Nejlepší Magento Hosting

Jako webová agentura s velkým počtem hostitelských účtů (máme nespočet vedlejších projektů a rádi experimentujeme) máme docela dobrou představu o tom, co definuje skvělého webového hostitele. Toto jsou naši nejlepší poskytovatelé hostingu Magento.


Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground29,3 / 103,95 $ (dočasná sleva 67%)10 GBVýkonná, rychlá, epická podpora, + 30denní záruka vrácení peněz! = Win!
hostgator8,7/102,78 $NeomezenýLevné + neomezené místo na disku!
A2HostingLogo8,5 / 103,92 $ (dolů z 7,99 $)NeomezenýNeomezené místo na disku!
v pohybu8,3 / 104,19 $ (40% sleva)NeomezenýZkušený, spolehlivý, o něco dražší.
Dreamhost8/107,95 $NeomezenýSkvělý výkon & Podpěra, podpora

Nejlepší recenze Magento Hosting 2020

1. SiteGround

Logo SiteGround

Webová stránka: www.siteground.com
Cena: 3,95 $
Místo na disku: 10 GB

Domníváme se, že nejlepší hosting Magenta je Siteground, a to z několika důvodů. Začněme s hostingovými plány, v tuto chvíli mají 3.

Jejich plán spuštění je skvělý pro nováčky a ty s omezeným rozpočtem. Dodává se pouze s 1 webovou stránkou a 10 GB úložného prostoru, ale v případě potřeby můžete vždy upgradovat na vyšší plán.

Vyberte plán GrowBig, pokud chcete hostit neomezený počet webů (to je také nejoblíbenější plán webu Siteground). Získáte dvojnásobek úložného prostoru (20 GB) než plán spuštění a další funkce.

GoGeek je konečný plán SiteGround, protože přichází s nejvíce funkcemi. Za prvé získáte 30 GB úložného prostoru. Když získáte tento plán, můžete samozřejmě také hostit neomezený počet webů.

Všimněte si, že všechny sdílené hostovací plány SiteGrounds přicházejí s integrovanou Git integrací pro snadnou kontrolu verze Magento a bezplatnou instalaci Magento 2.

Další z nejlepších funkcí SiteGround je podpora zákazníků. Musíte to přiznat – budete potřebovat pomoc občas s vaším webem. Díky službě SiteGround máte zaručenou nepřetržitou podporu prostřednictvím živého chatu, telefonické podpory a e-mailu. Mají také databázi otázek a odpovědí, na které se můžete podívat při řešení problémů.

Klady

 • Skvělý zákaznický servis
 • Certifikát SSL zdarma
 • Spolehlivá záruka dostupnosti 99,99%

2. HostGator

Logo HostGator

Webová stránka: www.hostgator.com
Cena: 2,75 $
Místo na disku: Neomezený

HostGator je jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů sdíleného hostingu v dnešní době. Mají tři plány, ze kterých si můžete vybrat (jak je uvedeno níže). Všimněte si, že všechny tři plány HostGator přicházejí s neomezeným úložným prostorem a šířkou pásma. Jejich hlavním rozdílem je počet webů, které můžete hostit, a celkové vlastnosti daného plánu.

 • Hatchling – Toto je považováno za startovací plán hostgátora. Kromě toho, že je velmi cenově dostupný, přichází také s velmi omezenou funkcí – můžete hostit pouze jeden web, když jdete na tento plán. Přesto je to dobré pro začátečníky (a pro ty, kteří s jejich podnikáním teprve začínají).
 • Baby – Plán BabyG HostGator je pravděpodobně jejich nejoblíbenější plán. Mnoho lidí se zajímá o tento konkrétní plán, protože může hostit neomezený počet webových stránek. Pokud se tedy v blízké budoucnosti rozhodnete uspořádat několik webů, víte, že tento plán je pro něj více než vhodný.
 • Podnikání – Pokud již víte, kde jste ve své firmě, jděte na obchodní plán HostGator. To je také nejlepší plán, jak se dostat, pokud se chystáte na elektronický obchod.

