Nejlepší hosting WordPress pro Kanadu

Jako digitální agentura s velkým množstvím aktivních hostingových účtů (máme spoustu vedlejších projektů a rádi experimentujeme s různými hostiteli) máme docela dobrou představu o tom, co definuje dobrého hostitele WordPress. Kvalita vašeho poskytovatele webhostingu může mít obrovský dopad na váš potenciální úspěch.


Vezměme si například rychlost webu, věděli jste, že 1sekundové zpoždění znamená snížení počtu zobrazení stránek o 11%, to znamená, že za každou sekundu se váš web stále načítá více než 1/10 návštěvníků, což je důvod, proč slušný web hostitel je životně důležitý!

Toto jsou naše nejlepší hostingové společnosti WordPress pro Kanadu, skutečný kvalitní hosting WP, který vám neúčtuje poplatky za svět.

Vedlejší poznámka: Náš # 1 má dočasnou spuštěnou slevu, jednu si vezměte, dokud to trvá!

Několik značek / stránek, které odkazují na náš obsah:

Doporučené na stránkách

Známe naše věci, malý vzorek našich mnoha posudků:

Tom je vášnivý a rychle chápe potřeby svých klientů. Opravdu jsem ocenil jeho ochotu sdílet znalosti a dovednosti mě v tom, jak používat můj zbrusu nový web. Díky Tom!

Sally Mac
Tabulky obsahu

Díky designu MangoMatter bylo snadné navrhnout naši současnou webovou stránku. Tom byl osobně zapojen od první konzultace po dokončení a je stále snadno k dispozici pro případná vylepšení, která mohou být nezbytná!

Demitrios Lecatsas
Čerstvé vlasy

Vybrali jsme Toma, aby navrhl naše webové stránky, protože se nám líbil styl jiných webů, které navrhl. Celý proces byl bez stresu. Tom byl tak nápomocný a žádná z našich více žádostí nebyla příliš velká. Tom s potěšením pracuje. Milujeme web, který pro nás vytvořil, jeho použití je tak snadné a vypadá fantasticky.

Carl Olive
Jaro!

Naše zkušenost s Mango Matter byla fantastická! S Tomem je velmi snadné pracovat, pozitivní, efektivní a zjevně skvělý v tom, co dělá. Vysoce doporučeno.

Lucy Reeves
Prostředky

Zapojili jsme Toma do vývoje naší nové firemní webové stránky a jsme s výsledkem potěšeni. Dokázal nejen předat náš stručný text, ale také poskytnout několik vynikajících nápadů, na které bychom nikdy nenapadli. Nejlepší ze všech, Tom je štědrý s jeho časem a nadále je k dispozici poskytovat rady a podporu.

Neil Mackenzie
Enventivní

Jaký snadný a plynulý zážitek s MangoMatterem je! Tom přesně rozuměl tomu, co jsme po něm byli, a na finální produkt jsme velmi ohromeni. V budoucnu bych neváhal zvolit MangoMatter.

Tyson King
Ředitel / Plumbrite Solutions

Tom z MangoMatteru byl velmi nápomocný, profesionální a skvělou podporu pro založení mého webu, je bohatý na znalosti a velmi efektivní. Nemám žádné váhání s doporučením MangoMatter a už jsem to udělal.

Michelle Watsonová
iFix

„Zjistili jsme, že nalezení slušného hostitele WordPress může být trochu složitější, protože všechny různé funkce, typy hostingu a (někdy vágní) cenové struktury, které poskytovatelé hostingu mohou na vás házet.

Abychom usnadnili vyhledávání a ušetřili čas, analyzovali jsme a hodnotili hostitele, se kterými pracujeme (nebo jsme pracovali), a výsledkem je našich 10 nejlepších hostitelů WordPress. Snažíme se jej průběžně aktualizovat, protože se mění funkce hostingu a ceny. Pokud narazíte na chybu, neváhejte nás kontaktovat. “

Matthew RogersMatthew Rogers
Hosting editor

Nejlepší hosting WordPress v Kanadě – recenze květen 2020

1. WHC.ca

Webová stránka: whc.ca
Cena:
3,89 $ (CAD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Díky datovým centrům na východním i západním pobřeží jsou to místní servery WordPress. WHC existuje již od roku 2003 a je neuvěřitelně spolehlivý.

