Nejlepší webhostingové služby pro Singapur

Jako digitální agentura dobře známe webhostingový průmysl (protože hostujeme jak naše klienty, tak i osobní projekty ��). Provedli jsme analýzu, recenze webhostingu a srovnání pro Singapur.


Nejlepší webhosting pro Singapur:

 1. Hostinger – nejlepší celkový webhosting
 2. SiteGround – celkový webhosting up-up
 3. Hosting A2 – nejlepší hostitel prodejce
 4. Vodien – spolehlivý místní webový hostitel
 5. GreenGeeks – Most Green Web Host
 6. CloudWays – nejlepší singapurský cloud hosting
 7. Bluehost – dobrý webový hostitel
 8. WP Engine – skvělý spravovaný hostitel WordPress

Spolehlivý webhosting je důležitý!

Kvalita vašeho poskytovatele webhostingu může mít obrovský dopad na potenciální úspěch vašeho webu.

Vezměme si rychlost webu  například jste věděli, že 1 sekundové zpoždění znamená, že se počet zobrazení stránek sníží o 11%, což znamená, že za každou sekundu se vaše stránka stále načítá více než 1/10 návštěvníků, což je důvod, proč je slušný poskytovatel webhostingu nezbytný!

Výběr služby hostování webových stránek pro váš web Singaporean je naštěstí velmi snadný, protože mnoho velkých hráčů má datová centra v Singapuru. Kromě níže uvedené tabulky se podrobněji věnujeme také jednotlivým recenzím hostování webových stránek.

Několik webů, na kterých jsme byli uvedeni:

Doporučené na stránkách

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
Logo hostinger2,89 USD (74% sleva)20 GB
 • Velmi cenově dostupné
 • Super snadné nastavení
 • Skvělý výkon a rychlost
 • Singapurské servery
 • Reaktivní podpora
 • 30denní záruka vrácení peněz!

Hostinger recenze
siteground23,95 USD (sleva pouze na první fakturu)10 GB
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Skvělý výkon
 • Servery v Singapuru
 • Rychlé nastavení & velmi uživatelsky přívětivý
Recenze SiteGround
A2HostingLogo3,92 USDNeomezený
 • Skvělé s WordPress
 • Neomezené místo na disku!
Recenze hostingu A2

Nejlepší Singapur Web Hosting 2020

Tady jsou 8 nejlepších recenzí webhostingů pro Singapur, seřazeno podle místa na disku, nákladů a podpory:

1. Hostinger – nejlepší celkový webhosting

Logo hostinger

Hostinger nabízí absolutně nejlepší hodnotu, pokud jde o hosting. Množství funkcí, podpory a výkonu, které získáte pouze 2,89 $ / měsíc je opravdu působivý, a proto jsou na prvním místě v seznamu.

Poznámka: Mají také startovací plán na 0,99 $ / měsíc, což umožňuje 1 místo a 10 GB místa na disku.

Hostinger začal v roce 2004 a nyní má 25+ milionů uživatelů, a to z dobrého důvodu, protože se jim neustále daří poskytovat kvalitní hosting za nižší náklady ve srovnání s konkurencí.

Mají zde datové centrum v Singapuru, což činí rychlost webu bez problému (určitě, když používají SSD, a dokonce mají vlastní cache modul pro weby WordPress).

A jen v případě, že je váš cílový trh někde jinde, mají také servery ve Spojených státech, Velké Británii, Nizozemsku, Litvě, Brazílii a Indonésii..

Pokud jde o podporu, nabízejí 24/7/365 live chat. Jsou velmi vstřícní a nápomocní.

Co je však odlišuje od konkurence, je jejich proces nastupování. Vytvoření webové stránky je bezchybné, přičemž každý krok plynule přechází do dalšího, což je fantastické pro lidi bez techniky.

Mají 3 sdílené hostingové plány, přičemž nejoblíbenější je pouze 2,89 USD / měsíc (74% sleva).

Jo, a oni také mají 30-denní záruku vrácení peněz, definitivní ne-přemýšlet v naší knize!