Klady

 • Tvůrce webových stránek zdarma
 • Všechny plány přicházejí s neomezeným úložištěm a šířkou pásma
 • Uživatelsky přívětivý cPanel

Nevýhody

 • Musíte si koupit doménové jméno, protože není součástí žádného balíčku
 • Jejich nejlevnější plán pojme pouze 1 webovou stránku
 • Spousta předem vybraných služeb při registraci (pouze zrušte zaškrtnutí těch, které nepotřebujete)

3. A2 Hosting

Logo hostování A2

Webová stránka: www.a2hosting.com
Cena: 3,92 $
Místo na disku: Neomezený

Pokud hledáte sdílený hostingový plán, zvažte rezervaci A2 Hosting, protože nabízí tři možnosti, ze kterých si můžete vybrat:

 • Lite plán – Přejít na jejich Lite plán, pokud máte v úmyslu vytvořit pouze 1 web. Tento plán již přichází s neomezeným úložištěm a neomezenou šířkou pásma. Proto můžete vytvořit opravdu velký web s tímto plánem.
 • Plán Swift – plán Swift A2 Hosting přichází se všemi funkcemi plánu Lite a dalšími. Získáte tedy také neomezené úložiště a šířku pásma a také neomezený počet webů. Netřeba dodávat, že je také mnohem rychlejší než plán Lite.
 • Plán Turbo – jejich plán Turbo je nejrychlejší plán A2 Hosting. Rovněž získáte všechny funkce obsažené v plánu Swift a ještě mnohem více. Takže ano, můžete s tímto plánem hostit neomezený počet webů a získat také neomezené úložiště a šířku pásma.

Upozorňujeme, že A2 Hosting nabízí svým zákazníkům 30denní záruku vrácení peněz, takže se opravdu nemusíte bát. Můžete si koupit jakýkoli z jejich hostingových plánů s klidem, že pokud vám to nebude vyhovovat, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Klady

 • Flexibilní platební možnosti (1, 12, 24, 36 měsíců)
 • Bezplatná migrace
 • Dobrá podpora zákazníků (live chat, telefon, lístky atd.)

Nevýhody

 • Pokud plán zrušíte, budete muset podat žádost o zrušení 15 dní před datem obnovení (pokud tomu tak není, bude vám stále účtována částka a nebudete mít nárok na vrácení peněz)
 • Míra obnovení je velmi vysoká
 • Jejich bezplatná migrace je dobrá pouze pro jeden web

4. InMotion Hosting

Logo InMotion Hosting

Webová stránka: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 $
Místo na disku: Neomezený

S hostováním InMotion máte při výběru plánu sdíleného hostingu tři možnosti:

 • Spouštěcí plán – Toto je nejlevnější hostingový plán společnosti InMotion. Je dodáván s 1 volnou doménou, 2 webovými stránkami a neomezeným úložným prostorem a šířkou pásma.
 • Plán napájení – Rostoucí podniky obvykle tento plán využívají, protože s ním můžete hostit až 6 webových stránek. Stejně jako plán spuštění získáte i 1 bezplatnou doménu a neomezené úložiště a šířku pásma.
 • Pro plán – Pokud plánujete vytvoření mnoha webů (více než 6), pak by to byla dobrá volba pro vás, protože s ním můžete hostit neomezený počet webů. Samozřejmě získáte také bezplatnou doménu, neomezené úložiště a neomezenou šířku pásma.

Všimněte si, že cenově výhodné plány hostování vždy nesou více funkcí a jsou rychlejší než ty levnější.

Když zvažujete InMotion Hosting pro vaše webhostingové služby, uvědomte si, že dávají svým zákazníkům 30denní záruku vrácení peněz. To se téměř rovná vyzkoušení jejich plánů zdarma (po dobu 30 dnů).

Všechny hostingové plány InMotion jsou také dodávány se zálohováním dat zdarma. To však má limit až 10 GB. Pokud bude tento limit překročen, záloha vašeho webu se nezdaří – je tedy nutné váš web zálohovat ručně (k tomu mají bezplatný nástroj).