Kromě hostování a domén nabízí WHC marketingové plány SEO a e-mail, které můžete vyzkoušet s bezplatnými zkušebními verzemi.

Nabízejí 24/7 dvojjazyčnou (!!) podporu prostřednictvím e-mailu, telefonu a chatu & zahrnují neomezené místo na disku. + Ve skutečnosti se účtují v CAD, yay!

Jejich nejlevnější plán začíná pouze 3,89 CAD / měsíc (od 5,99 $).

Klady:

 • Servery HQ + v Kanadě
 • Neomezené místo na disku
 • Skvělé rychlosti!
 • 24/7 dvojjazyčná podpora

2. SiteGround

Webová stránka: www.siteground.com
Cena:
3,95 $ (USD)
Místo na disku: 10 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo SiteGround

SiteGround je mamut na globální scéně WordPress, je to jeden z mála hostitelů, kteří jsou pro WordPress oficiálně doporučováni, WordPress. Přestože jejich servery jsou špičkové (a globální), bohužel v Kanadě bohužel žádné nemají (ačkoliv pro vyřešení tohoto problému byste mohli použít CDN jako CloudFlare). Co se nám na nich opravdu líbí, jsou jejich vlastní systémy založené na rychlosti a bezpečnosti. Pro maximální rychlost mají dokonce vlastní plugin WordPress s názvem SuperCacher, aby maximalizovali výkon.

Jejich back-end je velmi snadno ovladatelný a mají spoustu možností podpory, pokud na tom budete potřebovat pomoc (jako je znalostní báze, konzultace, live chat, telefon a podpora vstupenek).

Také přicházejí doporučené pro WordPress, WordPress (což je docela vzácné! Samozřejmě dokážou řešit jakýkoli CMS, který na ně hodíte).

SiteGround má 3 hostingové plány, jejich nejdostupnější plán začíná na 3,95 USD / měsíc (67% sleva z obvyklé ceny)!

Klady:

 • SSL zdarma
 • Doporučeno WordPress
 • Vysoce výkonné servery
 • Snadno škálovatelné

3. GreenGeeks

Webová stránka: www.greengeeks.com
Cena:
2,95 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo GreenGeeks

GreenGeeks je dalším vítězem našich knih. Nejenže je jejich výkon v Kanadě opravdu dobrý, protože zde mají datové centrum. Jsou také mimořádně šetrní k životnímu prostředí, protože svou spotřebou energie vracejí třikrát zpět do sítě pomocí větrné energie!

Nabízejí také nepřetržitou podporu, neomezené místo na disku a dokonce mají specifické hostingové plány WordPress. Také se nám opravdu líbí všechny bezplatné bonusy, které jsou součástí každého balíčku, jako je bezplatné doménové jméno, migrace stránek, certifikáty SSL a další.

Pokud jde o rychlost, kromě globálních datových center také používají SSD v kombinaci s LiteSpeed ​​a jejich vlastní technologií nazvanou PowerCacher pro maximalizaci výkonu, je to docela působivé.

Pokud nejste spokojeni, přidejte k tomu 30denní záruku vrácení peněz.

Jejich nejlevnější plán začíná pouze 2,95 USD / měsíc (dolů z 9,95 $).

Klady:

 • Super zelená!
 • Neomezené místo na disku
 • 24/7 podpora

4. HostUpon

Webová stránka: hostupon.ca
Cena:
2,96 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo HostUpon

HostUpon je stejně kanadský, jak můžete získat, s dobře optimalizovaným datovým centrem v Torontu, místním prodejem + podporou, jejich závazek ke spokojenosti zákazníků je impozantní.

Mají také plány hostování specifické pro WordPress s neomezeným diskovým prostorem, bezplatné převody WordPress ze starých hostitelů, bezplatné doménové jméno a podporu 24/7 WP. Pro případ, že váš cílový trh je v USA, mají také 3 servery.

Nabízejí 3 hostovací balíčky, jejich nejlevnější plán začíná pouze 2,96 USD / měsíc (bylo 7,95 $ / měsíc).

Klady:

 • Neomezené místo na disku
 • Tým podpory a prodeje v Kanadě
 • Název domény zdarma

5. WP Engine

Webová stránka: wpengine.com
Cena:
35 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo WP Engine

WP Engine je lídrem na trhu, pokud jde o spravovaný hosting WordPress (nesmí být zaměňován se sdíleným hostingem, který podporuje WordPress, o kterém jsme dosud mluvili). Spravovaní hostitelé jsou obvykle dražší, protože – jak název napovídá – spravují mnohem více než jen hostování vašeho webu. Všechno v jejich zásobníku serverů je optimalizováno pro WordPress a samotný WordPress.