Klady

 • Velmi snadné nastavení
 • Skvělý výkon
 • Super cenově dostupné
 • Rychlý server v Singapuru + globální síť

Nevýhody

 • N / A

webová stránka: www.hostinger.com
Cena: 2,89 $ (USD)
Místo na disku: 20 GB
Podpěra, podpora: Živý chat
Celosvětový dosah: Ano

2. SiteGround – Runner-up Total Web Hosting

Logo SiteGround

SiteGround je dalším skvělým hostitelem webových stránek, jsou stále velmi cenově dostupné, mají výkonné servery (také v Singapuru), a co je nejdůležitější, podpora je prvotřídní.

Mají 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná jen na 3,95 $ / měsíc (67% sleva z obvyklé ceny)! 

Pokud jde o podporu, SiteGround má jeden z nejlepších podpůrných systémů v webhostingu a všechny jejich možnosti podpory jsou nabízeny 24/7. Pokud potřebujete pomoc, můžete se obrátit na jejich zákaznický servis telefonicky, live chatem nebo e-mailem (systém prodeje vstupenek).

Okamžité odpovědi získáte s jejich telefonními možnostmi a možnostmi chatu, zatímco jejich e-mailová odpověď je obvykle přijata do 10 minut od odeslání vstupenky.

Pokud jde o rychlost, protože mají datové centrum v Singapuru (jen jedno z mnoha jejich datových center), můžete si být jisti, že místní publikum najde časy načítání vašich stránek opravdu rychle, určitě, když používají SSD.

Pro weby WordPress mají dokonce vlastní plugin s názvem SuperCacher, který dále optimalizuje rychlost načítání vašeho webu, je to velmi působivé

Tuto možnost stačí na ovládacím panelu povolit – je to velmi snadné (a nezapomeňte, vždy můžete požádat o pomoc tým podpory).

Ať už hledáte obchodní hostování, chcete si nastavit osobní blog nebo dokonce e-commerce obchod, SiteGround vás nezklame!

Klady

 • Cenově dostupné
 • Velmi uživatelsky přívětivý
 • Pevné nastavení zabezpečení
 • Skvělý výkon

Nevýhody

 • N / A

Webová stránka: www.siteground.com
Cena: 3,95 $ (USD)
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky
Celosvětový dosah: Ano

3. Hostování A2 – hostitel nejlepšího prodejce

Logo hostování A2

A2 Hosting je srovnatelná s SiteGround, mají také celou řadu vyzařujících rychlých serverů po celém světě (samozřejmě včetně Singapuru) + mají velkou podporu. Přestože nemají oficiální doporučení WordPress, jejich výkon na stránkách WP je úžasný. + Neomezené místo na disku!!

Nabízejí také 3 hostingové plány, jejich nejlevnější plán začíná pouze na 3,92 $ / mo (původně 7,99 $ / mo).

A2 Hosting má rozsáhlou sbírku svépomocných článků a kurzů ve znalostní bázi svých oficiálních webových stránek. Pokud však chcete s někým mluvit, jeho tým zákaznické podpory je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Máte možnost odeslat lístek týkající se jejich produktu, fakturace a dalších. Okamžitou podporu můžete získat také tak, že jim zavoláte do telefonu nebo otevřete živý chatbox.

Stačí vědět, že vždy bude někdo z A2 Hosting, který vám pomůže s čímkoli v kteroukoli denní dobu.

Díky serverům v zemi zajistíte rychlost vašeho webu mezi uživateli v Singapuru. Mějte však na paměti, že mají také datová centra po celém světě – díky čemuž je váš web přístupný (velkou rychlostí) po celém světě.

A2 Hosting je postaven na rychlosti pomocí SSD. A jak už asi víte, jejich hostingové plány (Lite, Swift, Turbo) přicházejí s různými rychlostmi. Proto, pokud je rychlost pro vás nanejvýš důležitá, můžete jít za jejich dražší plány, které zahrnují jejich Turbo funkci, která vám dává více zdrojů, a má méně uživatelů na server.

Klady

 • Servery po celém světě
 • Neomezené místo na disku
 • Záruka vrácení peněz kdykoli

Nevýhody

 • N / A

Webová stránka: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky
Celosvětový dosah: Ano

4. Vodien – spolehlivý místní webový hostitel

Logo Vodien

Vodien je společnost se sídlem v Singapuru, která již nějakou dobu existuje a ukazuje to! Skvělá podpora 24/7, týdenní automatizované zálohování, 30denní záruka vrácení peněz… Pokud se chcete vydat na místní úrovni, Vodien je bez přemýšlení.