Klady

 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Podpora aplikací s otevřeným zdrojovým kódem (např. WordPress, Drupal atd.)
 • Dobrá podpora zákazníků

Nevýhody

 • Zálohování dat je omezeno na 10 GB
 • Riziko prostojů během migrace webu
 • Existují zprávy o selhání hromadného zasílání e-mailů

5. Dreamhost

Logo DreamHost

Webová stránka: www.dreamhost.com
Cena: 2,95 $
Místo na disku: Neomezený

Sdílené hostingové plány DreamHost jsou nekomplikované, protože máte na výběr pouze dvě možnosti (viz níže):

Starterův plán – Pokud potřebujete pouze 1 web, Starterův plán DreamHostu pravděpodobně zajistí všechny vaše potřeby. Uvidíte, že přichází s neomezeným úložištěm a neomezenou šířkou pásma. Mezi další věci, které získáte zdarma, patří bezplatná doména a certifikát SSL.

Neomezený plán – Nyní, pokud máte v úmyslu vytvořit několik webových stránek, by byl neomezený plán DreamHost lepší možností. Kromě toho, že vám umožní hostit neomezený počet webových stránek, přichází také s neomezeným úložištěm a šířkou pásma. Stejně jako plán Starter se dodává také s dalšími výhodami, jako je bezplatná doména, SSL zdarma a další. Je to vlastně silnější, než plán Starteru, přinejmenším (dobře, proto je také dražší).

Pokud se obáváte platebních metod, uvědomte si, že DreamHost přijímá platební karty, PayPal, šeky a peněžní příkazy. Mají také 97denní záruku vrácení peněz (to se však nevztahuje na kontroly plateb a peněžní poukázky).

Klady

 • Spousta platebních možností
 • Velkorysá záruka vrácení peněz (97 dní)

Nevýhody

 • Proces registrace je příliš dlouhý a trochu komplikovaný
 • Přenos webu není zdarma
 • E-mail má limit 2 GB

Magento hosting: Jak najít nejlepší!

Jaký je nejlepší balíček hledat u hostitele Magento? Existuje spousta funkcí, které je třeba hledat, aby vaše webové stránky fungovaly vždy hladce a snadno se spravovaly. Jsme tu, abychom vám řekli, co hledat a další. Dozvíte se také terminologii používanou v těchto nastaveních k lepšímu pochopení celého scénáře.

Umístění serveru

mapa umístění serveruUmístění serveru je důležité pro zajištění rychlého načítání vašich webových stránek. Jednoduše řečeno, doporučujeme vám jít na hostingovou službu Magento, která má servery umístěné ve vaší blízkosti (nebo v její blízkosti). Řekněme tedy, že žijete v Americe – bylo by rozumné vybrat si hostingovou společnost se servery v uvedené zemi. Totéž platí pro Kanadu, v tom případě byste hledali hostitele webových stránek v Kanadě. A v Austrálii byste hledali webhostingovou službu v Austrálii.

Protože uživatelé mohou být umístěni po celém světě, existuje další možnost, kterou můžete hledat – a to se nazývá CDN (Network Distribution Network). V zásadě funguje jako proxy server mezi návštěvníky vašeho webu a hostitelem Magento – takže stále umožňuje rychlé načítání stránek, i když umístění serveru jsou daleko od koncových uživatelů..

Nyní vidíte, jak důležitá jsou umístění serveru, že? Naštěstí mnoho hostitelů Magento nyní zahrnuje službu CDN s názvem CloudFlare. Nastavení je velmi snadné a obvykle přichází s hostingovými balíčky zdarma. Při hledání poskytovatele hostingu to proto dávejte pozor.

Uptime serveru

Uptime serveru je další důležitou funkcí, na kterou je třeba dát pozor, protože ztělesňuje spolehlivost hostitelské společnosti. Doporučujeme vybrat si hostitele Magento, který dokáže zajistit přibližně 99,9% provozuschopnosti – nic pod tímto procentem není tak dobré, protože prostoje (i za pár minut) mohou vést ke ztrátám.

