instalaci se postará člen týmu cPanel, zcela zdarma a e-maily budou zaslány na e-mail do souboru, který uživatele upozorní na konec bezplatné zkušební doby. Uživatelům budou také zasílány informace o připravovaných akcích a slevách, které jim pomohou vytěžit maximum z jejich peněz.

Proč nepoužívat vlastní ovládací panely?

Uživatelé mají k dispozici mnoho možností ovládacího panelu. Mohou se lišit co do rozhraní a nabízených funkcí, ale co je nejvíce odlišuje, je dostupnost, kterou přinášejí. Nevýhodou uživatelských ovládacích panelů je úroveň obtížnosti při jejich používání. U vlastních ovládacích panelů mohou chybět určité funkce, díky nimž jsou ovládací panely neúspěšné nebo nespolehlivé. Nemusí být uživatelsky přívětivý, dobře navržený, účinný nebo nemusí nabízet bezplatnou migraci, což způsobuje ztrátu významného množství dat při pokusu o přenos na jiného hostitele. Vlastní ovládací panely nejsou špatné, pokud jsou vynalézavé, uživatelsky přívětivé a dobře vyvinuté. I když je to otázka osobních preferencí, cPanel je dobře zavedený a má pevně vytvořené rozhraní se skvělými funkcemi, které uživatelům umožní snadno vytvářet webové stránky..

cPanel Často kladené otázky

Co je cPanel?

cPanel je webhostingový ovládací panel používaný začátečníky, středně pokročilými nebo pokročilými uživateli ke zjednodušení procesu vytváření, navrhování a hostování webových stránek.

Je cPanel zdarma?

Ne, musíte mít licenci cPanel. I když cPanel není zdarma, cPanel, Inc. nabízí 15denní bezplatnou zkušební verzi, abyste si ji mohli prožít sami a zjistit, zda je pro vás to pravé. Nabízejí také speciální zvýhodněné licence neziskovým a vzdělávacím institucím. U sdílených plánů hostování nemusíte za to platit navíc, ale u plánů VPS a dedikovaných serverů můžete být vyzváni k úhradě nákladů na licenci sami.

Co můžete dělat s cPanel?

Výhody a použití cPanelu sahají od nahrávání souborů, zálohování vašich webových stránek, připojení doménových jmen k vašemu hostingu, nastavení e-mailů pro vaše stránky a mnoho dalšího. cPanel je spolehlivý ovládací panel, který se skládá z úžasného podpůrného týmu, který je zde, aby zodpověděl jakékoli dotazy a provedl vás procesem vytváření vašich webových stránek..

Je cPanel snadno použitelný?

Ano, cPanel je velmi uživatelsky příjemný. Je postaven s snadno ovladatelným rozhraním, které uživateli umožňuje přizpůsobit ho tak, aby vyhovovalo jejich stylu a potřebám. Má také vestavěnou pomoc, která vám zabrání dělat nic, co byste neměli dělat.

Jak se cPanel liší od ostatních hostitelů?

cPanel existuje již více než 15 let a je jedním z nejčastěji známých ovládacích panelů. Liší se od ostatních hostitelů tím, že poskytuje uživatelsky přívětivé, důvěryhodné funkce a také bezplatnou migraci, zatímco ostatní hostitelé mohou být obtížně použitelní, nespolehliví a neposkytují bezplatnou migraci. cPanel je ideálním zdrojem k použití při navrhování webové stránky poprvé a je také běžně používán mezi již existujícími poskytovateli webhostingu.

Jak se cPanel porovnává s Pleskem?

Zatímco cPanel i Plesk dělají prakticky to samé, je to všechno osobní preference, zejména proto, že oba ovládací panely vypadají velmi odlišně. Další rozdíl mezi těmito dvěma zahrnuje, že Plesk je k dispozici pro Windows a Linux, zatímco cPanel je založený na Linuxu. Také nemůžete exportovat obsah z Plesku do cPanelu nebo naopak.

Jak cPanel porovnává s DirectAdmin?

DirectAdmin je ovládací panel pro servery Linux. Přestože je cPanel běžnější a známější, DirectAdmin je jednodušší a levnější než cPanel. Nakonec DirectAdmin postrádá mnoho funkcí a nástrojů v cPanel.

Proč je cPanel tak populární?

cPanel je velmi žádaný, protože je uživatelsky přívětivý, jednoduchý, spolehlivý a nabízí bezplatnou migraci. Byl vyvinut vysoce vzdělaným týmem vývojářů, který je přístupný pro všechny úrovně odborných znalostí.

Existují nějaké nevýhody používání cPanel?

I když je vše záležitostí, někteří administrátoři považují cPanel za základní, aby udělali vše, co chtějí. Největší nevýhodou je, že cPanel není kompatibilní s hostingovými účty Windows.

Kdo vyvíjí a vlastní software cPanel?

Software cPanel byl vyvinut v roce 1997 Johnem Kostonem, který je nyní generálním ředitelem společnosti cPanel, Inc. Tato společnost sídlí v Houstonu v Texasu a je v soukromém vlastnictví.

Co je Perl?

Perl je jazyk, ze kterého je cPanel tvořen. Je to vysoce schopný programovací jazyk s více než 29letým vývojem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map