Nabízejí vše od základního sdíleného hostingu, po cloud hosting, dedikované servery a dokonce i spravovaný hosting WordPress. Zasloužené druhé místo v našem seznamu.

Jejich nejlevnější plán začíná na S $ 10 / měsíc.

Vodien má specializovaný tým zákaznické podpory, na který se můžete spolehnout 24/7. Většinou jsou známí svou profesionalitou v řešení problémů a rychlými odpověďmi.

Pokud narazíte na problém s jejich hostingem, můžete je kontaktovat telefonicky (singapurské pevné číslo), chatem a e-mailem. Mnoho lidí tvrdí, že jejich doba odezvy na e-mailovou službu není tak skvělá, ale odpověď dostanete do 24 hodin.

Nyní, pokud se chystáte zkoumat a objevovat věci sami, budete rádi, když víte, že mají také databázi znalostí plnou článků na svých oficiálních webových stránkách. Jejich věci jsou opravdu užitečné, ať už se něco pokoušíte naučit nebo vyřešit problém.

Vzhledem k tomu, že společnost Vodien sídlí v Singapuru, nebudete mít žádné problémy s obsluhou singapurských návštěvníků. Jejich doba načítání a rychlost stránky jsou jistě slušné.

Vodien rozhodně dělá dobrou volbu pro společnost se sídlem v Singapuru.

Klady

 • Snadné použití
 • Dobrý výkon
 • Různé možnosti hostování

Nevýhody

 • Bit drahé

Webová stránka: www.vodien.com
Cena: 10 $
Místo na disku: 5 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky
Celosvětový dosah: Ne

5. GreenGeeks – Most Green Web Host

Logo GreenGeeks

GreenGeeks je jednou z těch společností, o kterých víte, že se budou neustále rozvíjet, a skutečnost, že vracejí zpět 300% energie, kterou používají, zpět do sítě, je jen epický bonus. Jejich podpora je také velmi působivá, nabízejí ji 24/7 a mají možnosti pro telefon, podporu lístky a podporu živého chatu.

Kromě toho jsou samotné servery vybaveny disky SSD, PHP7 a PowerCacher pro dosažení maximální rychlosti vašich webových stránek. Nabízejí dokonce 30denní záruku vrácení peněz, pokud nejste s jejich službami spokojeni.

Jejich nejlevnější plán začíná na 2,95 $ / měsíc.

GreenGeeks existuje již více než 10 let a jejich zákaznický servis si dodnes udržuje dobrou pověst.

Jak jsme již zmínili, jejich telefon, živý chat a podpora e-mailů jsou přístupné 24/7 – takže nikdy nebudete sami, když narazíte na problémy s webem.

Doporučujeme také prohlédnout si články znalostní báze Knowledge Base, protože zde najdete spoustu užitečných materiálů. Můžete tam jít pro informační účely nebo pro řešení problémů věci, když máte pocit, že vymýšlet věci pro sebe.

Samozřejmě neexistuje nic jako vědět, že v případě potřeby je k dispozici lidská pomoc (a můžete se na ně spolehnout)..

Přestože GreenGeeks v Singapuru nemají servery, jak jsme uvedli v naší recenzi GreenGeeks, jejich americké a evropské servery mohou stále poskytovat váš obsah místním návštěvníkům s velkou rychlostí.

Pokud chcete, můžete se také rozhodnout povolit jejich zahrnutou službu CDN (CloudFlare). Tím zajistíte, že váš web bude vždy v dokonalé rychlosti nejen v Singapuru, ale i po celém světě.

A jen v případě, že to potřebujete, mohou také nabídnout registraci domény pro zřízení zcela nového webu.

Klady

 • Neomezené místo na disku
 • Super ekologický
 • Skvělý výkon

Nevýhody

 • Žádné servery v Singapuru

Webová stránka: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky
Celosvětový dosah: Ano

6. Cloudways

Logo Cloudways

Cloudways posílá cloud hosting na další úroveň!

S více než 25 datovými centry (také v Singapuru), hosting založený na SSD, pracovní plocha, epický výkon prostřednictvím serverů Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr a KYUP … tito kluci předefinují cloud hosting průmysl.

