Nejlepší poskytovatelé CDN (Content Delivery Network) v Kanadě

Rok byl 1883, ol ‘Divoký západ. Dva chlapi stojící 50 metrů od sebe, před věží s hodinami.


Rychlost stránky je velmi důležitá, protože přímo ovlivňuje uživatelský dojem. V eCommerce jste také rychlé… Nebo mrtví. ��

Rychlost je důležitější než ušlechtilá funkčnost nebo jakékoli estetické návrhy, které byste mohli začlenit do svého webu. Podle posledních studií uvidíte, že 47% uživatelů webu se sotva přilepí na váš web, pokud se nenačte dvě sekundy nebo méně.

Některé studie také ukázaly, že 78% online nakupujících, kteří mají problémy s webem, je méně pravděpodobné, že si koupí ze stejného webu znovu, a 44% z nich řekne svým přátelům o jejich špatná zkušenost!

vektor rychlost webové stránkyJako by to nebylo dost špatné, Google to neustále zdůrazňuje rychlost stránky je faktorem hodnocení.

To znamená, že web s rychlým načítáním je rychlou cestou, jak získat více návštěvníků, lepší hodnocení a lepší uživatelský dojem. Nyní všichni víme, že algoritmy Google jsou – z velké části – zahaleny tajemstvím, navzdory tomuto nedostatku informací víme, že gigant vyhledávače výslovně zdůrazňuje, že rychlost webu je nedílnou součástí úspěchu jakéhokoli webu..

Kde začít?

Instalace a Síť pro doručování obsahu je skvělé místo pro optimalizaci rychlosti. Ale protože v Kanadě je tolik poskytovatelů obsahové sítě, může být zúžení na nejlepšího poskytovatele sítě pro poskytování obsahu (CDN) monumentálním úkolem.

Naštěstí pro vás, provedli jsme všechny těžké zvedání které vám pomohou proříznout kecy a najít tu správnou službu CDN pro vaše potřeby. Dnes se s vámi podělíme o to nejlepší z nejlepších. Pokud tedy budete potřebovat více dobrot v hostování, raději se podívejte na naši nejlepší hostitelskou stránku Kanady později.

Než začneme, pochopíme, co je to CDN a jak je to krok správným směrem.

Pojďme na to.

Co je síť pro doručování obsahu?

Síť pro doručování obsahu, známá také jako CDN, je celosvětově distribuovaná síť webových serverů který ukládá do mezipaměti statický obsah na vašem webu a ukládá jej na více různých místech, aby se přiblížil globálním uživatelům.

Takto to funguje. Váš web se obvykle zobrazuje z jednoho místa. Všichni návštěvníci tedy přistupují ke stejnému serveru. To znamená, že pokud máte velký provoz, váš web se automaticky zpomalí. A někdy ve špičce, váš web může dokonce havarovat server.

proč použít cdn

Funkce CDN v tomto případě spočívá v mezipaměti všech statických zdrojů na vašem webu, aby byly poskytovány prostřednictvím serverů CDN. Tento snižuje zatížení hostujícího serveru a je rychlejší a efektivnější. Navíc je každý požadavek uživatele webu zpracován serverem, který je jim nejblíže, což usnadňuje upozornění.

Jaké jsou výhody používání CDN?

No, existuje několik výhod, na které bych mohl myslet – horní část seznamu je, že vám ušetří peníze. Pravda je, pronájem CDN služeb a poskytovatele hostingu šetří náklady které by jinak vznikly, kdybyste investovali do infrastruktury a samostatných poskytovatelů služeb po celém světě.

výhody používání cdn

Ale to není všechno.

 • CDN také snižuje latenci sítě a ztrátu paketů, což znamená, že koncoví uživatelé zažívají méně chvění a zlepšenou kvalitu proudu. Díky tomu mohou uživatelé poskytovat obsah ve vysokém rozlišení.
 • CDN usnadňuje segmentaci publika a poskytování různého obsahu různým uživatelům v závislosti na druhu zařízení, které uživatel používá.
 • Vzhledem k nastavení architektury CDN jsou vytvářeny redundance, které zajišťují spolehlivost a příjemný webový zážitek.
 • Poskytuje další zabezpečení, které pomáhá zmírňovat útoky DDoS a webové hrozby.
 • CDN lze bez problémů nasadit na téměř jakoukoli platformu.
 • CDNS může také výrazně zlepšit rychlost vašeho webu.