SSL certifikáty

V dnešní době je zabezpečení webu velmi důležité – a mít certifikát SSL je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout a ukázat návštěvníkům vašeho webu, že mohou důvěřovat vašemu webu. SSL (Secure Sockets Layer) umožňuje šifrování dat mezi serverem hostitele a koncovými uživateli (za účelem ochrany jejich osobních údajů).

Pokud web obsahuje certifikát SSL, bude jeho adresa URL obsahovat „s“. Takže místo toho, abyste viděli pouze http://www.website.com, uvidíte https://www.website.com. Stále více uživatelů si nyní uvědomuje důležitost zobrazování „s“ na stránkách, které navštěvují – takže se ujistěte, že vaše má také.

Při výběru poskytovatele hostingu Magento doporučujeme, abyste si pořídili poskytovatele, který tuto funkci nese. Mnoho společností má službu Let’s Encrypt (pro SSL certifikáty zdarma) a můžete ji jednoduše aktivovat ve svém cPanelu.

Rychlost

Jak bylo uvedeno výše, umístění serveru a číslo CDN jsou důležité pro zajištění rychlosti vašeho webu. Dále můžete zajistit, aby se váš web vždy rychle načítal hledáním dalších funkcí na vašem hostiteli Magento.

Pokud váš poskytovatel hostování poskytuje další zdroje CPU, jistě to přispěje k rychlosti vašeho webu. Můžete dokonce najít poskytovatele hostingu, kteří poskytují vlastní skripty, zejména pro weby Magento (jedná se o další posilovač rychlosti).

Místo na disku

I když je to důležité, potřebujete spoustu úložného prostoru, pouze pokud provozujete web s elektronickým obchodem (to zabírá hodně místa). Standardní blogy a firmy však dokážou velmi dobře s pouhým 1 GB místa na disku.

Důležité je, že jste si těchto věcí vědomi, protože některé hostingové společnosti nabízejí levné plány s neomezeným prostorem, jen aby přilákaly lidi, aby je kupovali. Opět platí, že i když jsou velké diskové prostory dobré, nejsou jediným znakem dobré hostitelské služby. Ve skutečnosti mohou takové rysy obvykle naznačovat další nedostatky na straně hostitele webu.

Proto při výběru dobrého hostování Magento pro vaše stránky, podívejte se na všechny funkce uvedené v tomto článku (nejen na disku).

Šířka pásma a přenos dat

Jak šířka pásma, tak přenos dat jsou důležitými funkcemi poskytovatele hostingu. Šířka pásma představuje rychlost přenosu dat v konkrétní síti, zatímco přenos dat lze považovat za tok informací prostřednictvím vašeho webu.

Pokud plánujete na svém webu Magento hodně stahování (např. Hudbu, filmy atd.), Jsou vaše nejdůležitější potřeby šířka pásma a přenos dat. V takovém případě by byla nejlepší volbou hostující společnost nabízející neomezenou nebo vysokou šířku pásma a přenos dat..

Zákaznická podpora

Důrazně doporučujeme navštívit společnost Magento, která poskytuje nepřetržitou zákaznickou podporu. Věřte nám, když vám řekneme, že to budete potřebovat dříve nebo později. Ti, kteří mají live chat a telefonickou podporu, jsou nejlepší – vždy získáte rychlá řešení a minimalizujete své ztráty.

Magento: Podrobnosti

Drupal hosting výzkum

Magento je preferovaná platforma elektronického obchodování. Od podpory bezpečných transakcí až po uživatelsky přívětivá rozhraní Magento usnadňuje vytváření a navrhování webových stránek přizpůsobených pro elektronický obchod..

Co je Magento?

Magento je platforma s otevřeným zdrojovým kódem, která je speciálně navržena s ohledem na elektronický obchod. Je napsán v PHP. V současné době existují tři odlišné platformy Magento: Community Edition, Enterprise a Enterprise Cloud Edition.