Jejich nejlevnější hostingový plán začíná na pouhých 7 $ / měsíc.

S CloudWays si můžete být vždy jisti, že máte k dispozici pomoc 24/7 – a to od týmu odborníků.

Pokud chcete, můžete přejít na jejich oficiální stránky a získat přístup k jejich znalostní bázi. Je plná článků, průvodců, konzultací a často kladených otázek, které vám určitě pomohou, pokud něco zkoumáte. Běžné problémy mohou být obvykle vyřešeny jejich články na svépomoc tam.

K dispozici je samozřejmě i lidská podpora. Mají tiketový systém, live chat a telefonickou podporu.

Díky CloudWays máte zaručeno rychlé načítání stránek a stránek, protože se dostávají do cloudového hostingu. S jejich shluky serverů nalezenými v klíčových místech po celém světě bude vaše singapurské publikum jistě mít rychlý přístup k vašim stránkám. Je to samozřejmě také pro vaše celosvětové publikum.

Kromě velké rychlosti si uvědomte, že cloud hosting je také velmi spolehlivý, pokud jde o provozuschopnost. Důvodem je to, že jejich systém může v případě potřeby vždy získat prostředky z dostupných clusterů serverů.

Klady

 • Extrémně škálovatelné
 • Lighning rychle
 • Datová centra v Singapuru

Nevýhody

 • Křivka učení trochu těžší

Webová stránka: www.cloudways.com
Cena: 10 $ (USD)
Místo na disku: 25 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky
Celosvětový dosah: Ano

7. Bluehost

Logo Bluehost

Bluehost byl kdysi králem hostitelů společně s HostGator. Oba získali EIG, podpora a kvalita šla dolů z kopce, rychle! Teprve za poslední dva roky se z toho plazili zpět. S lepší podporou, slušnými hostitelskými službami a výkonem je nyní můžeme znovu doporučit. Nabízejí sdílený hosting, cloudový hosting, WP hosting, VPS a dedikovaný hosting.

Co se týče podpory, mají vše od velké znalostní základny, lístků podpory, živého chatu, telefonické podpory a videonávodů. V Singapuru však nemají žádné servery, takže pokud chcete slušné rychlosti, musíte CloudFlare povolit.

Jejich plány začínají na 3,95 USD, což je srovnatelné s většinou ostatních hostingových společností.

Bluehost je již dlouho a má dobře vyškolený tým zákaznické podpory. Vaše zkušenost bude víceméně příjemná, když vyhledáte pomoc nebo pomoc.

Jejich zákaznický servis je také k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže už vám to přijde na mysl (při řešení problémů s hostováním není nic jiného jako mít k dispozici pomoc a klid).

Mají povolený telefon, live chat a systém prodeje vstupenek. Na jejich oficiálních stránkách mají také centrum nápovědy, které obsahuje spoustu článků nápovědy.

Servery Bluehost jsou umístěny v USA. Pokud opravdu chcete slušnou rychlost, doporučujeme povolit jejich vestavěnou funkci CDN (a použít CloudFlare, jejich partnera CDN).

Pokud je aktivována služba CloudFlare, váš web bude mít přístup k clusteru serverů strategicky umístěných po celém světě. Návštěvníci vašeho webu si pak budou moci rychle načítat stránky, ať už jsou v Singapuru nebo v jiných částech světa.

Klady

 • Spousta místa na disku
 • Mnoho možností podpory

Nevýhody

 • Pouze servery založené na USA
 • Smíšené recenze

Webová stránka: www.bluehost.com
Cena: 3,95 $ (USD)
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky
Celosvětový dosah: Ano

8. WP Engine

logo wpengine

Pokud skutečně hledáte vysoce kvalitní spravovanou hostingovou službu WordPress pro Singapur, WP Engine je to, co potřebujete! Pokud jde o hostování webů WordPress, jsou jedničkou na trhu, a to z dobrého důvodu (i když jsou příliš drahá). Mají zabudovaný vlastní systém ukládání do mezipaměti, který slouží k rychlému zobrazování stránek (nazývaný EverCache), a v kombinaci s jejich CDN jsou nejrychlejší hostingovou společností WordPress!