Jejich podpora 24/7 se samozřejmě specializuje na WordPress, což jim umožňuje vyřešit jakýkoli problém bez problémů. Kromě toho se také starají o všechny základní aktualizace WordPress, takže se o to nemusíte starat. A když se jedná o významnou aktualizaci, ve skutečnosti nejprve otestují web před aktualizací, aby se ujistili, že se nic nerozbije, špičková služba. Mají také živou detekci hrozeb v reálném čase, aktivně blokují útoky DDOS a dokonce opraví vaše stránky zdarma, pokud se dostanou do hacků…

To vše více než ospravedlňuje cenu! Zájem o klid mysli a může ušetřit rozpočet?

Jejich nejlevnější plán začíná na 35 USD / měsíc.

Klady:

 • Vysoce výkonné servery
 • Vysoce specializovaná podpora
 • Vysoký výkon

Nevýhody:

 • Drahý

6. HostGator

Webová stránka: www.hostgator.com
Cena:
5,95 $ (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo HostGator

HostGator je velmi starý, veterán v hostitelském prostoru, ve skutečnosti je vlastněn společností s názvem EIG, která také vlastní mnoho dalších hostingových značek, jako je BlueHost. Jsou v pořádku, pokud žijete v USA, pravděpodobně se nehodí, pokud žijete v Kanadě, ale mohli by svou práci dokončit, pokud chcete, aby (například použitím něčeho CDN, jako je CloudFlare).

Mají specifické hostingové plány WP, které umožňují 100k návštěvníkům jejich nejlevnějšího plánu. Tyto balíčky jsou kompletně optimalizovány pro WordPress a to má význam. Jednou z pozitiv HostGator je jejich rozmanitost možností podpory, mají vše od obvyklých live chatů, telefonních a podpůrných vstupenek, až po videonávody a znalostní základnu..

Klady:

 • Levný
 • Dobré vyvážení nákladů a hodnoty

Nevýhody:

 • Žádné servery v Kanadě
 • Celkově méně kvalitní služby

7. InMotion Hosting

Webová stránka: www.inmotionhosting.com
Cena:
7,26 USD (USD)
Místo na disku: 40 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo InMotion Hosting

InMotion Hosting je známý pro řešení podnikového hostingu, pokud jde o podporu a kvalitu, je o krok nad obvyklým webovým hostitelem. Mají také specifické plány hostování WordPress, které jsou o něco dražší, ale nabízejí 40 GB a až 20 tisíc návštěvníků měsíčně.

Stejně jako HostGator však v Kanadě nemají žádné servery, takže pokud chcete využít jejich plánů, určitě doporučujeme povolit CDN, aby maximalizoval rychlosti z Kanady. Líbí se nám to, kromě obvyklých možností podpory, mají také sekci typu fóra pro komunitu, kde mohou členové odpovídat na otázky ostatních. Podpora byla vždy jedním z jejich silných obleků, takže to pravděpodobně nebudete potřebovat.

Klady:

 • Kvalitní služby
 • Velká podpora

Nevýhody:

 • Žádné servery v Kanadě

8. Cloudways

Webová stránka: www.cloudways.com
Cena:
10 $ (USD)
Místo na disku: 25 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo Cloudways

Cloudways, jak název napovídá, je hlavně o cloudhostingu. Používají datová centra jiných poskytovatelů a umožňují vám v nich nasazovat a spravovat aplikace. Mezi jejich partnery patří Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch a Google Cloud Platform.

Ačkoli to není specifické pro WordPress, CloudWays nabízí některé exkluzivní funkce WP, jako je vlastní plugin pro ukládání do mezipaměti a velmi dobře optimalizované serverové sady. Jeden z jejich partnerů má také server v Kanadě, takže rychlost nebude problém.

Úžasná věc na Cloudways je jejich škálovatelnost, je to velmi plynulé. Ve srovnání s vaším obvyklým poskytovatelem hostování dělají věci jinak, takže je zde malá křivka učení… ale stojí to za to. Jejich podpora je také prvotřídní a velmi citlivá.