Logo MagentoThe Community Edition—Tato platforma je open-source, což znamená, že je zdarma k dispozici ke stažení, použití a sdílení. Je třeba poznamenat, že se jedná o plnou platformu, nikoli o bezplatnou, ale omezenou zkušební verzi. Základní soubory lze upravovat pomocí zásuvných modulů. Četné možnosti dostupné v komunitním vydání jsou podrobně popsány níže. S vydáním Community Edition není zahrnut žádný hosting, takže pokud jde o nejlepší hosting pro Magento, podívejte se na naše doporučení.

Enterprise—Tato platforma byla vyvinuta na základě komunitního vydání, ale protože Enterprise má více funkcí a funkcí a roční poplatky za údržbu, není bezplatná. Enterprise je ideální pro větší podniky, které budou vyžadovat trvalou technickou podporu kromě profesionálních služeb pro instalaci, použití a řešení problémů. Enterprise také nepřichází s hostingovým řešením.

Enterprise Cloud Edition (ECE)—V roce 2016 platforma ECE byla vyvinuta a využívá cloudovou technologii pro robustnější vývoj webových stránek a správu. Od plně přizpůsobitelných funkcí po škálovatelnost, vylepšené bezpečnostní funkce, hosting a spravovanou infrastrukturu je platforma ECE optimální pro globální podniky a webové stránky s velkým množstvím obsahu a velkým objemem provozu. Někteří považují to za nejlepší Magento hosting.

Prémiové řešení pro elektronický obchod

Vhodnost Magento pro elektronický obchod je zřejmá z jeho spojení s některými z největších prodejců na světě. Společnost byla koupena společností eBay v roce 2011, než se stala nezávislou společností v roce 2015. Hlavní maloobchodníci a globální značky – jako Coca-Cola, Nestle, Burger King a BevMo – využívají platformu pro své potřeby v oblasti elektronického obchodování..

Představuje nejlepší funkce z Magento Community Edition

Jako plná platforma elektronického obchodování poskytuje Magento podnikům všechny potřebné funkce k úspěchu ve světě elektronického obchodování.

Stránky produktu

Pro lepší prodejnost a zobrazení produktů mohou být na stránkách produktů zahrnuty četné funkce:

 • Galerie obrázků pro více obrázků produktu
 • Zvětšení obrazu
 • Možnosti produktu (např. Barvy, velikosti)
 • Zobrazení na skladě / dostupnosti
 • Stupňovité ceny
 • Podobné produkty seskupeny dohromady
 • Možnost Přidat do seznamu přání
 • Sdílejte prostřednictvím sociálních médií, SMS, e-mailu

Funkce prohlížení

Procházení katalogů na platformě Magento umožňuje vysokou úroveň organizace, takže zákazníci mohou snadno identifikovat kategorie, ve kterých chtějí nakupovat, a najít produkty, které hledají, aniž by museli prohledávat zbytečné informace..

 • Vrstvené navigační kategorie
 • Filtry pro cenu, relevanci, datum atd
 • Srovnání produktů
 • Automatické návrhy pro vyhledávání v katalogu
 • Propojená navigace strouhankou (aby se zákazníci mohli vrátit na dříve zobrazené stránky)
 • Vzory a šablony šité na míru konkrétním produktům nebo kategoriím

Od pokladny k platbě k přepravě

Od uživatelsky přívětivého rozhraní pro rychlé a jednoduché platby, přes bezpečné platební metody a sledování objednávek v reálném čase poskytuje platforma Magento hladký zážitek z placení.

 • Kontrola objednávky a pokladna
 • Uložené položky do nákupních vozíků
 • Pokladna s účtem nebo pokračovat jako host
 • Položky můžete odesílat na více adres
 • Zprávy o darech (pro celé objednávky nebo jednotlivé produkty)
 • Odhady přepravních sazeb a daní
 • Fakturační a fakturační údaje
 • Paušální nebo poštovné zdarma
 • Poplatky za dopravu založené na velikosti, hmotnosti a množství
 • Platební možnosti s více branami včetně PayPal
 • Možnost přijímat peněžní příkazy, šeky nebo PO
 • Možnost „fakturovat mi později“
 • Číslo potvrzení objednávky a sledování