Jejich podpora 24/7 se samozřejmě specializuje na WordPress, což jim umožňuje vyřešit jakýkoli problém bez problémů. Kromě toho se také starají o všechny základní aktualizace WordPress, takže se o to nemusíte starat. A když se jedná o významnou aktualizaci, ve skutečnosti nejprve otestují web před aktualizací, aby se ujistili, že se nic nepřeruší, špičková služba. Mají také živou detekci hrozeb v reálném čase, aktivně blokují útoky DDOS a dokonce opraví vaše stránky zdarma, pokud se dostanou do hacků…

To vše více než ospravedlňuje cenu! Zájem o klid mysli a může ušetřit rozpočet?

Jejich nejlevnější plán začíná na $ 35 / měsíc.

Protože WP Engine je speciálně vytvořen pro weby WordPress, můžete si být jisti, že jejich tým zákaznické podpory je složen z odborníků / techniků WordPress. To je pro vás jistě důležité, protože byste nechtěli nic méně pro poměrně drahý hosting.

Jejich zákaznický servis však stojí za to, i když s nimi můžete kontaktovat 24/7. Stačí se nejprve přihlásit k účtu, aby mohli zkontrolovat vaše údaje a poskytnout vám potřebnou podporu.

O zákaznickém servisu společnosti WP Engine je hezké, že rychle reagují, jsou profesionální a spolehliví. S takovým nastavením u svého poskytovatele hostingu budete mít vždy klid.

Ve své podpůrné garáži mají také širokou škálu užitečných článků. Řešení běžných problémů naleznete v této části jejich webových stránek.

WP Engine je navržen tak, aby s weby WordPress pracoval snadno – a rychlost je jednou z jejich nejlepších funkcí.

Kromě technologie EverCache, která zrychluje jejich hostování (i pro uživatele v Singapuru), můžete také povolit funkci CDN. Pokud tak učiníte, odešle váš obsah na cloudové servery umístěné v různých částech světa, aby byl váš obsah dostupný (velkou rychlostí) pro celosvětové uživatele..

Upřímně řečeno, pokud jde o kvalitní obchodní hosting, je těžké někoho najít lépe… pokud si to můžete dovolit.

Klady

 • Skvělý výkon
 • 24/7 podpora
 • Dobrá bezpečnost

Nevýhody

 • Drahý

Webová stránka: www.wpengine.com
Cena: 35 USD (USD)
Místo na disku: 25k limit návštěvníka
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky
Celosvětový dosah: Ano

Jak najít nejlepší hostitele Singapuru

Singapur web hosting pc

Ať už je vaším cílem pro vaši singapurskou webovou stránku, a to bez ohledu na to, zda očekáváte, že přiláká velké publikum, či nikoliv – budete muset dostat web, který vyvíjíte, naživo na webu (btw, napsali jsme docela slušný průvodce, jak vytvořit web, který vám pomůže ven). A až přijde ten čas, budete si muset vybrat mezi různými možnostmi hostování webů, abyste vybrali hostitele, který je pro vaše potřeby. Výběr nejlepšího webhostingu v Singapuru je rozhodující pro úspěch a funkčnost vašeho webu. Pokud chcete, aby vaše stránky fungovaly optimálně a poskytovaly co nejlepší uživatelský zážitek všem návštěvníkům vašeho webu, je vhodné si udělat čas na pochopení rozdílu mezi různými možnostmi webového hostingu, které máte k dispozici, a uskutečnit správné volání.

Typy hostování webových stránek pro Singapur

Sdílený hosting

Sdílený hosting je jednou z levnějších způsobů hostování v okolí a je ideální pro menší projekty a weby, které nevyžadují mnoho zdrojů, aby byly úspěšné nebo poskytovaly příkladnou uživatelskou zkušenost. Menší webové stránky nemají tendenci generovat velký provoz nebo potřebují velkou šířku pásma nebo úložný prostor, takže i když sdílený hosting přichází s jeho nevýhodami a omezeními, nemělo by to skončit problémem takových webů. U webů, které se snaží generovat velké množství uživatelů, je však vhodné zvážit další možnosti webového hostingu.

sdílená grafika hostování

Jak již bylo řečeno, rozmanitost možností hostování, které většina společností nabízí, je působivá. Od možností, jako je PHP hosting, Linux nebo Windows hosting, Java, atd.… Až po užitečné instalátory pro CMS, jako je WordPress Joomla, Drupal a další.