Klady:

 • Super škálovatelné
 • Více poskytovatelů

Nevýhody:

 • Tad dražší

9. Dreamhost

Webová stránka: www.dreamhost.com
Cena:
2,59 USD (USD)
Místo na disku: Neomezený
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo DreamHost

DreamHost by byla další skvělá volba, pokud byste žili v USA (ale opět můžete povolit CDN a stále je používat, pokud chcete). Byli už celé věky a mají skvělou pověst, a to jak pro kvalitu služeb, tak pro jejich podporu (které nevyužívají externě).

Mají několik specifických plánů WordPress, od plánů sdíleného hostování až po spravované plány WP, kterým říkají DreamPress. Oba typy fungují, ale DreamPress bere dort s několika dalšími funkcemi WP. Jejich základní plán WordPress zahrnuje neomezené místo na disku, hosting SSD a dokonce 97denní záruku vrácení peněz.

Klady:

 • Kvalitní služby
 • Interní podpora

Nevýhody:

 • Žádné servery v Kanadě

10. Bluehost

Webová stránka: www.bluehost.com
Cena:
3,95 $ (USD)
Místo na disku: 50 GB
Podpěra, podpora: Telefon, živý chat, vstupenky

Logo Bluehost

Ačkoli BlueHost od doby, kdy je EIG koupil, neměl skvělý běh, pomalu se uplatnili s lepší podporou a slušnými plány zaměřenými na WordPress, které nabízejí vyšší výkon.

Jejich plány WP zahrnují automatické aktualizace WordPress, praktické pracovní prostředí a okamžitou instalaci WordPress, když se zaregistrujete k jednomu z jejich plánů. Nabízejí také nepřetržitou podporu s různými možnostmi. A pokud nemáte s jejich službami spokojenost, mají 30denní záruku vrácení peněz

Klady:

 • Konkurenční ceny
 • Slušné pro weby WordPress

Nevýhody:

 • Žádné servery v Kanadě

Jak najít dobrého hostitele WordPress

Kanadský web hosting telefon

Když právě začínáte a možná hledáte webovou stránku od nuly, mnoho lidí hledá kanadského web hostitele, který je levný a vykonává svou práci, ale není příliš komplikovaný, aby jej mohli spravovat bez další pomoc. Pokud neplánujete spuštění velmi vlastní a složité webové aplikace nebo platformy, ale spíše vašeho obvyklého obchodního webu, blogu, elektronického obchodu atd.… Pokud jde o CMS, WordPress je způsob, jak jít.

Spuštění je jednoduché a bezplatné použití, i když mnoho lidí nemusí vědět, zda web, který se snaží vytvořit, zaručuje použití Managed WordPress Hosting (drahý druh) nebo obecnější sdílený hosting, který podporuje WordPress (co obvykle doporučujeme). V tomto článku si klademe za cíl vysvětlit WordPress a WordPress Hosting a ukázat, co hledat v nejlepších hostitelích WordPress, které Kanada může nabídnout. Jak již bylo řečeno, pokud jste v jiné zemi, máme také následující top WP hosting srovnání. nejlepší WordPress hostí Austrálii a nejlepší UK WordPress hosting.

WordPress vysvětlil

WordPress je CMS (v současné době napájí více než 25% celého internetu), který můžete nainstalovat na většinu webových hostitelů. Většina hostitelů WordPress nabízí instalaci softwaru jedním kliknutím. A stejně jako většina otevřeného softwaru je WordPress zdarma pro běžnou populaci. Obecně se jedná o platformu pro vytváření webů pro malé a střední firmy, blogy, obchody s elektronickým obchodem a dokonce i pro fóra, protože je snadné používat a vytvářet / navrhovat weby pomocí.

Co je to WordPress Hosting?

WordPress Hosting je termín používaný k popisu jakéhokoli poskytovatele webhostingu, který podporuje WordPress. Různí weboví hostitelé mohou samozřejmě nabízet různé typy hostingu, od sdílených po vps, dedikovaný hosting a cloud hosting. Vše záleží na úrovni odborných znalostí a konkrétních potřebách, které má osoba při vytváření svých stránek.

Když se rozhodnete pro hostitele WordPress, nejčastěji se používá sdílený hosting (nebo levný hosting WordPress :)). Tento typ hostingu umožňuje různým webům sdílet jeden server, který ohromně snižuje náklady. Ačkoli existují určité nevýhody tohoto druhu hostování, stále je ve většině, pokud jde o to, jak uživatelé WordPress ukládají informace o svých stránkách.