Zákaznické účty

Zákazníci mohou snadno spravovat své účty, objednávky, platební možnosti a další s funkcemi zákaznického účtu Magento:

 • Recenze a historie označování produktů
 • Kontrola stavu objednávky
 • Historie nákupu
 • Správa předplatného
 • Seznam přání s poznámkami
 • Výchozí dodací a fakturační adresa
 • Neomezený počet slotů pro zasílání a vyúčtování
 • Možnost nákupu znovu

Poskytujte výjimečný zákaznický servis

Poskytování a implementace spolehlivého a profesionálního zákaznického servisu je snadné díky funkcím zákaznického servisu Magento:

 • Jednoduchý kontaktní a komentářový formulář
 • Objednejte úpravy a sledování pro administrátory
 • Obnovte heslo nebo si zapamatujte uživatelské jméno pro uživatele i administrátory
 • Automatické e-maily s potvrzením

Správa objednávek

Platforma Magento je navržena tak, aby usnadňovala správu objednávek pro administrátory a zástupce zákaznických služeb. Možnosti správy objednávek zahrnují:

 • Vytvářejte, upravujte a zobrazujte objednávky pro administrátory
 • Nákupní pomoc a objednávka call centra
 • Integrovaná přeprava a označování u hlavních přepravců včetně FedEx, UPS, USPS a DHL
 • Oznámení o potvrzení objednávky a sledování přes RSS nebo e-mail

Správa katalogů

Díky nejlepší hostingové platformě Magento vývojáři a správci webových stránek zjistí, že organizování, zobrazování a správa katalogů bylo zdokonaleno na vědu:

 • Konfigurace produktů podle skupin a variací
 • Produkty ke stažení (např. MP3, e-knihy)
 • Ukázky nebo výňatky
 • Atributy produktu (pro vyhledávání, procházení nebo propojení produktů)
 • Oddělené a variabilní cenové rozpětí podle skupiny (např. Majitelé účtů versus hosté, maloobchod versus velkoobchod)
 • Pravidla tvorby cen s nastavením podmínek a podmínek služby
 • Aktualizace šarží nebo skupin produktů
 • Seskupování produktů podle přizpůsobených atributů nebo produktů ve stejné skupině
 • Správa zásob pomocí nástrojů, jako jsou upozornění RSS
 • Automatické generování vodoznaku
 • Automatická změna velikosti obrazu (miniatury, stránky se zobrazením produktu atd.)
 • Prohledávejte návrhy a / nebo opravy
 • Uživatelem generované značky a recenze

Správa webových stránek a obsahu

Od plně přizpůsobitelných témat a šablon po administrátorská oprávnění, Magento dává do rukou sílu pro správu backendu webu a uživatelského rozhraní.

 • Přizpůsobitelná oprávnění správce a různé uživatelské účty správce
 • Jedno přihlášení pro připojení k více webům
 • Přizpůsobte témata a šablony
 • Proprietární systém pro správu obsahu (CMS) pro rozsáhlé možnosti designu, rozvržení a prezentace obsahu
 • Import a export dat v dávkách (pro správu objednávek, účtů, produktů atd.)
 • Vestavěná lokalizace v celosvětovém měřítku (včetně podpory více jazyků, převodu měny)
 • Lokalizované daňové výpočty pro různé oblasti a typy zákazníků (např. Host versus majitel účtu)
 • Anti-robot a / nebo spam funkce s CAPTCHA
 • Servisní aplikace API pro integraci softwarových komponent třetích stran

Navrženo pro optimalizaci vyhledávacích strojů

Návrh platformy Magento je optimalizovaný pro vyhledávače (SEO), takže vyhledávače mohou procházet obsahovou webovou stránku snadno a zajistit, aby zákazníci viděli vaše obsahové stránky.

 • Integrovaná mapa stránek v XML
 • Jasné adresy URL a přizpůsobitelná nastavení adresy URL
 • Meta-data v HTML obsahu, produktů, kategorií
 • Stránka trendů a populárních vyhledávání
 • API pro obsah Google

Analytika a reporting dat

Kromě toho, že zákazníkům usnadňuje nalezení vašeho webu pomocí řešení SEO, kompatibilita Magento s analytiky Google usnadňuje zjistit, jaké typy zákazníků si prohlíží určité stránky nebo produkty, identifikovat trendy v chování zákazníků a posoudit, co vede k úspěchu míry prokliku.

 • Kompatibilní a snadno integrovatelná s analytiky Google
 • Hloubkové zprávy a členění dat
 • Podávání zpráv o všech aspektech činnosti zákazníků a výkonu webových stránek, včetně opuštění košíku, nejoblíbenějších produktů, často prohlížených položek, klíčových slov a nejhledanějších výrazů, inventáře, příjmů, faktur, náhrad, kupónů atd..

Propagační a marketingové strategie

Jako platforma elektronického obchodování Magento přichází s množstvím vícevrstvých marketingových strategií, které zvyšují zapojení zákazníků a zvyšují viditelnost online z mnoha úhlů pohledu..

 • Podobné položky zobrazené na každé stránce produktu
 • Mezipropagační návrhy na položky často nakupované společně
 • Upřesněte nákupy zákazníků (např. „Zákazníci, kteří si toto zakoupili, si také koupili…“)
 • Oznámení o nové položce
 • Přizpůsobitelné slevy, kupóny a speciální ceny
 • Slevy na hromadné nákupy
 • Vstupní stránky pro kategorie
 • Zobrazení naposledy prohlížených produktů
 • Průzkumy a ankety (např. Spokojenost zákazníka)
 • Předplatné e-mailů a informační bulletiny
 • Seznamy přání a připomenutí
 • Sdílejte s přítelem

Funkce edice Enterprise

Edice Magento Enterprise nabízí všechny stejné funkce jako Community Edition a další. Přestože Enterprise nemá požitek z toho, že je bezplatná platforma s otevřeným zdrojovým kódem, poskytuje technickou podporu a další marketingové funkce, které v edici Společenství chybí. Vydání Enterprise Edition je preferovanou volbou velkých podniků, které vyžadují technickou pomoc a pomoc s instalací a používáním. Mezi hlavní funkce, které odlišují Enterprise od vydání komunity, patří

 • Cílený marketing založený na skupinách zákazníků (skupiny založené na demografických údajích, nákupních činnostech atd.)
 • Opuštěné e-mailové připomenutí košíku
 • Omezený prodej nabídky
 • Dárkové možnosti (včetně registrů, dárkového balení, přizpůsobených poznámek)
 • Věrnostní programy pro zákazníky
 • Uložte kredit
 • Zůstaňte přihlášeni v nastavení souborů cookie (životaschopné během několika relací, aby se zákazníci nemuseli pokaždé přihlásit)

Požadavky na systém

Vzhledem k tomu, že komunita i vydání Enterprise Edition chybí plány hostování, je nejlepší zvolit plán hostování, u kterého se již prokázalo, že je kompatibilní s platformami Magento. Platformy Magento fungují na zásobnících LAMP, což jsou kolekce komponent webového serveru, které spolupracují. Zásobník LAMP se skládá z Linuxu x86-64, Apache 2.x, MySQL 5.6+ a PHP 5.4+. Je také možné použít Nginx1.7x pro webový server.

FAQs

Jaké jsou možnosti open source programu Magento (Community Edition)?

Vydání Společenství je zdarma k použití, ale to neznamená, že se jedná o omezenou zkušební verzi. The Community Edition je plně vyvinutá platforma.

Co je lepší, Community Edition nebo Enterprise?

To záleží na tom, co od platformy očekáváte. The Community Edition je zdarma, takže co se týče rozpočtu, je to nejlepší hosting Magento, protože je také nabitý rozsáhlými funkcemi elektronického obchodování. Vydání Enterprise je lepší, pokud jde o poskytování technické podpory a více funkcí, které jsou zaměřeny na podporu větších podniků.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map