Co hledat v CDN

Poskytovatelé CDN nejsou stejní. Některé jsou zjevně lepší než jiné v mnoha ohledech. Chcete-li zajistit, že zde vyberete správného poskytovatele CDN, je třeba vzít v úvahu několik věcí.

Diagram časů načtení stránky cdnRychlost

Rychlost webu hodně záleží. Vzhledem k tomu, že průměrný člověk čeká na načtení webové stránky pouze dvě až tři sekundy, doba načítání zvolené CDN by mělo být docela zatraceně dobré. Nemá smysl utrácet velké peníze na CDN, pokud to nebude rychlé.

Spolehlivost

Pojďme to napravit. Spolehlivost neznamená, že CDN nabídne spolehlivost klesání čelistí 100% času. Jistě, mohou mu dát nejlepší šanci a přiblížit se, ale stejně jako všechna jiná technologická řešení mají i své nedostatky. Obecně by ale dobrý CDN měl poslat alespoň příspěvek zdravá spolehlivost 99,999%.

ikona sslBezpečnostní

Dalším faktorem, který chcete vzít v úvahu, je, jak bezpečné je CDN, které hledáte.

Chcete se ujistit, že máte nejlepší vrstvu Secure Sockets Layer (SSL) nebo Transport Layer Security (TLS), aby nedošlo k odesílání dat ve formátu prostého textu, kdy by mělo být vše ideálně šifrováno.

Cena

Než budete investovat do jakéhokoli CDN, budete chtít vědět, kolik vás to bude stát. Většina poskytovatelů zpoplatňuje GB. Proto je užitečné vědět, kolik šířky pásma používáte, takže můžete vypočítat, kolik vás bude stát CDN.

Zřeknutí se odpovědnosti: Ačkoli by mohlo být lákavé vzít si na stole nejlevnější řešení, pokud jde o sítě pro doručování obsahu, rozhodně nechcete dělat kompromisy ohledně kvality. Protože to znamená, že budete procházet publikem a to není něco, co chcete dělat. Získáte to, za co platíte.

vektor umístění globálního síťového serveruPočet síťových umístění

Ve světě poskytovatelů CDN, čím více míst má CDN, tím větší flexibilitu budete mít. Z tohoto důvodu by CDN, které hledáte, mělo mít co nejvíce síťových umístění pokrývající všechny hlavní kontinenty.

Zákaznická podpora 24/7

Buďme upřímní. Pravděpodobnost setkání s škytavkami přesně neexistuje. A pokud získáváte spoustu provozu, tyto kurzy stoupají exponenciálně. Než se rozhodnete, pro kterého poskytovatele CDN hledáte, ujistěte se, že poskytovatel nabízí podporu 24/7 když se něco pokazí.

Optimalizace obrazu

Jedním z důvodů, proč se webové stránky zpomalují, jsou obrázky s vysokým rozlišením. Dobrý CDN by měl nabízet optimalizaci obrázků, která umožňuje rychlejší načítání obrázků a webových stránek. Nyní, když víte, co hledat, pojďme k šťavnaté části.

Nejlepší poskytovatelé CDN v Kanadě Recenzováno

1. Inkapsula

logo imperva incapsulaIncapsula je snadno jedním z mých oblíbených poskytovatelů. A důvody jsou docela jednoduché. U jiných CDN není tak snadné najít tak pokročilé zabezpečení. Kromě funkcí vyvažování zátěže a brány firewall s certifikací PCI má Incapsula také inteligentní ochranu DDoS, která vám poskytuje čelist prolomení bezpečnosti.

Také se mi líbí skutečnost, že nabízí některé z nejrychlejších rychlostí, se kterými se setkáte. Díky rozsáhlé kapacitě datových center po celém světě poskytuje Incapsula superrychlou službu pro různé druhy potřeb, včetně podniků SaaS, online obchodů a streamování videa na vyžádání..

Nejlepší ze všeho je, že kromě vysoké rychlosti je Incapsula také optimalizována pro provoz mezi servery. Nemluvě o tom také super snadné nastavení.