Levné WordPress Hosting – klady a zápory

Klady:

 • Snadná instalace a uživatelsky přívětivý
 • Levný
 • Mnoho hostitelů nabízí neomezené domény, e-maily, provoz na webu a úložiště
 • Více přizpůsobitelné

Nevýhody:

 • Může existovat strop pro neomezené funkce hostování WordPress
 • Zdroje jsou sdíleny s jinými webovými stránkami
 • Ostatní weby na serveru mohou váš web zpomalit

Funkce, které je třeba hledat v kanadských hostitelích WordPress

tvorba webových stránekNyní, když chápeme, co je WordPress a jak to funguje, můžeme vidět, co dělá některé hostitele WordPress odlišit od ostatních.

Na webu je k dispozici celá řada hostingových společností WordPress. Mnoho z nich nabízí funkce, které můžete potřebovat a vyžadovat, některé, které nepotřebujete, a některé, které by mohly nepříznivě ovlivnit váš web a jak jste jej mohli vytvořit..

Seznam je důležité zúžit na několik důležitých funkcí, aby bylo snadné zjistit, kteří hostitelé jsou dobrí a kteří nestojí za váš čas. Zde jsou některé z funkcí, které chcete hledat v nejlepších hostitelích WordPress:

Hosting domény

Obecně platí, že když si vyberete hostitele WordPress, chcete najít hostitele, který může také zaregistrovat doménové názvy. Tímto způsobem jsou vaše hosting + doména u stejné společnosti, takže podpora je mnohem jednodušší.

Blog Hosting

Mnoho lidí, kteří se dívají na hostitele WordPress, se k nim přiblíží pro své funkce blogu, takže jde o důvod, že nejlepší hostitelé WordPress budou mít funkce, které blogerům usnadní stahování a zahájení používání WordPress bez prodlení.

Poskytovatelé webhostingu by tedy měli mít pro WordPress možnost instalace jedním kliknutím.

E-mailové účty

S přizpůsobenou doménou přichází potřeba osobního e-mailu. Špičkoví e-mailoví hostitelé WordPress umožní neomezené množství e-mailových účtů, takže vy a celý váš tým můžete komunikovat pomocí přizpůsobených doménových jmen.

Tyto e-mailové účty můžete nastavit prostřednictvím ovládacího panelu počítače a můžete je propojit s obchodními aplikacemi.

Šířka pásma a místo na disku

Další funkcí, kterou je třeba v hostiteli WordPress hledat, jsou neomezené funkce, jako je e-mail, úložiště, domény, šířka pásma atd. Ačkoli se někteří hostitelé chlubí těmito neomezenými funkcemi, může ve skutečnosti existovat strop těchto funkcí, který by mohl ovlivnit způsob fungování vašeho webu..

Nejspolehlivější hostitelé vás tedy varují, když dosáhnete svých limitů a otevřete dialog o možnostech škálování. To platí zejména o podmínkách úložiště pro váš web a šířku pásma, které lze poměrně snadno využít, pokud nerozumíte svým možnostem a omezením.

Zabezpečení hostování WordPress

SSL sertifikujeKdyž vytváříte web, chcete, aby byl bezpečný, a proto chcete hostitele, který vám může poskytnout klid, na který doufáte, když spustíte web, abyste věděli, že nikdo nemůže změnit váš obsah nebo ovlivnit váš jakýmkoli způsobem bez vašeho svolení.

Budete tedy chtít hostitele, který nabízí některé obecné bezpečnostní prvky, jako jsou aktualizace softwaru, monitorování, certifikáty SSL zdarma, ochrana DDoS, mimo jiné základní bezpečnostní taktiky. Hostitel by však měl být schopen přinejmenším udržovat váš software WordPress aktuální.

Rychlost hostování

Nejrychlejší hostingové společnosti WordPress používají CDN (jako jsou ty, které nabízejí spravovaný hosting WordPress), který umožňuje doručovat obsah z vašich webových stránek do počítače návštěvníků webu od nejbližšího serveru k jejich umístění..

To má za následek kratší dobu načítání a přispívá k lepšímu celkovému zážitku pro návštěvníka. Je to nesmírně důležitá funkce, zejména pokud provozujete webové stránky elektronického obchodu.