VPS Hosting

VPS Hosting, což je zkratka pro hosting virtuálních privátních serverů, je skvělým řešením, pokud se chcete usadit někde uprostřed mezi sdíleným hostingem a hostingem vyhrazeného serveru. VPS hosting je velmi podobný sdílenému hostování, protože server je stále sdílen mezi více uživateli, kterým jej poskytovatel prodává, ale v tomto případě je prostor, který používáte, zcela oddělený od ostatních uživatelů oddílem, takže vaše aktivita , úložný prostor a využití šířky pásma jsou jejich činnostmi nijak ovlivněny. Ideální pro malé a střední webové stránky, VPS hosting je cenově dostupnou volbou pro vývojáře, kteří hledají řešení webhostingu v Singapuru.

Dedikovaný serverový hosting

Dedikovaný serverový hosting je přesně to, co zní – druh webového hostingu, ve kterém má uživatel celý serverový prostor pro sebe. To je skutečně nutné pouze pro mnohem větší projekty, jako jsou velké weby elektronického obchodu a masivní fóra. Tyto projekty vyžadují vysoce výkonné řešení webhostingu a dedikovaný serverový server se v těchto scénářích dokonale hodí k účtu. Pokud však neočekáváte, že váš web přiláká stovky až tisíce uživatelů denně, není nutná zvýšená síla, kterou vám poskytuje hosting vyhrazeného serveru,.

Cloud hosting

Cloud hosting je oblíbený, pokud jde o možnosti webového hostingu, protože je všestranný a spolehlivý. Cloud hosting pro jednu věc, se spoléhá na několik počítačů místo jednoho, jako je sdílený hosting, dedikovaný hosting a VPS hosting. Pokud používáte více než jeden počítač, znamená to, že pokud jeden spadne, jsou na místě ještě další uživatelé, kteří si mohou prohlédnout mezeru a zajistit, aby web pokračoval v provozu tak, jak má, a aby byla data bezpečně uložena..

Reseller Hosting

Reseller hosting je běžný typ webhostingu, který weboví vývojáři nakupují hromadně za účelem prodeje svým klientům, pro které navrhují webové stránky. To je pro webového vývojáře mnohem snazší, než nechat svého klienta, aby si vybral typ webhostingu a poskytovatele samotného, ​​protože to dává vývojáři mnohem větší volnost, aby mohli pracovat na webu a zajistit, že běží správně, aby zajistil ideální uživatelský dojem. Kromě toho je to mnohem lepší metoda pro vývojáře webu, aby mohli mít zvýšenou kontrolu nad webovými stránkami, které se objevují v jejich portfoliích. Pokud máte webový designér spravující váš web, může vám nabídnout hostingový balíček pro distributory, který vám nabídne tento proces mnohem jednodušší, protože váš webový vývojář přesně ví, jaké zdroje bude váš web potřebovat, aby hladce fungoval..

Spravovaný hosting WordPress

Je to docela samozřejmé, je to hosting, ale zaměřené na WordPress, s plně optimalizovanými servery WP & Podpěra, podpora. Podrobněji se podíváme na naši hostitelskou stránku Managed WP.

Singapur Web Hosting: Funkce pro výzkum.

Poté, co jste se rozhodli pro ten správný typ webhostingu, který je pro vás ten pravý, jste na půli cesty k tomu, aby vaše webové stránky byly na webu živé. Dalším krokem ke spuštění vašeho webu je rozhodnutí o správném poskytovateli webhostingu v Singapuru, který dá vašemu webu nejlepší šanci na úspěch. Pokud jde o výběr poskytovatele webhostingu, kterému můžete důvěřovat se svým webem, zde je několik kvalit, na které byste se měli podívat (jedná se o stejné kvalifikace, jaké používáme pro naše další nejlepší seznamy hostingu, jako je Austrálie hosting, UK hosting, Irsko hosting, kanadský hosting) , nejlepší hosting v Indii, nejlepší hosting webových stránek (celosvětově), hebergement site web en Francie, nejlepší hosting webových stránek pro Malajsii & NZ hosting):

Umístění serveru

Umístění serveru bude mít významný dopad na dobu načítání návštěvníků vašeho webu.

mapa umístění serveru

Z tohoto důvodu bude umístění serverů, které váš poskytovatel webhostingu nabízí, důležité prohlédnout – také zkontrolujte, jak silné jsou tyto servery, protože je lepší mít výkonný server o něco dále než ten, který je blízko ‘Není adekvátní vašim potřebám (SiteGround a A2 Hosting mají servery v Singapuru, ale abyste viděli, jak se liší ve výkonu, podívejte se na naše srovnání A2 Hosting vs SiteGround).

Úložný prostor

To je problém, s nímž pravděpodobně nebudete narazit na menší webovou stránku, ale pokud vyvíjíte médium na velkou webovou stránku, určitě se budete chtít podívat na to, kolik úložného prostoru budete mít s balíčkem, na který se díváte s jakýmkoli webem. hostující Singapurský poskytovatel. Poslední věcí, kterou byste chtěli, je zaregistrovat se do služby a zjistit, že vám nedává zdroje, které potřebujete, aby váš web uspěl..

Uptime

Nemá smysl mít web na webu k dispozici, pokud není pro vaše uživatele nikdy k dispozici. Poskytovatel webového hostingu, se kterým se zaregistrujete, by měl nabízet maximální možnou dostupnost, takže váš web je přístupný po celý den. Na naší stránce stavu hostingu jsme začali sledovat celkovou dobu bezporuchovosti i dobu odezvy u největších webhostingových společností. Přečtěte si o některých referencích klientů, abyste získali představu o tom, jaké jsou jejich zkušenosti s provozuschopností tohoto poskytovatele.

Bezpečnostní

Mít důstojná bezpečnostní opatření na místě vám ušetří spoustu problémů po silnici. Ve výchozím nastavení byste měli zkontrolovat, zda webový hostitel nabízí bezplatné certifikáty SSL (https), protože je v dnešní době do značné míry nutné, a to i pro weby, které na webu nemají žádný druh zpracování kreditní karty. Google také chce vidět weby, které mají nainstalovaný certifikát SSL a umístí je ve výsledcích vyhledávání výše.

SSL sertifikuje

Někteří weboví hostitelé účtují poplatky za certifikáty SSL a má smysl pro složitější (existují 3 typy: Certifikáty Extended Validation (EV), Organizace Validation (OV) a Domain Validation (DV) SSL), ale základní certifikáty by měly rozhodně být zdarma. A pokud tomu tak není, můžete získat zdarma na letsencrypt.org.

Podpěra, podpora

Hosting webových stránek není snadný a pokud nevíte, co děláte, může se rychle zkomplikovat. Dokonce i někteří zkušení uživatelé se mohou čas od času zmást s určitými aspekty systému. Proto je dobré zajistit, aby poskytovatel hostující váš web poskytoval odpovídající podporu; holé minimum, měli by mít k dispozici live chat a telefonickou podporu.

Zálohy

V případě tragédie nechcete ztratit žádné cenné informace. Ujistěte se, že spolupracujete s poskytovatelem, který pravidelně zálohuje informace na vašem webu, takže se nemusíte obávat ztráty všeho důležitého. Je také chytré vyhledat jejich metody vyhledávání, pokud ztratíte informace na svém webu. Mít denní záložní službu je ideální, ale i týdenní by mělo být v pořádku.

Šířka pásma

Šířka pásma je nezbytným aspektem výkonu vašeho webu, a pokud nemáte přístup k šířce pásma, kterou potřebujete, aby vaše stránky fungovaly hladce, zkušenosti uživatelů na vašem webu budou trpět. Podívejte se na šířku pásma, kterou obdržíte u jakéhokoli poskytovatele, než se zaregistrujete, abyste se vyhnuli negativním zážitkům.

Počet povolených domén / webů

V Singapuru je vždy dobré najít poskytovatele, který vám umožní hostit více domén na serverovém prostoru, který od nich kupujete. Nikdy nevíte, kolik webů budete chtít hostit, takže se před registrací u nich podívejte, kolik domén poskytovatel, který zvažujete, povolí..

Závěr

A to je vše, může se zdát ohromující, že pokryje všechny body a výzkum sám, ale udělejte to jen po jednom kroku. Možná dokonce vytvoříte tabulku a zaznamenáte všechny specifikace nejlepších poskytovatelů webhostingu v Singapuru, takže máte snadný přehled.

NEBO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map