2. Cloudflare

cloudflare logoDíky rozsáhlé síti datových center po celém světě a extrémně odolné síti vám Cloudflare nabízí vysoce spolehlivé a efektivní služby.

Cloudflare má navíc vestavěné funkce převzetí služeb při selhání a vyrovnávání zatížení, které pomáhají udržovat dodávku služeb. A díky analytice v reálném čase můžete snadno sledovat a blokovat podezřelé prohledávače, hrozby a zneužívající roboty..

Kromě spolehlivosti a efektivity je v Cloudflare mnohem více rádi. Nejvýznamnější je skutečnost, že nabízejí zdarma plán s některými omezenými funkcemi pro malé webové stránky, které nemohou získat své vlastní prémiové CDN.

3. Amazon CloudFront

Logo Amazon CloudFrontCloudfront je pevná skála CDN poskytovatel, který nabízí rychlé, globální a rychle rostoucí servery.

Obzvláště jsem si vybral CloudFront, protože nabízí bezpečné a bezpečné prostředí pro téměř jakýkoli obsah webové stránky a vy můžete skutečně omezit zemi CDN a hostit živé vysílání s lehkostí.

Na rozdíl od Incapsule a Cloudflare se však služba Cloudfront zdá pro začátečníky trochu komplikovanější, což znamená, že pro její používání je třeba trochu tréninku.

4. Cesta stohu

Stackpath logoMoje číslo čtyři je Stackpath. Je to můj čtvrtý výběr, protože je to jedna z nejpopulárnějších sítí pro doručování obsahu na světě. Nastavení je rychlé, bezpečné a snadné a servery jsou strategicky rozmístěny v 90 zemích.

Kromě toho jsou servery naložené SSD optimalizovány tak, aby poskytovaly rychlost načítání stránky a vynikající akceleraci obrazu – nemluvě o zabudované funkci SSL, která chrání váš web v reálném čase, a ve dvou krocích, která slouží k zabezpečení autentizace, která pomáhá zamknout váš obsah a zabezpečte svůj účet.

5. Akamai

Akamai logoDalší je Akamai. Obzvláště se mi tato síť pro doručování obsahu líbí, protože má vizualizaci v reálném čase, která poskytuje cenné poznatky o globálních regionech, které jsou náchylné k útokům na web..

Kromě toho pomáhá identifikovat města s nejvyšší hustotou provozu a nejpomalejším spojením. Kromě své inteligentní platformy je Akamai známá také díky své schopnosti zrychlit připojení a mít vhodnou infrastrukturu potřebnou k urychlení připojení.

Na rozdíl od většiny ostatních sítí pro doručování obsahu, které jsem zmínil, má však Akamai ve srovnání tendenci být o něco pomalejší, hlavně proto, že používá vyhledávání založená na DNS..

6. Cachefly

Logo CacheflyPokud hledáte alternativu k Incapsule, pak je to jedna z nejlepších dostupných možností.

Cachefly se podobá známým jménům jako Cloudflare a CloudFront v tom, že je to jeden z nejrychlejších CDN dostupných na trhu. Kromě toho společnost nabízí CDN na všech kontinentech, což je docela skok, pokud o tom přemýšlíte, zejména proto, že většina ostatních CDN nabízí CDN pouze na omezeném počtu kontinentů.

Na vrcholu všech těch dobrot, společnost se zabývá některými z největších značek, které znáte, což je signál důvěry a víry. Na druhou stranu, Cachefly může být docela drahé. Kromě toho je docela těžké najít plán s několika gigabajty. I když jsou drahé, stále jsou jeden z nejlepších venku za vaše peníze.

Souhrn to

To je vše, lidi! Šest z nejlepších poskytovatelů obsahové sítě roku 2020. Jako vždy se ujistěte, že provedete svůj vlastní výzkum a due diligence, abyste zjistili, který z nich nejlépe vyhovuje vašim potřebám..

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webový tvůrce
 • Nejlepší blogovací platforma

Reference a obrazové kredity:

 • EHRIntelligence.com
 • DigiMarkCentral.com
 • ColocationAmerica.com
 • HackerNoon.com
 • GlobalDots.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map