Udrží vaše potenciální zákazníky v frustrace a může dokonce zvýšit příjmy.

Umístění serveru

Přestože je umístění serveru důležité, není tak důležité, jak bývalo. Pokud používáte CDN, jako je CloudFlare, nemusí být umístění vašeho datového centra velkým faktorem. Je však stále ideální mít datové centrum v Kanadě, pokud je to váš cílový trh.

Uptime serveru

Jsou chvíle, kdy server půjde čas. To je jen povaha technologie. Tomu se však chcete vyhnout, je však hostitel, který má nízké doby provozu serveru, protože návštěvníci vašeho webu mohou mít problémy s interakcí s vaším webem, když tam není.

To, co chcete hledat u hostitele WordPress, je tedy provozuschopnost 99,9%, takže šance, že návštěvník webu nalezne váš web dolů, je tenký.

Zákaznická podpora

možnosti podporyToto není něco, co je při výběru hostitele na prvním místě, ale může to znamenat všechny rozdíly, pokud nemáte zkušenosti s vytvářením webových stránek a náhle se u vašeho webu vyskytne problém..

Možnost kontaktovat někoho o tom vám může pomoci pochopit, co se děje se serverem, na kterém je váš web založen, nebo vám pomůže vyřešit problém, který se objevuje na vašem konci.

Zálohy systému

Protože servery mohou selhat a může dojít k nehodám, je důležité vědět, zda váš hostitel dokáže zálohovat váš e-mail, databázi a web. Protože pokud tragédie zasáhne, budete moci obnovit svůj web a spustit jej dříve, pokud dojde k nejhoršímu.

Chcete tedy zkontrolovat, zda má váš hostitel automatické měsíční, týdenní nebo denní zálohy.

Často kladené otázky

Který hosting je nejlepší pro WordPress Linux nebo Windows?

Přestože je technicky možné provozovat WordPress na hostování Windows, nedoporučujeme to. Nejlepší hostingové prostředí pro provoz WordPressu je rozhodně Linux a drtivá většina instalací WordPress běží na hostování Linuxu (a je to mnohem levnější ve srovnání s hostingem Windows).

Mohu vytvořit web WordPress bez hostování?

Jo, můžete použít WordPress.com k vytvoření svého webu, oni se postarají o hostování pro vás. A můžete to dokonce udělat zdarma, i když přichází s omezeními týkajícími se designu a značky (jako žádná profesionální adresa URL byste měli adresu URL subdomény, jako je yoursite.wordpress.com). Jejich placené plány však nabízejí větší flexibilitu. Dalším způsobem, jak vytvořit web WordPress bez hostování, je jeho skutečný hosting na vašem počítači pomocí WAMP, ale to vyžaduje podrobnější průvodce.

Mohu používat WordPress zdarma?

Zatímco samotný WordPress je ve skutečnosti zdarma, stále byste museli platit za doménové jméno a hosting. Pokud si chcete zdarma vytvořit web WordPress, musíte použít WordPress.com (nezaměňovat s WordPress.org, což je plná verze WP pro použití s ​​hostitelskými službami třetích stran), která má zdarma plán.

Jaký je nejrychlejší hosting WordPress?

Podle našeho názoru jsou nejrychlejšími hostitelskými službami WordPress obvykle spravovaní poskytovatelé hostingu WordPress jako Kinsta nebo Pressidium. Jsou super rychlé a zaměřují se pouze na hostování webových stránek WordPress, ale přicházejí s vyššími náklady.

Kolik stojí hostování webu WordPress?

Kolik bude váš hosting stát za hosting webu WordPress, bude záviset na vašich potřebách, konkrétně na vašich potřebách. Pokud chcete hostovat web pro malé firmy nebo blog, můžete jít se sdíleným hostingem, který v průměru stojí kolem 5 USD / měsíc. Pokud potřebujete hostit web nebo fórum elektronického obchodu, možná budete muset hledat spravovaného poskytovatele hostingu WordPress, který začíná kolem 30 USD / měsíc.

Je WordPress snadno použitelný pro začátečníky?

WordPress se velmi snadno používá jako začátečník. Více než 30% internetu využívá WordPress, a to z dobrého důvodu. Je to jeden z nejjednodušších nástrojů pro vytváření webových stránek a má obrovskou komunitu, která vám pomůže v případě, že uvíznete. Existuje také mnoho tutoriálů dostupných online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector